PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Velvet Assassin

Optimus Prime
22-08-2008, 01:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Gamecock Media Group
ناشر : Replay Studios
توزیع کننده : Replay Studios
========================
ژانر : WWII Stealth-action
درجه بندی : ESRB: Rating Pending RP
========================
پلتفرم : Xbox 360 - Microsoft Windows PC
قابلیت ها : Single Player
تاریخ انتشار : October 17 2008

این بازی براساس خاطرات واقعی از مامور مخفی به نام Violette Szabo در زمان جنگ جهانی دوم الهام گرفته شده است. شما می توانید در این بازی نقش Violette Summer را ایفا کنید و با انجام ماموریت ها پشت خطوط آلمان در زمان جنگ جهانی دوم , ماشین جنگی آنها را مختل کنید.

در مورد سرگذشت Violette :
او در یک خانواده خوشحال در شهر Devon انگلستان به دنیا آمد و دوران کودکی فعالی داشت. وی بعدا در یک سالن زیبایی شروع به کار کرد و زمان شروع جنگ به صنعت ساخت تجهیزات نظامی وارد شد. پس از مدتی مورد توجه سازمان مخفی انگلستان قرار گرفت و به استخدام MI6 درآمد. به خاطر زیبایی و قدرت بدنی و استعدادهای غریزی خود بلافاصله شروع به انجام ماموریت برای کشورش در زمان تاریک آن دوران کرد.
او یکی از خاله هایش را در اولین حملات هوایی لوفت وافه از داست داد و چندی بعد شوهر وی که یکی از خلبانان RAF بود کشته می شود و وی هر چه مصمم تر و با اراده تر به مبارزه می پردازد.

منبع » en.wikipedia.org/wiki/Velvet_Assassin

Screenshots :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Optimus Prime
22-08-2008, 02:05

Trailers :
GC 2008 Trailer :

================================================== ==========
Exclusive Shadows Trailer

Killer Trailer

Behind the Scenes Trailer

GC 2007 Trailer

GC 2006 Trailer

Masoud King
22-09-2008, 14:46
Velvet Assassin سال 2009 می آید!

Gamecock Media Group اعلام کرد که Velvet Assassin بازی که توسط Replay Studios در حال ساخت می باشد و قبلا با نام Sabotage شناخته میشد در سال 2009 برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع:

hosseincode2008
19-02-2009, 19:55
برخی اطلاعات که تو تاپیک نیست ...
------------------------------------

بازی دارای 22 مرحله هست که هر کدام شما را به داستانی بی رحم میکشاند .
7 کاراکتر مختلف که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند .
هوش مصنوعی بسیار پیشرفته ی بازی و شرح وقایع گذشته به همان شکلی که بوده اند .
لباس و یونیفرم های مختلف بازیکن در مراحل .
توانایی رفتن به حالت “Playing Dead Mode” به این صورت که وقتی دشمنان شما را دیدند و به شما تیر اندازی کردند میتوانید روی زمین بیفتید و آنها را فریب دهید زیرا آنها فکر میکنند که شما مرده اید ؛ بعد از رفتن دشمنان بلند میشوید و به ماموریت خود ادامه میدهید .
وقتی به طور کامل اختفا کنیم هالی ای بنفش رنگ در اطراف Violet ظاهر میشود .
میزان خون به صورت دایره ای قرمز رنگ در سمت پایین ، چپ قرار دارد .
وقتی خودمان رو به طور کاملا مخفی به پشت یکی از دشمنان برسیم کلیدی وجود خواهد داشت که با زدن آن Violet گلوی دشمن را با چاقو با کمترین صدایی میبرد .
مثل بسیاری از بازیهای جدید در این بازی نیز میتوانید با تزریق آمپول دارویی به حالت اسلوموشن بروید و اسلحه ی دشمنان را بگیرید .
مبارزات همگی به صورت مخفیانه نیستند و زد و خورد با اسلحه هم در بازی وجود دارد .
با جمع آوری امتیاز میتوان قابلیت های کاراکتر را آپگرید کرد .
Violet میتواند با سوت زدن دشمنان خود را گمراه کند ، همچنین با زدن گلوله به سمتی دیگر میتواند توجه دشمن را به آن سمت جلب کرده و خود از این طرف در برود .

Aseman e ghermez 2
25-02-2009, 23:30

نام بازی: Velvet Assassin شرکت سازنده: Replay Studios ناشر: SouthPeak Games پلتفرم ها: PC - X360 سبک: مخفی کاری - اکشن درجه سنی: Mature
مقدمه:
امروزه شکی وجود ندارد که دو کاراکتر، بار اصلی سبک
Stealth را به دوش می کشند: Solid Snakeو Sam Fisher .
هر دوی اینها استانداردهای زیادی را برای این سبک تعریف کرده اند. البته این جا ما قصد مقایسه را نداریم اما بسیاری از منتقدین معتقدند که بازی Splinter Cell واقع گرایانه تر و رئال تر از Metal Gear Solid است. SC یک بازی غربی و MGS نمونه یک بازی شرقی و ژاپنی است و متعاقبا باید تفاوت هایی با هم داشته باشند. همانطور که گفتم اینکه کدام بهتر است به ما ربطی ندارد! چیزی که می خواهم بگویم این است که Velvet Assassin هم بیشتر بر پایه استاندارهای SC بنا شده تا MGS و یک بازی غربی و کاملا رئال و تاریخی است.

گیم پلی و داستان:
ساخت بازی های اکشن در زمینه جنگ جهانی دوم این روزها کاملا معمول است. ( مگر جنگ جهانی سومی رخ دهد! ). اما این بازی تفاوت هایی با بقیه دارد. نمای این بازی سوم شخص است و بر اساس مکانیک های ژانر اکشن-مخفی کاری ساخته شده است و کاراکتر اصلی آن یک زن بریتانیایی به نام ویولت سامر ( Violet Summer ) است.
استودیو سازنده بازی (Replay Studios ) که اتفاقا یک شرکت آلمانی هم است کاراکتر خود را بر اساس یک زن به نام ویولت که در آن روزها با شجاعت در برابر رژیم نازی ها ایستاده، ساخته است.

اسلحه پر کاربرد شما در این بازی چاقوی شماست چون تپانچه شما هفت، هشت گلوله بیشتر ندارد. بنابراین بهترین کار اینست که با احتیاط راحت رفتن در سایه ها و مخفی شدن بدنبال مهمات بیشتر باشید وگرنه چاره ای جز مردن ندارید. Velvet Assassin به عنوان یک بازی stealth-action تمرکز زیادی بر جنبه های مخفی کاری دارد. دویدن سر و صدا ایجاد می کند بنابراین این مهم است که مراقب باشید که مبادا آژیر خطر را به صدا درآورید. یک برگ از کتاب Metal Gear Solid را مرور می کنیم: شما می توانید در Velvet Assassin جسدها را در تاریکی پنهان کنید.

چاقوی شما، یار همیشگی شماست

Velvet Assassin پیچیدگی های خود را داراست. مثلا شما در حال پیشروی با دقت و احتیاط زیاد هستید، در یک لحظه سایه شما بر روی دیواری میفتد. سرباز نازی آن را می بیند و به سرعت آژیر خطر را به صدا درمی آورد. حالا تعداد زیادی نازی که همه آنها اسلحه دارند بر سر شما که برای دفاع از خود فقط یک چاقوی ناقابل دارید می ریزند!
اما این همه اش نیست، شما می توانید از صدا برای فریب دادن دشمنان استفاده کنید. مثلا با روشن کرد یک رادیو یا سوت زدن، سرباز را گمراه کرده و به یک منطقه مناسب و امن بکشانید و بعد دخلش را بیاورید.
همان طوری که گفتم مخفی شدن در تاریکی و سایه ها یک عنصر مهم در Velvet Assassin است تا جایی که بازی یک ردیاب سایه هم دارد. به این صورت که خط سلامتی شما در گوشه سمت چپ به صورت یک دایره نشان داده می شود، وقتی که شما در سایه پنهان شوید ویولت و دایره سلامتی با رنگ قرمز شروع به درخشیدن می کنند به این معنی که شما کاملا مخفی شده اید. اسلحه های شما فقط چاقو تپانچه نیست اگر شما در محاصره قرار بگیرید می توانید با پرتاپ نارنجک میان سربازان آنها را به صورت دسته جمعی به هوا بفرستید. انواع مسلسل و حتی اسلحه آتش زا هم در بازی وجود دارد. اسلحه های بازی متناسب با آن دوران هستند و شما در حمل تعداد سلاح ها محدود هستید.

Velvet Assassin یک بازی رئال و بیشتر شبیه به اسپلینترسل است تا متال گیر

چیزی را که Velvet Assassin را منحصر به فرد کرده است شیوه جالب روایت داستان است. در ابتدای بازی شما ویلوت را می بینید که در حالت بیهوشی و کما در تخت بیمارستان خوابیده است و در گیم پلی ما به طور عمده خاطرات او را بازی می کنیم. هنگامی که در بازی جلو می روید او با صدایش داستان را برای شما شرح می دهد. برخی اوقات به ویولت در بیمارستان مرفین تزریق می کنند، در اینجا یک نوآوری خیلی جالب را می بینیم که در عین ماورایی بودن به هیچ وجه بازی را از چارچوب رئال خود خارج نمی کند به این معنی که هنگام تزریق ها شما می توانید زمان را در گیم پلی کند کنید تا از خود در برابر دشمنان دفاع کنید. در واقع در اینجا ارتباط تاثیر مرفین بر مغز ویولت و مرور خاطره را می بینیم که به طرز هنرمندانه ای سازندگان آن را در بازی قرار داده اند.
سازندگان اعلام کرده اند که تزریق ها هرگز نمایش داده نمی شود با این حال سازندگان درجه سنی Mature ( بزرگسال ) را برای بازی پیش بینی کرده اند که با توجه به عکس ها و دموها درست هم هست.Replay Studios اعلام کرده که بیش از 50 نوع مختلف انیمیشن کشتن در بازی وجود دارد که البته کمی هم خشن هستند. مکانیزم بازی بسیار به آنچه که یوبی سافت در Prince of Persia: The Two Thrones نشان داد شبیه است. شما به طور ساده خم می شوید یا سینه خیز می روید تا به دشمن رسیده و او را به قتل برسانید. قتل ها همان طور که گفتم کمی خشن هستند مثلا در یکی از آنها چاقو را به ضرب در جمجمه سرباز فرو می کنید!

تکنیک های مختلفی برای کشتن وجود دارد که واقعا خشن هستند

محیط ها و لوکیشن هایی که شما در آنها به بازی می پردازید، مستند و برگرفته از وقایع تاریخی جنگ جهانی دوم است و سازندگان جو و اتمسفر وحشت و ترس جنایات و فجایعی را که آلمان ها در کشورهای شرق اروپا انجام می داده اند را به خوبی بازسازی کرده اند تا بیش از پیش بر اصل رئالیسم بازی دامن زده باشد.
در مراحل مختلف شما در مکان های مختلف اروپا سیر می کنید و بر خلاف بیشتر بازی های جنگ جهانی دوم، Velvet Assassin دور از خطوط مقدم جبهه و در دل پایگاه های نازی ها اتفاق می افتد. در یکی از مراحل که در ورشو پایتخت لهستان می باشد بازی حس رعب و وحشت جسدهای به دار آویخته شده ی انسان هایی را که قصد فرار از شهر را داشته اند در شما ایجاد می کند.

انسان های به دار آویخه شده ...

تاریکی دوست شما و نور دشمن شماست!

گرافیک و صدا:
گرافیک بازی به نظر عادی می رسد و حرف زیادی برای گفتن ندارد. البته جزئیات محیط زیاد و تکسچر ها متنوع هستند و نورپردازی بازی خوب کار شده است. محیط های داخلی بازی اکثرا تاریک و سیاه و حتی اندکی ترسناک هستند. بعضی اوقات بازی شبیه به یک بازی survival-horror می شود. محیط های بیرونی هم پر از مه و نورهای کم سویی است که در نقاط مختلف وجود دارند.
طراحی کاراکتر اصلی ویولت هم چندان درخشان نیست و ویژگی خاصی ندارد. اگر چه ویولت زیباست اما وقتی با کاراکترهای بازی های دیگر او را مقایسه می کنیم خیلی معمولی به نظر می رسد. البته شرکت سازنده اعلام کرده که شما می توانید لباس ویولت را عوض کنید و یونیفرم های سربازان نازی را بپوشید تا راحت تر بتوانید به درون آنها نفوذ کنید و اگر خیلی به سربازان نازی نزدیک نشوید آنها شما را تشخیص نمی دهند.

در صداگزاری بازی، تعداد موسیقی هایی که پخش می شود کم و محدود است. اگر آژیر خطر به صدا درآید موزیک بازی تند می شود و اظطراب را در شما بیشتر می کند. صدای ویولت هم دلنشین و لهجه کاملا بریتانیای دارد.

گرافیک بازی متوسط است ...

نتیجه:
گیم پلی بازی بر اساس شیوه آزمون و خطا قرار دارد. Velvet Assassin یک بازی خطی است اما برای انجام برخی ماموریت ها معمولا چند راه وجود دارد که شما باید بی دردسر ترین را انتخاب کنید. تمام کردن این بازی بین 12 تا 16 ساعت طول خواهد کشید. به هر حال Velvet Assassin با نوآوری که در بازی های جنگ جهانی دوم ایجاد کرده است می تواند عنوان موفقی باشد اما وقتی نگاهی به دو رقیب اصلی می اندازیم، نمی تواند حرف زیادی برای گفتن داشته باشد.
منبع:

Velvet Assassin

resident_evil
07-04-2009, 12:57
Young Music Video

كيفيت SD:

كيفيت HD:

Sam Fisher 11
28-04-2009, 02:06
حال میکنم جدیدا واسه بازیا هم موزیک ویدئو میسازن... میرور اج و بورن موزیک ویدئوهای زیبایی داشتن. اینم خوب بود البته خبری از خواننده نبود و تنها با صحنه هایی از بازی مونتاژ شده.
Velvet Assassin موضوع جالبیه داره و به نظر خوش ساخت میاد. اگر گرافیک و انیمیشن بهتری داشت میشد مطمئن باشیم که بازی موفقی میشه اما با این وجود بازم به نظرم ارزش بازی کردن داره. یه چیزه دیگه...اولین مامور مخفیه که میبینم با شات گان و رگبار دشمناشو از سر راه برمیداره: دی تو تریلر نشون میده داره آروم و نشسته راه میره یهو با وینچستر آلمانیرو هوا میکنه!

amirpers
01-05-2009, 01:10
دوستان این جستجوی انجمن باعث اشتباه من شد .
من با اینکه اول سرچ کردم ، تاپیکی برای Valvet Assassin پیدا نکردم و با توجه به ریلیز شدن بازی یه تاپیک باز کردم که بعدا متوجه این تاپیک شدم !

ali_ranger22
01-05-2009, 13:00
هه ! مثل اینکه گند زده !
IGN 5 داده
GamePro هم 2.5 از 5

mehdi30nema
01-05-2009, 15:28
کسی هنوز بازی نکرده بیاد بگه چه جوری بوده ؟

m2stech
04-05-2009, 10:14
ویدیو جدید از gameplay نسخه ی pc بازی:

(به نظر من که AI بازی خیلی ضعیف بود)

resident_evil
04-05-2009, 12:20
بازی شدیدا مسخره بود به نظر من : دی
ازین خف بازی های مسخره اصلا خوشم نمیاد !
گرافیک بازی خیلی معمولی هستش . صدا گذاری خوبه . موزیک های متن خوبه : دی
محیط بازی بسیار رمانتیک هستش ! GamePlay هم بسیار کند هستش !

mosolim
04-05-2009, 13:05
سلام
بله حق با دوست خوبمونه. این بازی گیم پلی خیلی کندی داره. و زیاد ارزش بازی نداره. یه گرافیک معمولی . تازه من با موزیکش هم حال نکردم.

mehdi30nema
04-05-2009, 13:21
پس خوبه بازی رو نگرفتم . دیروز بین این بازی و x men مونده بودم که آخر رفتم و x men را گرفتم

omidtb
04-05-2009, 18:14
اوننجورم كه دوستان ميگن بازيش بد نيست و ارزش يك بار بازي كردن و داره

masoudtr
04-05-2009, 19:50
گیم پلی کند یعنی چی؟

joey jordison
06-05-2009, 11:52
بازی شدیدا مسخره بود به نظر من : دی
ازین خف بازی های مسخره اصلا خوشم نمیاد !
گرافیک بازی خیلی معمولی هستش . صدا گذاری خوبه . موزیک های متن خوبه : دی
محیط بازی بسیار رمانتیک هستش ! GamePlay هم بسیار کند هستش !
مرسی بابت توضیحات ولی زیاد روشم حساب نمیشد این بازی!

hosseincode2008
06-05-2009, 19:30
سلام

يه سوال به جا دوست خوبمون masoudrejae كرد كه كسي جوابشو نداد ؛ مگه سبك بازي مخفي كاري نيست خب گيم پلي بايد كند باشه ديگه ! يا منظور شما يه چيز ديگست ؟ ضمن اينكه گيم اسپات به نسخه ي PC نمره ي خوب 7.5 داد

resident_evil
15-05-2009, 02:02
GameTrailerS 6.7

pcali
16-05-2009, 07:24
هی میگین گیم پلی کنده بازی سبک مخفی کاری تام رایدر که نیسته باید اینجوری باشه در ضمن با این همه بازی پر هیا هو یه بازی اینجوری غنیمته که اعصاب آدم راحت باشه

T I M S A R
18-05-2009, 00:39
من نسخه xbox آدمکش مخملی رو گرفتم. بازی بدی نیست و گرافیک متوسطی داره ولی خیلی سرگرم کنندست . فقط این مورفین خیلی مسخرست، وقتی مورفین میزنی انگار چیت زدی و کسی شما رو نمیبینه.

pcali
18-05-2009, 11:48
من نسخه xbox آدمکش مخملی رو گرفتم. بازی بدی نیست و گرافیک متوسطی داره ولی خیلی سرگرم کنندست . فقط این مورفین خیلی مسخرست، وقتی مورفین میزنی انگار چیت زدی و کسی شما رو نمیبینه.

آره شما درست میگین اما اونو گذاشتن که هم تنوعی به بازی داده باشن هم بعضی جاها که امکان مخفی کاری نیست بتونید بازی رو رد کنید ولی در کل بازی زیبایی هستش فکر کنم از داستان تقریبا قوی هم برخوردار باشه:10:

p30 vahid
18-05-2009, 12:57
آره شما درست میگین اما اونو گذاشتن که هم تنوعی به بازی داده باشن هم بعضی جاها که امکان مخفی کاری نیست بتونید بازی رو رد کنید ولی در کل بازی زیبایی هستش فکر کنم از داستان تقریبا قوی هم برخوردار باشه:10:
بازیش بدرد افراد باهوش وبادرایتی مثل شما میخوره که ازش لذت می برید

از این بازی ها نیست که یه فن میزنی ده نفر میمرن (x-men) یا انواع و اقسام تفنگارو بگیری بعد بزنی همه رو قتل و غارت کنی بعدا با خودت بگی عجب بازیه خوبی البته اوناهم جذابیت های خودشونو دارن در کل به نظر من این جور بازیها بدرد بچه ها میخوره

H M R 0 0 7
19-05-2009, 03:59
بازی رو اجرا کردم
به نظر خوب میاد.باید دید چیز جدیدی رو میکنه تو بازی یا نه...

pcali
20-05-2009, 12:16

از این بازی ها نیست که یه فن میزنی ده نفر میمرن (x-men) یا انواع و اقسام تفنگارو بگیری بعد بزنی همه رو قتل و غارت کنی بعدا با خودت بگی عجب بازیه خوبی البته اوناهم جذابیت های خودشونو دارن در کل به نظر من این جور بازیها بدرد بچه ها میخوره

بله دوست عزیز بازیهای مثل این ادم باید صبر حوصله داشته باشه نه اینکه دو تا کلید بزنی یه جماعت برن توی هوا ملق بزنن بعدش بشینی کیف کنی آخ چه جادوی زدم من بازی رو به خاطر اینکه هم حالت ترس رو به خوبی توش گنجودن و هم یه جورایی مخفی کاریش مثل اسپلاینتر سل هستش بازی میکنم:31:
اما اگر روی بازی بیشتر کار شده بود یکی از بهترینهای امسال میشد:31:

T I M S A R
20-05-2009, 23:35
بله دوست عزیز بازیهای مثل این ادم باید صبر حوصله داشته باشه نه اینکه دو تا کلید بزنی یه جماعت برن توی هوا ملق بزنن بعدش بشینی کیف کنی آخ چه جادوی زدم من بازی رو به خاطر اینکه هم حالت ترس رو به خوبی توش گنجودن و هم یه جورایی مخفی کاریش مثل اسپلاینتر سل هستش بازی میکنم:31:
اما اگر روی بازی بیشتر کار شده بود یکی از بهترینهای امسال میشد:31:

دقیقا همینطوره.داستان عالی و مهیج و دلهره آور بازی حقش یک همچین گرافیکی نبود. اگر یک شرکت معتبرتر بازی رو میساخت از بهترین عناوین سال میشد ولی باز با این وجود داستان خوبش باعث شده گرافیکش قابل تحمل بشه.

pedram_sad
21-05-2009, 10:43
دوستان یکی از دوستام بازی رو برای pc گرفته
میگه خیلی سنگین اجرا میشه و موتور گرافیکی بدی داره

سیستمش هم اینه :

cpu : Intel e2200
ram : kingstone 3gb ddr2
vga : Point Of View Geforce 9500 gt 512mb ddr2

حالا قراره امروز بیاره منم تست کنم
همچین چیزی هست ؟

pcali
21-05-2009, 10:56
دوستان یکی از دوستام بازی رو برای pc گرفته
میگه خیلی سنگین اجرا میشه و موتور گرافیکی بدی داره

سیستمش هم اینه :

cpu : Intel e2200
ram : kingstone 3gb ddr2
vga : Point Of View Geforce 9500 gt 512mb ddr2

حالا قراره امروز بیاره منم تست کنم
همچین چیزی هست ؟

رم و کارت گرافیک که ظاهرا مشکل نداره اما آیا این مدل cpu چند هسته ای هستش :31:

pedram_sad
21-05-2009, 11:17
رم و کارت گرافیک که ظاهرا مشکل نداره اما آیا این مدل cpu چند هسته ای هستش :31:
منظورش از سنگین بودن گرافیک بازی نیست
چون من خودم نسخه 360 رو دارم و دیدم بازی رو
منظورش اینه که با وجود گرافیک متوسط سنگین اجرا میشه

اره این cpu :

از نوع dual core هست که 1 مگ Cache داره
ولی core duo نیست

pcali
21-05-2009, 11:28
منظورش از سنگین بودن گرافیک بازی نیست
چون من خودم نسخه 360 رو دارم و دیدم بازی رو
منظورش اینه که با وجود گرافیک متوسط سنگین اجرا میشه

اره این cpu :

از نوع dual core هست که 1 مگ Cache داره
ولی core duo نیست

روی سیستم بنده با مشخصات زیر خیلی روان اجرا میشه البته بازی تنظیمات گرافیکی مشخصی نداره
متاسفانه باید منتظر باشیم تا ببینم سازنده ها پچی رو برای این مشکل بیرون میدن یا نه شما سعی کنید کارت گرافیک و دایرکت ایکس تون رو آپدیت کونید :10:

cpu سه هسته ای amd
ram 4 gig dual chanal
vga asus nvidia 8800 gts ram 640 320 bit

pcali
25-05-2009, 08:09
این بازی در نوع خودش خیلی خوب از کار در آمده حالا نمیدونم این تایپیک چرا اینقدر خلوته

T I M S A R
25-05-2009, 11:45
شاید بخاطر اینه اکثر دوستان گرافیک بازی رو به جذابیت ترجیح میدن.

pcali
25-05-2009, 11:57
شاید بخاطر اینه اکثر دوستان گرافیک بازی رو به جذابیت ترجیح میدن.

بابا گرافیک بازی خدایش خوبه تکسچر های تصویر از شفافیت خوبی برخوردارن اما میتونست بهتر باشه :31:

pedram_sad
26-05-2009, 14:22
خودم بازی رو امروز گرفتم و نصب کردم و 10 دقیقه ای جلو رفتم
بازی خوبی به نظر میاد
گرافیک خوبی هم داره و نور پردازی و محیط خوب کار شده
من رو 1280 یا aa2x و تمام گزینه ها رو vey high تونستم بین 58 تا 62 فریم بگیرم

pcali
27-05-2009, 08:42
خودم بازی رو امروز گرفتم و نصب کردم و 10 دقیقه ای جلو رفتم
بازی خوبی به نظر میاد
گرافیک خوبی هم داره و نور پردازی و محیط خوب کار شده
من رو 1280 یا aa2x و تمام گزینه ها رو vey high تونستم بین 58 تا 62 فریم بگیرم

درسته دوست عزیز بازی خیلی خوب هستش خیلی خاطرات رو برای من زنده میکونه یکیش بازی متال گیر
هستش چون ژانرش مخفی کاریه اما بازی میتونست خیلی بهتر باشه

pcali
30-05-2009, 07:43
بازی خوبی هستش من هر چی بیشتر جلو میرم بیشتر ازش خوشم میاد امتیاز من 8 هسته در ضمن اون چراغش من یاد بازی
سایلنت هیل میندازه بازی به این خوبی دیگه چی میخواین

sinaset
10-06-2009, 13:18
سلام دوستان
گرافیک بازی خوبه و کلان سبک بازی هم جدید
و نوع نورپردازی و جریان بازی هم بازم جدید
من فعلان مرحله 2 هستم و گیر کردم
فکر کنم اخر مرلحه دو هستم تویه اون اتاق گاز بعد از کشتن اون 3 نفر دیگه نمی دونم چه کار کنم
منطقه رو کلی کشتم ولی نتونستم راهی پیدا کنم
دوستان باید چه کار کنم ؟
با تشکر

T I M S A R
10-06-2009, 13:52
سلام دوستان
گرافیک بازی خوبه و کلان سبک بازی هم جدید
و نوع نورپردازی و جریان بازی هم بازم جدید
من فعلان مرحله 2 هستم و گیر کردم
فکر کنم اخر مرلحه دو هستم تویه اون اتاق گاز بعد از کشتن اون 3 نفر دیگه نمی دونم چه کار کنم
منطقه رو کلی کشتم ولی نتونستم راهی پیدا کنم
دوستان باید چه کار کنم ؟
با تشکر

یک جعبه ای کنار دیوار هست اون رو به شمت پله ای که شکسته هل بده و برو بالا.

Angel Of Darkness
11-06-2009, 01:18
سلوم
چیز جالب تو این بازی برای من این بود که وقتی Uniform ss رو میپوشید هر جونی میکندم که برم یارو رو مخفیانه بکشم به خاطر پاشنه دار بودن کفشاش نمیشود یعنی طرف میفهمید
ولی تو این لباس بازی کردن باهاش بدجوری فاز میده اگه اونجوری سیخ سیخ هم راه نمیرفت و نرم حرکت میکرد ++ فاز میداد
:):):):):)♂♀

Angel Of Darkness
11-06-2009, 01:23

من کلا حوصله این جور بازیا رو ندارم مثلا manhunt رو یه مرحلشم نرفتم و اصلا با اینا حال نمیکنم اما به خاطر ♀ بودن نقش اول خوشم اومد ببینم چه جوریاست و حالا تو مرحله 8 هستم و خستم نشدم هر چند 10 روز دیگه باید برگردم پادگان خراب شده و وقت برام نعمت هست با این حال به نظرم وقت تلف کنی نیست

pcali
11-06-2009, 11:13
بازی زیبایی بود امیدوارم نسخه دومش هم ساخته بشه اگر یک شرکت معتبر اونو ریلیز کنه بی شک جزء بهترینها خواهد بود
چون بازی پتانسیل زیادی داره خیلی بیشتر میتونن اونو گسترش بدن

Angel Of Darkness
11-06-2009, 13:15
سلام رفقا براتون یه سورپرایز دارم که خودم ادیت کردم

تو هر مرحله هر لباسی دوست دارین بپوشین

بحث و تبادل نظر و دانلود اینجا :

S!LENCE
15-06-2009, 13:34
سلام دوستان
من می خوام این بازی رو بگیرم. از یه طرف دوستان می گن کنده و قشنگ نیس. از یه طرف gamespot جزو بهترین بازیا آوردتش.
دوستان کسی رو ویندوز 7 تست کرده؟

موفق باشید

layla-p
17-06-2009, 10:29
بازي جالبه كسي كه گيمر نيست نميتونه در مورد يه بازي قضاوت كنه بازي مثل هيتمنه اما نه زياد ولي ارزش بازي كردن داره .

S!LENCE
29-06-2009, 10:32
سلام
چرا اینجا سوت و کوره؟ یعنی این بازی این قدر کم طرفدار داره؟ همه میرن سراغ اکشنای شلوغ مثل پروتوتایپ یا ایکس من؟
آقا من هنوز نتونستم اینجا اصفهان پیدا کنم این بازی رو. کسی اصفهان خریده؟ خبری داره؟
ممنون

T I M S A R
03-07-2009, 00:02
کسی میدونه توی مرحله vilage اونجا که کلیسا رو دارن میسوزونن،بعد از اینکه همه رو کشتم چکار باید بکنم ؟

Angel Of Darkness
03-07-2009, 12:06
بازی با یه فیلم احمقانه تمونم میشه متاسفانه

pcali
04-07-2009, 12:22
کسی میدونه توی مرحله vilage اونجا که کلیسا رو دارن میسوزونن،بعد از اینکه همه رو کشتم چکار باید بکنم ؟

شما بعد از تقریبا دو بار کشتن همه دشمنان میرید به طرف درب کلیسا وبعد پایان بازی ولی با این پایان
من فکر کنم نسخه دومی در کار باشه:31:

titanium_zarin
07-07-2009, 09:19
من الان رسیدم جایی که 2نفر روبروی هم ایستادن.فکر کنم مرحله 2.چه جوری اینا رو بکشم؟؟؟؟

pcali
07-07-2009, 09:53
من الان رسیدم جایی که 2نفر روبروی هم ایستادن.فکر کنم مرحله 2.چه جوری اینا رو بکشم؟؟؟؟

سلام شما باید در بعضی قسمتها ی بازی تقریبا میشه گفت بیشتر بازی از روش مخفی کاری یا stealth
استفاده کنید یعنی صبر و حوصله کامل تا شکست همه دشمنان چون اگر شما به دل دشمن بزنید مقدار جان کم میارید و زود کشته میشید:31:

titanium_zarin
07-07-2009, 10:40
سلام شما باید در بعضی قسمتها ی بازی تقریبا میشه گفت بیشتر بازی از روش مخفی کاری یا stealth
استفاده کنید یعنی صبر و حوصله کامل تا شکست همه دشمنان چون اگر شما به دل دشمن بزنید مقدار جان کم میارید و زود کشته میشید:31:

ممنون.اما میخوام رد شم از اونجا اینام تکون نمیخورن...:5:
حالا یه سوال دیگه:
از تفنگ کی و چه جوری باید استفاده کنم؟؟؟اخه هر چی دکمه میزنم فایده نداره...

S!LENCE
08-07-2009, 12:22
سلام
دوست عزیز باید کلید وسط ماوس رو بزنید تا نشونه گیری کنه بعد شلیک کنید. بهتره مخفیانه شلیک کنید و دقیقن هد شات کنید که بر نگرده اذیت کنه. در ضمن یه کم صبر کنید حتمن تکون می خورن . اگه خیلی گیر بودن دیگه برید تو کار اسلحه :دی
منم امروز تمومش کردم. تقریبن انگشت کوچیکم داره میشکنه بس که کنترل رو نگه داشتم آروم آروم حرکت کردم. از نظر من بازی بسیار کاملی بود. هم داستان، هم گیم پلی هم موسیقی فوق العاده. منم فکر می کنم شماره دویی در کار باشه.
به هر حال تجربه بسیار خوبی بود برای اولین بار یه بازی مخفیانه.
حالا دیگه وقتشه برم سراغ call of juarrez
مشکلی داشتید در خدمتم

[siavah]
10-07-2009, 12:17
سلام
دوستان این بازی ترینری چیزی نداره؟؟؟
تا آدم تکون میخوره میکشنش!!

titanium_zarin
11-07-2009, 09:00
;3953380']سلام
دوستان این بازی ترینری چیزی نداره؟؟؟
تا آدم تکون میخوره میکشنش!!

داره.اگه میخوای واست میذارم.
اما اصلا دیگه لطفی نداره.کیفش به اینه که حواست رو جمع کنی که نکشنت.
حالا هر جور که صلاح میدونی:10:

[siavah]
11-07-2009, 09:55
آخه اعصابم خورد میشه!!
اگه لطف کنی ممنون میشم..

titanium_zarin
11-07-2009, 12:32
;3956865']آخه اعصابم خورد میشه!!
اگه لطف کنی ممنون میشم..

While playing, hold [CTRL] + [SHIFT] + [O] + [E] and then press [H] to activate Developer mode. You can then press any of the following cheat keys.

Code: Result:
G = God Mode
V = Toggle Visibility
M = Maximum Armor
N = Maximum Ammo for Current Weapon
1 = Give Next Rifle
2 =Give Next Handgun
5 = Give Gas Mask
6 = Give Explosives
7 = Intended Upgrade Attributes
8 = Add 1000 EXP
9 = Give Morphine
X = Toggle Fly Mode

titanium_zarin
11-07-2009, 12:33
اینم بگم که دیگه هیچ لطفی نداره این بازی.تمام مزه اش به همون دقتش هست...

[siavah]
11-07-2009, 14:58
دوست عزیز کدوومش result هستش کدومش رمز؟؟؟
یکم سخته تشخیصش!

titanium_zarin
11-07-2009, 15:08
;3958035']دوست عزیز کدوومش result هستش کدومش رمز؟؟؟
یکم سخته تشخیصش!

ببین اول ctrl+shift+o+e+h
باهم فشار بده.
یه نوشته ای میاد رو صفحه.بعد مثلا واسه ضدضربه G رو بزن یا ....

titanium_zarin
12-07-2009, 22:34
سلام.
اخر این بازی چی شد؟؟؟
اخرش همونه که میره پشت دره هی در میزنه کسی باز نمیکنه؟؟؟؟؟جریانش چی بود؟؟؟اون مرده اسمش کیم یا یه همچین چیزی بود نمرده بود اره؟؟؟؟؟

capitan prise
13-07-2009, 19:18
;3956865']آخه اعصابم خورد میشه!!
اگه لطف کنی ممنون میشم..

عزیزم اعصابت خورد میشه مثل من بازی رو reinstall کن بره پی کارش
ارزش بازی کردن نداره:20:

[siavah]
14-07-2009, 07:59
عزیزم اعصابت خورد میشه مثل من بازی رو reinstall کن بره پی کارش
ارزش بازی کردن نداره:20:
اگه میشد یکم بیشتر از خودش دفاع کنه میشد یه کاریش کرد....:5:
خوشم از آرتیستای بی عرضه نمیاد:13: