PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های S60v2+ بحث های نرم افزاری

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:10
دوستان دیدیم لازمه این تاپیک در این انجمن وجود داشته باشه.

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های سیمبین سری 60 ویرایش 2 و سری 80 و 90 رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4- مباحث نرم افزاری S60v2 مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید.

5-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:13
رزرو شد...

root professional
10-09-2008, 01:29
من N72 دارم برنامه LCG JukeBox رو نصب کردم و یه مدت ازش استفاده کردم حالا بعد از 2 ،3 ثانیه پخش یه ارور صفحه آبی میده و میگه فایل اجرایی مشکل داره و گوشی باید ریست بشه!
ده بار نصب کردم فایده نداشت. یکی از دوستام که N73 داره هم دچار همین مشکل شده.

aaaammmm87
11-10-2008, 15:22
اگه ما روي گوشي ضد سرقت نصب كنيم در چه صورتي مي شه نرم افزار رو پاك و غير فعال كرد آيا بعد از فلش كردن نرم افزار از بين ميره يا نه!!

Mojtaba N87
11-10-2008, 21:26
اگه ما روي گوشي ضد سرقت نصب كنيم در چه صورتي مي شه نرم افزار رو پاك و غير فعال كرد آيا بعد از فلش كردن نرم افزار از بين ميره يا نه!!

100 درصد با فلش همه برنامه ها پاک می شه.

این برنامه ها رو معمولا از طریق خود برنامه میشه پاک کرد

m.fa
14-10-2008, 16:19
سلام من 6600 دارم که هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه یعنی قبلا میشد ولی یکدفه اینجوری شد آیا من چیزیرو پاک کردم که اینطوری شده؟ یا گوشیم ویروسی شده؟ و اگه فلشش کنم ممکنه درست شه؟مرسی

Mojtaba N87
15-10-2008, 13:49
سلام من 6600 دارم که هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه یعنی قبلا میشد ولی یکدفه اینجوری شد آیا من چیزیرو پاک کردم که اینطوری شده؟ یا گوشیم ویروسی شده؟ و اگه فلشش کنم ممکنه درست شه؟مرسی

شاید حافظتون پر شده.

با فلش حتما درست می شه.

m.fa
17-10-2008, 11:39
من گوشیمو رستور کردم به تنظیمات کارخونه اما دیروز که خواستم فارسی اس ام اس رو روش نصب کنم بازم نشد . در ضمن مموریم قفل کرده برای همون برداشتمش و خواستم رو حافظه ی خود گوشی اس ام اس فارسی رو نصب کنم (حافظه گوشی خالیه ..... صاف صاف)

rahnemoun
23-10-2008, 13:30
من گوشیمو رستور کردم به تنظیمات کارخونه اما دیروز که خواستم فارسی اس ام اس رو روش نصب کنم بازم نشد . در ضمن مموریم قفل کرده برای همون برداشتمش و خواستم رو حافظه ی خود گوشی اس ام اس فارسی رو نصب کنم (حافظه گوشی خالیه ..... صاف صاف)

اگه موقع فرمت کردن گوشيت، مموري رو در نياري، احتمال اينکه مموري قفل کنه خيلي زياده، براي حل اين مشکل هم مي توني مموريت رو با يک دوربين ديجيتال فرمت کني.
ميشه بگي در موقع نصب چه اروري ميده؟

bersam
21-11-2008, 16:50
دوستان N-GAGE از چه مدل سیمبیان هست ؟؟؟ S60v2 ???

abil_jef
24-11-2008, 14:29
سلام دوستان من میخواستم بدونم معنی این جمله چیه ؟
گوشیم n70 وقتی میخوام نرم افزار نصب کنم این پیقام رو میده

file corrupted

شلمان
04-12-2008, 16:25

file corrupted

فایل فاسد شده ( برنامه ای که نصب میکنی فسیل شدس)
شاید تاریخ گوشی به عقب برگردونی درست بشه البته شاید.

abil_jef
06-12-2008, 14:59
فایل فاسد شده ( برنامه ای که نصب میکنی فسیل شدس)
شاید تاریخ گوشی به عقب برگردونی درست بشه البته شاید.

ممنون از راهنماییت

sadeghian2009
09-12-2008, 09:20
سلام من 6630 دارم و وقتي مي خوام برنامه Anti Touch v.2 رو نصب كنم اخطار File Corrupted ميده لطفن راهنمايي كنيد.

sam_mjm
09-12-2008, 18:13

file corrupted

سلام من 6630 دارم و وقتي مي خوام برنامه Anti Touch v.2 رو نصب كنم اخطار File Corrupted ميده لطفن راهنمايي كنيد.

این ارور وقتی میاد که یا فایل خراب باشه یا به سیستم عامل گوشیه شما نمیخوره که این احتمالش بیشتره...

ولی ربطی به تاریخ گوشی نداره

ارور مربوط به تاریخ اشتباه گوشی certification هستش

extreme2006gh
28-12-2008, 19:46
سلام دوستان
من گوشی نوکیا 7610 دارم قبلا با استفاده از PC suit میتونستم نرم افزار نصب کنم ولی جدیدا نمیدونم چی شده که وقتی میخوام اینکار رو بکنم ارور زیر رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی قبلا میتونستم از طریق Nokia Phone Browser اس ام اسم تو گوشی ام ذخیره کنم ولی اون هم ارور زیر رو میده :
Unable to save text message on the phone

البته مشکلی که برا گوشی ام پیش اومده نمیدونم چیه فقط یه دفعه همه اس ام اس های inbox و draft بقیه قسمت های مربوط به Message پاک شده. قبلا این قضیه وقتی پیش می اومد که مموری گوشی رو در می آوردم ولی ایندفعه مموری رو دست نزدم .
لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه ؟
باتشکر

Olis
14-01-2009, 18:00
سلام دوستان
من گوشی نوکیا 7610 دارم قبلا با استفاده از PC suit میتونستم نرم افزار نصب کنم ولی جدیدا نمیدونم چی شده که وقتی میخوام اینکار رو بکنم ارور زیر رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی قبلا میتونستم از طریق Nokia Phone Browser اس ام اسم تو گوشی ام ذخیره کنم ولی اون هم ارور زیر رو میده :
Unable to save text message on the phone

البته مشکلی که برا گوشی ام پیش اومده نمیدونم چیه فقط یه دفعه همه اس ام اس های inbox و draft بقیه قسمت های مربوط به Message پاک شده. قبلا این قضیه وقتی پیش می اومد که مموری گوشی رو در می آوردم ولی ایندفعه مموری رو دست نزدم .
لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه ؟
باتشکر

واسه ي مشكل اولتون شما يك بار ديگه PC suite پاك كن بعد نصب كن درست نشد از ويندوزته

مشكل دومت هم منم داشتم نتونشتم برطرف كنم بعزي وقتا كه گوشيم غاط ميزنه SMS هام پاك ميشه

BLACK-BLACK
26-01-2009, 22:45
از دوستان کسی میتونه من رو برای اپدیت گوشی 6260 کمک کنه؟من هیچ چی از اپدیت بلد نیستم.

Olis
28-01-2009, 21:32
از دوستان کسی میتونه من رو برای اپدیت گوشی 6260 کمک کنه؟من هیچ چی از اپدیت بلد نیستم.

گوشي شما قابليت اپديت نداره ولي بازم يك سر به تاپيك مخصوصش بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamid1002
12-02-2009, 10:02
باسلام خدمت تمامی دوستان

من برنامه CorePlayer_v1.2.5 روبرای گوشی ان 73 دانلود کردم ولی موقع نصب ارور داد برنامه رو میخواستم ساین کنم که باز هم ارور میده که حافظه کافی نمیباشد دوستانی که اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنید

متشکرم

Olis
12-02-2009, 19:57
باسلام خدمت تمامی دوستان

من برنامه CorePlayer_v1.2.5 روبرای گوشی ان 73 دانلود کردم ولی موقع نصب ارور داد برنامه رو میخواستم ساین کنم که باز هم ارور میده که حافظه کافی نمیباشد دوستانی که اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنید

متشکرم

اگه از این بخش دانلود کردی که اشتباه کردی.. چون نرم افزار های مربوط به گوشی شما نمیشه

بخش گوشی شما:

اگه نه بازم اشتباه کردی چون سوالتو باید اینجا مطرح کنی اینجا مربوط به گوشی شما نمیشه

مجید4
24-03-2009, 13:39
با سلام
وقتی من برنامه locaziotion_farsi_arabic_urdu را نصب کردم فونتا قاطی کرد گوشی را هم خاموش روشن کردم بر نامه کار نکرد همینطور بر نامه ای که مربوط به ساعت بزرگ بود را نصب کردم وقتی میخواستم از گوشی بردارم با هزار مشکل برداشته شد الان هم که میخام برنامه دیگری نصب کنم اصلا نمی توانم خواهش میکنم بر نامه هارا تست شده قرار دهید وهمینطور مرا راهنمایی کنید تا از این مشکل خلاص شوم
ممنونم

mjs21
27-03-2009, 18:58
من گوشی n70 دارم که برروی ان نرم افزارx-ploreرا نصب نموده ام این نرم افزار با تاریخ مشکل دارد و تا تاریخ را از 2007 به روز بر می گردانیم پیام به روز کردن یا همان اپدیت را می دهد و باز نمی شود من چه بکنمم؟؟؟؟؟؟؟

Olis
10-04-2009, 13:02
با سلام
وقتی من برنامه locaziotion_farsi_arabic_urdu را نصب کردم فونتا قاطی کرد گوشی را هم خاموش روشن کردم بر نامه کار نکرد همینطور بر نامه ای که مربوط به ساعت بزرگ بود را نصب کردم وقتی میخواستم از گوشی بردارم با هزار مشکل برداشته شد الان هم که میخام برنامه دیگری نصب کنم اصلا نمی توانم خواهش میکنم بر نامه هارا تست شده قرار دهید وهمینطور مرا راهنمایی کنید تا از این مشکل خلاص شوم
ممنونم

والا متوجه نشدم ... برنامه زياد نصب نكن .
اضافي ها رو پاك كن و setting رو به حالت اول برگردون

من گوشی n70 دارم که برروی ان نرم افزارx-ploreرا نصب نموده ام این نرم افزار با تاریخ مشکل دارد و تا تاریخ را از 2007 به روز بر می گردانیم پیام به روز کردن یا همان اپدیت را می دهد و باز نمی شود من چه بکنمم؟؟؟؟؟؟؟

اين تا سال 2039 كار ميكنه

extreme2006gh
21-04-2009, 11:24
سلام
من تو گوشي‌ام تو :c فولدر سيستم رو ندارم . چرا اينطوري هست ؟ اصلا امكانش هست ؟
ميخوام يه نرم‌افزار نصب كنم كه بايد يه چيزايي تو اون فولدر كپي كنم ولي اون فولدر نيست .
كسي ميتونه راهنمايي كنه ؟

در ضمن ميشه بگيد كه فلش كردن گوشي چطوري هست ؟ گوشي من 7610 هست . ميشه بگيد به چه چيزايي نياز داره ؟
مثل فلش كردن بايوس ماردبورد هست ؟

با تشكر

1111azade
01-07-2009, 11:04
من گوشیم n95 8g هست وقتی با product code خودش می خوام آپدیت کنم تو nsu یه ورژن جدید برای آپدیت می آره ، ولی وقتی که product code گوشیمو 0553640 کردم دیگه nsu می گه ورژن گوشیتون خودش به روز هست و هیچ آپدیت جدیدی براش وجود نداره
ببخشد که اینجا سوال پرسیدم آخه نمی دونستم کجا باید می پرسیدم؟؟؟
دیدم که در جایی نوشته بود که سایت نوکیا بعضی موقع ها اشتباه می کنه ولی من چند بار امتحان کردم نشد
لطفا من را راهنمایی کنید

jjkey
06-08-2009, 18:16
بازي هاي فلش چطوري روي n70 راه اندازي ميشه

MRW.REZAI
05-09-2009, 14:17
من یک گوشی n70 دارم که با هر برنامه Converte که کلیپ را به فرمت mp4 تبدیل میکنم آن را پخش نمی کند لطفا راهنمای کنید. با تشکر

Olis
04-10-2009, 19:48
سلام
من تو گوشي‌ام تو :c فولدر سيستم رو ندارم . چرا اينطوري هست ؟ اصلا امكانش هست ؟
ميخوام يه نرم‌افزار نصب كنم كه بايد يه چيزايي تو اون فولدر كپي كنم ولي اون فولدر نيست .
كسي ميتونه راهنمايي كنه ؟

در ضمن ميشه بگيد كه فلش كردن گوشي چطوري هست ؟ گوشي من 7610 هست . ميشه بگيد به چه چيزايي نياز داره ؟
مثل فلش كردن بايوس ماردبورد هست ؟

با تشكر

شما اگه با نرم افزار X-plore کار کنی و برید تو تنظیماتش و نمایش فایل های سیستمی رو فعال کنید اون پوشه ی System هم میاد براتون.

فلش کردن نیاز به سخت افزار فلش باکس هر مدل گوشی هم داره

من گوشیم n95 8g هست وقتی با product code خودش می خوام آپدیت کنم تو nsu یه ورژن جدید برای آپدیت می آره ، ولی وقتی که product code گوشیمو 0553640 کردم دیگه nsu می گه ورژن گوشیتون خودش به روز هست و هیچ آپدیت جدیدی براش وجود نداره
ببخشد که اینجا سوال پرسیدم آخه نمی دونستم کجا باید می پرسیدم؟؟؟
دیدم که در جایی نوشته بود که سایت نوکیا بعضی موقع ها اشتباه می کنه ولی من چند بار امتحان کردم نشد
لطفا من را راهنمایی کنید

اصلا این قسمت مربوط به مدل گوشی شما نیست.

بازي هاي فلش چطوري روي n70 راه اندازي ميشه

فایل های فلش رو با نرم افزار فلش پلیر باز کنید و اجرا کنید .

من یک گوشی n70 دارم که با هر برنامه Converte که کلیپ را به فرمت mp4 تبدیل میکنم آن را پخش نمی کند لطفا راهنمای کنید. با تشکر

شما کیفیت بالا نبدیل میکنید... N70 صفحه ی نمایش ضعیفی داره باید کیفیت متوسط رو به پایین تبدیل کنید.

mahsa_okay
05-10-2009, 12:48
منN97 دارم و اصلا اصلا اصلا نميدونم چه جوري بايد يه برنامه (مثلا يه ديکشنري) بريزم رو موبايلم...کلي ديکشنري موبايل دانلود کردم همشون زيپ هستن ...نميدونم بايد چيکارشون کنم...ميشه کامل راهنمايي کنيد؟

Olis
09-10-2009, 17:33
[QUOTE=mahsa_okay;4285629]منN97 دارم و اصلا اصلا اصلا نميدونم چه جوري بايد يه برنامه (مثلا يه ديکشنري) بريزم رو موبايلم...کلي ديکشنري موبايل دانلود کردم همشون زيپ هستن ...نميدونم بايد چيکارشون کنم...ميشه کامل راهنمايي کنيد؟[/QUOTE

اول باید فایل زیپ شده را باز کنید ... میتونید داخل کامپیوترunzip کنید و بعد فایل اصلی را تو گوشیتون بریزید و اجرا و نصب کنید.

ayaz1364
04-01-2010, 14:04
با سلام
من دنبال یه بلک لیست خوب برای ان 70 هستم
ممنون میشم برام بذارید
لطفا فارسی نباشه و همچنین تریال هم نباشه فول باشه

haj mohammade
09-03-2010, 17:26
سلام
من نرم افزار منشي تلفني رو مي خوام
براي گوشي نوكيا 6260
با تشكر.

kasragh74
29-03-2010, 19:24
امکان نداره

davood.2008
05-04-2010, 08:09
سلام دوستان
می تونین یه برنامه برای نوشتن اس ام اس فارسی در n70 معرفی کنید
یا راهنمایی کنید که باید چه کار کنم ؟

:19::19::19:

vamkhah
05-06-2010, 22:07
سلام دوستان
می تونین یه برنامه برای نوشتن اس ام اس فارسی در n70 معرفی کنید
یا راهنمایی کنید که باید چه کار کنم ؟

:19::19::19:
دوست عزیز شما به این تاپیک مراجعه کنید :46:

majid_n
18-06-2010, 04:56
سلام
بعد از یه مدتی برنامه بانک ملی رو پاک کردم و خواستم دوباره نصب کنم که این پیغام رو میده و دیگه نصب نمی شه.حتی گوشی رو فلش هم کردم ولی نشد که نشد. به نظر شما مشکل چیه؟ این هم پیغام
Installer: system error ( - 12 )
البته برا یه سری دیگه از برنامه ها هم همین مشکل رو دارم.
گوشیم 6630
ممنون از راهنماییتون

bestali
16-08-2010, 18:16
سلام
من یه n70 دارم و میخام به فیل های سیستمیش دسترسی داشته باشم یه نرم افزار باز کردن فایل های سیستمی معرفی کنید!
به غیر از x-plore
می خوام به فایل c:\sys\cmmstor دست رسی داشته باشم!:11:

mehdi3f
24-08-2010, 05:06
FE- XPLOR كارتو راه ميندازه

mehdi3f
24-08-2010, 05:11
من 7610 دارم . برنامه LIGHT CONTROL

رو نصب كردم ولي خوب كار نمي كنه , كسي ميتونه نگارشي از اين برنامه رو معرفي كنه كه رو 7610 جواب بده

BBNHFAK
17-12-2010, 22:44
سلام
نرم افزار یا راه حلی هست که بشه عکسبرداری n72 رو تمام صفحه کرد؟