PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پخش فیلم با کیفیت hd

nima_kiyaniyan
17-08-2008, 21:22
با سلام...... من بازی های المپیک رو با کیفیت hd ضبط کردم... حالا که می خوام پخش کنم با هیچی باز نمیشه ... چیکار کنم ؟

powerdvd 8 بجاب تصویر رقص نور میزاره........ :18::18::18::18::18::18:

Mohsen6558
17-08-2008, 21:29
مربوط به کیفیت بالا نیست شما به کدک نیاز دارین
می تونین از این صفحه دانلود کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودش پلیر داره با پلیر دیگه هم می تونین تماشا کنید

nima_kiyaniyan
17-08-2008, 23:15
با سلام... من هم کفرم اینجادر میاد... این چجوریه که power dvd با این همه دک و پز یه کدک همراه خودش نداره ؟ اخه چرا توی صفحه اصلیش اسم کدک h264 هست ؟ ولی نمیتونه پخش کنه ؟

من اون برنامه که شما گفتید رو نصب کرده بودم... ولی بازم مثل پاور دی وی دی ...فقط صدا داره.....

برنامه vista codec pack هم نصب کردم باز روز از نو روزی از نو....

برنامه fddshow codec رو از همون سایتی که گفتید گرفتم نصب کردم ... ولی بازهم همون عیب.. فقط صدا دارم.... میگم نکنه تصویر ضبط شده ی من با کیفیتی دیگه باشه که به کدک خاص نیاز داره ؟ من از کانال hd ماهواره ای ضبط می کنم.. کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

Mohsen6558
17-08-2008, 23:56
فکر کنم فایل شما مشکل داشته باشه فایل هایی که از کانال های Hd و با --- ضبط می شن به صورت فایل Mpg در می آن
پسوند فایلهاتون چیه؟

nima_kiyaniyan
18-08-2008, 13:05
دوست عزیز... من 5 روز پیش براحتی با jet audio این فایل ها رو پخش کردم و با progdvb هم براحتی کانال باز می شد......... اما نمیدونم چیکار کردم که دیگه نه progdvb می تونست اون کانال ها رو باز کنه و نه دیگه هیچ پخش کننده ای تونست اونارو پخش کنه.....

با هزار دردسر تونستم با progdvb کانال ها رو باز کنم ... ولی حالا نمیتونم با هیچ برنامه ای اونارو پخش کنم .......

سوند فایل های من mpg هست..... 4 روز پیش براحتی باز می شد و لی حالا دیگه نه........

usfelme
18-08-2008, 17:21
دوست عزیز... من 5 روز پیش براحتی با jet audio این فایل ها رو پخش کردم و با progdvb هم براحتی کانال باز می شد......... اما نمیدونم چیکار کردم که دیگه نه progdvb می تونست اون کانال ها رو باز کنه و نه دیگه هیچ پخش کننده ای تونست اونارو پخش کنه.....

با هزار دردسر تونستم با progdvb کانال ها رو باز کنم ... ولی حالا نمیتونم با هیچ برنامه ای اونارو پخش کنم .......

سوند فایل های من mpg هست..... 4 روز پیش براحتی باز می شد و لی حالا دیگه نه........

شما کدک elecard تون قاطی کرده.منم قدیم زیاد به این مشکل میخوردم.از dvbdream استفاده کنی هیچ وقت به این مشکلات نمیخوری!
برای رفع اون مشکلت فکر کنم اگه آخرین ورژن کدک elecard رو نصب کنی مشکلت حل میشه! یا خود همون prog رو یه بار حذف و دوباره نصب کن. این مشکل فقط مربوط به ورژن elecard هست.چون من با بقیه کدک ها به مشکلی نخوردم!

Mohsen6558
18-08-2008, 17:35
به گفته یusfelme عزیز
کدک خودبیه من خودم از Dream استفاده می کنم اما با این کدک
ProgDVB Elecard Edition v4.85.3 Full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nima_kiyaniyan
21-08-2008, 20:54
من اینو هم نصب کزدم ولی بار فقط صدا نشون میده ........... :41::41:

MAXXX
21-08-2008, 22:12
من همیشه hd ها رو با gomplayer پخش میکنم حرف نداره حدود 5 مگه دانلودش کن هرجک و جونوری رو پخش میکنه

huti_421
22-08-2008, 00:19
GOM Player 2.1.9.3754 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید