PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي فارسي جنايت قرن(در دست ساخت)

hamidras
19-08-2008, 16:13
قسمت اول معرفی بازی :

داستان :
داستان بازی مربوط به مردی ایرانی است که مقیم انگلستان است او از 11 سالگی در انگلستان زندگی می کرده و حالا عضو یکی از گروهان نیروی ویژه انگلستان است .همچنین همسر او 5 سال پیش به طور مرموزی ربوده شده است . (ادامه داستان در قسمت بعد )

اطلاعات تکمیلی :
بازی جنایت قرن یک بازی بازی اول شخص ایرانی می باشد که در واقع داستان مردی ایرانی که مقیم انگلستان است را دنبال می کند . این بازی شامل 11 مرحله اصلی و چند مرحله فرعی می باشد

اطلاعات بعدي در سايت بازي به مرور قرار ميگيرد

centurycrime.ir

milky way
19-08-2008, 22:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه هیچ وقت فکر نمیکردم یه بازی DX10 بتونه انقدر گرافیک بدی داشته باشه .
بعد من دقیقا نفهمیدم هدف از گذاشتن همچین Trailer در سایت بازی چی بوده دقیقا دقیقا هیچی مشخص نیست تو Trailer فقط میتونید یسری رنگ های مختلف ببنین که دارن حرکت میکنن حجم اسکرین شات ها از trailer بیشتره واقعا جالبه از همین اول میشه آخرش رو خوند .

Retired User
19-08-2008, 23:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه هیچ وقت فکر نمیکردم یه بازی DX10 بتونه انقدر گرافیک بدی داشته باشه .

عجب گرافيكي اه...:18:

Dark Kingdom
20-08-2008, 00:48
اینا هم مسخره کردن خودشونو:13:
انجینش فک کنم Unreal Engine 4.0 باشه :27::27::27:

yasser1680
20-08-2008, 01:39
بابا هر چی میخواد باشه.فقط کار ایرانی باشه.نه مثله اون قبلیه فارکرای باشه.

S@nti@go_s&k
20-08-2008, 01:41
سلام................
بیاید یه خودکشی دسته جمعی راه بندازیم...........
این چه گرافیکیه در حد ps0

B3HZ@D
20-08-2008, 01:42
این نیاز به DIRECX 20 داره..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرشون بعد از تولید این بازی میتونن روی فروشش اطمینان کنن
چرا این شرکتا هیچ به فکر نیستن...هدفشون از بازیسازی چیه؟؟
برای تفریحه یا این که واقعا میخوان بجایی برسن....با این اوضاع که می بینیم و این داستان و گرافیک باید فاتحه بازی رو از حالا خوند

X-Volt
20-08-2008, 12:08
باید منتظر باشیم...
چون به زودی این بازیهای ایرانی جای بازیهای آمریکایی رو خواهد گرفت! :2:

SANR
20-08-2008, 12:09
این طور بازی ها که کسی دیگه نمی کنه!

B3HZ@D
20-08-2008, 13:16
باید منتظر باشیم...
چون به زودی این بازیهای ایرانی جای بازیهای آمریکایی رو خواهد گرفت! :2:

100%
....................
شما هم یه طوریت میشه ها
به نظرت این بازی چه برتری نسبت به بازی های خارجی داره....یه نمونه فقط بگو

redfild
20-08-2008, 13:39
دوستان فکر نمی کنید ما تازه اول راه هستیم ؟!

باور کنین من بازی ایرانی واسه نسخه های سیمبین می بینیم ذوق می کنم !

این پروژه ها شروع کاره ، کاری که می تونه بقیه رو هم ترغیب به سرمایه گذاری و ایجاد چنین پروژه هایی کنه .

مشکل اصلی ما هم نداشتن قانون کپی هست که این بازی ها در صورت صرف هزینه نمی تونن feedback ای از کارشون داشته باشن .

یکم نا امیدانه نگاه نکنیم ! کسی انتظار نداره چندتا برنامه نویس دور هم جمع بشن و یه بازیه خدا بسازن !
ما تو ساخت فیلم کوتاه انیمیشن معطلیم ، انتظار بازی فوق العاده نداشته باشیم .

امیدوارم یک روز به جایی برسیم که حرفی برای گفتن داشته باشیم . تا اون روز خیلی راه مونده !

شاید وظیفه مهم ما اینه که بطور تخصصی از این نوع بازی ها انتقاد کنیم تا در سری های بعدی بهتر بشن .

Mostafa-Sabab
20-08-2008, 13:42
اه چه گرافیکی داره کریسیس رو جمع کرده.به نظر من این پر گرافیکترین و بهترین بازیه سال میشه؟
:39::39::39::39::39::39::39:

milky way
20-08-2008, 14:51
دوستان فکر نمی کنید ما تازه اول راه هستیم ؟!

باور کنین من بازی ایرانی واسه نسخه های سیمبین می بینیم ذوق می کنم !

این پروژه ها شروع کاره ، کاری که می تونه بقیه رو هم ترغیب به سرمایه گذاری و ایجاد چنین پروژه هایی کنه .

مشکل اصلی ما هم نداشتن قانون کپی هست که این بازی ها در صورت صرف هزینه نمی تونن feedback ای از کارشون داشته باشن .

یکم نا امیدانه نگاه نکنیم ! کسی انتظار نداره چندتا برنامه نویس دور هم جمع بشن و یه بازیه خدا بسازن !
ما تو ساخت فیلم کوتاه انیمیشن معطلیم ، انتظار بازی فوق العاده نداشته باشیم .

امیدوارم یک روز به جایی برسیم که حرفی برای گفتن داشته باشیم . تا اون روز خیلی راه مونده !

شاید وظیفه مهم ما اینه که بطور تخصصی از این نوع بازی ها انتقاد کنیم تا در سری های بعدی بهتر بشن .
دقیقا به نکته فوق العاده ای اشاره کردی من میخواستم اینو بگم ولی حسش نبود .
یه بازی فقط گرافیکش نیست همه میدونن داستان یه بازی چقدر مهمه و کارگردانی بازی یه نگاه کوتاه به همچین بخش هایی در کشورمون بندازید میبینید که ما واقعا تعطیلیم از طرف دیگه واقعا ما در ایران انمیشین خوبی نداریم همه انیمیشن ها که 99% شون هم مذهبی هستن چون دولت پولشو میده بسیار بسیار ضعیف هستن و اصلا انیماتور درست حسابی واقعا کمه خیلی کم در بخش موسیقی شما ببنید چقدر در کارها از موسیقی های دزدی خارجی استفاده میشه (منطورم همه نوع کاریه فیلم , کارتون , بازی) یعنی ما در تمام بخش ها بسیار ضعیف هستیم و خیلی چیزهای دیگه که شاید در ظاهر مربوط به بازی نباشن .ولی یه بازی مجموعه ای از همه اینها در کنار برنامه نویسی , کار تیمی قوی (که در ایرانی ها ذاتا وجود نداره) و .... اگر همه اینها رو کنار هم با قدرت زیاد نداشته باشین حتی بهترین بازی سازها رو هم داشته باشید هیچ فایده ای نداره و نمیشه یه کار قوی ارائه داد . خیلی جالبه وقت کردین یه سر به قسمت job شرکت Blizzard بزنید تو سایتش ببنید چه نیروهایی رو نیاز داره جالبه که همیشه یعنی من هر وقت هم چک کردم حداقل چندین نفر نیرویه متخصص در بخش های خیلی مختلف میخواسته .

Retired User
20-08-2008, 17:01
حتما قيمتش 20 هزار تومن :18:، تازه بايد مثل رانندگي در تهران (فك كنم اسمش همين بود:31:) زنگ بزني كد pc و كد بازيتو بدي:46: تا يك pass بهت بدن تا باهاش بتوني بازي كني:8: اونم فقط براي دو تا كامپيوتر:41:

B3HZ@D
20-08-2008, 17:16
خدا کنه حداقل مثل رانندگی در تهران نباشه
بر خلاف تبلیغات و مانورهایی که دادن یک بازی مزخرف و پر از باگ بود
من هم دوست دارم ایرانی ها به یک جایی برسن و حرفی برای گفتن داشته باشن...نا سلامتی خودمم ایرانیم
ولی راهی رو که در پیش گرفتیم غلطه

playstation 3
20-08-2008, 21:14
اه این دیگه چه گرافیکیه!!!!!!!!

Retired User
20-08-2008, 23:08
من هم دوست دارم ایرانی ها به یک جایی برسن و حرفی برای گفتن داشته باشن...ولی راهی رو که در پیش گرفتیم غلطه
كاملا:12: ، با كپي موتور و جزييات بازي هاي ديگه و داستاناي خسته كننده و سياسي مزخرف به هيچ جا نمي رسيم:41::37: اين راه غلط است :28:راستي اين بازي 2 بعديست يا 3 بعدي؟:14::15:

yasser1680
21-08-2008, 02:38
اه چه گرافیکی داره کریسیس رو جمع کرده.به نظر من این پر گرافیکترین و بهترین بازیه سال میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif

بازیهای ایرانی یک مزیتی داره که هیچ کدوم از بازیهای دنیا نداره و اون اینکه برای مدتی باعث خنده و ایجاد شادی تو زندگی میشه.

Kianoosh
21-08-2008, 08:51
عجب گرافیک خیره کننده ای داره!!!:31:
همین الان که اینو می نویسم 10000 نسخه از این بازی در سایت ebay پیش فروش شده!!!:27:
بله باید از صنعت بازی سازی در کشورمون حمایت کنیم ولی نه برای این چنین بازی هایی!!:13::41:

n3 team
22-08-2008, 15:51
سلام دوستان

من یکی از اعضای ساخت بازی هستم . ممنون از انتقاد های شما . تمام مشکلاتی که شما دوستان به اون اشاره کردید . بعد از دیدن تاپیک درست شده و خواهد شد . من به شخصه از بد بودن کیفیت تصاویر و به خصوص تریلر از شما عذر خواهی می کنم . به زودی تریلر جدیدی از بازی در سایت قرار خواهد گرفت و دارای کیفیت بسیار بالایی خواهد بود و داستان بازی را هم بازگو خواهد کرد . در رابطه با تصاویر هم باید بگم که اولا بازی بر اساس dx 9 هست و خبری که در سایت قرار گرفت مربوط به این بازی و این کیفیت نبوده و تصاویر هم برای مراحل اولیه ساخت بازی بوده که تا حالا به طور کلی فرق کرده و تصاویر جدید به زودی در سایت قرار گرفت . همون طور که خودتون میدونید ساخت بازی در ایران به دلیل نبود گرافیست های خوب و موسیقی و ... بسیار سخت شده و تمامی موزیک های بازی اکر هم ایرانی نباشند ولی فری لیسانس هستند و استفاده از انها بلا مانع هست . من باز هم از شما عذر خواهی می کنم و منتظر پیشنهادات شما هستم .

ممنون از شما . پویان

ali_ranger22
22-08-2008, 18:50
فک کنم از موتور کانتر استفاده کردن...چون گرافیکش خیلی شبیه کانتر هست!

yasser1680
23-08-2008, 02:05
باید بریم سیستم ها مون ارتقا بدیم. دیگه این بازی شوخی بردار نیست حداقل یه 4870x2 میخواد.

2rsa.net
24-08-2008, 19:39
این نکته را من توی یه فروم دیگه هم مطرح کردم اینجام میگم
آیا فرق بازی سازی در ایران با بازی سازی در آمریکا را می دانید ?
فرقش مثل فرق ورزش ایران و آمریکاست " المپیک پکن "
هر وقت به یه چیزی اهمیت داده بشه ، سرمایه گذاری هم بشه حتما جواب می ده
تا وقتی از نظر مسئولین و دست اندرکاران برنامه نویسی در کمترین درجه اهمیته و بازی سازی کار کاملا بی ارزشیه ایران نباید انتظار مدال طلا داشته باشه یعنی کار ارزشمندی ارائه نمیشه .
بازیهای ایرانی با موتورانجین آماده ساخته می شه . یه جایی خوندم EA می خواد یکی از برنامه های بازی سازی اش را بده توی بازار ، اون موقع عمه منم می تونه بازی بسازه .
ولی پدرجده من هم نمی تونه موتور انجین بسازه .

mosolim
27-08-2008, 20:28
آخه اینا چرا نمی یان از موتور های گرافیکی روز دنیا استفاده نمی کنن تا همچین فاجعه ای رخ نده نمی تونن این ابزار را رو بخرن . اخه با این اول شخص های امروزی کی این بازیو بازی می کنه.

Armin 2008
28-08-2008, 13:08
دوست عزیز ورزش ما روش چقدر سرمایه گزاری کردن؟می دونی کل سرمایه گذاری روی ورزش ایران اندازه یک چهارم هزینه ی ساخت GTA iv بوده؟می دونی قیمت موتور UNRAL ENGINE 3چقدره؟اگه اینا رو بدونی دیگه هیچ وقت چنین حرفی نمی زنی.

آخه اینا چرا نمی یان از موتور های گرافیکی روز دنیا استفاده نمی کنن

saladi
28-08-2008, 15:48
به نظر من بعد از سوپر ماریو بهترین بازی سال می شه!!!

Retired User
30-08-2008, 02:10
به نظر من بعد از سوپر ماریو بهترین بازی سال می شه!!!
شما بهتره به جاي مسخره كردن ها و انتقاد هاي نادرست كمي هم حمايت كنيد:41::13:

سلام دوستان

من یکی از اعضای ساخت بازی هستم . ممنون از انتقاد های شما . تمام مشکلاتی که شما دوستان به اون اشاره کردید . بعد از دیدن تاپیک درست شده و خواهد شد . من به شخصه از بد بودن کیفیت تصاویر و به خصوص تریلر از شما عذر خواهی می کنم . به زودی تریلر جدیدی از بازی در سایت قرار خواهد گرفت و دارای کیفیت بسیار بالایی خواهد بود و داستان بازی را هم بازگو خواهد کرد . در رابطه با تصاویر هم باید بگم که اولا بازی بر اساس dx 9 هست و خبری که در سایت قرار گرفت مربوط به این بازی و این کیفیت نبوده و تصاویر هم برای مراحل اولیه ساخت بازی بوده که تا حالا به طور کلی فرق کرده و تصاویر جدید به زودی در سایت قرار گرفت . همون طور که خودتون میدونید ساخت بازی در ایران به دلیل نبود گرافیست های خوب و موسیقی و ... بسیار سخت شده و تمامی موزیک های بازی اکر هم ایرانی نباشند ولی فری لیسانس هستند و استفاده از انها بلا مانع هست . من باز هم از شما عذر خواهی می کنم .

S@nti@go_s&k
30-08-2008, 16:49
سلام..........
درسته بچه ها اگه بازی های ایرانی با کیفیت بالا عرضه بشن که هم گرافیک بازی و هم داستانش خوب باشه واقعا معرکس .
لااقل زبون فارسی دیالوگارو می فهمیم این دوستمون درست میگن به جای حمایت کردن ............. نکنیم

milky way
30-08-2008, 17:26
سلام دوستان

من یکی از اعضای ساخت بازی هستم . ممنون از انتقاد های شما . تمام مشکلاتی که شما دوستان به اون اشاره کردید . بعد از دیدن تاپیک درست شده و خواهد شد . من به شخصه از بد بودن کیفیت تصاویر و به خصوص تریلر از شما عذر خواهی می کنم . به زودی تریلر جدیدی از بازی در سایت قرار خواهد گرفت و دارای کیفیت بسیار بالایی خواهد بود و داستان بازی را هم بازگو خواهد کرد . در رابطه با تصاویر هم باید بگم که اولا بازی بر اساس dx 9 هست و خبری که در سایت قرار گرفت مربوط به این بازی و این کیفیت نبوده و تصاویر هم برای مراحل اولیه ساخت بازی بوده که تا حالا به طور کلی فرق کرده و تصاویر جدید به زودی در سایت قرار گرفت . همون طور که خودتون میدونید ساخت بازی در ایران به دلیل نبود گرافیست های خوب و موسیقی و ... بسیار سخت شده و تمامی موزیک های بازی اکر هم ایرانی نباشند ولی فری لیسانس هستند و استفاده از انها بلا مانع هست . من باز هم از شما عذر خواهی می کنم و منتظر پیشنهادات شما هستم .

ممنون از شما . پویان
آقا دمت گرم تحویل گرفتی . میشه بگی از چه موتوری استفاده میکنید ؟

saladi
30-08-2008, 19:12
سلام..........
درسته بچه ها اگه بازی های ایرانی با کیفیت بالا عرضه بشن که هم گرافیک بازی و هم داستانش خوب باشه واقعا معرکس .
لااقل زبون فارسی دیالوگارو می فهمیم این دوستمون درست میگن به جای حمایت کردن ............. نکنیم
بله،به شرطی که با کیفیت بالا،گرافیک بالا،داستان قوی عرضه بشن،اما آیا واقعا با این مشخصات عرضه می شن؟

milky way
30-08-2008, 23:32
مگه هزينه ساخت GTA IV چقدره؟
قيمت موتور Unreal Engine 3 چنده؟
بگو تا ما هم بدونيم!
قیمت موتور Unreal 3 برای عموم پخش نشده ولی چیزی بین 500 الی 750 هزار دلار پیشبینی میشه که البته این قیمت پایه هست و مثل اینکه برای هر پلتفرم هم باید 50-100 هزار دلار بدی و ... که البته یکی از پرطرفدارترین موتورهای موجود هم تا الان بوده که توسط Epic ساخته شده .

n3 team
01-09-2008, 12:25
سلام

تمامی اطلاعات بازی همراه 10 تصویر جدید با کیفیت اصلی و 3 پوستر و تریلر اصلی بازی با کیفیت بالا تا چند روز آینده در همین تاپیک قرار میگیره .

YAHYA-PRO
03-09-2008, 10:51
من که از حرف بعضی از دوستان شاخ در آوردم
از همین دوستان یک سوال دارم همین کشورهای دیگه که سنگشون رو به سینه میزنین از کجا شروع کردن ؟
ربات و فوتبال میکرو و .... :16:
نکنه شما انتظار دارین همین اول راه کرایسیس ساخته بشه ؟
بازی ای که فنایی ساخته به نظر من خیلی خیلی قشنگتر از ماریو و سونیک و امثال اونا هست
در کل مطمئن باشین اون کسایی که این حرفهای بی ربط رو زدن کوچکترین اطلاعاتی از بازی سازی ندارن و فقط پروندن :31:
همین

موفق باشید منتظر دیدن بازی هستیم