PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار دستکاری در فیلم ها

عبد الرحمان
17-08-2008, 01:49
سلام
کسی میدونه این شرکت های ویدیو خانگی (مثل قرن 21، جوانه، رسانه ها و ...) با چه نرم افزاری بخش هایی از تصویر رو می پوشونند؟
به طور مثال یه بخش هایی از دست بازیگر رو مشکی می کنند و با حرکت بازیگر بخش های دستکاری شده هم کاملا هماهنگ تکان می خورند و طوری به نظر میاد که اون بخش ها واقعا جزو لباس اون بازیگره.
اگه کسی می دونه لطفا اسم یا لینک دانلودش رو زحمت بکشه. :20:
ممنون

huti_421
17-08-2008, 02:06
سلام
کسی میدونه این شرکت های ویدیو خانگی (مثل قرن 21، جوانه، رسانه ها و ...) با چه نرم افزاری بخش هایی از تصویر رو می پوشونند؟
به طور مثال یه بخش هایی از دست بازیگر رو مشکی می کنند و با حرکت بازیگر بخش های دستکاری شده هم کاملا هماهنگ تکان می خورند و طوری به نظر میاد که اون بخش ها واقعا جزو لباس اون بازیگره.
اگه کسی می دونه لطفا اسم یا لینک دانلودش رو زحمت بکشه. :20:
ممنون

نرم افزار حرفه ای Adobe Premier ...

عبد الرحمان
17-08-2008, 02:21
نرم افزار حرفه ای Adobe Premier ...
شما مطمئنی؟ چون من چند وقت پیش از یکی شنیدم که می گفت این نرم افزار جدیده. (در صورتی که پریمایر نرم افزار خیلی قدیمیه!) در ثانی اگه پریمایر بوده پس چرا این شرکت ها این چند سال اخیر ازش استفاده می کنند و قبلا این کار رو نمی کردند؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
از توجهت هم ممنونم:11:

huti_421
17-08-2008, 03:06
شما مطمئنی؟ چون من چند وقت پیش از یکی شنیدم که می گفت این نرم افزار جدیده. (در صورتی که پریمایر نرم افزار خیلی قدیمیه!) در ثانی اگه پریمایر بوده پس چرا این شرکت ها این چند سال اخیر ازش استفاده می کنند و قبلا این کار رو نمی کردند؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
از توجهت هم ممنونم:11:

خوب آره دیگه پریمیر نرم افزار با سابقه ی 6-7 سالس که برای مونتاژ فیلم و میکس به کار میره ...

نرم افزار های مونتاژ زیادی هستن .. این یکی از بهترین هاست ...

میتونید برای اطلاعات بیشتر به انجمن میکس و مونتاژ هم مراجعه کنید ...

عبد الرحمان
17-08-2008, 05:24
خوب آره دیگه پریمیر نرم افزار با سابقه ی 6-7 سالس که برای مونتاژ فیلم و میکس به کار میره ...

نرم افزار های مونتاژ زیادی هستن .. این یکی از بهترین هاست ...

میتونید برای اطلاعات بیشتر به انجمن میکس و مونتاژ هم مراجعه کنید ...
من فکر می کنم این یه ترفند مربوط به جلوه های ویژه باشه تا میکس و مونتاژ. ولی ممنون از توجهت. راستی میشه اون بهتربن ها رو که میگی چند تاشو معرفی کنی؟

Mohsen6558
17-08-2008, 20:53
هیچ راهی فکر نمی کنم به جز ----- Frame به Frame باشه

عبد الرحمان
18-08-2008, 22:20
هیچ راهی فکر نمی کنم به جز ----- Frame به Frame باشه
این Frame F*ilter اسم نرم افزارشه؟ لینک دانلودی ازش نداری؟

light
18-08-2008, 22:44
من كه فقط فقط Power Director و eddius رو پيشنهاد ميكنم

ellena
19-08-2008, 09:08
salam mishe ravesh estefade az call barring mobailaro tozih bedin?akhe hamashon ye code mikhan.

Mohsen6558
19-08-2008, 16:58
این Frame F*ilter اسم نرم افزارشه؟ لینک دانلودی ازش نداری؟
منظورم این بود که هر فریم رو فل تر کنن

عبد الرحمان
20-08-2008, 08:06
منظورم این بود که هر فریم رو فل تر کنن
ممنون. با چه نرم افزاری میشه فریم به فریم فی لت ر کرد؟ با Ulead Media Studio میشه؟