PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا هر مینی به هر کیسی میخوره !!!...

hardware2000
17-08-2008, 07:08
با سلام
یک سوال برام پیش امده ایا هر Main به هر کیسی میخوره؟
اگر دقت کرده باشید کیس های 6 سال پیش طوری بود که io پورت های خروجی مین با پشت کیس فیت بود ایا main های جدید رو میتونیم رو کیس های قدیمی بگذاریم یا خیر؟؟

hardware2000
17-08-2008, 07:34
با سلام
اگر دقت کرده باشید کیس های 6 سال پیش طوری بود که io پورت های خروجی مین با پشت کیس فیت بود ایا main های جدید رو میتونیم رو کیس های قدیمی بگذاریم یا خیر؟؟

shahab_blaster
17-08-2008, 09:16
با سلام
بستگي به مين داره
مين ها از نظر اندازه سايز هاي مختلفي دارند و همين امر باعث ميشه كه رو هر كيسي راحت قرار نگيرن
بايد قد كيس استاندارد باشه و استاندارد حال رو داشته باشه مثلا atx يه استاندارد سايز هست كه بيشتر كيس ها الان اين استاندارد رو دارن ولي كيس هاي قديميتر همه از اين استاندارد پيروي نميكنن

hardware2000
17-08-2008, 19:02
الان کیس من که مال 6 سال پیشه قابش طوریه که پورت پارالل پورت سریال تو فرمشه یعنی این کیس ها به مین های جدید نمی خوره؟

javadshahvand
18-08-2008, 09:34
غیر از مباحث فوق یک نکته وجود دارد که ان هم تهویه مناسب کیس هست که در رابطه با قرار گرفتن مادربرد و اسمبل قطعات در داخل آن مهم می باشد

hardware2000
18-08-2008, 13:27
ولی من به جوابم نرسیدم.
اگر پست اول رو خونده باشید.

mhaf
18-08-2008, 18:36
ولی من به جوابم نرسیدم.
اگر پست اول رو خونده باشید.
نه بابا جان نمی خوره
مین های قدیمی تو کیس های جدیدو مین های جدید تو کیس های قدیمی جا نمی گیرین.
الان اگه بری مین و کیس بخری به هم میخوره.

SADEGH 7
18-08-2008, 18:58
صحبت های دوستان تایید می شه.واین رو هم اضافه می کنم که اگه مینت بزرگ باشه و کیست کوچیک ، امکان داره نتونی چند تا رام توی کیست بذاری.مثلا اگه کیست جای 3 تا رام داشته باشه شاید بتونی فقط از دوتاش استفاده کنی.یا فقط یکیش.
موفق باشی

hardware2000
18-08-2008, 23:36
نه بابا جان نمی خوره
مین های قدیمی تو کیس های جدیدو مین های جدید تو کیس های قدیمی جا نمی گیرین.
الان اگه بری مین و کیس بخری به هم میخوره.

1. اولا منظورم io پورت های مین منظورم بود که به پشت کیش میخوره یا نه.
2. کیس که میگم قدیمی نه مال 10 سال پیش مال 5 سال پیش منظورمه اینم نمونش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دقت کنید io پورت های قدیمی (p4b266 se) این با io پورت های سیتم های جدید نمیخوره به فرمش یعنی ما این مین های جدید رو رو این کیس ها نمیتونیم بزاریم.

hardware2000
20-08-2008, 10:27
کسی نبود ...

SADEGH 7
20-08-2008, 18:29
1. اولا منظورم io پورت های مین منظورم بود که به پشت کیش میخوره یا نه.
2. کیس که میگم قدیمی نه مال 10 سال پیش مال 5 سال پیش منظورمه اینم نمونش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دقت کنید io پورت های قدیمی (p4b266 se) این با io پورت های سیتم های جدید نمیخوره به فرمش یعنی ما این مین های جدید رو رو این کیس ها نمیتونیم بزاریم.

بابا 5 سال پیش که قدیمی نیست.کیس من هم مال 4 سال پیشه ولی مین بوردم asus p5k .اگه مشکلت فقط پورت هاست ، که شما هر مین بوردی بخری توی جعبه ی مین بورد یه قطعه ی فلزی هست (اسمش رو یادم نیست) که می ذاری پشت کیست.یعنی قسمت پورت ها رو از کیس جدا می کنی و اونی که توی جعبه ی مین بورده می ذاری به جاش.خیلی راحت هم جا می خوره.
موفق باشی