PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های جاوا + بحث های نرم افزاری

صفحه ها : [1] 2

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:05
دوستان دیدیم لازمه این تاپیک در این انجمن وجود داشته باشه.

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های جاوا رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4- مباحث نرم افزاری جاوا مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید.

5-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

Mojtaba N87
21-08-2008, 00:13
رزرو شد...

fingulii
21-08-2008, 09:01
میگم این کتابای پرنیان رو گوشی من باز نمیشه؟؟ دلیل خاصی داره؟ w580

KHARMAGHAS
07-09-2008, 14:16
من يك گوشي نوكيا مدل 5310 دارم كه پسورد مموري آن را فراموش كرده ام و برنامه هاي موجود هيچكدام مشكل مرا حل نكرده

لطفا ياري كنيد

مقداد ولی اللهی
16-09-2008, 09:32
چطور میشه یه برنامه ی بالا تر از یک مگابایت رو تو گوشی های 6300 نوکیا نصب کرد.

rezariza
27-09-2008, 10:45
سلام به آقا مجتبی عزیز
گوشی من n73 عادی هست که تبدیلش کردن به موزیک ادیشن چند روز پیش متوجه شدم برنامه های جاوای نصب شده رو گوشی پاک نمیشن و در app.manager هم وجود ندارن تا پاک کنم ولی بعد از این که یه برنامه جدید جاوا نصب کردم متوجه شدم برنامه جدید هم پاک میشه و هم در قسمت app.manager وجود داره حالا من نمی دونم چطور بازی ها و برنامه های قبلی جاوا رو پاک کنم . ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

ninjavb
02-10-2008, 22:10
با سلام
گوشی من 5200 یه چند تا برنامه از تو اینترنت دانلود کردم ولی وقتی از حالت rar خارجشون میکنم چند تا فایل مثلا با پسوند class پوشه ای به اسم meta-inf هست چه طوری باید این برنامه ها رو نصب کرد.
با تشکر

shahrooz_wildboy
03-10-2008, 01:33
سلام.
من یه دیکشنری دانلود کردم با پسوند jar .
ریختم تو گوشیم ولی اجرا نمیشه.
مدل گوشیم3500 هست.
ارورشم اینه:
invalid aplication
اگه ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

danial_848
03-10-2008, 08:19
سلام
نرم افزار JPS Emulator که شبیه ساز سیستم عامل داس هست رو نصب کردم رو K550i نصب میشه اما موقع اجرا اروری میده میگه برنامه حافظه ی زیادی اشغال میکند یا یه همچین چیزی
..........؟؟ :11:

Mojtaba N87
03-10-2008, 14:48
سلام
نرم افزار JPS Emulator که شبیه ساز سیستم عامل داس هست رو نصب کردم رو K550i نصب میشه اما موقع اجرا اروری میده میگه برنامه حافظه ی زیادی اشغال میکند یا یه همچین چیزی
..........؟؟ :11:

رو مموری نصب کردی؟

گوشی رو روشن و خاموش کن و دوباره اجرا کن

GHOST RECON
03-10-2008, 15:32
سلام کسی اینجا هست که بتونه یه برنامه بالاتر از یک مگ رو به چند قسمت تقسیم کنه تا روی گوشی های سری40مثل6300 اجرابشه من برنامه فرهنگ دارویی همراه نسخه جدیدرو میخوام
ممنون میشم.....

morteza-ha
04-10-2008, 17:33
با سلام
گوشی من 5200 یه چند تا برنامه از تو اینترنت دانلود کردم ولی وقتی از حالت rar خارجشون میکنم چند تا فایل مثلا با پسوند class پوشه ای به اسم meta-inf هست چه طوری باید این برنامه ها رو نصب کرد.
با تشکر

من هم همین مشکل را دارم . یکی کمک کنه

GHOST RECON
05-10-2008, 15:22
من هم همین مشکل را دارم . یکی کمک کنه

ببینید شما همونجوری که هست بریزید تو موبایل(از حالت rar خارج نکنید)

ninjavb
05-10-2008, 21:59
میگه قالب پشتیبانی نمیشود.!!

GHOST RECON
06-10-2008, 11:30
میگه قالب پشتیبانی نمیشود.!!

پس فایلی که دانلود کردید مخصوص گوشی شما نیست

shahin_p30
06-10-2008, 11:57
با عرض سلام خدمت مجتبی جان.
مجتبی جان مدل گوشی من 3250 هست و همونطور که خودت میدونی رزولیشن این مدل 208*176 هست.میخواستم بپرسم برای اجرای نرم افزارها ویا بازی هایی که جاوا هستند و رزولیشن دیگری جز رزولیشن گوشی خودم دارن باید چیکار کنم؟آیا راهی هست که بشه از طریق اون رزولیشنشونو تغییر داد؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Roovigital
06-10-2008, 22:57
دوستان نحوه نصب برنامه های جاوا به طور کلی چگونه است ، باید از نرم افزار خاصی استفاده بشه؟
گوشی هم w910i هست.
ممنون

GHOST RECON
07-10-2008, 15:15
دوستان نحوه نصب برنامه های جاوا به طور کلی چگونه است ، باید از نرم افزار خاصی استفاده بشه؟
گوشی هم w910i هست.
ممنون

ببین دوست عزیز برنامه های جاوا اصلا نصب خاصی نداره فقط اون هارو بریز توی پوشه OTHER توی گوشیت بعد برو اجراش کن برای اولین بار ازت میپرسه کجا نصب بشه(توی پوشه کاربرد ها و یا بازی)بعد میری و از اونجا(توی پوشه کاربرد ها و یا بازی )اجرا میکنی اگه خاصی میتونی او فیل هایی رو هم که توی پوشه OTHER میمونه پاک کنی:31:

Roovigital
07-10-2008, 15:34
ببین دوست عزیز برنامه های جاوا اصلا نصب خاصی نداره فقط اون هارو بریز توی پوشه OTHER توی گوشیت بعد برو اجراش کن برای اولین بار ازت میپرسه کجا نصب بشه(توی پوشه کاربرد ها و یا بازی)بعد میری و از اونجا(توی پوشه کاربرد ها و یا بازی )اجرا میکنی اگه خاصی میتونی او فیل هایی رو هم که توی پوشه OTHER میمونه پاک کنی:31:
ممنونم از شما من دقیقا همین کار رو کردم ولی غیر از نمایش فایلها هیچ کار دیگه ای انجام نمیشه...

توضیح اینکه ، نرم افزارها و بازیهای ارایه شده در همین فروم رو دانلود کردم و بعد از خارج کردن اونا از حالت زیپ اونا رو به پوشه Otherمنتقل کردم...

shahin_p30
08-10-2008, 14:41
کسی نیست که بخواد جوابه مارو بده؟

GHOST RECON
10-10-2008, 12:15
ممنونم از شما من دقیقا همین کار رو کردم ولی غیر از نمایش فایلها هیچ کار دیگه ای انجام نمیشه...

توضیح اینکه ، نرم افزارها و بازیهای ارایه شده در همین فروم رو دانلود کردم و بعد از خارج کردن اونا از حالت زیپ اونا رو به پوشه Otherمنتقل کردم...

وقتی فایل رو از حالت زیپ خارج میکنی 1فایل درست میشه یا چند تا فایل اگه چندتا فایل میشه به صورت unzip نشده بریز توی گوشیت

hootan0411
13-10-2008, 14:46
6300 وقتی رو مموری برنامه زیر یک مگ میریزی operation failed میده یکی کمکم کنه

masoudccc
15-10-2008, 19:44
با سلام برنامه هایی که حجمشان خیلی زیاد نیست به روی گوشی من ر ارور نبودن فضای کافی میدهد مدل گوشی من 6270 است

m.fa
17-10-2008, 12:16
من شنیدم 6600 جاوا رو هم ساپورت میکنه درسته؟؟؟ اگه آره همه ی برنامه های جاوا روش نصب میشه ؟؟

m.fa
17-10-2008, 12:18
دوستان دیدیم لازمه این تاپیک در این انجمن وجود داشته باشه.

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد

2- اینجا محیط چت نیست

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های جاوا رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید

4- مباحث نرم افزاری جاوا مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید.

5-حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد.

با تشکر

تیم مدیریت موبایل

ممنون بابت این تاپیک

GHOST RECON
17-10-2008, 13:22
6300 وقتی رو مموری برنامه زیر یک مگ میریزی operation failed میده یکی کمکم کنه

شاید اشکال از برنامه باشه یه برنامه ی دیگه رو امتحان کن

beny98
24-10-2008, 18:11
دوستانی که میگن فایل با پسوند زیپ یا رار دان میکنن ولی وقتی استراکت میکنن فایله خیلی زیاد میشه معلوم نیس کی به کیه!!!
ببینین بعضی وقتا پیش میاد که فایل اشتباها یا به عمد تغییر پسوند پیدا میکنه.در این مواقع بصورت دستی(با rename کردن فایل به jar) میتوونین اونو درست کنیین.

rahnemoun
25-10-2008, 10:01
من شنیدم 6600 جاوا رو هم ساپورت میکنه درسته؟؟؟ اگه آره همه ی برنامه های جاوا روش نصب میشه ؟؟

برنامه هاي جاوا روي بيشتر گوشي ها نصب ميشه (حتي سامسونگ و ال جي) 6600 که سرور همه اين گوشي هاست. بيشتر برنامه هاي جاوا روي 6600 نصب ميشه. بگو چي مي خواهي تا برات بذارم.

رامين

rahnemoun
25-10-2008, 10:32
با عرض سلام خدمت مجتبی جان.
مجتبی جان مدل گوشی من 3250 هست و همونطور که خودت میدونی رزولیشن این مدل 208*176 هست.میخواستم بپرسم برای اجرای نرم افزارها ویا بازی هایی که جاوا هستند و رزولیشن دیگری جز رزولیشن گوشی خودم دارن باید چیکار کنم؟آیا راهی هست که بشه از طریق اون رزولیشنشونو تغییر داد؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

براي تغيير رزوليشن فايل هاي جاوا 2 راه وجود داره.
الف) بصورت دستي:
1- فايل jar رو راست كليك كنيد و با winrar بازش كنيد.(OPEN WITH)
2- يه فولدر به اسم META-INF وجود داره . داخل اون هم يه فايله به اسم MANIFEST.MF. اين فايل رو بوسيله نوت پد باز كنيد و به آخر برنامه اين دو تا خط رو اضافه كنيد.
Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: yyy,zzz
www و xxx سايز اصلي بازيه كه قبلا از تو سايت يا هر جاي ديگه اونو بايد پيدا كنين.
yyy و zzz هم سايز گوشيتونه.
3- تغيرات رو روي همون فايل ذخيره كنين و اين فايل رو با فايل قديمي عوض كنيد و بعد بازي رو اجرا بنماييد.

--------------------------------------------------------------
[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ب) با استفاده از برنامه Jar Resize:
اين برنامه رو از لينک زير مي توني بگيري

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد برنامه رو روي کامپيوترت اجرا کن. ابتدا سايزي که مي خواهي تبديل کني رو انتخاب کن (سايز اصلي برنامه و سايز گوشي خودت) سپس با زدن کليد Browse فايل مورد نظرت رو هم انتخاب کن و کليد Ok رو بزن.
نکته: براي استفاده از اين برنامه بايد net framework 2. روي کامپيوترت نصب باشه.

رامين :11:

*بهرخ خانوم *
28-10-2008, 21:50
سلام چه طوري ميشه application رو موبايل LG KC550 ريخت? سي دي همراهش به درد نخوره...

akhoond
01-11-2008, 10:43
سلام
دوستان برنامه قوی ای برای پی دی اف اومده ؟
انگلیسی هس کتابه ، متن هم نیست ، عکس بوده ، پی دی اف شده ، کاری می شه کرد ایا ؟

مرسی
یا حق

mm00
13-11-2008, 13:26
دوستان opera تو گوشی من کار نمیکنه میگه نمیتونه کانکت شه به نت ولی با مرور گر خوده گوش وصل میشه
گوشیم=k850
چی کنم!

GHOST RECON
13-11-2008, 19:36
دوستان opera تو گوشی من کار نمیکنه میگه نمیتونه کانکت شه به نت ولی با مرور گر خوده گوش وصل میشه
گوشیم=k850
چی کنم!

روی اکثر گوشی ها همین جوری است نمیشه کاریش کرد

emperor1
13-11-2008, 20:11
سلام چطور ميشه برنامه gps رو گوشي 6300 اجرا كرد؟
ممنون....

gog2000
15-11-2008, 18:52
ميگم چطور ميشه يك برنامه جاوا را اسمش عوض كرد؟؟؟
منظورم اينه كه اگه برنامه اي با همان نام قبلا تو گوشي نصب شده باشه ميره با اون جايگزين ميشه حالا اگه بشه نامشو تغيير داد اين طور نميشه ايا روشي براي اين كار هست؟؟؟
گوشي من w810

ninjavb
03-12-2008, 22:09
با سلام
گوشی من 5200 من یه دیکشنری کم حجم انگلیسی به فارسی میخوام اگه لغات تخصصی کامپیوتری هم توش بیشتر باشه که چه بهتر لطفا اگه کسی سراغ داره لینکشو بزاره خیلی وقته دنبالش میگردم ولی یهی چیز به درد بخور گیر نیووردم.
با تشکر

gog2000
06-12-2008, 16:35
منظورم اينه كه اگه برنامه اي با همان نام قبلا تو گوشي نصب شده باشه ميره با اون جايگزين ميشه حالا اگه بشه نامشو تغيير داد اين طور نميشه ايا روشي براي اين كار هست؟؟؟
گوشي من w810

اين سوال ما يعني اينقدر مشكل بود خاب يكي يه جوابي بده؟؟؟؟
يا اصلا كسي اينجا سر نميزنه؟؟؟؟

ownam
10-12-2008, 20:10
سلام من s700دارم اما نمی دونم چرا نمیشه چیزی نصب کرد...وقتی می ریزی تو otherو میری سراغ گوشی instal ندارهفقطsend داره..........کمک کنین

GHOST RECON
11-12-2008, 14:50
سلام من s700دارم اما نمی دونم چرا نمیشه چیزی نصب کرد...وقتی می ریزی تو otherو میری سراغ گوشی instal ندارهفقطsend داره..........کمک کنین

مطمئن هستی فایل به گوشیت میخوره؟

bashir935
13-12-2008, 19:53
گوشي من w810

عزیز اول پسوند برنامه که jar هست رو به zip تغییر بده و بعد کل محتویات داخلش رو extract کن تو یه پوشه با نام دلخواه.

تغریبا همه ی برنامه های جاوا داخلشون یه پوشه به این اسم دارن META-INF که داخلش یه فایل با این اسم هست MANIFEST.MF این فایل رو با notepad ویندوز باز کن ،این متن داخلش هست

MIDlet-Name: Opera Mini
MIDlet-1: Opera Mini, /i.png, Browser
MIDlet-Data-Size: 25600
MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0
MIDlet-Icon: /i.png
MIDlet-Permissions-Opt: javax.microedition.io.Connector.sms, javax.wir
eless.messaging.sms.send, javax.microedition.io.Connector.socket, jav
ax.microedition.io.Connector.file.write, javax.microedition.io.Connec
tor.file.read
MIDlet-Vendor: Opera Software ASA
MIDlet-Permissions: javax.microedition.io.Connector.http
MIDlet-Version: 4.2
MicroEdition-Profile: MIDP-2.0
MIDlet-Description: Opera Mini

قسمت قرمز رنگ محلیه که میتونی اسمی که خودت دوست داری رو واسه اون برنامه بنویسی
وقتی نام برنامه رو عوض کردی اون فایل MANIFEST.MF رو save کن و بعد کل برنامه رو مثل اولش دوباره zip کن و بعد پسوندشو به jar تغییر بده و رو گوشیت نصب کن و حال کن
(قسمت سبز رنگ هم نام سازنده برنامست که اگه دوست داشته باشی میتونی اون رو هم عوض کنی)

اسم و ایکون اکثر برنامه هایی که تو گوشیم نصب هستش رو عوض کردم و اونطوری که خودم دوست داشتم مرتب کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gog2000
14-12-2008, 09:31
عزیز اول پسوند برنامه که jar هست رو به zip تغییر بده و بعد کل محتویات داخلش رو extract کن تو یه پوشه با نام دلخواه.

تغریبا همه ی برنامه های جاوا داخلشون یه پوشه به این اسم دارن META-INF که داخلش یه فایل با این اسم هست MANIFEST.MF این فایل رو با notepad ویندوز باز کن ،این متن داخلش هست

MIDlet-Name: Opera Mini
MIDlet-1: Opera Mini, /i.png, Browser
MIDlet-Data-Size: 25600
MicroEdition-Configuration: CLDC-1.0
MIDlet-Icon: /i.png
MIDlet-Permissions-Opt: javax.microedition.io.Connector.sms, javax.wir
eless.messaging.sms.send, javax.microedition.io.Connector.socket, jav
ax.microedition.io.Connector.file.write, javax.microedition.io.Connec
tor.file.read
MIDlet-Vendor: Opera Software ASA
MIDlet-Permissions: javax.microedition.io.Connector.http
MIDlet-Version: 4.2
MicroEdition-Profile: MIDP-2.0
MIDlet-Description: Opera Mini

وقتی نام برنامه رو عوض کردی اون فایل MANIFEST.MF رو save کن و بعد کل برنامه رو مثل اولش دوباره zip کن و بعد پسوندشو به jar تغییر بده و رو گوشیت نصب کن و حال کن
(قسمت سبز رنگ هم نام سازنده برنامست که اگه دوست داشته باشی میتونی اون رو هم عوض کنی)

اسم و ایکون اکثر برنامه هایی که تو گوشیم نصب هستش رو عوض کردم و اونطوری که خودم دوست داشتم مرتب کردم

ايول كارت درسته:31:

جواب داد هميشه با اين ريپليس شدن نامها مشكل داشتم و ميدونستم يك راه حلا داره و با winrar فايلهاي جاوا رو ميشه مشاهده كرد ولي نميدونستم كجا شو تغيير بدم

ممنون:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11:

GHOST RECON
17-12-2008, 14:33

تغریبا همه ی برنامه های جاوا داخلشون یه پوشه به این اسم دارن meta-inf که داخلش یه فایل با این اسم هست manifest.mf این فایل رو با notepad ویندوز باز کن ،این متن داخلش هست

midlet-name: Opera mini
midlet-1: Opera mini, /i.png, browser
midlet-data-size: 25600
microedition-configuration: Cldc-1.0
midlet-icon: /i.png
midlet-permissions-opt: Javax.microedition.io.connector.sms, javax.wir
eless.messaging.sms.send, javax.microedition.io.connector.socket, jav
ax.microedition.io.connector.file.write, javax.microedition.io.connec
tor.file.read
midlet-vendor: Opera software asa
midlet-permissions: Javax.microedition.io.connector.http
midlet-version: 4.2
microedition-profile: Midp-2.0
midlet-description: Opera mini

وقتی نام برنامه رو عوض کردی اون فایل manifest.mf رو save کن و بعد کل برنامه رو مثل اولش دوباره zip کن و بعد پسوندشو به jar تغییر بده و رو گوشیت نصب کن و حال کن

شما بلد هستی که چه جوری یه برنامه با حجم بالا رو به چند قسمت تقسیم کنیم که رو گوشی هایی که برنامه زیر یک مگ بهشون میخوره اجرا شه

shahin_p30
17-12-2008, 15:53
سلام دوستان.میخواستم بپرسم چطوری میشه رزولیشن یه بازی با برنامه رو که به رزولیشن گوشی نمیخوری تغییر داد؟اگه بزرگتره کوچیک کرد یا برعکس.قبلا یه راهی بود ولی من الان یادم رفته.کسی میدونه؟

bashir935
17-12-2008, 22:14
شما بلد هستی که چه جوری یه برنامه با حجم بالا رو به چند قسمت تقسیم کنیم که رو گوشی هایی که برنامه زیر یک مگ بهشون میخوره اجرا شه

فكر نكنم بشه تيكه تيكه نصب كرد
اما ميتونم آدرسه محلي كه جاوا تو گوشي هاي سوني اريكسون نصب ميشه رو بت بدم و بعد فايل هايي كه بايد اونجا كپي كني تا برنامه نصب شده رو هم بذارم تا بريزي تو گوشيت
اينطوري برنامه به طور دستي نصب ميشه
اين روش فقط رو سوني اريكسون عملي ميشه

اگه مشكلي تو حروف بالا بود
منو ببخشيد اخه الان بيرونم و با گوشيم اينارو تايپ كردم
-
دارم يخ ميزنم

bashir935
18-12-2008, 19:56
سلام دوستان.میخواستم بپرسم چطوری میشه رزولیشن یه بازی با برنامه رو که به رزولیشن گوشی نمیخوری تغییر داد؟اگه بزرگتره کوچیک کرد یا برعکس.قبلا یه راهی بود ولی من الان یادم رفته.کسی میدونه؟

عزیزم این برنامه رو دانلود کن و لذت ببر
برنامه java resize

NET Framework .

واسه اجرای برنامه باید حتما برنامه دوم رو کامپیوترت نصب باشه

یادت باشه که رزولیشن گوشی های جدید 240x320،نه 320x240

کار با این برنامه خیلی راحته

GHOST RECON
23-12-2008, 12:33
فكر نكنم بشه تيكه تيكه نصب كرد
اما ميتونم آدرسه محلي كه جاوا تو گوشي هاي سوني اريكسون نصب ميشه رو بت بدم و بعد فايل هايي كه بايد اونجا كپي كني تا برنامه نصب شده رو هم بذارم تا بريزي تو گوشيت
اينطوري برنامه به طور دستي نصب ميشه
اين روش فقط رو سوني اريكسون عملي ميشه

اگه مشكلي تو حروف بالا بود
منو ببخشيد اخه الان بيرونم و با گوشيم اينارو تايپ كردم
-
دارم يخ ميزنم
نه دوست عزیز من گوشیم 6300 هست
توی یکی از تاپیک ها یه دیکشنری گذاشته شده که به چند قسمت زیر یک مگ تقسیم شده و هر قسمت به طور جدا اجرا میشه منظورم این بود
این آدرس تپیک

bashir935
23-12-2008, 13:54
نه دوست عزیز من گوشیم 6300 هست
توی یکی از تاپیک ها یه دیکشنری گذاشته شده که به چند قسمت زیر یک مگ تقسیم شده و هر قسمت به طور جدا اجرا میشه منظورم این بود
این آدرس تپیک

میدونم عزیزم اونجارو دیدم

بیا یه کاری بکنیم تو یه برنامه برام بفرست که رو گوشیت نصب نمیشه و منم ببینم میتونم اینکارو بکنم برات

اوکی؟

GHOST RECON
25-12-2008, 09:19
میدونم عزیزم اونجارو دیدم

بیا یه کاری بکنیم تو یه برنامه برام بفرست که رو گوشیت نصب نمیشه و منم ببینم میتونم اینکارو بکنم برات

اوکی؟
بیا این برنامه رو دانلود کن
نرم افزار دارویی همراه نسخه جدید هست

ali_net1376
28-12-2008, 18:23
براي گوشي 5200 بايد بگم فقط نياز است پسوند فايل .rar را پاك كرده حروف jar. بجايش بنويسيد.نياز به باز كردن فايل rarنيست.

darklord_8
01-01-2009, 15:10
سلام دوستان . من یه سوال در مورد برنامه automsg داشتم (سونی اریکسون) و وقتی تنظیم میکنم که مثلا سر فلان ساعت اس ام اس بفرسته سر اون ساعت یه سری اجازه میخواد میخواستم بدونم میشه طوری تنظیمات یا permissions برنامه رو تنظیم کرد که دیگه این سوالا رو نپرسه و خودش کارشو بکنه؟
ممنون

bashir935
01-01-2009, 18:52
سلام دوستان . من یه سوال در مورد برنامه automsg داشتم (سونی اریکسون) و وقتی تنظیم میکنم که مثلا سر فلان ساعت اس ام اس بفرسته سر اون ساعت یه سری اجازه میخواد میخواستم بدونم میشه طوری تنظیمات یا permissions برنامه رو تنظیم کرد که دیگه این سوالا رو نپرسه و خودش کارشو بکنه؟
ممنون

یه پچ با همین اسم (java permissions) هست
برو بخش هک سونی اریکسون!

Highbury
06-01-2009, 13:18
گوشیهای جدید ال جی مثل کا اف 750 روی نصب برنا مه های جاوا مشکل آیا دارند یا نه؟

BM663
11-01-2009, 21:06
سلام

opera mini نمیتونم دان کنه تازه صفحه هم سیو نمیکنه

گوشیم n70

اخرین ورژنشم از سایتش گرفتم بازم جواب نداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

mohammadgame
16-01-2009, 14:02
سلام
من از همین تایپیک یه کتاب دانلود کردم اسمشم هست نام های اصیل ایرانی
برای شرکت پرنیان هست وقتی تو گوشیم اجرا می کنم برنامه باز می شه ولی می خوام از برنامه استفاده کنم error
می ده
qut of memory error java / long/qutofmemory error دلیلش چیه?
مدل گوشیم 7310 نوکیا

yaser29t
19-01-2009, 01:05
سلام عزیزان:گوشیه من n95 8gigاست<هر برنامه و بازی javaکه installمیکنم بدون صدا اجرا میشه >حتی flashوupdateکردم درست نشد چه کنم؟

MichaelQwerty
20-01-2009, 06:32
مشکل با برنامه های قفل گذاری و مخفی کردن در گوشی 6300
سلام دوستان عزیز
مشکل من اینه که وقتی با نرم افزار های قفل گذاری یا مخفی کردن فایل کار می کنم همشون error میده که خیلی شبیه هم هستن
این error ها مربوط به برنامه های مختلف:
application error
application access set to not allowed
read only directory and file
failed to access
و وقتی جرئیات رو میزنی این پیام میاد :
details:
security
java/lang/securityException
access is denied
فقط قفل گزاری نیست حتی در نرم افزار mobi explorer برای تغییر اسم یه فایل هم این error ها رو میده
بسیار بسیار ممنون میشم اگه این مشکلو برام حل کنید

babakeyan
28-01-2009, 18:42
سلام کسی از دوستان برنامه رد تماسها و اس ام اس ها رو داره برام بزاره؟

گوشی 6300

نیاز مبرمی دارم:11:

Hadi King
09-02-2009, 01:03
مشکل با برنامه های قفل گذاری و مخفی کردن در گوشی 6300
سلام دوستان عزیز
مشکل من اینه که وقتی با نرم افزار های قفل گذاری یا مخفی کردن فایل کار می کنم همشون error میده که خیلی شبیه هم هستن
این error ها مربوط به برنامه های مختلف:
application error
read only directory and file
failed to access
و وقتی جرئیات رو میزنی این پیام میاد :
details:
security
java/lang/securityException
access is denied
فقط قفل گزاری نیست حتی در نرم افزار mobi explorer برای تغییر اسم یه فایل هم این error ها رو میده
بسیار بسیار ممنون میشم اگه این مشکلو برام حل کنید
دوست من اينو دانلود كن ببين درســـته من رو گوشي خودم تست كردم درســـت بود رو 6300 و 6500 هم اجرا شــد هيچ اروري نداد :41:
شما هم يه امتحاني كنيـــد :46:

موفق باشيد!:40:

officer
10-02-2009, 20:40
سلام
من يه مشكلي دارم اونم اينه كه وقتي يه پلير مثل kd رو نصب ميكنم و اهنگم رو انتخاب ميكنم و دكمه play رو ميزنم ارور ميده
can not find locator گوشي من 6280 هست (سري 40)
با تشكر

BehzadKiNG
13-02-2009, 14:04
سلام! میشه یه کمکی بکنین؟؟؟ من گوشیم سامسونگ D900 هستش، ههمه جا خوندم که برای نصب برنامه روی این گوشی باید بار (jar.) رو به (jad.) تبدیل کنم ولی آخه توی نرم افزارهای جاوایی که برای گوشی میگسزیم فایل جار هم توشون نیست که تبدیلش کنیم به جاد!!!! مثلاً توی این نرم افزارهایی که من دانلود کردم دو سه تا فولدر هستش و توی این فولدر ها فایلهایی با پسوند (class.) وجود دارند و چند تا عکس که توی نرم افزار به کار میرن... این فایلهای class. رو باید تبدیل کنیم؟؟ خب چطوری؟؟

Hadi King
15-02-2009, 01:11
سلام! میشه یه کمکی بکنین؟؟؟ من گوشیم سامسونگ D900 هستش، ههمه جا خوندم که برای نصب برنامه روی این گوشی باید بار (jar.) رو به (jad.) تبدیل کنم ولی آخه توی نرم افزارهای جاوایی که برای گوشی میگسزیم فایل جار هم توشون نیست که تبدیلش کنیم به جاد!!!! مثلاً توی این نرم افزارهایی که من دانلود کردم دو سه تا فولدر هستش و توی این فولدر ها فایلهایی با پسوند (class.) وجود دارند و چند تا عکس که توی نرم افزار به کار میرن... این فایلهای class. رو باید تبدیل کنیم؟؟ خب چطوری؟؟
دوست من اینکارو کن :
و ...
Zip بــود به jad تبدیــــل کن :11:

hamid0064
26-02-2009, 23:24
با سلام
عكسهاتو گالري موبايلم نمي ياد نميدوونيد مشكل چيه(n73 )

shabnam19
27-02-2009, 03:10
سلام آقا مجتبی

چرا هیچ کدوم از دیکشنری هایی رو که استفاده می کنم به گوشی 5300 نمیخوره حتی با حجم کمتر از 1 مگابایت!!!

میشه راهنماییم کنید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif با تشکر

PP2009
31-03-2009, 19:06
سلام
گوشی من 5700 هستش. مشکل من اینه که فایل های با فرمت jar (برنامه های جاوا) رو نمی تونم موقع نصب بر روی مموری کارت نصب کنم و فقط می تونم اونها رو روی مموری گوشی نصب کنم. اگر بخواهم برنامه را بر روی مموری کارت نصب کنم قبل از اتمام نصب پیغام خطای Certificate error می ده.
لطفا راهناییم کنید :11:

shahinSssS
01-04-2009, 12:44
سلام من این مدل گوشی را خریدم
سامسونگ f480 چینی

نوشته سیستم عامل نداره ولی این هست : قابليتهاي ديگر: Java MIDP 2.0

من فایل جاوا در فلش مموری ریختم ولی هر کاری کردم نصب نکرد آیا میشه راهنمائی کنید چه طوری می تونم برنامه نصب کنم

MILIN3M
01-04-2009, 16:33
دوستان یه سوال گوشی من 5610 هست...چرا نمیتونم فایل های با حجم بتلای 1 مگ رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

phoenix69
04-04-2009, 09:25
سلام گوشی من 5800 و من این نقشه تهران 87 که javaهست رو روش نصب کردم اما تا برنامه رو باز میکنم میرم تو نقشه تا یک کم میرم بالا برنامه بسته میشه جیکار کنم؟

sdownloadn
05-04-2009, 16:41
سلام گوشی من 5800 و من این نقشه تهران 87 که javaهست رو روش نصب کردم اما تا برنامه رو باز میکنم میرم تو نقشه تا یک کم میرم بالا برنامه بسته میشه جیکار کنم؟

sdownloadn: بازم سلام آقا من یه نقشه تهران کمتر از یک مگ میخوام آگه ندارید لا اقل به من بگید چطور اونو به چند قسمت تقسیم کنم

راستی گوشی 3110 کلاسیک محدودیت نصب برنامه بیش از یک مگ داره یا نه.........

ممنون

officer
06-04-2009, 12:04
دوستان یه سوال گوشی من 5610 هست...چرا نمیتونم فایل های با حجم بتلای 1 مگ رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گوشي هاي نوكيا سري 40 نميتونن نرم افزار يا بازي بيشتر از يك مگ نصب كنند

راستی گوشی 3110 کلاسیک محدودیت نصب برنامه بیش از یک مگ داره یا نه.........

گوشي شما هم جز سري 40 هست

جدول تقسیم بندی سری های مختلف سیستم عامل گوشی های نوکیا

ninjavb
07-04-2009, 23:19
با سلام
چرا بعضی از کتابهایی رو که دانلود میکنم مینویسه خطای برنامه توی جزئیاتش هم نوشته classnotfoundjava/lang/classnotfoundexceptionfw مدل گوشیم 5200 (حجم اون کتاب بیشتر از 1 مگ نیست.)

Hadi King
10-04-2009, 22:41
با سلام
چرا بعضی از کتابهایی رو که دانلود میکنم مینویسه خطای برنامه توی جزئیاتش هم نوشته classnotfoundjava/lang/classnotfoundexceptionfw مدل گوشیم 5200 (حجم اون کتاب بیشتر از 1 مگ نیست.)
دوست عزيز براي منم همينجوري هستش نـــه كل كتاب ها بعضي از كتاب هايي كه با برنامه پرنيان ساخته شـــده باشـــه براي من همين ارور رو ميــده بقيه كتاب ها به خوبي كار ميكنـــه:11:
براي سري 40 اينجوري هستش همون كتاب هايي كه ارور ميداد رو روي گوشي هاي سري 60 امتحان كردم درســـت بــود:13:

ninjavb
10-04-2009, 22:46
دوست عزيز براي منم همينجوري هستش نـــه كل كتاب ها بعضي از كتاب هايي كه با برنامه پرنيان ساخته شـــده باشـــه براي من همين ارور رو ميــده بقيه كتاب ها به خوبي كار ميكنـــه:11:
براي سري 40 اينجوري هستش همون كتاب هايي كه ارور ميداد رو روي گوشي هاي سري 60 امتحان كردم درســـت بــود:13:
ممنون دوست عزیز ولی چه طور میشه این مشکل رو حل کرد ایا راهی نداره؟؟؟

Hadi King
15-04-2009, 12:29
ممنون دوست عزیز ولی چه طور میشه این مشکل رو حل کرد ایا راهی نداره؟؟؟
سلام
دوست عزیز برای بعضی از کتاب ها مشکلم حل شـــد هر چی هست مال اندازه فونت قابل استفاده برنامه هستش که بیش از حد بزرگـــه و گوشی های خودمون ساپورت نمیکنــــه :41:
اگه موقع اجرا اینجوری شـــد که کلا خرابــــه اگه وارد کتاب میشـــه صفحه اول دوم ارور میده شما اینکارو کنید صفحه اول توی برنامه شما کلید * رو بزنید فونت تغییر میکنه به کوچیک اگه تغییر کرد که دیگه ارور نمیده چون این فونت به گوشی های خودمون هستش ولی اگه ارور داد بدون که اون برنامه از فونت کوچیک استفاده نکرده و خودمون نمیتونیم استفاده کنیــــم و ارور میـــده:11:
من بیشــتر کتاب های که ارور میداد برام رو با همین روش کل خوندم:46:
موفق باشیـــد!:40:

mortezazeus
24-04-2009, 21:01
با سلام، دوستم من برنامهٔYahoo Go 3 رو از لینکی‌ که برام فرستادن dl کردم و بسیار عالی‌ بود،ولی‌ بد از اینکه گوشیم رو ریسیت کردم دیگه نتوانستم این برنامه رو نصب بکنم،البته اون لینک دانلود هم برای ایران وجود نداره،اگه کسی‌ راهی‌ میدونه لطفا بگه،

ممنون

Hadi King
27-04-2009, 09:08
با سلام، دوستم من برنامهٔYahoo Go 3 رو از لینکی‌ که برام فرستادن dl کردم و بسیار عالی‌ بود،ولی‌ بد از اینکه گوشیم رو ریسیت کردم دیگه نتوانستم این برنامه رو نصب بکنم،البته اون لینک دانلود هم برای ایران وجود نداره،اگه کسی‌ راهی‌ میدونه لطفا بگه،

ممنون
سلام
دوست عزیز چه جوری لینک برای ایران وجود نداره :13:
مگه این برنامه رو نمیگی :

موفق باشید!:40:

amirkamaly
28-04-2009, 13:58
سلام
برای فارسی کردن گوشی 3230 از طریق restor کردن backup.arc استفاده کردم ولی بعد از restore شدن فایلهای jar نصب نمیشن
علتش چی میتونه باشه؟ من چیکار کنم درست بشه

hatam
02-05-2009, 21:52
با سلام.
میرم سر اصل مطلب. دوستان ببینید من یه K750 قدیمی دارم(2005 خریدم) که دلم نیومده بفروشمش چون خیلی دوسش دارم! در قسمت پیامها یه قسمتی هست به اسم Email که مربوط به مدیریت ایمیل میشه. میخوام بدونم راهی هستش که من اکانت جمیل خودم رو در اینج وارد کنم و هر روز برای چک کردن ایمیلهام محبور نشم جلوی این سیستم بشینم؟! خودم چند بار امتحان کردم نشده. الان من ایمیلهامو با OPERA MAIL چک میکنم.
با تشکر

Hadi King
03-05-2009, 22:50
با سلام.
میرم سر اصل مطلب. دوستان ببینید من یه k750 قدیمی دارم(2005 خریدم) که دلم نیومده بفروشمش چون خیلی دوسش دارم! در قسمت پیامها یه قسمتی هست به اسم email که مربوط به مدیریت ایمیل میشه. میخوام بدونم راهی هستش که من اکانت جمیل خودم رو در اینج وارد کنم و هر روز برای چک کردن ایمیلهام محبور نشم جلوی این سیستم بشینم؟! خودم چند بار امتحان کردم نشده. الان من ایمیلهامو با opera mail چک میکنم.
با تشکر
سلام
اون قسمتی که تو پیام ها هستش برای چک کردن ایمیل ها نیســـت این یه طرحی هستش که با موبایل هم بتونی ایمیل بفرستی و دریافت کنی که گفته شده باید بری تو سایت سونی اریکسون اونو فعال کنی و برای فعال کردن من رفتم کشورهای خارجی و عربی داشتن ایران تو لیســـت نبود :41:
. . . . . .
و برای چک کردن ایمیل با موبایل حتما باید برنامه موبایل نصب کنی و هزینه اینترنتش هم خیلی بالا هستش :13:

banel87
04-05-2009, 10:13
با سلام.
میرم سر اصل مطلب. دوستان ببینید من یه K750 قدیمی دارم(2005 خریدم) که دلم نیومده بفروشمش چون خیلی دوسش دارم! در قسمت پیامها یه قسمتی هست به اسم Email که مربوط به مدیریت ایمیل میشه. میخوام بدونم راهی هستش که من اکانت جمیل خودم رو در اینج وارد کنم و هر روز برای چک کردن ایمیلهام محبور نشم جلوی این سیستم بشینم؟! خودم چند بار امتحان کردم نشده. الان من ایمیلهامو با OPERA MAIL چک میکنم.
با تشکر

آموزش فعال كردن و تنظيمات ايميل در قسمت مسيج گوشی:

یادتون نره فایلهای CER نصب کنید..وگرنه کار نمیکنه:

officer
20-05-2009, 18:10
سلام

من ميخوام براي استفاده از اينترنت از مرورگرهاي جاوا استفاده كنم ولي هيچ كدوم كار نميكنن....من الان firefox رو دارم

مرورگر باز ميشه ولي اصلا سايتي رو باز نميكنه اول كه اسم سايت رو ميدم ميپرسه allow internet acces من ميزنم بله!

بعد مينويسه connecting بعد نوشته كانكتينگ از بين ميره و هيچ اتفاقي نميوفته...لطفا راهنمايي كنيد

گوشي من NOKIA 6280 s40 هست

با تشكر

gog2000
25-05-2009, 12:01
سلام

من ميخوام براي استفاده از اينترنت از مرورگرهاي جاوا استفاده كنم ولي هيچ كدوم كار نميكنن....من الان firefox رو دارم

مرورگر باز ميشه ولي اصلا سايتي رو باز نميكنه اول كه اسم سايت رو ميدم ميپرسه allow internet acces من ميزنم بله!

بعد مينويسه connecting بعد نوشته كانكتينگ از بين ميره و هيچ اتفاقي نميوفته...لطفا راهنمايي كنيد

گوشي من NOKIA 6280 s40 هست

با تشكر

چند حالت وجود داره که اولا تنظیمات gprs در گوشی شما تنظیم نشده

و دوم اینکه اصلا به گوشی مربوط نمیشه و جدیدا اینترنت ایرانسل دچار مشکل شده و مدام قطع و وصل میشه و به همین دلیل نمیتونه کانکت بشه

برای توضیحات بیشتر به این تایپیک مراجعه کنید.

officer
25-05-2009, 14:01
چند حالت وجود داره که اولا تنظیمات gprs در گوشی شما تنظیم نشده
منظور همنون تنظيماتي كه *140*3*6# رو ميزني؟ من تنظيماتشو گرفتم

جدیدا اینترنت ایرانسل دچار مشکل شده و مدام قطع و وصل میشه
من فقط با مرورگر جاوا نميتونم كانكت بشم ولي بطور مستقيم با گوشي از نت استفاده ميكنم به راحتي

با تشكر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gog2000
26-05-2009, 13:27
منظور همنون تنظيماتي كه *140*3*6# رو ميزني؟ من تنظيماتشو گرفتم

من فقط با مرورگر جاوا نميتونم كانكت بشم ولي بطور مستقيم با گوشي از نت استفاده ميكنم به راحتي

با تشكر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه گوشيت سوني اريکسون بود به طور کامل مي تونستم بگم مشکل از کجاست

البته من اين برنامه اپرا را روي يک گوشي نوکيا امتحان کردم با اون هم کانکت نشد گويا با نوکيا زياد سازگار نيست:13:

شما در menu/tools/settings برنامه در قسمت پايين اگه http انتخاب شده به socket تغيير بديد شايد مشکل حل شد:5:

officer
26-05-2009, 15:56
اگه گوشيت سوني اريکسون بود به طور کامل مي تونستم بگم مشکل از کجاست

البته من اين برنامه اپرا را روي يک گوشي نوکيا امتحان کردم با اون هم کانکت نشد گويا با نوکيا زياد سازگار نيست:13:

شما در menu/tools/settings برنامه در قسمت پايين اگه http انتخاب شده به socket تغيير بديد شايد مشکل حل شد:5:

من از موزيلا فاير فاكس استفاده ميكنم...

توي setting همچين چيزي نديدم...

ممنون:11:

m30h
29-06-2009, 12:18
من گوشی سامسونگ u700 دارم

هر چی فایل جاوا می ریزم روش هیچکدوم را نمی تونه بخونه با پسوند .jar
آیا اجرای جاوا تو سامسونگ روش خاصی داره ؟ چی کار باید بکنم؟

banel87
29-06-2009, 12:32
من گوشی سامسونگ u700 دارم

هر چی فایل جاوا می ریزم روش هیچکدوم را نمی تونه بخونه با پسوند .jar
آیا اجرای جاوا تو سامسونگ روش خاصی داره ؟ چی کار باید بکنم؟

نصب فایلهای جاوا روی سامسونگ به سادگی نوکیا و سونی اریکسون نیست... بله روش خاصی داره :46:

ms68
02-07-2009, 11:49
سلام
اولاً باید بابت راهنمایی در مورد هک و نصب N-Gage 2 از تاپیک مورد نظر تشکر ویژه بکنم چرا که بعد از گشت و گذار 2 ماهه در اینترنت ، تونستم در این سایت به مطلب مورد نظرم دست پیدا کنم.
دوماً سوال دارم در مورد Remove کردن 2 برنامه از موبایلم:
گوشی من N81 8GB هست و 2 بازی جاوا روش نصب کردم و حالا که می خام از گوشیم حذفشون کنم ، باید بگم که در App Manager گوشیم اضافه نشدن و
در مورد یکیشون با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove هیچ اتفاقی نمی یفته یعنی نه Yes میاد نه No و در واقع هیچ عکس العملی نشون نمیده.
در مورد بازی دومی هم ، با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove ، سوال میکنه که آیا حذف بشه یا نه (Yes/No) که بعد از تأیید (Yes) ، یه مکث چند ثانیه ای میکنه و شروع Removing میاد ولی در ادامه پیغام میده که :
Removing Faild
خواهش می کنم با یه جواب یکی دو خطی طوری راهنماییم نکنید که متوجه نشم
ازتون می خام کمکم کنید تا بتونم حتماً پاکشون کنم ، آخرین امیدم به سایت شماست.

p30world2009
24-07-2009, 16:21
سلام
بر روی گوشی 6300 نوکیا چطوری جاوا نصب کنم؟
بازی های داخل گوشی پسوند rms است.یعنی چی؟
لطفا کامل توضیح بدید چون خیلی وارد نیستم.

Toranj_mhg
07-08-2009, 14:39
من این سوال رو تو کلوپ f480 هم پرسیدم ولی واسه اینکه عجله دارم با اجازه اینجا هم می پرسم:
با راهنمایی دوستان یه jad maker دانلود کردم اما هر فایل jar رو که روش drag & drop می کنم ارور زیر رو می ده:

Vallio
07-08-2009, 16:59
سلام
اولاً باید بابت راهنمایی در مورد هک و نصب N-Gage 2 از تاپیک مورد نظر تشکر ویژه بکنم چرا که بعد از گشت و گذار 2 ماهه در اینترنت ، تونستم در این سایت به مطلب مورد نظرم دست پیدا کنم.
دوماً سوال دارم در مورد Remove کردن 2 برنامه از موبایلم:
گوشی من N81 8GB هست و 2 بازی جاوا روش نصب کردم و حالا که می خام از گوشیم حذفشون کنم ، باید بگم که در App Manager گوشیم اضافه نشدن و
در مورد یکیشون با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove هیچ اتفاقی نمی یفته یعنی نه Yes میاد نه No و در واقع هیچ عکس العملی نشون نمیده.
در مورد بازی دومی هم ، با انتخاب منوی Options روی خود بازی و انتخاب گزینه Remove ، سوال میکنه که آیا حذف بشه یا نه (Yes/No) که بعد از تأیید (Yes) ، یه مکث چند ثانیه ای میکنه و شروع Removing میاد ولی در ادامه پیغام میده که :
Removing Faild
خواهش می کنم با یه جواب یکی دو خطی طوری راهنماییم نکنید که متوجه نشم
ازتون می خام کمکم کنید تا بتونم حتماً پاکشون کنم ، آخرین امیدم به سایت شماست.

شما میتونید با یه برنامه ریموور مثل Sistail برنامه هاتون رو ریموو کنید . گوشی قبلی خودم هم همین بود که فروختمش .
در ضمن اگه به جواب نرسیدید میتونید به کلوپش مراجعه کنید :
( برای برنامه هم باید توی انجمن سیمبین سرچ کنید هست )
کلوپ گوشیتون :

سلام
بر روی گوشی 6300 نوکیا چطوری جاوا نصب کنم؟
بازی های داخل گوشی پسوند rms است.یعنی چی؟
لطفا کامل توضیح بدید چون خیلی وارد نیستم.

شما باید بازی های جاوا رو نصب کنید چون سیستم عامل گوشی شما سیمبین سری 40 هست .
برای نصب هم فایل .Jar رو بوسیله بلوتوث یا بوسیله رم ریدر بریزید روی کارتتون و اجراش کنید .
به همین سادگی به همین خوشمزگی ...

اگه به جواب رسیدید روی دکمه تشکر کلیک کنید ... !

Vallio
07-08-2009, 17:01
من این سوال رو تو کلوپ f480 هم پرسیدم ولی واسه اینکه عجله دارم با اجازه اینجا هم می پرسم:
با راهنمایی دوستان یه jad maker دانلود کردم اما هر فایل jar رو که روش drag & drop می کنم ارور زیر رو می ده:

خوب خودش گفته که فایل مورد نظر در اون فایل جار موجود نمیباشد . فایل جار مورد نظر خرابه . شما بهتره که یه فایل جار دیگه ای رو امتحان کنید ... :27:

Toranj_mhg
08-08-2009, 18:05
خوب خودش گفته که فایل مورد نظر در اون فایل جار موجود نمیباشد . فایل جار مورد نظر خرابه . شما بهتره که یه فایل جار دیگه ای رو امتحان کنید ... :27:

ممنون از جوابتون اما اگه دقت کنید تو سوالم ذکر کردم که هر فایل Jar رو که امتحان کردم همین جوری شده!
البته دیروز تو یک کامپیوتر دیگه امتحان کردم و جواب داد!! نمی دونم چرا ؟
ویندوز من xp sp3 هست!

Vallio
08-08-2009, 18:30
ممنون از جوابتون اما اگه دقت کنید تو سوالم ذکر کردم که هر فایل Jar رو که امتحان کردم همین جوری شده!
البته دیروز تو یک کامپیوتر دیگه امتحان کردم و جواب داد!! نمی دونم چرا ؟
ویندوز من xp sp3 هست!

اوه ببخشید ...
شاید یه اشکال نرم افزاری پیش اومده بهتره که برنامه جاد میکر رو یه بار به صورت کامل پاک و دوباره نصب کنید .
تا ببینیم چی میشه ! :27:

hamed121369
15-08-2009, 18:20
تورو خدا یکی پیدا بشه به ما بگه چجوری باید کتاب های جاوا که چندتا فایل داره رو نصب کنم

Vallio
15-08-2009, 18:58
تورو خدا یکی پیدا بشه به ما بگه چجوری باید کتاب های جاوا که چندتا فایل داره رو نصب کنم

سلام .
میشه بگید که چه فایل هایی داره تا کمکتون کنم !
نام تمام فایل ها رو بنویسید ...

PP2009
19-08-2009, 11:16
سلام
من یه g900 سونی خریدم ولی گوشیم ebook ها رو شناسایی نمی کنه حتی تم هایی رو که از اینترنت دانلود می کنم شناسایی نمی کنه در ضمن نرم افزار خاصی رو گوشیم نصب نکردم
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

icelove
26-08-2009, 13:28
باعرض سلام.
من چطور میتونم بدون نصب کردن برنامه روی گوشیم روی sms هام یا منو یا کل گوشیم قفل بذارم؟ نوکیا 5310 دارم

خاموش
04-09-2009, 14:57
سلام من گوشی اریکسون k510iدارم وبیشتر از 30 مگابایت فضا نداره چند تاسئوال داشتم
1- بعضی از برنامه های جاوا به سختی نصب و اجرا میشه یا اگرهم نصب بشه اجرا نمیشه فرقی نمیکنه چند مگابایت فضا داشته باشم درضمن بعضی هم که پسوند jarداره به ندرت اجرا میشه میخوام بدونم اولا :
گوشیم مشکل داره
ثانیا: جار و جاوا باهم فرقی داره یا نه؟
2-درموقع اجرای بعضی از برنامه ها گوشی قفل میکنه علتش چیه و راه حلی اگرداره راهنماییم کنید؟
3- پساز اجرای یک فایا جاوا (باز کردنش توی کامپیوتر) باید حتما تمام فایله رو کپی کنم یا فقط فایلی که علامت جاوا داره؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید باتشکر روزه نمازاتونم قبول حق

خاموش
04-09-2009, 15:09
من درمورد نصب چاوا مشکل دارم بعضی از برنامه ها نصب نمیشه میخوام بپرسم چار با جاوا اصلا فرقی هم داره؟گوشی من سونی اریکسون k510iهستش ممنونم

Vallio
04-09-2009, 15:49
باعرض سلام.
من چطور میتونم بدون نصب کردن برنامه روی گوشیم روی sms هام یا منو یا کل گوشیم قفل بذارم؟ نوکیا 5310 دارم

شما میتونید روی کل گوشی قفل بذارید ... ( نمیشه فقط روی یک قسمت بذارید )

برای اینکار :
فهرست - تنظیمات - تنظیمات تلفن - محافظ کلید امنیتی ( به طور پیش فرض 12345 ) هست ...
برای تغییر رمزش :
توی قسمت تنظیمات حفاظتی - کد های حفاظتی - تغییر کد حفاظتی ...

راستی اینم کلوپ گوشیمون :

Vallio
04-09-2009, 15:51
من درمورد نصب چاوا مشکل دارم بعضی از برنامه ها نصب نمیشه میخوام بپرسم چار با جاوا اصلا فرقی هم داره؟گوشی من سونی اریکسون k510iهستش ممنونم

جار مخصوص گوشی های سامسونگ و برای نصب شدن بعضی برنامه ها و بازی ها به صورت کامل هست ...
خوب اشکال از خود نرم افزاره که نصب نمیشه ... :27:

o.city
05-09-2009, 01:45
سلام.من یه N79 دارم.آیا گوشی خودش برنامه جاوا رو داره یا ازش پشتیبانه می کنه؟اگه پشتیبانی می کنه لطفا نسخه سازگار با گوشیم رو بذارید.با تشکر.

samadsam
05-09-2009, 21:07
ببخشید من یه خورده مطالب درارم می خواستم یه کاریش کنم که روی گوشیم قابل نمایش باشه از اساتید خواهش دارم راهنماییم کنن چه برنامه ای می خواد . می خوام فرمتش جاوا باشه

hakr
07-09-2009, 10:31
با سلام
شما میفرمایید برنامه های zip شده را اگر شامل چند فایل است مستقیم تو گوشی بریزید ولی گوشی من (6260slide)نمیتواند فایلهای zip شده راunzipو اجرا کند.
فایلهای zip را چگونه در گوشی اجرا کنیم؟
ممنون

Hadi King
07-09-2009, 22:04
سلام.من یه N79 دارم.آیا گوشی خودش برنامه جاوا رو داره یا ازش پشتیبانه می کنه؟اگه پشتیبانی می کنه لطفا نسخه سازگار با گوشیم رو بذارید.با تشکر.
دوست عزیز برنامه جاوا نصب شدنی نیســـت جاوا یه سیستم عامله که بیشتر گوشی ها این نوع پسوند رو اجرا میکنن جاوا هم بیشتر برنامه و بازی هستش که روی گوشی شما اجرا و نصب میشـــه احتیاج به چیز دیگه ای نیســـت :11:

ببخشید من یه خورده مطالب درارم می خواستم یه کاریش کنم که روی گوشیم قابل نمایش باشه از اساتید خواهش دارم راهنماییم کنن چه برنامه ای می خواد . می خوام فرمتش جاوا باشه
متوجه نشـــدم چــــی میخوای ... :13:

با سلام
شما میفرمایید برنامه های zip شده را اگر شامل چند فایل است مستقیم تو گوشی بریزید ولی گوشی من (6260slide)نمیتواند فایلهای zip شده راunzipو اجرا کند.
فایلهای zip را چگونه در گوشی اجرا کنیم؟
ممنون
شما دوست عزیز پسوند Zip رو به jar تغییر بده بعد بریز روی گوشی و نصب کن :46:

samadsam
08-09-2009, 09:02
سلام
می خواستم راهنماییم کنید چجوری مطالب سیستم رو روی گوشی نمایش بدم . در کل یه مطلب دارم به صورت word چجور می تونم کنمش به جاوا تا روی گوشی به نمایش در بیاد
ممنون

KISAL
11-09-2009, 18:11
با سلام خدمت دوستان عزیز :
گوشی من نوکیا 6300 هستش وبا اجرای بعضی از کتابهای موبایل مشکل دارم یعنی ارور ( application error ) میده !
حافظه مموری هم 2 گیگه و اصلا مشکل کمبود حافظه نیست ....!
لطف کنید راهنماییم کنید که چطور میشه از شر این ارور لعنتی خلاص شم !
ممنون ........

samadsam
12-09-2009, 12:49
اقا لطفا یکی جواب منو بده خیلی واسم مهمه

Hadi King
19-09-2009, 21:14
سلام
می خواستم راهنماییم کنید چجوری مطالب سیستم رو روی گوشی نمایش بدم . در کل یه مطلب دارم به صورت word چجور می تونم کنمش به جاوا تا روی گوشی به نمایش در بیاد
ممنون

اقا لطفا یکی جواب منو بده خیلی واسم مهمه
دوست عزیز برای جاوا کردن شما باید به این تایپک ها برید و برنامه مخصوصش رو دانلود کنید
این تاپیک پرنیان
اینم fbook

با سلام خدمت دوستان عزیز :
گوشی من نوکیا 6300 هستش وبا اجرای بعضی از کتابهای موبایل مشکل دارم یعنی ارور ( application error ) میده !
حافظه مموری هم 2 گیگه و اصلا مشکل کمبود حافظه نیست ....!
لطف کنید راهنماییم کنید که چطور میشه از شر این ارور لعنتی خلاص شم !
ممنون ........
دوست عزیز گوشی های سری 40 همینجوری هستن نمیشه کاری کرد
ولی بعضی از کتاب ها رو میشه با زدن * و تغییر فونت به کوچیک این مشکل رو برطرف کنی
برای همه کتاب ها نمیشــــه :41:

alihotbird
24-09-2009, 00:54
سلام
آقا من یه سوال دارم
من گوشیم k800 رو گوشیم فقط انگلیسی و فارسی دارم اگه بخوام زبان دیگه ی رو اضافه کنم چیکار باید بکنم؟

Haleh_011
24-09-2009, 10:08
سلام من نوکیا slide ۶۵۰۰ دارم کتابهای مخصوص موبیل رو باز می‌کنه ولی‌ یه سری که مال پرنیان هست رو باز نمی‌کنه شما میتوانید به من بگید که چه کار باید بکنم. بالاخره یه راه حلی‌ باید داشته باشه نمی‌شه فایلها رو به PDFیاword یا یک مدل jarدیگه تبدیل کرد
ممنون

Hadi King
25-09-2009, 16:48
سلام
آقا من یه سوال دارم
من گوشیم k800 رو گوشیم فقط انگلیسی و فارسی دارم اگه بخوام زبان دیگه ی رو اضافه کنم چیکار باید بکنم؟
دوست عزیز دیگه چه زبتنی میخوای ؟
باید گوشیتو هک یا فلش کنـــی برای اضافه کردن زبان ...
سوالتون هم به این قسمت ربط نداشت از این به بعد قسمت سونی اریکسون :11:

سلام من نوکیا slide ۶۵۰۰ دارم کتابهای مخصوص موبیل رو باز می‌کنه ولی‌ یه سری که مال پرنیان هست رو باز نمی‌کنه شما میتوانید به من بگید که چه کار باید بکنم. بالاخره یه راه حلی‌ باید داشته باشه نمی‌شه فایلها رو به PDFیاword یا یک مدل jarدیگه تبدیل کرد
ممنون
مشکل این برنامه های پرنیان با بعضی از گوشی ها بخاطر فونت ساختنشون هستش که بعضی از کتاب ها به علت اشکال در فونت فونت و بالا بودن صفحه ارور میدن و اجرا نمیشن :41:اگه وارد کتاب میشه بعد از چند صفحه ارور میدن با زدن * فونت تغییر بدید ببینید بازم ارور میده

omidsh501
01-10-2009, 00:19
سلام
میخوام یه دیکشنری رو 6230I نصب کنم ترجیحا انگلیسی به انگلیسی اصلا چنین امکانی هست؟

Hadi King
01-10-2009, 02:04
سلام
میخوام یه دیکشنری رو 6230I نصب کنم ترجیحا انگلیسی به انگلیسی اصلا چنین امکانی هست؟
دوست عزیز اگه گوشیتون برنامه ساپورت میکنه چرا نشـــه تو قسمت برنامه ها دیکشنری هست دانلود کن بریز روی گوشی و نصب کن :11:

farzad3260
15-10-2009, 19:52
سلام.دوستان.ودوستم یه 6500 slide داره.هرچی برنامه جاوا مثل Nimbuzz میخئاد نصب کنه،ارور میده.میگه not supportive...
ارورو درست ندیدم.برای همین کامل ننوشتم.خلاصه الان هیچی نمیتونه نصب کنه.باید چیکار کنه؟
ممنون

Hadi King
24-10-2009, 18:01
سلام.دوستان.ودوستم یه 6500 slide داره.هرچی برنامه جاوا مثل Nimbuzz میخئاد نصب کنه،ارور میده.میگه not supportive...
ارورو درست ندیدم.برای همین کامل ننوشتم.خلاصه الان هیچی نمیتونه نصب کنه.باید چیکار کنه؟
ممنون
دوست عزیز از طرز صحبتتون معلومه گوشی دوستت اینجوری شــــده بهش بگو مطمئنه برنامه جاوا بوده چون این نوع گوشی جاوا خوب ساپورت میکنه چه جوری ارور زده ساپورت نمیکنه :13:

armin_software
04-11-2009, 03:12
سلام
من 5220 گرفتم!
برنامه ی نوکیا مپس چیه؟
چه استفاده ای داره؟

m_sport
27-11-2009, 00:10
سلام
بازی playmansummer مگه جاوا نیست؟ پس چرا رو s8300 ultra touch نصب نمیشه؟!!؟

Hadi King
27-11-2009, 12:25
سلام
بازی playmansummer مگه جاوا نیست؟ پس چرا رو s8300 ultra touch نصب نمیشه؟!!؟
آره جاوا هستــــش ...
چه اروری میـــده ارورش رو هم بنویســـــ :20:

shahramcat
04-12-2009, 14:14
سلام

گوشی من نوکیا 3600 اسلاید هست که سری 40 هستش ..... دنبال دیکشنری براش میگرم .... میشه روش نصب کرد ؟ اگه میشه اسم و یا لینک دانلودش رو بدید ...

ممنون

Hadi King
04-12-2009, 14:22
سلام

گوشی من نوکیا 3600 اسلاید هست که سری 40 هستش ..... دنبال دیکشنری براش میگرم .... میشه روش نصب کرد ؟ اگه میشه اسم و یا لینک دانلودش رو بدید ...

ممنون
سلام دوست عزیز دیکشنری های که تو قسمت جاوا معرفی شده روی گوشی شما اگه جاوا ساپورت کنه اجرا میشـــه :46:
قسمت درخواســـت برنامه های کاربردی هم یه نگاهی بنداز دوستان زیادی درخواست دادن ...

ehsan_iace
04-12-2009, 22:50
موبایل من کتبی که با پرنیان درست شده را خیلی طول می‌کشد تا باز کند چرا؟

حافظه موبایل و کارت هم فضای خالی زیادی دارد!

M.s.95
11-12-2009, 13:33
سلام دوستان یهمشکلی داشتم که نمیدونم جاش رو درست اومدم یا نه !!! خلاصه ببخشید

من یه گوشی S700I دارم که GPRS رو تازه روش فعال کردم ! و کار هم میکنه ! ولی هر برنامه ی مسنجری رو که روش میندازم کار میکنه ولی وقتی که میپرسه اجازه میدی برنامه از اینترنت استفاده کنه ؟ ok میکنم یه کمی سرچ میکنه ولی به اینترنت وصل نمیشه و اررور میده نمیدونم مشکل از کجاست اگه میشه راهنمایی کنید خیلی ضروریه :(

ممنون

planetmercury
12-12-2009, 19:37
[SIZE=2][COLOR=darkred]مشکل این برنامه های پرنیان با بعضی از گوشی ها بخاطر فونت ساختنشون هستش که بعضی از کتاب ها به علت اشکال در فونت فونت و بالا بودن صفحه ارور میدن و اجرا نمیشن :41:اگه وارد کتاب میشه بعد از چند صفحه ارور میدن با زدن * فونت تغییر بدید ببینید بازم ارور میده

آقا من مدتها تو کف این مشکل بودم الان حل شد! بلاخره تونستم یه کتاب رو درست ران کنم:10:
مرسی:11: :11: :11:
دیگه این 5310 هیچی کم نداره:8:

planetmercury
12-12-2009, 19:47
سلام دوستان یهمشکلی داشتم که نمیدونم جاش رو درست اومدم یا نه !!! خلاصه ببخشید

من یه گوشی S700I دارم که GPRS رو تازه روش فعال کردم ! و کار هم میکنه ! ولی هر برنامه ی مسنجری رو که روش میندازم کار میکنه ولی وقتی که میپرسه اجازه میدی برنامه از اینترنت استفاده کنه ؟ ok میکنم یه کمی سرچ میکنه ولی به اینترنت وصل نمیشه و اررور میده نمیدونم مشکل از کجاست اگه میشه راهنمایی کنید خیلی ضروریه :(

ممنون

ebuddy رو امتحان کردی؟ خیلی خوبه حتما" جواب میده، فقط با خود گوشی یه آی دی بساز بعد میتونی به yahoo , msm , ... کانکت بشی

M.s.95
12-12-2009, 20:18
با اون هم امتحان کردم ولی به کانکتشن وصل نمیشه !!!

Netw0rks
12-12-2009, 20:34
سلام دوستان .
میدونین چطوری میشه قفل گوشی N73 رو باز کرد ؟
کدش رو گم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

planetmercury
13-12-2009, 17:22
با اون هم امتحان کردم ولی به کانکتشن وصل نمیشه !!!

داخل setting گوشی یه آپشن هست که بقیه برنامه هارو با تنظیم GPRS همخوانی میده باید اون رو ست کنی، تا این کارو نکنی با هیچ برنامه ی دیگه ای هم بجز خود باروزر گوشی نمیتونی از GPRS استفاده کنی...

Ali Alone
15-12-2009, 11:37
دوستان میتونی دیک برنامه چت معرفی کنید که در حال حاضر کار کنه؟
چون الان هرچی دارم نه با ایرانسل کانکت میشه نه با همراه اول

Hadi King
16-12-2009, 23:49
دوستان میتونی دیک برنامه چت معرفی کنید که در حال حاضر کار کنه؟
چون الان هرچی دارم نه با ایرانسل کانکت میشه نه با همراه اول

دوست عزیز برا منم تازگی همینجوری شده نمیشه کانکت شـــد :41:
خیلی از برنامه ها رو امتحان کـــردم ...

sina1415
18-12-2009, 23:01
مشکل؟

وقتی از طریق ایرانسل می خوام به اینترنت وصل شم ... وقتی از مرورگر خود گوشی استفاده می کنم هیچ مشکلی نیست و سایت ها رو به راحتی باز می کنه ...

ولی وقتی از opera mine 5 مخصوص n70 استفاده می کنم سایت باز نمی کنه ( یه کم خط load پر می کنه ولی یه دفعه این ارور میاد :

verification of server certificate failed . please check the date setting in your device.

در حالیکه با مرورگر خود گوشی باز می کنه .. مشکل چیه ؟( در هر دو از یک conection استفاده می کنم ها ) فقط زود 2 روز دیگه مرخصیم تمومه .. خواهش می کنم چی کنم

مدل گوشی : n70

amirmo731359
21-12-2009, 22:41
با سلام و تشکر از همه، بعد از نصب نرم افزار و اجرای آن، نرم افزار user name و pass می خواد. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

Hadi King
22-12-2009, 09:14
با سلام و تشکر از همه، بعد از نصب نرم افزار و اجرای آن، نرم افزار user name و pass می خواد. لطفاً راهنمایی بفرمایید.
عجیبـــه :18:
اسم برنامه چــیه ؟
که احتیاج به یوزر و پسورد داره !!!

SANA.F
15-01-2010, 15:59
با سلام من گوشیم 6270 هست تا مدتی قبل برنامه بانک ملی رو گوشیم کار میکرد اما یکدفعه پیغام conflicting application میده برنامه پاک کردم دوباره ازسایتش گرفتم بازم همینطور بود .
ممنون میشم جواب بدید

gisha
16-01-2010, 09:57
با سلام.
گوشي من (5700) فايلهاي جاوا رو خيلي كند اجرا مي كنه ولي گوشي دوستم(سوني اريكسن k850) خيلي سريع تر از مال من اين كارو ميكنه!!!
راهي براي افزايش سرعت لود شدن برنامه هاي جاوا هست؟

kojaiali1
17-01-2010, 17:01
من یک گوشی سامسونگ jet8003 و دنبال یک دیکشنری براش میگردم سارا دیکشنری یا چندتا دیگه را امتحان کردم جواب نداد چه کار کنم ؟ اگر دارید معرفی کنید؟

Hadi King
19-01-2010, 00:20
با سلام.
گوشي من (5700) فايلهاي جاوا رو خيلي كند اجرا مي كنه ولي گوشي دوستم(سوني اريكسن k850) خيلي سريع تر از مال من اين كارو ميكنه!!!
راهي براي افزايش سرعت لود شدن برنامه هاي جاوا هست؟
دوست عزیز راهی نیســـت بستگی به گوشی و ساپورت کردنش داره :20:

من یک گوشی سامسونگ jet8003 و دنبال یک دیکشنری براش میگردم سارا دیکشنری یا چندتا دیگه را امتحان کردم جواب نداد چه کار کنم ؟ اگر دارید معرفی کنید؟
دوست من هر برنامه ای رو میخوای قسمت درخواست برنامه ها براش تایپک بزن !
زودتر به جوابت میرسی :11:

ايراندوست
20-01-2010, 15:17
سلام من گوشيم 5800 هست با بعضي فايلاي جاوا مخصوصا کتابهاش مشکل داره
کاملا صفحه کليد ميخواد وليکن تو گوشي من فقط رو بعضي کتابها کليد جهتي ميده و دکمه ستاره مثلث واعداد رو ندارم لطفا کمک کنيد

cheshme89
22-01-2010, 13:34
سلام دوستان
من یه گوشی nokia 6500 slide دارم که اشتباهی برنامه جاوایی که default رو گوشی نصب بود رو پاک کردم!!!!!!
الان هیچ کدوم از بازیها و برنامه ها و حتی ماشین حساب گوشی کار نمیکنه؟؟
لطفا اگه کسی میدونه چه جوری باید برنامه اشو پیدا و نصب کنم کمکم کنه
منتظرم،ممنون

Hadi King
22-01-2010, 23:35
سلام دوستان
من یه گوشی nokia 6500 slide دارم که اشتباهی برنامه جاوایی که default رو گوشی نصب بود رو پاک کردم!!!!!!
الان هیچ کدوم از بازیها و برنامه ها و حتی ماشین حساب گوشی کار نمیکنه؟؟
لطفا اگه کسی میدونه چه جوری باید برنامه اشو پیدا و نصب کنم کمکم کنه
منتظرم،ممنون
سلام دوست عزیز :11:
اسم برنامه و بازی اگه یادتونه بگید تا لینک دانلودش اگه باشه براتون قرار بدیــــم :20:

cheshme89
23-01-2010, 12:36
سلام دوست عزیز :11:
اسم برنامه و بازی اگه یادتونه بگید تا لینک دانلودش اگه باشه براتون قرار بدیــــم :20:

اسم خاصی نداشت، گوشی رو به سیستم وصل کردم یه فایل که نمیدونستن چیه-اسمش آشنا نبود- و پاک کردم فکر کنم جاوای گوشی بود از اون به بعد هیچ برنامه ای که به نوعی با جاوا سرو کار داره اجرا نمیشه!!!
پیغامی که میده اینه :
Supportive file .nothing to display
در صورتی که مطمئنم برنامه ها هیچ ایرادی نداره
ممنون میشم هرکی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه!
ُ

Hadi King
23-01-2010, 14:22
اسم خاصی نداشت، گوشی رو به سیستم وصل کردم یه فایل که نمیدونستن چیه-اسمش آشنا نبود- و پاک کردم فکر کنم جاوای گوشی بود از اون به بعد هیچ برنامه ای که به نوعی با جاوا سرو کار داره اجرا نمیشه!!!
پیغامی که میده اینه :
Supportive file .nothing to display
در صورتی که مطمئنم برنامه ها هیچ ایرادی نداره
ممنون میشم هرکی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه!
ُ
گوشیتو یه بار ریست کارخونه کن تو تنظیماتش هســـت . . .:46:

pouyaebi
17-02-2010, 12:20
با سلام من گوشیم 6270 هست تا مدتی قبل برنامه بانک ملی رو گوشیم کار میکرد اما یکدفعه پیغام conflicting application میده برنامه پاک کردم دوباره ازسایتش گرفتم بازم همینطور بود .
ممنون میشم جواب بدید

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

با سلام من گوشیم 6270 هست تا مدتی قبل برنامه بانک تجارت رو گوشیم کار میکرد اما یکدفعه پیغام conflicting application میده برنامه پاک کردم دوباره ازسایتش گرفتم بازم همینطور بود .
ممنون میشم جواب بدید

Hadi King
17-02-2010, 13:19
ممنون میشم جواب بدید

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

با سلام من گوشیم 6270 هست تا مدتی قبل برنامه بانک تجارت رو گوشیم کار میکرد اما یکدفعه پیغام conflicting application میده برنامه پاک کردم دوباره ازسایتش گرفتم بازم همینطور بود .
ممنون میشم جواب بدید
سلام
حالا بانک ملی یا تجارت ؟ :31:
شما گوشیتو ریســـت کن ببین چی میشـــه ...
چون داره ایراد از پوشه برنامه ها میگیره !!!

nasimevasl67
24-02-2010, 10:36
سلام.من یک گوشی sony ericsson مدل k750 دارم.می خوام رمان بریزم روش البته روی memoryش .از طریقreader.نمی دونم چه کار باید بکنم.لطفا راهنماییم کنین ممنون.

Hadi King
24-02-2010, 11:02
سلام.من یک گوشی sony ericsson مدل k750 دارم.می خوام رمان بریزم روش البته روی memoryش .از طریقreader.نمی دونم چه کار باید بکنم.لطفا راهنماییم کنین ممنون.
سلام
خب مموری رو با ریدر بالا میاری ؟
موقعی که مموری بالا اومـــد پوشه برنامه و بازی و غیره نمایش داده میشه شما رمان با فرمت jar رو میریزی قسمت برنامه ها یا other و بعد تو گوشی قسمت برنامه ها میری و اونو نصب میکنـــی :46:

mahyar.amini
26-02-2010, 11:15
سلام
من نمی تونم با گوشیم فایل هایی با پسنود جار رو بلوتوث کنم باید چی کار کنم آیا نرم افزاری برای این کار است
گوشی من نوکیا 6700کلاسیک هست و فقط از جاوا پشتیبانی می کنه
مرسی

Hadi King
26-02-2010, 14:31
سلام
من نمی تونم با گوشیم فایل هایی با پسنود جار رو بلوتوث کنم باید چی کار کنم آیا نرم افزاری برای این کار است
گوشی من نوکیا 6700کلاسیک هست و فقط از جاوا پشتیبانی می کنه
مرسی
دوســت عزیز برنامه X-plore هست که برای شما نمیخونه (سیمبین) !
شما باید از برنامه جاوا BlueFTP استفاده کنیــد برای ارسال فایلهای جاوا :11:

pourya_bo2pmc
03-03-2010, 19:03
سلام
سامسونگ اس 3500  تحت جاوا هستش ؟

Hadi King
04-03-2010, 02:27
سلام
سامسونگ اس 3500 تحت جاوا هستش ؟
آره دوست عزیز جاوا هستش :11:

pourya_bo2pmc
04-03-2010, 12:55
یه آنتی ویروس خوب و سبک میخواستم واسه سامسونگ اس 3500 میشه لطف کنین لینک دانلودشو واسم بگذارین

Hadi King
04-03-2010, 13:03
یه آنتی ویروس خوب و سبک میخواستم واسه سامسونگ اس 3500 میشه لطف کنین لینک دانلودشو واسم بگذارین
دوســـت عزیز گوشی شما جاوا هستش و آنتی ویروس جاوا هم نیســـت :41:

pourya_bo2pmc
04-03-2010, 17:31
راستش
من یه گوشی سامسونگ S3500 واسه کسی گرفتم با یک مموری 1 گیگ مارکهای متفرقه

از همون دفعه ی اول که این گوشی از گوشیهای دیگه بلوتوث میگیره نمیدونم چی میشه که گوشی هی خاموش روشن میشه به قولی ریست و تا مموریشو بیرون نیاری خوب نمیشه 

اینجور شدنش هم وقتی از بعضی گوشیها بلوتوث میگیره اینجور میشه مثلا من که خودم n70 دارم اگه از من فایلی از طریق بلوتوث بهش داده بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد اما بعضا گوشیهای دیگه به مشکل بر میخوره و همونطوری که گفتم هی ریست میشه

لطفا علت اینکه اینجور میشه رو بهم بگین و راهنمایی کنین که چیکار باید بکنم

یکی گفت باید آنتی ویروس روش نصب بشه و یکی گفت رمو عوض کن مشکل از اونه
حالا کدومشه به نظر شما ؟

Hadi King
04-03-2010, 19:11
راستش
من یه گوشی سامسونگ S3500 واسه کسی گرفتم با یک مموری 1 گیگ مارکهای متفرقه

از همون دفعه ی اول که این گوشی از گوشیهای دیگه بلوتوث میگیره نمیدونم چی میشه که گوشی هی خاموش روشن میشه به قولی ریست و تا مموریشو بیرون نیاری خوب نمیشه

اینجور شدنش هم وقتی از بعضی گوشیها بلوتوث میگیره اینجور میشه مثلا من که خودم n70 دارم اگه از من فایلی از طریق بلوتوث بهش داده بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد اما بعضا گوشیهای دیگه به مشکل بر میخوره و همونطوری که گفتم هی ریست میشه

لطفا علت اینکه اینجور میشه رو بهم بگین و راهنمایی کنین که چیکار باید بکنم

یکی گفت باید آنتی ویروس روش نصب بشه و یکی گفت رمو عوض کن مشکل از اونه
حالا کدومشه به نظر شما ؟
آنتی ویروس که نیســت برای جــاوا ...
شما رم رو عوض کنیـــد و امتحان کنیــد ببینید چی میشــه ؟

baharshiraz
07-03-2010, 13:34
روی گوشی w205 من فایلهای جاوا رو روی مموری میذارم با حجم های مختلف

با فایلهای حجیم که ارور میده مموریت کمه و روی فایلهای کم حجم هم حتما باید روی مموری گوشی بریزم و ری مموری کارد کپی نمیشه.

چاره ای براش هست؟

Hadi King
07-03-2010, 14:16
روی گوشی w205 من فایلهای جاوا رو روی مموری میذارم با حجم های مختلف

با فایلهای حجیم که ارور میده مموریت کمه و روی فایلهای کم حجم هم حتما باید روی مموری گوشی بریزم و ری مموری کارد کپی نمیشه.

چاره ای براش هست؟
دوست عزیز با مموری های دیگه امتحان کردی بازم همینجوریـــه نصب نمیشــن ؟
موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

baharshiraz
07-03-2010, 14:23
دوست عزیز با مموری های دیگه امتحان کردی بازم همینجوریـــه نصب نمیشــن ؟
موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
آره دوست عزیز ب 2تا مموری دیگه هم تست کردم دقاقا اینطوری میشه.

راهی براش نیست بتونم رو مموریم کپی کنم؟

Hadi King
07-03-2010, 17:26
آره دوست عزیز ب 2تا مموری دیگه هم تست کردم دقاقا اینطوری میشه.

راهی براش نیست بتونم رو مموریم کپی کنم؟
دوســت عزیز شما تو این تایپک هم مشکلتون رو بیان کردید پس منتظر باشید همونجا دوستانی که جوابتون رو دادن بیان کمکتون کنن چون اگه من اینجا جوابتون رو بدم خودتون گمراه میشید که کار منو انجام بدید یا اون دوستی که تو تایپک دیگه راهنمایی کرده !
مهم : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
از این به بعد مشکلات خودتون رو تو یه تایپک بیان و دنبال کنیـــد :11:

nasimevasl67
10-03-2010, 13:33
سلام.من رمان مسافر کوچه های عاشقی رو دانلود کردم ولی توی گوشیم باز نمی کنه.لینکش خرابه؟یا مشکل از گوشی منه؟
آخه رمانهای دیگه رو باز می کنه!

m6788
12-03-2010, 19:31
سلام بر همه ببخشید من یک سوالی دارم من یک گوشی ال جی دارم ولی نموتونه فایل های جار رو بفرسته چکار کنم که بتونم این فایل ها رو از طریق بلوتوث بفرستم بعضی میگن برنامه اکسپلورر میخواد ولی من اکسپلورر خوبی که جار باشه پیدا نکردم ممنون میم اگه کسی راهنماییم کنه:41:

Hadi King
15-03-2010, 21:30
سلام.من رمان مسافر کوچه های عاشقی رو دانلود کردم ولی توی گوشیم باز نمی کنه.لینکش خرابه؟یا مشکل از گوشی منه؟
آخه رمانهای دیگه رو باز می کنه!
موقع باز کردن کتاب چه اروری میـــده ؟

سلام بر همه ببخشید من یک سوالی دارم من یک گوشی ال جی دارم ولی نموتونه فایل های جار رو بفرسته چکار کنم که بتونم این فایل ها رو از طریق بلوتوث بفرستم بعضی میگن برنامه اکسپلورر میخواد ولی من اکسپلورر خوبی که جار باشه پیدا نکردم ممنون میم اگه کسی راهنماییم کنه:41:
اکسپلورر جاوا که وجود نداره ...
من که گوشی جاوا داشتم همین مشکل رو داشتـــم !!!

kaveh dadkhah
17-03-2010, 14:42
سلام من يه برنامه opera براي موبايل دانلود كردم.(3110c)وقتي extract كردم چند تا فايل اومد.memory 1gigدارم ولي نمي دونم بايد چيكار كنم؟؟!!لطفا كمك كنيد.مرسي

Hadi King
17-03-2010, 16:52
سلام من يه برنامه opera براي موبايل دانلود كردم.(3110c)وقتي extract كردم چند تا فايل اومد.memory 1gigدارم ولي نمي دونم بايد چيكار كنم؟؟!!لطفا كمك كنيد.مرسي
خب دوســت عزیز ببین کدوم یکی از فایل ها پسوندش jar هستش اونو توی گوشی بریز و نصب کن :46:
اگر هم وجود نداشــت همون فایلی که دانلود کردی پسوندش رو به jar تغییر بده :20:

radikalx
26-03-2010, 22:00
با سلام به همه دوستان عزيز
يه نرم افزار براي دانلود از
طريق موبايل ميخوام كه
بتونم از سايتايي مثل
ربيدشير دانلود كنم:)s60.V2-
N72(
يه مشكل هم با
operamini5beta2دارم كه باهاش
صفحه باز ميكنم ولي كارايي
مثل ذخيره صفحه يا دانلود
روfailedميزنه?!
اكه جواب بدين ممنون ميشم
مرسي از همه

hirondelle
31-03-2010, 14:03
سلام
نمی تونم از سایت java.com دانلود کنم JavaScript رو.واقعا کلافه ام کرده.همین مشکل رو با flash player هم دارم ،همش این پیغام رو میده:
the servser replies that you don t have permissions to download this file. details:1.1.403 forbidden:grrr:لطفا کمک کنید

hosein67
17-04-2010, 10:33
سلام دوستان من گوشی sumsung g800 دارم اما فایل .gar رو باز نمیکنه نمیدونم چیکار کنم اگه اینو باز نمیکنه پس چه فرمتیو باز میکنه؟

Hadi King
17-04-2010, 12:14
سلام دوستان من گوشی sumsung g800 دارم اما فایل .gar رو باز نمیکنه نمیدونم چیکار کنم اگه اینو باز نمیکنه پس چه فرمتیو باز میکنه؟
دوست عزیز گوشی های سامسونــگ فایل های با پسوند jad رو باز میکنــه :46:

ali zi zeperto
03-05-2010, 10:23
سلام.من سه تا گوشی مدلهای x3 , 6300 , 7500 نوکیا دم دستمه و م یخوام روی هر سه تاشون دیکشنری نصب کنم.چند تا دیکشنری هم دانلود کردم.آخرین ورژن pcsuit رو هم دانلود کردم.موقع نصب روی گوشی ها پیغام میده که اندازه فایل خیلی بزرگه.اغلب دیکشنری ها هم در همین اندازه ها هستند.کوچکتر پیدا نکردم.حالا چیکار کنم؟مشکل کجاست؟
آیا دیشکنری خوب سراغ دارید که کمتر از 1 مگابایت باشه؟
راهنمایی بفرمایید.ممنون

total_overdose
03-05-2010, 23:35
سلام.من سه تا گوشی مدلهای x3 , 6300 , 7500 نوکیا دم دستمه و م یخوام روی هر سه تاشون دیکشنری نصب کنم.چند تا دیکشنری هم دانلود کردم.آخرین ورژن pcsuit رو هم دانلود کردم.موقع نصب روی گوشی ها پیغام میده که اندازه فایل خیلی بزرگه.اغلب دیکشنری ها هم در همین اندازه ها هستند.کوچکتر پیدا نکردم.حالا چیکار کنم؟مشکل کجاست؟
آیا دیشکنری خوب سراغ دارید که کمتر از 1 مگابایت باشه؟
راهنمایی بفرمایید.ممنون
سلام دوست عزیز
شما دیکشنری pmd رو نصب کن که واقعا عالیه.
ببین همشو بریز روی مموری کارت بعد از تو خود گوشی نصب کن.نمیخواد با پی سی سوییت نصب کنی.

p30pro
05-05-2010, 09:39
من پیام تنظیمات رو دریافت کردم و ذخیره هم کردم ولی یه مشکلی دارم اوپرا مینی و هیچ کدوم از برنامه های اینترنتی کار نمی کنند فقط مرور گر خود گوشی کار می کنه !! چهکار کنم ؟

NINTENDO_DS
05-05-2010, 10:32
کار راحت اینه که برین توی انجمن نوکیا اونجا سوالتون رو بفرمایید

majid_n
18-06-2010, 05:34
سلام
بعد از یه مدتی برنامه بانک ملی رو پاک کردم و خواستم دوباره نصب کنم که این پیغام رو میده و دیگه نصب نمی شه.حتی گوشی رو فلش هم کردم ولی نشد که نشد. به نظر شما مشکل چیه؟ این هم پیغام
Installer: system error ( - 12 )
البته برا یه سری دیگه از برنامه ها هم همین مشکل رو دارم.
گوشیم 6630
ممنون از راهنماییتون

mohebin
11-08-2010, 00:28
توگوشي 5130نرم افزارنداي توحيد2ارورميده چراكاريش مشه كرد

Hadi King
11-08-2010, 11:42
توگوشي 5130نرم افزارنداي توحيد2ارورميده چراكاريش مشه كرد
سلام دوســت عزیــز چه اروری موقع نصـــب میــده ؟ :20:

pooyan.saj
04-09-2010, 04:37
سلام من وقتي برنامه هاي كاربردي مثل ديكشنري با فرمت jar رو روي گوشيم كه سامسونگ يو600 هستش ميريزم عبارت file not supported رو مينويسه يعني گوشي من فرمت jar رو ساپورت نميمنه؟ مشكل از كجاست؟ لطفا راهنماييم كنيد اگر بخوام اين برنامه ها رو داشته باشم بايد چه كار كنم

Hadi King
04-09-2010, 19:28
سلام من وقتي برنامه هاي كاربردي مثل ديكشنري با فرمت jar رو روي گوشيم كه سامسونگ يو600 هستش ميريزم عبارت file not supported رو مينويسه يعني گوشي من فرمت jar رو ساپورت نميمنه؟ مشكل از كجاست؟ لطفا راهنماييم كنيد اگر بخوام اين برنامه ها رو داشته باشم بايد چه كار كنم

سلام دوست عزیز ساپورت میکنه ولی باید شما پسوند jad از برنامه داشته باشید که بعضی از برنامه ها همچین پسوندی همراهشون هستش ! شما میتونید برنامه ای رو که گرفتید پسوندش رو از jar به jad تغییر بدید بعد ببینید نصب میشـه :20:

pooyan.saj
04-09-2010, 20:46
سلام دوست عزیز ساپورت میکنه ولی باید شما پسوند jad از برنامه داشته باشید که بعضی از برنامه ها همچین پسوندی همراهشون هستش ! شما میتونید برنامه ای رو که گرفتید پسوندش رو از jar به jad تغییر بدید بعد ببینید نصب میشـه :20:

سلام مجدد من اين كارو كردم يعني پسوند فايل رو jad كردم ولي بازم ساپورت نكرد آيا نرم افزار خاصي هست كه jar رو به jad تبديل ميكنه يا بايد فرمت فايل از اول jad باشه؟ شما ديكسنري خوب كه موبايل من ساپورت كنه سراغ نداريد؟

Hadi King
05-09-2010, 02:48
سلام مجدد من اين كارو كردم يعني پسوند فايل رو jad كردم ولي بازم ساپورت نكرد آيا نرم افزار خاصي هست كه jar رو به jad تبديل ميكنه يا بايد فرمت فايل از اول jad باشه؟ شما ديكسنري خوب كه موبايل من ساپورت كنه سراغ نداريد؟

نه عزیـــز برنامه خاصی نداره !!!
آره باید از همون اول jad باشه یعنی یه فایل jar یه فایل jad ...
شما دوتا کپی از برنامه بگیر و پسوند یکی رو jad کن یکی هم jar و هر دو رو تو یه پوشه قرار بده تو موبایلــت بعد موقع نصب رو یکیشون تست کن ببیند بازم ساپورت نمیکنـــه ؟ خب سرچ کنید دیکشنری با فرمت jad یا همراه با jad ... :46:

Leon-117
06-09-2010, 08:34
سلام دسوتان.opera mini توي گوشي من كار نميكنه.وقتي وارد برنامه ميشم بعد لود برنامه ميگه كه نميتونه به اينترنت وصل بشه و تنظيماتم رو چك كنم.ولي تنظيمات درسته.
گوشيم نوكيا 6300 هست سيم كارت هم ايرانسل.
ممنون

mo_es110
11-09-2010, 21:54
سلام
من نیم بوز نصب کردم و باهاش کار هم می کردم ولی نمیدونم چی شد که حالا دیگه کانکت نمیشه و این error رو میده:

***********application access set to not allowed********
نمیدونم چیکار کنم
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــک:41:

mo_es110
11-09-2010, 22:02
سلام

من گوشی 6500 دارم
برنامه نیم باز نصب کردم و چند ماه استفاده کردم ولی نمی دونم چرا چند روزه هر کاری میکنم دیگه نیمباز کانکت نمیشه در ص.رتی که میتونم اینترنت برم:(
وقتی میرم نیمباز این error رو میده :

اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر

Hadi King
12-09-2010, 10:52
سلام

من گوشی 6500 دارم
برنامه نیم باز نصب کردم و چند ماه استفاده کردم ولی نمی دونم چرا چند روزه هر کاری میکنم دیگه نیمباز کانکت نمیشه در ص.رتی که میتونم اینترنت برم:(

اگه میشه راهنمایی کنید
با تشکر

سلام دوست عزیز برنامه رو حذف و دوباره نصـب کنیــد ببینید بازم ارور میده موقع کانکت شدن !

tamcat
25-09-2010, 23:44
سلام
بین تمام نرم افزار های موبایل بانک ،فقط برای بانک تجارت توی گوشیم نصب نمی شه(گوشی wave)هردو فرمت jar , jad راامتحان کردم.لطفا راهنمایی کنید.

Hadi King
26-09-2010, 01:36
سلام
بین تمام نرم افزار های موبایل بانک ،فقط برای بانک تجارت توی گوشیم نصب نمی شه(گوشی wave)هردو فرمت jar , jad راامتحان کردم.لطفا راهنمایی کنید.

سلام عزیز . ارور خاصی میده !

tamcat
26-09-2010, 19:59
سلام
آیکون برنامه بانک بعد از نصب نمایش داده می شه ولی وقتی روش کلیک می کنم بدون شروع برنامه می نویسه برنامه در حال دانلود وفوری به حالت اول برمی گرده وفقط آیکون آرم بانک رو نشون می ده.

mo_es110
27-09-2010, 07:36
:37:سلام
ممنون از راهنماییتون

من گوشی 6500 دارم

من بار ها این برنامه رو حذف و نصب کردم.نشد
حتی برنامه های دیگه چت(bombus, sh messanger,ebuddy) رو هم روش امتحان کردم. بازم همین خطا رو میده
تنظیمات GPRS رو هم چند بار حذف کردم و دوباره گرفتم. نشد.حتی گوشی رو ریست کردم. هم ریست تنظیمات و هم ریست کلی(*#7370#)
دیگه نمیدونم چیکار کنم:37:

yaki021
02-10-2010, 12:40
سلام
من برنامه جاو براي گوشي چيني k300 مي خوام
ممنون

davood.2008
09-10-2010, 13:26
سلام دوستان
امیدوارم درست مطرح کرده باشم
می خواستم بدونم پلیری هست که همه فیلمی بخصوص mkv,avi, رو پخش کنه
راحت باشه گوشی من W960 هست و سیستم عاملش uiq3 هست
نطرتون چیه؟

punishment
10-10-2010, 07:23
سلام
من گوشی سامسونگ 3653 دارم برنامه تهران یاب نصب کردم که اول موقع نصب پیغام داد content not sign بعد ادامه دادم نصب شد امما موقع اجرا java error میده و پیغام میده no memory available چیکار باید کنم؟
ممنون

AbKhiar
11-10-2010, 06:41
سلام
من يه n95‎ ‎8gb ‎دارم كه چند وقته ويروسي شده
بطوري كه حافظه داخلي گوشي رو 700كيلوبايت نشون ميده
هرچي هم كد *#7370# رو ميزنم كه فرمت بشه فايده نداره _ آنتي ويروس هم كه ميام بريزم توش ميگه حافظه كمه براي نصب_ بنظرتون راه حلش چيه?
برنامه اي هست? يا كدي ترفندي ...
يا بايد ببرم فلش بشه

bigilo
05-11-2010, 17:28
سلام دوستان عزیز
مطمئنا خیلیهاتون با برنامه های مکالمه صوتی و تصویری نظیر skype و fring اشنا هستین. میخواستم بدونم چه جوری میتونم از طریق فرینگ یا اسکایپ با فرمت جاوا روی گوشیهای ساده موبایل مکالمه صوتی داشته باشم . من که هر کاری کردم نشد و ارور داد که نسخه فرینگ نصب شده فقط برای چت نوشتاری هست. ایا نسخه جاوا برای مکالمه صوتی این دو برنامه وجود داره یا فقط باید از نسخه سیمبین استفاده کرد؟ یا مثلا راهی برای تبدیل برنامه های سیمبین به جاوا هست یا نه ؟
و سوال دیگرم اینکه تو اسکایپ چه طوری میشه افراد انلاینو پیدا کرد. من که هر کاری کردم نشد و فقط لیست مشترکینشو اعم از افلاین و انلاین میاره که اصولا لیست افراد ایرانی افلاین هستن.لطفا راهنمایی کنید.

imanparsa
27-12-2010, 14:42
سلام دوستان عزیز
مطمئنا خیلیهاتون با برنامه های مکالمه صوتی و تصویری نظیر

skype و fring اشنا هستین. میخواستم بدونم چه جوری میتونم از طریق فرینگ یا اسکایپ با فرمت جاوا روی گوشیهای ساده موبایل مکالمه صوتی داشته باشم . من که هر کاری کردم نشد و ارور داد که نسخه فرینگ نصب شده فقط برای چت نوشتاری هست. ایا نسخه جاوا برای مکالمه صوتی این دو برنامه وجود داره یا فقط باید از نسخه سیمبین استفاده کرد؟ یا مثلا راهی برای تبدیل برنامه های سیمبین به جاوا هست یا نه ؟

و سوال دیگرم اینکه تو اسکایپ چه طوری میشه افراد انلاینو پیدا کرد. من که هر کاری کردم نشد و فقط لیست مشترکینشو اعم از افلاین و انلاین میاره که اصولا لیست افراد ایرانی افلاین هستن.لطفا راهنمایی کنید.

شما اگر از نيمبوز استفاده كني ميتوني چت صوتي انجام بدي كه نسخه ي جاوا هم موجود است داخل سايت نيمبوز.
اسكايپ رو نميدونم:10:

imanparsa
28-12-2010, 10:27
سلام دوستان .
من گوشي 2700 نوكيا دارم.
وارد سايت ميشم و ميخوام shmessenger رو دانلود كنم.
اما 2تا فايل براي دانلود بهم ميده.يكي پسوند جاد داره و يكي جار.
اثلا نميدونم نوكيا 2700 رو ساپورت ميكنه يا نه.
ترو خدا كمكم كنيد.
جار و جاد چين؟چه گوشي هايي اينا رو ساپورت ميكنن؟:41:

Hadi King
28-12-2010, 12:01
سلام دوستان .
من گوشي 2700 نوكيا دارم.
وارد سايت ميشم و ميخوام shmessenger رو دانلود كنم.
اما 2تا فايل براي دانلود بهم ميده.يكي پسوند جاد داره و يكي جار.
اثلا نميدونم نوكيا 2700 رو ساپورت ميكنه يا نه.
ترو خدا كمكم كنيد.
جار و جاد چين؟چه گوشي هايي اينا رو ساپورت ميكنن؟:41:

سلام . شمـا باید پسوند jar رو نصب کنی روی گوشیتون . jad برای گوشی های سامسونگ هستش ! :46:
Jar فایل به نوعی فایل نهایی و اجرایی هست که در اصل یک فایل فشرده شده نظیر فایل zip هست و شامل یک سری فایل .class هست :20:

death knight
07-01-2011, 18:28
دوستان من نیاز دارم که درایور های گوشیم روی سیستمم نصب باشه
w810 چکار باید بکنم ؟
سی دی ندارم
و هدفم هم انتقال اس ام اس ها بروی پی سی هست

Hadi King
17-01-2011, 14:41
دوستان من نیاز دارم که درایور های گوشیم روی سیستمم نصب باشه
w810 چکار باید بکنم ؟
سی دی ندارم
و هدفم هم انتقال اس ام اس ها بروی پی سی هست

سلام . خـب PC Suite سونی اریکسون از نت دانلــود کنـــ :46:
یه برنامه دیگه هم بــود یادم نمیــاد اسمش میتونستی اس ام اس ها رو ذخیره یا با برنامه بفرستــی :20:

mghaffari49
22-01-2011, 12:04
سلام.نرم افزاری لایتنر خوب سراغ دارین که رابع کاربری کامپیوتر هم داشته باشه و با زبون فارسی هم مشکل نداشته باشه؟ گوشی من آنفورچنتلی سامسونگ استاره (S5233).

masoodregister
24-01-2011, 17:22
نرم افزار همراه بانک ملت در گوشی 2700 کلاسیک اجرا میشه بعد از وارد کردن کلید تبادل و رمز ورود به روزرسانی نمیشه؟ کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
ضمنا اگه نرم افزار همراه بانک ملت برای 2700 کلاسیک دارید برای دانلود بزارید.

psingal
31-01-2011, 21:39
سلام
چرا من بشتره برنامه هايي كه ميريزم تو گوشي اجرا نميشه
مدل گوشيم 5130 هست

Hadi King
06-02-2011, 00:59
سلام
چرا من بشتره برنامه هايي كه ميريزم تو گوشي اجرا نميشه
مدل گوشيم 5130 هست

سلام دوســت عزیز اجرا نمیشه ، نصب نمیشـه ، ارور میده ؟
پسوند فایلهای نصبـــی چیـــه ( Jar * Sis ) ... ?

aminealizade
19-02-2011, 23:41
با سلام
با تشکر

مشکل شما این بوده که باید همون فایل را در گوشی خود تون کپی میکردید نه این که اون رو از حالت فشرده خارج کنید. فایل های jar مثل فایل های rar و zip نوعی فایل فشرده هستند. شما باید فایل jar را بدون اینکه از حالت فشرده در بیارید مستقیما روی گوشی خود تون کپی کنید.
ممکن است شما بخواهید یک برنامه فیلم تصویر یا هرچیز دیگه ای رو دانلود کنید. ممکن است حاصل دانلود شما یک فایل rar یا zip باشه خوب طبیعتا آن را از حالت فشرده باز میکنید و فایل های مورد نظر خود را پیدا میکنید.
همیشه به پسوند فایل دانود شده دقت کنید. اگر کامپیوتر شما پسوند فایل رو نشون نمیده. از control pannel کامپیوتر گزینه folder option را پیدا کنید
control pannel> folder option > view>
سپس تیک گزینه hide extension رو بردارید.

Aboobakr22
29-03-2011, 10:20
سلام

مدل گوشی من نوکیا 6303 هست که هر مسنجری روش نصب می کنم ارور کانکشن فایلد می ده و میگه تنظیمات رو تغییر بده و درست کن. با اینکه تنظیمات درسته و من می تونم به راحتی وارد اینترنت بشم باهاش ولی مسنجر لوگین نمیشه. مسنجرهای زیادی رو امتحان کردم ولی همشون همین مشکلو دارن و ارور میدن. آخرین مسنجری که نصب کردم اسمش هست yamee ver1.0 هست که ارور زیر رو میده:

connection failed!
please check the connection setting

لطفا علت این ارور و راه حلش رو بگین ممنون

deadpoett
02-04-2011, 07:24
سلام
چطور میشه متن اس ام اس هایی که برنامه های جاوای موبایل ارسال می کنند رو دید؟!

MN32
06-04-2011, 19:20
سلام
چطور میشه متن اس ام اس هایی که برنامه های جاوای موبایل ارسال می کنند رو دید؟!

با سلام

فعلا امکان این کار مقدور نیست... برخی از برنامه ها قبل از ارسال چیش نمایشی از متن می ذارن که می تونید ببینید و اپه خواستید ویرایش کنیدش...

سلام

مدل گوشی من نوکیا 6303 هست که هر مسنجری روش نصب می کنم ارور کانکشن فایلد می ده و میگه تنظیمات رو تغییر بده و درست کن. با اینکه تنظیمات درسته و من می تونم به راحتی وارد اینترنت بشم باهاش ولی مسنجر لوگین نمیشه. مسنجرهای زیادی رو امتحان کردم ولی همشون همین مشکلو دارن و ارور میدن. آخرین مسنجری که نصب کردم اسمش هست yamee ver1.0 هست که ارور زیر رو میده:

connection failed!
please check the connection setting

لطفا علت این ارور و راه حلش رو بگین ممنون

شما از خود سایت و با گوشی دانلود کنید تا با فایل JAD ساین شده (نه درست شده با مینی کاماندر یا جاد میکر) نصب کنید و تنظیمات جاوا رو هم روی گوشیتون تست کنید تا درست باشه.

ma110
20-04-2011, 17:30
سلام دوستان عزيز
گوشي من samsung m8910 pixon 12 هست سه تا سوال داشتم
اول: آيا مي تونم phonbook و masage هام رو از روي كامپيوتر مديريت كنم (manage) كنم يا نه؟
دوم: چطور مي تونم محل نصب برنامه ها رو روي گوشي مشخص كنم مثلا برنامه در گوشي نصب بشه يا در memory؟
سوم: موقع نصب برنامه با پيغام content not signed مواجه مي شم اينو چكار كنم؟
ببخشيد سوالاتم زياده :35:

deadpoett
25-04-2011, 09:25
[QUOTE=MN32;5994838]با سلام

فعلا امکان این کار مقدور نیست... برخی از برنامه ها قبل از ارسال چیش نمایشی از متن می ذارن که می تونید ببینید و اپه خواستید ویرایش کنیدش...

با سلام
خودم راهشو پیدا کردم دوست عزیز،اگه برنامه جاوا باشه داخل فایل لاگ برنامه KEmulator میشه متن اس رو دید
Kemulator برنامه شبیه ساز موبایله که برنامه های جاوا رو میشه باهاش تو کامپیوتر اجرا کرد (البته نه همشون رو )

VAHID321
28-04-2011, 16:24
نمیدونم درست اومدم یا نه:23:
میشه یه سایت خوب که برنامه های خوب و جدید داشته باشه معرفی کنید(فرق نداره ایرانی خارجی)
گوشی من:c901

mdmehry
02-05-2011, 16:27
برای گوشی 5130 کسی دیکشنری سراغ داره؟

syd_fattah
24-05-2011, 11:53
سلام
من گوشی5800 دارم
متاسفانه بیشتر کتاب های الکترونیک که موجود هست با رزولیشن های پایین مثل240 هست که برای کسانی که مثل من صفحه نمایش گر گوشیشون بزرگ هست باعث عزابه که بخوان کتاب هارو نصفه صفحه نمایش گر مشاهده کنن.میخواستم بدونم ایا راه کاری هست برای بالا بردن رزولیشن این کتاب ها.ممنون میشم کمکم کنین:20:

Parmidas
31-05-2011, 00:32
سلام، گوشی من مدل نوکیا 5610 هست. وقتی میخوام کتابی یا فرمت پرنیان رو باز کنم این error میده: application error, out of memorry error. چیکار کنم تا درست بشه؟؟؟؟

sajad_n90
25-06-2011, 00:02
سلام
من سامسونک مدل کوربی دارم و نرم افزار ایران دارو برام خیلی حیاتی هستش ولی بعد از نصب موقع اجرا خطا میده و باز نمیشه خطاش این که میگه (خطای java،حافظه ای موجود نیست)
چند تا نرم افزار دیگه هم ریختم بازم همین طوری میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید به خدا خیلی برام حیاتی هستش.
ممنون

sajad_n90
27-06-2011, 00:25
سلام
درست شد با برنامه jad maker تبدیلش کردم و نصب شد و اجرا شد ولی یه مشکلی هست این که کلمات را بر عکس نشون میده و به صورت حروف جدا جدا ، آیا راه حلی برای درست شدنش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

aaeiria
08-07-2011, 15:47
گوشی من lg مدل ku990
همراه بانک ملت رو نمی تونم رو گوشیم نصب کنم. آیا میشه به نحوی این کار رو انجام بدم؟

death knight
31-07-2011, 03:48
من یه w810 دارم کلیاس ام اس دارم که باید باشن
راهی هست اینا رو بریزم روی کامپیوتر ؟
یکی از دوستان MyPhoneExplorer رو پیشنهاد کرد که متاسفانه هر کاری کردم گوشی من نشناخت

Hadi King
05-08-2011, 16:58
من یه w810 دارم کلیاس ام اس دارم که باید باشن
راهی هست اینا رو بریزم روی کامپیوتر ؟
یکی از دوستان MyPhoneExplorer رو پیشنهاد کرد که متاسفانه هر کاری کردم گوشی من نشناخت
سلام ، بهتـرین برنامه برای کپی اس ام اس همین هستش که دوستتون معرفی کرده .
از پی سی سویت هم میتونی استفاده کنید اگه امکان کپی و بـک آپ داشته باشه :20:
درایـــو Usb رو نصـب کرده باشی نباید مشکلی داشته باشه برای شناختن گوشی !

zaherimob
06-08-2011, 09:33
سلام
چرا نرم افزار بانك صادرات رو سامسونگ GT-S5560I نصب ميشه اما درست كار نميكنه يعني انگار فونتها را نمي شناسه به هم مي ريزه كسي هست بدنه مشكل از كجاست معمولا اين نرم افزار روي اكثر گوشي ها جواب مي ده ولي نمي دونم چرا رو اين گوشي اينجوريه

hshasani
13-08-2011, 20:17
سلام
خواهش می کنم یکی کمکم کنه
من گوشیم satio هستش و می خوام mobipocket برای جاوا روش نصب کنم اما همش تا وسط کار نصب می کنه بعد خطای certificate error رو میده.
جه کار کنم؟؟؟؟؟؟

Hadi King
13-08-2011, 20:19
سلام
خواهش می کنم یکی کمکم کنه
من گوشیم satio هستش و می خوام mobipocket برای جاوا روش نصب کنم اما همش تا وسط کار نصب می کنه بعد خطای certificate error رو میده.
جه کار کنم؟؟؟؟؟؟
سلام باید گوشیتون رو هـک کنیـــد اگه برنامه جاوا نباشــه !
اگـه برنامه جاوا باشه نیازی به هـک نداره .

قاصدك1
16-08-2011, 02:06
سلام من برنامه تفسير نمونه روروي گوشيم ريختم اما نصب نمي شه ارور ميده مرسي

Hadi King
17-08-2011, 08:22
سلام من برنامه تفسير نمونه روروي گوشيم ريختم اما نصب نمي شه ارور ميده مرسي
سلام ، چـه اروری میــده ؟
مـدل گوشیـتون چیــه ؟

8855412
24-08-2011, 23:24
سلام گوشی من ویواز یو 5 است ولی بعضی از کتابهای پرنیان توش باز نمیشه با تشکر

behnam_tr
05-09-2011, 09:14
برنامه همراه بانک ملی رو گوشیم نصب نمیشه مشکل از کجاست؟
البته قبلا نصب کرده بودم الان هر کاری میکنم یا میگه jad چیدا نشد
یا میگه downloaded jar is invalid

Hadi King
14-09-2011, 10:36
برنامه همراه بانک ملی رو گوشیم نصب نمیشه مشکل از کجاست؟
البته قبلا نصب کرده بودم الان هر کاری میکنم یا میگه jad چیدا نشد
یا میگه downloaded jar is invalid
سلام دوسـت عزیز اینجـور برنامه ها اگـه هسـت ، از سایت خود بانـک دانلـود کنید خیلی بهتره و نصب هم میشـه !

shahab_blaster
24-09-2011, 19:50
سلام
چطور میشه ارور JAVA error No memory available رو تو سامسونگ حل کرد
راهی داره جاوای گوشیو دست زد یا نه باید گوشی رو عوض کرد

Hadi King
24-09-2011, 21:50
سلام
چطور میشه ارور JAVA error No memory available رو تو سامسونگ حل کرد
راهی داره جاوای گوشیو دست زد یا نه باید گوشی رو عوض کرد
سلام دوسـت عزیز سایت زیر در مورد این ارور بحث شده ولی فکر نکنم راهی داشته باشه !
برا همه برنامه های جاوا این ارور رو میــده ؟

shahab_blaster
25-09-2011, 08:30
سلام دوسـت عزیز سایت زیر در مورد این ارور بحث شده ولی فکر نکنم راهی داشته باشه !
برا همه برنامه های جاوا این ارور رو میــده ؟

سلام
ممنون از پاسختون
نه برا همه نیست فقط بعضی ها

Hadi King
25-09-2011, 13:47
سلام
ممنون از پاسختون
نه برا همه نیست فقط بعضی ها
اگه فقـط برای بعضـی از برنامه و بازی های جاوا اینجوری باشــه .
فکر نکنم بشـه کاری کـرد برا گوشی خواهرم هم اینجوری بود هر کاری براش کردم نشـد ..:20:

arashsard
27-09-2011, 20:54
سلام بچه ها.من میخواستم با گوشیم یاهو مسنجر یاز کنم.خطمم ایرانسل هست.4 5 تا برنامه یاهو مسنجر روش نصب کردم اما بهد از اینگه آیدی و پسوردم میزنم مینویسه کانکتینگ . بهد ارور.اصلا لوگین نمیشه.اینترنت گوشیمم وصله.یعنی باش میشه وبگردی کرد.چی کار باید بکنم.تنضیمات جی پی ار اس رو باید تنظیم کنم؟؟.کسی کمکم میکنه

Hadi King
28-09-2011, 22:21
سلام بچه ها.من میخواستم با گوشیم یاهو مسنجر یاز کنم.خطمم ایرانسل هست.4 5 تا برنامه یاهو مسنجر روش نصب کردم اما بهد از اینگه آیدی و پسوردم میزنم مینویسه کانکتینگ . بهد ارور.اصلا لوگین نمیشه.اینترنت گوشیمم وصله.یعنی باش میشه وبگردی کرد.چی کار باید بکنم.تنضیمات جی پی ار اس رو باید تنظیم کنم؟؟.کسی کمکم میکنه
سلام دوسـت عزیز میتونید از برنامه های زیر استفاده کنیـد !
باید اشتراک داشته بشــی ..
Nimbuzz , Talkonaut , Ebuddy , Googletalk , Aqe , Qeep , Sh mesenger

M-I-L-A-D
29-09-2011, 13:12

Hadi King
30-09-2011, 08:27
سلام , ارور خاصـی نمیـــده .. ؟
اگــه روی گوشیــت نصـب شده باید اجـرا بشـــه .

Dark Shine
03-10-2011, 17:20
هنگـام کانکـت اولـیه ( در حـال نصـب ) ، پیغـام مـیده کـه اتصـل ممکـن نیست ، تنظیمـات رو بررسـی کنـین .
تنظیمـاتم درستـه ، یعنـی از آخریـن بـاری که استـفاده کـردم ازش تغـیـری نـدادم .
مشکـل رو میدونـین از چـیه ؟

Dark Shine
03-10-2011, 18:38
حـل شـد .
تـاریخ مشکـل داشـت .

Delve
13-10-2011, 20:41
سلام من یه مشکلی داشتم برای اجرای برنامه همراه بانک ملت
روی گوشی 2700 نوکیا

Delve
14-10-2011, 02:50
سلام دوستان گوشی من 2700 نوکیا هست وقتی می خوام همراه بانک
ملت رو اجرا کنم همچین خطایی میده Applictions error و وقتی دکمه
دیتلز رو میزنی توضیحاتی در مورد ارور مورد نظر ببینم همچین توضیحی نوشته
out of memory error java/long/outofmemory

mjorh
14-10-2011, 11:26
سلام دوستان گوشی من 2700 نوکیا هست وقتی می خوام همراه بانک
ملت رو اجرا کنم همچین خطایی میده Applictions error و وقتی دکمه
دیتلز رو میزنی توضیحاتی در مورد ارور مورد نظر ببینم همچین توضیحی نوشته
out of memory error java/long/outofmemory
حافظه گوشیت کمه

Delve
15-10-2011, 00:54
حافظه گوشیت کمه

یعنی حالا از محتویات رم گوشی خالی کنم یا اینکه
از حافظه خود گوشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

doamady
15-10-2011, 19:44
با سلام خدمت همه دوستان
گوشي من سامسونگ استار مدل
gt-s5233a
ميخوام برنامه ي چت نصب كنم ولي هيچكدوم كانكت نميشن؟
ارورش اينه:
connection failed.check your phone's internet settings and the connection type in application's settings.
از جي پي آر اس ايرانسل استفاده ميكنم و ميتونم سرچ هم كنم ولي برنامه ها با اينترنت مشكل دارن
تمام اين برنامه ها هم نصبه:
nimbuzz
shMessenger
YMess
Yamee
YMTiny
Mfarhanonline
benz_benz28@yahoo.com

mresteghlali
16-10-2011, 13:18
سلام دوستان
من يه گوشي نوکياسري 40 مدل 6300 دارم با يه خط ايرانسل
تنظيمات GPRS رو از ايرانسل گرفتم و سيو کردم
اينترنت وصل شد. ولي فقط با مرورگر خود گوشي ميشه به اينترنت وصل شد و برنامه هاي کاربردي مثل opera mini يا مسنجر eBuddy يا ... اجازه دسترسي به اينترنت رو ندارند.
ممنون ميشم کمکم کنيد!

Hadi King
26-10-2011, 20:23
سلام دوستان
من يه گوشي نوکياسري 40 مدل 6300 دارم با يه خط ايرانسل
تنظيمات GPRS رو از ايرانسل گرفتم و سيو کردم
اينترنت وصل شد. ولي فقط با مرورگر خود گوشي ميشه به اينترنت وصل شد و برنامه هاي کاربردي مثل opera mini يا مسنجر eBuddy يا ... اجازه دسترسي به اينترنت رو ندارند.
ممنون ميشم کمکم کنيد!
سلام دوسـت عزیز , از مرورگر ها و مسنجـر های جاوا دیگه ای استفاده کنیــد . :46:

sfiz
30-10-2011, 15:11
سلام به همه دوستان
من يك نوكياي 6700 كلاسيك دارم ... ولي وقتي ميخوام يك برنامه روش نصب كنم
همش مشكل تاريخ ميده

{ بر طبق تاريخ تلفن جواز نا معتبر است }
اگر تاريخ تلفونو عقب يا جلو ببرم هم باز جواب نميده
اگر فايل jad رو هم حذف كنم برنامه باز ميشه ولي يكسره سوال ميكنه ايا اجازه دسترسي ميدهيد يا نه
اگه امكان داره جواب منو بديد
با تشكر از شما

jorj
30-10-2011, 15:25
سلام
ممنون می شم برای گوشی nokia n86 ، برنامه دیکشنری فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی قرار بدهید .
ممنون

اصغر e
30-10-2011, 20:42
برنامه همراه بانک ملی را که از خود سایت ملی دان کردم روی ساتیو که نصب می کنم گوشی قاطی می کنه البته بعد از اجرا و خارج شدن ار برنامه همراه بانک ملی ولی روی نوکیا c6 نصب کردم مشکلی نداره گیر کار کجاست با این گوشی سازگار نیست یا مشکل دیگه ای داره

sfiz
31-10-2011, 14:00
سلام به همه دوستان
من يك نوكياي 6700 كلاسيك دارم ... ولي وقتي ميخوام يك برنامه روش نصب كنم
همش مشكل تاريخ ميده

{ بر طبق تاريخ تلفن جواز نا معتبر است }
اگر تاريخ تلفونو عقب يا جلو ببرم هم باز جواب نميده
اگر فايل jad رو هم حذف كنم برنامه باز ميشه ولي يكسره سوال ميكنه ايا اجازه دسترسي ميدهيد يا نه
اگه امكان داره جواب منو بديد
با تشكر از شما

كسي پيدا نميشه جواب مارو بده

yas khatoon
03-11-2011, 15:21
سلام
چرا چند نوع مسنجر رو ShMessenger -Nimbuzz -yahoo mesenger و هر برنامه ای که این مدل گوشی ساپورت میکنه هیچ کدوم جواب نمیده در مسنجرهایی که ساخت اکانت داره هم درست کردم ولی بی فایده س :41:
اگه مشکل از جاواست چه کار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

galaxygio95
10-11-2011, 15:53
سلام
من گوشيم سامسونگ ايي 250 هستش . وقتي ديكشنري روش ميريزم نصب نميشه. ميدونم محدوديت نصب داره ولي حتي كمترين ديكشنري ها هم روش نصب نميشه . (مثل Sara dic) يا (ديكشنري Pmd كه سه قسمته) . با بازي هاي ساده هم همين مشكل رو داره. ممنون ميشم كمكم كنيد.

amironline
30-11-2011, 20:50
بازم اپرا مینی از کار افتاده، راهی برای رفعش هست؟

mamongh
14-12-2011, 21:00
سلام من یه برنامه دانلود کردم ولی 1 فایل jar نبود. یه دایرکتوری بود با خیلی فایل
چه جوری باید نصب کنم برنامه رو؟ فایل jar نداشت

Hadi King
15-12-2011, 10:33
سلام
چرا چند نوع مسنجر رو ShMessenger -Nimbuzz -yahoo mesenger و هر برنامه ای که این مدل گوشی ساپورت میکنه هیچ کدوم جواب نمیده در مسنجرهایی که ساخت اکانت داره هم درست کردم ولی بی فایده س :41:
اگه مشکل از جاواست چه کار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:
سلام دوسـت عزیز , مدل گوشیتون چیـــه ؟

سلام
من گوشيم سامسونگ ايي 250 هستش . وقتي ديكشنري روش ميريزم نصب نميشه. ميدونم محدوديت نصب داره ولي حتي كمترين ديكشنري ها هم روش نصب نميشه . (مثل Sara dic) يا (ديكشنري Pmd كه سه قسمته) . با بازي هاي ساده هم همين مشكل رو داره. ممنون ميشم كمكم كنيد.
سلام , شما باید فایل jar , jad رو با هم داشته باشی برای نصـب ..
اگه یکی باشه محدودیت نصب و ... میزنه .!

سلام من یه برنامه دانلود کردم ولی 1 فایل jar نبود. یه دایرکتوری بود با خیلی فایل
چه جوری باید نصب کنم برنامه رو؟ فایل jar نداشت
سلام , پسوند فایل رو تغییر بدید به jar و به گوشیتون انتقـال بدید :46:

bigilo
17-12-2011, 11:36
سلام دوستان
من 2 تا مشکل در استفاده از گوشی نوکیا C2-01 دارم
1. از چندین مرورگر جدید و قدیم QQ_Browser_Mini , UC_Browser, SOO_Browser , ibiboiBrowser , OPERA 4 & 5 , Bolt_Browser
استفاده کردم ولی گوشی پیغام میده که برنامه مطمئن نیست و بعد هم متصل نمیشه .
فقط میشه از مرورگر خود گوشی استفاده کرد.

2. بعضی از برنامه ها با حجم بالا رو با اینکه رم خیلی بیشتر از حجم اون برنامه جا داره رو اجازه کپی از کامپیوتر به گوشی نمیده.
لطفا راهنماییم کنید.