PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های S60v3 + بحث های نرم افزاری

صفحه ها : [1] 2 3 4

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:07
دوستان دیدیم لازمه این تاپیک در این انجمن وجود داشته باشه.

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های سیمبین سری 60 ویرایش 3 رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4- مباحث نرم افزاری S60V3 مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید.

5-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:12
رزرو شد...

rezakf
21-08-2008, 11:21
با تشكر از ايجاد اين تاپيك نميدونم اين سوالي كه ميپرسم جاش اينجاست يا نه بهرحال ...
من هرچي برنامه جاوا يعني با پسوند jar روي گوشي N73 خودم ميخوام نصب كنم نصب نميشه يعني تا 90 درصد واسه نصب ميره و بعد مينويسه كه unabel to instal در صورتيكه رو گوشيهاي N73 ديگه همون برنامه ها رو نصب كردم و مشكلي ندارند به نظر شما مشكل كار از كجاست لطفاً راهنمايي بفرماييد .

rahnemoun
21-08-2008, 11:37
با تشكر از ايجاد اين تاپيك نميدونم اين سوالي كه ميپرسم جاش اينجاست يا نه بهرحال ...
من هرچي برنامه جاوا يعني با پسوند jar روي گوشي N73 خودم ميخوام نصب كنم نصب نميشه يعني تا 90 درصد واسه نصب ميره و بعد مينويسه كه unabel to instal در صورتيكه رو گوشيهاي N73 ديگه همون برنامه ها رو نصب كردم و مشكلي ندارند به نظر شما مشكل كار از كجاست لطفاً راهنمايي بفرماييد .

من فکر مي کنم احتمالا يکي از برنامه هايي که روي گوشيت نصب هست اين مشکل رو بوجود آورده. احتمالا اگه فرمتش کني، درست ميشه.

The Black Dahlia
21-08-2008, 13:06
اتفاقا من هم که n73 دارم به همین مشکل برخوردم .
نمیدو نم چی کار کنم.
یا مینویسه unabel to instal یا invalid jar file.
در ضمن یه سوال داشتم:
من یه برنامه کنترل تلوزیون بهنام psilock ir remote دارم که اگه بعد از 5 روز باهاش کار کنی ازت یه کد میخواد اگه از دوستان کسی کدرا داره ممنون میشم برام بزاره.:10::19:

Legend
21-08-2008, 13:39
در ضمن یه سوال داشتم:
من یه برنامه کنترل تلوزیون بهنام psilock ir remote دارم که اگه بعد از 5 روز باهاش کار کنی ازت یه کد میخواد اگه از دوستان کسی کدرا داره ممنون میشم برام بزاره.:10::19:

برنامه Remote به صورت كرك شده...:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidghoty
21-08-2008, 14:15
البته تو تاپیکش هم هست

The Black Dahlia
21-08-2008, 16:27
خیلی ممنون
واقعا لازم داشتم

rezakf
22-08-2008, 09:53
من فکر مي کنم احتمالا يکي از برنامه هايي که روي گوشيت نصب هست اين مشکل رو بوجود آورده. احتمالا اگه فرمتش کني، درست ميشه.

ممنون از راهنماييتون ، خودم هم حدس ميزنم از مموري كارت باشه و برنامه هايي كه روش نصب كردم و بايد همه رو uninstal و يه بار فرمتش كنم

mahroo_z1
22-08-2008, 14:55
سلام.كسي از دوستان ميتونه مشكل منو برطرف كنه؟ من Imei گوشيمو گذاشتم تو سايت و دوستان لطف كردن فايلهاي cer , key رو برام ساختن. من برنامه sign رو رو گوشيم نصب كردم و در قسمتkey , ادرس c:\data\apps\key.key و در قسمت certادرس c:\data\apps\cert.cer رو وارد كردم. ولي بعد كه در قسمت option گزينهsign رو انتخاب ميكنم گوشي پيغام ميده :error load key file .كسي ميدونه مشكل چيه و بايد چيكار كنم؟

sarmast65_ata
22-08-2008, 18:26
سلام.كسي از دوستان ميتونه مشكل منو برطرف كنه؟ من Imei گوشيمو گذاشتم تو سايت و دوستان لطف كردن فايلهاي cer , key رو برام ساختن. من برنامه sign رو رو گوشيم نصب كردم و در قسمتkey , ادرس c:\data\apps\key.key و در قسمت certادرس c:\data\apps\cert.cer رو وارد كردم. ولي بعد كه در قسمت option گزينهsign رو انتخاب ميكنم گوشي پيغام ميده :error load key file .كسي ميدونه مشكل چيه و بايد چيكار كنم؟

شما گوشیتون چیه؟
گوشیتو هک کردی؟
اگه کردی برنامه mobilesigen رو روی گوشیت بریز توی قسمت sis file برنامه ایی که ساین نشده رو بزار و فایل cer و key رو هم دیگه نمیخوای و از این طریق برنامه ها تو ساین کن و اگه هم نمیتونی هک کنی چرا از طریق خود کامپیوتر برنامه هاتو ساین نمیکنی؟از طریق برنامه signsis اگه خواستی بگو لینکشو برات بزارم.

arash2050
22-08-2008, 18:43
من یه n73 دارم که خیلی سنگین کار می کنه مثلا برنامه ریموت کنترل رو تو حدود نیم ساعت 45دقیقه نصب می کنه خودم فکر می کنم ویروس داره . در ضمن انواع اقسام ویروسکش ها رو روش امتحان کردم نود 32به تاریخ همین امروز یا زون آلارم یا کسپی اسکی . اما مشکل حل نشد .اصلا دوست ندارم روی گوشی ویروس کش نصب کنم به نظرکدام ویروس کش که رو کامپیوتر نصب بشه و مخصوص شناسائی ویروسهای موبایل باشه خوبه برای نصب در ضمن اصلا مشکل گوشی من ویروسه

136209
03-09-2008, 15:30
سلام
من برنامه Killer Mobile SecureMe v1.00 S60v3 SymbianOS9.1 Unsigned Cr@cked ReadNFO-را
رو گوشیم نصب کردم بعد خواستم امتحان کنم یک سیم کارت دیگه تو گوشیم گذاشتم بعد از چند دقیقه گوشیم قفل شد
حالا هر کاری می کنم قفلش باز نمی شه حتی سیم کارت خودم را هم تو گوشیم میزارم بازم قفله اینم را بگم که من تو نرم افزار تمام قسمتهاش رو eneble کردم کمک کنید لطفا:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9:

Mojtaba N87
03-09-2008, 15:52
رو نرم افزار رمز گذاشته بودید؟

sarmast65_ata
03-09-2008, 16:30
من یه n73 دارم که خیلی سنگین کار می کنه مثلا برنامه ریموت کنترل رو تو حدود نیم ساعت 45دقیقه نصب می کنه خودم فکر می کنم ویروس داره . در ضمن انواع اقسام ویروسکش ها رو روش امتحان کردم نود 32به تاریخ همین امروز یا زون آلارم یا کسپی اسکی . اما مشکل حل نشد .اصلا دوست ندارم روی گوشی ویروس کش نصب کنم به نظرکدام ویروس کش که رو کامپیوتر نصب بشه و مخصوص شناسائی ویروسهای موبایل باشه خوبه برای نصب در ضمن اصلا مشکل گوشی من ویروسه

سلام عزیز
من احتمال ویروس رو نمیدم چون کلآ 1 دونه ویروس برای سری 60 ساخته شده شما اگه می تونی از گوشیت یه بک آپ بگیر ( از شماره تلفنا و sms ها ) و گوشیتو یه بار فرمت کن مموری کارتتم هر چی توش داری بریز توی کامپیوتر ( اگه می خوای از طریق آنتی ویروس یه چک بکنش ) و یه بارم مموریتو فرمت کن از طریق کامپیوتر و مموری رو بذار توی گوشی و یه بارم از طریق گوشیت فرمتش کن حالا تمام اطلاعات رو برگردون به مموری به احتمال بسیار زیاد باید مشگلت حل بشه راستی فرمت گوشی رو بلدی؟کد #7370#* رو بزن گوشیت فرمت میشه

136209
03-09-2008, 16:43
رو نرم افزار رمز گذاشته بودید؟
من رمز نگذاشتم ولی خود نرم افزار پسورد داشت

shayan_p30
14-09-2008, 11:34
بعضي نرم افزارها كه تو اين فروم هست همراهشون دو تا فايل با پسوند sisx با يه فايل به نام SecMan.exe هست كه توش نوشته اينو بايد نصب كنيم تا برنامه نيازي به ساين نداشته باشه:20:
حالا من كه گوشيمو هك كردم اينم بايد نصب كنم؟؟!
اگه آره چه جوري ؟! :14:
:11:

mojtaba_roodan
14-09-2008, 21:40
سلام من گوشیه n95دارم یه بار با کد 7370 ریستورش کردم اما بعد از اون دیکه هیچ برنامه ای روی اون نسب نمیشه البته بعد از اون کارت حافظه رو هم فرمت کردم اما بازم نشد قبلااز روش هک برای نسب استفاده میکردم اگه یه راهی بهم نشون بدین ممنون میشم

sarmast65_ata
15-09-2008, 20:32
سلام من گوشیه n95دارم یه بار با کد 7370 ریستورش کردم اما بعد از اون دیکه هیچ برنامه ای روی اون نسب نمیشه البته بعد از اون کارت حافظه رو هم فرمت کردم اما بازم نشد قبلااز روش هک برای نسب استفاده میکردم اگه یه راهی بهم نشون بدین ممنون میشم

عزیزم شما برو تو app mgr بعد options رو بزن برو تو settings ببین software installation روی چه گزینه ایی هست باید روی all باشه و گزینه دوم هم یعنی online certif check هم روی Off باشه حالا ببین برنامه رو میتونی نصب کنی یا نه؟به احتمال زیاد باید بتونه اگه نشد پیغام بده

sarmast65_ata
15-09-2008, 20:36
بعضي نرم افزارها كه تو اين فروم هست همراهشون دو تا فايل با پسوند sisx با يه فايل به نام SecMan.exe هست كه توش نوشته اينو بايد نصب كنيم تا برنامه نيازي به ساين نداشته باشه:20:
حالا من كه گوشيمو هك كردم اينم بايد نصب كنم؟؟!
اگه آره چه جوري ؟! :14:
:11:

میگی چه برنامه ایی اینطوریه؟
شما گوشیتو هک کردی؟اگه هک کردی و با روش binpda هم این کارو کردی باید secman روی گوشیت نصب شده باشه ولی وجود secman روی گوشی دلیل بر این نیست که برای نصب برنامه هایی که ساین نشده اند نیاز به ساین نداشته باشی حالا اگه بگی چه برنامه ایی این فایل توشه بهتره ولی اگه میخوای که راحت ساین کنی برنامهmobilesigner که به روش Binpda هست روی روی گوشیت بریز تا راحت بتونی برنامه ها رو ساین کنی این اموزش ها توی کلوپ نوکیا هست و تاپیک هم مال خودمه اگه هر مشگلی بود من و بچه های دیگه در خدمتیم

shayan_p30
16-09-2008, 18:37
دوست عزيز بابت توجه ات ممنونم :11:
من گوشيم رو با روش " جدیدترین پک نرم افزاری (Drakkarious 3.01) با متد هک HelloCarbide" ( كه فكر ميكنم از همه ي روش ها ساده تره )هك كردم چند تا از برنامه هايي هم كه ساين نشدن نصب كردم فقط مي خوام بدونم secman واسه چيه؟؟! بازم لازمه نصب كنم؟؟! :14:
secman هم نصب نيست تو قسمت Application و همچنين App mgr كه نيست!
ممنون :11:

sarmast65_ata
16-09-2008, 20:32
من گوشيم رو با روش " جدیدترین پک نرم افزاری (Drakkarious 3.01) با متد هک HelloCarbide" ( كه فكر ميكنم از همه ي روش ها ساده تره )هك كردم چند تا از برنامه هايي هم كه ساين نشدن نصب كردم فقط مي خوام بدونم secman واسه چيه؟؟! بازم لازمه نصب كنم؟؟! :14:

خواهش میکنم وظیفست
بله این روش ساده ترین روش برای هک کردن هستش
من خودم تا الان گوشیم رو به این روش هک نکردم و تا جایی هم که اطلاع دارم این روش هک به برنامه secman احتیاجی نداره برای اجرای بازیهای ngage به برنامه secman احتیاج داری و حتمآ باید اونو نصب کنید.

H.Operator
20-09-2008, 23:08
بچه ها من گوشيم رو آپديت كردم (ان 73)برنامه landmark بهش اضافه شده كار هم ميكنه ولي فقط با jbaktaskman مي تونم بيارمش وتوي منوهام هيچ آيكني براش وجود نداره..........چه جوري ميتونم به منوي گوشيم اضافش كنم.

H.Operator
21-09-2008, 20:02
بچه ها من گوشيم رو آپديت كردم (ان 73)برنامه landmark بهش اضافه شده كار هم ميكنه ولي فقط با jbaktaskman مي تونم بيارمش وتوي منوهام هيچ آيكني براش وجود نداره..........چه جوري ميتونم به منوي گوشيم اضافش كنم.
اينم يك عكس از jbaktaskman.......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H.Operator
24-09-2008, 00:52
كسي نيست جواب بده

amini_bio
29-09-2008, 05:06
همون طور که گفتند secman برای نصب بازی ها ngage به کار میره

شما از smartsettings اگه استفاده کنی خیلی راحت میتونی این برنامه را به لیست برنامه هات تو منوی smartsettings اضافه کنی.

H.Operator
29-09-2008, 10:37
شما از smartsettings اگه استفاده کنی خیلی راحت میتونی این برنامه را به لیست برنامه هات تو منوی smartsettings اضافه کنی.
بدون استفاده از اين برنامه چه جوري ميتونم بيارمش تئ پوشه tools ....من موندم آجه چرا آيكني براش تو پوشه ها قرار ندادن:13:

amini_bio
29-09-2008, 11:06
کارش چیه این برنامه؟

mojtaba_roodan
30-09-2008, 21:33
با عرض سلامی دوباره همه کار هایی که گفتی انجام دادم ولی بازم برنامه ای نسب نشد حالا چکار کنم بازم ممنون:19:

amini_bio
01-10-2008, 01:41
کدوم کارها را کردید؟
گوشی شما چیه؟

rezakf
01-10-2008, 12:50
با سلام
لطف كنيد و بگين اين مشكل update error از چيه و چطوري ميشه از شرش خلاص شد و برنامه اي رو كه ميخوايم نصب كنيم

amini_bio
01-10-2008, 18:22
با سلام
لطف كنيد و بگين اين مشكل update error از چيه و چطوري ميشه از شرش خلاص شد و برنامه اي رو كه ميخوايم نصب كنيم

مال اینه که شما ورژن قبلی اون برنامه را قبلا رو گوشیتون داشتید.
اول اون را آن اینستال کنید.
و بعد ورژن جدیده را نصب کنید.

amini_bio
02-10-2008, 01:20
بله.
اگه کاری را که تو روش هک توی این تاپیک گفتم انجام بدید برا همیشه از شر ساین و تغییر تاریخ گوشی راحت میشید:

m1366
02-10-2008, 10:59
سلام خسته نباشید
من نرم افزار lcg jukeboxرا رو گوشین نصب کردمحالا هر کاری میکنم حتی تو app manejerپاک نمیشه اخر کار که میخواد کامل پاک بشه مینویسه removid failedهر کاری کردم نمیشه پاکش کرد
با نرم افزار irremoteهم مشکل پیدا کردم وقتی میخوام حذفش کنم پیغام میده file corrupted
خواهش میکنم بگید چیکارش کنم
در ضمن گوشیم هم n73
خیلی ممنون

Legend
02-10-2008, 11:37
سلام خسته نباشید
من نرم افزار lcg jukeboxرا رو گوشین نصب کردمحالا هر کاری میکنم حتی تو app manejerپاک نمیشه اخر کار که میخواد کامل پاک بشه مینویسه removid failedهر کاری کردم نمیشه پاکش کرد
با نرم افزار irremoteهم مشکل پیدا کردم وقتی میخوام حذفش کنم پیغام میده file corrupted
خواهش میکنم بگید چیکارش کنم
در ضمن گوشیم هم n73
خیلی ممنون

فكر كنم بايد مستر ريست كني...چون اون برنامه رو ناقص نصب يا پاك كردي...

amini_bio
02-10-2008, 12:13
شما یه بار دیگه این برنامه ها را نصب کنید رو همون قبلی و بعد امتحان کنید شاید بشه.

rezakf
02-10-2008, 19:40
مال اینه که شما ورژن قبلی اون برنامه را قبلا رو گوشیتون داشتید.
اول اون را آن اینستال کنید.
و بعد ورژن جدیده را نصب کنید.

باتشكر از جواب شما
ورژن قبلي رو پاك كردم و بعد از پاك كردن اون اين ارور update error پديدار شد و متاسفانه هركاري ميكنم نميشه كه نميشه يعني برنامه جديده نصب نميشه

amini_bio
02-10-2008, 20:32
چه برنامه ای هست؟
شما گوشیتونو اول هک کنید بعد برنامه را نصب کنید:

repari
04-10-2008, 15:38
آقا من n73 دارم.تو قسمت app.mgr دو تا برنامه هست که زیرش نوشته not installed.چجوری پاکشون کنم؟

reza2pars
06-10-2008, 14:21
چرا Office 4.5 نوشته های فارسی رو برعکس مینویسه؟؟؟؟؟؟

Mojtaba N87
06-10-2008, 20:10
آقا من n73 دارم.تو قسمت app.mgr دو تا برنامه هست که زیرش نوشته not installed.چجوری پاکشون کنم؟

فکر می کنم از همونجا دکمه C بزنی پاک می شن

چرا Office 4.5 نوشته های فارسی رو برعکس مینویسه؟؟؟؟؟؟

گوشیت چیه؟

من دارم ولی مشکلی نداره!

maxoud
06-10-2008, 20:39
سلام دوستان.

من یه دیکشنری به اسم concise oxford english dictionary رو دانلود و نصب کردم.

نصبشم کامل انجام شد اما حالا مشکلم اینجاست که آیکن دیکشنری رو پیدا نمیکنم تو application ها نیست!

اما اسمش تو application manager گوشی هست!!
لطفن کمکم کنید.

amini_bio
07-10-2008, 01:58
ببین توی منوی گوشی برا خودش فولدر نساخته؟
چون من هم اولین باری که برنامه های handy را نصب کردم، دنبال آیکون برنامه توی قسمت برنامه ها بودم!

reza2pars
07-10-2008, 11:22
فکر می کنم از همونجا دکمه C بزنی پاک می شن

گوشیت چیه؟

من دارم ولی مشکلی نداره!

گوشیم N73me هستش

feryshad
07-10-2008, 13:09
برنامه اوقات شرعی که اوقات شرعی همه شهرهای ایران رو داده و اذان میگه و ... رو میخواستم

یه N95 که از دبی اومده بود توش این برنامه رو unidic رو داشت. برنامه جالبی بود

با تشکر

mojtaba_roodan
07-10-2008, 19:07
عزیزم شما برو تو app mgr بعد options رو بزن برو تو settings ببین software installation روی چه گزینه ایی هست باید روی all باشه و گزینه دوم هم یعنی online certif check هم روی Off باشه حالا ببین برنامه رو میتونی نصب کنی یا نه؟به احتمال زیاد باید بتونه اگه نشد پیغام بده
اين كار رو كردم ولي بازم نشد حلا پيشنهادتون چيه به يكي از تعميراتي ها سر زدمم گفت كه فقط بايد ويندوز عوض شه ايا اين كار رو بكنم يا راه بهتري هم هست؟

hamid2006gh
13-10-2008, 09:40
با سلام
من نرم افزار EZcall رو برای گوشی میخواستم N73 لطفا راهنمایی کنید
ببخشید نمیدونستم کجا باید این رو مطرح میکردم

amini_bio
13-10-2008, 10:17
میشه بگی این نرم افزار چیه و چیکار میکنه؟

hootan0411
13-10-2008, 19:09
گوشی 5500 اسپورت وقتی برنامه ای رو می خوام روش نصب کنم اروره Expired Certificate میده تاریخ گوشی رو هم دست کاری کردم ولی جواب نگرفتم فلشش هم کردم ولی بازم نصب نمیشه

amini_bio
13-10-2008, 19:15
عزيز شما از روش هك در تاپيك زير استفاده كن:

به قسمت:
آسان ترین راه هک با هر فیرمور و مدل (متد HelloCarbide):
مراجعه كن و 3 سوته گوشيتو هك كن.

hamid2006gh
14-10-2008, 08:16
میشه بگی این نرم افزار چیه و چیکار میکنه؟

خوب اينطور كه من شنيدم دو تا كار انجام ميده كه من نياز دارم
1- تصويري رو كه ما به عنوان thambnail براي يه شماره انتخاب ميكنيم به صورت بزرگ نمايش ميده در حالي كه درحالت پيش فرض گوشي اين تصوير كوچيكه
2-يكي ديگه هم اينه كه فايلهاي گوشي رو ميشه با اون قفل گذاري كرد

اينها چيزايي بود كه من شنيدم . حالا اگه نرم افزار ديگه اي هم بتونه اين كارا رو بكنه فرقي نميكنه لطفا راهنمايي كنيد .
تو شبكه هم هر چقدر گشتم نتونستم نسخه اي از اين نرم افزار كه برا گوشي من باشه پيدا كنم n73

در ضمن يه سوال ديگه ميخواستم بدونم گوشي من كدوم سري از سيمبين هست ؟

با تشكر از شما و بقيه دوستاني كه راهنمايي ميكننند

amini_bio
14-10-2008, 10:01
N73 سری 60 ورژن 3 هست.
سیستم عاملش سیمبین 9.1 هستش.

برا این موتردی که شما می خواید، من 2 تا برنامه جدا سراغ دارم.

برای مورد دوم:

ببین کدوماش به دردت می خوره.
ولی من توصیه می کنم فایل هایی که می خوای در دسترس نباشه و تو گالری هم نیاد، تو یک پوشه هیدن تو مموری کارتت بریز و با استفاده از X-PLORE بهشون دسترسی داشته باش.

برای مورد اول هم:

hamid2006gh
14-10-2008, 20:14
اقا خیلی ممنون بابت راهنماییت واقعا دستت درد نکنه میرم امتحان کنم ببینم چی میشه

Ship Storm
15-10-2008, 22:52
سلام دوستان
نرم افزاری بود که برنامه X-plore رو رجیسترش میکرد و کد فعال سازیش رو میداد
ممنون میشم بزارید

amini_bio
16-10-2008, 00:21
دوست عزیز الان نمی تونم براتون آپلود کنم.
ولی اگه لینک زیر را بگیری، توش اون فایل را هم می تونی پیدا کنی:

Mojtaba N87
16-10-2008, 01:38
سلام دوستان
نرم افزاری بود که برنامه X-plore رو رجیسترش میکرد و کد فعال سازیش رو میداد
ممنون میشم بزارید

آخرین ورژنش که کیجن نمی خواست!

شما ورژن چند رو داری؟

m1366
16-10-2008, 13:54
سلام
حال همه خوبه
من چند وقت بود نمیتونسم نرم افزار lcg jukeboxرا پاک کنم اخر کار که دیگه مراحل پاک کردنش تموم میشد پیغام میدادremovid failedبا نرم افزار ریموت کنترل هم مشکل داشتم گوشیمو مستر ریست کردم مشکلم حل شد
ولی الان نرم افزار ریموت کنترلو که میخوام نصب کنم بازم پیغام میده
unable to inestal
protected
application from an antrvested
در ضمن نرم افزار ریموت کنترولو چند بار نصب کردم و فقط یکبار تونستم ازش استفاده کنم
نرم افزار rotateMe_1_21signed.sis را هم همین پیغام رو میده

لطفا یکی بگه باید چیکارش کنم
ممنون

amini_bio
16-10-2008, 14:05
شما گوشیتون هکه یا از ساین استفاده می کنید؟

m1366
17-10-2008, 09:55
شما گوشیتون هکه یا از ساین استفاده می کنید؟
سلام
من از روش هک و روش ساین استفاده کردم و هر دو حالت این پیغامو میداد

silviyna
19-10-2008, 18:58
من گوشیم e65 که هر برنامه یا تمی از سری 60 ورژن 3 می خوام نصب کنم ، error میده ( چه با فرمت sis چه sisx) .
علتش چیه ؟
برنامه هایی که برای گوشیهای جاواست رو می تونم نصب کنم؟؟؟

silviyna
19-10-2008, 20:09
دقیقا این ارورو میده:

Error
Contact the application supper

amini_bio
20-10-2008, 07:55
جاوا بله نصب میشه.
برنامه هاتونو ساین کردید؟
بهتون توصیه می کنم گوشیتون را هک کنید.
به لینک امضای من مراجعه کنید

silviyna
20-10-2008, 12:26
1. با ساین کردن برنامه ها حتما می تونم برنامه ها رو نصب کنم ؟؟

2. وقتی برنامه های جاوا رو نصب می کنم ( فرمت jar ) ارور میده که این برنامه قابل اطمینان نیست و ممکنه به کوشی آسیب برسونه، با این حال می تونم برنامرو نصب کنم؟؟؟

amini_bio
20-10-2008, 13:00
1. بله. اگه برنامه مربوط به گوشی شما باشه، با ساین یا هک نصب میشه.

2. مشکلی نداره.
این پیغام ها را زیاد جدی نگیرید

silviyna
20-10-2008, 13:15
ممنون از راهنماییتون
من ساین می کنم اگه مشکلی داشتم ممکنه بازم مزاحمتون شم

amini_bio
20-10-2008, 14:19
بله البته.
در همون تاپیک مشکل و سوالتونو مطرح کنید.

m1366
23-10-2008, 23:13
سلام
حال همه خوبه
من چند وقت بود نمیتونسم نرم افزار lcg jukeboxرا پاک کنم اخر کار که دیگه مراحل پاک کردنش تموم میشد پیغام میدادremovid failedبا نرم افزار ریموت کنترل هم مشکل داشتم گوشیمو مستر ریست کردم مشکلم حل شد
ولی الان نرم افزار ریموت کنترلو که میخوام نصب کنم بازم پیغام میده
unable to inestal
protected
application from an antrvested
در ضمن نرم افزار ریموت کنترولو چند بار نصب کردم و فقط یکبار تونستم ازش استفاده کنم
نرم افزار rotateMe_1_21signed.sis را هم همین پیغام رو میده

لطفا یکی بگه باید چیکارش کنم
ممنون

خواهش میکنم کمکم کنیددددددددددددددددد

navid86
24-10-2008, 22:28
سلام
چند وقتی هست هر وقت گوشیم رو روشن میکنم موبایل من سعی میکنه از رو mass memory یه برنامرو install کنه بعد چند
دقیقه که نتونست اینو مینویسه

untrusted software found on mass memory
to install go to app manger

من هر چی برنامه uninstall شده تو application manager بود رو حذف کردم ولی درست نشد.... مشکلش چیه ؟؟
از کجا بدونم مال کدوم برنامس که حذفش کنم..گوشیم هم N95 8 gig
اگه کسی میدونه تو رو خدا کمک کنه...اعصابمو حسابی ریخته به هم

rahnemoun
25-10-2008, 10:11
سلام
چند وقتی هست هر وقت گوشیم رو روشن میکنم موبایل من سعی میکنه از رو mass memory یه برنامرو install کنه بعد چند
من هر چی برنامه uninstall شده تو application manager بود رو حذف کردم ولی درست نشد.... مشکلش چیه ؟؟

احتمالا شما يکبار Phone Memory رو فرمت کردي بدون اينکه Hard گوشيتو رو فرمت کرده باشي. اين مشکل غالبا موقعي پيش مياد که Phone Memory فرمت شده ولي پس مونده هاي برنامه هاي قبلا نصب شده، مي خواد از روي Hard نصب بشه. براي خلاص شدن از شر اين مشکل بهتره يکبار Hard گوشيتو فرمت کني.
اين مشکل روي N73 من هم پيش آمده بود، از هر کسي که سوال کردم نتونست کمکم کنه تا اينکه خودم اين راه رو پيدا کردم و به هر کسي هم که گفتم، جواب داد. (البته هيچکدومشون Hard نداشتن! حالا شما تست کن و نتيجه رو بگو)

رامين :11:

amini_bio
25-10-2008, 10:39
سلام

هیچ کار اضافی لازم نیست بکنی.

شما فقط یه فولدر توی قسمت e:private را باید پاک کنی تا مشکلت برطرف بشه.
الان اون فولدر را یادم نیست چی بود.
می بیپنم بهت میگم.

navid86
25-10-2008, 14:19
هیچ کار اضافی لازم نیست بکنی.

شما فقط یه فولدر توی قسمت e:private را باید پاک کنی تا مشکلت برطرف بشه.
الان اون فولدر را یادم نیست چی بود.
می بیپنم بهت میگم.

آقا دمت گرم..پیدا کردی بگو ..مرسی

amini_bio
25-10-2008, 23:24
آقا دمت گرم..پیدا کردی بگو ..مرسی
بفرما:
امنیت رو غیر فعال کنید و محتوای این فولدر رو پاکسازی کنید :

navid86
26-10-2008, 01:18
وای آقا دست درد نکنه ..ولی یه مشکلی هست همون موقع که گفتی من رفتم سراغ گوشیم..با e:private ..xplore رو hidden نشون میده ...و نشون میده که انگار هیچ فولدری توش نیست...من گوشیمو هک نکردم واسه همین فکر کنم به داخل private دسترسی ندارم..درست میگم؟؟.(ولی مثلا به فایل های سیستم که اونم هیدنه دسترسی دارم!)... حتما باید گوشیمو هک کنم یا ربطی نداره؟؟ راه دسترسی دیگه ای نیست؟؟ (آنتی ویروس هم نصب نکردم)
مرسی

amini_bio
26-10-2008, 07:48
می تونی به حالت انتقال فایل به کامپیوتر وصل کنی گوشیتو.
یا با رم ریدر رمتو به کامپیوتر وصل کنی و اون فولدر را پیدا کنی.

layenz
30-10-2008, 11:44
سلام...

اگه بشه یک سری از ارورهایی که موقع نصب برنامه ها برای کاربران پیش می آید همراه توضیح رفع آن مشکل را بزارید خیلی خوب

میشه تا کسانی که همچین مشکلاتی دارن (مثل خودم) پست تکراری ندیم.

بازم ممنون.

من یک برنامه (UniDic_NokiaN73_v_2_0_0_PA_signed) از یکی از سایت های معتبر دانلود کردم وهمه ی راهها را بترتیب رفتم ولی در موقع نصب برنامه تا انتها میرفت ولی اون آخر کار می گفت فایل کاراپت یا هچین چیزی ونصب نمی شد .

مشکل از کجاست.

amini_bio
30-10-2008, 13:00
خب یا مشکل از فایل هست که درست دانلود نشده.
یا اون ورژن unidic به گوشی شما نمی خوره.
گوشیتون چی هست؟
من 3 نوع از این برنامه را تو بخش گذاشتم.

layenz
31-10-2008, 15:27
سلام ...

گوشیم N73 است

virusx
31-10-2008, 16:43
سلام دوستان.یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید.تو اپلیکیشن منیجر که میرم هیچی برام نمیاد. کلیدی هم فشار میدم میگه مموری پر شده.چند تا برنامه هم بدون ورود به اپلیکیشن منیجر از تو منو ریموو کردم . البته مموریم جا داره.بازم درست نشد.چی کار باید بکنم؟گوشیم n95 8g .ممنون میشم اگه راهنمایی دققیق وکاربردی بکنید.

amini_bio
01-11-2008, 08:25
سلام ...

گوشیم N73 است
بفرما:

سلام دوستان.یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید.تو اپلیکیشن منیجر که میرم هیچی برام نمیاد. کلیدی هم فشار میدم میگه مموری پر شده.چند تا برنامه هم بدون ورود به اپلیکیشن منیجر از تو منو ریموو کردم . البته مموریم جا داره.بازم درست نشد.چی کار باید بکنم؟گوشیم n95 8g .ممنون میشم اگه راهنمایی دققیق وکاربردی بکنید.

شما احتمالا رم گوشیتون با یه سری برنامه ها پر شده و این مشکل به وجود میاد.
برنامه های اضافی را ببندید و بعد از ورود هم کمی صبر کنید.
اگه نشد، یه فرمت کارتون را حل می کنه.

virusx
01-11-2008, 10:19
سلام اقای امینی.اول اینکه درسته برنامه های خیلی زیادی نصب کردم.ولی هنوز 62 مگ رو رمم و 5.2 گیگ هم رو مموری جا دارم.گوشیمم n95 8g.اگرم باز لازمه فرمت کنم برنامه هامو چیکار کنم؟

amini_bio
02-11-2008, 08:18
منظورم مموریتون نبودا.
منظورم رم (رندم اکسس مموری) مثل همون رم کامپیوتر.

تكنولوژي
12-11-2008, 23:26
با سلام
من یه مشکل داشتم که داخل تاپیکی که لینکش رو گذاشتم بیانش کردم ، چون نخواستم دیگه پست تکراری بزنم لینک تاپیک زیر رو گذاشتم تا اگه تونستین کمکم کنید. (( حتماً یه سری بزنید ))

Phoenix71
15-11-2008, 13:55
من نرم افزار best alrms رو نصب کردم کارنکرد.از تو app manager خواستم پاکش کنم که به آخرش که رسید ارور داد.حالا هم تو application نیست هم تو app manager .دوباره هم نمیشه نصبش کنم.گوشیم n73 (قبلا رو گوشی نصب بود)

ali_agha1981
15-11-2008, 15:24
سلام دوستان بنده برای اولین باز یه گوشی سیمبین دار خریدم .. (N82)
قبلش فقط گوشی سونی اریکسون داشتم از دوستان چند تا سوال دارم
میخواستم بدونم وقتی بخوام برنامه و بازی های جاوا رو از کامپیوتر به رم بریزم باید توی کدوم فولدر بریزم ؟
در ضمن بازی و برنامه های SIS رو چطور ؟و همچنین برنامه های تحت پایتون ؟
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

amini_bio
15-11-2008, 16:38
فرقی نمی کنه.
این گوشی ها مثل سونی اریکشون نیستند.
اینجا شما باید فایل را هر جا دلتون خواست بریزید و بعد اون را توی موبایلتون نصب کنید.
درست مثل کامپیوتر.
در ضمن نمی دونم در مورد ساین چیزی می دونید یا نه.
اگه نمی دونید به لینک امضای من یه سری بزنید.

m1366
15-11-2008, 22:26
من نرم افزار best alrms رو نصب کردم کارنکرد.از تو app manager خواستم پاکش کنم که به آخرش که رسید ارور داد.حالا هم تو application نیست هم تو app manager .دوباره هم نمیشه نصبش کنم.گوشیم n73 (قبلا رو گوشی نصب بود)

نگفتی چه پیغامی داد
در ضمن با روش هک و دسترسی به فایل prevateمیتونی پاکش کنی
فایلهای که نصب میکنی البته اگه sisباشه
تو فایل
x\private\10202dceذخیره میشه که xدرایوی هست که نرم افزار را توش نصب کردی
میتونی راحت از اینجا پاکش کنی
تو همین تاپیک بگردی تو ضیحات کاملش هم هست
موفق باشی
:10:

m1366
15-11-2008, 22:32
با سلام
من یه مشکل داشتم که داخل تاپیکی که لینکش رو گذاشتم بیانش کردم ، چون نخواستم دیگه پست تکراری بزنم لینک تاپیک زیر رو گذاشتم تا اگه تونستین کمکم کنید. (( حتماً یه سری بزنید ))

سلام
شما به این تاپیک مراجعه کن دوست خوبمون تو ضیحات کامل دادند
البته باید بتونی بخونی که چی نوشته
حتی اگه تو یه بار نمیشه خوند کاغذ قلم بردار چند بار امتحان کن بنویس که چه پیغامی میده
نصب تم هم هیچ کار خاصی نداره
در ضمن ببین فایلهای که میگی کپی کردی مخفی نباشند
شاید تاریخ گوشیت درست نباشه
فکر نکنم پیغام دیگه ای برای تم بده
اینم تاپیک دوستمون
مراجعه کنی کارت حل میشه
با تشکر از جناب امینی دوست گرامی:40:

S0R3N4
15-11-2008, 23:01
سلام دوستان
راستش من گوشیم رو فریم ورش رو آپدیت کردم (ان 95 کلاسیک)!حالا نمی تونم روش برنامه ی Trk رو نصب کنم و با یک ارور روبرو میشم که خیلی سریع هم میره نمیتونم بخونم!
چه کار کنم حالا؟

amini_bio
16-11-2008, 08:01
من تو لینک امضام پست 3 trk را گذاشتم.
اگه نصب نشد بگو تا یه روش بهت بگم که 100 % جواب میده.
برای n-gage می خوای؟
اگر که نه که با همون روش hellocarbide هک کن.

ali_agha1981
16-11-2008, 16:16
فرقی نمی کنه.
این گوشی ها مثل سونی اریکشون نیستند.
اینجا شما باید فایل را هر جا دلتون خواست بریزید و بعد اون را توی موبایلتون نصب کنید.
درست مثل کامپیوتر.
در ضمن نمی دونم در مورد ساین چیزی می دونید یا نه.
اگه نمی دونید به لینک امضای من یه سری بزنید.
سلام
بله من در مورد ساین به همون لینک شما رجوع کردم و اطلاعاتی واقعا کاملی در مورد ساین و ساین کردن گرفتم خیلی ممنون
فقط این فایل های SIS هم باید مثل جاوا هر جا که خواستیم بریزیم بعد نصبش کنیم یا باید توی فولدر خاصی نصب بشه ؟ در ضمن نصبش در رم گوشی یا PHONE MEMORY فرقی نمیکنه ؟
اگه میشه در مورد نصب برنامه های پایتون هم توضیح بدید !
خیلی ممنون

amini_bio
16-11-2008, 16:47
سلام
بله من در مورد ساین به همون لینک شما رجوع کردم و اطلاعاتی واقعا کاملی در مورد ساین و ساین کردن گرفتم خیلی ممنون
فقط این فایل های SIS هم باید مثل جاوا هر جا که خواستیم بریزیم بعد نصبش کنیم یا باید توی فولدر خاصی نصب بشه ؟ در ضمن نصبش در رم گوشی یا PHONE MEMORY فرقی نمیکنه ؟
اگه میشه در مورد نصب برنامه های پایتون هم توضیح بدید !
خیلی ممنون

نه. فایل های SIS هم دقیقا مثل جاوا نصب میشند.
هر جا بودند، باید اونا را نصب کنید و بعد از طریق آیکون برنامه نصب شده، استفاده کنید.
سعی کنید برنامه ها را روی مموری کارتتون نصب کنید تا فضای فن مموری بیخودی اشغال نشه و سرعت گوشی گرفته نشه.
البته بعضی از برنامه ها را باید حتما روی فن نصب کنید مثل پایتون و مشتقاتش.
بعضی برنامه ها را هم بهتره رو فن نصب کنید.
مثلا مثل x-plore یا smart settings که هر وقت مموری را در آوردید هم بتونید از امکانات این برنامه ها استفاده کنید.

پایتون هم در واقع یک زبان برنامه نویسی برای موبایل هست.
جدیدا برنامه های زیادی تحت پایتون نوشته میشند.
برای استفاده از این برنامه ها، باید پایتون روی گوشیتون و روی فن مموری نصب باشه.

اشکال دیگه ای بود در خدمتم.
موفق باشی.

S0R3N4
16-11-2008, 17:54
من تو لینک امضام پست 3 trk را گذاشتم.
اگه نصب نشد بگو تا یه روش بهت بگم که 100 % جواب میده.
برای n-gage می خوای؟
اگر که نه که با همون روش hellocarbide هک کن.

من ندیدم!
کجای امضاته؟
اگه منظورت همون تاپیک ساین کردنه!خو کجاشه؟

حالا میشه یه دفعه اون روش هم بگی؟

amini_bio
16-11-2008, 21:17
من ندیدم!
کجای امضاته؟
اگه منظورت همون تاپیک ساین کردنه!خو کجاشه؟

حالا میشه یه دفعه اون روش هم بگی؟

گفتم که پست 3.
کامل روششو توضیح دادم.
خودم از همین راه نصب کردم.
بفرما اینم لینکش:

!Bikhaneman!
22-11-2008, 18:37
سلام

برنامه ای به اسم Anti Touch تو نت معرفی شد که ظاهرا تحت python هست . قبلا نمی دونستم و همینطوری نصبش میکردم و طبعا اجرا نمیشد . الان برنامه python رو دانلود کردم و نصب کردم و بعدش Anti touch رو نصب کردم بازم اجرا نمیشه !
مشکل از کجاست ؟

amini_bio
23-11-2008, 09:27
این برنامه چی هست و چه کاری می کنه؟
شما جدیدترین ورژن پایتون را بگیر و روی فون مموری حتما نصب کن.
این برنامه را هم رو فن نصب کن.
ان شاالله حل میشه!

R_M_1002
23-11-2008, 13:42
من برنامه ای میخوام که3gp , mp4 ر ا بتوانیم بشکل playlist ای پشت سرهم بدون دخالت پخش کند !

!Bikhaneman!
23-11-2008, 14:28
این برنامه چی هست و چه کاری می کنه؟
شما جدیدترین ورژن پایتون را بگیر و روی فون مموری حتما نصب کن.
این برنامه را هم رو فن نصب کن.
ان شاالله حل میشه!

همون برنامه معروف و باحالیه که اجازه نمیده گوشیتو کسی برداره ! یعنی وقتی فعالش کنید و بذارید رو میز ، اگه کسی برداره ، حرکت رو تشخیص میده (تو گوشیهایی که دارای دوربین دوم هستن) و شروع میکنه به آژیر کشیدن ! و تا پسورد رو وارد نکنید ادامه میده

من اینو بالاخره نصب کردم اما عجیب ! اول python رو نصبیدم بعدش اسکریپت ، بعدش این برنامه رو ، بعد megaModule !! همه روشها رو تست کردم نشد فقط همین جواب داد

da_pa6
27-11-2008, 14:32
من با وایرلس گوشیم به اینترنت وصل میشم.بعد از دانلود فایلهای زیپ خودکار اونارو یه جایی توی حافظه گوشیم سیو میکنه .الان حافظه پر شده .چجوری و کجا باید انارو پاک کنم

R_M_1002
28-11-2008, 01:08
با سلام.
پوشه ای بنام tools که در پوشه های برنامه ها و بعضا" بازی ها وجود دارد که معمولا دارا ی یک فایل exe بنام SecMan.exe و دو فایل sisx بنامهای s60_3_1_app_trk_2_8_6 و s60_3_0_app_trk_2_8_6 هستند
این فایلها چیستند ؟ کاربردشان چیست ؟
آیا برای n82 با فریمور 3 که همک نشدنی است , هم کاربرد دارند؟

hootan0411
06-12-2008, 13:39
تازگيها هر چي گوشي سر 60 ويرايش 3 به pc وصل ميكنم تو نصب خيلي از برنامه ها ارور unable to inistall رو ميده

Legend
06-12-2008, 17:26
با سلام.
پوشه ای بنام tools که در پوشه های برنامه ها و بعضا" بازی ها وجود دارد که معمولا دارا ی یک فایل exe بنام SecMan.exe و دو فایل sisx بنامهای s60_3_1_app_trk_2_8_6 و s60_3_0_app_trk_2_8_6 هستند
این فایلها چیستند ؟ کاربردشان چیست ؟
آیا برای n82 با فریمور 3 که همک نشدنی است , هم کاربرد دارند؟

مربوط به روش هك قديمي هستند كه روي ورژن 30 هم جواب نميدند...
روش جديدش در اين تاپيك شرح داده شده:

H.Operator
09-12-2008, 23:46
بچه ها من اين نوكيا سرچ رو رو گوشيم دارم ولي توي استند باي لينكش نمياد مثل عكس زير(گوشيم N73)....خيلي باش كار مي كنم دوستان يكي راهنمايي كنه....

H.Operator
13-12-2008, 00:40
كسي نميتونه كمكم كنه........

amini_bio
13-12-2008, 08:11
stand by فعال هست؟

Vallio
13-12-2008, 09:19
بچه ها من اين نوكيا سرچ رو رو گوشيم دارم ولي توي استند باي لينكش نمياد مثل عكس زير(گوشيم n73)....خيلي باش كار مي كنم دوستان يكي راهنمايي كنه....

حسین جون منظورت اینکه گزینه سرچ رفته یا چیز دیگه ای یکم بیشتر توضیح بده ...

H.Operator
13-12-2008, 17:54
stand by فعال هست؟
آره محمد رضا جان روشنه؟؟؟ نمي دونم چرا نمي ياد:41: قبلآ هم داشتمش كه نمي يومد...با آپديت هم باز به استند باي اضافه نشد!!!!!!!!!
لينك آخرين ورژنشو داري(ايني كه دارم ورژن 3.6)؟؟؟؟؟

حسین جون منظورت اینکه گزینه سرچ رفته یا چیز دیگه ای یکم بیشتر توضیح بده ...
سعيد جان اصلآ من هيچ وقت نداشتمش اين استند بايشو:13:(خود برنامشو دارم).......ديده بودم رو گوشيهاي ديگه(نه n73).....

H.Operator
15-12-2008, 21:48
منتظر جوابتونم.........

pedram_1973
19-12-2008, 19:44
من موبایل n72 دارم اما بیشتر برنامه های سمبیانو نصب نمیکنه و برای همه میگه file corrupted
من کلا دو تا برنامهی sis بیشتر ندارم که کار کرده باشه یکی کاسپر اسکای هست یکی موزیلا فایر فاکس :( :((

amini_bio
19-12-2008, 20:32
n72 ورژن 2 هست تا اونجایی که من می دونم

pedram_1973
19-12-2008, 21:17
ای ای ای ای ای ای ای ای ای
پس این ورزن دو بووود
نامرد واقعا که فامیلا بدترند
من گفته بودم ورپن 3 چه موبایل خوبی دارین این پسر پسر عموی بابام این موبایلو داد :d :(
میگم چرا هیچی توش واا نیمیشههه

tootooo
19-12-2008, 23:20
من موبایل n72 دارم اما بیشتر برنامه های سمبیانو نصب نمیکنه و برای همه میگه file corrupted
من کلا دو تا برنامهی sis بیشتر ندارم که کار کرده باشه یکی کاسپر اسکای هست یکی موزیلا فایر فاکس :( :((

N72 S60 V3 می باشد -و در مورد file corrupted اینه که یعنی فایلی ر و که دانلود کرده اید خراب می با شد

amini_bio
20-12-2008, 08:30
مطمئني؟
فكر كنم 72 و 70 ورژن 2 باشند و 73 ورژن 3.

Mojtaba N87
20-12-2008, 12:29
مطمئني؟
فكر كنم 72 و 70 ورژن 2 باشند و 73 ورژن 3.

تایید می شه.

!Bikhaneman!
21-12-2008, 13:53
سلام دوستان

من با نصب برنامه های تحت پیتون مشکل دارم !! پیتون رو نصب کردم بعدش شل اسکریپت و بعدشم ماژول و ... اما وقتی می خوام برنامه های تحت پیتون رو نصب کنم یه اروری میده به این محتوی :
access not Granted

این یعنی چی ؟!! 10 بار با تاریخ ور رفتم با تاریخ خود برنامه ست کردم بازم نشد . باید ساین کنم ؟!

amini_bio
21-12-2008, 14:34
اشكال در ساين بوده است:

ضمن اين كه بايد برنامه در فون مموري نصب شود.

PeS
21-12-2008, 22:50
سلام
دوستان بدنبال برنامه X-Plore هستم نتونستم لینکش را پیدا کنم ممنون میشم در اختیارم بزارید
کرک شده باشه

Majid393
21-12-2008, 22:55
سلام
دوستان بدنبال برنامه X-Plore هستم نتونستم لینکش را پیدا کنم ممنون میشم در اختیارم بزارید
کرک شده باشه

hosseinezzati13
22-12-2008, 00:05
سلام دوستان.من برنامه VMS1.00 که برای محافظت از گوشی در برابر سرقت و گم شدنه رو نصب کردم. حتما میدونید که این برنامه به صورت مخفی همیشه در گوشی در حال اجراست.من یه hotkey براش تعریف کرده بودم که حالا فراموشش کردم ولی رمز برنامه یادمه. میشه کمک کنین و بگین چطوری برم روی صفحه اصلی برنامه و وارد تنظیماتش بشم؟در ضمن گوشیمn73 meهستش
باتشکر خیلی زیاد

mehdi2962
24-12-2008, 14:02
با سلام به اساتيد محترم
من يه چند روزيه به مشكل نسبتا بزرگ برخوردم و اون اينه كه:
فايل هاي ‍جاوا(Java) ...چه بازي و چه نرم افزار... هيچ كدوم پاك نميشن(در Apps manager هم نيستن)
حالا كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه كه چه جوري پاكشون كنم؟

mehdi2962
24-12-2008, 14:07
سلام دوستان
تازگي ها گوشيم فايل هاي جاوايي(java) كه نصب كردمو پاك نميكنه!!(گوشيم N82)
دوستان راه حلي ندارن؟؟

Royce
24-12-2008, 19:05
سلام
دوستان من قبلا یه تم روی مموری نصب کردم بعدا بنا به دلایلی گوشی و مستر ریست کردم.حالا تم از توی application manager پاک شده ولی توی قسمت تمها هست.چطوری پاکش کنم؟(البته به جز فرمت مموری)

Majid393
24-12-2008, 19:08
سلام
دوستان من قبلا یه تم روی مموری نصب کردم بعدا بنا به دلایلی گوشی و مستر ریست کردم.حالا تم از توی application manager پاک شده ولی توی قسمت تمها هست.چطوری پاکش کنم؟(البته به جز فرمت مموری)

تم رو فون مموری نصب کن (replace کن ) ...... حالا میاد تو app.manager ........

amini_bio
24-12-2008, 22:56
سلام
به این روش:
روش ریموو کردن تم هایی که در مدیر برنامه ها نمی آیند

amini_bio
24-12-2008, 22:57
با سلام به اساتيد محترم
من يه چند روزيه به مشكل نسبتا بزرگ برخوردم و اون اينه كه:
فايل هاي ‍جاوا(java) ...چه بازي و چه نرم افزار... هيچ كدوم پاك نميشن(در apps manager هم نيستن)
حالا كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه كه چه جوري پاكشون كنم؟

سلام دوستان
تازگي ها گوشيم فايل هاي جاوايي(java) كه نصب كردمو پاك نميكنه!!(گوشيم n82)
دوستان راه حلي ندارن؟؟

پیشنهاد می کنم یه بار گوشیتون را فرمت کنید.

Royce
25-12-2008, 11:21
تم رو فون مموری نصب کن (replace کن ) ...... حالا میاد تو app.manager ........

اون موقع خود به خود از تو مموری کارت پاک میشه؟

Majid393
25-12-2008, 12:06
اون موقع خود به خود از تو مموری کارت پاک میشه؟

آره ...... از مموری کارت پاک میشه میاد تو فون مموری ........

separate
25-12-2008, 22:22
وقتی تو گوشی روی قسمت Messaging میرم بعد چند ثانیه گوشی هنگ میکنه و حدود بیست سی ثانیه دیگه دوباره کار میکنه و همین قضیه تکرار میشه... آنتی ویروس یا نرم افزاری که بشه باهاش ویروس رو کشت؟؟؟((((گوشیم 5700)))))

mehdi2962
26-12-2008, 10:48
پیشنهاد می کنم یه بار گوشیتون را فرمت کنید.

خب من نمي خواستم فرمت كنم، اساتيد ديگه راه حل بهتري ندارن؟

S0R3N4
01-01-2009, 22:45
دوستان
سلام
به تازگی وقتی وارد برنامه یX-Plore میرم با ارور Version Expired مواجه میشم!دلیلش چیه؟ورژن 1.22 هست!

Majid393
01-01-2009, 22:47
دوستان
سلام
به تازگی وقتی وارد برنامه یX-Plore میرم با ارور Version Expired مواجه میشم!دلیلش چیه؟ورژن 1.22 هست!

دلیلش اینه که expire شده ........ چون سال 2009 شده ....... :27::41:
البته برای من که کار میکنه ......

Majid393
01-01-2009, 23:05
دوستان
سلام

دلیلش اینه که expire شده ........ چون سال 2009 شده ....... :27::41:
البته برای من که کار میکنه ......

اینو نصب کن ...... احتمالا" دیگه Expire نمیشه :

اگه جواب داد همینجا اعلام کن .......

amini_bio
02-01-2009, 02:08
برا اینکه این برنامه هر چند وقت یک بار باید آ÷دیتش را چک کنه.
یه ایرانسل بنداز و 2 سوت بذار به gprs وصل شه.
اونوقت خودش درست میشه.

milad3470
02-01-2009, 21:45
سلام
آقا من گوشی N73 Music Edition فنلاند خریدم هر برنامه جاوا رو نصب میکنه اما برنامه هاایی با پسوند SIS V3 نصب نمیشند EROR میده میگه ناشناخته هست ؟
داخله سایت نوشته مال N73 ولی واسه من نصب نمیشه نمیدونم چرا ؟

APP Mgr>>Seting>>software instalation >>ALL
online cerif.check >>OFF

نمیدونم چیکار کنم ؟

milad3470
02-01-2009, 21:47
سلام من مشکل نصب SIS v3 رو گوشیم دارم N73 MUSIC EDITION

TANKS

saeid_panah
03-01-2009, 15:18
سلام من برنامه منشی voice Inbox نصب میکنم ملی بعد از اجرا هنگ میکنه تازه کرک هم نصب نمیشه. موبایلم 5320 کمک کنید!
با تشکر

pesar_dehati
09-01-2009, 12:29
سلام دوستان...من یه مدتیه به یه مشکل برخورد کردم که حسابی اعصابمو ریخته بهم، گوشیم دو هفته هست که عکس ها و فیلم ها و آهنگ ها رو توی گالری نشون نمیده یعنی گالری رو که باز میکنی توی عکسها میری خالیه و توی آهنگ هاش هم که میری خالیه منم همش مجبور میشم از توی فایل منیجر برم و عکش یا فیلمها رو ببینم آهنگ ها از توی پلیر باز میشن ، گوشیمو فرمت کردم ، ریست هم کردم هر کاری که فکر شو بکنی کردم جز فلش گوشی اما مشکلم حل نشد دیگه نمیدونم چی کار کنم، اگه کسی از دوستان راه حل این میشکل رو میدونه کمکم کنه ممنون میشم

tiktak20
09-01-2009, 13:01
n96 دارم.برنامه رو ساین میکنم نصب نمیشه ارور certificate میده

golpesar.online
10-01-2009, 13:51
سلام و خسته نباشید
از حضور اساتید یه سوال داشتم
عرض شود وقتی اس ام اس به من میاد تاریخ و ساعتشو اشتباه نشون میده
Network operator time رو هم off کردم اما تاثیری نداشت
گوشی من هم 5700 نوکیا هستش
لطف میکنین اگه راهنماییم کنین

amini_bio
10-01-2009, 14:21
ببين اين جواب ميده؟

golpesar.online
10-01-2009, 23:01
این راه حل جواب نداد کسی از دوستان اطلاعات کاملی نداره راهنماییم کنه؟

agehastibia
11-01-2009, 00:41
سلام و خسته نباشید
از حضور اساتید یه سوال داشتم
عرض شود وقتی اس ام اس به من میاد تاریخ و ساعتشو اشتباه نشون میده
Network operator time رو هم off کردم اما تاثیری نداشت
گوشی من هم 5700 نوکیا هستش
لطف میکنین اگه راهنماییم کنین

این نشکل نرم افزاری 5700 هستش. منم مدتهای زیادی این قضیه را دنبال کردم ولی به جواب نرسیدم. با ید منتظر باشی که توی آپدیتهای بعدی نرم افزار گوشی این مشکل حل بشه (البته اگه آپدیتی در کار باشه).

ولی میتونی با نصب برنامه best message storer تاریخ و ساعت دقیق اس ام اس هات را چک کنی.

hamid2220
11-01-2009, 22:20
یه مشکلی برام به وجود اومده که امیدوارم بتونید کمک کنید.
برنامه X-Plore V1.22 رو نصب کردم و از داخل برنامه آن لاین آپدیت رو زدم.
آپدیت تموم شد ولی موقع نصب ورژن جدید ارور داد و نصب نکرد.
حالا هربار گوشی رو ریست می کنم برنامه می خواد نصب بشه و باز آخرش ارور میده.
یه بار کلا ورژن قبلی رو پاک کردم و مجددا نصب کردم بازم درست نشد.
راهی داره گوشی رو فرمت نکنم و پیغام نصب دیگه نیاد.
راستی X-Plore V1.22 رو با همون برنامه هک گوشی یک جا نصب کردم.Drakkarious 3.01 FP1,FP2 & PreFP1
راهنماییم کنید ممنون می شم.

amini_bio
12-01-2009, 00:25
گوشیت را در حالت هک قرار بده تا بتونی پوشه private رو توی X-Plore باز کنی و یا گوشی رو در حالت Data transfer به سیستم وصل کن تا بهش دسترسی داشته باشی
محتویات فولدر 10202dce را کامل پاکسازی کن

KELIS
15-01-2009, 16:46
گوشی من 5800 ولی چون نمیدونستم مشکلم را کجا مطرح کنم این جا میگم امیدوارم کمک کنید برنامه quick office adobe reader را پس از ساین روی گوشی نصب کردم ولی برای اجرا کد میخواد این کد را از کجا بگیرم .کدی که موقع ساین به فایل key داده بودم کمکی نمیکنه ممنون

arealsin
15-01-2009, 18:22
کسی برنامه منشی که کامل به 5320 بخوره سراغ نداره؟

amini_bio
15-01-2009, 18:32
گوشی من 5800 ولی چون نمیدونستم مشکلم را کجا مطرح کنم این جا میگم امیدوارم کمک کنید برنامه quick office adobe reader را پس از ساین روی گوشی نصب کردم ولی برای اجرا کد میخواد این کد را از کجا بگیرم .کدی که موقع ساین به فایل key داده بودم کمکی نمیکنه ممنون
شما چه ورژنی را نصب کردی؟
اینو امتحان کن:

KELIS
16-01-2009, 00:36
من ورژن 2.5 را نصب میکردم تمام مراحل نصب هم انجام میشد فقط وقتی فایل pdf را انتخاب میکردم برای باز شدن پیغام میداد و license code میخواست ولی ورژن جدیدی که معرفی کردید بعد از ساین نصب نمیشد و پیغام epired certificate میداد فکر کنم مشکل من آن کد هست که نمیدونم چه جوری پیدا کنم

amini_bio
16-01-2009, 01:40
فایل pdf چیکار به office داره؟؟

KELIS
16-01-2009, 13:44
از جایی که گرفتم نوشته بود pdf را هم ساپورت میکنه حالا غیر از pdf+ اگر برنامه دیگری هست راهنمایی کنید pdf+ که من نصب کردم فایل های فارسی را هم باز میکنه ولی امکان چرخش صفحه و حرکت دادن نداره و قسمتی از صفحه باز میشه zoom هم فونت صفحه را ریز و ناخوانا میکنه.ممنون

mohsennassaji
18-01-2009, 13:15
salam man gushim ye modatiye ghati karde
barnamehaye jar ro nasb mikone ama mogheye baz kardan unhandeled exeption mizane
kolan gushim nakhosh ahval shode
mikham master reset konamesh ama nemidunam chetori az shomareham back up begiram ke pak nashe
dar zemn ye seri barname nasb kardam bad jaye iconesho avaz kardam hala na kar mikone na pak mishe
nokia 5700 daram
lotfan komak konid
mer30

amini_bio
18-01-2009, 13:39
لطفا فارسي تايپ كنيد.

wild_dragon
18-01-2009, 13:49
سلام
نرم فزار های Symbian OS 9.1,2 به N79 Symbian OS 9.3 می خوره ؟

amini_bio
18-01-2009, 14:50
بله اكثرا مي خوره.

kasra.askari
20-01-2009, 13:46
من مشكل نصب برنمه دارم
گوشيم n85
cer گوشي رو هم دارم
ولي وقتي ميخوام برنامه sing شده رو نصب كنم error ميده . لطفا يه راه حل به من بگيد.:41::41:

Legend
20-01-2009, 13:58
من مشكل نصب برنمه دارم
گوشيم n85
cer گوشي رو هم دارم
ولي وقتي ميخوام برنامه sing شده رو نصب كنم error ميده . لطفا يه راه حل به من بگيد.:41::41:

متن ارور رو بنویس.

kasra.askari
20-01-2009, 18:15
متن ارور رو بنویس.

نام برنامه Garmin.
ارور :unable to install constrained by the certificate

ghasem20
20-01-2009, 18:51
همون برنامه معروف و باحالیه که اجازه نمیده گوشیتو کسی برداره ! یعنی وقتی فعالش کنید و بذارید رو میز ، اگه کسی برداره ، حرکت رو تشخیص میده (تو گوشیهایی که دارای دوربین دوم هستن) و شروع میکنه به آژیر کشیدن ! و تا پسورد رو وارد نکنید ادامه میده

من اینو بالاخره نصب کردم اما عجیب ! اول python رو نصبیدم بعدش اسکریپت ، بعدش این برنامه رو ، بعد megaModule !! همه روشها رو تست کردم نشد فقط همین جواب داد
دوست عزیز من با روش شما این رو نصب کردم ولی در نصب مدول خطا در بروز اوری یا update erorr میده کسی میدونه چیکار کنم؟
دوست عزیز وقتی میخوام نصب کنم نمیشه میگه :خطا در بروز اوری یا همون update erorr میده . منم اومدم اول python رو نصب کردم بعدش اسکریپت ، بعدش این برنامه رو همه روشها رو تست کردم نشد فقط با این روش شما نصب شد ! ولی کار نکرد ، بعد megaModule که میخوام نصب کنم میگه :خطا در بروز اوری برنامه دزد گیر که پاک میکنم megaModule راحت نصب میشه! لطفا راهنمایی کنید. در ضمن موبایلم نوکیا ان 95 8 مگا وهک شده و ورژن برنامه پایتون من اینها هستند:

PythonForS60_1_4_4_3rdEd.sis
PythonForS60_1_4_4_3rdEd.sis
megaPyModulePack_unsigned_v.1.5.sis

KBZ
21-01-2009, 14:07
دوستان من وقتي ميخوام برنامه نصب كنم

بعد از ساين كردن و ...

هنگام نصب گوشي ميخواد آنلاين certificate فايل رو از سايت validate كنه

چيكار كنم نميتونم ديگه برنامه نصب كنم

layenz
30-01-2009, 10:08
سلام...

من دوتا بر نامه دارم که می خوام وقتی گوشیم خاموش و روشن شد خودش اتوماتیک وار فعال بشه توی منوی برنامه ها گزینه استارت اتوماتیک داره قبلا" با خاموش روشن شدن کار میکردن ولی وقتی گوشیمو با ستاره 3 ok فرمت کردم و همچنین مموری را فرمت کردم و این بر نامه ها را نسب کرد بعد از خاموش روشن خودشون فعال نمیشه

Advanced Phone Lock v1.02
UltimatePortable.Ultimate.Voice.Recorder.v5.01.S60 v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-BiNPDA

N73
برنامه اولی اگه خودش فعال نشه بعد از خاموش روشن کردن دیگه بدرد نمی خوره!!!

بازم ممنون.

PLAΨMID
01-02-2009, 15:15
سلام...

من دوتا بر نامه دارم که می خوام وقتی گوشیم خاموش و روشن شد خودش اتوماتیک وار فعال بشه توی منوی برنامه ها گزینه استارت اتوماتیک داره قبلا" با خاموش روشن شدن کار میکردن ولی وقتی گوشیمو با ستاره 3 ok فرمت کردم و همچنین مموری را فرمت کردم و این بر نامه ها را نسب کرد
بعد از خاموش روشن خودشون فعال نمیشه
Advanced Phone Lock v1.02
UltimatePortable.Ultimate.Voice.Recorder.v5.01.S60 v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-BiNPDA

N73
برنامه اولی اگه خودش فعال نشه بعد از خاموش روشن کردن دیگه بدرد نمی خوره!!!

بازم ممنون.
سلام
اين توضيحاتت يه حالي بود . . .

گوشیمو با ستاره 3 ok فرمت کردم
چجوري همچين كاري كردي ؟؟

بعد از خاموش روشن خودشون فعال نمیشه
با برنامه اولي كار نكردم ولي واسه دومي توي settings بايد گزينه automatic mode و auto start رو on كرده باشي .

salmanmohamd
01-02-2009, 23:03
سلام لطفا برنامه های HelloCarbide و installserver و Y_Browser برای هک کردن گوشی ان 78 میخام که مشکل ساین برنامه ها برطرف بشه این برنامه ها روی ان 73 جواب میده وگوشی هک میشه ومشکل ساین برنامه ها برطرف میشه اما روی ان78 کار نمیکنه لطفا یه جوری برای مشکل ساین برنامه ها روی ان 78 کمک کنید

amini_bio
01-02-2009, 23:37
اگه گوشین ورژنش بالای 12 نیست به لینک امضای من مراجعه کن.

iceweek
02-02-2009, 09:04
سلام
پلیری وجود نداره که باهاش بشه lyric آهنگ را دید؟منظورم مثل lcg نیست که بایدفایل لیریک را جدا بریزی...توی فایل های mp3جایی برای لیریک هست که مثلا windows media player از اون برای نمایش استفاده میکنه.نرم افزاری نیست که از خود فایل لیریک را بخونه؟

aref.moradi
03-02-2009, 10:14
نرم افزار جی پی اس رو نصب کردم چند روز کار کرد ولی متاسفانه الان وقتی میخوام برنامرو اجرا کنم بعذ از چند لحظه که برنامه کار میکنه از برنامه خارج میشه مدل گوشی 95 8gb

amini_bio
03-02-2009, 10:29
نرم افزار جی پی اس رو نصب کردم چند روز کار کرد ولی متاسفانه الان وقتی میخوام برنامرو اجرا کنم بعذ از چند لحظه که برنامه کار میکنه از برنامه خارج میشه مدل گوشی 95 8gb

گوشي را از حالت هك خارج كنيد.

aref.moradi
03-02-2009, 16:21
یه سوال دیگه داشتم از وقتی باورژن30اپ دیت کردمupTrck نصب نمیشه و نمیتونم بازیهای انگیج رو نصب کنم اگه میشه راهنمایم کنید ممنون

amini_bio
03-02-2009, 16:41
ورپن 30 راحت هك ميشه.
به لينك امضاي من مراجعه كن.

iceweek
04-02-2009, 15:10
nokia sms cleaner چیه؟تو ساتش هست

amini_bio
04-02-2009, 16:15
فكر كنم يه برنامست كه sms هاي ويروسي را پاك مي كنه و درواقع يك آنتي ويروس sms هست.
البته حدس مي زنم

abanar
07-02-2009, 19:03
سلام
من با نرم افزار best crypto فایلامو قفل کردم ولی حالا invalid password میده راه حلی واسه درست کردنش هست؟
ضمنا یه بار نرم افزارو پاک کردم ولی خوب نشد

toti7545
13-02-2009, 17:45
با تشكر از شما دوست گرامي

momkhbpsp
17-02-2009, 10:52
سلام
میخواستم ببینم این notes کجای گوشی ذخیره میشه
گوشیم 5500 سیمبین سری60

Diff
24-02-2009, 11:40
من این برنامه رو نرم افزار Auto Sis Installer - سيمبيان ويرايش سوم یه جایی دیدم ولی توضیحش فقط این بود :

با استفاده از نرم افزار Auto Installer کافیست هر برنامه یا بازی را که می خواهید همگی آنها را در آدرس E:\ThinkChange بریزید و برنامه را اجرا نمایید که به سادگی تمامی فایل های شما به صورت اتوماتیک نصب خواهند شد. این برنامه از فایلهای Sis و Jar پشتیبانی کرده و بر روی گوشی های نگارش سوم از سیمبین سری 60 قابل نصب است .

میشه شما بیشتر توضیح بدین که چطوری کار میکنه ؟ آخه توش 2تا برنامه هست . بعدم یعنی چی ؟ یعنی برنامه هارو ساین میکنه ؟

ma@@#
24-02-2009, 23:46
سلام
عزیزان من bCalc رو نصب میکنم ولی اجرا که میکنم رنگ صفحه ی نمایشم کبود وسیاه میشه و برنامه رنگ اصلیش نشون داده نمیشه این مشکل رو تو برنامه ی fullscreen clock و بازی های فیفا 9 و فیفا 7 نسخه ی sisx هم دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشیم N73 me هست لطفآکمکم کنید.
تصویر اصلی:

این هم تصویری که مشا هده میکنم:

farbod N73 me
25-02-2009, 00:23
سلام
عزیزان من bCalc رو نصب میکنم ولی اجرا که میکنم رنگ صفحه ی نمایشم کبود وسیاه میشه و برنامه رنگ اصلیش نشون داده نمیشه این مشکل رو تو برنامه ی fullscreen clock و بازی های فیفا 9 و فیفا 7 نسخه ی sisx هم دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشیم N73 me هست لطفآکمکم کنید.
تصویر اصلی:

این هم تصویری که مشا هده میکنم:

منم دقیقا همین مشکل رو با همین بازی ها و همچنین اسپور دارم
ولی دیگه قیدشون رو زدم
این بازی هارو هم فقط تو N.gage بازی میکنم
دوستان راه حلی دارین بگین
دوست عزیز من خودمم N73 me دارم
فقط برا بازی با N.gage بازی میکنم:46:
اینا اصلا حال نمیده:41:
اینم آدرس انجمن N.gage :

مشکلی هم داشتی با N.gage بچه ها کمکت میکنن:46::10:

ms68
25-02-2009, 09:14
سلام
انتقال بدم؟ Inbox رو به Draft های ذخیره شده در کامپیوتر یا پوشه SMS و یا هک کردن بتونم PC Suite دارم و میخواستم بدونم
با تشکر فروان
.خیلی عالی بود N-Gage II در ضمن باید بگم راه هک کردن و نصبراهی هست که از طریق N81 8GB من نوکیا

ma@@#
25-02-2009, 12:40
ممنون ولی من که n gage ندارم که :18:
کسی هست بگه چیکار کنم؟
سلام

hamid00009
28-02-2009, 21:37
با سلام به همه دوستان
یکی از دوستام گوشی n70 داره و اون رمزی را که اول گوشی هست ( برنامه ای که همه گوشی ها حتی 1200 هم داره ) را یادش رفته . میخاستم ببینم باید چه کار کنه ؟؟؟؟
ممنون

hosseinit
04-03-2009, 23:21
من برنامه ی کویک آفیس 6رو می خوام نصب کنم این خطا رو می ده.
گوشیم هم ان 73 موزیکاله...

File #1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ma@@#
06-03-2009, 10:17
سلام
من برنامه ی handy wi رو مینصبم وقتی میخام اجراش کنم ارور میده و از نرنامه خارج میشه گوشیم n73me هست

ma@@#
06-03-2009, 10:32
با سلام به همه دوستان
یکی از دوستام گوشی n70 داره و اون رمزی را که اول گوشی هست ( برنامه ای که همه گوشی ها حتی 1200 هم داره ) را یادش رفته . میخاستم ببینم باید چه کار کنه ؟؟؟؟
ممنون

گوشی رو خاموش کن>> دکمه های ستاره + سه + سبز (همون که به تماس ورودی جواب میده)+ دکمه ی روشن کردن گوشی رو فشار بده .باید یه 10 ثانیه همشو یجا فشار بدی و ول نکنی بعد که گوشی روشن شد تنظیمات اولیه خواست دکمه ها رو ولشون کن.
اینم بگم با این روش مموری گوشی کلا پاک میشه

nimpond
08-03-2009, 02:22
سلام
برنامه drakkarious رو روی n85 نصب کردم اما از اون به بعد دیگه برنامه های sis رو نه پاک میکنه و نه نصب میکنه !!!!
این ارور رو موقع نصب میده: file corrupted
موقع پاک کردن هم این ارور رو میده: removing failed
کمـــــــــــــــــک:41::11::1 0:

NikYar
09-03-2009, 20:43
:19: سلام .... دوستان توی نرم افزاره Xplore ... آدرس برنامه هایی که با بلوتوث واسمون میفرستن و میره توی Inbox چیه ؟!:18:

Legend
09-03-2009, 21:02
:19: سلام .... دوستان توی نرم افزاره xplore ... آدرس برنامه هایی که با بلوتوث واسمون میفرستن و میره توی inbox چیه ؟!:18:
دکمه 4 رو بزن...
شاد باشی:40:

feransiska
11-03-2009, 01:18
سلام
برنامه drakkarious رو روی n85 نصب کردم اما از اون به بعد دیگه برنامه های sis رو نه پاک میکنه و نه نصب میکنه !!!!
این ارور رو موقع نصب میده: File corrupted
موقع پاک کردن هم این ارور رو میده: Removing failed
کمـــــــــــــــــک:41::11::1 0:

دوستان كسي جواب نداد!

amir1989
11-03-2009, 13:16
سلام.من دیگه نمی تونم هیچ برنامه ای رو از رو گوشی پاک کنم.وقتی می زنم پاک کنه یه وای می سته بعد هیچ چی نمی شه!!!چی کار کنم؟؟؟گوشی n79

amini_bio
11-03-2009, 13:29
شما هر 2 بهتره يه بار گوشيتونو فرمت كنيد و با روش helloOX گوشي را هك كنيد.

tirdad_60
21-03-2009, 12:14
چطوری میشه به فایلهای them از طریق گوشی دسترسی پیدا کرد؟ یه تم نصب کردم وارد them که میشم connection میدا و هنگ میکنه گوشی

amir1989
24-03-2009, 11:30
من اولا یه نرم افزار خوب برای قفل گذاری روی فایل ها می خوام اگه لطف کنین معرفی کنین و دوما چه جوری theme ها رو می شه پاک کرد؟؟؟

ahh1373
24-03-2009, 15:50
آقا سلام به همگی:
من تازگی یه n95 خریدم که وقتی باهاش سریع کار میکنم گیر میکنه !
و مجبور میشم که گوشی رو خاموش کنم بعضی وقت ها هم که گوشی خاموش نمشه و مجبورم که باتری رو در بیارم !!!
:41:
تازگی هم وقتی به قسمت گالری میرم و تو عکس ها میرم تمام عکس هایی رو که گرفتم و رو مموری کارته پاک میکنه!!!!!!:18::41::41::41:
آقا جون هرکی دوست دارین کمکم کنید !

Solid_Snake
25-03-2009, 12:52
سلام
من يه مشكل با اين برنامه ي X-plore دارم.اونم اينه كه هركدوم ور‍‍ژن هاشو كه نصب مي كنم مي گه بايد ورژن جديد رو دانلود كنم.
كمك كنيد. N82

Solid_Snake
25-03-2009, 12:53
تاريخ گوشي رو كشيدم عقب حل شد/
راه حلي نداره كه مرتب تاريخ رو عوض نكنم؟؟؟

Majid393
25-03-2009, 13:23
سلام
من يه مشكل با اين برنامه ي X-plore دارم.اونم اينه كه هركدوم ور‍‍ژن هاشو كه نصب مي كنم مي گه بايد ورژن جديد رو دانلود كنم.
كمك كنيد. N82

تاريخ گوشي رو كشيدم عقب حل شد/
راه حلي نداره كه مرتب تاريخ رو عوض نكنم؟؟؟

شما اینو هم تست کردی ؟؟؟

( تاریخ گوشیتو بروز کن )

این چطور ؟؟؟

( برای لینک دومی : تاریخ گوشیتو بروز کن و برنامه رو ساین کن و بعدش نصب کن )

amir1989
25-03-2009, 21:25
لطفا یه نرم افزار خوب برای قفل گذاری بر روی فایل ها معرفی کنین

DEATH HURICANE
26-03-2009, 13:42
سلام .من جدیدن یه برنامه به اسم OperaSoftware.Opera.8.65 نصب کردم که باهاش با موبایل وبگردی میکنم این برنامه کل صفحه ی مربوط به سایتا رو لود نمیکنه و مرور گر خود گوشیم بهتر صفحات رو لود میکنه .میخاستم ببینم دوستان کسی میدونه باید چیکار کنم لطفن اگه بلدین ما رو راهنمایی کنین.ممنون

IPHONE 3g
26-03-2009, 14:15
لطفا یه نرم افزار خوب برای قفل گذاری بر روی فایل ها معرفی کنین

درخواست نرم افزار فقط اینجا:

tirdad_60
27-03-2009, 00:49
برنامه هایی که نصب کردم یه فایل فلش یا عکس توی گالری گوشیم انداخته که delete نمیشه و تمام گالری رو بهم ریخته چیکار کنم؟n96

mehran_286
28-03-2009, 21:45
سلام دوستان
من یک مبتدی هستم
تازهN85گرفتم
ولی اف ام ترنسفر نداره نمیدونم برای چی تو تاپیکش هم بیان کردم ولی کسی جواب درست حسابی نمیده
برای این که گوشی رو هک کنیم نیاز به ریختن برنامه های داخل سیدیش هست(به جز درایور که لازمه) چون چند تا برنامه اضافی داره
این قسمت\c که برای گوشی هستش رو از کجا بیارم ؟
بالاخره راهنمایی کنید تا دیگه من مزاحم نشوم

ALI ARYA
28-03-2009, 23:54
با سلام و تشکر به خاطر وب سایت عالی شما
برنامه python را در گوشی مدل n95 8gb نصب کردم ولی موقع اجرا پیغام خطا میدهد لطفا راهنمایی نمایید متن پیغام:19:

check if following
components are
installed
python runtime<-
pips library<-

alirezaddbh
30-03-2009, 11:28
سلام من گوشی ان 82 دارم دوست دارم که گوشی تصویر تماس گیرنده رو کامل نشون بده من نرم افزار فول اسکرین کالر دانلود کردم ولی نصب نشد راهنماییم کنید چه نرم افزاری نصب کنم

sheivan6220
30-03-2009, 15:42

دوست عزيز key رو اشتباه زدي .يه بار ديگه چك كن

qatreh
05-04-2009, 21:41
سلام
ایا تاریخ گوشیمون رو می تونیم از میلادی به شمسی تغییر بدیم مثل گوشیهای سامسونگ
هر چی گشتم راهی پیدا نکردم
ممنون میشم اگه کسی بدونه راهنمایی کنه چون این فکر می کنم مشکل خیلیها باشه

amini_bio
06-04-2009, 03:57
نه.
شاید بشه پچی براش تولید بشه. ولی هنوز که این اتفاق نیفتاده.

ali shah
06-04-2009, 23:47
سلام دوستان میخواستم ببینم ایا برنامه ای هست که از طریق bluetooth به اطلاعات گوشی مقابل دسرسی پیدا کنم.

amini_bio
07-04-2009, 01:38
بله هست.
ولی عمدتا اجازه طرف مقابل را هم می خواد.
یعنی مثلا طرف باید یک کد (مثلا عدد 1) را وارد کنه تا شما دسترسی به گوشیش داشته باشی.

qatreh
07-04-2009, 11:11
نه.
شاید بشه پچی براش تولید بشه. ولی هنوز که این اتفاق نیفتاده.

پس اگه خبری شد ما رو بی خبر نذار:11:

bedad.k
09-04-2009, 23:04
سلام

آیا برنامه این هست که در حین عمل پخش رادیو اینترنتی اونو ضبط کنه ؟
Nokia N78

amini_bio
10-04-2009, 00:05
پس اگه خبری شد ما رو بی خبر نذار:11:

اینم خبر:

bedad.k
13-04-2009, 17:45
سلام

آیا برنامه این هست که در حین عمل پخش رادیو اینترنتی اونو ضبط کنه ؟
nokia n78

راهنمایی بفرمایید!!

maxoud
17-04-2009, 20:03
سلام .

من با گوشیم(N81 8gig) هیچ فایل نصب شدنی ای رو (مثل فایل های jar) نمیتونم با بلوتوث سند کنم.

کلن راهی واسه سندشون هست؟

Majid393
17-04-2009, 20:11
سلام .

من با گوشیم(N81 8gig) هیچ فایل نصب شدنی ای رو (مثل فایل های jar) نمیتونم با بلوتوث سند کنم.

کلن راهی واسه سندشون هست؟

با برنامه x-plore میشه ( تو بخش برنامه ها موجوده ) .

m&e1245
21-04-2009, 16:25
سلام دوستان
برنامه font magnifier من expire شده
خواهش مي كنم كمك كنيد
آخه من عينكي هستم
ممنون

linuxboy
23-04-2009, 21:08
سلام دوستان e65 دارم
فایل های فلش که میریزم تو گوشیم مثل ibattery را اجرا نمی کنه
فایل هم کامل دانلود شده و مشکل از ناقص بودن فایل نیست
ارور :
unable to open.file corrupted
حتی flash lite 3 هم نصب کردم نشد
ولی ruller را باز کرد

linuxboy
25-04-2009, 22:18
درست شد مشکلم
بایستی با خود برنامه فلش فایل ها را اپن می کردم
ولی من فکر می کردم با نصب فلش پلیر کلا فلش پلیر سیستم ارتقا پیدا می کنه که نشد

ahora50002000
26-04-2009, 23:55
با سلام
با چه نرم افزاری می توان از اس ام اس ها و شمارها از گوشی به کامپیوتر بکاپ گرفت ازpc suit استفاده می کنم ولی نرم افزار کاملتری می خواهم
گوشی من n 82 ver 30 می باشد در حال حاضر براحتی از طریق ساین ( سایت چینی ) نرم افزارها را در گوشی نصب می کنم البته بجز چند نرم افزار که هک می خواهد
حال قصد دارم گوشی را آپگرید کنم اولا راحتترین راه حل آپگرید و بی دردسترین آن چیست
در ضمن اگر آپگرید کنم مشکلی با نصب نرم افزارها ندارم و میتوانم گوشی را هک کنم یا نه و البته با چه نرم افزاری
و یک سئوال دیگر اول آپگرید کنم بعد هک و یا اول هک و بعد آپگرید

mani_lak62
29-04-2009, 16:08
سلام دوستان...چطور میتونم توی یه فولدری که داخل منوی اصلی گوشی ایجاد کردم فایلهای دلخواه (عکس و ...) بریزم؟(مسیر این فولدر رو از طریق x-plore میتونم پیدا کنم؟)
ممنون

linuxboy
30-04-2009, 18:06
سلام دوستان می خواستم بپرسم چه جوری می توانم ساعت power save را با صفحه روشن ببینم
در حالیکه همیشه که صفحه خاموش است و هر دکمه ای که می زنیم به صفحه می رسد
یعنی ساعت این طوری دیده بشه
ولی برای من برعکس این است صفحه خاموش و سیاه است و ساعت هم سفید و وقتی صفحه را مایل می کنم می تونم ببینم
البته بعضی وقتها که میره تو ساعت خودش همون اول با صفحه روشن میره

amirkhorshid
01-05-2009, 20:55
سلام
بعضی از برنامه ها هستند که فایل کرک دارند وقتی اون فایلو باز می کنم هیچ عددی نمیده و مشغول نصب شدن می شه ولی هیچ عملی در نهایت انجام نمیشه من چه جوری باید از فایل کرک استفاده کنم؟
با تشکر

amini_bio
02-05-2009, 07:09
كدوم برنامه و كدوم فايل كرك؟

peyman_nn
02-05-2009, 11:55
ببخشید نحوه دیسکانکت شدن از برنامه Nokia PC Suite چطوریه ؟
من که تا حالا فقط سیم رو از موبایل جدا میکردم ، یعنی چی جوریاست ؟

amini_bio
02-05-2009, 12:19
به همين روش ادامه بده.
منم 2 ساله همين كار را مي كنم.

chemist1
03-05-2009, 13:54
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان ؛
بنده با هزار زحمت ، فایلهای cer و key را از سایت OPDA گرفتم و نرم افزار را با SignSIS-GUI ساین کردم (موفقیت آمیز) ، ولی هنگام نصب نرم افزار بر روی گوشی ( N78 ) به من پیغامی به این شکل میده :
Application is for development use only . continuing installation may cause serious problem to your devise . continue
Yes NO
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین . :23:

tirdad_60
03-05-2009, 19:34
این phon memory گوشی من پر شده مدام error میده بیشترین حجم واسه فایلهای private و system هست چیکار کنم

dimah2005
03-05-2009, 22:21
سلام دوستان

جریان این ارور انابل تو اینستال چیه ؟

من بنا بهدلایلی مودال پک پیتون رو پاکیدم
حالا هر کاری که میکنم نصب نمی شه

هر چی برنامه مشکوک و غیر مشکوک بود رو از مموری گوشی پاک کردم

دوستان ببخشید حال وحوصله و وقت سرچ کردن واینجور حرفا رو ندارم

amini_bio
04-05-2009, 07:13
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان ؛
بنده با هزار زحمت ، فایلهای cer و key را از سایت OPDA گرفتم و نرم افزار را با SignSIS-GUI ساین کردم (موفقیت آمیز) ، ولی هنگام نصب نرم افزار بر روی گوشی ( N78 ) به من پیغامی به این شکل میده :
Application is for development use only . continuing installation may cause serious problem to your devise . continue
Yes NO
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین . :23:
شما يس را بزنيد و ادامه بديد.

این phon memory گوشی من پر شده مدام error میده بیشترین حجم واسه فایلهای private و system هست چیکار کنم
شما يك بار فن مموري را فرمت كنيد.
البته قبلش از چيزايي كه نياز داريد يه بك آپ بگيريد.
بعدشم سعي كنيد برنامه هاي حجيم و غير ضروري را همه را روي مموري كارت نصب كنيد.
البته من خودم اين مشكل را قبلا با ورژن هاي قديمي n95 داشتم.
حتي با اين كه فون مموري خالي بود ولي به علت كم آوردن رم اين پيغام را ميداد.
ولي با آپديت هاي جديد اين مشكل برطرف شد.
شما هم اگه آپديت كنيد اين مشكل احتمالا برطرف ميشه.

سلام دوستان

جریان این ارور انابل تو اینستال چیه ؟

من بنا بهدلایلی مودال پک پیتون رو پاکیدم
حالا هر کاری که میکنم نصب نمی شه

هر چی برنامه مشکوک و غیر مشکوک بود رو از مموری گوشی پاک کردم

دوستان ببخشید حال وحوصله و وقت سرچ کردن واینجور حرفا رو ندارم
فايل را داري و نصب نميشه؟
جديدترين مدول پك را پيدا كن و نصب كن.
پايتونت ورژن چنده؟

myheart4
04-05-2009, 08:28
سلام ببخشيد گوشي من n 73 هست luck kod گوشيمو فراموش كردم بايد چيكار كنم؟

dimah2005
04-05-2009, 15:59
فايل را داري و نصب نميشه؟
جديدترين مدول پك را پيدا كن و نصب كن.
پايتونت ورژن چنده؟

اره فایل نصب رو دارم
از تو گوشیم می ریزم هم از رم امتحان کردم وهم از مموری گوشی از هیچ کدومشون نصب نمی شه
اخرین مدال پک هست
پیتون 1.45 هست

Legend
04-05-2009, 16:12
اره فایل نصب رو دارم
از تو گوشیم می ریزم هم از رم امتحان کردم وهم از مموری گوشی از هیچ کدومشون نصب نمی شه
اخرین مدال پک هست
پیتون 1.45 هست
كليه فايل هاي پايتون رو بايد پاك كني و دوباره اينو باهاشون نصب كني...شايد جواب بده...
شاد باشي

tirdad_60
04-05-2009, 18:33
اگه فن مموری رو فرمت کنم برنامه ها و هک گوشی و بازیها میپرن؟:41:

dimah2005
04-05-2009, 20:01
كليه فايل هاي پايتون رو بايد پاك كني و دوباره اينو باهاشون نصب كني...شايد جواب بده...
شاد باشي

عزیز این کار رو هم کردم
چون کلا پیتون رو از گوشیم پاکیدم(چون با یسری برنامه مشکل داشت) و یه بار دیگه از اول و به ترتیب نصبیدم
ولی موقع نصب مودال که تا 98% هم پیش روی میکنه ارور مزبور داده میشه

با تشکر

babialex
05-05-2009, 09:37
من یه مشکل بزرگی دارم

گوشی n79

صفحه نمایشم زود خاموش میشه وقتی دست بهش نزنم و مخصوصا توی نرم افزارها که میرم 3 ثانیه ای خاموش میشه !!!!! با اینکه هر دوتا time out هاشو رو 40 ثانیه گذاشتم

مشکل از کجاست ؟

dimah2005
05-05-2009, 12:11
باز هم سلام
این گوشیه ما رو دیوونه کرد هر روز داره به چیزهاش اضافه میشه
دوستان 2 تا مشکل دیگه هم پیدا کرد
ovi
رو تازه نصب کردم خیلی خوب بود عالی و لی وقتی اومدم از اینستالر استفاده کنم بلافاصله بعد از باز شدن برنامه مزبور که باز هم نشد کامی ریست شد
و بعد از اون دیگه گوشیم به کامی وصل نمیشه
حتی اون پیغام چگونگی اتصال هم تو گوشی نمی یاد

و مشکل دیگه : موزیک پلیر گوشیم آهنگ های تو گوشیمو شناسایی نمی کنه
و این تی تی پاد هم اون آهنگ ها رو ناجور پخش میکنه هی بینش مکث ایجاد میشه (تو اکسپلور مشکل نداره)
ودر ضمن بگم که دیگه این تی تی پاد هم باز نمی شه وارور سیستم میده

babialex
05-05-2009, 16:35
منظور از fp1 و fp2 چیه ؟

pouyacapitan
05-05-2009, 21:26
منظور از fp1 و fp2 چیه ؟
fpمخفف کلمه ی future pack هست و گوشی های جدید مثل گوشی شما جز این سری هستن.
لیست چند تا fp2
n96
n85
n79
n78
6220
5320

Hamed_forum
07-05-2009, 09:10
ببخشيد ديوان حافظ ميخواستم ؟ جاوا بايد نصب كنم يا ..؟

SADEGH 7
07-05-2009, 09:53
سلام
من نمی دونستم که برنامه ی X-plore ورژن 1.30 درست کرک نشده و نصبش کردم. حالا وقتی پاکش کردم و ورژن 1.22 رو نصب کردم، وقتی برنامه رو باز می کنم می گه :
You need to get newer version و بعد هم می گه : Check for newer version now? وقتی no رو انتخاب می کنم از برنامه میاد بیرون. حالا باید چیکار کنم که همین ورژن (1.22) رو بتونم نصب کنم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

Majid393
07-05-2009, 10:40
سلام
من نمی دونستم که برنامه ی X-plore ورژن 1.30 درست کرک نشده و نصبش کردم. حالا وقتی پاکش کردم و ورژن 1.22 رو نصب کردم، وقتی برنامه رو باز می کنم می گه :
You need to get newer version و بعد هم می گه : Check for newer version now? وقتی no رو انتخاب می کنم از برنامه میاد بیرون. حالا باید چیکار کنم که همین ورژن (1.22) رو بتونم نصب کنم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

ترفندی جهت نصب مجدد X-Plore 1.22 پس از ارتقای آن به نسخه 1.30 ( نسخه ای که رجیستر نمی شود ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

extreme2006gh
07-05-2009, 11:22
سلام دوستان
من n73 دارم هر كار ميخوام انجام بدم همش اين ارور رو ميده كه Memory Full , Delet Some Data
و روي مموري ديتيل هم كه ميرم فقط 100kb خالي داره و 44MB پر هست . در حالي كه من تو فون مموري هيچ چيزي ندارم
ميخواستم بدونم امكانش هست كه از ويروس باشه ؟

در ضمن وقتي ميخوام با PC suit از اطلاعات بك آپ بگيرم از بعض اطلاعات مثل Contact هام بك‌آپ نميگيره . لطفا راهنمايي كنيد

M@hdi-B
07-05-2009, 18:31
سلام دوستان
من n73 دارم هر كار ميخوام انجام بدم همش اين ارور رو ميده كه Memory Full , Delet Some Data
و روي مموري ديتيل هم كه ميرم فقط 100kb خالي داره و 44MB پر هست . در حالي كه من تو فون مموري هيچ چيزي ندارم
ميخواستم بدونم امكانش هست كه از ويروس باشه ؟

در ضمن وقتي ميخوام با PC suit از اطلاعات بك آپ بگيرم از بعض اطلاعات مثل Contact هام بك‌آپ نميگيره . لطفا راهنمايي كنيد

کانتکت ها رو مارک آل کن بعد کپی تو مموری کارد کن. بعد با کد #7370#* ریست کن.
از تو خود گوشی هم میشه بک آپ گرفت. به مموری کارد برو Option>Backup Phone memory .
فکر نکنم این کار جواب بده چون با ریستور کردن مثل اولش میشه. همون راه اول رو انجام بده.

SADEGH 7
10-05-2009, 22:24
بازی های جاوا تو گوشیم بدون صدا اجرا می شن. البته من صدای بازی رو روشن می کنم ولی باز هم صدا ندارن.
گوشیم 5320 هستش.اگه لطف کنید راهنمایی کنید که باید چیکار کنم تا صداش درست شه ممنون می شم.

Divpic
11-05-2009, 13:46
آیا کسی نیست که مرا یاری دهد؟

من تو تاپیک درخواست certifcate درخواست دادم و اونها به من گفتند IMEI گوشی رو تو سایت وارد کردند و درخواست داده شده. حالا بعد از چند وقت رفتم یه فایل به نام visa package رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم. یه فایل زیپ بود که توش چند تا فایل مثل install.cmd و s60.cer و signsis.exe. حالا نمیدونم باید چیکارش کنم. تو راهنماش هم که
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گفته باید فایل install.cmd رو نصب کنم. اما گفته باید یه صفحه آبی باز شه که برای من یه صفحه قرمز باز میشه که توش چینی نوشته نمیتونم بفهمم. enter هم بزنم صفحه رو میبنده.

حالا اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم بگه. ممنون

SADEGH 7
11-05-2009, 19:17
بازی های جاوا تو گوشیم بدون صدا اجرا می شن. البته من صدای بازی رو روشن می کنم ولی باز هم صدا ندارن.
گوشیم 5320 هستش.اگه لطف کنید راهنمایی کنید که باید چیکار کنم تا صداش درست شه ممنون می شم.
دوستان همچنان این مشکل رو دارم و یه مشکل دیگه هم هست:
وقتی از برنامه Rom Patcher خارج می شم این ارور میاد:
البته این می گه برنامه بسته شد. و من هم همین کار رو کردم ولی نمی دونم دلیل این هشدار دادن چیه.
وقتی می خوام برنامه نصب کنم یا از امکانات ایرانسل هم استفاده کنم، کار مورد نظر رو انجام می ده ولی می نویسه Cannot find "این وسط عکس یه مربع هست". مثل عکس زیر:
بالای صفحه رو ببینید مشخصه.
البته اینجا من *130# رو زدم. ولی کلا هر برنامه ای می خوام نصب کنم این ارور میاد. گوشی رو با کسپر اسکای مخصوص سری 60 چک کردم ولی هیچ ویروسی پیدا نکرد. ممنون می شم راهنمایی کنید.
ویرایش: 7370 مشکل رو حل کرد.

Divpic
12-05-2009, 12:52
انگار فقط خودم باید مشکلاتمو حل کنم! فایل سر و کی رو که داشتم. اما فایل sign.exe ای که از طرف سایت OPDA برام گذاشته بودند خراب بود و اجرا نمیشد. کلی گشتم تا تونستم signsis.exe (BinPDA) رو پیدا کنم. با اون اجراش کردم مشکلم حل شد.

OJJ
14-05-2009, 15:47
سلام خسته نباشید
من نرم افزاره rotateme برای n73 رو از هرجا که دانلود می کنم نصب نمیشه.ساینش هم می کنم اما اجرا نمی شه.
لطفا من رو راهنمایی کنید.

jeremy28
14-05-2009, 21:17
سلام
من نوکیا N93 دارم
قبلا هر برنامه ای از جمله فایل های SIS و جاوا رو راحت روش نصب می کردم
ولی اخیرا ویروسی شده بود، بردم گوشی رو فلش کردم، حالا فقط تونستم دو تا برنامه ی SIS روش نصب کنم و بقیه برنامه ها از جمله جاوا و بقیه SIS ها رو نصب نمی کنه و میگه unable to install !
به نظرتون بعد از فلش کردن تنظیماتش بهم خورده یا چیز دیگه ایه؟
تنظیماتش توی application manager رو هم چک کردم، مشکلی نبود
حالا چی کار باید بکنم؟
ممنون

Hamed_forum
16-05-2009, 10:19
سلام من اين ديكشنري رو ميخوام دانلود دیکشنری انگلیسی به انگلیسی موبایل Harpercollins
از هرجا دانلود كردم خطا exper ميده ساين هم كردم من گرفتم دوتا فايل داره ايا بايد اول كركش رو نصب كنم بدش نرم افزار؟

amini_bio
17-05-2009, 11:44
سلام خسته نباشید
من نرم افزاره rotateme برای n73 رو از هرجا که دانلود می کنم نصب نمیشه.ساینش هم می کنم اما اجرا نمی شه.
لطفا من رو راهنمایی کنید.
n73 شتاب سنج نداره ولي دستي مي تونيد صفحه را بچرخونيد.

نصب نميشه يا اجرا نميشه؟
چه اروري ميده؟

سلام
من نوکیا N93 دارم
قبلا هر برنامه ای از جمله فایل های SIS و جاوا رو راحت روش نصب می کردم
ولی اخیرا ویروسی شده بود، بردم گوشی رو فلش کردم، حالا فقط تونستم دو تا برنامه ی SIS روش نصب کنم و بقیه برنامه ها از جمله جاوا و بقیه SIS ها رو نصب نمی کنه و میگه unable to install !
به نظرتون بعد از فلش کردن تنظیماتش بهم خورده یا چیز دیگه ایه؟
تنظیماتش توی application manager رو هم چک کردم، مشکلی نبود
حالا چی کار باید بکنم؟
ممنون

يك بار گوشي را فرمت كن.
با كد
بعد هم در app man.
software instalation را روي all
و online cerc chek را روي off بذار.

safkar
18-05-2009, 00:34
سلام من برنامه Psiloc_irRemote_S603rd رو دانلود کردم ولی بعد از نصب لاسنس کد میخواد اگه جوابمو بدین ممنون میشم

balanmo12
20-05-2009, 20:12
با عرض سلام برنامه ی Xplore1.30 Full مارک کردنش ایراد داره وقتی کلید Pen را رها می کنم بازهم مارک می کند.
لطفا جواب من را به ایمیل balanmo12@gmail.com بفرستید
با تشکر فراوان

zhain
21-05-2009, 16:26
سلام.دوستان خواهشن کمک کنید :41:
من گوشیمو (N78) آپدیت کردم, الان هر برنامه ای می خوام نصب کنم این ارور رو میده! File Corrupted
چیکار باید بکنم؟