PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چسباندن دو فایل Avi با مشخصات مختلف به یکدیگر * لطفا کمک کنید

Chameleon
18-08-2008, 03:08
سلام
من با برنامه AVI Joiner و با برنامه Quick AVI/MPEG Joiner نتونستم دو فایل AVI که از نظر Data Rate با هم تفاوت داشتند رو به هم بچسبانم ، من میخوام دو تا فایل AVI رو که در برخی مشخصات مانند Data Rate و Compression با هم تفاوت دارم رو به هم بچسبانم ، این دو تا فایل از نظر Size و Audio و Bit Rate با هم هیچ تفاوتی ندارند ، من چیکار کنم ؟ ، با چه برنامه ای میتونم اینکارو کنم ؟ آیا اگه من برنامه VirtualDub رو دانلود کنم میتونه برام همچین کاری کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

SHABAHPASHA
18-08-2008, 10:43
سلام
با برنامه پاور جوينر ميشه اين کار رو کرد(البته به دليل نامعلومي بعضي وقتها يه کم اذيت مي کنه و ارورهاي بي خودي ميده) اما پيشنهاد من اينه که با TOTAL VIDEO CONVERTOR اونها رو به قول معروف ريپ کني بعد با ALL JOINER اونها رو به هم وصل کني....
اينم لينک POWER JOINER

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amin
18-08-2008, 16:02
سلام
از برنامه AVI MPEG RM WMV Joiner هم میتونید استفاده کنید
راحت
ساده
خروجی خوب
(تو همین قسمت معرفی شده)

【ツ】

senatore20042003
18-08-2008, 19:13
دوست عزیز شما از برنامه quick avi joiner استفاده می کنی یا quick avi/mpeg joiner چون من با برنامه quick avi joiner کار کردم دو تکه فیلم روبه راحتی به هم می چسبونهبدوناینکه کیفیت افت کنه من لینک زیر رو برای شما می گذارم هم برنامه quick avi joiner و هم برنامه quick avi splitter شما ببین اگر کار نکرد یک راه حل هست که میشه با برنامه virtual dub دو تکه فیلم رو با دو سایز مختلف به هم چسبوند اون رو من بهت بگم.

لینک اول مربوط به برنامه
quick avi joiner

لینک دوم هم مربوط به برنامه quick avi splitter