PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار کاملا حرفه ای و ساده برای محاصبه اینترنت مصرفی شما

xmw
19-12-2005, 11:31
دوستان لازم می دونم قبل از اینکه به معرفی برنامه بپردازم یه نکته ای رو متذکر بشم من قبل اینکه این برنامه رو اینجا معرفی کنم یه عالمه تو سایت سرچ کردم تا بدونم قبلا این برنامه اینجا معرفی شده یا نه اما پیداش نکردم پس لازم دونستم این برنامه خوب رو که ساخت کشور خودمونه رو به شما معرفی کنم راستی اگه تاپیک تکراری بود معذرت میخوام .
من تا اونجایی که یادمه از زمانی که من برلی اولین بار به اینترنت وصل شدم دانبال یه برنامه حرفه ای اما ساده ای میگشتم که برام ساعات استفاده اینترنت مو محاصبه کنه که بعد از چند وقتی من این برنامه رو پیدا کردم اسم این برنامه dial spy و کاملا رایگانه و از نظر من بهترین برنامه برای این کاره فقط کافیه شما این برنامه رو نصب کنید و اجراش کنید خودش بهتون میگه چند ساعت اینترنت مصرف کردید و میتونه با تنظیماتی که اونو میکنید براتون هزینه تلفن و اینترنت رو حساب کنه و از نظر من برنامه اینترنت تایمر باید جلوی این برنامه تعظیم کنه!!!!!
از نظر من اگه برنامه رو دانلود نکردید ضرر کردید!فقط کافیه یک مرتبه ازش استفاده کنی حتما دلت میره توش . حجم برنامه هم حدود ا مگابایته .
اینم توضیحات سایت سازندش :
DialSpy يک نرم افزار کاملا رايگان ايرانی است که به شما اين امکان را ميدهد که از ميزان ارتباط تلفنی با اينترنت و کليه جزئيات اعم از هزينه استفاده از تلفن و هزينه اينترنت آگاهی پيدا کنيد و آنها را به صورت آرشيو داشته باشيد. DialSpy ميتواند منبع بسيار خوبی برای اطلاع از ميزان مصرف شده از کارتهای اينترنت در هر زمان بدون نياز به اتصال به اينترنت باشد.
يکی از قابليتهای بسيار جالب DialSpy که متاسفانه با وجود تلاش بسيار فقط تحت ويندوز های NT فعال است (مانند XP و 2000 و 2003)، نمودار سرعت تماس آن ميباشد که همانند تصوير بالا به صورت آنلاين سرعت لحظه ای انتقال اطلاعات را نشان ميدهد و ميتواند معيار بسيار خوبی برای شناسايی کيفيت اتصال به اينترنت باشد.طرف راست اين نمودار تا خط عمودی سبز مربوط به اطلاعات در حال دريافت و طرف چپ خط سبز که کوچکتر است (به دليل اهميت کمتر) نمودار اطلاعات در حال ارسال ميباشد.

ديگر امکانات DialSpy

امکان تعريف انواع تعرفه های تلفن و اينترنتUpdate شدن تعرفه تلفن داخل شهری برای ايران در صورت تغييرامکان ----- کردن گزارش بر اساس تاريخ کاربر و...امکان چاپ گزارشمجهز به راهنمای 2 زبانه فارسی و انگليسي

DialSpy رايگان ميباشد و هزينه های آن از طريق تبليغات تامين ميشود.
اینم لینک سایت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]