PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی آمار اینو داره

abbaswebi
20-08-2008, 17:31
سلام
من به دنبال دستگاهی هستم که بدون نیاز به کامپیوتر بتونه امواج تلویزیون رو دریافت کنه و خروجی اون هم به مانیتور بخوره ، ریموت کنترل هم داشته باشه ، کیفیت خوب باشه ارزون هم باشه :31:

danavan
20-08-2008, 18:49
من crt tv box 100 - provisiin گرفتم 36 تومن مونیتورت رو کاملا تبدیل به tv میکنه(بدون نیاز به کیس) کیفیتش هم خیلی خوبه دقیقا مثل تلوزین میمونه ، ریموت هم داره اما ...اما... اما...
وقتی که از حالت tv سوییچ میکنی میری تو ویندوز همه تنضیمات مونیتورت به هم میریزه و باید بگم بعد از استفاده اول مونیتورم یکم محدب شد که کلی ضد حال بود.
نتیجه اخلاقی:
هر چیزی به جای خویش نیکوست اگر دنبال tv هستی برو تلوزین بخر و گرنه مونیوترت هم از دست خواهی داد.

vioman
21-08-2008, 01:22
سلام
من به دنبال دستگاهی هستم که بدون نیاز به کامپیوتر بتونه امواج تلویزیون رو دریافت کنه و خروجی اون هم به مانیتور بخوره ، ریموت کنترل هم داشته باشه ، کیفیت خوب باشه ارزون هم باشه :31:

دوست عزیز شما میتوند از Kworld TV Box نیز استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این دستگاه به غیر از تبدیل تیونر به LCD یا CRT این امکان رو به شما میده که کنسول های بازی ورودی و های A/V ، ورودی های DVD و S-Video به مانیتور انتقال بدید
در ضمن میتونه واسطه ی بین مانیتور و کارت گرافیک بشه و بدون افت کیفیت و با فشار دادن یک کلید مانیتور رو به تلوزیون تبدیل کنه

موفق باشید
یا علی:11:

fa13
27-01-2009, 16:18
قیمت این محصولی که نوشتید الان چند هست ؟
من یه چیزی میخوام که یه مانیتور crt رو استفاده نمیکنم بدون نیاز به کیس به تلویزیون تبدیل کنه و یه دستگاه dvd هم بهش وصل بشه و کنترل هم داشته باشه
با تشکر

vioman
30-01-2009, 02:26
قیمت این محصولی که نوشتید الان چند هست ؟
من یه چیزی میخوام که یه مانیتور crt رو استفاده نمیکنم بدون نیاز به کیس به تلویزیون تبدیل کنه و یه دستگاه dvd هم بهش وصل بشه و کنترل هم داشته باشه
با تشکر

دوست عزیز
قیمت این دستگاه ها از 60 تا 90 هزار تومانه (بسته به رزولوشن )
از تمام ورودی ها هم میتونه به مانیتور خروجی بده

موفق باشید:11: