PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه میشه مینمایز کرد که صفحه به تری منتقل شه؟!؟

justmp3
19-12-2005, 11:29
سلام دوستان میخواستم بدونم چجوری میشه گزینه ی مینیمایز را طوری تعریف کرد که صفحه مینیمایز شده به تری یا همون کنار ساعت منتقل بشه؟!

bithiah
19-12-2005, 11:39
دوست عزیز
برای اینکار نرم افزاری هست بنام Actual Window Minimizer که می تونین اون رو از آدرس زیر دانلود کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی شرکت تولید کننده این نرم افزار(Actual Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) یه نرم افزار بسیار قدرتمند تر دیگه هم برای این کار تهیه کرده که اسمش هست Actual Window Manager که اون رو هم می تونین از سایتش، آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنین. کرکش رو هم می گردم براتون می ذارم. ولی باید بگم بااینکه کرکش بظاهر کار می کنه، امابعد از یه مدتی پیغام می ده که رجیستر نشده. من خیلی خیلی گشتم، اما غیر از اون کرک نتونستم چیز دیگه ای پیدا کنم.

mpsjavad
19-12-2005, 13:45
با سلام ..

دوست من شما بايد سوالاتتون رد در انجمن هاي مربوط به اون بپرسيد ..

انتقال از انجمن اموزشو مقالات به اينجا :)

يه نرم افزار مجاني ديگه هم هست :

معرفي Power Menu 1.5.1

شرح :

Power Menu يه ابزار که يک سري از امکاناتي که خود ويندوز بايد داشته باشه ولي نداره رو به ويندوز اضافه کنه. رايگان هست و قابل اجرا در تمامي ويندوزها (شفاف سازي پنجره ها فقط در ويندوز 2000 و XP کار ميکنه)

امكانات :

-امکان تنظيم اولويت برنامه ها يا تنظيم (Priority (Priority رو اولويت ترجمه ميکنن، ترجمه خوبي هم هست، معنيش اينه که کدوم برنامه بر کدوم برنامه مقدم تره و يا کدوم برنامه حق داره از قدرت بيشتر کامپيوتر استفاده کنه. مثلا فرض کنيد يک برنامه پخش آهنگ مثل Winamp دارين که داره يه آهنگ خيلي در پيت پخش ميکنه، کنارش هم برنامه Media Player داره يک شوي بيخود نشون ميده. اگه کامپيوترتون خيلي قوي نباشه، ممکنه فيلم به درستي پخش نشه يا صداي آهنگ قطع و وصل بشه. اگه بتونيد کاري کنيد که اولويت پخش آهنگ بيشتر باشه، اونوقت کامپيوتر هرچي قدرت داشته باشه به پخش آهنگ نسبت ميده و باقيمونده رو به پخش فيلم .. كه البته 6 حالته است .

2- قابليت تنظيم شفافيت ( Transparency )پنجره ها (از صفر تا 100 درصد)

3- امکان Always on Top که اجازه ميده يک پنجره هميشه در جلوي پنجره هاي ديگه باقي بمونه و پشت بقيه قرار نگيره.

4- قابليت Minimize to Tray كه اجازه ميده هر برنامه اي که دلتون بخواد رو به جاي Mininimize شدن معمولي به سيني سيستم (System Tray) كنار ساعت ويندوز بفرستيد . اين امكان واقعا باي هر كاربري عالي هست ! :)

روش کار:

Power Menu نيازي به نصب نداره و با دابل كليك كردن بر روي فايل اجرايش اجرا ميشه بعد از اجرا شدن يک آيکون کوچولو به سيني سيستم اضافه ميکنه. (همون فلش سياه رنگ).

بعد کافيه روي آيکون برنامه در بالاي پنجره برنامه سمت چپ کليک کنيد يا هرکجاي نوار آبي رنگ پنجره ها (همونجايي که براي حرکت دادن پنجره ها ميگيرن و تکونش ميدين،) راست کليک کنيد تا به امکانات برنامه دسترسي داشته باشيد.

لينك دانلود Power Menu1.5.1 كه يك نرم افزار مجاني و رايگانه به حجم 49 KB :!: :!: :

که من اين رو در تاپيک آشنايي با كوچكترينهاي دنياي نرم افزاري معرفي کرده بودم ...

justmp3
19-12-2005, 16:04
با سلام ..

دوست من شما بايد سوالاتتون رد در انجمن هاي مربوط به اون بپرسيد ..

انتقال از انجمن اموزشو مقالات به اينجا :)

شرمنده اگر بد جایی تاپیک زدم ولی اون موفق خواستم تو بحث های نرم افزاری تاپیک جدید باز کنم که اجاره بهم داده نمیشد نمیدونم دلیلش چی بود ولی الان امتحان کردم درست شده.

ممنون از راهنماییت میخواستم بدونم ایا راهیم هست که نیاز به برنامه اضافه نباشه؟ مثلآ از طریق رجیستری میشه کاری کرد یا نه؟!

mpsjavad
19-12-2005, 19:10
با سلام ..

دوست من از طريق رجيستري بايد بشه اما كدوم شاخه و كدوم كليد ها رو نميدونم :)

خوب با اين نرم افزار كه كارت راحت تره عزيز ..

justmp3
19-12-2005, 19:26
با سلام ..

دوست من از طريق رجيستري بايد بشه اما كدوم شاخه و كدوم كليد ها رو نميدونم :)

خوب با اين نرم افزار كه كارت راحت تره عزيز ..

درسته اتفاقآ خودم هم به این نتیجه رسیدم...دستت درست