PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پیدا کردن پسورد یوزرها درشبکه

user.p30
20-08-2008, 14:16
سلام دوستان
قبل از اینکه درخواستمو بدم یه خورده در مورد کارم توضیح میدم که انشا الله راحتتر دوستان بتونن کمکم کنند
----------
من تو یه شرکت دولتی کار میکنم که حدود هزار نفر کارمند داره و یه خدمات کامپیوتر که به کاربرا سرویس میده
البته تعداد کاربرای کامپیوتر به 100 نفر هم نمیرسه و برای هر کاربر هم توسط خدمات کامپیوتر یه یوزر و پسورد
تعریف شده که توسط اون به شبکه داخلی مون لاگین میشیم
حالا من یه نرم افزار می خوام که بتونه بهم پسورد یوزر های دیگه رو بده چون اینجا فقط یوزر های که تو سرور براشون
اینترنت مجاز شده باشه میتونن به اینترنت وصل بشن وگرنه یوزر های معمولی نمیتونن به اینترنت کانکت بشن و حتما
باید این اجازه به اونها داده شده باشه و من اگر پسورد اون یوزری رو که اینترنت داره رو داشته باشم به راحتی میتونم
به اینترنت وصل بشم
-------------------------------------
اگه دوستان یه همچین نرم افزاری بتونن بهم معرفی کنن تا عمر دارم دعاشون میکنم

usfelme
21-08-2008, 01:23
نرم افزاری که وجود نداره. باید یک key logger قوی پیدا کنید که آنتی ویروسهای سیستم نشناسنش.

user.p30
21-08-2008, 09:33
حالا این key logger چی هست و چیکار میکه میتونید یه کم توضیح بدید
خیلی ممنون میشم

usfelme
21-08-2008, 12:37
key logger كارش ثبت تمامی عملکردهای سیستم مخصوصا ثبت اطلاعات login هست! اگه شما به این سیستم ها دسترسی ادمین دارید برنامه رو نصب میکنید، بعد از اینکه یوزرها به اینترنت کانکت شدند میتونید اطلاعات رو استخراج کنید! در واقع این نرم افزارها قابلیت میل اطلاعات رو دارند ولی چون رو این سیستمها ی شما اینترنت رمزی شده نمیتونند میل کنند!
قدیم نرم افزارهای قوی بودند الان شما باید بگردید اونی رو پیدا کنید که آنتی ویروس هاس سیستمتون نشناسنش! یا اگه میتونید به آنتی ویروس معرفیش کنید بهش گیر نده!
یه keylogger تو گوگل سرچ کنید بعد تستشون کنید.تو همین سایت هم معرفی شدند!اگه دسترسی ادمین برای نصب ندارید پورتابلشون رو پیدا کنید.

huti_421
21-08-2008, 13:40
key logger كارش ثبت تمامی عملکردهای سیستم مخصوصا ثبت اطلاعات login هست! اگه شما به این سیستم ها دسترسی ادمین دارید برنامه رو نصب میکنید، بعد از اینکه یوزرها به اینترنت کانکت شدند میتونید اطلاعات رو استخراج کنید! در واقع این نرم افزارها قابلیت میل اطلاعات رو دارند ولی چون رو این سیستمها ی شما اینترنت رمزی شده نمیتونند میل کنند!
قدیم نرم افزارهای قوی بودند الان شما باید بگردید اونی رو پیدا کنید که آنتی ویروس هاس سیستمتون نشناسنش! یا اگه میتونید به آنتی ویروس معرفیش کنید بهش گیر نده!
یه keylogger تو گوگل سرچ کنید بعد تستشون کنید.تو همین سایت هم معرفی شدند!اگه دسترسی ادمین برای نصب ندارید پورتابلشون رو پیدا کنید.

اگه شبکه Local که باشه میشه از طریق پورت ها هم فایل Send/Recive کنه که اینم نیازمند اینه که به یه سیستم دیگه ارسال بشه که یا پسورد نداشته باشه یا اگه داشته باشه شما پسوردش رو بدونین یا اینکه محدود نشده باشه ...