PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش ميكنم جوابمو بديد(سيستم خاموش نمي شه يه نظر بديد )!!!!

moh2ssa
17-08-2008, 11:42
مشكلي كه دارم خاموش نشدن سيستمه كه اميدوارم راه حلي رو برام توصيه كنيد
در هنگام شوت دان كردن صفحه در حالت آبي و خاموش شدن سيستم مي ماند و هرگز خاموش نمي شه و با ريست كردن و زدن كليد پاور خاموش ميكنم بعضي مواقع هاييبرنت مي كنم كه نمي دونم براي سخت افزار ضرر داره يا نه!!!!حتي با task managerهم خاموش نمي شه (نگه داشتن ctrl و ترن آف) (ويندوزم عوض كردم)

Kianoosh
31-08-2008, 22:57
سلام

رو سیستم نرم افزار یا بازی سنگین دارید؟از دستور msconfig و خود تسک منجر تمام پروسس های غیر سیستمی رو غیر فعال کنید به همراه تمام سرویس ها (غیر از سرویس های ماکروسافت) و تمام استارت آپ ها بعد هارد رو دیفرگ کنید (تازه ویندوز عوض کردید)
اگه نشد در آخر نرم افزار Easy Shutdown رو هم امتحان کنید تا بعد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M659
01-09-2008, 00:09
اول اینکه Hibernate برای سیستم هیچ مشکلی به وجود نمی آوره،
دوم اینکه شما هیچ ارروری میگیرید؟
سوم اینکه آیا ویندوز رو آپدیت میکنید؟
چهارم اینکه از چه زمانی این اتفاق افتاد؟ (دقیقا کی و بعد از چه کاری؟)

moh2ssa
03-09-2008, 11:25
اول اینکه Hibernate برای سیستم هیچ مشکلی به وجود نمی آوره،
دوم اینکه شما هیچ ارروری میگیرید؟
سوم اینکه آیا ویندوز رو آپدیت میکنید؟
چهارم اینکه از چه زمانی این اتفاق افتاد؟ (دقیقا کی و بعد از چه کاری؟)

نه ارروري دريافت نكردم
اتفاقا چرا آبديپته
سوال خوبي كردي از زماني كه نورتن نصب كردم آنتي ويروس

Omid Rowhani 1364
14-10-2009, 15:59
در هنگام شوت دان كردن صفحه در حالت آبي و خاموش شدن سيستم مي ماند و هرگز خاموش نمي شه و با ريست كردن و زدن كليد پاور خاموش ميكنم بعضي مواقع هاييبرنت مي كنم كه نمي دونم براي سخت افزار ضرر داره يا نه!!!!حتي با task managerهم خاموش نمي شه (نگه داشتن ctrl و ترن آف) (ويندوزم عوض كردم)

سلام دوست عزيز. چند تا توصيه بهت ميكنم. اونا رو انجام بده تا به نتيجه برسي.

پس گفتي كامپيوترت خاموش نميشه. پس اينا رو يكي يكي انجام بده عزيزم.

من حدس ميزنم يا نرم افزاري درست نصب نكرده اي يا بازي سنگين روي اون هست يا ويروسي شده. پس :

1- ويندوز كامپيوترت رو عوض كن و نرم افزارهاي كارت تصوير - مادربرد و كارت صدا رو به ترتيب نصب كن. بعد از نصب هر كدام هم درصورتي كه كامپيوتر ازت درخواست ري استارت كرد انجام بده.

در صورتي كه مرحله 1 جواب نداد :

2- اول تمامي دريوهاي كامپيوترت رو پاك پاك كن ( فرمت ) ( اف ديسك ) و ويندوز جديدي نصب كن . مثل اينكه

هارد كامپيوترت مثل روز اول خالي خالي باشه.

در صورتي كه مرحله 2 جواب نداد :

3- به بازار برو و يه باطري مادربرد ( باتري CMOS ) بخر و با باطري مادربردت عوض كن. احتمالا باطري مادربردت ضعيف شده. براي انجام اين كار اول باتري كهنه رو بردار و حدود 30 دقيقه بعد باتري نو رو بزار روي مادربرد. در اولين مرحله هم كه كامپيوترت رو روشن ميكني احتمالا بايد كليد F1 رو بزني.

اگه با مرحله 3 هم درست نشد:

4- مادربردت رو بايد بدي يه تعميرگاه تخصصي تا بررسي كنه. فكر كنم مشكل داره. اونا با عوض كردن برنامه هاي بايوس درستش ميكنن. البته اين يكي ( عوض كردن برنامه بايوس ) كار خودت نيست. اگه اين راه حل ها كارساز بود برام پيام بزار تا مطمئن بشم يه چيزي بلدم.

EXTREME
14-10-2009, 17:04
بعد از اینکه ویندوز رو عوض کردی و ویروسی نبود هاردو پاور رو چک کن

khark11
15-10-2009, 07:41
اگه ويروس نداري و با حذف نورتون انتي ويروس هم كاري از پيش نبردي پاور رو حتما چك كن! احتمالا مشكل دار شده !

masterpc
16-10-2009, 20:05
توی پرشین تولز هم گفتم...بیشتر علت از ویندوز است و نرم افزاری....هر دو ویندوز xp و vista یا seven رو بریز ببین باز هم همین مشکل است اونوقت علت سخت افزاری شاید باشه...نفروشی قطعات رو !!!

pc_hex
07-11-2009, 22:10

سلام . بوت سکتور را صفر کن 100درصد درست میشه .