PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ياريس، آوانته يا سراتو

peymansafiri
18-08-2008, 10:49
با سلام.با تشكر فراوان از همه دوستاني كه در نظر خواهي بين تويوتا ياريس و كياسراتو من را راهنمايي كردند.لطفا در خصوص مقايسه بين هيونداي آوانته ، كيا سراتو و ياريس اعلام نظر فرمائيد.با تشكر:20:

Ali_BlueBoy
18-08-2008, 11:34
آوانته بهتر از بقیه ست

eblis2007
18-08-2008, 11:38
آوانته بهتر از بقیه ست

تایید میشه :10:

shahramcat
18-08-2008, 11:45
تویوتا یاریس با 2 تای بقیه تقریبا قابل مقایسه نیست ... نه از نظر موتور نه تجهیزات نه قیمت .... اصلا توصیه نمیشه ....

نظر شخصی من آونته هست اتومات 28 میلیون تومان

Farshadd
18-08-2008, 12:40
حالا لیست بهتری داری.

که البته توی تاپیک قبلی هم میشد ادامه داد.
اشکال نداره.

به نظر من آوانته.

از لحاظ فنی که به شدت از یاریس بالاتره و تقریبا با سراتو یکی هست.
ولی حداقلش اینه امتحان خودشو پس داده.

من باشم از بین این 3 تا، سراتو میگیرم.

milky way
18-08-2008, 14:26
من فکر میکنم بعضی از دوستان بدون آگاهی قضاوت میکنن آوانته اصلا قابل قیاس با سراتو نیست بدون شک سراتو خیلی بهتره فقط یه نگاه به تجهیزات سراتو بکنید آوانته خیلی ماشین معمولی نسبت به سراتو هست ما هم چند وقت پیشا میخواستیم یه ماشین بخریم دقیقا انتخابمون از بین 3 تا ماشین بود البته به جایه یاریس زانتیا که آخرشم ما زانتیا خریدیم شاید به خاطر کارت سوخت , ولی آوانته خیلی انتخاب جالبی نیست ولی سراتو واقعا قیمتش نسبت به امکاناتش عالیه فقط کارت سوخت نداره سواری خیلی بهتری هم نسیت به آوانته داره .

Ali Delkhosh
18-08-2008, 16:23
فقط سراتو
آوانته گزينه ي بعدي هست
اصلاً به ياريس فكر نكنيد ، نمي گم ماشين بديه نه اما فقط به درد خانم ها مي خوره

Farshadd
18-08-2008, 18:35
من فکر میکنم بعضی از دوستان بدون آگاهی قضاوت میکنن آوانته اصلا قابل قیاس با سراتو نیست بدون شک سراتو خیلی بهتره فقط یه نگاه به تجهیزات سراتو بکنید آوانته خیلی ماشین معمولی نسبت به سراتو هست ما هم چند وقت پیشا میخواستیم یه ماشین بخریم دقیقا انتخابمون از بین 3 تا ماشین بود البته به جایه یاریس زانتیا که آخرشم ما زانتیا خریدیم شاید به خاطر کارت سوخت , ولی آوانته خیلی انتخاب جالبی نیست ولی سراتو واقعا قیمتش نسبت به امکاناتش عالیه فقط کارت سوخت نداره سواری خیلی بهتری هم نسیت به آوانته داره .

دوست عزیز اگه توجه کنید من گفتم.

...
از لحاظ فنی که به شدت از یاریس بالاتره و تقریبا با سراتو یکی هست.
ولی حداقلش اینه امتحان خودشو پس داده.
...

من گفتم از لحاظ فنی با سراتو تقریبا یکی هست و درسته هم. اگه میخوایید از این لحاظ کاملا مقایسه کنم.
اط لحاظ امکانات حرفی نزدم .
گفتم برتری آوانته به سراتو حداقل اینه که امتحانشو پس داده. ینی ممکنه برتری های دیگه هم داشته باشه.

بحثو باز تر میکنم.

اوانته های ایران از ااون مدلی هست که 2003 تا 2006 بود .(قبل و بعد از اون یکم متفاوته)

از لحاظ فنی و موتوری و قابلیت های حرکتی سراتو و آوانته تقریبا یکی هستن.

اما حالا که میگید از امکانات هم بگیم.

آوانته از امکانات چیز خاصی بیشتر از سراتو نداره در حالی که سراتو اینا رو از آوانته بیشتر داره:

سیستم تهویه اتوماتیک (که در آوانته هم هست ولی دستیه)
کنترل چراغهای جلو به صورت اتوماتیک
سانروف
cd چنجر 6 تایی
کیفیت تولید بهتر
و ...

نظر خودم هم عوض شد.
اول همینجوری تو ذهنم گفتم اینا که چیزی نیست ولی حالا که مینویسکم میبینم خیلی هم چیزی هست.

با عرض معذرت از دوستان.

جمله

من باشم از بین این 3 تا، اوانته میگیرم. رو به

من باشم از بین این 3 تا، سراتو میگیرم

تغییر دادم.

shahramcat
18-08-2008, 20:05
خوب قیمت آوانته وسراتو رو باید دید ... ببینیم اختلاف قیمت چقدر هست ..لین هم فاکتور مهمی هست

Ssarshar
18-08-2008, 20:58
به نظر من سراتو نسبت به قیمتش ارزش واقعا زیادی دارد .

چون یاریس به هرحال حجم موتور کمی داره و آوانته از نظر کیفیت و تکنولوژی در سطح بالایی نیست .
به نظر من سراتو

چون خودمم یه بار پشتش نشستم خیلی خوشم اومد ازش

PlayStation3
18-08-2008, 21:11
یاریس عالیه ولی با این قیمت نه...سراتو بگیر...

Ali_BlueBoy
19-08-2008, 15:19
سراتو هم ماشین خوبیه وحتی اپشن هاش از اوانته بیشتره

ولی قابلیتهای رانندگی واسپرتی اوانته بهتر از سراتو هستش

مخصوصا فنر بندی سراتو که زیادی نرمه وهندلینگ خوبی نداره

The Black Dahlia
20-08-2008, 20:23
اگه برا پزش میخوای یاریس
اگه برا موتورش میخوای سراتو
اگه برا به صرفه بودنش می خوای آوانته

avecina.ir
20-08-2008, 21:16
سوال نداره که!یاریس خیلی سرتره از لحاظ کیفیت قطعات و مونتاژ.نباید فریب زلم زیمبو های بی کیفیت سراتو یا آوانته رو بخوری.اونم توی ایران که هر تعمیرکاری سرش از تعمیرشون در نمیاد.تویوتا وقتی میگیری یک عمر خیالت آسودست و خراب نمیشه

avecina.ir
20-08-2008, 21:19
اگه برا پزش میخوای یاریس
اگه برا موتورش میخوای سراتو
اگه برا به صرفه بودنش می خوای آوانته
اگه برای پز میخواست که اون X5 توی آواتارتو باید بخره نه اینا رو:31:

milky way
21-08-2008, 14:40
سراتو هم ماشین خوبیه وحتی اپشن هاش از اوانته بیشتره

ولی قابلیتهای رانندگی واسپرتی اوانته بهتر از سراتو هستش

مخصوصا فنر بندی سراتو که زیادی نرمه وهندلینگ خوبی نداره
آره آوانته البته مدل گیربکس دستی نه اتوماتیکش شتاب عالی در حد 9 ثانیه 0-100 داره که بین ماشین های هم رده از همه بهتره ولی تو دنده اتوماتیکش نه چون قدرت موتور سراتو و آوانته تقریبا یکیه 140/143 با این حال رانندگی سراتو خیلی دلچسب تره جدایه از امکانات رفاهی , ترمز های قویتری داره که ترمزهای مطمئن تاثیر مستقیم در رانندگی داره در مورد هندلینگ درسته کمکهاش گازی هست ولی دلیلی نداره تاثیر منفی در هندلینگش بزاره البته رینگهای 15" با لاستیک های 195 هم بدون شک تاثیر کاملا مثبتی در هندلینگش داره نکته مهم دیگه کیفیت ساخت خیلی بهترشه چون در هر صورت سراتو الان یه ماشین کاملا وارداتیه ولی آوانته چند سالی که داره تولید میشه و خیلی از قطعاتش داخلی شده . مصرف سوخت کمتر و ایمنی خیلی (دریافت 5 ستاره NHTSA) بهتر از موارد دیگه بهتر بود سراتو هست . یعنی از هر دیدی که ببنی سراتو بهتره شاید بزرگترین مشکلش نداشتن کارت سوخت باشه .

The Black Dahlia
21-08-2008, 16:31
اگه برای پز میخواست که اون X5 توی آواتارتو باید بخره نه اینا رو:31:
البته بابت پزش باید خدا تومن پول بده:31::21:

shahramcat
21-08-2008, 20:27
آقا صاحب تاپیک کجاس ؟ سرکاریم !؟