PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Partition Table Doctor برنامه اي كم حجم و قوي براي بازگرداندن اطلاعات پارتيشنها

hamilton
19-12-2005, 17:07
Partition Table Doctor v3.0
با سلام.
اين برنامه تنها نرم افزار واقعي واقعي براي سالم نگه داشتن پارتيشنهاي هارد ديسك ميباشد كه به طور اتوماتيك اين قسمتها را چك كرده و در صورت لزوم تعمير ميكند:
mbr, partition table, boot sector of partition error to recover FAT16/ FAT32/NTFS/EXT2/EXT3/SWAP partitions

اين برنامه اطلاعات شما را برميگرداند اگر partition table يا boot sector هارد ديسك شما از آسيب ببيند.
اين برنامه ميتونه پارتيشنها را نجات داده و همه چيز را به عقب برگردوند.
در ضمن اين برنامه يك floppy يا CD bootable هم ميسازد تا اگر سيستم عامل به هر علت boot نشه به كمك ما بياد.
در مجموع برنامه مفيد و كاربردي هست كه داشتنش را به همه افراد توصيه ميكنم.
حجمش هم 3.5MB است.
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد:

ebilove
20-12-2005, 01:19
با سلام

هميلتون جان شما تست كردي؟
عزيز من الان يكي از درايوام ارور داده چندتا از پوشه هاي اون باز نميشه اگه از دستشون بدم خيلي ضرر ميكنم
ايا از اين بهتر يا تو اين خانواده چيزي سراغ داري؟
هر چي باشه يك دنيا ممنونت ميشم

به هر حال ممنون از اين معرفي

بدرود

hamilton
20-12-2005, 07:08
با سلام.
دوست خوبم اين برنامه را خودم تست نكردم ولي تعريفش را شنيده بودم.ميتوني از برنامه Acronis Disk Director Suite هم استفاده كني كه اين آخري يكبار جون من رو نجات داد.حجمش كمي بالاست ولي ارزش داره.
موفق باشيد.

***Spring***
13-05-2008, 16:06
Partition Table Doctor v3.5 Full

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Partition Table Doctor is the only real Windows Partition Recovery software for hard disk Data Recovery.
Partition Table Doctor is the only real Windows Partition Recovery software for hard disk Data Recovery. When you experience a drive error (other than hardware failure), this versatile tool automatically checks and repairs the Master Boot Record, the Partition Table, and the Boot Sector of the partition with an error, to recover the deleted, lost and corrupt FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, EXT2, EXT3, SWAP partitions on IDE, ATA, SATA, SCSI and removable hard disk drive.

Partition Table Doctor can create an emergency floppy disk or a bootable CD to recover partition even if your operating system fails to boot. It manages for MS-DOS, Freedos, Windows 95/98/Me, Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP and Windows 2003.

حجم : 5.6 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Unforgiven
02-01-2009, 02:46
Partition Table Doctor v3.5 | 5.6 Mb

vahid78
02-01-2009, 13:11

new explorer
29-12-2009, 03:03
فقط میخواستم تشکر کنم و اهمیت این نرم افزار رو تاکید کنم
من از پست شماره ی 5 گرفتم و توضیح کامل مشکلم که به دستان پرتوان PTD حل شد در این تاپیک هست :

gog2000
26-01-2010, 00:38
این برنامه را من دانلود کردم ولی اصلا معلوم نیست به چه دردی میخوره؟؟؟؟
و هیچ گزینه ای برای ریکاوری نداشت