PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه 3ds Max 4 یا 4.26 و یا 5 همراه کرک

Gahir
18-08-2008, 20:56
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت شما :

لطفا در صورت امکان ، لینک دانلود برنامه 3ds Max 4 یا 4.26 و یا 5 کامل رو در تاپیک قرار دهید.

در صورت نبود لینک ، لطفا اونا رو برام آپلود کنید.(Upload)

Sharim
18-08-2008, 21:10
سلام
خوب اولا که الان نسخه 9 روی کار هست و خیلی خیلی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کرده و توصیه میکنم از اون ها استفاده کنید
دوما چون حجم این نسخه ها بالاست کسی اون ها رو خودش نمیتونه آپلود کنه .
توصیه من اینه که dvd کامل اون ها رو خریداری کنید تا قسمت help رو هم داشته باشن (که خیلی میتونه برای یادگیری کمک کننده باشه)

این هم لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
19-08-2008, 00:37
Autodesk 3ds Max / تمام ورژنها در این تاپیک :

فکر کنم تو صفحهات اول بتونی اون ورژن رو پیدا کنی ...

Gahir
19-08-2008, 09:54
Autodesk 3ds Max / تمام ورژنها در این تاپیک :

فکر کنم تو صفحهات اول بتونی اون ورژن رو پیدا کنی ...

دوست من خودم به این تاپیک رفتم ولی پاسخشون را ملاحضه کنید »

پاسخ یکی از مدیر ها بود :

نوشته شده توسط Gahir
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت شما :

می خواستم بگم ، شما تو تاپیکتان نوشته اید تمامی ورژن ها ، ولی من فقط ورژن 2009 و 2008 رو دیدم.
==================================================
لطفا در صورت امکان 3ds Max 4 یا 4.26 یاورژن 5 خالص ، لینک دانلودشون رو قرار دهید... می دونم جای تعجبه .. و شرکتش هم تغییر کرده و نسخه های جدید غیر قابل مقاسه با ورژن های قدیمی هستند ولی در کل نیاز دارم و به قول کفتنی حیاتیه !!!

نظر دهید

فکر می‌کنم شما درست متوجه منظور این عبارت "تمامی ورژن‌ها در اینجا" نشدید.

اینو بدین‌خاطر گذاشتیم که اگه کسی خواست نسخه‌ی جدیدی از برنامه معرفی کنه اینجا بذاره و تاپیک دیگه نسازه

قصد ما این نیست که از ورژن‌های مختلف یه برنامه کلکسیون بسازیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه شما ورژن خاصی از نرم‌افزار رو می‌خواید (که اینجا گذاشته نشده)، به انجمن زیر مراجعه و توش درخواست کنید:

Mohsen6558
19-08-2008, 16:57
Autodesk 3DS Max 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز قابل قبول نیست باز دلیل شما شما باید تو همون تاپیک درخواست نسخه قدیمی تر می کردین اگه نتیجه نمی گرفتین می رفتین انجمن 3D Max و اونجا درخواست می دادین با این همه من حداقل ورژنی که پیدا کردم همین هفت بود