PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود فایل از اینترنت بصورت عمومی جرم محسوب میشه ؟

MaSoOd
20-08-2008, 13:51
سلام دوستان

یه سوالی داشتم از اوناییکه آشنایی دارن با این جور چیزا

اگه یکی بیاد یه خط اینترنت پرسرعت بگیره و برا اونایی که در خواست میدن فایلاشون رو دانلود کنه این کار غیر قانونیه ؟

amir_rahmani
20-08-2008, 13:59
سلام دوستان

یه سوالی داشتم از اوناییکه آشنایی دارن با این جور چیزا

اگه یکی بیاد یه خط اینترنت پرسرعت بگیره و برا اونایی که در خواست میدن فایلاشون رو دانلود کنه این کار غیر قانونیه ؟

نه چه جرمی. یارو مال خودش هست هر کاری دوست داشته باشه باهاش انجام میده.(نظر شخصی)

darvish1900
20-08-2008, 14:00
نه دوست عزیز به هیچ کس هیچ ربطی نداره پولش رو دادی باید دانلود کنی

MaSoOd
20-08-2008, 14:07
نه منظور من اینه که مثلا بیام یه سرویس DSL بگیرم بعد تو در و دیوار آگهی بزنم که آقا فایلای شما رو از اینترنت دانلود میکنیم با فلان قیمت و می فرستیم در خونتون

میگم نکنه گیر بدن که شما فایل غیر قانونی دانلود کردی و . . .

bababozorg
20-08-2008, 14:19
اگه فایلت غیر قانونی نباشه نه اشکال نداره(نظر شخصی)

zed2
20-08-2008, 14:24
نه منظور من اینه که مثلا بیام یه سرویس DSL بگیرم بعد تو در و دیوار آگهی بزنم که آقا فایلای شما رو از اینترنت دانلود میکنیم با فلان قیمت و می فرستیم در خونتون

میگم نکنه گیر بدن که شما فایل غیر قانونی دانلود کردی و . . .
نه کسی گیر نمیده برای دانلود . برای فرستادن هم همینطور چون نامه شخصی است .مگر اینکه فایل هایی که می گیری و می فرستی خلاف قوانین کشور باشه و دریافت کننده شکایت کنه .

MaSoOd
20-08-2008, 14:26
منظور همین جریانیه که برا رپید باز پیش اومد

گفتن که یوزراتون دارن فایل غیر اخلاقی دانلود میکنن / تا بیاد به اینا ثابت کنه که بابا این فقط سیستمه و ممکنه هر چی توش دانلود بشه

راستی اگه یه همچین مشکلی پیش بیاد اینا میان از طریق حساب بانکی پیگیری کنن ؟ / یا حوصله ی این چیزا رو ندارن و ولش میکنن به امون خدا ؟

zed2
20-08-2008, 14:46
منظور همین جریانیه که برا رپید باز پیش اومد

گفتن که یوزراتون دارن فایل غیر اخلاقی دانلود میکنن / تا بیاد به اینا ثابت کنه که بابا این فقط سیستمه و ممکنه هر چی توش دانلود بشه

راستی اگه یه همچین مشکلی پیش بیاد اینا میان از طریق حساب بانکی پیگیری کنن ؟ / یا حوصله ی این چیزا رو ندارن و ولش میکنن به امون خدا ؟
این خبر از کجا امد؟؟؟؟اگر یک یوزرش واقعا این کار را کرده می تونن با یک بررسی در ادرس هایی که ان یوزر زده ببین راسته یا دورغ .اگر کسی گرفته باشه اکانتش بسته میشه. مشکل ان سایت یک موضوع دیگر بوده احتمالا .
در مورد سوال نمی دونم.چون مربوط به قوانین حقوقی است

darvish1900
20-08-2008, 17:30
دوست عزیز جریان رپید باز فرق میکنه. خیلی از بچه ها این کار رو میکنند. هیچ مشکلی نیست. فقط یادت باشه اول پول بگیری بعد سی دی رو ارسال کنی وگرنه ...

MaSoOd
20-08-2008, 17:42
راستش به دلیل پیگیری می خواستم تو اگهی ها ایمیل بزنم ولی با این حساب شماره تلفن هم بزنم مشکلی نیست

فقط شمایی که تجربه دارین راهنمایی کنین که چطور باشه سیستم ( البته تهران نیستم )

چون اینجا این سیستم بصورت اولین بار داره اجرا میشه ( کافینت با قیمت گزاف دانلود میکنه ) نظر خودم اینه که برای جلب مشتری فایل رو دانلود کنم و با پیک بفرستم دم در خونش بعد پول رو پیک ازش بگیره

به نظر من چون تازه اول کاره اگه پول رو اول بخوام اعتماد نمیکنن !

نظر شما چیه ؟

بیشتر ترس من از پیگیریش هست که فردا بیان بگن که آقا شما چرا این کارو میکنی و گزارش شده که فایل های غیر اخلاقی پخش کردی ( که 100 اینطور نخواهد بوود )

اگه این مساله نبود یه اینترنت ماهواره ای میگرفتم و خیلی ارزون تموم میشد / ولی الان برا 512 باید ماهی 120 تومن پول بدم / 256 - 40 تومن /هر دو نامحدود

crazyfox
20-08-2008, 18:09
بیشتر ترس من از پیگیریش هست که فردا بیان بگن که آقا شما چرا این کارو میکنی و گزارش شده که فایل های غیر اخلاقی پخش کردی ( که 100 اینطور نخواهد بوود )

اگه این مساله نبود یه اینترنت ماهواره ای میگرفتم و خیلی ارزون تموم میشد / ولی الان برا 512 باید ماهی 120 تومن پول بدم / 256 - 40 تومن /هر دو نامحدود

پول رو پیک بگیره برای شروع خوبه غیره اینم بود شما بفرست بعد پولو پیک بگیره

ترس از چی داری شما؟

اگه شاکی خصوصی نداشته باشی طوری نمیشه باید یکی شکایت کنه تا پیگیر بشن اگه هم پیگیر شدن به چه جرمی می خوان بگیرن؟:27:
چرا با دی اس ال می خوای این کارو بکنی؟؟ الان یکی پول جمع میکنه اکانته ماهواره ای میخره همه با افلاین دانلود میکنن
البته این در صورتیه که یوزرات هم تجهیزات داشته باشن ولی شما می خوای بنا به درخواسته یوزر چیزی دانلود کنی بعد براش بریزی رو دیسکت ها وبعد با پیک بفرستی

خوده این هزینه هایی داره که باید حسابه این رو بکنی که ممکنه کمتر از دانلوده حضوری طرف در یک کافی نت کمتر بشه ..این جوری یوزر هایی میان که فایلای غیر قانونی میخوان
فکر میکنی چقدر برات سود داره ؟ مسلما باید اعتماد کنه و قیمتت هم از کافی نت کم تر باشه..یا ارزشش رو داشته باشه طرف پول بده به یوزر شخصی براش دانلود کنه حالا به دلیل محتوای فایل یا به دلیله قیمتش

شما از کجا سرویس داری؟

MaSoOd
20-08-2008, 18:16
این کاری که می خوام بکنم در حد شهره خودمونه ( تهران نیستم )

اینجا قیمت دانلود هر گیگ خیلی بالاست مثلا از 4 تومن شروع میشه تا 12 تومن

با پیک موتوری هم میخوام یه جوری تا کنم که هزینش کم بشه و برا مشتری صرف کنه ( فقط نمیدونم چطوری ! )

البته اینم بگم ها تو تبلیغات نمیزنم ولی فیلم هم میفروشم ( بیشتر ترسم از اینه )

akhoond
20-08-2008, 20:34
دوست من ، خیلی ها دارن این کار رو می کنن ، اگه خواستی ، لینک بهت می دم ، بری ببینی ، ترس هم نداره ، بی خیال شماره تلفن هم بشی بهتره ، همون شماره حساب ، تاز ه ، اون رو هم توی پی ام می دن و پابلیک نمی کنن ...
و با پست می فرستن ، فکر می کنم این جوری امن تره ...
اما به نظر من ، خیلی روش حساب نکن ، وقتتو می گیره ، فکر می کنم البته ...

این چیزایی بود که من می دونستم ، امیدوارم مفید بوده باشه ...
یا حق