PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فرمت تصویری

r0zeabi
21-08-2008, 10:27
سلام من یه فایل تصویری رو با یه نرم افزار به فرمت mp4 تبدیل کردم ولی وقتی از روی کامپیوترم رو گوشی k800 i ام ریختم تصویر با سرعت کمتری اجرا میشه ولی صوت مشکلی نداره میخاستم بگم برا کسی دیگه ای هم این مشکل پیش اومده و مربوط به نرم افزار تبدیل کننده است یا گوشی مشکل داره؟

adrenalin
21-08-2008, 10:32
اره منم با k750 همین مشکل رو داشتم فایلهای 3gp رو بهتر پخش میکنه

از برنامه توتال ویدو کانورتور استفاده کن

Mohammad
21-08-2008, 11:29
احتمالا مشکل از نحوه تبدیل بوده. من برنامه Ultra Mobile 3GP Video Converter رو پیشنهاد می دم که تنظیماتی بسیار وسیع و خوب برای تبدیل داره.

seyidhasan
21-08-2008, 13:12
سلام من چند تا فایل تصویری با پسوند bin دارم و فقط با برنامه های KLite و VLC mediaplayer باز می شن می خواستم اگه میشه یه برنامه برای تبدیل فرمت این فایل معرفی کنین مثلا به فرمت 3gp یا mp4 تبدیل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golmohammadi
27-08-2008, 12:36
سلام من یه فایل تصویری رو با یه نرم افزار به فرمت mp4 تبدیل کردم ولی وقتی از روی کامپیوترم رو گوشی k800 i ام ریختم تصویر با سرعت کمتری اجرا میشه ولی صوت مشکلی نداره میخاستم بگم برا کسی دیگه ای هم این مشکل پیش اومده و مربوط به نرم افزار تبدیل کننده است یا گوشی مشکل داره؟
MP4 زيرشاخه هاي زيادي داره
شما بايد اوني را كه مناسب برا گوشيها هست انتخاب كنيد
ترجيحا برنامه Video Convert Master

سلام من چند تا فایل تصویری با پسوند bin دارم و فقط با برنامه های KLite و VLC mediaplayer باز می شن می خواستم اگه میشه یه برنامه برای تبدیل فرمت این فایل معرفی کنین مثلا به فرمت 3gp یا mp4 تبدیل بشه

فايلهاي Bin كه ميگين فيلم هستند ؟
ميشه يه نمونه اينجا بزارين ؟

seyidhasan
29-08-2008, 16:27
golmohammadi جان من یکی از اون فایل هارو گذاشتم اگه VLCmediaPlayer نصب کنی می تونی این فایل رو باز کنی

seyidhasan
02-09-2008, 23:52
دوستان عزیز من بلاخره به کمک یکی از دوستانم تونستم فایل های تصویری bin رو به فرمت دیگه ای تبدیل کنم
به این صورت که برنامه K-Lite Codec Pack رو نصب کردیم و بعدش Jet Audio تونست این فایل هارو باز کنه و به کمک Jet Audio پسون فایل رو تغییر دادیم (به عبارتی تبدیل کردیم):10:
با تشکر از Gune Baxan