PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Harry Potter and the Half-Blood Prince

Maggy_P
20-08-2008, 16:32
ديدم تاپيكي براي اين نسخه از بازي وجود نداره براي همين تصميم گرفتم تاپيكش رو بزنم

اين نسخه از بازي بر روي xbox360 ، PS3 ، PS2 ، PC ، PSP ، DS و Wii عرضه ميشه

سبك بازي : اكشن ، فانتزي
تاريخ عرضه : 30 ژوئن 2009
ناشر : EA Games
توسعه دهنده : EA Bright Light

خصوصيات بازي :

دوئل هاي جادوگري
ساخت معجون
كوئيديچ
گشت آزادانه در هاگوارتز ( مثل نسخه ي قبلي اين بازي)
تمامي مناطق در دسترس شما خواهند بود حتي جنگل ممنوعه
ماموريت ها در شب

ويژگي هاي جديد اين بازي( فعلا ) :

1 . تغيير وضع آب و هوا ، بر خلاف نسخه هاي قبلي
2 . شما در هنگام دوئل كردن ميتوانيد حركت كنيد و جاخالي بدهيد

داستان بازي : داستان بازي همون شماره ي ششم كتاب هست ، كه برگشت ولدمورت اثبات شده و حالا جامعه ي جادوگري داره براي مبارزه باهاش آماده ميشه ، مخصوصا هري پاتر و دوستانش ...

اين هم عكسهايي از بازي :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جديد ترين تريلر اين بازي :

كوييك تايم : 14.7 مگابايت

مديا پلير : 13.6 مگابايت

MP4

كيفيت HD :

كوييك تايم : 42.5 مگابايت

مديا پلير : 38.19 مگابايت

منبع : گيم اسپات ، ويكيپديا

gap
22-08-2008, 15:21
مرسي...
جالبه.

من كه عاشق اين بازي هستم.
اميدوارم اين سريشم مثل سري هاي قبلش جالب باشه...هر چند اين بازي از گرافيك چنداني برخوردار نيستش...
براي من خيلي جالبه كه براي ds هم مياد...چه شود....:دي
باتشكر...
امير

Maggy_P
22-08-2008, 15:39
اسكرين شات هاي جديد مربوط به نسخه ي Xbox360 :

نمايي از دروازه ي ورود به هاگوارتز:

----

gap
22-08-2008, 18:03
اينم از توضيحاتي درباره ي اين بازي:

هاروی الیوت رئیس استودیو bright light ea اعلام کرد:
ما باور داریم که این بازی از هری پاتر قسمت مهمی از فیلم رو روایت خواهد کرد .در این نسخه علاوه بر همراه داشتن تمام قابلیت های نسخه ی قبلی ، توجه خاصی به داستان و گیم پلی به خصوص روی پلت فرم wii شده است ، سازندگان بازی در کنار سازندگان اصلی فیلم به ساختن بازی خواهند پرداخت تا روند داستانی فیلم را به بهترین نحو در بازی پیاده کنند. در واقع تجربه ی شما از این نسخه اکشن، جذابیت و مهم تر از همه سرگرمی خواهد بود"همچنین اسکات جانسون نائب رئیس وارنر براس اظهار کرد:
ما با همکاری ea سعی داریم به طرفداران ،یک بازی کاملا در حد فیلم ارائه بدهیم ، که کمترین قابلیت های ان ها صحنه های باز ساز ی شده ی داستان بازی و گرافیک و جزییات بالا هستند .
با توجه به طرفداران بیشمار این فیکشن ما سعی بر این داریم که این نسخه بهترین در سری خودش باشد.
در هری پاتر و شاهزاد ه ی دورگه ولدمورت در حال پیشروی هم در دنیای ماگل ها و هم جادوگران است ، هاگوارتز دیگر به امنی دوران گذشته نیست . هری ازخطراتی که تهدیدش می کنند تا حدی خبر دارد
، اما دامبلدور در فکر آماده سازی او برای مبارزه ی نهایی با ولدمورت است ، نبردی که می داند به زودی فرا خواهد رسید ، هری و دامبلدور با هم به دنبال راه هایی برای نابود ساختن جان پیچ ها ی ولدورت می گردند . دامبلدور دوست و همکلاسی دوران گذشته ی خود هوریس اسلاگهورن را به مدرسه دعوت می کند ، چون می داند او در مورد جان پیچ ها اطلاعاتی دارد که هرگز نمی خواسته در خاطراتش ثبت شود . در طی سال ششم هری خود را هر چه بیشتر گرفتار عشق جینی می بیند ولی دین توماس با وی معاشرت دارد... در کنار این ماجرا ها رومیلدا وین شکلات های اغشته به معجون عشق برای هری می فرستند ، رون مجبور به استفاده از بیزوار می شود و ... به هر حال هاگوارتز دیگر هرگز امن نخواهد بود. در بازی بازیباز ها دوباره به هاگوارتز باز می گردند تا به هری در سال ششم کمک کنند ، می توانند در دوئل ها شرکت کنند(در هیچ جای کتاب ششم به دوئلی اشاره نشده) ، در کلاس معجون سازی اسلاگهورن به ساخت معجون های مختلف بپردازند ، در تیم کوئیدیچ گریفیندور بازی کنند (بالاخره کوئیدیچ به بازی های هری پاتر بازگشت از نسخه ی 2 تا به حال در هیچ کدام از بازی ها مسابقه ی کوئیدیچ وجود نداشته) و هم چنین به کشف راز شاهزاده ی دورگه بپردازند.
استودیو ی bright light ea قرار است نسخه ی ششم این بازی را همراه با عرضه ی احتمالی فیلم در پاییز یا زمستان امسال عرضه کنند.
منبع:جزيره ي بازيها
باتشكر...
امير

saiiddz
24-08-2008, 12:45
با سلام
ببینم در این بازی قابلیتهای جدیدی هم ارائه شده؟

Maggy_P
24-08-2008, 13:28
با سلام
ببینم در این بازی قابلیتهای جدیدی هم ارائه شده؟
فعلا كه گفتن همون قبليا هست و چيز جديدي اضافه نشده

اسكرين شات هاي جديد مربوط به نسخه ي DS اين بازي ( اندازه ي عكس ها كوچيك هستند) :

S A M
24-08-2008, 15:11
مگی جون این نسخه کی میادش؟

Maggy_P
24-08-2008, 15:38
مگی جون این نسخه کی میادش؟
پست اول كه نوشته :

11-Nov-2008
يا همون 21 آبان ماه توي آمريكا منتشر ميشه

aroosak_kooki
24-08-2008, 15:51
فيلم و كتابش كه خيلي جذاب بود...

حتما" بايد بازيش هم مهيج و جالب باشه ...

من خودم قبلا" بازيش نكردم (فكر مي كردم بازيش خيلي بچه گونه است)... ولي شايد يه روزي يا نسخه هاي قبليش يا جديدش كه قراره بياد رو يه امتحان بكنم ...

ممنون Maggy جان بابت اطلاعاتت

Little Sparrow
31-08-2008, 08:30
ممنون maggy جان بابات تاپیک.
قیافه ی هری شبیهش نیست.امیدوارم نسیت به 5 بهتر بشه و امکانات بهتر و هاگوارتز بزرگ و نقشه ی غارتگر بهتری درست کنند.کلا همه چی بهتر بشه.اگه روی این بازی سرمایه گزاری کنند این بازی یکی از بهترین ها میشه.

Little Sparrow
31-08-2008, 09:14
چند screen shot از این بازی:

نسخه ی DS:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعی کردم تکراری نباشه دیگه ببخشید.
موفق باشید.

Spaniuly
31-08-2008, 22:03
سلام من امروز تاپيك بازي رو زدم ولي وقتي اسم بازي رو تو بخش اخبار و رمز بازيها جستجو كردم اين تاپيك رو پيدا نكرد چوت تيتر جستجو رو به انگليسي نوشتم چون طبق قوانين انجمن بايد تير و عنوان تاپيك يك بازي به انگليسي باشه به همين دليل پيدا نكردم اين تاپيك
مگي عزيز دوست خوبم عنوان تاپيك هم اصولا بايد اشاره اي بازي هري پاتر نداره و عنوان حاكي از اين نيست كه اين تاپيك بازي هست يا فيلمش يا كتابش تقاضا دارم اگه لطف كنيد و همكاري كنيد يه تصميم عاقلانه بگيريم تا 2 تا تاپيك نباشه و يك تاپيك باشه تا دوستان دچار 2 دستگي نشن لطفا به اين تاپيك نگاه كنيد و اگه مصلحت بدونيد اينجا فعاليت كنيم تا زحمات هيچ كس از بين نره ممنون ميشم از همكاري دوستان

Spaniuly
01-09-2008, 04:21
بله همونطور كه انتظار مي رفت تاپيك من بسته شد عليرغم اينكه هيچ قانوني رو هم زير پا نذاشته بودم و اگه اين تاپيك عنوانش صحيح مي بود من ديروز مجبور نبودم تاپيك بزنم در واقع تاپيك من بسته شد چون اين تاپيك , تاپيكي كه من نزدم قانون رو رعايت نكرده به هر حال اصلا مهم نيست اولين باري نيست كه تبعيض قائل ميشن دوستان كم لطف ما آخرين بار هم نخواهد بود...
يا علي

در ضمن عنوان تاپيك باز هم ايراد داره بايد به ويديو گيم هم اشاره بشه Harry Potter and the Half-Blood Prince صرفا اسم بازي نيست اسم كتابي هست كه رولينگ نوشته و بر اساس اين كتاب فيلمش رو ساختن كه قراره تير ماه سال آينده اكران بشه و بر اساس همين فيلم اين بازي رو ساختن و فكر مي كنم اسم و عنوان تاپيك بايد يك بار ديگه تغيير كنه:
Harry Potter and the Half-blood Prince the Video Game

Masoud King
01-09-2008, 06:38
بله همونطور كه انتظار مي رفت تاپيك من بسته شد عليرغم اينكه هيچ قانوني رو هم زير پا نذاشته بودم و اگه اين تاپيك عنوانش صحيح مي بود من ديروز مجبور نبودم تاپيك بزنم در واقع تاپيك من بسته شد چون اين تاپيك , تاپيكي كه من نزدم قانون رو رعايت نكرده به هر حال اصلا مهم نيست اولين باري نيست كه تبعيض قائل ميشن دوستان كم لطف ما آخرين بار هم نخواهد بود...
يا علي

در ضمن عنوان تاپيك باز هم ايراد داره بايد به ويديو گيم هم اشاره بشه Harry Potter and the Half-Blood Prince صرفا اسم بازي نيست اسم كتابي هست كه رولينگ نوشته و بر اساس اين كتاب فيلمش رو ساختن كه قراره تير ماه سال آينده اكران بشه و بر اساس همين فيلم اين بازي رو ساختن و فكر مي كنم اسم و عنوان تاپيك بايد يك بار ديگه تغيير كنه:
Harry Potter and the Half-blood Prince the Video Game
دوست عزیز تبعیض کجا بودش !!!؟!
این تاپیک از تاپیک شما زود تر زده شده و مسلما وقتی شما یه تاپیک دیگه با همین مضمون بزنی بسته خواهد شد چون قبلا زده شده در ضمن وقتی که یه تاپیک تو انجمن بازی زده میشه حتما مربوط به بازی هستش نه فیلم و کتاب!!

Spaniuly
02-09-2008, 09:00
من نميدونم اين بازيه هري پاتر و شاهزاده دورگه چطوري مي خواد طرفدارها رو راضي كنه وقتي به لحاظ گرافيكي همون بازي قبلي خواهد بود با همون موتور گرافيكي ميشه حدس زد كهاين بازي ادامه بازي قبلي خواهد بود و كسل كننده
دليلش هم كاملا واضحه. فقط داستان و جهت بازي نسبت به قبليه تغيير مي كنه و هاگوارتز و نقشه اش همون قبليه و قابليت بازي با جوي استيك هم مثل قبلي نخواهد داشت. اصولا EA Games طرفداراي بازي رو پپه گير آورده با اين بازياش تا الان 6 تا بازي اومدي اين هفتمي هم كه تو راهه معلومه چيه فقط جام آتش و تالار اسرار ارزش بازي كردن دارن بقيه به درد جرز لاي ديوار هم نميخورن. اميدوارم براي فيلم يادگاران مرگ براي پي سي سنگ تموم بزاره تا حداقل يه بازي يادگاري از عشقمون هري پاتر داشته باشيم

Armin 2008
02-09-2008, 10:05
فقط جام آتش و تالار اسرار ارزش بازي كردن دارن
ولی به نظر من جام اتش خوب نبود چون خطی بود و نمی شد واسه خودت بچرخی.
حفره ی اسرار و محفل ققنوس خوب بودن.
بازی شاهزاده دورگه هم گرافیک نسبتا قابل قبولی داره و چون ازاده بچرخی واسه خودت و بخصوص توش کوییدیچ داره به نظر من موفقیتش تضمینه.
راستی مگه اون سومیه ( که فقط کوییدیچ بود) بازی مستقل محسوب می شه که شاهزاده دورگه هفتمی باشه؟

Little Sparrow
02-09-2008, 10:23
نسخه ی 5 و 2 از همه بهترن.شاید با اضافه شدن کوییدیچ و دوءل کمی بهتر بشه.به هرحال امیدوارم روش سرمایه گذاری بشه.

saiiddz
02-09-2008, 11:01
نسخه ی 5 و 2 از همه بهترن.شاید با اضافه شدن کوییدیچ و دوءل کمی بهتر بشه.به هرحال امیدوارم روش سرمایه گذاری بشه.
با سلام
به نظر من نسخه ی اول اونم واسه پلی استیشن یک واقعآ عالیه
البته تمام نسخه هارو بازی کردم چه پلی استیشن چه پیسی
نسخه ی 5 هم خیلی عالی بود واقعآ
امیدوار این نسخه هم خوب باشه
دوستان کسی نمیدونه چه چیز جدیدی اضافه شده به بازی
مثلآ د نسخه ی 5 چوب جادو رو با موس کنترل میکردیم و بازی بیشتر شبیه فیلم بود چون در صفحه ی اصلی بازی هیچ چیزی وجود نداشت و فقط رد پا که اونم اگه نبود...

Spaniuly
02-09-2008, 11:33
راستی مگه اون سومیه ( که فقط کوییدیچ بود) بازی مستقل محسوب می شه که شاهزاده دورگه هفتمی باشه؟
بلي يك بازي جداگانه بود كه درست بعد از بازي هري پاتر و تالار اسرار ساخته شد توسط EA Games و عنوانش هم اين بود:
The Quiditch World Cup كه سومين بازي براي سري هري پاتر محسوب ميشد واسه همين روي بازي هري پاتر و زنداني آزكابان مي نويسن بازي هري پاتر 4

جالبه كه همه تو خوب بودن هري پاتر و تالار اسرار متفق القول هستن يه چيز جالب هم بشنوين بد نيست: كتاب هري پاتر و تالار اسرار در نظرسنجي پارسال آخر شده بود

با سلام
دوستان کسی نمیدونه چه چیز جدیدی اضافه شده به بازی
مثلآ د نسخه ی 5 چوب جادو رو با موس کنترل میکردیم و بازی بیشتر شبیه فیلم بود چون در صفحه ی اصلی بازی هیچ چیزی وجود نداشت و فقط رد پا که اونم اگه نبود...

همين كوئيديچ ديگه توي 3 ورژن قبلي وجود نداشت اين اضافه شده .
البته يه دنگ و فنگ هم خواهيم داشت اونم ماجراي عشقي رونالد ويزليه و همينطور معجون سازي پيشرفته هم خواهد بود. و همينطور كشف يك راز...> شاهزاده دورگه كيه؟ اينم جواب راز : پروفسور سوروس اسنيپ
البته اينو باس تو بازي كشف كنيد

اينم بگم واقعا اين بازي به لحاظ درجه بندي سني شايد از دو ورژن قبلي هم پايين تر باشه چون قرار نيست با ولدمورت بجنگيم شايدم اصلا جنگي تو كار نباشه (اينو با توجه به كتاب ميگم چون هري با كسي نميجنگه به جز دوئلي كه با مالفوي مي كنه اونم تو مدرسه ديگه هيچ درگيري براش پيش نمياد البته اگه تو فيلم هري رو تو درگيري آخري كه تو هاگوارتز پيش مياد شريك كنن شايد يه جنگ الكي ببينيم تو بازي)

Little Sparrow
02-09-2008, 21:46
جالبه كه همه تو خوب بودن هري پاتر و تالار اسرار متفق القول هستن يه چيز جالب هم بشنوين بد نيست: كتاب هري پاتر و تالار اسرار در نظرسنجي پارسال آخر شده بود
این به دلیل خشک شدن هرمیون در این نسخه بود بسیاری از طرفداران خوششون نمومد.

Spaniuly
03-09-2008, 04:34
اميدوارم EA يه فكري براي Controler بكنه من اصلا با ماوس و كيبورد حال نميكنم اين نسخه قبلي گزينه كنترولر داشت ولي غير فعال بود نميدونم منظورش چيه يعني باس دسته خاصي وصل مي كرديم به PC?

Armin 2008
03-09-2008, 07:18
ولی انصافا این چرخوندن انالوگ یا موس برای زدن ورد خلاقیت خوبی بود.

این به دلیل خشک شدن هرمیون در این نسخه بود بسیاری از طرفداران خوششون نمومد
من که بسی خوشحال شدم.

Spaniuly
04-09-2008, 07:51
ولی انصافا این چرخوندن انالوگ یا موس برای زدن ورد خلاقیت خوبی بود.

من که بسی خوشحال شدم.

من پستي كه برا تو نقل قول زدم به عنوان پست بي ربط به تاپيك حذف كردن من نمي دونم كسي كه مياد اين پست ها رو حذف مي كنه اصلا تو جريات تاپيك هست كه ميگه بي ربطه؟ والا نميدونم پست قبلي من با ربط ترين پست به تاپيك بود.
تو 6 ورژن منتشر شده 3 بازي اول كنترلر ساپورت مي كرد. بازي چهارم ساپ.رت نكرد و بازي پنجم يه كنترل ساده داشت با دسته هم ميشد بازي كرد. بازي اخير اگه يادتون باشه به قول تو بايد موس رو مي چرخوندي ادعا كردي آنالوگ رو هم ميشه بچرخوني مگه بازي قبلي اصلا دسته ساپورت مي كرد
حالا سوال اصلي من اينه اگه بازي شاهزاده دورگه هم گيم پليش مثله قبلي باشه با اون ميشه با دسته بازي كرد؟
شما خودتون شخصا با دسته آنالوگ بازي كرده بوديد بازي قبلي رو؟

EASPORTS-FIFA
07-09-2008, 16:52
بازیهای هری پاتر اصلا جذابیت ندارن.من وقتی 5 رو بازی میکردم هرکی میدید میگفت این چه بازییه همش تو یک محوطه باید بچرخی.یا این که هری نوکریه بقیه رو بکنه.برا کلاس الف دال هری باید برا همه نوکری کنه.آخه این شد بازی؟فقط کتاب هری پاتر فوقالعاده جذابه.رولینگ واقعا خلاقه:46:

Spaniuly
07-09-2008, 22:13
بازیهای هری پاتر اصلا جذابیت ندارن.من وقتی 5 رو بازی میکردم هرکی میدید میگفت این چه بازییه همش تو یک محوطه باید بچرخی.یا این که هری نوکریه بقیه رو بکنه.برا کلاس الف دال هری باید برا همه نوکری کنه.آخه این شد بازی؟فقط کتاب هری پاتر فوقالعاده جذابه.رولینگ واقعا خلاقه:46:

اگه صحبت نوكريه Carl Johnsson كه تو بازي GTA San Andreas روي هرچي نوكره سفيد كرده. ولي كماكان پرطرفدارترين بازي دنيا محسوب ميشه.
اگه عشق هري پاتر باشي ديدت ماورا بازي رايانه اي ميشه اگه فكرت پيش مشغوليت با يه PC گيم هست آره پيشنهاد مي كنم بازي نكنه بازي هري پاتر رو بازي هري پاتر برا هري پاتريست ها مفهوم ديگه اي داره تجربه حضور در هاگوارتز تجربه بودن به جاي عشقشون هري پاتر

Maggy_P
08-09-2008, 11:04
من یه طرفدار هری پاترم.تمام کتاباشو خوندم و تمام فیلماشو دیدم و تمام بازیگراشو میشناسم.ولی بازیش هیچ جذابیتی نداره.این نوکریای هری هم خیلی سخته تو 5.باید برا کالین دوربین بیاره و برا چو اون نامه و..................ولی سخت ترین برا من اون دین توماس بود که باید 5 تا مجسمه ی سخن گو رو پیدا کنی.1 هفته توش موندم:13:حالا من همون جا گیر کردم که باید برا لونا لوازمشو پیدا کنی.من زمینو زمانو گشتم ولی پیدا نکردم:19:میشه یک نفر تو اون قسمت کمکم کنه؟:41:
اينجا بپرسيد لطفا :

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Spaniuly
09-09-2008, 09:07
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمپانی EA Games و وارنربراز، طی اطلاعیه ای تاریخ عرضه بازی ویدیویی هری پاتر و شاهزاده دورگه را به تابستان سال آینده موکول کردند.

یکی از مسئولان استودیوهای EA گفت:
“برای پیشرفت بازی هری پاتر و شاهزاده دورگه بسیار هیجان زده هستیم. این نسخه در سطح بالایی از کیفیت و قابلیت های پیشرفته بازی قرار دارد. تجربه فراگیر و خیره کننده ای برای کاربران و طرفداران پاتر ساخته ایم که از بازی کردن در این دنیا بتوانند نهایت لذت را ببرند، پرواز کنند، دوئل کنند و در خط داستان فیلم جلو روند.

دیوید هیمن، تولید کننده فیلم ها هم از قابلیت های جدید و چهره نوی آن سخن گفته است.
بازی ویدیویی شاهزاده دورگه، سال آینده همزمان با اکران فیلم در تمام پلتفورم های مختلف موجود منتشر خواهد شد.

لعنت به تو وارنرز لعنت به تووووووووووووووووو

EASPORTS-FIFA
09-09-2008, 17:00
یعنی با فیلم قدیسان مرگبار میاد؟:18:

Armin 2008
09-09-2008, 17:50
یعنی با فیلم قدیسان مرگبار میاد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
ممنون که متن رو کامل خوندی

بازی ویدیویی شاهزاده دورگه، سال آینده همزمان با اکران فیلم در تمام پلتفورم های مختلف موجود منتشر خواهد شد
همزمان با همون فیلم شاهزاده دورگه (اونم تابستون بعدی می اد. به تعویق افتاد.)

اگه صحبت نوكريه Carl Johnsson كه تو بازي GTA San Andreas روي هرچي نوكره سفيد كرده. ولي كماكان پرطرفدارترين بازي دنيا محسوب ميشه.
اگه عشق هري پاتر باشي ديدت ماورا بازي رايانه اي ميشه اگه فكرت پيش مشغوليت با يه PC گيم هست آره پيشنهاد مي كنم بازي نكنه بازي هري پاتر رو بازي هري پاتر برا هري پاتريست ها مفهوم ديگه اي داره تجربه حضور در هاگوارتز تجربه بودن به جاي عشقشون هري پاتر
شدیدا تایید می شه.

Spaniuly
09-09-2008, 19:36
یعنی با فیلم قدیسان مرگبار میاد؟:18:

مردود شدي پسر چي گفتي:31:
اوكي همه كه نبايد هري پاتريست باشن و همه چيزو بدونن
خوب اگه علاقمندي بخون
هر دفعه كه فيلمي از هري پاتر منتشر ميشه تقريبا همزمان با اون بازيشم متشر ميشه(معمولا يه هفته ده روزم زودتر)
قرار بود فيلم هري پاتر و شاهزاده دورگه 1 اذر 87 اكران بشه رو همين حساب كمپاني الكترونيك آرتز كه كاملا همكاري داره با كمپاني فيلم سازي وارنر برادرز وعده انتشار بازي رو همون موقع (اواخر آبان 86) داده بود كه همزمان باشن حدود يه ماه پيش وارنرز اعلام كرد كه فيلم رو تابستان 2009 اكران ميكنن و اين باعث اعتراض كلي از طرفدارا هم شد حالا با گذشت يك ماه EA هم خبر دير انتشار شدن رو اعلام كرد البته همون موقع كه فيلم به تعويق افتاد كاملا مشخص بود كه خبر تعويق بازي هم مياد دير يا زود داشت ولي سوخت و سوز نه. دليلش هم واضحه. چون اگه پشت بندش EA هم اعلام ميكرد كه به تعويق مي افته بازي ديگه بيا و جمعش كن حالا كه طرفدارا كنار اومدن با قضيه و آبها هم از آسياب افتاد EA خبر رو انتشار داد. اينم آب پاك رو دستاي ما هري پاتريست ها. هرچي 2007 واسه ما هيجان انگيز بود اين 2008 لعنتي برامون طالع نحس بود.
حالا بيا و تا تابستون بعدي توي تاپيك اخبار شاهزاده دورگه پست بزن تا اون موقع مهمون تالار اخبار و رمز بازيهاست طفلكي تاپيكمون

Spaniuly
09-09-2008, 20:08
من یادمه اولین بازی که روی کامپیوتر قبلیم ریختم هری پاتر و سنگ جادو فارسی بود و تا حالا همشو بجز محفل ققنوس بازی کردم و صبر کردم تا فارسیش بیاد الان فارسیش اومده؟ و من امیدوارم گرافیک این یکی بهتر بشه لعنت بهشون تاریخ انتشار این بازی رو عقب انداختن

آره نسخه فارسي از شركت دارينوس اومده. جاش اينجا نبودها

در مورد گرافيك كه قبليه مشكل نداشت غوغا كرده بود قبليه اونطور كه شنيدم با عقب افتادن بازي انگار ميخوان به قول خودشون Enhance كنن بازي رو. من در مورد عقب افتادن فيلم ناراحت شدم ولي در مورد بازي برعكس چون اون موقع كه بازي مياد بايد امتحانات دانشگاه رو بخونم. فيلم ديدن 2 ساعت بيشتر طول نميكشه ولي اگه بخواي بازي كني كلا وقت آدم گرفته ميشه ولي تابستون حال ميده بشيني از صبح گيم بزني اونم چييييييي هري پاتر و شاهزاده دورگه. I Cant Wait My Goooooood

EASPORTS-FIFA
14-09-2008, 02:08
نه.نشد.مگه بیکاری تابستون بازی هری پاتر کنی و نوکر همه باشی؟مگر اینکه پول خوبی به خاطر نوکریهات بهت بدن.تابستون حال میده بازی هایی مثل فیفا پی ای اس اویل و کال آف دیوتی بزنی تو رگ.ولی حیف.من هیچ بازیه خاصی نمیشناسم که تو تابستون بیاد.

Spaniuly
14-09-2008, 07:48
نه.نشد.مگه بیکاری تابستون بازی هری پاتر کنی و نوکر همه باشی؟مگر اینکه پول خوبی به خاطر نوکریهات بهت بدن.تابستون حال میده بازی هایی مثل فیفا پی ای اس اویل و کال آف دیوتی بزنی تو رگ.ولی حیف.من هیچ بازیه خاصی نمیشناسم که تو تابستون بیاد.

خواهش ميكنم بحث نوكري رو تموم كنيد قبلا خرخرم پاره شد تو اين مورد همه رو توجيه كردم. اين يه گيم هست قبلا هم گفتم CJ تو San Andreas نوكر تر از هريه

Spaniuly
14-09-2008, 15:38
كيفيت HD

با فرمت كوئيك تايم و با حجم مگ 42.5

با فرمت WMV و با حجم 38 مگ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

كيفيت SD

فرمت كوئيك تايم 14.7 مگ

فرمت WMV با حجم 13.6 مگ

فرمت MP4 با حجم 10.9 مگ

Spaniuly
14-09-2008, 16:00
كيفيت HD
فرمت كوئيك تايم با حجم 27.3 مگ

فرمت WMV با حجم 25.9 مگ

--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------
كيفيت SD
فرمت كوئيك تايم با حجم 9.4 مگ

فرمت WMV با حجم 9.1 مگ

فرمت MP4 با حجم 6.9 مگ

Spaniuly
14-09-2008, 16:06
كيفيت HD
با فرمت كوئيك تايم و با حجم 37.7 مگ

با فرمت WMV و حجم 35.1 مگ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

كيفيت SD
با فرمت كوئيك تايم و با حجم 13.4 مگ

با فرمت WMV و با حجم 12.5 مگ

با فرمت MP4 و با حجم 10 مگ

Armin 2008
14-09-2008, 17:46
ارمین جون تو که سرعتت بالائه دان کردی ؟اگه اره وضعیت چه جوریه؟گرافیک .گیم پلی.

Spaniuly
14-09-2008, 19:42
ارمین جون تو که سرعتت بالائه دان کردی ؟اگه اره وضعیت چه جوریه؟گرافیک .گیم پلی.

نه هنوز فردا بعداز ظهر تموم ميشه چون با HD ميخوام دانلود كنم.
قربونت برم آرمين جان.

Spaniuly
16-09-2008, 12:28
خوب من هر سه تاي اين تريلر ها رو دانلود كردم Wizard Trailer رسمي هست و جديد كه تازه منتشر شده و قبلا نديد جاي ديگه دومي كه debut Trailer هست همون اولين تريلر هست كه قبلا هم ديديد
و سومين يك نگاه كارشناسانه از يكي از سازندگان بازيست كه در مورد بازي نظرهايي ميده كه من خودم هم با ديدن دومين تريلر يا همون ويزارد تريلر باهاش هم عقيده شدم:

بازي از كيفيت و گرافيك فوق العاده بالايي برخوردار هست و نسبت به قبلي خيلي بهتر شده با اينكه كاملا مشخص هست كه موتور گرافيكي بازي همون قبليه ولي واقعا به لحاظ كيفيت روش كار شده. بازي كوئيديچ جداي از بازي هاي كوئيديچي بود كه در يكي دو بازي قبلي ديده بوديم پس مدتها كوئيديچ بازي نكردن يعني حدود 5 سال كه آخرين كوئيديچ رو با كامپيوتر بازي مي كرديم حالا با يه بازي فوق العاده مستقل از بازي مواجه هستيم جايي كه هري حين بازي مي تونه دريبلها و تكنيكهاي خاصي رو اجرا كنه و حركت كنه و نوع حركت بدن بازيكنا كاملا مشخص هست كه از بازيگران فيلم موشن شده و كاملا طبيعي و واقعيست. هري نسبت به ورژن هاي قبلي دوست داشتني تر شده (الهي قربون هري جونم بشم) و همين طور رونالد ويزلي كه مثله قبليه قيافه اش مثله اسكولا نيست و يكم ناز تر شده. در هر حال فكر مي كنم حالا كه بازي دير كرد خواهد داشت بهتر از اينها هم بشه چه بسا شاهد يك بازي نكست جن باشيم كه EA اين لطف رو شامل حال ما عشق هري پاتري ها بكنه

Spaniuly
21-09-2008, 07:56
صحنه نبرد در هاگوارتز و مراسم تدفین دامبلدور از فیلم ۶ حذف شدن
اين تيتر جديد ترين خبر از دنياي هري پاتر هست. يادتون هست كه گفتم در صورتي كه صحنه نبرد هاگوارتز اگه از تو فيلم حذف بشه عملا هيچ جنگ و ستيز جدي تو بازي نخواهيم داشت و حداكثر دوئل با دانش آموزان و همون صحنه سكتوم سمپراي مالفوي را شايد توي بازي داشته باشيم. در واقع با اين خبر مشخص شد كه حدسم درست بود و حتي صحنه نبردي كه در بازي هاي قبلي شاهدش بودم وجود نخواهد داشت. اميدوارم اين آخرين خبر بد از بازي باشه:41:

Spaniuly
02-10-2008, 17:04
5 تا عكس جديد از كمپاني الكترونيك آرتز امروز منتشر شده كه از لينك زير قابل دريافت هستند. خود عكسها رو نذاشتم چون هم سايزشون بالاست هم حجمشون.

MHSou
13-10-2008, 17:42
میشه یه پیشنمایش از بازی بزارید؟

Spaniuly
13-10-2008, 21:40
میشه یه پیشنمایش از بازی بزارید؟

دقيقا توي صفحه قبل يه پست كامل زدم كه 3 تا تريلر بازي هست با حجم هاي مختلف مي توني دانلود كني دوست من

Spaniuly
18-01-2009, 15:29
خیلی وقت بود به میکرو سایت بازی هری پاتر سر نزده بودم الان اتفاقی رفتم دیدم به به چه ویدیویی گذاشته از بازی توی صفحه اول نمیشد از اونجا دانلود کرد واسه همین رفتم از تو سایت گیم اسپات لینک هاش رو استخراج کردم گفتم نا مردی هست ویدیوی به این قشنگی رو شما از دست بدید صادقانه بگم حق ندارید این ویدیو رو از دست بدید فوق العاده هست به نظر من زیباترین ویدیویی که برای بازی منتشر شده همینه بیخود نیست که توی صفحه اصلی سایت هم همین رو گذاشته EA

دانلود با فرمت Hi-Res H.264 MP4 و حجم 21.7 مگابایت

دانلود با فرمت Lo-Res MPEG و حجم 18.4 مگابایت

دانلود با فرمت Lo-Res IPOD / PSP و حجم 5 مگابایت

لینکها عجق وجق هستند اما مستقیم هستند چون همونطور که میدونید سایت گیم اسپات به کسانی که ثبت نام کنن لینک مستقیم میده و من چون ثبت نام کردم این لینک ها رو تونستم تهیه کنم امیدوارم لذت کافی رو ببرید
گیمر و جادوگر باشید.. قربون همه تون

mhv_kntu
22-01-2009, 02:53
یه مشکلی هست! لینک هایی که دادین کار نمی کنن!

Spaniuly
22-01-2009, 11:01
یه مشکلی هست! لینک هایی که دادین کار نمی کنن!

ممنونم که گوش زد کردی اینم از لینک سالم

Alireza.M67
22-01-2009, 14:00
کی میاد ؟
این که قرار بود 3 ماه پیش بیاد !!!

Spaniuly
22-01-2009, 14:11
کی میاد ؟
این که قرار بود 3 ماه پیش بیاد !!!

دوست عزیز از وقتی که وارنر براز اعلام کرد که فیلم 6 در تابستان 2009 اکران میشه به تبع اون ویدیو گیم این بازی هم همون موقع منتشر میشه که امری طبیعی هست

Spaniuly
03-04-2009, 17:09
خوب يك ويديوي جديد كه ميشه از ان به عنوان تريلر جديد بازي نام برد امروز از طريق ياهو منتشر شده البته اين ويديو يكي دو روز ديگه لينك مستقيمش مي آد به محض اومدن لينك مستقيم در اختيار علاقمندان قرار ميدم.

resident_evil
03-04-2009, 17:23
Foresight Trailer

كيفيت SD:

كيفيت HD:

Spaniuly
03-04-2009, 18:41
واقعا ويديوي زيبايي بود با كيفيت sd رو دانلود كردم واقعا ديدني هست كم كم انتظار من رو مي كشه الان 1 سال و نيم هست توي انتظار اين بازي نشستم يادش بخي اويل كه عضو شده بودم توي فروم تازه منتشر شده بود بازي محفل ققنوس واقعا براي انتشار اين بازي ثانيه شماري مي كنم

Spaniuly
20-04-2009, 11:08

این هم لینک برای مشاهده فول سایز این اسکری شات. طبق خبرهایی که در مورد اکران فیلم داشتیم این احتما داره که بازی هم کمی زودتر عرضه بشه نمیدونم اطلاع دارید یا خیر فیلم قرار هست 2 روز زودتر اکران بشه یعنی 15 جولای همون تاریخی که دو سال پیش محفل ققنوس اکران شد

Spaniuly
01-05-2009, 21:02
خوب مدتي بود اخبار جديد نداشتيم ولي امروز با دستي پر اومدم :21:

اولا تاريخ قطعي انتشار بازي رسما اعلام شد: 30 جون 2009 مصادف با 9 تیر 1388

خوب اين از اين اما خبر واسه عشق موزيك متني ها

توي اين صفحه كه مربوط به سايت آمازون هست هم مي تونيد ليست موزيك ها به همراه شنيدن بخشي از هر قطعه داشته باشيد

این آلبوم توسط جیمز هنیگین آهنگسازی شده و دارای 29 قطعه است و زمان آن 57 دقیقه می باشد.

رفته رفته داريم به انتشار بازي نزديك مي شيم

Spaniuly
13-05-2009, 08:35
سلام تب هري پاتري ما هم داره ميره بالا يادش به خير 2 سال پيش تابستون وقتي تازه هري پاتر و محفل ققنوس منتشر شده بود همه برو بچه هاي هري پاتري فروم بازي مي كردند تاپيك دقيقه به دقيقه بالا همه ميومدن رهياب مي پرسيدند. امسال تابستون يه بار ديگه با اين جقله مي خواييم بريم هاگوارتز رو بگرديم اين جغله منظورم عشقم هري پاتره. عكس جديد تبليغاتيش از بازي رو ببينيد:

لينك بزرگ نمايي

EASPORTS-FIFA
13-05-2009, 09:35
به به،به به.بعد 6 7 ماه دوباره این تاپیک اومد بالا.ولی خداییش از وقتی کتاب نازنین هری تموم شد دیگه نه فیلمش لطفی داره نه بازیش.خداییش کتاب هری پاتر خیلی خیلی بهتر از فیلم و بازیش هست.فقط حیف که تموم شد(آخرش چرت بود)

سلام تب هري پاتري ما هم داره ميره بالا يادش به خير 2 سال پيش تابستون وقتي تازه هري پاتر و محفل ققنوس منتشر شده بود همه برو بچه هاي هري پاتري فروم بازي مي كردند تاپيك دقيقه به دقيقه بالا همه ميومدن رهياب مي پرسيدند. امسال تابستون يه بار ديگه با اين جقله مي خواييم بريم هاگوارتز رو بگرديم اين جغله منظورم عشقم هري پاتره. عكس جديد تبليغاتيش از بازي رو ببينيد:

لينك بزرگ نمايي
کد:
دیگه لباس مدرسه ای نمیپوشه؟؟؟؟یا این لباسش دکوریه؟؟؟

joey jordison
13-05-2009, 11:05
من زیاد از این هری پاتر سر در نمی یارم!ولی به نظر خودم حال به هم زن هست!!(نظر شخصی)ماشالا تمامی هم نداره هری پاتر و جام قشنگ هری پاتر و کلاغ قصه گو هری پاتر و پری دریا هری پاتر و مدرسه پیر مردها هری پاتر و سوسک حمام هری پاتر و رابین هود جادوگر و هری پاتر و شامپو بابونه و ..........
جدا از شوخی بازی فیلم هست این نسخه یا نه؟

EASPORTS-FIFA
13-05-2009, 15:26
من زیاد از این هری پاتر سر در نمی یارم!ولی به نظر خودم حال به هم زن هست!!(نظر شخصی)ماشالا تمامی هم نداره هری پاتر و جام قشنگ هری پاتر و کلاغ قصه گو هری پاتر و پری دریا هری پاتر و مدرسه پیر مردها هری پاتر و سوسک حمام هری پاتر و رابین هود جادوگر و هری پاتر و شامپو بابونه و ..........
جدا از شوخی بازی فیلم هست این نسخه یا نه؟ هری پاتر کلا 7 نسخه داره.و کتابش سال 86 تموم شد(87 بو یا 86)و کتابش از همه چیش بهتره.بازیش بدرد بخور نیست.من 5 رو تموم کردم.خیلی چرت بود.حال بهم زن بود.فکر کنم فقط آرمین از بازیش خوشش اومده باشه و تعداد معدود دیگه.در کل بچسپ به کتاب هری پاتر عاشقش میشی.

Spaniuly
15-05-2009, 10:32
سایت کمپانی EA اعلام کرد که بازی ویدیویی هری پاتر و شاهزاده دورگه، در بریتانیا به تاریخ سوم جولای سال جاری (12 تیر) عرضه می شود. آنها پوستر جدیدی هم از بازی در سایت خود منتشر کردند که هری را در حال اجرای یک طلسم شگفت انگیز نشان می دهد.چند روز گذشته هم EA در اطلاعیه ای رسمی، تاریخ عرضه بازی ویدیویی مذکور را در ایالات متحده و جهان، 30 جوون (9 تیر) اعلام کرد.این بازی برای تمامی پلتفورم های مختلف، از جمله Wii، PlayStation 3، Xbox 360، PlayStation 2، PSP، Nintendo DS، PC، Macintosh و دستگاه های موبایل عرضه خواهد شد. با توجه به دستي كه Reloaded در دزدي بازيها داره اين بازي رو مسلما در 6 تير مي تونيد در فروشگاه گيم سر كوچه تون ا قيمت 1000 تومن تهيه كنيد.:31: حالا بريد واسه شاديتون شيون كنيد كه توي ايران زندگي مي كنيد. راستي كلا هري پاتر فيلمش 15 جولاي اكران ميشه يعني درست 12 روز بعد انتشار بازي. در واقع حدود دو هفته قبل اكران فيلم ما وقت داريم بازي رو تموم كنيم بعدش مي تونيم از همون فروشگاه سر كوچه مون روي پرده فيلم رو هم بخريم:46: خلاصه بعد امتحانات تابستون رو بعد نام خدا با نام هري پاتر شروع خواهيم كرد:21: به به چه شود!
راستي يه خبر خوب هم دارم من تا اون موقع نميام (4 تير) خلاصه يه يك ماه و نيمي فروم از لوس وجود من مصون خواهد موند.:27: خوب پس من برم يه چيزي بخورم و برگردم بفرماييد چلو كلاغ. نه بابا شوخي كردم نگران نشيد تا اول تير نمي آم. Bye Comrades

EASPORTS-FIFA
15-05-2009, 12:24
داستان بازی از کتاب بر گرفته میشه یا از فیلم؟؟؟؟

Spaniuly
16-05-2009, 00:59
جديدترين اسكرين شات بازي ساعاتي قبل منتشر شد كيفيت عكس فوق العاده بالاست واقعا با ديدن اين اسكرين شات آدم كف مي كنه شما به جزئيات موهاي هري پاتر فقط دقت كنيد واقعا طبيعي و زيبا كار شده. اين اسكرين شات به تنهايي بازگوي بسياري از مسايل هست

لينك بزرگ نمايي با حجم 576 كيلوبايت

حتما ببينيد و كمي در موردش فكر كنيد باشد كه رستگار شويد :31: نه جدي حتما ببينيد واقعا زيباست

اينم كاور بازي به محض اومدن Back cover Box با فتوشاپ براتون كاور اماده و قابل چاپ رو تهيه مي كنم و مي ذارم توي تاپيك. اين كاور كوچيك هست به زودي كاور با كيفيت بازي Back و Front اش منتشر ميشه

داستان بازی از کتاب بر گرفته میشه یا از فیلم؟؟؟؟

داستان كه بر اساسه فيلم هست ولي از رولينگ هم كمك گرفته ميشه مثلا بازي قبلي يادتون هست بازي كارت انفجاري يا گابستون داشت؟ در حاليكه توي فيلم نبودن اون مقررات بازي گابستون يا كارت انفجاري يا شطرنج جادويي ابتكار هايي بودند كه با استفاده و تكيه بر كتاب توي بازي گنجونده شده بود نكته جالب هم وجود كوئيديچ هست كه بعد بازي شماره 2 يعني تالار اسرار توي بازي خواهيم ديد البته 2003 يه گيم اومد مخصوص كوئيديچ بود. مسلما كوئيديچ فاز خواهد داد خدايا طاقتم طاق شد واقعا از انتظار مردم يه بار كه به خاطر تاخير فيلم بازي هم تاخير خورد. Long Awaited شد اين بازي واسم.

فقط مگي جان اگه صلاح مي دونن شناسنامه بازي رو يه تغييراتي بدند توي پست اول تاپيك در مورد تاريخ انتشارش :

تاريخ عرضه : 30 ژوئن 2009
ناشر : EA Games
توسعه دهنده : EA Bright Light

رو اضافه كنن به پست اول اگه زحمتي نباشه براشون. ممنون

resident_evil
16-05-2009, 01:04
آرمین این عکسه In Game هستش ؟! : دی

Spaniuly
16-05-2009, 14:56
آرمین این عکسه In Game هستش ؟! : دی

نمي دونم فكر كنم ولي كاملا مشخص هست كه انيمشن حالت دمويي بازي هست. سايت بازي هم آپديت شده. خيلي هم خوب شده

Spaniuly
31-05-2009, 23:35
بابا دس طلا اين اسكرين شات ها يكي از اون يكي باحال تر هست رنگ هاي زنده و طبيعي به قدري چشم نواز هستن كه شايد اون موقعي كه هري پاتر و سنگ جادو بازي مي كرديم فكر نمي كرديم بازي با همچين گرافيكي براي فيلم ششم ساخته بشه. من كه حال كردم با گرافيكش. دلم واسه دويدن توي راهرو هاي هاگوارتز تنگ شده. من ميخوام معجون بسازم و جادو كنم

اسكرين شات رو فقط عشق كنيد.

لينك بزرگ نمايي

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جديدترين تريلر بازي كه براي E3 منتشر شده رو با كيفيت ها و فرمت هاي مختلف مي تونيد.
حالش رو ببريد...

E3 09: Features Trailer

دانلود با فرمت mov و با حجم 18.2 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 19.6 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 30.2 مگابايت

Spaniuly
03-06-2009, 14:59
9 اسكرين شات جديد در طول دو روز گذشته كه براي نمايش در E3 توسط EA در معرض ديد عمومي قرار گرفته رو در زير مي تونيد ببينيد و دانلود كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك هاي بزرگ نمايي عكس ها

كمتر از يك ماه تا انتشار بازي هري پاتر و شاهزاده دورگه فرصت باقيست

Spaniuly
25-06-2009, 22:27
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان گيمر به خصوص هري پاتري ها بالاخره انتظارها به پايان رسيد شما امروز اگه اينترنت پرسرعت دارين مي تونيد پا به هاگوارتز بذاريد و توش قدم بزنيد دموي بازي ديروز منتشر شد و شما توي دمو مي تونيد توي محوطه گشتي بزنيد و با گيم پلي بازي آشنايي پيدا كنيد كمتر از 10 روز فرصت داريد تا با دمو يه حالي بكنيد و اين 10 روز باقي مونده رو سر كنيد

دانلود دمو با حجم با لينك مستقيم پورتال سايت رسمي هري پاتر و شاهزاده دورگه:

Iman Bala
25-06-2009, 22:58
دانلود دمو با حجم با لينك مستقيم پورتال سايت رسمي هري پاتر و شاهزاده دورگه:

لینک خرابه!!

Spaniuly
25-06-2009, 23:22
لینک خرابه!!

نه عزيز دل برادر لينك خراب نيست. پورتال هاي دانلود رو كشور عزيزمون مرود لطف و عنايت قرار دادند مثل ياهو مسنجر كه مورد لطف قرار گرفته.:31: دموكراسي داره تراوش مي كنه :27:

واقعا تب هري پاتري با نزديك شدن به انتشار بازي و پس از اون خود فيلم شديدا بالا گرفته. اسكرين شات هاي جديد. واقعا شگفت انگيز هستند. يك ويديو نيز عرضه شده كه در زير لينكش رو قرار دادم. لذت ببريد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك هاي بزرگنمايي

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ويديوي پشت صحنه كوئيديچ با كيفيت SD

Behind-the-Scenes: Quidditch

mohammad_twe
26-06-2009, 11:51
با یه پ+ر+وکسی برین دانلود میشه :دی

Scary Feelings
26-06-2009, 12:23
سلام خیلی خوبه! اگه کسی بتونه لینک کتابش رو به من بده عالی مشه!...راستی یه سوال..میبخشید که اینجا میگم!
اخرین فیلمش همین محفل ققنوس بود دیگه؟!درسته!؟

LORD GAMES
26-06-2009, 12:43
سلام خیلی خوبه! اگه کسی بتونه لینک کتابش رو به من بده عالی مشه!...راستی یه سوال..میبخشید که اینجا میگم!

بله محفل ققنوس بود

hessi19
26-06-2009, 13:40
اسکرین شات psp نداره ؟؟.. اگه داره زحمتش رو بکشید
ممنون

Spaniuly
27-06-2009, 00:59

دوست عزيز لينك دانلود كتابهاش رو توي تاپيك مخصوص هري پاتر قرار دادم توي تالار فيلم هست تاپيكش. به اونجا سر بزن. اخرين فيلمش هم همون محفل ققنوس بود كه درست 2 سال پيش همين موقع ها بود اكران شد كمتر از دو هفته ديگه فيلم هري پاتر و شاهزاده دورگه اكران ميشه.

اسکرین شات psp نداره ؟؟.. اگه داره زحمتش رو بکشید
ممنون
تمامي اسكرين شات هاي بازي توي اين 7-8 صفحه گذاشته شده تعدادي رو توي پست اول مي تونيد مشاهده كنيد.

hessi19
27-06-2009, 22:06
تمامي اسكرين شات هاي بازي توي اين 7-8 صفحه گذاشته شده تعدادي رو توي پست اول مي تونيد مشاهده كنيد.
ولی psp توش نبود!

Scary Feelings
29-06-2009, 14:15
مگه بازیش نیومده؟!این تاپیک نمیخواد منتقل بشه؟!

Scary Feelings
01-07-2009, 00:43
اصلا فکر نمیکردم هری پاتر اینقدر کوچیک بشه...یعنی کسی بازیش رو نخریده؟!بازیش چطوره؟!ارزششو داره؟!

SPY.07
01-07-2009, 08:20
من فکر میکنم خیلی ها از فیلم تاثیر میگیرنو اظهار نظر رو درباره ی هری پاتر به فیلم میکننن فقط !

در حالی نباید اینطوری نگاه کرد... بازی قبلی بسیار زیبا و ابتکاری بود. نه ربطی به کتاب داشت نه ربطی به فیلم ! تقریبا جدا بود. پس باید به عنوان یه بازی مستقل بهش نگاه کرد نه بازی ای که از رو فیلم ساخته شده. البت هاین نظر شخصی من هست.

کسانی هم که با هری پاتر مشکل دارن بازی رو بگیرن، مطمئننا خوششون میاد.

LORD GAMES
01-07-2009, 11:18
کسی این بازیو نخرده؟
اگه خریده از میحیط بازی چند عکس بزاره ببینیم چطوری هست

SPY.07
01-07-2009, 12:49
من دیروز و امروز از چند تا مغازه پرسیدم نداشتن. فکر کنم باید یه 2-3 روز دیگه صبر کرد.

Spaniuly
01-07-2009, 15:30
اصلا فکر نمیکردم هری پاتر اینقدر کوچیک بشه...یعنی کسی بازیش رو نخریده؟!بازیش چطوره؟!ارزششو داره؟!

منظورت از اينقدر كوچيك چيه؟ ميشه واضح بگي؟ من اصلا نفهميدم اين جمله رو

من فکر میکنم خیلی ها از فیلم تاثیر میگیرنو اظهار نظر رو درباره ی هری پاتر به فیلم میکننن فقط !

در حالی نباید اینطوری نگاه کرد... بازی قبلی بسیار زیبا و ابتکاری بود. نه ربطی به کتاب داشت نه ربطی به فیلم ! تقریبا جدا بود. پس باید به عنوان یه بازی مستقل بهش نگاه کرد نه بازی ای که از رو فیلم ساخته شده. البت هاین نظر شخصی من هست.

کسانی هم که با هری پاتر مشکل دارن بازی رو بگیرن، مطمئننا خوششون میاد.

دوست عزيز هري پاتر از شماره يك تا شماره پنجم بازي يعني هري پاتر و جام آتش كلا از داستان فيلم تاثير نمي گرفت. تا اينكه در سال 2007 بازي ششم يعني هري پاتر و محفل ققنوس كاملا تقليدي از سناريو فيلم بود نشون به اون نشون كه توي 2 جا توي دوئل ها سناريو شكست وجود داشت و شما بايد شكست مي خوردي يكيش گير افتادن هري توي چنگ آمبريج بود كه جلو مالفوي شكست مي خورد و يكي هم آخر بازي وقتي كنترل سيريوس بلك دست ما بود شكست مي خوريم. كاملا روند بازي مو به مو از فيلم كپي شده بود حتي وجود بازي هايي مثل كارت انفجاري و شطرنج جادويي كه توي فيلم نبود از توي كتاب و راهنمايي رولينگ وارد بازي شده بود.

کسی این بازیو نخرده؟
اگه خریده از میحیط بازی چند عکس بزاره ببینیم چطوری هست

من دیروز و امروز از چند تا مغازه پرسیدم نداشتن. فکر کنم باید یه 2-3 روز دیگه صبر کرد.

به خاطر مشكلات اخير و مشكلاتي كه در اينترنت ايران بوجود اومده بازي ها دير به ايران مي رسه يعني كسي نمي تونه دانلود كنه

Leon-117
01-07-2009, 15:37
يازي كي اومد؟چند وقت آنلاين نبودم از دنيا افتادم عقب.

Spaniuly
01-07-2009, 16:22
خوب بالاخره بازي ريليز شد و آخرين تريلر بازي هم منتشر شد اين تريلر به مناسبت افتتاح بازي اومده در زير لينك ها مربوط به اين تريلر رو مي بينيد.

كيفيت HD

دانلود با فرمت mov و حجم 39.7 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و حجم 42.3 مگابايت

كيفيت SD

دانلود با فرمت mov و با حجم 14.5 مگابايت

دانلود با فرمت wmv و با حجم 15.6 مگابايت

دانلود با فرمت mp4 و با حجم 11.7 مگابايت

Elendil1
01-07-2009, 17:44
دانلود نسخه ي دمو بازي
نام فايل:HP_HBP_DEMO_(gigagame.ir).exe
حجم:595 مگ

لينك هاي دانلود ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*هر دو لينك داراي سرعت بسيار بالا هستند ، و داراي قابليت رزيوم*

Scary Feelings
01-07-2009, 20:08
یعنی الان نسخه کامپیوترش هست؟!

Spaniuly
01-07-2009, 20:12
دانلود نسخه ي دمو بازي

نام فايل:HP_HBP_DEMO_(gigagame.ir).exe
حجم:595 مگ

لينك هاي دانلود ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*هر دو لينك داراي سرعت بسيار بالا هستند ، و داراي قابليت رزيوم*

دوست عزيز لطف مي كني لينك مي ذاري ولي بهتره قبلش به صفحات اخير يه نگا بندازي بعد. چون لينك مستقيم كه متعلق به پورتال خود سازنده بازي هست توي همين صفحه قبل گذاشته شده در هر صورت ممنون از زحمتي كه كشيديد در هر صورت اينم لينك هاي غير مستقيم هست

Elendil1
02-07-2009, 10:24
دوست عزيز لطف مي كني لينك مي ذاري ولي بهتره قبلش به صفحات اخير يه نگا بندازي بعد. چون لينك مستقيم كه متعلق به پورتال خود سازنده بازي هست توي همين صفحه قبل گذاشته شده در هر صورت ممنون از زحمتي كه كشيديد در هر صورت اينم لينك هاي غير مستقيم هست

من به خاطر همين همه ي صفحه ها رو گشتم ولي به جان خودم نديدم!!حتي صفحه ي (:18:)1 رو هم نگاه كردم يحتمل كور رنگي گرفتم:31:

[ديدمش ،خودت هم گذاشته بودي ، ولي انگار مورد لطف آقايون قرار گرفته بود و في__لتر شده ]

mehdi30nema
02-07-2009, 12:16
یعنی الان نسخه کامپیوترش هست؟!

بله اومده امروز خودم دیدم که میفروختن .

ashjaee
03-07-2009, 14:30
دوستانی که می خوان دانلود ، این مستقیم:

رپید شیر (همان فایل ها هست)

Spaniuly
05-07-2009, 12:45
بله مثل بازي قبلي كه به نظر من يك شاهكار بود باز هم گيم اسپات حسادت خودش رو ثابت كرد و با دادن نمر 5 به بازي سعي در زير سوال بردن اون داره البته نياز نيست زياد نا اميد باشيم چون بازي زيباي محفل ققنوس هم همين نمره رو از گيم اسپات گرفته بود. من پشيزي براي نمرات گيم اسپات ارزش قايل نيستم

resident_evil
05-07-2009, 13:16
بله مثل بازي قبلي كه به نظر من يك شاهكار بود باز هم گيم اسپات حسادت خودش رو ثابت كرد و با دادن نمر 5 به بازي سعي در زير سوال بردن اون داره البته نياز نيست زياد نا اميد باشيم چون بازي زيباي محفل ققنوس هم همين نمره رو از گيم اسپات گرفته بود. من پشيزي براي نمرات گيم اسپات ارزش قايل نيستم

این پستت رو باید قاب کنم بزنم سر در P30 ! چه جوریاس بازیش ؟!

من دیروز خواستم سفارش بدم گفت نسخه PAL هنوز نیمده !

Spaniuly
05-07-2009, 14:26
این پستت رو باید قاب کنم بزنم سر در P30 ! چه جوریاس بازیش ؟!

من دیروز خواستم سفارش بدم گفت نسخه PAL هنوز نیمده !

بازي رو نديدم من هنوز كسي زحمت دانلودش رو نكشيده توي اروميه فقط كبير سافت بازي ها رو دانلود مي كنه كه البته فكر كنم خبر ندارند كه هري پاتر ريليز شده شايد گول نمره كم بازي رو خوردن البته قربون اين مملكت بهشتيمون برم اونقدر كوبيد هري پاتر رو كه الان هيچ كس ويديو گيمش رو هم نميشناسه و تعداد كمي ارزش اين هري پاتر رو مي دونن.

amin 2010
05-07-2009, 16:31
تو پایتخت حتی یک مغازه هم بازی رو نمی فروخت!!!!

Elendil1
05-07-2009, 20:20
بازي رو نديدم من هنوز كسي زحمت دانلودش رو نكشيده توي اروميه فقط كبير سافت بازي ها رو دانلود مي كنه كه البته فكر كنم خبر ندارند كه هري پاتر ريليز شده شايد گول نمره كم بازي رو خوردن البته قربون اين مملكت بهشتيمون برم اونقدر كوبيد هري پاتر رو كه الان هيچ كس ويديو گيمش رو هم نميشناسه و تعداد كمي ارزش اين هري پاتر رو مي دونن.

گيم اسپات 3 تا رنك ميده ، يكي منتقدان ، يكي گيم اسپات و يكي گيمرها !! همه كم لطفي ؟؟ بازي هاي هري پاتر اكثرآ مزخرف بود مثه فيلم هاش!

resident_evil
05-07-2009, 20:42
گيم اسپات 3 تا رنك ميده ، يكي منتقدان ، يكي گيم اسپات و يكي گيمرها !! همه كم لطفي ؟؟ بازي هاي هري پاتر اكثرآ مزخرف بود مثه فيلم هاش!

عجــــــــــــــــــــــب !

میانگین امتیاز گیمرها به بازی :

PC : 7.4 با 76 نفر !

XBOX360 : 8.0 با 26 نفر

PS3 : 6.4 با 36 امتیاز دهنده !

میانگین امتیاز سایت های مختلف هم همون 7.0 میشه ! فکر نمیکنم 7.0 امتیاز مضخرفی باشه ! شما اگه با یه بازی مشکل دارید سعی نکنید بازی رو زیر سوال ببرید . اگه شما به بازیی که زیر 9.0 میگیره میگین مسخره اون مشکل خود شماست !

Elendil1
05-07-2009, 23:31
عجــــــــــــــــــــــب !

میانگین امتیاز گیمرها به بازی :

PC : 7.4 با 76 نفر !

XBOX360 : 8.0 با 26 نفر

PS3 : 6.4 با 36 امتیاز دهنده !

میانگین امتیاز سایت های مختلف هم همون 7.0 میشه ! فکر نمیکنم 7.0 امتیاز مضخرفی باشه ! شما اگه با یه بازی مشکل دارید سعی نکنید بازی رو زیر سوال ببرید . اگه شما به بازیی که زیر 9.0 میگیره میگین مسخره اون مشکل خود شماست !

به قول خودت "عزيز دل" ، krauser گفت كه گيم اسپات كم لطفي كرده و كم داده، منم گفتم كه گيم اسپات 3 تا رنكينگ داره و اگر 6 داده پس گيمرها كم دادن. خودم كه نگاه نكردم!

2-من هم نگفتم از اين بازي خوشم نمياد!!اين سري رو كه بازي نكردم كه بخوام نظر در مورد سري جديدش بدم!قبلياش كه خوب نبود منظورم اينه كه به هيچ وجه در حد كتابش نبود!!

3-شما هم وقتي منظور كسي رو درست نمي فهميد ، شخصيت رو نبريد زير سوال(؟)

4-زير 9 ؟ رو Xbox با 26 نفر گرفته 8 !! ولي رو بقيه ي كنسولها زير 8 گرفته ، پس در كل زير هشت هست!!
اگه بخوايم اينجوري حساب كنيم ، نمره ي 4 هم زير 9 هست:31:

5-اگر وبسايت بزرگي مثه GameSpot از نظر خودش مياد به يه بازي 5 ميده ، دليل بر اين نيست كه با اين بازي كدورت دارند!! چون يك يا دو نفر نظر نميدن! اونها همه چيز بازي رو مي سنجن و نه فقط نگاه ظاهري!

در آخر::اين بحث رو كشش ندين ، سوء تفاهمي بيش نبود::

الان گيم اسپات رو PC من بالا نمياد!!‌ شما مشكل ندارين؟

Elendil1
05-07-2009, 23:43
ريتينگ IGN به Harry Potter and the Half-Blood Prince

psp:4.3
XBOX360:7.7
PS3:7.7
PC:7.5
DS:4.3

Elendil1
05-07-2009, 23:45
توضيحات و عكس هاي بازي براي كنسول XBOX360 از IGN :

Spaniuly
05-07-2009, 23:48
نه حالا كاري به بحث ندارم ولي واقعا هري پاتر توي ايران هميشه مورد كم لطفي قرار مي گيره هميشه. ما ايرونيا فرهنگمون ايجاب نمي كنه كه با چيزهايي مثل هري پاتر روبرو بشيم يعني مخ ما ايرونيا تعطيل تر از اين حرفاست. واقعا چيزي كه توي آمريكا و اروپا سر اون سر و دست مي شكنن توي ايران كانال هاي تلوزيوني ما ميان و بر عليه اش مستند مي سازن. اينم از بازيش كم مونده يه هفته بشه بازي ريليز شده هنوز خبري از بازي نيست هر روز 2 بار زنگ مي زنم گيم فروشي ها هي ميگن خبري ازش نيست. واقعا كه... تازه بازي قبلي كه خيلي توپ بود براي من جداي از يك گيم هست منو به شهر آرزوهام مي بره به هاگوارتز به دناي جادويي به بطن هري پاتر مي بره. هري پاتر بودن يعني اينكه به كمال رسيدن منطقي. اينا تجربه هايي هستند كه براي فن هاي يك چيز مثل آرزو مي مونه. فقط مي تونم بگم توي ايران هيچ چيز به خوبي چيزي نيست كه هميشه انتظارش رو دارم. توي ايران فقط دلخوشي هامون سركوب شده نمونه اش هم همين بازي هري پاتر هست. نمونه هاي ديگه اش رو هم خودتون مي تونيد پيدا كنيد. خيلي سخت نيست. من نمي دونم اين گيم اسپات مال كدوم كشور هست ولي هر چي هست بي برو برگرد با هري پاتر مشكل داره

Elendil1
05-07-2009, 23:55
نه حالا كاري به بحث ندارم ولي واقعا هري پاتر توي ايران هميشه مورد كم لطفي قرار مي گيره هميشه. ما ايرونيا فرهنگمون ايجاب نمي كنه كه با چيزهايي مثل هري پاتر روبرو بشيم يعني مخ ما ايرونيا تعطيل تر از اين حرفاست. واقعا چيزي كه توي آمريكا و اروپا سر اون سر و دست مي شكنن توي ايران كانال هاي تلوزيوني ما ميان و بر عليه اش مستند مي سازن. اينم از بازيش كم مونده يه هفته بشه بازي ريليز شده هنوز خبري از بازي نيست هر روز 2 بار زنگ مي زنم گيم فروشي ها هي ميگن خبري ازش نيست. واقعا كه... تازه بازي قبلي كه خيلي توپ بود براي من جداي از يك گيم هست منو به شهر آرزوهام مي بره به هاگوارتز به دناي جادويي به بطن هري پاتر مي بره. هري پاتر بودن يعني اينكه به كمال رسيدن منطقي. اينا تجربه هايي هستند كه براي فن هاي يك چيز مثل آرزو مي مونه. فقط مي تونم بگم توي ايران هيچ چيز به خوبي چيزي نيست كه هميشه انتظارش رو دارم. توي ايران فقط دلخوشي هامون سركوب شده نمونه اش هم همين بازي هري پاتر هست. نمونه هاي ديگه اش رو هم خودتون مي تونيد پيدا كنيد. خيلي سخت نيست. من نمي دونم اين گيم اسپات مال كدوم كشور هست ولي هر چي هست بي برو برگرد با هري پاتر مشكل داره

كامل درك مي كنم،اين حس رو هركي كتابش رو خونده باشه پيدا مي كنه،شايد من نسخه هاي قبل رو روي PC بازي كردم اينجور به نظر مي رسيد.صدا و سيما هم كه اصلآ حرفش رو نزن... .
من قبلآ رو حساب كتابهاش بازيش رو مي گرفتم كه رو PC خوب نبود!!اين يكي رو مي گيرم ، ببينم چجوريه!!اميدوارم در حد كتابش حال كنيم!!

resident_evil
06-07-2009, 01:22
الان گيم اسپات رو PC من بالا نمياد!!‌ شما مشكل ندارين؟

!

ولی در کل من خودم به شخصه اصلا GS رو قبول ندارم برای امتیازایی که میده !

Elendil1
06-07-2009, 10:02
!

ولی در کل من خودم به شخصه اصلا GS رو قبول ندارم برای امتیازایی که میده !

حتي امتيازهايي كه گيمرهاش مي دن ؟خود GS خيلي سخت گيره!!

ashjaee
06-07-2009, 11:02
پی سی وراد این بازی رو برا فروش گذاشت:

Elendil1
06-07-2009, 14:18
Harry.Potter.And.The.Half.Blood.Prince.PAL.XBOX360-LoCAL.

Platform: Xbox360 / PALCompany: EA GamesPackager: That dude down in wallmartGenre: Action/AdventureDisks: 1ReleaseDate: June 29-2009Players: at least 1Languages: English at leastNetSupport: NoSupplier: YesIn Harry Potter and the Half-Blood Prince, Voldemort is tightening his grip on both the Muggle and wizarding worlds and Hogwarts is no longer the safe haven it once was. Harry suspects that dangers may even lie within the castle, but Dumbledore is more intent upon preparing him for the final battle that he knows is fast approaching. Together they work to find the key to unlock Voldemort’s defenses and, to this end, Dumbledore recruits his old friend and colleague, the well-connected and unsuspecting bon vivant Professor Horace Slughorn, whom he believes holds crucial information. Meanwhile, the students are under attack from a very different adversary as teenage hormones rage across the ramparts. Harry finds himself more and more drawn to Ginny, but so is Dean Thomas. And Lavender Brown has decided that Ron is the one for her, only she hadn't counted on Romilda Vane’s chocolates! And then there’s Hermione, simmering with jealously but determined not to show her feelings. As romance blossoms, one student remains aloof. He is determined to make his mark, albeit a dark one. Love is in the air, but tragedy lies ahead and Hogwarts may never be the same again

لینک DL :

88x88
07-07-2009, 14:29
اتفاقا به نظر من بازی هاش یکی از یکی بد تر افتضاح تر بود.
ورژن اخری که دیگه ترکونده بود. هیچی برای لذت بردن بازیکن ها نداشت.
یاد بازی های رنج +7 سگا می نداخت منو.

به نظر من به عنوان یک بازی مستقل واقعا به درد نمی خورد.

Spaniuly
07-07-2009, 15:21
اتفاقا به نظر من بازی هاش یکی از یکی بد تر افتضاح تر بود.
ورژن اخری که دیگه ترکونده بود. هیچی برای لذت بردن بازیکن ها نداشت.
یاد بازی های رنج +7 سگا می نداخت منو.

به نظر من به عنوان یک بازی مستقل واقعا به درد نمی خورد.

ببين شايد از نظر كسي كه fan هري پاتر نيست به قول تو به عنوان يك ويديو گيم لذت بخش نباشه ولي به طرفداران هري پاتر كه با كتاب و فيلمش بزرگ شدند بازي هري پاتر حكم يك سيموليشن داره نه ويديو گيم نمي دونم تونستم منظورم رو برسونم يا نه ولي به طور مثال توي بازي قبلي اين مسئله شديدتر بود بازي قبلي يك سيموليشن تمام از دنياي هاگوارتز هري پاتر بود براي كسي كه كتاب هري پاتر رو مي خونه و بهش علاقمند هست حضور توي هاگوارتز يك روياست توي بازي قبلي اين رويا يه جورايي به حقيقت مي پيوست. قبول دارم كه اگه حس پاتري و طرفداري از اين بازي رو بزاري كنار صرفا به عنوان يك ويديو گيم شايد با ارزش نباشه ولي هموطور كه گفتم ارزش اين بازي واسه هري پاتري هايي مثل منه. موفق و پيروز باشي

88x88
07-07-2009, 15:48
ببين شايد از نظر كسي كه fan هري پاتر نيست به قول تو به عنوان يك ويديو گيم لذت بخش نباشه ولي به طرفداران هري پاتر كه با كتاب و فيلمش بزرگ شدند بازي هري پاتر حكم يك سيموليشن داره نه ويديو گيم نمي دونم تونستم منظورم رو برسونم يا نه ولي به طور مثال توي بازي قبلي اين مسئله شديدتر بود بازي قبلي يك سيموليشن تمام از دنياي هاگوارتز هري پاتر بود براي كسي كه كتاب هري پاتر رو مي خونه و بهش علاقمند هست حضور توي هاگوارتز يك روياست توي بازي قبلي اين رويا يه جورايي به حقيقت مي پيوست. قبول دارم كه اگه حس پاتري و طرفداري از اين بازي رو بزاري كنار صرفا به عنوان يك ويديو گيم شايد با ارزش نباشه ولي هموطور كه گفتم ارزش اين بازي واسه هري پاتري هايي مثل منه. موفق و پيروز باشي

اره دقیقا درک می کنم چی داری می گی.
من فقط از این ناراحتم که چرا شرکت عظیمی مثل EA نمی تونه چیزی بسازه که یک گیمر معمولی رو هم راضی کنه.
اتفاقا من هم همه ی 5 سری بازی رو بازی کردم و هر کدوم رو حد اقل دو بار تموم کردم.
تو پنجش واقعا روی هاگوارتز خوب کار کرده بودن. هم بزرگ و وسیع بود و هم به کتابا می خورد و هم به فیلم ها و کلا هاگوارتز 5ش عالی بود.
ولی پنج دیگه از لحاظ ساختار بازی ابروی هر چی بازی رو برده بود. مثلا اون تیکه ایش که باید میکروفون هارو خراب می کردیم افتضاح بود.

تو بین این پنج تای که اومده اگر از دید معمولی نگاه کنیم (نه کسی که طرفداره هری پاتره) به نظر من چهارش از بقیه قابل تحمل تر بود.

حالا هاگوارتز شیشش چطوره؟من نه عکسی ازش دیدم نه تریلر و نه هیچی.

Spaniuly
07-07-2009, 16:09
اره دقیقا درک می کنم چی داری می گی.
من فقط از این ناراحتم که چرا شرکت عظیمی مثل EA نمی تونه چیزی بسازه که یک گیمر معمولی رو هم راضی کنه.
اتفاقا من هم همه ی 5 سری بازی رو بازی کردم و هر کدوم رو حد اقل دو بار تموم کردم.
تو پنجش واقعا روی هاگوارتز خوب کار کرده بودن. هم بزرگ و وسیع بود و هم به کتابا می خورد و هم به فیلم ها و کلا هاگوارتز 5ش عالی بود.
ولی پنج دیگه از لحاظ ساختار بازی ابروی هر چی بازی رو برده بود. مثلا اون تیکه ایش که باید میکروفون هارو خراب می کردیم افتضاح بود.

تو بین این پنج تای که اومده اگر از دید معمولی نگاه کنیم (نه کسی که طرفداره هری پاتره) به نظر من چهارش از بقیه قابل تحمل تر بود.

حالا هاگوارتز شیشش چطوره؟من نه عکسی ازش دیدم نه تریلر و نه هیچی.

والا با توجه به عكس ها به نظر هاگوارتز به همون شكل قبلي خواهد بود حالا شايد يه تفاوت هايي كرده باشه بايد منتظر موند من حتي دموش رو هم نتونستم دانلود كنم با 64 نمشه نيم گيگ دانلود كرد. از توي ترلر ها و عكس ها كه بر مياد خيلي عالي باشه بخصوص كه ميشه كوئيديچ هم بازي كرد

Spaniuly
09-07-2009, 13:21
خوب بعد گذشت حدود يك هفته از انتشار بازي امروز بازي به دستم رسيدگرافيك و نقشه داخلي هاگوارتز دقيقا مال نسخه قبل هست برخلاف انتظارات بازي براي نسخه PC كارنت جنريشن هست كه تصور اين بود كه بازي نكست خواهد بود براي PC ولي بازي از شفافيت بالايي برخوردار هست يك اشكال در موقع پخش دمو هاي ضبط شده كه در طول بازي پخش ميشه وجود داره اونم تاريك بودن ويديو ها هست. تنوع بيشتري نسبت بازي قبلي وجود داره بازي كوئيديچ معجون سازي و پيدا كردن آرم هاي هاگوارتز به عنوان اچيومنت جذابيت بازي رو افزايش داده صدا گذاري بازي نظير ندره و مشخصه روي اين مسئله خيلي كار شده. بازي با ماوس و كيبورد قابل اجرا هست مكان هاي جديد و بيشتري به بازي اضافه شده و اين مسئله بسيار جالب هست كنترل بازي خيلي خيلي بهتر از بازي قبلي هست و دوربين بازي كاملا فيكس شده و مثل قبلي خود به خود نمي چرخيد و حال با ماوس خيلي سريع و روان چرخونده ميشهكلاس معجون ها بسيار بزرگتر شده و درست مثل فيلم هست. بازي كاملا از روي فيلم ساخته شده و حتي توي قسمتي كه هري پاتر توي قطار توسط مالفوي مورد ضرب و شتم قرار مي گيره توسط لونا لاوگود نجات داده ميشه نه توسط تانكس. توي كتاب توسط تانكس نجات داده شد ولي من ديدم كه توسط لونا اين اتفاق افتاد بنابراين ميشه حدس زد توي فيلم هم توسط لونا پيدا ميشه هري. گيم پلي واقعا بهبود پيدا كرده محيط روشنايي بيشتري پيدا كرده روي تمامي مكان ها با خط پرنگ و واضح اسم اون مكان نوشته شده. مثل Hagrid Hut يا Graet Hall و ... در كل قبول دارم كه براي كساني كه چيزي از هري پاتر نمي دونن يه بازي كسالت آور و نا مفهوم هست و برعكس براي Fan هاي هري پاتر مثل يك محقق شدن روياست. توي چند دقيقه اي كه بازي كردم دوباره رفتم توي دنياي جادويي مورد علاقم. اميدوارم نقدم كسل كننده نبوده باشه و تونسته باشه راهنمايي براي دوستاني كه مي خوان بازي رو بخرن باشه كلا ميگم اگه عشق هري پاتريد بخريد ولي اگه در موردش چيزي نمي دونيد منتظر باشيد تا نسخه فارسي دارينوسش بياد تا حداقل بفهميد جريان چيه.

موفق و گيمر باشيد با اجازه من رفتم هاگوارتز كلاس دوئل دارم:21:

اينم از مينيمم سيستم لازم براي اجراي بازي

Operating System Windows XP/Vista
Processor 1.8GHz Pentium 4 or comparable
Memory 256MB
Video card 64MB
HDD Space 5.0GB
Soundcard DirectX 9.0c or higher compliant sound card
DirectX DirectX 9.0c

Elendil1
09-07-2009, 13:43
خوب بعد گذشت حدود يك هفته از انتشار بازي امروز بازي به دستم رسيدگرافيك و نقشه داخلي هاگوارتز دقيقا مال نسخه قبل هست برخلاف انتظارات بازي براي نسخه PC كارنت جنريشن هست كه تصور اين بود كه بازي نكست خواهد بود براي PC ولي بازي از شفافيت بالايي برخوردار هست يك اشكال در موقع پخش دمو هاي ضبط شده كه در طول بازي پخش ميشه وجود داره اونم تاريك بودن ويديو ها هست. تنوع بيشتري نسبت بازي قبلي وجود داره بازي كوئيديچ معجون سازي و پيدا كردن آرم هاي هاگوارتز به عنوان اچيومنت جذابيت بازي رو افزايش داده صدا گذاري بازي نظير ندره و مشخصه روي اين مسئله خيلي كار شده. بازي با ماوس و كيبورد قابل اجرا هست مكان هاي جديد و بيشتري به بازي اضافه شده و اين مسئله بسيار جالب هست كنترل بازي خيلي خيلي بهتر از بازي قبلي هست و دوربين بازي كاملا فيكس شده و مثل قبلي خود به خود نمي چرخيد و حال با ماوس خيلي سريع و روان چرخونده ميشهكلاس معجون ها بسيار بزرگتر شده و درست مثل فيلم هست. بازي كاملا از روي فيلم ساخته شده و حتي توي قسمتي كه هري پاتر توي قطار توسط مالفوي مورد ضرب و شتم قرار مي گيره توسط لونا لاوگود نجات داده ميشه نه توسط تانكس. توي كتاب توسط تانكس نجات داده شد ولي من ديدم كه توسط لونا اين اتفاق افتاد بنابراين ميشه حدس زد توي فيلم هم توسط لونا پيدا ميشه هري. گيم پلي واقعا بهبود پيدا كرده محيط روشنايي بيشتري پيدا كرده روي تمامي مكان ها با خط پرنگ و واضح اسم اون مكان نوشته شده. مثل Hagrid Hut يا Graet Hall و ... در كل قبول دارم كه براي كساني كه چيزي از هري پاتر نمي دونن يه بازي كسالت آور و نا مفهوم هست و برعكس براي Fan هاي هري پاتر مثل يك محقق شدن روياست. توي چند دقيقه اي كه بازي كردم دوباره رفتم توي دنياي جادويي مورد علاقم. اميدوارم نقدم كسل كننده نبوده باشه و تونسته باشه راهنمايي براي دوستاني كه مي خوان بازي رو بخرن باشه كلا ميگم اگه عشق هري پاتريد بخريد ولي اگه در موردش چيزي نمي دونيد منتظر باشيد تا نسخه فارسي دارينوسش بياد تا حداقل بفهميد جريان چيه.

موفق و گيمر باشيد با اجازه من رفتم هاگوارتز كلاس دوئل دارم:21:

اينم از مينيمم سيستم لازم براي اجراي بازي

Operating System Windows XP/Vista
Processor 1.8GHz Pentium 4 or comparable
Memory 256MB
Video card 64MB
HDD Space 5.0GB
Soundcard DirectX 9.0c or higher compliant sound card
DirectX DirectX 9.0c

تو سری Demo دوئل داشت ، دوئلش خوب بود،ولی هنوزم این بازی در حد کتابش نیست!!
یه سوال دیگه :: مگه کارگردن مریض بود که به جای تانکس(:8:) از لونا(:2:) استفاده کرده:18:
در ضمن EA Games که ما می بینیم ، تا ابد هم یه بازی برای PC نکست نمیده!!! برو XBOX360 بگیر حال کن :D

king_darkness
10-07-2009, 17:28
بعد از اين كه دامبلدور ميميره بازي تموم ميشه ؟

Spaniuly
10-07-2009, 19:30
بعد از اين كه دامبلدور ميميره بازي تموم ميشه ؟

به به بالاخره يكي پيدا شد توي اين بازي از ما جلو هست من كه فعلا توي قسمتي هستم كه رون تازه از بند لاوندر و روميدا خلاص شده

king_darkness
10-07-2009, 20:46
به به بالاخره يكي پيدا شد توي اين بازي از ما جلو هست من كه فعلا توي قسمتي هستم كه رون تازه از بند لاوندر و روميدا خلاص شده

اگه اون جا آخرش باشه بازي خيلي كوتاه:41:

اشتباه من رو نكن
اگه سريع بازي كني ، بازي تموم ميشه‌ها :31:

Spaniuly
10-07-2009, 22:00
بله بعد اينكه دامبلدور كشته ميشه چند تا دوئل ديگه مي كنيم و بعدش بازي تموم ميشه البته هميشه كارهايي براي انجام دادن هست كارهاي زيادي مونده كه بتوني انجامشون بدي مدال ها و معجون هاي مختلف درسته كه بازي خيلي زود تموم ميشه ولي توي بازي قبلي هم اگه بنا بود دنبال هيچ راز و رمزي نباشي به همين زودي مي تونست تموم بشه ولي خوب روي هم رفته داستان كوتاهي بود دليل اينكه بازي قبلي طولاني بود به خاطر جمع كردن اعضاي DA بود. به هر حال بازي يك سيموليشن هست براي مدت طولاني هر وقت هوس هاگوارتز بزنه به سرم مي تونم يه چرخي بزنم و چيزهاي جديد پيدا كنم.

راستي ما فكر كرديم قراره كوئيديچ بازي كنيم نگو يه اسنيچ گيري الكي بود خيلي ساده بود البته اگه مي خواستن يه بازي كوئيديچ حسابي راه بندازن حجم بازي بيشتر مي شد. به نظر بازي خوبي بود البته اين يك سيموليشن هست نه صرفا يك بازي.

موفق و پيروز باشيد

SHAHAB111
11-07-2009, 15:44
سلام من این بازی رو گرفتم و نصبش هم کردم اما موقع اجرا بازی بالا نمیاد. هیچ erori هم نمیاد. فقط یه صفحه سیاه میاد هر چقدر هم که صبر کنم فرقی نمیکنه. میشه کمکم کنید بفهمم مشکل از چیه. سیستم من هم خیلی فرا تر از سیستم مورد نیاز این بازیه

Spaniuly
11-07-2009, 15:56
سلام من این بازی رو گرفتم و نصبش هم کردم اما موقع اجرا بازی بالا نمیاد. هیچ erori هم نمیاد. فقط یه صفحه سیاه میاد هر چقدر هم که صبر کنم فرقی نمیکنه. میشه کمکم کنید بفهمم مشکل از چیه. سیستم من هم خیلی فرا تر از سیستم مورد نیاز این بازیه

ميشه بفرماييد سيستم شما چي هست؟

CPU
VGA
RAM

اينارو اگه بگي ممنون ميشم و شايد بتونم راهنمايي كنم. در ضمن حجم دقيق كرك يا همون لانچر بازي رو هم بگو چقدره

amin 2010
11-07-2009, 18:44
بازی رو گرفتم برای fan ها بد نیست اما با توجه به این که یک سال تاخیر خورده بود انتظار بیشتری می رفت.

SHAHAB111
12-07-2009, 01:14
ميشه بفرماييد سيستم شما چي هست؟

CPU
VGA
RAM

اينارو اگه بگي ممنون ميشم و شايد بتونم راهنمايي كنم. در ضمن حجم دقيق كرك يا همون لانچر بازي رو هم بگو چقدره

vga:512 8800 gt
ram:4gig

2.50 cpu:amd phenom(tm) 9850 quad-core process
حجم کرک هم :4.82 MB

Spaniuly
12-07-2009, 04:10
عجيبه چرا نبايد بازي نشون داده نشه. اين كار رو امتحان كنيد ديگه غير از اين راهي به ذهنم نمي رسه شايد اين باعث بشه حل بشه. يه امتحاني بكن ضرر نداره

Control Panel--> Sounds and Audio Devices--> Hardware
بريد و بر روي گزينه Unimodem دابل كليك كنيد و در پنجره باز شده Device Usage را روي Disable قرار دهيد. و بعد OK.

king_darkness
12-07-2009, 10:23
چه طور امكان داره بازي تموم شده باشه در حالي كه هنوز من يكي از spell هاي دوِِِئل رو ياد نگرفتم ؟!!!

SHAHAB111
12-07-2009, 14:24
ببخشید من ویندوزم ویستاست میشه بگید تو کنترل پنل sound and audio چی میشه آخه تازه ویستا ریختم آشنا نیستم.

undr
12-07-2009, 18:11
ببخشید من ویندوزم ویستاست میشه بگید تو کنترل پنل sound and audio چی میشه آخه تازه ویستا ریختم آشنا نیستم.

Hardware And Sound

88x88
12-07-2009, 19:48
خوب . من هم این بازی رو گرفتم و تو یه روز تمومش کردم.
راستش بازی اصلی یکی از کوتاه ترین بازی های بود که دیده بمودم. تو دو ساعت تموم شد.
تازه اگر کسی خوب بازی می کرد تو یک ساعت و نیم هم میشد تمومش کرد.
منم جمع بزنیم زمان های رو که بازی کردم فکر کنم 2ساعت و نیم شده باشه.
حالا تا یه ماه هاگوارتز گردی داریم.
راستش هیچ چیز این بازی بجز هاگوارتز نبود که ازش خوشم اومده باشه.

Leon-117
12-07-2009, 20:13
بازي در حد سگ و گربه كوچمونه!حيف اون پولي كه پاي بازي دادم.از بازي هاي روز 2-3 سال عقبه.

h_r_v
12-07-2009, 20:26
این بازی برای کسانی که کتاب هری پاتر رو تو 2روز تموم میکنن باید جالب باشه!!
حالا بازیش چه جوری هست؟
توش کویدیچ بازی میکنن؟

SHAHAB111
12-07-2009, 22:43
Hardware And Sound
خوب فکر کنم تو ویستا این مسیر به کلی فرق کنه میشه مسیر ویستا رو بگین

88x88
13-07-2009, 08:50
این بازی برای کسانی که کتاب هری پاتر رو تو 2روز تموم میکنن باید جالب باشه!!
حالا بازیش چه جوری هست؟
توش کویدیچ بازی میکنن؟

بستگی داره، کتاب اول رو توی دو روز می خونن یا کتاب پنجم رو؟
این بازی هیچی نداشت.
کوییدیچش افتضاح بود. فقط وقت تلف کردن بود. کوئیدیچ بازی دو از این بهتر بود. اینو باید فقط با یه جارو باید از چند تا سوراخ رد می شدیم. تنها خوبیه اینش این بود که با موس کار می کر د.
یه چیز جالبش معجون سازیش بود. یکم نو اوری.
جادو هاش شبیه قسمت قبل بود. ولی یکم راحت تر اجرا می شد.

هاگوارتزش از همه ی قسمت های قبلی بهتر بود. دیگه از رد پاهای که روی زمین می موندن تا جای خاصی رو پیدا کنیم خبری نبود. یعنی از نقشه ی غارتگر نمی شد خودمون استفاده کنیم. به جاش باید از سر نیکلاس می پرسیدیم.
یه خوبیش دویدن سریع بود. که تو قسمت های قبلی من ندیده بودم. یکم الافی مون رو کاهش می داد.

دمو های بازی رو نمی شد بزنیم بره. اینم یه اشکال دیگه ی بازی بود.
هرماینی بازی یکی از زشت ترین شخصیت های بازی بود که من تا به حال دیدم . هر موقع میومد مانیتور رو خاموش می کردم تا این بره بعد.

جالب ترین جاهای خود بازی یکی جای بود که رون معجون عشق می خوره، مدل راه رفتنش خدا بود. یکی هم وقتی بود که هری فلیکس فلسیس می خوره. اون هم خیلی جالب بود.
ولی راستش از هیچ جای دیگه اش خوشم نیومد.
ابته دوئل هاشون هم بد نبود.از قبلیا که بهتر بود.

Leon-117
13-07-2009, 20:06
من همه كتابا رو خوندم.اما بازي افتضاح اين هم از اون بازي هايي بودكه چند ماهه آب بندي شده بود!

LORD GAMES
14-07-2009, 12:20
سلام
من تو اون قسمتم که هری با اسنیپ میره و جینی میره کوییدیچ
بعد از اون هری با لباس شخصی میاد با رون حرف میزنه بعد که با نیکولاس به گل خونه میریم اونجا باید تمام معجون ها رو بسازم تا مرحله رد شه یا نه؟
ممنون میشم بگید:11::10:

Spaniuly
14-07-2009, 13:00
سلام
من تو اون قسمتم که هری با اسنیپ میره و جینی میره کوییدیچ
بعد از اون هری با لباس شخصی میاد با رون حرف میزنه بعد که با نیکولاس به گل خونه میریم اونجا باید تمام معجون ها رو بسازم تا مرحله رد شه یا نه؟
ممنون میشم بگید:11::10:

بله اون معجون كه آخر هست اون رو بايد بسازي سه چهار بار E رو بزن صفحه برسه به آخري اون معجون آخري رو درست كن

shakerifar
14-07-2009, 13:42
خوب . من هم این بازی رو گرفتم و تو یه روز تمومش کردم.
راستش بازی اصلی یکی از کوتاه ترین بازی های بود که دیده بمودم. تو دو ساعت تموم شد.
تازه اگر کسی خوب بازی می کرد تو یک ساعت و نیم هم میشد تمومش کرد.
منم جمع بزنیم زمان های رو که بازی کردم فکر کنم 2ساعت و نیم شده باشه.
حالا تا یه ماه هاگوارتز گردی داریم.
راستش هیچ چیز این بازی بجز هاگوارتز نبود که ازش خوشم اومده باشه.

چجوری شما تو دوساعت و نیم تموم کردی ؟؟؟
من که از صبح تا حالا دارم بازی میکنم ولی هنوز تموم نشده
کلا ضعف زیاد داره ولی به من که خیلی چسبید
اگر از طرفدارای کتاب باشید خرید بازی صد در صد توصیه می شه ولی اگه کتاب رو نخوندین قیدش بزنید بهتره

88x88
14-07-2009, 17:46
چجوری شما تو دوساعت و نیم تموم کردی ؟؟؟
من که از صبح تا حالا دارم بازی میکنم ولی هنوز تموم نشده
کلا ضعف زیاد داره ولی به من که خیلی چسبید
اگر از طرفدارای کتاب باشید خرید بازی صد در صد توصیه می شه ولی اگه کتاب رو نخوندین قیدش بزنید بهتره

دو ساعت و نیم یه بند نه.
من اون روزی که این بازی رو ریختم، خیلی کار داشتم. هر یکی دو ساعتی که به کارم می رسیدم میومدم 20 دقیقه تا نیم ساعت این بازی رو بازی می کردم. سر بار چهارم پنجم تموم شد بازی.
ولی اگر بخوای حاضرم یه بند هم بازی کنم ببینم چقدر طول می کشه.

حالا مگه شما مرحله ی وقت گیری توی این بازی دیدی؟ که شک داری زود تموم می شه؟
معجون سازی و دوئل بود با جارو سواری. که هر کدوم کمتر از پنج دقیقه وقت می گرفت.
البته راه رفتنم جزئی از بازی بود.

البته الان که هاگوارتز گردی می کنم شدیدا از دوئلش خوشم اومده.اتفاقا من هم لویکورپوس رو بعد از تموم کردن بازی بیاد گرفتم.

البته در جواب پست قبلی. همون طور که دوست دیگری گفتن، لازم نیست تمام معجون هارو بسازی. فقط اخرینشون کفافمی کنه.

Leon-117
14-07-2009, 18:01
سلام.من يه بار بازي رو نصب كردم راحت اجرا شد.اما بار دوم بيشتر صفحه غيب ميشه بعد ظاهر ميشه.
البته بگم درايور كارت گرافيك رو به 186.16 ارتقا دادم.

eslamy_iut
20-07-2009, 23:35
سلام یه سوال کوچیک هیچ کس طلسم پتریفیکوس توتالوس رو یاد گرفته میتونه راهنمایی کنه کجای هاگوارتز و از چه کسی
در ضمن من خودم هر کتاب رو 4 بار خوندم و 7 ی رو هم 6 بار ولی بهتره به سایت ها سری بزنید شما با رد داستان 20% قابلیت ها رو میگیرید :D با اچیومنت ها میتونید رون هرمانی جینی و لونا رو همزمان در دوئل ها داشته باشین و هر کدوم رو تغییر بدین در کویدیچ میتونید دروازه بان(رون) یا حمله (جینی)و (کتی بل ) باشین ولی به نر من بازی باید بیشتر در داستان طول میکشید تا لااقل همه ی آپگرید ها فعال بشن cheatcc حرف های من رو تایید میکنه

BM663
21-07-2009, 08:31
Vga 7300gt 512
Ram 3gig
Cpu 4.0 intel

نمیدونم چرا کله هتش شطرنجی میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انگار گرافیکم 32 ه

اگه برنامه ای بخواد میشه بزارینش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

Creeping Death
21-07-2009, 10:38
سلام یه سوال کوچیک هیچ کس طلسم پتریفیکوس توتالوس رو یاد گرفته میتونه راهنمایی کنه کجای هاگوارتز و از چه کسی

عزیزم باید بری کلو‍پ دویل اسلایترین اونجا یاد می گیری...
.
.
.
بچه ها من یه صبح تا بعد از ظهر نشستم بازی تموم شد. چرا انقدر کم بود؟ ( البته هنوز دارم اون سپرهامو کامل می کنم .) به نظرتون چیزیشو از دست دادم یا و.اقععا انقدر داستانش کم بود؟
راستی بعضی جاها رو دیوار شکل سپر هاگوارتز رو زدن که ازش یه کمی جرقه میاد . اون ها مال چیه؟ اصلا چیکارش باید کرد؟ من هرکاری می کنم به هیچ دردیم نمی خوره ...

king_darkness
21-07-2009, 11:52
عزیزم باید بری کلو‍پ دویل اسلایترین اونجا یاد می گیری...

كلوپ اسليتيرين كجا هست ؟؟

88x88
21-07-2009, 12:47
كلوپ اسليتيرين كجا هست ؟؟

کلوپ دوئل اسلایترین توی paved yard یا یه چیزی تو همین مایه هاس. همونی که از بوت هوس می شه راحت بهش رسید.
ولی این کارا لازم نیست. از سر نیکولاس بپرس.

بچه ها من یه صبح تا بعد از ظهر نشستم بازی تموم شد. چرا انقدر کم بود؟ ( البته هنوز دارم اون سپرهامو کامل می کنم .) به نظرتون چیزیشو از دست دادم یا و.اقععا انقدر داستانش کم بود؟
راستی بعضی جاها رو دیوار شکل سپر هاگوارتز رو زدن که ازش یه کمی جرقه میاد . اون ها مال چیه؟ اصلا چیکارش باید کرد؟ من هرکاری می کنم به هیچ دردیم نمی خوره ...

من هم که گفتم خیلی کمه و توی دو سه ساعت می شه تمومش کرد.
این سپرای که می گی کدومه. بعضیاشو باید با یه سنگی چیزی بکوبی بهشون تا ازاد شن. با وینگاردیوم له وی ائوسا.

Creeping Death
21-07-2009, 18:41
ببینید اون سپرهایی که رو زمینه رو راحت میشه برداشت رو نمی گم . یه سری سپر هست که به دیوار وصل شده مثل تابلو . باید بهشون چیزی بکوبم ؟چطوری ارتفاع اشیا رو زیاد کنم؟ هرکاری می کنم نمی تونم ببرمشون بالا ...

88x88
21-07-2009, 21:45
ببینید اون سپرهایی که رو زمینه رو راحت میشه برداشت رو نمی گم . یه سری سپر هست که به دیوار وصل شده مثل تابلو . باید بهشون چیزی بکوبم ؟چطوری ارتفاع اشیا رو زیاد کنم؟ هرکاری می کنم نمی تونم ببرمشون بالا ...

جسمی رو که طلسم کردی باید پرت کنی. مثل اول بازی که یک سری پاتیل رو پرت کردی توی مرداب.
لفت کلیک رو نگه دار و موس رو بکش جلو و کلیک رو ول کن.
البته نشونه گیریش خیلی سخته.

Creeping Death
25-07-2009, 10:46
سلام

من این ۱۵۰ تا سپر رو کامل کردم ولی اتفاقی نیوفتاد . اصلا باید اتفاقی می افتاد یا سرکاری بود؟

Spaniuly
25-07-2009, 17:50
سلام

من این ۱۵۰ تا سپر رو کامل کردم ولی اتفاقی نیوفتاد . اصلا باید اتفاقی می افتاد یا سرکاری بود؟

هرچي جمع مي كني قدرتت ميره بالا ديگه فكر نكنم اتفاق خاصي بيافته من كه نتونستم همه رو جمع كنم

darth_vader
25-07-2009, 18:20
سلام:D
من امروز ساعت 8 تا 11 بازی رو نصب و تموم کردم:D
البته خریدمش...از این جا دانلود نکردم...
28 تا هم از اون آرم هاگوارتز ها گرفتم...
یه سوال داشتم:
چجوری دنبال شر بگردم و بچه های اسلیدرینی رو باهاشون دوئل کنم؟منظورم هال دوئل نیست...مثل اون موقعی که تو فضای باز با کراب و گوئل دوئل میکردیم...دوس دارم بکشمشون:D...دنبال شرم ولی نمیدونم چجوری دوئل کنم:D
با چه کلیدی؟کمککککککککککککککککک ککک
:D

Creeping Death
25-07-2009, 20:39
عزیزم اگه میشد هرجا خواستی دویل کنی که من تا حالا کل هاگوارتز رو داغون می کردم!!! نه نمیشه . اون دویل ها هم طبق برنامه ی خود بازی پیش میره . ولی بعضی جاها هست که بچه های اسلایترین دارن به دیگران زور می گن . از حالت وایستادنشون معلومه . یه حالت دفاعی دارن . اگه بری اونجاها و enter رو بزنی باهاشون دویل می کنی هر بار هم که برنده بشی یدونه سپر هاگوارتز می گیری ...

88x88
25-07-2009, 21:19
عزیزم اگه میشد هرجا خواستی دویل کنی که من تا حالا کل هاگوارتز رو داغون می کردم!!! نه نمیشه . اون دویل ها هم طبق برنامه ی خود بازی پیش میره . ولی بعضی جاها هست که بچه های اسلایترین دارن به دیگران زور می گن . از حالت وایستادنشون معلومه . یه حالت دفاعی دارن . اگه بری اونجاها و enter رو بزنی باهاشون دویل می کنی هر بار هم که برنده بشی یدونه سپر هاگوارتز می گیری ...

البته می تونی بجز حالت ایستادن اینا دنبال مجسمه های شیر هم بگردی.
یه سری مجسمه های شیر هستن که یه سپر هاگوارتز هم دارن.(جزو خود مجسمه اس.) نزدیک های اونا از این اتفاقای که ایشون گفتن پیدا می شه و می تونی تو ی یه دوئل مجانی شرکت کنی و اگر بردی جایزه هم بگیری.

راستی Creeping Death خوب شد گفتی.
من 70-80 تا از اونا گرفته بودم می خواستم برم ببینم اگه همشو بگیرم چی می شه. که شما گفتی و منو از الافی مفرط نجات دادی.

amin 2010
25-07-2009, 22:06
امروز بازی رو برای psp گرفتم.مطمئنم تا حالا تو psp بازی به این ضعیفی نیومده.بازی در حد یه بازی خیلی خیلی متوسط ps1
واقعا متاسفم برای EA .
اقا یه سوال کسی این بازی ریجن j برای 360 رو جایی دیده؟؟

shakerifar
26-07-2009, 08:32
امروز بازی رو برای psp گرفتم.مطمئنم تا حالا تو psp بازی به این ضعیفی نیومده.بازی در حد یه بازی خیلی خیلی متوسط ps1
واقعا متاسفم برای EA .
اقا یه سوال کسی این بازی ریجن j برای 360 رو جایی دیده؟؟

باهات موافقم نسخه psp در حد اتاری هستش:19:
j رو هم نکست جن داره (همه ریجن ها رو داره ) و نسخه 360 یه سروگردن از psp بالاتر هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

darth_vader
26-07-2009, 13:36
میشه چند تا عکس از نسخه ی psp بگذارید؟
میخوام مقایسه فوکولم:D

HPN
31-07-2009, 07:46
دوستان سلام ! من نسخه PC رو گرفتم و بازی کردم ، ولی تو مرحله ای که همراه با لونا پیش اسلاگهورن می ره تا معجون درست کنه گیر کردم . موقع ساختن معجون وقتی که باید بطری سبز رو تکون بدی تا حباب بزنه ، یه دفعه بطری می ترکه . باید چی کار کنم ؟ لطفا دوستانی که بازی رو تموم کردند کمک کنند و توضیح بدن باید چه جوری معجون درست کنم ؟!!

Spaniuly
31-07-2009, 13:40
دوستان سلام ! من نسخه PC رو گرفتم و بازی کردم ، ولی تو مرحله ای که همراه با لونا پیش اسلاگهورن می ره تا معجون درست کنه گیر کردم . موقع ساختن معجون وقتی که باید بطری سبز رو تکون بدی تا حباب بزنه ، یه دفعه بطری می ترکه . باید چی کار کنم ؟ لطفا دوستانی که بازی رو تموم کردند کمک کنند و توضیح بدن باید چه جوری معجون درست کنم ؟!!

زياد تكون ميده آخه تا ديدي حباب در اومد زود بريز تو پاتيل نباس بيش از 2 ثانيه تكون بدي يه لحظه حباب در اومد ديگه تكون نده

time prince
04-08-2009, 18:25
من این بازی ر و 8 صبح تا 11 تموم کردم !
اصلا جالب نبود ! مرحله هاش خیلی کم بود ! خلاقیت نداشت !
کوئیدیچش از همه بد تر بود ! اون موس رو هم تکون نمی دادی اتفاق خاصی نمی افتاد !
هر غلطی که می خواستی نمی تونستی بکنی ! : دی
Order of Phonix خیلی با حال تر بود !

شعار EA : هر بار مزخرف تر از بار قبل !

اما از حق نگذریم معجون سازی یک کم با حال بود ! : دی

amin 2010
04-08-2009, 20:49
بابا از قبلیه که بهتر بود انصافا.چرا این بازی رو واسه j پایتخت نمی اره ای خداااااااااااا

Alireza.M67
06-08-2009, 21:38
من این بازی ر و 8 صبح تا 11 تموم کردم !
اصلا جالب نبود ! مرحله هاش خیلی کم بود ! خلاقیت نداشت !
کوئیدیچش از همه بد تر بود ! اون موس رو هم تکون نمی دادی اتفاق خاصی نمی افتاد !
هر غلطی که می خواستی نمی تونستی بکنی ! : دی
Order of Phonix خیلی با حال تر بود !

شعار EA : هر بار مزخرف تر از بار قبل !

اما از حق نگذریم معجون سازی یک کم با حال بود ! : دی

بابا از قبلیه که بهتر بود انصافا.چرا این بازی رو واسه j پایتخت نمی اره ای خداااااااااااا

بازی واقعا افتضاح بود .
دیگه کلا از این EA نا امید شدم .
هیچ چیز جذابی توش نیست که تو رو جذبت کنه .
همون هری پاتر 2 از بقیه بهتر بود
واقعا با این بازی ساختنشون کلا آبروی مجموعه ی هری پاتر رو بردن .

Gam3r
12-09-2010, 13:21
ببخشيد كه اين تاپيك رو بالا ميارم اما در هر صورت مجبورم كه بپرسم

1. سيستم بازي چيه ؟
2. بازي اومده يا ميخواد بياد ؟
3. قشنگه ؟
4. توي بازار موجوده ؟

Spaniuly
12-09-2010, 13:54
ببخشيد كه اين تاپيك رو بالا ميارم اما در هر صورت مجبورم كه بپرسم

1. سيستم بازي چيه ؟
2. بازي اومده يا ميخواد بياد ؟
3. قشنگه ؟
4. توي بازار موجوده ؟
سیستم خیلی قوی نمی خواد بازی که قشنگه اگه هری پاتریست باشی شدیدا برات توصیه می کنم قدم زدن توی هاگوارتز خیلی فاز میده

Gam3r
12-09-2010, 14:22
با رم 1 گيگ و گرافيك 7100 جيفورس اجرا ميشه krauser جان ؟

Spaniuly
12-09-2010, 15:51
با رم 1 گيگ و گرافيك 7100 جيفورس اجرا ميشه krauser جان ؟
بله اجرا میشه