PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های Uiq + بحث های نرم افزاری

صفحه ها : [1] 2

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:12
دوستان دیدیم لازمه این تاپیک در این انجمن وجود داشته باشه.

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های Uiq رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4- مباحث نرم افزاری Uiq مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید.

5-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:13
رزرو شد...

vafa1353
22-08-2008, 11:27
سلام اولين مشكل من با برنامه روتاتمي است كه كارش چرخوندن صفحه گوشي به صورت افقي ميباشد .
من اين نرم افزار رو روي w950 نصب كردم ولي وقتي اجراش ميكنم تو محيط خود برنامه صفحه افقي ميشه ولي تم و آيكونها معلوم نيست و وقتي بك ميزنم صفحه هنوز عمودي است..
اين برنامه به چه كار مياد وقتي هيچ كاري نميكنه...آيا مشكل از نرم افزاره؟؟يا گوشيم ساپورت نميكنه؟؟

shahshahani
23-08-2008, 08:57
سلام
من بارها برام اتفاق افتاده که موقع چت با slick یهو میپره بیرون.خب وسط چت ضایست آدم هی DC بشه.
ممنون میشم کمک کنید. آخرین ورژن رو هم نصب کردم و گوشی هم P990
موفق باشید

<M>
26-08-2008, 19:02
من با این برنامه LCGjukebox مشکل پیدا کردم وقتی گوشیمم دوبار آپدیت کردم بازم درست نشد.:2:
.
با دوتا ورژنای 2.14 و 2.30 امتحان کردم رجیسترم میکنم ولی انگار نه انگار.:13:
.
برنامه اجرا میشه آدرس آهنگو که بش میدی بجای پخش آهنگ خر خر تق تق طوق طوق بالاخره هر صدایی در میاره بجز خوده آهنگ.:19:
.
برنامه بهتری برای همزمان با کار کردن، آهنگم گوش بدم ندارم.:41:
.
گوشیمم P990 هست.:20:

amir_sa
26-08-2008, 23:19
من با این برنامه LCGjukebox مشکل پیدا کردم وقتی گوشیمم دوبار آپدیت کردم بازم درست نشد.:2:.
برنامه بهتری برای همزمان با کار کردن، آهنگم گوش بدم ندارم.:41:

بهترين برنامه به نظر من power mp3 هست . از موقعي كه نصب كردم همه پلير ها رو گذاشتم كنار . در حالت فليپ بسته هم خيلي خوب جواب ميده

<M>
27-08-2008, 11:44
بهترين برنامه به نظر من power mp3 هست . از موقعي كه نصب كردم همه پلير ها رو گذاشتم كنار . در حالت فليپ بسته هم خيلي خوب جواب ميده

پس با LCG کار نکردی پلیر رو دستش نیمده هر کاری که بخوای میتونی با گوشی کار کنی بعد با این برنامه آهنگم گوش بدی حالت مینیمایزشم که عالیه.
.
ولی power mp3 مثل پلیر گوشی میمونه میره آهنگارو سرچ میکنه سلکشن هم نداره داری آهنگ گوش میدی نمیتونی بری تو مسیجا چه برسه بازی هم بکنی.

amir_sa
27-08-2008, 17:49
پس با LCG کار نکردی پلیر رو دستش نیمده هر کاری که بخوای میتونی با گوشی کار کنی بعد با این برنامه آهنگم گوش بدی حالت مینیمایزشم که عالیه.
.
ولی power mp3 مثل پلیر گوشی میمونه میره آهنگارو سرچ میکنه سلکشن هم نداره داری آهنگ گوش میدی نمیتونی بری تو مسیجا چه برسه بازی هم بکنی.
من اولين پلير كه روي گوشيم نصب كردم lcg بود . بعد چون گير داده بود به اينترنت وصل بشه پاكش كردم . از اون موقع چند ماه ميگذره . همه پلير ها رو هم امتحان كردم ولي power mp3 از همه سر تر بود ، كيفيت پخشش هم واقعا عاليه . شما نسخه جديدشو نصب كن بعد از آپديت موسيقي برو تو قسمت انتخاب فولدر ، هر فولدري كه مي خواي انتخاب كن و بزن براي پخش.....

اگه هم نخواستي برو گوشيتو فلش ( يا آپديت ) كن و lcg رو دوباره نصب كن

mehdi9476
11-09-2008, 20:57
سلام گوشی من p990i با نصب یک تم که از سایت گرفتم بعد از یه بار خاموش کردن دیگه روشن نمیشه و تا نصف بیشتر لود نمیشه چیکار کنم؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_sa
11-09-2008, 22:37
سلام گوشی من p990i با نصب یک تم که از سایت گرفتم بعد از یه بار خاموش کردن دیگه روشن نمیشه و تا نصف بیشتر لود نمیشه چیکار کنم؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تا حالا نديدم تم همچين مشكلي ايجاد كنه . براي دانلود از سايت ها بايد يه ذره حواست بيشتر جمع باشه.
اين مشكل شما هم راهي جز آپديت ( و يا فلش ) نداره

در ضمن سوالاتت رو در مورد گوشيت تو كلوپ p990 مطرح كن

bijiman
14-09-2008, 05:45

مال شما ریجیستر شده هست؟
لطفا لینک دانلود بزارید

MMD12
14-09-2008, 05:57
مال شما ریجیستر شده هست؟
لطفا لینک دانلود بزارید

این برنامه نیاز به رجیستر نداره ...

تو این تاپیک میتونی همین ورژنشو پیدا کنی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ninjavo
16-09-2008, 17:02
سلام من توی قسمت آیکونها مشکل دارم مشکلمم اینه که بعضی جاها آیکونها عوض میشه بعضی جاها نمیشه چرا ؟

shahshahani
16-09-2008, 19:35
یه چند دفعه ریستارت کن.
ممکنه بعد از چند دفعه درست بشه.
موفق باشی.

4daneshjo
18-09-2008, 17:18
دوستانی که p990 دارن واپدیت کردن یا فریمور گوشیب شون organizer: cxc 162036 R6D23 است نمی تونن با نگه داشتن کلید اسپیس روی کیبرد گوشی داخل قسمت شماره گیری گوشی بشن
حالا با این برنامه که به صورت نصبی هست این مشکل حل شده
cellphonespace.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smhtiz
24-09-2008, 20:34
من اشتباهی sys رو از درایو c پاک کردم.حالا چه کار کنم؟p1

MMD12
25-09-2008, 05:32
من اشتباهی sys رو از درایو c پاک کردم.حالا چه کار کنم؟p1

دوستان در تاپیک هک جوابتونو دادن

میتونی فرمت اینترنال مموری بکنی

ardestan213
03-10-2008, 00:11
:10::41:
بچه ها سلام من يه خواهش دارم
من گوشيمو فلاش كردم و فونت فارسي حالا نيست من چه كار كنم
گوشيمم p1i هستش

ardestan213
03-10-2008, 00:18
سلام
من كمك مي خوام
گوشي من p1 هستش
حالا من گوشي را فلش كردم ولي فونت فارسي كه توش بود و با اون اس ام اس مي زدم ديگه نيست
چطوري برش گردونم؟

ardestan213
03-10-2008, 00:56
چطوري كيفيت دوربين p1 را بالا ببرم

ardestan213
04-10-2008, 22:20
سلام
من كمك مي خوام
گوشي من p1 هستش
حالا من گوشي را فلش كردم ولي فونت فارسي كه توش بود و با اون اس ام اس مي زدم ديگه نيست
چطوري برش گردونم؟

سلام
من واكمن 3 اشتباهي را نصب كردم حالا اجرا نمي كنه چطوري پاكش كنم يا تغييرش بدم
گوشيم p1 هستش

ardestan213
04-10-2008, 22:21
دوستان دیدیم لازمه این تاپیک در این انجمن وجود داشته باشه.

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های Uiq رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4- مباحث نرم افزاری Uiq مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید.

5-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل
سلام
من واكمن 3 اشتباهي را نصب كردم حالا اجرا نمي كنه چطوري پاكش كنم يا تغييرش بدم
گوشيم p1 هستش

amir_sa
04-10-2008, 23:19
دوست تازه وارد انجمن قوانيني داره ، يكيش اينه كه براي يه درخواست فقط بايد يه پست بزني و از تكرار بيهوده پست ها خود داري كني . بهت پيشنهاد ميكنم تاپيك هك uiq3 رو بخواني جواب اين سوالات و همه ي سوالاي ديگه اي كه تو ذهنت هست جواب داده شده

MILAD99
05-10-2008, 20:26
سلام
من كمك مي خوام
گوشي من p1 هستش
چطوري برش گردونم؟

این روشو امتحان کن گوشی منم همینطوری شده بود ولی درست شد:31:
برای انتخاب کیبورد فارسی به مسیر Control panel>Device>Text input>Virtual keyboard برین و پس از انتخاب
(On-screen keyboard (Standard بر روی Setup کلیک کنید و پس از انتخاب Layout از لیست باز شده Farsi رو انتخاب کنید

seyyedi
09-10-2008, 17:37
دوستان سلام
گوشی رو آپدیت کردم
قبل از آپدیت مموری رو در آوردم
بعضی برنامه ها رو توی مموری نصب کرده بودم
حالا که آپدیت شده
هر دفعه که گوشی رو روشن میکنم پشت سر هم برنامه ها رو میاره که میخوای نصب بکنی یا نه
منم کنسل کردم همه رو ولی دوباره میاد
محتویات system و sys و data رو کاملا پاک کردم ولی دوباره همین آش و همین کاسه
گوشی p990 هست
باید چیکار بکنم تا دوباره پیغام نصب رو نبینم
باید محتویات private هم پاک بشه؟

mohsentanha
09-10-2008, 19:17
دوستان سلام
گوشی رو آپدیت کردم
قبل از آپدیت مموری رو در آوردم
بعضی برنامه ها رو توی مموری نصب کرده بودم
حالا که آپدیت شده
هر دفعه که گوشی رو روشن میکنم پشت سر هم برنامه ها رو میاره که میخوای نصب بکنی یا نه
منم کنسل کردم همه رو ولی دوباره میاد
محتویات system و sys و data رو کاملا پاک کردم ولی دوباره همین آش و همین کاسه
گوشی p990 هست
باید چیکار بکنم تا دوباره پیغام نصب رو نبینم
باید محتویات private هم پاک بشه؟
توی این پوشه برین هرچی هست دیلیت کنید
D:\private\10202dce
خیالت راحت کارت حله تست شده بر روی p1
حالا شما هم تست کن ایشالا درست میشه:10:

carnation
09-10-2008, 20:50
سلام . نمیدونم شاید اینجا جاش نباشه ولی در تاپیک های دیگه هم سوال پرسیدم ولی جواب نگرفتم!!

من نمیتونم هیچی رو گوشیم نصب کنم منظورم تم و برنامه و بازی !! گوشیم p1

amir_sa
09-10-2008, 21:24
سلام . نمیدونم شاید اینجا جاش نباشه ولی در تاپیک های دیگه هم سوال پرسیدم ولی جواب نگرفتم!!

من نمیتونم هیچی رو گوشیم نصب کنم منظورم تم و برنامه و بازی !! گوشیم p1

چرا ؟ بيشتر توضيح بده تا بفهميم مشكل از كجاست

تو كلوپ p1 مطرح كردي مشكلتو ؟

carnation
10-10-2008, 13:00
چرا ؟ بيشتر توضيح بده تا بفهميم مشكل از كجاست

تو كلوپ p1 مطرح كردي مشكلتو ؟

بله مطرح کردم ولی متاسفانه دوستان جواب ندادن!! باید نرم افزار رو از طریق usb توی قسمت other بریزیم و بعد توی گوشی install رو باز کنیم و برنامه رو ببینیم؟ ولی مال من هیچی نشون نمیده!!:41:

amir_sa
10-10-2008, 14:48
بله مطرح کردم ولی متاسفانه دوستان جواب ندادن!! باید نرم افزار رو از طریق usb توی قسمت other بریزیم و بعد توی گوشی install رو باز کنیم و برنامه رو ببینیم؟ ولی مال من هیچی نشون نمیده!!

بابا تو ديگه كي هستي !!!! :دي
كي بهت گفته بايد بري تو قسمت install ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فايل اجرايي ( منظور همون sis )رو كه مي ريزي تو گوشيت ، بروتو فايل منيجر و اون فايل رو پيدا كن . روش كليك كن و در صفحه اي كه باز شد install رو بزن . چرا ميري تو control panel ؟

اون براي يه كار ديگه است .
جواب همه ي پست هات تو تاپيك هاي ديگه همينه

Eclipse.Co
11-10-2008, 06:47
سلام دوستان.

چند وقتیه به یه مشکل عجیب و غریب توی P990 برخورد کردم. از هر کی پرسیدم سر در نیاورد، اینجا میگم شاید کسی بتونه راهنماییم کنه.

توی گوشیه من وقتی بعضی از برنامه ها رو نصب میکنم، برنامه نصب میشه، اما موقع اجرای برنامه گوشی ری استارت میشه. توی همه برنامه ها اینجوری نیست. اما Opera Mini اینجوری میشه.

همچنین وقتی فلیپ بسته است، هنگام اس ام اس تایپ کردن، موقع فشار دادن دکمه #، فقط و فقط این دکمه، گوشی ری استارت میشه.

زمانی هم که فلیپ بازه، وقتی با استفاده از قلم میخوام حالت صفحه کلید رو از حالت حروف در آورده و روی 123 کلیک میکنم تا به حالت عدد بره، بازم گوشی ری استارت میشه.

خلاصه بدجوری کلافه شدم.
اگه کسی میدونه مشکل کجاست ممنون میشم راهنماییم کنه.

shahshahani
11-10-2008, 09:52
سلام
شما گوشیت رو آپدیت کردی؟
مشکل اولی که برای برنامه اپرا مینی هست میتونه از کم آوردن رم در P990 باشه. ولی اون دو تای دیگه که گفتی یه تریپ خطری میزنه.
یا گوشیت ویروسی شده یا اینکه احتیاج به آپدیت داره.
موفق باشی.

amir_sa
11-10-2008, 15:36
وقتی فلیپ بسته است، هنگام اس ام اس تایپ کردن، موقع فشار دادن دکمه #، فقط و فقط این دکمه، گوشی ری استارت میشه.

زمانی هم که فلیپ بازه، وقتی با استفاده از قلم میخوام حالت صفحه کلید رو از حالت حروف در آورده و روی 123 کلیک میکنم تا به حالت عدد بره، بازم گوشی ری استارت میشه.
یا گوشیت ویروسی شده یا اینکه احتیاج به آپدیت داره.ويروس كه فكر نكنم باشه . شما گوشيت رو هك كردي ؟

كيبرد مجازي sis رو نصب كردي يا اون يكي ديگه كه با استفاده از هكه ؟

Eclipse.Co
11-10-2008, 21:07
آره، من گوشیم رو هک کرده بودم قبلا. کیبرد مجازی فارسی ریختم. از توی همین سایت هم اینکارو کردم. خیلی وقت پیش. قسمت هک. اما بعداز اون بارها گوشیم رو ریست کردم، و حتی گوشیمم آپدیت کردم.

hosseingrami
11-10-2008, 21:25
سلام من ميخوام p1 بخرم ميخواستم بدونم سرعت وايرلس لن و سي پي يو و رم و مموري ساپورتش چه جوري؟
اصلا ارزش داره k800 بفروشم و p1 بخرم!
من برام سيستم عامل خيلي مهمه و همچنين نرم افزار و بازي آخه شنيدم ساخت نرم افزار براي uiq3 متوقف شده برا همين يه کم شک کردم!
راهنماييم کنيد اگه جاش اينجا نبود ببخشيد!

amir_sa
11-10-2008, 23:19
آره، من گوشیم رو هک کرده بودم قبلا. کیبرد مجازی فارسی ریختم. از توی همین سایت هم اینکارو کردم. خیلی وقت پیش. قسمت هک. اما بعداز اون بارها گوشیم رو ریست کردم، و حتی گوشیمم آپدیت کردم.
ساده ترين راه اينه كه يه فرمت اينترنال بكن ، ببين اگه مشكل حل شد پس يعني هك هايي كه روي گوشي انجام دادي مشكل داره

Eclipse.Co
12-10-2008, 08:21
ساده ترين راه اينه كه يه فرمت اينترنال بكن ، ببين اگه مشكل حل شد پس يعني هك هايي كه روي گوشي انجام دادي مشكل داره

جالب اینجاست که من اینترنال فرمت هم کردم. یعنی منظورم با استفاده از منوی سیستم که با JOG میاد.
اما درست نشده.

لطفا راهنماییم کنید.

shahshahani
12-10-2008, 08:35
آپدیت تنها راه باقیماندست.

shahshahani
12-10-2008, 08:37
سلام من ميخوام p1 بخرم ميخواستم بدونم سرعت وايرلس لن و سي پي يو و رم و مموري ساپورتش چه جوري؟
اصلا ارزش داره k800 بفروشم و p1 بخرم!
من برام سيستم عامل خيلي مهمه و همچنين نرم افزار و بازي آخه شنيدم ساخت نرم افزار براي uiq3 متوقف شده برا همين يه کم شک کردم!
راهنماييم کنيد اگه جاش اينجا نبود ببخشيد!

تو کلوپ P1 سوالتون رو مطرح کنید:

موفق باشید.

asghar p990i
12-10-2008, 09:19
سلام
من زبان فارسی را روی گوشی P990 نصب کردم بعد از چند بار تماس گوشی خود به خود ریست می کرد زبان را که دوباره انگلیسی کردم مسئله حل شده چکار باید کرد که از زبان فارسی استفاده کنم
تشکر...

shahshahani
12-10-2008, 09:38
سلام
من زبان فارسی را روی گوشی P990 نصب کردم بعد از چند بار تماس گوشی خود به خود ریست می کرد زبان را که دوباره انگلیسی کردم مسئله حل شده چکار باید کرد که از زبان فارسی استفاده کنم
تشکر...

منظورت فونت فارسی هست یا اون برنامه فارسی ساز که با هک نصب میشه؟

asghar p990i
13-10-2008, 06:17
اون برنامه که یه زبان دیگه به گوشی اضافه میکنه و با انتخابش منوها فارسی میشن

barf2007
22-10-2008, 12:44
سلام دوستان
کسی با برنامه primetech contact کار کرده؟ (خیلی باحاله)
میخواستم بدونم براش crack ای چیزی نیومده
اگه بشه بعنوان contact manager خود گوشی ازش استفاده کرد خیلی خوب میشه...

ممنون

mr_saman_eng
24-10-2008, 17:13
سلام من رو گوشیم(p990)اکسپلورر ورزن 1.2داشتم تو یه وبلاگ یکی دیگشو دیدم نوشته بود فول ورزنه بعد اینکه نصب کردمش خواست اپدیت بشه چون ورزنش 1.0بودبقعد اینکه ان اینستال کردم و یه ورزن دیگه1.2 نصب کردم ایکون اکسپلورر نیومد دوباره ورزن 1.0 نصب کردم خطا داد که این پک شما یه پک صحیح نیس (not valid)لطفا کمکم کنید حتی چند بار تمام برنامه هاشو دستی پاک کردم از تو سیسو پرایوت ... اما نشد حتی گوشیو ری استارت کردم از منو مخفی اما دیگه ایکون اکسپلورر نمیاد:41::41::41:

mehrpuya
25-10-2008, 22:03
سلام دوستان.

چند وقتیه به یه مشکل عجیب و غریب توی P990 برخورد کردم. از هر کی پرسیدم سر در نیاورد، اینجا میگم شاید کسی بتونه راهنماییم کنه.

توی گوشیه من وقتی بعضی از برنامه ها رو نصب میکنم، برنامه نصب میشه، اما موقع اجرای برنامه گوشی ری استارت میشه. توی همه برنامه ها اینجوری نیست. اما Opera Mini اینجوری میشه.

همچنین وقتی فلیپ بسته است، هنگام اس ام اس تایپ کردن، موقع فشار دادن دکمه #، فقط و فقط این دکمه، گوشی ری استارت میشه.

خلاصه بدجوری کلافه شدم.
اگه کسی میدونه مشکل کجاست ممنون میشم راهنماییم کنه.

ببين دوست عزيز ، در مورد opera بايد حتماً با خود گوشيت DL کنی. منم همين مشکل رو داشتم وقتی اين کارو کردم درست شد.

09178734189
26-10-2008, 23:43
[quote=mehrpuya;3108655]
ببين دوست عزيز ، در مورد

opera بايد حتماً با خود گوشيت DL کنی. منم همين مشکل رو داشتم وقتی اين کارو کردم درست شد.

[/quote
من هم همین مشکل رو دارم ولی با x_plore ,stpuzzle

09178734189
26-10-2008, 23:54
سلام گوشی من وقتی دکمه فاصله رو می گیری که بره تو صفحه شماره وزنگ بزنه یک لحظه می یاد ومیره با فلش هم درست نشدممنون اگه راهنمایی کنین

m.s.f
28-10-2008, 18:22
از چه برنامه ای استفاده کنم برای اینکه بتونم از smsهام بکاپ بگیرم تا بعد از فلش یا آپدیت بتونم restoreش کنم .
من دو تا فولدر اضافه کردم تووی مسیج هام ، میخوام ازاونا بکاپ بگیره نه از inbox و Sent .
ضمنا کیجن best message storer واسه سری 60 هست و سریالی که میده به درد uiq3 نمیخوره .

amir_sa
28-10-2008, 19:21
از چه برنامه ای استفاده کنم برای اینکه بتونم از smsهام بکاپ بگیرم تا بعد از فلش یا آپدیت بتونم restoreش کنم .
من دو تا فولدر اضافه کردم تووی مسیج هام ، میخوام ازاونا بکاپ بگیره نه از inbox و Sent .
ضمنا کیجن best message storer واسه سری 60 هست و سریالی که میده به درد uiq3 نمیخوره .
با my phone explorer ميتوني بكاپ بگيري ، لينكه دانلودش تو تاپيك تقويم HMR007 هستش
با برنامه sms diary هم كه جديدا معرفي شد ميتوني

arashlive63
29-10-2008, 22:25
با سلام خدمت اساتید
گوشیم p1 هست ومشکلش اینه که وقتی یه برنامه رو نصب میکنم ( مثل divix player ) برنامه نصب میشه ولی هیچ ایکونی براش ساخته نمیشه تا اون رو اجرا کنم .
کمک کنید لطفا

m.s.f
30-10-2008, 14:46
کسی میتونه یکم راجع به blackberry توضیح بده !
چی هست و به چه دردی میخوره اصلا

alinorton2006
01-11-2008, 18:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده از اینترنت کامپیوتر در P1i
سلام دوستان.چطور می توان با کامپیوتر به اینترنت وصل شد و با بلوتوث از موبایل به آن اینترنت وصل شویم؟Ad-Hoc Bluetooth PAN کافی است یا باید یک account دیگر بسازیم؟در کامپیوتر باید چه کارهایی برای share کردن internet انجام دهیم؟راستی من با ADSL به اینترنت وصل می شوم!

09178734189
02-11-2008, 00:17
سلام گوشی من وقتی دکمه فاصله رو می گیری که بره تو صفحه شماره وزنگ بزنه یک لحظه می یاد ومیره با فلش هم درست نشدممنون اگه راهنمایی کنین

سلام گوشی من وقتی دکمه فاصله رو می گیری که بره تو صفحه شماره
وزنگ بزنه یک لحظه می یاد ومیره با فلش هم درست نشدممنون اگه راهنمایی کنین

amir_sa
02-11-2008, 10:44
سلام گوشی من وقتی دکمه فاصله رو می گیری که بره تو صفحه شماره
وزنگ بزنه یک لحظه می یاد ومیره با فلش هم درست نشدممنون اگه راهنمایی کنین

آپديت كن حتما درست ميشه ...

lsas
04-11-2008, 14:50
من با نصب بعضی از برنامه ها مشکل دارم بعد از این که instal را می زنم یه همچین چیزی می نویسه
the package users a protected uid. چه کنم؟

behnamjakson
04-11-2008, 21:15
من چندتا فایل کپی کردم واسه هک صدای گوشی ریستارت که کردم دکمه وسط فیلیپ از کار افتاده چیکار کنم؟

amir_sa
04-11-2008, 22:28
من چندتا فایل کپی کردم واسه هک صدای گوشی ریستارت که کردم دکمه وسط فیلیپ از کار افتاده چیکار کنم؟
فايل هايي كه ريختي رو پاك كن ، اگه درست نشد format internal

amir1982
06-11-2008, 01:26
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه که این ارور مال چیه؟
The Package Uses A Protected Uid

amir_sa
06-11-2008, 17:22
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه که این ارور مال چیه؟
The Package Uses A Protected Uid
اين ارور براي ساينه ، گوشي رو هك كن و بعد sis-installer رو بريز

amir1982
06-11-2008, 20:49
امیر جان ممنون از پاسخت.من قبلا با برنامه capsswitch که بچه ها توی تاپیک های دیگه معرفی کرده بودن گوشی رو هک کردم و برنامه رو هم روی off قرار می دم ولی باز هم وقتی می خوام بعضی از برنامه ها رو بریزم این ارور رو می گیرم

MMD12
08-11-2008, 01:39
امیر جان ممنون از پاسخت.من قبلا با برنامه capsswitch که بچه ها توی تاپیک های دیگه معرفی کرده بودن گوشی رو هک کردم و برنامه رو هم روی off قرار می دم ولی باز هم وقتی می خوام بعضی از برنامه ها رو بریزم این ارور رو می گیرم

وقتي برنامه رو روي off قرار دادي بعدش بايد sis-installer رو نصب كني

hamidreza_4u
10-11-2008, 22:10
وقتي برنامه رو روي off قرار دادي بعدش بايد sis-installer رو نصب كني

سلام
من ورژنهای جدید Caps رو نصب کردم و حتی اون فایل on start رو هم از پست اول قسمت هک نصب کردم ولی همش برنامه رو حالت on هستش و واسه هر کاری باید برم off کنم .... دوباره نصب کردم فایده نداشت...قبلا انجوری نبود
ممنون میشم راهنمایی کنید

NimoOol.HD2
12-11-2008, 17:47
سلام
ویندوز ویستای X86 دارم و میخوام PC suit sony ericsson رو نصب کنم .
ولی نصب نمیشه چیکار کنم ؟
(برای گوشی p990)

Majidson
13-11-2008, 13:54
سلام
ویندوز ویستای X86 دارم و میخوام PC suit sony ericsson رو نصب کنم .
ولی نصب نمیشه چیکار کنم ؟
(برای گوشی p990)
دوست عزيز آخرين نسخه اين برنامه را از آدرس زير دانلود كن و نصب كن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza_4u
14-11-2008, 10:16

ایا وقتی گوشی زنگ میخوره چندین بار از کار میوفته یا نه؟
من مشکلم با این برنامه اینه اگه در حال اجرا 2بار گوشی زنگ بخوره هنگ میکنه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد

amir_sa
14-11-2008, 14:18
ایا وقتی گوشی زنگ میخوره چندین بار از کار میوفته یا نه؟
من مشکلم با این برنامه اینه اگه در حال اجرا 2بار گوشی زنگ بخوره هنگ میکنه دیگه هیچ کاری نمیشه کرد
اون مال قديم بود الان فقط juke box
يا گوشيت آپديت نيست
يا فكر كنم بايد بري تو كار فرمت اينترنال ، چون چند تا از مد هايي كه ريختي با هم هماهنگي نداشته

hessam_sz
15-11-2008, 11:16
سلام
من اين منو استارت را نصب كردم
ولي وقتي روي گزينه هاي مختلفش كليك ميكنم يه صفحه باز ميشه و پايينش نوشته continue
3تا گزينه هم مياد كه نوشته به ترتيب:
application
reason code
reason number
بعد كه continue را ميزنم بالاي صفحه سياه ميشه و آيكن باتري و سيگنال و ... ديگه در دسترس نيست.گوشيم پي1.
چيكار كنم؟

hessam_sz
15-11-2008, 18:39
كسي نيست جواب بده؟

hamidreza_4u
15-11-2008, 22:05
اون مال قديم بود الان فقط juke box
يا گوشيت آپديت نيست
يا فكر كنم بايد بري تو كار فرمت اينترنال ، چون چند تا از مد هايي كه ريختي با هم هماهنگي نداشته

پس با این تفاسیر میشه یه راه حل بدین تا بعد از فورمت همه هک ها و تغییرات گوشی برگرده؟
مثلا اگه فولدرهای اصلی هر درایو رو جایی کپ کنم بعد از فرمت جایگزین کنم میشه؟
مشکلی پیش نمیاد؟

hessam_sz
15-11-2008, 22:18
آقا براي عوض كردن آيكون ها بايد فايل هاي png را كجا بريزم؟
تورو خدا يكي بياد اينجا جواب بده ديگه گوشي من رو هواست

amir_sa
16-11-2008, 21:28
سلام
من اين منو استارت را نصب كردم
ولي وقتي روي گزينه هاي مختلفش كليك ميكنم يه صفحه باز ميشه و پايينش نوشته continue
3تا گزينه هم مياد كه نوشته به ترتيب:
application
reason code
reason number
بعد كه continue را ميزنم بالاي صفحه سياه ميشه و آيكن باتري و سيگنال و ... ديگه در دسترس نيست.گوشيم پي1.
چيكار كنم؟

يكي از اين دوتا مورد امكان داره :
يا گوشيت آپديت نيست
يا واكمن يا كيبور مجازي رو بد كپي كردي
:11:

amir_sa
16-11-2008, 21:32
پس با این تفاسیر میشه یه راه حل بدین تا بعد از فورمت همه هک ها و تغییرات گوشی برگرده؟
مثلا اگه فولدرهای اصلی هر درایو رو جایی کپ کنم بعد از فرمت جایگزین کنم میشه؟
مشکلی پیش نمیاد؟

فكر نكنم مشكلي پيش بياد ؛
حالا مگه چقدر كار داره كپي كردن دوباره اونا ؟ فكر كنم به ريسكش نمي ارزه

به نظر من دوباره همه رو كپي كن چون ممكنه مشكلت از بد كپي كردن مود ها باشه

09178734189
17-11-2008, 07:17
:5:1-من هک فلش پلیر رو انجام دادم ایکون فلشپلیر هم اومد ولی بعد که وارد وب میشه و رو فایل فلش کلیک می کنی مثل سیستم کار میکنه و سیو و کنسل می یاره.
2-هر وقت دکمه فاصله رو میگیری که بره تو شماره ها وزنگ بزنه سریع می یاد و میره.با فلش هم ردست نشد:5:

shahshahani
17-11-2008, 09:39
با برنامه my phone explorer اگه از درايو c گوشي بك آپ بگيري و بعد از فرمت دوباره برگردوني حتي برنامه هاي نصب شده هم دوباره بر ميگردن.حتي مراحل بازي هايي هم كه انجام دادي ريست نميشه.چه برسه به هك ها....
موفق باشي.

Mojtaba.Kh
17-11-2008, 11:55
سلام
آقا من میخوام با کامپیوترم با استفاده از گوشیم به اینترنت وصل بشم چیکار کنم؟

ali_3001
17-11-2008, 18:08
با سلام خدمت دوستان
دوتا سوال داشتم
1. برنامه my phone explorer رو از کجا دانلود کنم؟
2. برنامه ای که برای آبدیت گوشی p990 هست رو به غیر از سایت سونی اریکسون
از کجا می تونم دانلود کنم
اگه از دوستان کسی داره آپلود کنه ممنون میشم
توی خود سایت سونی رفتم بعداز کلیک روی آیکون دانلود صفحه ای باز میشه و ارور میده
با تشکر

ashkan61
18-11-2008, 02:23
سلام
آقا من هر کار میکنم نمیتونم فایل cer رو برای ساین بگیرم. دوستان اگه امکانش هست اینو برام بگیرن که بتونم ساین کنم. IMEI گوشی من 352863013404079
خیلی مخلصیم!

shahshahani
18-11-2008, 09:23
با سلام خدمت دوستان
دوتا سوال داشتم
1. برنامه my phone explorer رو از کجا دانلود کنم؟
2. برنامه ای که برای آبدیت گوشی p990 هست رو به غیر از سایت سونی اریکسون
از کجا می تونم دانلود کنم
اگه از دوستان کسی داره آپلود کنه ممنون میشم
توی خود سایت سونی رفتم بعداز کلیک روی آیکون دانلود صفحه ای باز میشه و ارور میده
با تشکر

1: بفرما از اينجا :

2: منم همين مشكلو دارم و مطرح هم كردم ولي كسي جواب ما رو نداد.

موفق باشي.

shahshahani
18-11-2008, 09:27
سلام
آقا من میخوام با کامپیوترم با استفاده از گوشیم به اینترنت وصل بشم چیکار کنم؟

سلام
آقا من هر کار میکنم نمیتونم فایل cer رو برای ساین بگیرم. دوستان اگه امکانش هست اینو برام بگیرن که بتونم ساین کنم. IMEI گوشی من 352863013404079
خیلی مخلصیم!

دوستان لطف يه جا سوالتون رو مطرح كنيد.
جوابتون رو در تاپيك هاي ديگه دوستان دادند.
موفق باشيد.

amir_sa
18-11-2008, 10:09
سلام
خیلی مخلصیم!

سلام دوست من
گوشيت چيه ؟ چرا هك ساين رو انجام نميدي كه براي هميشه از شر ساين كردن راحت بشي ؟
پست اول و دوم اين تاپيك رو بخون

pedit-x
18-11-2008, 10:54
سلام دوستان خسته نباشید واقا زحمت می کشید دوستان! آفا من P990 دارم الان چند وفتی هست که filip گوشیم از کار افتاده یعنی دکمه هاش کار نمیکنه! ولی چراغ صفحه روشن میشه اگه کمک کنید واقعا ممنون می شم!!!! راستی اضافه کنم که من گوشیمو هک کردم خلی وقت هم هست که این کار رو کردم ممکنه از این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedit-x
18-11-2008, 11:12
آقا کمک p990 فیلیپش کار نمی کنه!!!!!!!!

shahshahani
18-11-2008, 15:21
مال منم دکمه تاییدش کار نمیکنه.
منم فعلا بازش کردم.
باید تعمیر بشه.
امروز رفتم فلیپ نو قیمت کردم 28 تومن.
موفق باشی.

amir_sa
18-11-2008, 17:11
سلام دوستان خسته نباشید واقا زحمت می کشید دوستان! آفا من P990 دارم الان چند وفتی هست که filip گوشیم از کار افتاده یعنی دکمه هاش کار نمیکنه! ولی چراغ صفحه روشن میشه اگه کمک کنید واقعا ممنون می شم!!!! راستی اضافه کنم که من گوشیمو هک کردم خلی وقت هم هست که این کار رو کردم ممکنه از این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا کمک p990 فیلیپش کار نمی کنه!!!!!!!!

كلوپ p990

hessam_sz
19-11-2008, 22:27
نظرتون در مورد اين ارور چيه؟
نگين نياز به ساين داره كه خودمو ميزنم چون اين نرم افزار را خودم بدون ساين نصب كردم
ولي بعد از يك بار مستر ريست حالا نصب نميشه

mohsentanha
19-11-2008, 23:34
من p1iدارم یه دفعه برای من هم همین طور شد همه نرم افزار ها رو end task کردم درست شد:10:

amir_sa
20-11-2008, 10:43
نگين نياز به ساين داره كه خودمو ميزنم چون اين نرم افزار را خودم بدون ساين نصب كردم

شما هك ساين رو انجام بده مشكل اين ارور هم حل ميشه ، مطمئن باش :46:
تا اونجايي كه يادمه واسه تاريخه

Shahin_SOURNA
22-11-2008, 18:41

شما باید details رو بزنی وتاریخ گوشیت رو به اونی که اونجا نوشته ببری

arseshystaspes
26-11-2008, 12:41
سلام
من وقتی می خوام oplogomodder رو install کنم این error رو میده checking if software certification is revoked
و خارج میشه و نصب نمیشه.
لطفا کمکم کینن.
با سپاس.

استبداد
26-11-2008, 19:17
سلام
من یه p1 گرفتم تازگی ها
اصلا" نمیدونم uiq چطور هست و چجوری روش برنامه باید بریزیم و ...
میشه یه منبا یا یه لینک خوب و جامع برای یاد دادن نصب برنامه و اینجور چیز ها به مبتدی ها بدین

توضیح ایکه من قبلا" فقط با جاوا کار کردم .

amir_sa
26-11-2008, 20:18
سلام
من یه p1 گرفتم تازگی ها
اصلا" نمیدونم uiq چطور هست و چجوری روش برنامه باید بریزیم و ...
میشه یه منبا یا یه لینک خوب و جامع برای یاد دادن نصب برنامه و اینجور چیز ها به مبتدی ها بدین

توضیح ایکه من قبلا" فقط با جاوا کار کردم .
به جمع بچه هاي uiq خوش اومدي . مثل همون جاواست ، فقط يه اينستال داره ( همين )
اگه مشكلي داشتي در مورد نصب برنامه همين جا بگو

در مورد هك هم تو اين تاپيك :

و در مورد مسائل خود گوشيت هم تو كلوپ p1 كه خودت آدرسشو داري

g.reza23
26-11-2008, 23:10
سلام بر همه ی دوستان
کمک میخوام
من هک تقویت صدا رو روی p990 انجام دادم ولی زمان فیلم برداری صدا خر خر میکنه کلا بد میفته باید چیکار کنم کمکم کنید
ممنون میشم

arseshystaspes
27-11-2008, 11:00
سلام
کسی مشکل منو نفهمید؟؟؟؟؟

amir_sa
27-11-2008, 16:20
سلام بر همه ی دوستان
کمک میخوام
من هک تقویت صدا رو روی p990 انجام دادم ولی زمان فیلم برداری صدا خر خر میکنه کلا بد میفته باید چیکار کنم کمکم کنید
ممنون میشم
اشكال از فايل تقويت صداي هندزفري هستش ، اونو پاك كن و از پك هاي جديد تقويت صدا استفاده كن

orc1990
28-11-2008, 17:16
سلام خسته نباشید
من 1 ماه که p1 خریدم در هنگام نصب برنامه ی coreplayer1.2 با این ارور مواجه میشم(the package uses a protected uid.)
لطفا بگید مشکل از چیه؟

orc1990
28-11-2008, 17:18
سلام لطفا جوابم سریعتر بدید

H M R 0 0 7
28-11-2008, 20:59
سلام دوستان
کسی نسخه جدید Core Player رو نصب کرده؟ همون که یو تیوب هم داره.
من نصب کردم ولی مثل اینکه یو تیوب با اینترنت ایرانسل فیل تره! آخه هیچی نشون نمیده!
واسه شما هم اینطوره؟

arseshystaspes
28-11-2008, 21:07
کمممممممممممک
من walkman SKIN رو install کردم حالا میخوام uninstall کنم یا Iphone SKIN رو install کنم میگه اجازه ندارم error می ده

منتظرم با سپاس

shahshahani
30-11-2008, 10:50
سلام خسته نباشید
من 1 ماه که p1 خریدم در هنگام نصب برنامه ی coreplayer1.2 با این ارور مواجه میشم(the package uses a protected uid.)
لطفا بگید مشکل از چیه؟

مشكل از اينجاست كه شما نه برنامه رو ساين كردي و نه هك ساين رو انجام دادي.
موفق باشي.

shahshahani
30-11-2008, 10:51
کمممممممممممک
من walkman SKIN رو install کردم حالا میخوام uninstall کنم یا Iphone SKIN رو install کنم میگه اجازه ندارم error می ده

منتظرم با سپاس

شما احتمالا caps switch رو off نكردي.وگر نه نبايد مشكلي باشه.
موفق باشي.

arseshystaspes
30-11-2008, 12:52
سلام shahshahani عزیز
caps switch هم off کردم میگه can not uninstall
w960 walkman skin رو تونستم بریزم ولی حالا دکمهای 1و2و3 که همون backward , play , forward هستن کار نمی کنه البته میتونم از کلیدهای کناری استفاده کنم.
گوشیمم w950
با سپاس
منتظرم

shahshahani
01-12-2008, 10:17
سلام
احتمالا شما هنگامی که برنامه بازه میخوای آنینستایش کنی.
اول برنامه رو ببند ( یا از تسک منیجر یا با سوییس منیجر) بعد برو آنینستالش کن.
موفق باشی.

mehrdad_zero
01-12-2008, 22:59
سلام
چند وقتیه که گوشی من با برنامه دارو که اطلاعات دارو ها را میده و جاوا هم هست مشکل پیدا کرده . وقتی این برنامه را اجرا میکنم گوشی ریستارت میشه . قبلا این مشکل را نداشت.
از طرفی سرعت گوشی هم کم شده . یه رم دو گیگ تقلبی هم روشه که 1.5 گیگش خالیه.

azinfar
02-12-2008, 01:21
با سلام !
هر وقت گوشی(p990) رو روشن ميکنم واسه نصب بعضی برنامه ها که قبلاً
uninstall کرده بودم سوال ميکنه .
چه کار بايد کرد که برنامه ها بطور کامل uninstall بشن ?
با تشکر از همه =)

rover-22
02-12-2008, 16:35
سلام دوست عزيز لازم نيست گوشيتو فلاش يا آپديت كني فقط باطري و سيم كارت و مموري رو در بيار بعد باطري رو بدون اينكه سيم كارت رو تو گوشي بزاري بنداز سر جاش و گوشيتو روشن كن و با اين كد * چپ * راست * چپ چپ * چپ* گوشيتو فرمت اينترنال كن ...!

ehsannet9003
05-12-2008, 12:52
با سلام به دوستان عزیز
من گوشیم را یک سری فرمت ابنترنال کردم حالا هرچه می کونم برنامه X-plore_1.30 نصب نمی شه واین یرور component faled security check cannot install را میده کاملا کارم گیر کرده ونمی تونم گوشیم را هک کنم مثل کیبورد فارسی و خیلی چیزهای دیکه
با تشکر

amir_sa
05-12-2008, 13:32
با سلام به دوستان عزیز
من گوشیم را یک سری فرمت ابنترنال کردم حالا هرچه می کونم برنامه X-plore_1.30 نصب نمی شه واین یرور component faled security check cannot install را میده کاملا کارم گیر کرده ونمی تونم گوشیم را هک کنم مثل کیبورد فارسی و خیلی چیزهای دیکه
با تشکر
اين ارور مربوط به تاريخ گوشيه ... بارها هم توضيح داده شده
detial رو بزن همون جايي كه ارور ميده و تاريخ گوشيتو ببر عقب بين اون دو تا تاريخي كه خودش گفته

roteal2007
09-12-2008, 18:49
من برنامه my phon explorer را که مخصوص uiq هست رو نصب کردم اما نمیتونم باش موبایلمو کانکت کنم.:5:

amir_sa
09-12-2008, 22:30
من برنامه my phon explorer را که مخصوص uiq هست رو نصب کردم اما نمیتونم باش موبایلمو کانکت کنم.:5:
چرا نمي توني ؟ ارور ميده يا گوشيتو نميشناسه ؟

ehsannet9003
11-12-2008, 00:10
بازم موشکل
من یک پک ایکن نصب کردم حالا هر چه می کنم باک نمیشه ویرور می ده که قادر به پاک کردنش نیست ممنون میشم کمک کنید
با سپاس

hamed1297
11-12-2008, 00:17
من برنامه my phon explorer را که مخصوص uiq هست رو نصب کردم اما نمیتونم باش موبایلمو کانکت کنم.
اول که گوشی باید روی حالت phone mode باشه.
دوم pc suite یا usb driver رو نصب کرده باشید.

ehsannet9003
12-12-2008, 23:59
کسی نمی تونه به من کمک کنه من کارم خیلی گیره

moeinflash
13-12-2008, 09:00
سلام من گوشیم P1 . چطوری می تونم نرم افزار office رو آپدیت کنم که فایل های 2007 رو هم بخونه.
این گوشی که تقریبا هر کاری رو می کنه هیف نتونه فایلهای dat. رو بخونه . یک نرم افزار برای این پسوند رو معرفی کنید .
لطفا یک راهنمایی هم برای اتصال به انواع شبکه هم رو اگه امکانش هست راهنمایی کنید .
Thanks a lot .

shahshahani
13-12-2008, 10:16
بازم موشکل
من یک پک ایکن نصب کردم حالا هر چه می کنم باک نمیشه ویرور می ده که قادر به پاک کردنش نیست ممنون میشم کمک کنید
با سپاس

کسی نمی تونه به من کمک کنه من کارم خیلی گیره

شما کپس رو آف نمیکنید احتمالا.وگر نه نباید مشکل داشته باشه.
موفق باشید.

ehsannet9003
14-12-2008, 00:46
شما کپس رو آف نمیکنید احتمالا.وگر نه نباید مشکل داشته باشه.
موفق باشید.
نمی دونم منظورتون از این چیه { کپس رو آف نمیکنید:41:}

shahshahani
14-12-2008, 09:40
نمی دونم منظورتون از این چیه { کپس رو آف نمیکنید:41:}

شما گوشيتون رو هك كردين؟؟؟

Captain_Nemo
14-12-2008, 10:14
سلام من گوشیم P1 . چطوری می تونم نرم افزار office رو آپدیت کنم که فایل های 2007 رو هم بخونه.
این گوشی که تقریبا هر کاری رو می کنه هیف نتونه فایلهای dat. رو بخونه . یک نرم افزار برای این پسوند رو معرفی کنید .
لطفا یک راهنمایی هم برای اتصال به انواع شبکه هم رو اگه امکانش هست راهنمایی کنید .
Thanks a lot .

برای office شاید document to go بتونه کارت رو راه بندازه ... در ضمن اگه منظورت از .dat فیلم باشه ... باید پسوندش رو تبدیل کنی به mpg و بعد میتونی با coreplayer اجراش کنی.

saber.r
14-12-2008, 23:50
سلام دوست عزيز
شما ميتوني با آپديت كردن گوشيت اين مشكل رو حل كني.
يا مي توني از كيبورد مجازي كه تو سايت هست استفاده كني.
ول ي پيشنهاد مي كنم آپديت كني :11:

ehsannet9003
15-12-2008, 00:52
شما گوشيتون رو هك كردين؟؟؟
اره هک کردم
دست درد نکنه گرفتم منظورت چه است امتهان می کنم
ممنون

saber.r
15-12-2008, 21:21
سلام
بچه ها گوشي من p1i هستش و بعضي از برنامه هاي جاوا رو اجرا نميكنه آيا راه حلي وجود داره تا من اين مشكل روحل كنم .
منظورم برنامه يا هك كردن گوشي.
خيلي ممنون مي شم اگه جواب بدين.

shahshahani
16-12-2008, 12:06
چه برنامه هايي هستن؟
لطفا يه سوال رو چند جا نپرس.
موفق باشي.

saber.r
16-12-2008, 21:42
باشه .بابا چرا اينقدر شاكي شديد.
باشه ديگه فقط يه بار سوال ميكنم.

hamidreza_4u
18-12-2008, 12:12
با سلام و عرض تبریک
گوشی من P990i میباشد اخیرا Speed Contact گوشی را تنظیم کردم و از ان استفاده میکردم تا مجبور شدم به دلایلی گوشی را ریستارت و اینترنال فرمت کنم و حال میخاهم مجددا speed contact گوشی را تنظیم کنم ولی شماره های جدید جایگزین شماره های قبلی کنم و کانتکت جدید اضافه کنم ولی امکان پذیر نیست
هر روشی را امتحان میکنم روی مثلا شماره 1 که قبلا فلان کانتکت بوده و حال بعد از ریستارت و فرمت خالی است اولا هیچ تغییری ایجاد نمیشود ثانیا وقتی 1 را شماره گیری میکنم شماره کانتکت قبلی که قبل ار ریست تنظیم کرده بودم شماره گیری میشود
ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون

shahshahani
20-12-2008, 09:20
سلام
الان در حال حاضر اسپید کانتکت های شما empty هست یا شماره ای روی آن ذخیره شده؟

hamidreza_4u
20-12-2008, 14:01
سلام
الان در حال حاضر اسپید کانتکت های شما empty هست یا شماره ای روی آن ذخیره شده؟

اون شماره هایی که قبلا پر بودن الان empty هستن و به هیچ عنوان نمیشه add/edit کرد ولی کانتکت های قبلی رو میگیرن ولی اون شماره هایی که قبلا خالی بودن الان قابل edit/add هستند

shahshahani
21-12-2008, 09:47
شما یه دور همه رو پاک کن از اول بریز ببین میشه...
اگه نشد یه بک آپ از کانتکت هات بگیر و کل کانتکت هاتو پاک کن و اسپید کانتکت رو هم پاک کن دوباره ری استور کن ببین مشکلت حل میشه یا نه؟
موفق باشی.

hamidreza_4u
22-12-2008, 13:59
شما یه دور همه رو پاک کن از اول بریز ببین میشه...
اگه نشد یه بک آپ از کانتکت هات بگیر و کل کانتکت هاتو پاک کن و اسپید کانتکت رو هم پاک کن دوباره ری استور کن ببین مشکلت حل میشه یا نه؟
موفق باشی.

سلام
ممنون که ای راه حلها رو ارائه میدین ولی :13:من قبلا همه این کارها رو کردم :2: حتی کل کانتکت ها رو پاک کردم گوشی رو خاموش روشن کردم واسه اطمینان دوباره مثلا شماره 1 از لیست speed contact همون شماره اول اولی رو میگره اینبار بدون اسم و رسم کانتکت فقط همون شماره رو میگیره:41:
اقا تو رو به خدا یه راهی؟؟؟یه چاهی؟؟؟؟؟:19:

amir_sa
22-12-2008, 14:39
سلام
ممنون که ای راه حلها رو ارائه میدین ولی :13:من قبلا همه این کارها رو کردم :2: حتی کل کانتکت ها رو پاک کردم گوشی رو خاموش روشن کردم واسه اطمینان دوباره مثلا شماره 1 از لیست speed contact همون شماره اول اولی رو میگره اینبار بدون اسم و رسم کانتکت فقط همون شماره رو میگیره:41:
اقا تو رو به خدا یه راهی؟؟؟یه چاهی؟؟؟؟؟:19:
از مسير z/resourse/app دو تا فايل به نام هاي
speeddialexample.RSC
speeddialexample_loc.RSC
اينا رو كپي كن تو c/resourse/app ... اگه درست شد بگو

orc1990
28-12-2008, 20:17
سلام خسته نباشيد
من 2 روز پيش گوشيمو (p1) فلش كردم و آخرين ورژن فريمور رو هم نصب كردم ولي يه مشكل پيش اومده.
وقتي ميخوام x-plore رو نصب كنم اين ارور رو ميده (component failed security check cannot install ).
يه x-plore ديگه دان كردم كه اين ارور رو ميده (this version of the installation file is no longer supported).
(البته بگم قبل از نصب فريمور جديد رو ورژن قبلي هم همين ارور ها ميومد )
اشكال از كجاست؟
ممنون ميشم اگه جوابم رو زود بدين چون خيلي كلافه شدم.

orc1990
28-12-2008, 21:06
سلام دوستان
شرمنده مشكل قبلي حل شد اشكال از تاريخ گوشي بود.
ولي يه مشكل ديگه پيش اومد ه موقع اجراي برنامه اين ارور رو ميده (شما احتياج به ورژن جديد اين برنامه داريد)
حالا چي؟

aban366
29-12-2008, 13:20
سلام من گوشیم p990هگ کردم طبق یه تایپیک خواستم استارت اپ و شات داون ام رو ایفون کنم اما گوشیم بالا نمیاد
یه شهر مرزی طرحمو میگذرونم سرعت نت خیلی کمه اپدیت نمیتونم کنم
کمکم کنین تو رو خدا زودتر

aban366
29-12-2008, 15:15
سلام
من p990هگ شده دارم خواستم استارت اپشو مثل ایفون کنم از تایپیک همه کارائی که گفته بود رو انجام دادم اما حالا گوشیم بالا نمیاد لطفا سریعتر کمکم کنین چیکار کنم اپگدیت نمیتونم اینجائی که هستم سرعت نت خیلی پائینه
خواهشن سریعتر جواب بدین

hamidreza_4u
29-12-2008, 23:22
سلام
من p990هگ شده دارم خواستم استارت اپشو مثل ایفون کنم از تایپیک همه کارائی که گفته بود رو انجام دادم اما حالا گوشیم بالا نمیاد لطفا سریعتر کمکم کنین چیکار کنم اپگدیت نمیتونم اینجائی که هستم سرعت نت خیلی پائینه
خواهشن سریعتر جواب بدین

وقتی گوشی رو روشن میکنی تا چه مرحله ای میاد بالا؟(اگه یه لحظه LCD روشن میشه و دیگه خبرب نیست تنها با فلش درست میشه ولی اگه به Flight Mode‌برسه میتونی با فرمت اینترنال حلش کنی

ehsannet9003
30-12-2008, 01:01
با سلام من یک پک ایکون نصب کردم ولی حالا می خام پاکش کنم err میده وحالا نمی دونم چه جوری پاکش کنم کپس کوشی را هم اف کردم و جواب نمی ده
کمک کنید

hamidreza_4u
30-12-2008, 17:04
از مسير z/resourse/app دو تا فايل به نام هاي
speeddialexample.rsc
speeddialexample_loc.rsc
اينا رو كپي كن تو c/resourse/app ... اگه درست شد بگو

نه حاجی فایده نداره ولی اون 2 تا فایلو از c پاک کردم تونستم چندتا از اسپید کانتکت هامو درست کنم ولی هنوز 3تاش مشکل دارن

ehsannet9003
02-01-2009, 01:21
یکی نمی تونه به من کمک کنه

mohsentanha
02-01-2009, 17:29
یکی نمی تونه به من کمک کنه
شما با x-plore پاکش کن

ehsannet9003
03-01-2009, 13:41
شما با x-plore پاکش کن
دست درد نکنه اما میشه بگی داخل x-plore باید چه جوری پاکش گنم یه مسیرش کجاست و چه راباید پاک کنم
mohsentanha
03-01-2009, 19:40
دست درد نکنه اما میشه بگی داخل x-plore باید چه جوری پاکش گنم یه مسیرش کجاست و چه راباید پاک کنم
تشکرمسیر :c:\resource\app
محتویات رو پاک کن

orc1990
03-01-2009, 20:22
دوستان سلام
من هك دوربين p1 رو گوشيم ريختم (اون كه فيلم ها رو به صورت mp4 ذخيره ميكنه)
همه چيز درس كار ميكنه ولي وقتي فيلم گرفته شده با فرمت mp4 رو ميخوام روي كامپيوتر ببينم اين ارور رو ميده:
(Error -2041:an invalid sample description was found in the movie (vide0005.mp4
ميشه بگيد اشكال از چيه ؟
برا شما اين ارور رو ميده؟

mohsentanha
03-01-2009, 23:00
دوستان سلام
من هك دوربين p1 رو گوشيم ريختم (اون كه فيلم ها رو به صورت mp4 ذخيره ميكنه)
همه چيز درس كار ميكنه ولي وقتي فيلم گرفته شده با فرمت mp4 رو ميخوام روي كامپيوتر ببينم اين ارور رو ميده:
(Error -2041:an invalid sample description was found in the movie (vide0005.mp4
ميشه بگيد اشكال از چيه ؟
برا شما اين ارور رو ميده؟
شما با KM player نگاه کنید باید نشون بده برای من که تا حالا اروری نداده

ehsannet9003
04-01-2009, 00:39
مسیر :c:\resource\app
محتویات رو پاک کن
دست درد نکنه اما یکیش که پاک نمیشه تازه ایکنهای گوشیم هم کامل قاتی کرد

mohsentanha
04-01-2009, 12:13
دست درد نکنه اما یکیش که پاک نمیشه تازه ایکنهای گوشیم هم کامل قاتی کرد
یه خاموش روشن بکنی فکر کنم درست بشه
اونی هم که پاک نمیشه شاید همه ی برنامه ها رو نبسته باشی

ehsannet9003
06-01-2009, 01:06
یه خاموش روشن بکنی فکر کنم درست بشه
اونی هم که پاک نمیشه شاید همه ی برنامه ها رو نبسته باشی
نه بابا این همه هم بی تجربه نیستیم خاموش روشن کردم فایده نداشت
مجبور شدم فرمت اینترنال بزنم:19::19:

farhad_s5
13-01-2009, 23:52
اگه ميشه براي من كه تازه p1i گرفتم توضيح بديد كه هك چه فرقي با ساين كردن نرم افزارها داره؟!!

اگه هك نكنيم چي ميشه؟!

اگه ساين نكنيم نرم افزارها رو چي ميشه؟!!

اصلا چه نرم افزارهايي رو بايد ساين كرد؟!

shahshahani
14-01-2009, 11:15
سلام خدمت شما دوست عزيز...

اگه ميشه براي من كه تازه p1i گرفتم توضيح بديد كه هك چه فرقي با ساين كردن نرم افزارها داره؟!!

شركت سيمبين براي اينكه نرم افزار هايي كه تحت اين سيستم عامل نوشته ميشه از اطمينان بالايي برخوردار باشه و به زبان ساده تر برنامه ويروسي امكان نصب روي سيمبين رو نداشته باشه يه مرحله اين وسط گذاشته كه اسمش هست ساين...
شما اگه يه برنامه نويس باشي و يه برنامه براي uiq نوشته باشي بايد برنامت توسط سيمبين تاييد بشه تا قابل نصب بر روي همه گوشي ها باشه.

اصلا چه نرم افزارهايي رو بايد ساين كرد؟!
برنامه هايي كه اين تاييديه رو گرفتن احتياجي به ساين ندارن ولي اونايي كه نگرفتن بايد ساين بشه.

اگه ساين نكنيم نرم افزارها رو چي ميشه؟!!
هيچي نصب نميشه. :31:

اگه هك نكنيم چي ميشه؟!
هك يه روش تقريبا جديد هست كه با اعمال نفوذ در فايل هاي سيستمي گوشي خودتون ميتونيد اون مرحله تاييديه گرفتن رو يه جورايي دور بزنيد و ديگه برنامه ها احتياجي به تاييديه نخواهند داشت. اگه هك نكنين بايد حتما برين سراغ ساين. ولي دردسرش خيييييييلييييييي زياده. هك هيچ مشكلي نداره نترسيد.... با هك شما قابليت هاي گوشي خودتون رو اضافه ميكنيد.

اميدوارم خوب توضيح داده باشم.
بازم اگه مشكلي بود در خدمتم.
موفق باشي.

dddjaaali
15-01-2009, 13:55
Thanks a lot .

سلام
شما اگه برنامه Documents to go بریزید فایل های Office رو باز می کنه..!!
برای من ver 4.001 تا Office 2008 رو هم باز میکنه..!!

vahidsport
02-02-2009, 00:24
سلام

کرک برنامه Syntrax رو می خواستم
ممنون

ar_mahmoudi
02-02-2009, 17:17
سلام
مشكل من اينه كه ايكونهاي منوي گوشيم همش بزرگه
در حالت عادي روي آيكون هر برنامه كه ميريد بزرگ ميشه.و وقتي روي آيكون بعدي ميريد ايكون قبلي كوچك ميشه.
در ضمن گوشي من p990 هستش.
ممنون

ayad00
02-02-2009, 18:17
سلام گوشی من p1 اونو فلاش کردم و کیبورد فارسی کلا حذف شده و تو لیست زبانها اصلا زبان فارسی وجود نداره

ehsannet9003
04-02-2009, 02:39
با عرض سلام
p990i من مدتی هست که وقتی اهنگ داخلش می ریزم بیشتر از 230 یا 240 تا آهنگ ابدیت بیشتر نمیشه و بعد یه یرور میده
به نظر شما موشکلش چه است
ممنون

farshidbist
06-02-2009, 21:46
من هر وقت گوشیمو روشن میکنم یا از حالت file transfer وقتی usb بهش وصل برش مدارم 3تا برنامه ئرخواست install شدن می دن
چی کار کنم که دی این 3تا خودبه خود نیاد؟

m.s.f
07-02-2009, 12:04
احتمالا این برنامه هایی که میگی ، قبلا نصب کرده بودی ولی Uninstall نکردی و پاکشون کردی و چند از فایلاشون توو مموریت مونده . میتونی گوشیتو وصل کنی به کامپیوتر و اطلاعاتت رو توو کامپیوتر نگه داری و مموریتو فرمت کنی و دوباره اطلاعات مورد نیازتو بریزی توو مموری . فایلهایی که میگم فکر کنم توو فولدرهای سیستمی هست .

m.s.f
07-02-2009, 12:05
من برنامه ی Animator رو روو گوشیم نصب کردم . ولی نقاشی که میکشی و بصورت انیمیشن درمیاره رو نمیتونم save کنم . یعنی اصلا گزینه ای نداره . راه حلی وجود داره ؟ یا این برنامه همینجوری !!

Shahin_SOURNA
07-02-2009, 19:41
من هر وقت گوشیمو روشن میکنم یا از حالت file transfer وقتی usb بهش وصل برش مدارم 3تا برنامه ئرخواست install شدن می دن
چی کار کنم که دی این 3تا خودبه خود نیاد؟
دوست عزیز به این فولدر توی مموری ات بری و تمام محتویات اش رو پاک کنی درست میشه.
private\10202dce

farshidbist
07-02-2009, 21:36
سلام
من وقتی گوشیمو روشن می کنم فکر می کنم یکم بیشتر طول میکشه تا بیاد بالا
راهی هست که سریعتر بیاد بالا؟

farshidbist
08-02-2009, 13:28
با عرض سلام
p990i من مدتی هست که وقتی اهنگ داخلش می ریزم بیشتر از 230 یا 240 تا آهنگ ابدیت بیشتر نمیشه و بعد یه یرور میده
به نظر شما موشکلش چه است
ممنون

فکر کنم مموریت ویروسی شده باشه
گوشیتو و مموریتو وصل کن به کامپیوترت و ویروس کشیش کن ببین درست میشه یا نه

amir_sa
08-02-2009, 17:24
سلام
من وقتی گوشیمو روشن می کنم فکر می کنم یکم بیشتر طول میکشه تا بیاد بالا
راهی هست که سریعتر بیاد بالا؟
مشکل از یه سری هک هاست که حافظه رو یکم اشغال میکنه , با آپدیت بهتر میشه

farshidbist
09-02-2009, 14:18
مشکل از یه سری هک هاست که حافظه رو یکم اشغال میکنه , با آپدیت بهتر میشه

با update همه چیزا پاک میشه راه بهتری نیست؟؟
بعد هکی نیست که standby برای p1 مثل w960 شه که وقتی واکمنو play میکنی و میری توی حالت standby یه حالت گرافیکی داره ؟

4daneshjo
13-02-2009, 22:08
با update همه چیزا پاک میشه راه بهتری نیست؟؟
بعد هکی نیست که standby برای p1 مثل w960 شه که وقتی واکمنو play میکنی و میری توی حالت standby یه حالت گرافیکی داره ؟
اپدیت وقتی خوبه که فریمور گوشی قدیمی تر از فریمور روی سایت se باشه وبا اپدیت سرعت وخیلی مشکلات دیگه حل میشه
ولی اگه حوصله اپدیت نداری فرمت اینترنال کن گوشی مثل روز اول میشه

sash
15-02-2009, 02:09
سلام
من برنامه smartcom gps uiq3 رو ساين كردم رو g900 نصب كردم حدود يك ماهي هم كار ميكردم ولي حالا ازم كد ميخواد و ميگه برنامه اكسپاير شده ؟!!!
پاك كردم حتي گوشيه رو ريست كردم مموري رو فرمت كردم دوباره نصب ميكنم ازم كد ميخواد نميدونم چه بايد كرد ؟
ممنون ميشم دوستان و اساتيد كمك كنن
ممنون

shahshahani
15-02-2009, 11:50
خب اكسپاير شده ديگه...
يا بايد كركش رو گير بياري يا اينكه پول بدي به شركت سازنده...:31:

cool20063
15-02-2009, 12:13
من بعد از ریختن برنامه sms firewall
دچار مشکل در اینبکسم شدم :41:
یک بلوتوث داخل این بکس بود که الان وقتی صفحه رو میاری پایین میرسه روش ارور میده

cuorrpt information
دوباره میاد اول صفحه :41:
نمیدونمچه جوری درستش کنم

4daneshjo
19-02-2009, 20:27
سلام
من برنامه smartcom gps uiq3 رو ساين كردم رو g900 نصب كردم حدود يك ماهي هم كار ميكردم ولي حالا ازم كد ميخواد و ميگه برنامه اكسپاير شده ؟!!!
پاك كردم حتي گوشيه رو ريست كردم مموري رو فرمت كردم دوباره نصب ميكنم ازم كد ميخواد نميدونم چه بايد كرد ؟
ممنون ميشم دوستان و اساتيد كمك كنن
ممنون
شاید بشه با برگردوندن تاریخ گوشی به همون تاریخی که کار میکرده و دوباره نصب کردن برنامه برنامه رو دوباره اجرا کرد

4daneshjo
19-02-2009, 20:30
من بعد از ریختن برنامه sms firewall
دچار مشکل در اینبکسم شدم :41:
یک بلوتوث داخل این بکس بود که الان وقتی صفحه رو میاری پایین میرسه روش ارور میده

cuorrpt information
دوباره میاد اول صفحه :41:
نمیدونمچه جوری درستش کنم
با مستر ریست باید حل بشه البته قبلش برنامه رو پاک کن و ببین میشه اون بلوتوث رو پاک کنی ودوباره برنمه رو نصب کن اگه حل نشد مستر ریست کن

arseshystaspes
22-02-2009, 12:38
سلام دوستان من این رو ( C:\Private\10202be9\persists\1020867a.cre ) روی گوشیم پیدا نمی کنم Drive C رو زیرو رو کردم اگه میشه راهنمایی کنید

در اصل این (1020867a.cre ) نیست
سپاسگذارم

4daneshjo
22-02-2009, 15:40
سلام دوستان من این رو ( C:\Private\10202be9\persists\1020867a.cre ) روی گوشیم پیدا نمی کنم Drive C رو زیرو رو کردم اگه میشه راهنمایی کنید

در اصل این (1020867a.cre ) نیست
سپاسگذارم
این فایل برای هک قدیمی افزایش صدای هدفون است وهمچین جالب نیست
شما با روش هک جدید میتونید هم صدای هدفون وهم صدای اسپیکر رو زیاد کنید
فقط باید این کارها رو بکنید
فایل پیوست Sound Full را دریافت کنید
کل پوشه AATFiles رو از مسیر Z:\private\10200B19 کپی کرده و در C:\private\10200B19 قرار دهید.دقت کنید کل پوشه نه فقط محتویاتش.
فایل Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe در پوشه C:\sys\binکپی کنید.
فای Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll در کامپیتورتون کپی کنید(برای این کار ابتدا در درایو D که مموری کارتتون هست کپی کنید و بعد بریزید روی کامپیتور)برنامه se_sound_patcher_full توی فایل ضمیمه هست رو اجرا کنید و I Agree رو بزنید.سپس فایل M3SAudioPolicyMgr.dll که توی کامپیتورتون کپی کردید رو توی این برنامه اورده و سپس دکمه Install بزنید.
حالا فایل شما پتچ شده و شما این فایل رو(همون فایل اولی رو نه اونی که .bacبهش اضافه شده) به گوشیتون برگردونید و در پوشه c:\sys\bin کپی کنی فایل پتچ شده هم برای راحتی کار ضمیمه شده ولی بهتر همین روشی که گفتم رو انجام بدید
کل پوشه private این فایلها ضمیمه رو در درایو C کپی کنید.(خود برنامه Xplor پوشه ها رو جایگزین میکنه.یعنی تو مسیر C:\private\10200B19 کپی میکنه)اگه پیام owerwrite داد owerwrite یا Yes رو بزنید تا فایلهای جدید جایگزین بشن و در آخر گوشی را restart کنید.
هر کدوم از این هک ها حالت های مختلف صدا دارند
برای جایگزین کردن هرکدوم از این هکها به جای یکیدیگه فقط باید
1-همه فایلها رو از مسیرC:\Private\10200b19\AATFiles پاک کنید.
2-همچنین هر فایلی که پسوندش dat هست (یعنی xxxxx.dat) از مسیرC:\Private\10200b19 پاک کنید
3-حالا از فایلهای ضمیمه کل محتویات پوشهAATFiles رو در مسیرC:\Private\10200b19\AATFiles کپیکنید
4-گوشی رو دوباره راه اندازی (ری استارت) کنید.
البته فایل های پیوست شده رو می تونی تو همین سایت پیدا کنی
موفق باشی

vahid182
24-02-2009, 22:50
سلام بر دوستان عزیز
آقا من یه مشکلی با گوشیم پیدا کردم
اومدم Cap Switch رو روشن کردم یه سری از فایلهایی که تو فولدرهای مختلف درابو c بود پاک کردم
بعد گوشی رو مستر ریست کردم ، الان هر کاری می کنم Xplore رو نصب کنم با همین Cap Switch رو تا آخراش می ره بعد یه دفعه خارج می شه.
بعضی اوقات هم ارور می ده که بالاش نوشته Application Installer بعدم شماره ارور اینارو نوشته، بدون مموری کارتم امتحان کردم همینجوریه.
احتمالا اون فایلی که برای نصب بعضی برنامه ها لازمه اشتباها پاک کردم. اما Swiss Manager نصب شد.
می خواستم ببینم غیر از فلش راه درمانی نداره؟
ممنون از توجهتون.

Captain_Nemo
25-02-2009, 07:47
با سلام خدمت همه دوستان

هر كاري مي كنم نمي تونم بوسيله Opera mini از GPRS يا وايرلس لن دانلود كنم ... در صورتي كه قبلاً بدون مشكل دانلود مي كردم ولي تو سيو كردن عكس مشكلي ندارم ... ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.

shahshahani
25-02-2009, 14:12
سلام بر دوستان عزیز
آقا من یه مشکلی با گوشیم پیدا کردم
اومدم cap switch رو روشن کردم یه سری از فایلهایی که تو فولدرهای مختلف درابو c بود پاک کردم
بعد گوشی رو مستر ریست کردم ، الان هر کاری می کنم xplore رو نصب کنم با همین cap switch رو تا آخراش می ره بعد یه دفعه خارج می شه.
بعضی اوقات هم ارور می ده که بالاش نوشته application installer بعدم شماره ارور اینارو نوشته، بدون مموری کارتم امتحان کردم همینجوریه.
احتمالا اون فایلی که برای نصب بعضی برنامه ها لازمه اشتباها پاک کردم. اما swiss manager نصب شد.
می خواستم ببینم غیر از فلش راه درمانی نداره؟
ممنون از توجهتون.

چرا...
مستر ريست... اگه نشد فرمت اينترنال..... اگه نشد آپديت.... بازم اگه نشد آخر سر فلش.
موفق باشي.

vahidsport
25-02-2009, 15:07
سلام به همه

من دو تا درایور صدا برای 990 دارم که از یکیش خوشم امده ولی صدای هندسفریش تو صدای کمه کم هم بازم زیاده حالا راهی هست تا من بتونم صدای هندسفریه اون یکی درایورم که صداش خوبه با این ترکیب کنم؟

ممنون

mohsentanha
25-02-2009, 16:31
این سه فایل برای هدست هستند
phf-1-play.aat
phf-2-play.aat
phf-4-play.aat

درست شد بگو

vahidsport
25-02-2009, 17:40
این سه فایل برای هدست هستند
phf-1-play.aat
phf-2-play.aat
phf-4-play.aat

درست شد بگو

نذرت قبول انشاالله یه گوشی تاپ گیرت بیاد خدایی همه جا گفتم هیچ کس جوابمو نداد یواش یواش داشتم قطع امید می کردم که این کار بشه برای گوشی های جاوا رو میدونم ولی uiq3 رو نمی دونم که اونم یاد گرفتم

dddjaaali
26-02-2009, 20:30
سلام به همه
یه سئوال:
من همراه اول دارم و ایمیلم رو روی موبایل هر کاری می کنم باز نمیکنه
آیا کسی دیگه هست که با همراه اول Gmail رو باز کنه (توی Messaging)
لطفا راهنماییکنید منو...!!
با برنامه هم امتحان کردم نشد برنامه ای که امتحان کردید جواب داده معرفی کنید

vahid182
27-02-2009, 01:48
چرا...
مستر ريست... اگه نشد فرمت اينترنال..... اگه نشد آپديت.... بازم اگه نشد آخر سر فلش.
موفق باشي.

مستر ریست کردم اما فرمت اینترنالو نمی دونم چطوری و از کجا انجام بدم اگه می شه یه راهنمایی بکنین
ممنون از توجه و کمکت
شما هم شاد و موفق باشی.

Shahin_SOURNA
28-02-2009, 20:14
چطوری میشه آهنگ زنگ و اس ام اس و عکس یه تم رو ازش جدا کرد؟
در کل محتویات تم رو با چه برنامه ای ادیت کنم؟

4daneshjo
28-02-2009, 21:00
چطوری میشه آهنگ زنگ و اس ام اس و عکس یه تم رو ازش جدا کرد؟
در کل محتویات تم رو با چه برنامه ای ادیت کنم؟
با این نرم افزار
Sony Ericsson Themes Creator

4daneshjo
28-02-2009, 21:16
مستر ریست کردم اما فرمت اینترنالو نمی دونم چطوری و از کجا انجام بدم اگه می شه یه راهنمایی بکنین
ممنون از توجه و کمکت
شما هم شاد و موفق باشی.
راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره.از این صفحه گزینه format internal disk رو بزن البته تمام اطلاعات و برنامه ها و هک ها شماره های توی فون بوک داخل حافظه گوشی پاک میشه
باید از اطلاعات فون بوک گوشی بک اپ بگیری تا بعد از فرمت برگردونیشون

Mehdi Kiani Singul
02-03-2009, 12:52
کمک برای فایل sis
من گوشی p990 دارم :41:
چرابعضی از فایل های sis نصب نمی شه
مثلا اخطار
this version of the installation file is no longer supported

4daneshjo
02-03-2009, 15:31
کمک برای فایل sis
مثلا اخطار
این خطا برای این است که فایل sis شما مخصوص uiq3 ساخته نشده

mohsentanha
02-03-2009, 17:56
شاید هم ساین نباشه

merikh_merikh
02-03-2009, 18:47
ببخشید.اشتباه شد.
ادیت شد

Shahin_SOURNA
02-03-2009, 19:16
با این نرم افزار
sony ericsson themes creator
من با این نرم افزار کار نکردم ولی همون طور که از اسمش پیداس فکر میکنم فقط برای ساختن تم هستش.

4daneshjo
02-03-2009, 22:09
من با این نرم افزار کار نکردم ولی همون طور که از اسمش پیداس فکر میکنم فقط برای ساختن تم هستش.
ولی من یک مدت باهاش کار کردم و تا اونجا که یادم هست هم عکس وهم زنگ ها و هر چیزی که توی تم هست رو جدا میکنه
حالا دوباره نصب میکنم وتستش میکنم :31:

mohammad_1ta
02-03-2009, 22:26
ولی من یک مدت باهاش کار کردم و تا اونجا که یادم هست هم عکس وهم زنگ ها و هر چیزی که توی تم هست رو جدا میکنه
حالا دوباره نصب میکنم وتستش میکنم :31:

خوب اگه اینجوری باشه که با Winzip ویندوز هم میشه اون تم رو باز کرد و عکسو زنگ رو جدا کرد :27::20:

4daneshjo
02-03-2009, 23:39
خوب اگه اینجوری باشه که با Winzip ویندوز هم میشه اون تم رو باز کرد و عکسو زنگ رو جدا کرد :27::20:
چه تمی باید باشه تم جاوا یا uiq3 یا هردو

mohsentanha
03-03-2009, 20:40
فقط یو ای کیو 3 با پسوند utz

m.s.f
04-03-2009, 17:43
کمک برای فایل sis
مثلا اخطار

این خطا برای این است که فایل sis شما مخصوص uiq3 ساخته نشده

تا اونجایی که من میدونم این خطا واسه اینه که تاریخ تنظیم نیست .
از detail تاریخ رو ببین و تاریخ گوشی رو بین دو تاریخ قرار بده .

farshidbist
10-03-2009, 21:08
سلام چند روز پیشا یه g900 دیدم خیلی‌ جالب بودا همه چیزاش
می‌شه یه کاری کرد سیستم p2 هم مثل g900 بشه؟؟

salavat252
23-03-2009, 11:59
سلام
من p1 رو هك كردم و برنامه PopupMenu رو طبق روش گفته شده ریختم و بعدی که ری استارت کردم و خواستم اجراش کنم یه پیغام خطا داد و گوشی هنگ کرد
خاموش روشنش که کردم بازم مشکل سره جاش بود
اجازه پاک کردن فايل ZSBPOPUPMENU.rsc رو که تو مسیر C:\Resource\Zsbpopupmenu کپی کردم رو نمیده
مستر ریست هم کردم
فایده نداشت
چکار باید بکنم؟
ممنون میشم هرچه سریعتر کمکم کنین

vahidsport
23-03-2009, 14:10
Format Internal کن درست میشه

salavat252
23-03-2009, 17:09
خیلی ممنون ولی میشه Internal Format رو یه خورده توضیح بدین که یعنی چی؟
یا یه سایت معرفی کنین که مراحل انجامش رو توش توضیح داده باشه؟
بازم ممنون

m.s.f
23-03-2009, 17:47
فایلی که نمیتونی پاکش کنی rename کن بعد پاک کن ... شاید اینجوری بشه .
فرمت اینترنال *<*>>*>* ... از راست به چپ بخون ...
به جای راست یک بار چرخونک رو بالا و به جای چپ یک بار چرخونک رو پایین بچرخون

salavat252
24-03-2009, 09:53
m.s.f جان واقعا تشکر
خیلی خیلی ازت ممنونم :46:

asghar p990i
26-03-2009, 12:21
سلام
من راهنمایی راجع به این علامت احتیاط می خواستم

salavat252
26-03-2009, 17:12
سلام
من یه StatusBar تو درایو D شاخه resource ریختم اما ازش خوشم نیومد حالا هرکار میکنم که پاک بشه نمیشه
از rename هم استفاده کردم نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

m.s.f
26-03-2009, 20:11
سلام
من یه statusbar تو درایو d شاخه resource ریختم اما ازش خوشم نیومد حالا هرکار میکنم که پاک بشه نمیشه
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

از توو کامپیوتر نمیتونی پاک کنی؟
با کامپیوتر راحت پاک میشه ها

m.s.f
26-03-2009, 20:13
سلام
من راهنمایی راجع به این علامت احتیاط می خواستم

برای منم میاد این علامت ... فکر کنم برای status barت باشه و یعنی اینکه تماس برقراره

amir_sa
26-03-2009, 22:29
برای منم میاد این علامت ... فکر کنم برای status barت باشه و یعنی اینکه تماس برقراره

آره ، شايد به جاي علامت گوشي در بقيه استاتوس بار هاي ديگه اين علامت رو گذاشتن در هنگام مكالمه

mohammad-p990i
30-03-2009, 12:59
سلام
من یه StatusBar تو درایو D شاخه resource ریختم اما ازش خوشم نیومد حالا هرکار میکنم که پاک بشه نمیشه
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

اصلا" چرا پاکش کنی چیز دیگه ای که میخای رو جایگزینش کن چون فایلهای داخل

و گه میخوای پاک کنی باید اول با برنامه swiss منیجی kill کنید بعد دهمون حالت با برنامه x-ploer بازش کنی و پاکش کنی
شما میتونین اینجا برنامه رو دانلود کنین و آموزش kill رو اینجا گذاشتم

aban366
31-03-2009, 10:58
سلام دوستان من p990دارم و متاسفانه لیپم که شکسته بود ولی حالا گوشیم از دستم افتاد و صفحه لمسی هم کوچولو شکت و الان کار نمیکنهمیشه کمکم کنین و بهم بگین راهی ذاره ؟درست میشه؟چیکار کنم ؟ و از اونجائیم که یه روستای مرزیم امکانات اینجا نیست یه جای مطمئن میخوام که پستی درست کنهشماره ای جائی سراغ دارین ممنون میشم بگین09112731434

vahidsport
31-03-2009, 13:06
جای خوب من نمیشناسم ولی باید بری بگی تاچ(همون صفحه لمسی ) گوشیت رو عوض کنن من یه بار عوض کردم و 17 تومن پولش شد در تهران

ehsannet9003
01-04-2009, 00:50
با سلام
من یه برنامه می خوام که صفحه موبایل به صورت عمودی شه خیلی هم نیاز دارم اگه ممکن است کمک کنید و واسه ما بزارید
ممنون

sinashokat
02-04-2009, 20:00
سلام .آقا یکی به داد ما برسه
گوشیم p1 هست.دیگه هر چی برنامه رو گوشیم می ریزم اجرا نمی کنه.
یعنی مرحله نصبش تا آخر میره ولی بعدش مثل اینکه اتفاقی نیفتاده.
وقتی هم تو منوی unistal می رم ارور میده not found.

vahidsport
02-04-2009, 22:18
مستریست کن

من یه برنامه می خوام که صفحه موبایل به صورت عمودی شه خیلی هم نیاز دارم اگه ممکن است کمک کنید و واسه ما بزاریدبرنامش هست ولی اسمشو نمیدونم:41:

ehsannet9003
02-04-2009, 23:31
مستریست کن

برنامش هست ولی اسمشو نمیدونم:41:

دست درد نکنه بابا خوذم هم می دونم هست اسمش هم rotateMe است :27:
حتی گیرش هم اوردم ولی کار نمی کنه

ehsannet9003
03-04-2009, 23:04
راستی من شنیدم برنامه اف ام پلیر واسه گوشی ها اومده که میشه باحاش روی رادیوی اف ام موسیک پخش کرد کسی از این برنامه سراغ نداره هست یا نه حالا واسه هر گوشی
با تشکر

salavat252
05-04-2009, 16:11
سلام
من کرک نر افزار isilo for uiq3 رو ميخواستم
ممنون

salavat252
05-04-2009, 17:28
سلام
نرم افزارهايي که برای Nokia S60, 3rd Edition طراحی شدند در p1 نيز قابل نصب هستند؟
یعنی هر دو uiq3 هستند؟
ممنون

metana
05-04-2009, 21:50
سلام.

گوشیم P990i هست.
1.30 X-Plore نصبیدم. تو مسیجینگ که میخواد بره هنگ میکنه. چیکار کنم؟

armin_goooodboy
05-04-2009, 23:32
سلام

رفقا کسی جواب این مشکل ما رو نمیدونه؟ :

سلام

دوستان من یه sis pack نصب کردم رو گوشیم (g900)
الان میخوام از نصب درش بیارم آخر uninstall این ارور رو میده:

Cannot uninstall

:دی

مشکل چیه؟
چطوری پاکش کنم و آیکن های قبلی برگرده؟

ممنون

shahshahani
06-04-2009, 08:09
سلام.

گوشیم p990i هست.
1.30 x-plore نصبیدم. تو مسیجینگ که میخواد بره هنگ میکنه. چیکار کنم؟

لابد خیلی فایل بلوتوثی تو مسیج هات داری...درسته؟
از خود مسیج برو و یه ذره کمش کن.یعنی مستقیما از مسیج فایلهات رو سیو کن روی مموری...
میشه حدس زد که گوشی شما احتمالا آپدیت هم نیست... درسته؟
چون اگه آپدیت کنی دیگه هنگ نمیکنه گوشیت.
موفق باشی.

shahshahani
06-04-2009, 08:17
سلام
نرم افزارهايي که برای nokia s60, 3rd edition طراحی شدند در p1 نيز قابل نصب هستند؟
یعنی هر دو uiq3 هستند؟
ممنون

نه به هم نمیخورن.متاسفانه برنامه های هر ورژن از سیمبین برای ورژن دیگر قابل استفاده نیست.
موفق باشی.

shahshahani
06-04-2009, 08:46
سلام

سلام شما آیکن های جدیدت رو توی C/resource/Apps کپی کن و اگه پیغام داد برای اور رایت بله بزن خودش درست میشه.
موفق باشی.

amir_sa
06-04-2009, 09:39
سلام شما آیکن های جدیدت رو توی C/resource/Apps کپی کن و اگه پیغام داد برای اور رایت بله بزن خودش درست میشه.
موفق باشی.
چييي ميييگيي ؟
پك هاي نصبي رو بايد unistall كرد

سلام

شما با برنامه swiss manager اول reclim كن بعد برو پك رو unistall كن ، اگه شد كه هيچ ... اگه نشد بگو

shahshahani
06-04-2009, 09:44
چييي ميييگيي ؟

شما با برنامه swiss manager اول reclim كن بعد برو پك رو unistall كن ، اگه شد كه هيچ ... اگه نشد بگو

باز تو اومدی؟:31:
داره میگه آنینستال نمیشه...
هیچ ربطی هم به خالی کردن حافظه از سوییس منیجر نداره.

armin_goooodboy
06-04-2009, 11:47
موفق باشی.

سلام
آیکن جدید نمیخوام بریزم
میخوام همون قبلی ها برگرده
یه سری رو دستی خودم پاک کردم
اما هنوز بعضی هاش مشکل داره
شاید رفتم تو کار آپدیت :31:

چييي ميييگيي ؟

سلام
نشد عزیز
گوشیم g900 هست
در حالت معمولی حدود 50-60 مگ حافظه رم خالی داره :46:

amir_sa
06-04-2009, 12:01
سلام
نشد عزیز
گوشیم g900 هست
در حالت معمولی حدود 50-60 مگ حافظه رم خالی داره
منظور حافظه خالي نيست ، منظور بستن پروسه هاي سيستميه
من چند بار كه پاك نميشد اين كار رو كردم و جواب داد

armin_goooodboy
06-04-2009, 12:10
چند بار دیگه هم تست کردم نشد

حالا میخوام آپدیت کنم گیر میده میگه رو سیستمت فلش پلیر نصب نیست در صورتی که نصبه
اینو چه کنم؟ :دی

amir_sa
06-04-2009, 12:32
چند بار دیگه هم تست کردم نشد

حالا میخوام آپدیت کنم گیر میده میگه رو سیستمت فلش پلیر نصب نیست در صورتی که نصبه
اینو چه کنم؟ :دی
يه نگاه بنداز به اين :

نرم افزار پاك كردن پك هاي گرافيكي

ar_mahmoudi
06-04-2009, 14:31
سلام
من يه مشكل واسم پيش اومده.گوشي من P990.
ديروز يه سري ايكون ريختم رو گوشي و بعد از اون آيكون پائين سمت چپ (متاسفانه اسمشو نمي دونم)( كه مثل منوي استارت ويندوز) ديگه كار نمي كنه و وقتي روش كليك مي كنم يه پيغام خطا در مورد فايل Z:\Resource\app\eikon.mbm ميده و بعد از اون گوشي هنگ ميكنه.
لطفا منو راهنمائي كنيد.
متشكرم

mohsentanha
06-04-2009, 16:52
فکر کنم باید فرمت داخلی بکنی مستر ریست نکن چون ممکنه بخاطر هک هایی که کردی قاطی بکنه ونیاز به اپدیت داشته باشه
پک استارت منو رو هم بهتره بزیزی تو درایو دی

amir_sa
06-04-2009, 21:53
سلام
من يه مشكل واسم پيش اومده.گوشي من p990.
ديروز يه سري ايكون ريختم رو گوشي و بعد از اون آيكون پائين سمت چپ (متاسفانه اسمشو نمي دونم)( كه مثل منوي استارت ويندوز) ديگه كار نمي كنه و وقتي روش كليك مي كنم يه پيغام خطا در مورد فايل z:\resource\app\eikon.mbm ميده و بعد از اون گوشي هنگ ميكنه.
لطفا منو راهنمائي كنيد.
متشكرم
اون منوي استارتي رو كه ريختي اگه تو كامپيوترت داري دوباره بريز تو مسير قبليش اگه هم نداري دوباره از پست دوم اين تاپيك دانلود كن

FANBOOK
06-04-2009, 23:38
آقا من p1 دارم ولی هیچی از این هک و ساین که نوشته بودین نمی فهمم دوس دارم این آیکن هارو عوض کنم لطفا یکی پیدا بشه یکم زیر دیپلم حرف بزنه ما هم بفهمیم

shahshahani
07-04-2009, 08:34
سلام
آیکن جدید نمیخوام بریزم
میخوام همون قبلی ها برگرده
یه سری رو دستی خودم پاک کردم
اما هنوز بعضی هاش مشکل داره
شاید رفتم تو کار آپدیت :31:

آیکن جدید نگفتم بریزی که...
آیکن های اصلی گوشیت رو از درایو z کپی بنما توی c
همین...

shahshahani
07-04-2009, 08:36
آقا من p1 دارم ولی هیچی از این هک و ساین که نوشته بودین نمی فهمم دوس دارم این آیکن هارو عوض کنم لطفا یکی پیدا بشه یکم زیر دیپلم حرف بزنه ما هم بفهمیم

سلام
باور زیر دیپلم که هیچ در حد ابتدایی توضیح داده شده.
برای هک پست اول تاپیک هک uiq رو بخون همه چی دستت میاد.
بازم اگه سوال داشتی اینجا یا توی همون تاپیک هک بپرس.
موفق باشی.

ar_mahmoudi
07-04-2009, 14:12
amir_sa عزيز
من تو پست دوم اين تاپيك چيزي واسه دانلود نديدم.
ميشه بيشتر راهنمائي كني.
ممنون

amir_sa
07-04-2009, 17:41
amir_sa عزيز
من تو پست دوم اين تاپيك چيزي واسه دانلود نديدم.
ميشه بيشتر راهنمائي كني.
ممنون

اين تاپيك نه عزيز
تاپيك هك يعني اينجا :

FANBOOK
07-04-2009, 23:14
آقا من توی c فولدرprinet و resours ندارم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
می خوام برنامه w plore نصب کنم روی p1 ولی اروز سکوریتی چک میده یه کم راهنمایی کنید منم راه بیوفتم

mohammad-p990i
08-04-2009, 10:41
آقا من توی c فولدرprinet و resours ندارم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
می خوام برنامه w plore نصب کنم روی p1 ولی اروز سکوریتی چک میده یه کم راهنمایی کنید منم راه بیوفتم

این ارور رو من هم روزهای اول داشتم و نمیتونستم Xploer رو نصب کنم هر کاری میکردم نمیشد ساین میخواست.

یه روز گوشیم رو به کامپیوتر وصل کردم و در اون حالت با گوشی برنامه رو نصب کردم و جواب هم داد نمیدونم شما هم امتحان کنین شاید رو گوشی شما هم جواب بده چون من مشکل خودم و دوستم رو با این روش حل کردم:10:
درسته توی c فولدرprinet و resours در حالت فایل منیجر دیده نمیشه شما باید با برنامه Xploer و دستکاری تنضیمات ببینیش:11:

shahshahani
08-04-2009, 11:58
بابا Xplore كه ساين نميخواد عزيز...
شما هنگامي كه ارور ميده گزينه detail رو بزن و تاريخ گوشيت رو بزار بين اون دو تا تاريخ نوشته شده. بعد نصبش كن.
دوباره بعد از نصب ميتوني برشگردوني.
موفق باشي.

hamidreza_4u
08-04-2009, 12:39
سلام.

گوشیم p990i هست.
1.30 x-plore نصبیدم. تو مسیجینگ که میخواد بره هنگ میکنه. چیکار کنم؟

واسه منم که یه بار هر فایلی رو اجرا میکنه (منظور صوتی و تصویری) ولی اگه از برنامه خارج شدم و دوباره اومدم دیگه اجرا نمیکنه
راه حلی واسش نیست

hamidreza_4u
08-04-2009, 13:14
1-برنامه xplore من واسه یه بار که اجرا میشه هیچ مشکلی نداره ولی اگه بسته شد دوباره اجرا شد فایلهای صوتی از هر فورمتی رو اجرا نمیکنه
2- Power mp3 1.06 رو بعد از آپدیت نصب کردم اگه بلافاصله بعد از نصب اجراش نکنم اصلا از توی لیست tools گوشی حذف میشه د ر کل فقط یه بار اجرا میشه و بعد از اون فقط میتونم توی لیست Uninstall گوشی پیداش کنم فرقی هم نمیکنه کدوم ورژنو نصب کنم در صورتی که قبلا هیچ مشکلی نداشت
راهنمایی کنید ممنون میشم من فقط با این برنامه کار میکنم جونم بهش بسته
در ضمن برنامه هایی که روی رم نصب میشن رو چطور میشه بعد از حذف از روی گوشی باقیماندشونو پیداکرد و پاک کرد

FANBOOK
08-04-2009, 21:42
آقا x plore نصب کردم ولی تاریخ گوشی رفته 1 سال عقب تا میارمش جلو اکسپایر میشه ورپن جدید بدین لطفا منظور لینک دانلود با کی جن

ar_mahmoudi
09-04-2009, 11:36
amir_sa عزيز
از راهنمائي هاي مفيدت ممنونم.
درست شد.

i-like-ddd
09-04-2009, 16:18
سلام بر دوستان به نصب چند تا از برنامه ها مشکل دارم وقتی میخواد نصب بشه این پیغامو میده The package Uses A Protected Uid نمیدونم چیکارش کنم مشکل دیگه هم اینکه من میخوام واسه عوض کردن پلیر M600 فایلهای Private و sys یا چند تا دیگه رو کپی کنم نمیشه .!

mohammad-p990i
09-04-2009, 19:03
سلام بر دوستان به نصب چند تا از برنامه ها مشکل دارم وقتی میخواد نصب بشه این پیغامو میده the package uses a protected uid نمیدونم چیکارش کنم مشکل دیگه هم اینکه من میخوام واسه عوض کردن پلیر m600 فایلهای private و sys یا چند تا دیگه رو کپی کنم نمیشه .!

1) باید گوشیت رو ساین کنی تا مشکل نصبت حل بشه

2) باید اسکینهای پلیر های مدیاپلیر رو تو درایو d کپی کن
:10:

FANBOOK
09-04-2009, 20:22
کسی کیجن جدید xplore داره دیروز ورزن جدیدشو از سایت زسمی گرفتم همین طور lcg

FANBOOK
09-04-2009, 20:57
من دیروز ور÷ن جدید xplore از سایت رسمیش گرفتم اگه کیجن دارین خبر بدین

amir_sa
09-04-2009, 21:48
مشکل دیگه هم اینکه من میخوام واسه عوض کردن پلیر M600 فایلهای Private و sys یا چند تا دیگه رو کپی کنم نمیشه .!
capsswitch رو بايد off كني

FANBOOK
09-04-2009, 22:25
lمی خوام این فایلو بریزم روی گوشی راهنمایی کنید لطفا

ehsannet9003
10-04-2009, 00:11
یکی میتونه جریان ای فایل برنامه های sis رو واسه ما موشخص کنه من هرچه فایل با فرمت sis نصب می کنم نصب میشه ولی برنامه بالا نمی یاد
اما این برنامه های که داخل این تاپیک گذاشته میشه با این که همون sis هستن بدون هیچ موشکلی نصب میشن

mohammad-p990i
10-04-2009, 00:26
یکی میتونه جریان ای فایل برنامه های sis رو واسه ما موشخص کنه من هرچه فایل با فرمت sis نصب می کنم نصب میشه ولی برنامه بالا نمی یاد
اما این برنامه های که داخل این تاپیک گذاشته میشه با این که همون sis هستن بدون هیچ موشکلی نصب میشن
فکر کنم اگه یه بار گوشیت رو آپدیت کنی کارت حل بشه:10:

FANBOOK
10-04-2009, 12:52
کسی نیست جواب منو بده دستتون درد نکنه کیجن ورزن جدی xplore می خوستم

farshidbist
10-04-2009, 23:09
من گوشیمو وقتی‌ روشن می‌کنم یا از یوسبی جدا می‌کنم چنتا برنامه درخواست اینستال میدان. چیکار کنم؟

mohammad-p990i
10-04-2009, 23:20
من گوشیمو وقتی‌ روشن می‌کنم یا از یوسبی جدا می‌کنم چنتا برنامه درخواست اینستال میدان. چیکار کنم؟
شما حتما" یبار گوشیتون رو فلش یا آپدیت کردی این پیام میگه برنامه های که قبا از اینکه گوشیت فلش یا آپدیت کنی تو مموریت نصب بوده میخواد نصب بشه:10:

اگه نمیخوای تو این آدرس پاکش کن
D\private\1003a3f

farshidbist
10-04-2009, 23:26
دوست عزیز به این فولدر توی مموری ات بری و تمام محتویات اش رو پاک کنی درست میشه.
Private\10202dce

همچین فولدری نداره:18:

ehsannet9003
11-04-2009, 08:48
فکر کنم اگه یه بار گوشیت رو آپدیت کنی کارت حل بشه:10:
ممنون ولی تازه آبدیت کردم . یعنی گوشی شما همه ای فایل های sisرو می خونه مثل برنامه های گوشی های نوکیا:18:

shahshahani
11-04-2009, 09:20
نه بابا برنامه های نوکیا و دیگر ورژن های سیمبین به uiq3 نمیخوره.

shahshahani
11-04-2009, 09:21
همچین فولدری نداره:18:

show system folder رو فعال کن.چون این یه فولدر سیستمیه.
اگه نشد از کامپیوتر پاکش کن مشکلت حل میشه.