PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دی وی دی رایترم هیچ سی دی رو نمیخونه

moslem.b
20-08-2008, 15:30
من یه دی وی دی رایتر سونی دارم وقتی سی دی یا دی وی دی میزارم توش نمیخونه !

توی My computer هم درایوش پیداست تنها مشکلش نخوندن سی دی و دی وی دیه

Arsa Persian
24-08-2008, 21:24
میتونید توشو باز کنید و با الکل سفید لنز لیزر رو تمیز کنید که به احتمال زیاد از کثیف بودن لنز هستش.
توجه کنید که حتما از الکل سفید استفاده نمایید تا لکه بر روی لنز باقی نمونه
اگه با این کار مشکل حل نشد سه حالت پیش میاد
چک کنید ببینید توی MS-Dos سی دی خونده میشه که اونوقت تعویض ویندوز راه حله
مشکل به علت عدم صحیح برق رسانی هستش که پاور قدرت برق رسانی رو نداره یکی از اسلات ها مثل مورم رو خارج و تست کنید
اگه با روش های بالا حل نشد اشکال سخت افزاری خواهد بود

:40::10::40:

abde7
20-09-2008, 21:06
اقا من هم با dvd سيستم خودم همچين مشكلي داشتم و هنوز هم دارم
خراب ميشه درست ميشه
وحتي cd ويندوز را هم قبول نميكنه من خودم هم ماندم چه كار كنم:41:

moslem.b
21-09-2008, 13:45
من فکر کنم مشکل از خودت باشه نه دی وی دی رایتر ! تو اگه عقل داشتی دی وی دی رایتر سونی نمی خریدی !
البته آقای بهز..ی ببخشید ها !!!!

اینجا پی سی ورلده "خونه ی ما" نه کوچه خیابون :12:

soheilspeedart
26-09-2008, 08:59
بچه ها دعوا نکنید، گذشت، محبت، عشق!!!!

در مورد مشکل شما باید عرض کنم که هر چند که سونی خوبه ولی شما دو تا اشتباه داشتین، اولا مگه مردم از دی وی دی رایتر به جای سی دی رام استفاده می کنن؟ دوما خرید سونی نه به دلیل کیفیت پایینش بلکه به دلیل طراحی نامناسبش توصیه نمی شه (البته مواردی که دوستان گفتند هم درسته ولی این مورد درباره سونی و بنکیو بیشتر صادقه)

نمی دونم تا حالا مشکلت حل شده یا نه ولی سونی، بنکیو و چیزهای مشابه این با اینکه نه لنزش کثیفه، نه سوخته و نه..... اما دچار چنین مشکلاتی می شن و علتش هم فقط و فقط طراحی نامناسبشه

به شما پیشنهاد می کنم درایو رو باز کنی و بین موتور گرداننده سی دی و محافظ بالایی یه حائل قرار بدی، ضخامتش تقریبا تجربیه اما من فکر می کنم تقریبا یک یا دو لایه چسپ برق عالی باشه، بعدش چند بار درایو رو امتحان کن، به احتمال زیاد مشکلت حل می شه، برای تنظیم دقیق تر هم باید تجربی مقدار این ضخامت رو تغییر بدی تا بهترین حالت رو داشته باشی!!!!!!!

راستی همین الان بگم که در صورتی که درایو رو باز کنی، بعدا دربش با مشکل باز می شه (نگی نگفتی ها) که البته اگه ضخامت همون حائل مناسب باشه خود به خود این مشکل هم حل می شه!!!

موفق باشید

moslem.b
26-09-2008, 15:20
محبت، عشق!!!!

تو عشقی می بینی دیگه همش سوختنه :37:

بعد میگن چرا آدم منحرف میشه :3:

سهیل جان از راهنماییت ممنون فعلا" که فرستادمش گارانتی تا بیاد بینیم چی میشه :11: