PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

mvafa_65
14-10-2010, 14:51
با سلام خدمت دوستان عزیز
من 2 ساله که از طریق برنامه IDM شبانه صبانت رو استفاده کردم ، قبلا مودمم از طریق IDM خودش دستی کانکت می شد، حالا مودمم رو عوض کردم D-LINK 2640U حالا این مودمم همیشه خودش به اینترنت وصله و من نمی دونم چجوری باید خودش شب با Acount شبانه به اینترنت وصل شه ؟ آیا اگر به تنظیمات مودم برم و خودم یوس و پس شبانه رو بهش بدم (چند ساعت قبل از شروع شبانه) آیا خودش اتوماتیک زمان اینترنت شبانه که شروع می شه ، کانکت میشه؟
آیا میشه مثل مودم قبلیم این مودمم هم Autoconect نباشه ؟
سلام دوست عزیز
میشه اما دیگه نمی تونی همزمان با مودمت به دو تا کامپیوتر وصل بشی یعنی اگه لب تاپ هم دارین و می خواین همزمان هم با دسکتاپ پی سی وصل شین و هم با لب تاپ دیگه نمی تونین
باید برین و مدمتون رو به حالت bridge استفاده کنی و کانکشنت باید برای ساعت فریی دانلودت یه بار ریست بشه

mvafa_65
14-10-2010, 16:24
کسی راهی بلده که بشه مدم اتوکانکت سر یه ساعتی ریست کرد؟(بدون ساختن حالت bridge)

milad68m
14-10-2010, 17:41
چگونه می توان مودم را به حالت BRIDGE تبدیل کرد؟

ho_612
15-10-2010, 00:22
چگونه می توان مودم را به حالت BRIDGE تبدیل کرد؟

از طریق کانفیگ مودمت.
تو راهنماش نوشته.البته اکثرشون شبیه هم هستن.
آی پی 192.168.1.1 رو تو آدرس بار وارد کن
صفحه بعد یوز و پس رو admin بده
صفحه بعد در بالای صفحه Quick Start را انتخاب کنید .
در ATM VC Configure به جای VPI=0وبه جای VCI=35 قراردهید.
البته این اعداد برای صبانت هست. برای پارس 0 و 59 .... اعداد رو باید از isp بپرسی
در Connection Type گزینه آخر را انتخاب کنید.
تمام. ذخیره.ریست مودم

tanha_tarin78
15-10-2010, 11:52
سلام بچه ها خسته نباشین
من میخوام از اینترنت رایگان شبانه اسثفاده کنم با تنظیمات بایوس و نرم افزار idm ،ویندوزمم سون هستش اموزش هارو توی چندتا پست خوندم ولی اون جاهایی که عکس برا تنظیمات داشت عکس هاش باز نمیشدن اگه راهنماییم کنین ممنونتون میشم در کل یه اموزش کلی بدین برا روشن و خاموش شدن و کانکت شدن ودانلود کردن مرسی ی ی ی ی ;)

mfani2008
16-10-2010, 05:10
دوستان سلام
ممنون از کمک هاتون
من همه چیو گرفتم و مشکلی ندارم فقط مشکلم با قطع شدن سر ساعت 6:44 (آیا دقیقش همینه واسه صبانت ؟) و وصل شدن مجدد هست که بشه تا 7:45 دانلود کرد

2 تا سوال در این مورد دارم :
1- آیا هنوز این امکان وجود داره ؟
2- اگه آره چطوری میشه به صورت خودکار سر ساعت قطع شه و دوباره وصل شه ؟(AutoDisconnect رو ویندوز 7 اجرا نشد ارور داد)
چی کار کنم
لطفاً کمک کنید مرسی از کمک هاتون

(راستی مدیا فایر هم با اینترنت شبانه بدون مشکل میشه دانلود کرد؟)

mfani2008
17-10-2010, 05:23
کسیییییی اینجاااااا نیست ؟:دی

hosseinboss
17-10-2010, 19:29
دوستان سایت speedtest برای من تست نمی گیره و تمام گزینه ها رو خالی میگذاره(خواهشا راهنماییم کنید)
512 از مخابرات قم گرفتم افتضاحه چون سرعت دانلود دائم بالا و بایین میره گاهی اوقات تا 55 میرسه و خلی وقتها دور و بر 20 و بعضی مواقع تا 4kb هم بایین میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mfani2008
19-10-2010, 05:02
خوب برو صبانت 128 بگیر
الان من روزانه سرعت دانلودم 100 ـه
شبانه هم همیشه 120-30 هستش
شبی 2 گیگ دانلود دارم (6 تا فیلم 350 مگی تقریباً)

3 ماه 39 تومن

---------- Post added at 06:02 AM ---------- Previous post was at 05:58 AM ----------

اینم تست اینترنت شبانه من
روزانه رو هم می زارم بعداً

mfani2008
19-10-2010, 11:56
این هم تست روزانه من سر ظهر

ehsan_met2001
20-10-2010, 02:33
من 1 دقیقه اول که با شبانه صبا کانکت میشم سرعت دانلودم بالای 100 ه
ولی بعد از 1 دقیقه سرعت میاد روو 20-30
کسی میدونه مشکل از کجاس؟
چجوری میشه درستش کرد؟

yasaroj
20-10-2010, 07:14
من 1 دقیقه اول که با شبانه صبا کانکت میشم سرعت دانلودم بالای 100 ه
ولی بعد از 1 دقیقه سرعت میاد روو 20-30
کسی میدونه مشکل از کجاس؟
چجوری میشه درستش کرد؟

سلام
صبانت سرعت شبانه اش را کلا پایین آورده و این تنها مشکل شما نیست:21:
میتونی تو این قسمت گه مربوط به صبانت هست ببینی که بقیه کاربراش هم همین طور هستند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشگل اینجوری حل میشه که بری سراغ یه شرکت دیگه و از صبانت نگیری:27:

saze
20-10-2010, 13:33
سلام
نرم افزار auto power v 2.40 روی ویندوز 7 کار نمی کنه?راهنمایی بفرمایید.

mfani2008
20-10-2010, 13:44
سلام
صبانت سرعت شبانه اش را کلا پایین آورده و این تنها مشکل شما نیست:21:
میتونی تو این قسمت گه مربوط به صبانت هست ببینی که بقیه کاربراش هم همین طور هستند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشگل اینجوری حل میشه که بری سراغ یه شرکت دیگه و از صبانت نگیری:27:
نخیر من از ساعت 3 تا 7:30 سرعت دانلودم 110 به بالا هستش و پایینم نمیاد روزی 5-6 تا فیلمم دانلود دارم به صورتی که فیلم هایی که دانلود نکردم تموم شدن :دی

M0hammadH0ssein
20-10-2010, 23:10
آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن با IDM و حل کلک ماندن تا ساعت 7:45 برای اکانت صبانت و خاموش شدن به صورت اتوماتیک ( این آموزش برای مشترکین سایر ISP ها نیز کاربرد دارد)

==================================================

دریافت نرم افرار Auto Power-on & Shut-down برای انجام کارها به صورت اتوماتیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددریافت نرم افزار Autodisconnect برای دیسکانکت کردن سر ساعت معین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک "ADSLAutoconnect V 206F7 | ابزاری برای اتصال خودکار به اینترنت" :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ========

لازم نیست متن ها رو بخونین چون همه چیز کاملا در تصاویر مشخص است
انجام تمام این تنظیمات هم حداکثر 10 دقیقه وقت لازم داره نه بیشتر!

1- بر روی دسکتاپ راست کلیک کنید و Properties رو انتخاب کنید سپس به سربرگ Screen Saver بروید و بر روی دکمه Power کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده به سربرگ Hibernate بروید و برای Enable Hibernation تیک بگذارید. OK رو بزنید تا این مرحله تموم بشه.
2- حالا برید برنامه IDM رو باز کنید و از منوی Downloads گزینه Scheduler رو بزنید و در پنجره باز شده گزینه Main download queue رو که در ستون چپ قرار داره رو بزنید بعد وارد سر برگ Schedule بشین و تنظیمات رو به صورت زیر در بیارین و بعد از زدن Apply بر روی OK کلیک کنید تا کامپیوتر هر روز بعد از اینکه روشن شد سر ساعت 3 شب شروع به دانلود کنه و ساعت 7:45 هم کار رو تموم کنه. (اگه شاتل دارین ساعت اول رو 1:00 و ساعت دوم رو 7:00 قرار بدین)
3- در پنجره اصلی IDM به منوی Downloads برین و بر روی Options کلیک کنید و به سر برگ Dial Up برین و بعد از این که تیک رو گذاشتید اکانت شبانه صبانت رو انتخاب کنید و دوباره خودتون Username و Password رو وارد کنید و برای Save password هم تیک بزارید و دو عدد پایینی رو به 1000 و 1 تغییر بدین تا کامپیوتر بعد از اینکه به هر دلیلی دیسکانکت شد 1000 بار redial کنه و زمان بین هر redial هم 1 ثانیه باشه.
4- بعد از اینکه نرم افزار Auto Power-on & Shut-down رو نسب و رجیستر کردید وارد نرم افزار بشید و در پنجره اصلی برنامه بر روی دکمه NEW کلیک کنید و تنظیمات رو به شکل زیر اعمال کنید و OK رو بزنید تا کلمپیوتر هر روز ساعت 8 صبح به صورت اتوماتیک خاموش شه (به حالت Hibernate بره).
5- بعد دوباره در پنجره اصلی برنامه بر روی دکمه NEW کلیک کنید و تنظیمات رو به شکل زیر اعمال کنید و OK رو بزنید تا کلمپیوتر هر شب ساعت 2:50:00 روشن بشه (این برای اکانت صبانت بود اما اگه شاتل دارین ساعت رو بر روی 1:50:00 تنظیم کنید)
6- دوباره در پنجره اصلی برنامه بر روی دکمه NEW کلیک کنید و تنظیمات رو به شکل زیر اعمال کنید و این بار بعد از اینکه برای Launch Program تیک گذاشتید بر روی اون دایره کوچیک کلیک کنید تا پنجره Select Program باز بشه. سپس برنامه IDM رو وارد کنید که آدرس پیش فرض:
C:\Program Files\Internet Download Manager\IDMan.exe
است سپس OK رو بزنید تا تموم بشه. با این کار IDM هر روز ساعت 3 شب اجرا خواهد شد و شروع بع دانلود خواهد کرد.(اگه شاتل دارین ساعت شروع رو باید 1:00:00 قرار بدین)
7- این قسمت برای اکانت شبانه صبانت است تا بتونین از 45 دقیقه بین 7 الی 7:45 هم استفاده کنید!
دوباره در پنجره اصلی برنامه بر روی دکمه NEW کلیک کنید و تنظیمات رو به شکل زیر اعمال کنید فقط این بار بجای برنامه IDM باید برنامه Autodisconnect رو که قبلا دانلود کردید رو وارد برنامه کنید. اگه اون فایل دانلودی رو در درایو C قرار بدین میتونید در پنجره Select Program آدرس زیر رو وارد کنید:
C:\
فقط یادتون باشه زمان رو 6:40 قرار بدین.
8- در پنجره اصلی برنامه Auto Power-on & Shut-down بر روی سر برگ Options کلیک کنید و برای Activate یک تیک بگذارید تا کامپیوتر وقتی روشن شد ویندوز در پنجره Welcome نکنه و بتونه اتوماتیک وارد اکانت اصلی بشه.
9- حالا برگردین به IDM و از طریق دکمه Add URL هر چی که میخواین شب دانلود کنید رو وارد لیست کنید. فقط دقت کنید بعد از این که همه چیز رو وارد لیست کردین باید جلوی اسم هر برنامه در ستون Q آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعال باشه.
10- حالا همه چیز تموم شده فقط مونده هر شب قبل از اینکه برین راحت بخوابین مثل تصویر زیر از منوی Commands گزینه Hibernate رو بزنید تا کامپیوتر از این طریق خاموش بشه و به حالت Hibernate بره.

اگر علامت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در جلوی هر لینک دانلود نشده وجود نداشت تمام اون فایلها رو انتخاب و راست کلیک رو بزنید سپس از Add to queue گزینه Main download queue رو بزنید.
اگه لینکهای دانلود خیلی زیاد بود میتونین با روش زیر همه لینکها رو با هم وارد IDM کنید.
همه لینکها رو به صورت زیر هم در برنامه Notepad ویندوز وارد و در دسکتاپ ذخیره کنید.
سپس در IDM از منوی Tasks گزینه Import و بعدا From text file رو بزنید تا بتونین اون فایل متنی رو که در دسکتاپ ذخیره کردین رو باز و تمام لینکهای موجودش رو وارد IDM کنید.
اگر خواستین در یک زمان فقط 2 لینک دانلود بشه و نه همه لینکها با هم شروع به دانلود نکنند از روش زیر استفاده کنید و عدد رو به 2 تغییر بدین
اگر می خواین از سایتی دانلود کنید که هیتلر است باید p r o x y و i p رو در قسمت زیر وارد کنید.
این p r o x y و i p در نرم افزار هیتلرشکنی که استفاده میکنید موجوده.
اگر اکانت راپیدشیر و یا هر سایت دیگه ای رو داشتید میتونید یوزرنیم و پسورد سایت مورد نظر رو در قسمت زیر وارد کنید تا بتونید مستقیم از اون سایت دانلود کنید.
در این قسمت هم میتونید سرعت ADSL خود رو انتخاب کنید و نیز میتونید تعیین کنید موقع دانلود هر لینک چه تعداد کانکشن با سرور برقرار کنه.

خوشحال میشم کمکتون کنم پس هر گونه سوال و مشکلی بود
یا در این تاپیک یا در پیام خصوصی بپرسید.
منبع هم خودم هستم و از جایی کپی نکردم
شما هم اگه میخواین کپی کنید منبع رو P30world بنویسید!

سلام من نمیتونم عکس توضیحات رو ببینم! البته وقتی داشتم ریپلای میکردم دیدم که به صورت کد نوشته شده بود آدرس عکس ها... ولی تو فروم نمایش نمیده! همه عکس های دیگه(مثلا آواتارها ) رو میبینم ولی!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیکار کنم؟

Mohsen-CFC
21-10-2010, 01:22
سلام میش این نرم افزار های مربوط به آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن رو واسه win 7 بزارین.تشکر راستی مودم من که همیشه وصله.

madanchi11
21-10-2010, 17:51
سلام

من قبلاً از این روش استفاده می کردم
ولی حالا وقتی که کامیپوتر روشن میشه دیگه دانلود نمی کنه !!!
اینترنت وصل میشه ولی دنلود نمی کنه ! تو روز و شب هم فرقی نداره
تمام لینک هم ارور میده از دانلود منیجر استفاده میکنم

:41:

Ahmad77888
21-10-2010, 23:27
سلام خسته نباشید
آقا این آموزش اصلیه (همونی که با ای دی ام دانلود میکنی) عکسهاش بالا نمیاد
خواشا رسیدگی کنید

M0hammadH0ssein
22-10-2010, 00:04
سلام خسته نباشید
خواشا رسیدگی کنید

واسه من هم همینطوره!:41:
لطفا رسیدگی بشه!

majid368
22-10-2010, 12:00
با سلام چرا اين آموزش تصويري كه گفتيد را من نمي بينم؟

joe_satriani
23-10-2010, 17:32

سلام خسته نباشید
خواشا رسیدگی کنید

واسه من هم همینطوره!:41:
لطفا رسیدگی بشه!

با سلام
دوستان چون تاپیک قدیم خورده شده ممکنه تصاویری که آپلود کردن از روی سرور پاک شدن
دوستمون سر بزنن انشالله درست میکنن

موفق باشید.

Ahmad77888
23-10-2010, 22:32
با سلام
دوستان چون تاپیک قدیم خورده شده ممکنه تصاویری که آپلود کردن از روی سرور پاک شدن
دوستمون سر بزنن انشالله درست میکنن

موفق باشید.

دوست عزیز اگه میشه شما لطف کنید یه پیغام بهشون بدید
من تازه عضویدم سرور اجازه ارسال پیغام نمیده

s_paliz
24-10-2010, 13:45
سلام من با برنامه Auto power on کار میکنم.. ولی نمیدونم چرا ساعت کامپیوتر همش تغییر میکنه.. الان ساعت من ۸ صبح رو نشون میده..

M0hammadH0ssein
24-10-2010, 22:56
دوست عزیز اگه میشه شما لطف کنید یه پیغام بهشون بدید
من تازه عضویدم سرور اجازه ارسال پیغام نمیده

آره، من موندم این بچه بازیا یعنی چی؟ جای دیگه ندیده بودم!

magsood
26-10-2010, 13:01
آیا راهی وجود دارد که با روشن شدن سرور کافی نت، یک سیستم خاص نیز روشن شود.

Hamid Reza
26-10-2010, 14:37

سلام خسته نباشید

خواشا رسیدگی کنید

واسه من هم همینطوره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا رسیدگی بشه!

سلام

با توجه به درخواست دوستان عكس هاي پست اول از نو روي سايت قرار گرفت

حالا ميتونيد به راحتي ازشون استفاده كنيد

با تشكر

M0hammadH0ssein
26-10-2010, 22:48
دادا واسه دایل آپ هم چیزی هســـــــــــــــــــت؟:5:

Ahmad77888
27-10-2010, 19:00
[/RIGHT]

سلام

با توجه به درخواست دوستان عكس هاي پست اول از نو روي سايت قرار گرفت

حالا ميتونيد به راحتي ازشون استفاده كنيد

با تشكر

آقا ممنون
زحمت کشیدی
فقط اگه ممکنه به قسمت محتوای مخفی تون پست هم رسیدگی کنید
تصاویر اون قسمت هم لود نمیشن

alireza_mafia2009
28-10-2010, 14:57
سلام به همگی...
این کارها تو ویندوز سون هم عمل می کند؟؟؟
من دیورز صبا وصل کردم آشنا نیستم باهاش...می خوام بدونم این که می گند 1 ساعت یه بار شبا قطع می شه درسته؟
و یه سوال مهم تر: انیکه اگر توی تنظمیات این برناlمه قبل از خاموش کردن hibernate نکنم سیستم طبق برنامه روشن نمی شه؟ اگر تو برنامه auto power وظیفه اش را به حای hibernate , خاموش شدن را بذارم مشکلی پیش می آید؟؟؟

caca_caca888
28-10-2010, 15:25
سلام به همگی...
من دیورز صبا وصل کردم آشنا نیستم باهاش...می خوام بدونم این که می گند 1 ساعت یه بار شبا قطع می شه درسته؟
و یه سوال مهم تر: انیکه اگر توی تنظمیات این برناlمه قبل از خاموش کردن hibernate نکنم سیستم طبق برنامه روشن نمی شه؟ اگر تو برنامه auto power وظیفه اش را به حای hibernate , خاموش شدن را بذارم مشکلی پیش می آید؟؟؟
من از پست دوم استفاده میکنم . خیلی سادس.
و نیازی به hibernate هم نداره!
قطع شدن هم مشکلی نداره . طبق پست دوم میتونی زمان بذاری. که هر وقت دیسکانکت شد مثلا هر 5 دقیقه دوباره سعی کنه که کانکت شه.

Hamid Reza
29-10-2010, 19:22
من از پست دوم استفاده میکنم . خیلی سادس.
و نیازی به hibernate هم نداره!
قطع شدن هم مشکلی نداره . طبق پست دوم میتونی زمان بذاری. که هر وقت دیسکانکت شد مثلا هر 5 دقیقه دوباره سعی کنه که کانکت شه.

سلام

پست اول هم ميتونيد بدون hibernate انجام بديد

يعني تنظيم كنيد سيستمو كه از dos روشن بشه

درست مثل روش روسن شدن پست دوم

با تشكر:11:

virus2009
30-10-2010, 21:35
اااا چه جالب
من فکر میکردم این روش رو خودم کشف کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همگی...

تو ویندوز سون جواب میده
بله هر 1 ساعت قطع میشه

دادا واسه دایل آپ هم چیزی هســـــــــــــــــــت؟http ://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive%20%2811%29.gif

واسه دایل آپ هم روش زیر کار میکنه ( فقط باید ساعت هاشونو تنظیم کنید )

یک روش خیلی ساده تر :
این روش نیاز به هیچ برنامه جانبی دیگه ای نداره.
1-کامپیوتر رو از طریق پست دوم روشن کنید.
2- تنظیمات IDM مثل پست اول فقط در عکس زیر به جای گزینه Hang up modem گزینه Turn of computer رو بزنید.

3- برای اینکه بعد هر 1 ساعت دوباره سریع وصل بشه به صورت زیر عمل کنید :
در قسمت Internet Option اینترنت اکسپلورر تنظیمات زیر رو انجام بدید :
دقت کنید کانکشن شبانه روی دیفالت باشه.

همین.
نحوه کار این روش :
1- کامپیوتر از طریق dos روشن میشه.
2- ساعت 3 IDM شروع به دانلود میکنه ولی اینترنت وصل نیست اما چون در Internet Option گزینه Always dial....... رو تیک زدیم IDM خودش به اینترنت وصل میشه و شروع به دانلود کردن میکنه.
3- ساعت 7.45 هم اگه اینترنت هنوز وصل باشه ( اگه وصل هم نباشه مشکلی پیش نمیاد ) IDM اینترنت رو قطع و سیستم رو خاموش میکنه.

به همین راحتی

امیدوارم براتون مفید باشه

soroush20
01-11-2010, 11:10
خیلی ممنون ولی یه سوال برام پیش اومده . شما هم از نرم افزار reconnect استفاده میکنی و هم از auto connect خود idm .دلیل خاصی داره وقتی از هردوتا استفاده میکنی مشکلی پیش نمیاد؟

virus2009
01-11-2010, 13:27
اگه با منی
من از نرم افزار Reconnect استفاده نمیکنم.
فقط با IDM کار می کنم.

fereshte222
04-11-2010, 17:35
سلام
این نرم افزارauto power سرساعت تعیین شده روشن میشه ولی hibernate نمیشه!
مشکل چیه؟

firoz61
05-11-2010, 18:40
با سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
من از اینترنت پر سرعت اسیا تک در شهرستان استفاده می کنم برای استفاده از ترافیک رایگان شبانه خودم قصد استفاده از روشهایی که در پست 1و2 گفته شده داشتم ولی مشکلی که هست اینه که برای فعال شدن ترافیک رایگان شبانه بایدمودم یکبار خاموش .روشن بشه(در حالت اتو کانکت)
ایا راه حلی هست که بشه این مشکل را برطرف کرد و مودم خودش یکبار روشن و خاموش بشه
با توجه به تعداد بالای پستها در این زمینه فرصت بررسی تمام انها میسر نشد.
از دوستان خواهشمندم راهنمایی فرمایند
با سپاس فراوان
مودم من Tp-LINK 8811
ترافیک رایگان:2-6 صبح

-reza-
08-11-2010, 21:54
سلام.
یه برنامه میخوام که منو هر 10 دقیقه دیس کانکت کنه.
طوری هم دیس کنه که IDM بعدش سریع متوجه دیس شدن بشه و reconect کنه.
به اصطلاح هر 10 مین یه بار کانکشنم ریفرش بشه.
کسی لینک داشت خیلی ممنون میشم

Hi5
11-11-2010, 13:50
آیا این روشن کامپیوتر سر ساعت باعث میشه کامپیوتر دچار مشکل بشه؟مثلا cpu یا power خراب بشه؟

caca_caca888
11-11-2010, 13:59
آیا این روشن کامپیوتر سر ساعت باعث میشه کامپیوتر دچار مشکل بشه؟مثلا cpu یا power خراب بشه؟

نه بابا
فکر نکنم مشکلی باشه
کامپیوتر خودش ساعت داره.کوک کردن ساعتم که دیگه چیزی نیست...

thisisatest
11-11-2010, 20:17
نکته مهم: در ویندوز باید تنها یوزر شما فعال باشد و فاقد پسورد ورودی نیز باشد یعنی بعد از بالا آمدن ویندوز باید مستقیما وارد یوزر شما شود و صفحه Log on Screen نباید ظاهر شود که در این صورت کامپیوتر شما بیهوده تا صبح روشن می ماند
در صورتی که یوزر شما دارای پسورد است پسورد آن را حذف کنید و در صورتی که یوزهای دیگری روی سیستم شما فعال هستند آنها را غیر فعال کنید به این صورت که:
روی My Computer راست کلیک کنید و گزینه Manage را انتخاب کنید
در سمت چپ پنجره ظاهر شدهروی علامت + در کنار Local Users and Groups کلیک کرده سپس وارد Users شوید

حالا روی یوزر های دیگری که بر روی سیستم فعال هستند و از آنها استفاده می شود (با یوزر های خود سیستم که از اسم آنها مشخص هستند کاری نداشته باشید) 2 بار کلیک کنید تا پنجره زیر ظاهر شود و گزینه Account is disabled را نتخاب کنبد و OK کنید

هم اکنون یوزر مورد نظر باید به صورت
در آمده باشد سپس از Manage خارج شوید
امتحان کنید که دیگه صفحه log on screen برای انتخاب یوزر ظاهر نمیشه
یوزر مورد نظر رو بعدا می تونید به همون روش بالا فعال کنید بدون از دست رفتن اطلاعات یوزر مورد نظر

در اینجا نیازی به غیر فعال کردن یوزر ها یا برداشتن Password نیست. از منوی RUN, Start رو انتخاب کنید، بعد بنویسید: control userpasswords2 و در پنجره ی باز شده، تیک Users must enter a user name and password to use this computer رو بردارید. در پنجره ای که باز می شود، Username و Password خود را وارد کنید و از این به بعد، به طور خودکار Login می شوید.

thisisatest
11-11-2010, 20:27
سلام.
یه برنامه میخوام که منو هر 10 دقیقه دیس کانکت کنه.
طوری هم دیس کنه که IDM بعدش سریع متوجه دیس شدن بشه و reconect کنه.
به اصطلاح هر 10 مین یه بار کانکشنم ریفرش بشه.
کسی لینک داشت خیلی ممنون میشم

این کار که می گی، اگه برای بالا بردن سرعت هست، باید بگم فایده نداره. چون اولاً ممکنه در اثر این قطع و وصل کردن مکرر فایل خراب بشه، دوماً در کل، میانگین سرعت فرقی نمی کنه. ولی به هر حال:
یک فایل bat درست کن (notepad باز کن، موقع save اسم فایل رو تو علامت نقل قول با پسوند .bat بنویس. مثلاً "a.bat") توی فایلی که درست کردی اینو بنویس:
rundll32 iedkcs32.dll,CloseRASConnections
اون وقت به schedule task بذار هر ۱۰ دقیقه یک بار فایلو اجرا کنه.

p30worldapm
13-11-2010, 21:09
سلام
من نمی خوام با idm دانلود کنم.
می خوام از تورنت دانلود کنم.
تورنت رو باز می کنم و دکمه استارتش رو می زنم حالا فقط می خوام که سیستم سر ساعت 1 به اینترنت وصل بشه.
می شه بگین چی کار کنم؟
ویندوزم هم سون هست.

sei_pm
13-11-2010, 23:15
سلام
من نمی خوام با idm دانلود کنم.
می خوام از تورنت دانلود کنم.
تورنت رو باز می کنم و دکمه استارتش رو می زنم حالا فقط می خوام که سیستم سر ساعت 1 به اینترنت وصل بشه.
می شه بگین چی کار کنم؟
ویندوزم هم سون هست.

اگز از Utorrent استفاده میکنید:
در صفحه اصلی Ctlr+P رو بزنید و از قسمت scheduler تنظیمات مورد دلخواه رو انجام بدید . از ساعت 1 تا 7 روزهای هفته رو باید سبز پررنگ کنید.

p30worldapm
14-11-2010, 17:19
ممنون
bittorrent این کار رو نمی کنه؟
من الآن وسط دانلود چند تا فایل چند گیگی هستم؛ چی کار کنم؟

sei_pm
14-11-2010, 18:49
ممنون
bittorrent این کار رو نمی کنه؟
من الآن وسط دانلود چند تا فایل چند گیگی هستم؛ چی کار کنم؟

فکر کنم با همون روش که گفتم بتونید انجام بدید .اگر سوالی بود در تاپیک مربوطه سوال بفرمایید:

p30worldapm
14-11-2010, 20:33
سوالم در مورد تورنت نیست که اینجا می پرسم!
اون راهی که گفتین رو انجام دادم ولی خوب این کار به چه درد می خوره؟
من می خوام سر فلان ساعت وصل بشم به اینترنت این راهی که شما گفتین این کار رو نمی کرد. اصلا هیچ کاری نمی کرد! نه به اینترنت وصل می شد و نه وقتی که خودم به اینترنت وصل بودم شروع به دانلود می کرد!

sei_pm
14-11-2010, 21:37
سوالم در مورد تورنت نیست که اینجا می پرسم!
اون راهی که گفتین رو انجام دادم ولی خوب این کار به چه درد می خوره؟
من می خوام سر فلان ساعت وصل بشم به اینترنت این راهی که شما گفتین این کار رو نمی کرد. اصلا هیچ کاری نمی کرد! نه به اینترنت وصل می شد و نه وقتی که خودم به اینترنت وصل بودم شروع به دانلود می کرد!

شما با این کار دگر نیازی نیست Start رو بزنید و ساعت 1 کانکنت بشید طبق شکل زیر اگر تنظیمات رو انجام بدید دانلودهاتون به وسیله برنامه از ساعت 1 تا 7 صبح انجام میشه . فقط کافیه قبلش به اینترنت وصل باشید و Pc رو خودتون روشن کرده باشید البته با برنامه زیر هم که تو پست یک تاپیک معرفی شده می تونید سیستم رو سر ساعت خاموش و روشن کنید :

p30worldapm
14-11-2010, 21:52
ممنون ازتون و ببخشید که انقدر مزاحم می شم آخه مشکلم حل نشده!
سیستم من همیشه روشنه! مشکل خاموش روشن کردن ندارم! حالا بگین که چه جوری سر یه ساعتی به اینترنت وصل بشم.
من نمی تونم از رپیدشیر دانلود کنم! راه خاصی داره؟

s_paliz
14-11-2010, 22:13
سیستم من همیشه روشنه! مشکل خاموش روشن کردن ندارم! حالا بگین که چه جوری سر یه ساعتی به اینترنت وصل بشم.

با Auto Power-on & Shut-down برنامه ADSL Autoconnect رو اجرا کنید...

یعنی با زمانبندی میتونید اون رو اجرا کنید.

اون هروقت اجرا بشه، متصل میشه

sei_pm
14-11-2010, 22:28
ممنون ازتون و ببخشید که انقدر مزاحم می شم آخه مشکلم حل نشده!
من نمی تونم از رپیدشیر دانلود کنم! راه خاصی داره؟

شما چرا مودم رو در حالت pppoe قرار نمی دید که همیشه کانکت باشه؟

Notepad رو باز کن و متن زير رو بنويس و به نام connect.bat ذخیره کن

فقط اين متن رو اينجوري کپي پيست نکن، کلمات داخل [] رو عوض کن و اين [] روهم حذف کن.
در آخر در Scheduled Tasks ویندوز باید این فایل رو در زمانهایی که می خوای وصل بشی به اینترنت برنامه ریزی کنی که متاسفانه 7 ندارم که به شما بیش از این کمک کنم.

برای ساخت فایل Dc هم به روش زیر فایلش رو درست کنید و زمان مناسب رو بهش در Scheduled Tasks ویندوز بدید:

یک فایل bat درست کن (notepad باز کن، موقع save اسم فایل رو تو علامت نقل قول با پسوند .bat بنویس. مثلاً "a.bat") توی فایلی که درست کردی اینو بنویس:

p30worldapm
15-11-2010, 05:12
شما چرا مودم رو در حالت pppoe قرار نمی دید که همیشه کانکت باشه؟
چون آسیاتک گفته باید ساعت 1 دیسکانکت کنی بعد دوباره کانکت کنی تا بتونی از حجم رایگان استفاده کنی! اگههمیشه کانکت باشم از حجم خودم مصرف می شه.

sei_pm
15-11-2010, 08:13
چون آسیاتک گفته باید ساعت 1 دیسکانکت کنی بعد دوباره کانکت کنی تا بتونی از حجم رایگان استفاده کنی! اگههمیشه کانکت باشم از حجم خودم مصرف می شه.

مودمتون چیه؟ شاید بشه رو pppoe تنظیم کرد و با تلنت سر ساعت ریستش کرد.

p30worldapm
15-11-2010, 15:37
tplink td-8811

sei_pm
15-11-2010, 16:16
tplink td-8811

آموزش در پست زیر توسط جناب Akhoond گذاشته شده اگر مشکلی داشتید بهشون Pm بزنید تا راهنماییتون کنند.

-reza-
18-11-2010, 17:10
این کار که می گی، اگه برای بالا بردن سرعت هست، باید بگم فایده نداره. چون اولاً ممکنه در اثر این قطع و وصل کردن مکرر فایل خراب بشه، دوماً در کل، میانگین سرعت فرقی نمی کنه. ولی به هر حال:
اون وقت به schedule task بذار هر ۱۰ دقیقه یک بار فایلو اجرا کنه.
من با بقیه مشکل ندارم.مشکل اصلیم همین یکیه.
یه برنامه بدید که هر 10 دقیقه یه دور دیس کانکت کنه.یا هر 10 دقیقه یه فایلیو به انتخاب من اخرا کنه.

sei_pm
18-11-2010, 22:10
من با بقیه مشکل ندارم.مشکل اصلیم همین یکیه.
یه برنامه بدید که هر 10 دقیقه یه دور دیس کانکت کنه.یا هر 10 دقیقه یه فایلیو به انتخاب من اخرا کنه.

فکر کنم این آموزش به درد شما ببخوره :

mehdi_08
18-11-2010, 23:28
سلام
دوستان یه سوال
من تو تنظیمات کانکشن IDM کانکشن مورد نظر رو انتخاب می کنم ولی idm موقعی باید شروع به دانلود کنه کامکشن رو اجرا نمی کنه
همین طور موقعی که دیس می شه اشکال کجاس
در حالی که روی لپتابم به راحتی کار می کنه از ورزن های دیگه هم استفاده کردم ولی درست نشد

-reza-
19-11-2010, 01:27
فکر کنم این آموزش به درد شما ببخوره :

متاسفانه ویندوز سون رو سیستمم نصبه.هرکاری میکنم نمیتونم درست با Scheduler کار کنم و ویندوز هر 5 دقیقه دیس کانکت نمیشه.
کاش یه برنامه وجود داشت که این فایلو هر 5 دقیقه اجرا کنه. :41:

---------- Post added at 04:27 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

سلام
دوستان یه سوال
من تو تنظیمات کانکشن IDM کانکشن مورد نظر رو انتخاب می کنم ولی idm موقعی باید شروع به دانلود کنه کامکشن رو اجرا نمی کنه
همین طور موقعی که دیس می شه اشکال کجاس
در حالی که روی لپتابم به راحتی کار می کنه از ورزن های دیگه هم استفاده کردم ولی درست نشد
یه عکس از صفحه ی زمانبندی IDM و یه عکس از صفحه ی تنظیمات کانکشن تو IDM بذار.اینجوری سخته راهنماییت کنیم.

n_dh64
19-11-2010, 05:47
با سلام
دوستان من نرم افزاری می خوام که بتونه کانکشن اینترنت رو کنترل کنه
مثلا بهش زمان بدی که سر یک زمان خاص کانکشن مورد نظر را وصل و یا قطع بکند
می خوام از این راه برای دور زدن ای دی اس ال صبا نت در شبها استفاده کنم
چون تا زیر یک دقیقه با سرعت 100 کیلو دانلود می کنه وقتی از یک دقیقه می گذره می یاد روی 24
بتونم هر یک دقیقه قطع و مجدد وصل کنم

-reza-
19-11-2010, 09:43
با سلام
دوستان من نرم افزاری می خوام که بتونه کانکشن اینترنت رو کنترل کنه
مثلا بهش زمان بدی که سر یک زمان خاص کانکشن مورد نظر را وصل و یا قطع بکند
می خوام از این راه برای دور زدن ای دی اس ال صبا نت در شبها استفاده کنم
چون تا زیر یک دقیقه با سرعت 100 کیلو دانلود می کنه وقتی از یک دقیقه می گذره می یاد روی 24
بتونم هر یک دقیقه قطع و مجدد وصل کنم
سلام.من دیشب تا صبح بیدار موندم بالاخره یه روش کلی برای اجرای همچین سیستمی تو ویندوز 7 پیدا کردم .
از XP یه مقدار سختتره.( کل شب وقتمو گرفت )
اگه از XP استفاده میکنید از این آموزش کمک بگیرید :

اگه از SeVen استفاده میکنید هم بگید یه آموزش درست کنم براتون.

p30worldapm
19-11-2010, 10:39
من هنوز مشکل دارم!
ویندوزم سون هست.
نسخه2.0.6 نرم افزار ADSL Autoconnect رو که نصب می کنم وقتی برنامه اجرا می شه هیچ کاری انجام نمی ده!
نسخه 3 رو هم که نصب می کنم می گه کانکشن پیدا نمی کنم! و برنامه باز نمی شه!

-reza-
19-11-2010, 10:47
اتو کانکت اصلا قرار هم نیست تو ویندوز سون کار کنه.
خود IDM به محض دیس کانکت شدن سیستمو کانکت میکنه شما Auto connect میخوای چیکار ؟
شما فقط اون بخش رو اجرا کن که مربوط به دیس کانکت کردن تو هر 5 دقیقه هست.با بقیشم کار نداشته باش.اتو کانکت در کل به هیچ دردی نمیخوره.

mehdi_08
19-11-2010, 13:43
متاسفانه ویندوز سون رو سیستمم نصبه.هرکاری میکنم نمیتونم درست با Scheduler کار کنم و ویندوز هر 5 دقیقه دیس کانکت نمیشه.
کاش یه برنامه وجود داشت که این فایلو هر 5 دقیقه اجرا کنه. :41:

---------- Post added at 04:27 AM ---------- Previous post was at 04:25 AM ----------

یه عکس از صفحه ی زمانبندی IDM و یه عکس از صفحه ی تنظیمات کانکشن تو IDM بذار.اینجوری سخته راهنماییت کنیم.
اینم عکس همه چی درسته ولی کار نمی کنه

-reza-
19-11-2010, 15:08
اینم عکس همه چی درسته ولی کار نمی کنه

برو تو اینترنت اکسپلورر.بعد > tools بعد > Internet Options بعد برو تو قسمت Connections و توی لیستی که اونجا میبینی روی کانکشن مورد نظرت کلیک کن و تو سه گزینه ای که پایین لیست قرار داره این گزینه رو انتخاب کن : Always dial my default connection و اگه چند تا کانکشن توی سیستمت هست هم حتما default کانکشنتو همونی قرار بده که میخوای باهاش دانلود کنی. ( باید جلوی اسم کانکشنت تو پرانتز عبارت default نوشته بشه )

p30worldapm
19-11-2010, 15:24
شما فرض کنید که من اصلا نمی خوام چیزی دانلود کنم اصلا کاری به آی دی ام ندارم! فقط می خوام ویندوز سون من سر یه ساعتی به اینترنت وصل بشه. چی کار کنم؟

-reza-
19-11-2010, 16:16
اونو دیگه تاحالا موردش برام پیش نیومده که دنبالش باشم.
باید با همون ADSL Auto connect کار کنی.که چون برنامش مال 5.6 سال پیشه کار نمیکنه تو Seven .
الان یه راهی پیدا میکنم تا شب بهت خبر میدم.فقط با Windows Scheduler بلدی کار کنی ؟
اگه بلدی که لازم نیست من چیزی بگم.زمانبند ویندوزت رو طوری تنظیم کن که سر ساعتی که میخوای کانکشن ویندوزتو اجرا کنه.

n_dh64
19-11-2010, 17:12
سلام.من دیشب تا صبح بیدار موندم بالاخره یه روش کلی برای اجرای همچین سیستمی تو ویندوز 7 پیدا کردم .
از XP یه مقدار سختتره.( کل شب وقتمو گرفت )
اگه از XP استفاده میکنید از این آموزش کمک بگیرید :

اگه از SeVen استفاده میکنید هم بگید یه آموزش درست کنم براتون.

سلام دوست من
من از اینترنت صبا نت استفاده می کنم
شباش خیلی خوب بود ولی الان افتضاحه
آموزشی که گذاشتید را دانلود کردم و انجام دادم
چون صبا نت از ساعت 3 شب تا 7 صبح دانلود داره گذاشتم ساعت 3:1
ولی خود نرم افزار ADSL Autoconnect چطوری راس اون ساعت وصل بشه
چطوری بهش فرمان بدم

p30worldapm
19-11-2010, 17:38
اونو دیگه تاحالا موردش برام پیش نیومده که دنبالش باشم.
باید با همون ADSL Auto connect کار کنی.که چون برنامش مال 5.6 سال پیشه کار نمیکنه تو Seven .
الان یه راهی پیدا میکنم تا شب بهت خبر میدم.فقط با Windows Scheduler بلدی کار کنی ؟
اگه بلدی که لازم نیست من چیزی بگم.زمانبند ویندوزت رو طوری تنظیم کن که سر ساعتی که میخوای کانکشن ویندوزتو اجرا کنه.

ممنون
نه نمی دونم Windows Scheduler چیه!
منتظر آموزشتون هستم.

-reza-
19-11-2010, 19:24
سلام دوست من
من از اینترنت صبا نت استفاده می کنم
شباش خیلی خوب بود ولی الان افتضاحه
آموزشی که گذاشتید را دانلود کردم و انجام دادم
چون صبا نت از ساعت 3 شب تا 7 صبح دانلود داره گذاشتم ساعت 3:1
ولی خود نرم افزار ADSL Autoconnect چطوری راس اون ساعت وصل بشه
چطوری بهش فرمان بدم
شما عزیزم کلا برنامه ی Adsl Auto Connect رو پاک کن.با IDM به کامپیوترت دستور بده که از چه کانکشنی استفاده کنه و چه زمانی دانلودو شروع کنه.

ممنون
نه نمی دونم Windows Scheduler چیه!
منتظر آموزشتون هستم.
برو توی دکمه ی Network and sharing center و بعدش برو توی change adapter settings ( نوار دست چپ گزینه ی دوم ) از اونجا کانکشنتو پیدا کن و یه شرتکات ازش درست کن و شرتکاتو به دلخواه بزار توی doucuments یا توی دسکتاپت ( جاش اصلا مهم نیست . بهتره تو دید نباشه زیاد چون قراره همیشه همونجا بمونه ) استارتو ویندوزو بزن.بنویس task scheduler و اینتر رو بزن.از نوار دست راست Create Basic task ... رو بزن جلوی Name یه اسم برای این task ای که میخوای درست کنی بنویس.مثلا بنویس Auto Connect بعد نکست رو بزن.حالا بسته به این که میخوای سیستمت هر روز سر یه ساعتی کانکت بشه یا هر هفته یا هر ماه یا هر وقت که سیستم روشن میشه یا هر وقت که سیستم روشن هست یه گزینه رو انتخاب کن و دوباره نکست بزن.تاریخ انجام این وظیفه رو تو این صفحه میتونی تنظیم کنی.به تاریخش دست نزن ولی ساعتشو بذار همون ساعتی که میخوای.نکست رو بزن و توی صفحه ی بعد هم تغییری ایجاد نکن تا روی start a program باقی بمونه.و نکست بزن تا بره صفحه ی بعد.
جونم برات بگه که تو این صفحه Browse رو بزن. و اون شرتکات کانکشنی که گفتم یه جا درستش کن رو انتخاب کن.تو صفحه ی بعد هم تیک Open properties ... رو بزن و finish رو بزن.حتما ویندوزتو ریست کن بعد پایان کار.
فقط یادت باشه کانکشنت برای این کار حتما رو حالت اتوماتیک باید باشه.
یعنی وقتی رو شرتکات کانکشنت دابل کلیک میکنی نباید صفحه ای که توش دکمه ی Dial یا Connect هست ظاهر بشه و مستقیما باید بدون هیچ پرسش و پاسخی کانکت بشه.واسه این کار رو خود کانکشنت کلیک راست کن و برو تو properties بعد تو بخش Options تیک مربوط به Prompt for name and password رو بردار.
وسلام.

p30worldapm
19-11-2010, 20:52
ممنون
خیلی لطف کردی.

جونم برات بگه که تو این صفحه Browse رو بزن. و اون شرتکات کانکشنی که گفتم یه جا درستش کن رو انتخاب کن.
وقتی انتخابش می کنم این میاد
چی کار کنم؟

-reza-
19-11-2010, 21:12
آره.منم مراحلو رفتم همین ارورو داد.واسه اینه که فقط فایل exe باید انتخاب بشه.
وایسا یه فایل exe ببینم میشه درست کرد که وقتی اجرا میشه کانکشنو اجرا کنه یا نه.
نمیشه سیستمت وقتی روشن میشه کانکت شه ؟ اگه اینجوری میشه راحنه کار.شرتکاتو میزاری تو Startup ویندوز.

-reza-
19-11-2010, 21:39
داداش دیگه از عمقی ترین مبانی برنامه نویسی مایه گذاشتم :دی
شوخی کردم من زیاد برنامه نویسی بلد نیستم.بهتر بگم اصلا بلد نیستم :دی
به هر حال.
شما اون شرتکاتو بی خیال شو.به جای شرتکات باید یه فایل درست کنی.
برو تو notepad و این موارد رو کپی کن توش :

@echo off
:start
rasdial "esme connection" "user name" "password"
if not errorlevel 1 goto end
goto start
:end

اونجاهایی که به انگلیسی نوشتم رو هم باید تصحیح کنی. : اسم کانکشنت - یوزر نیم - پسورد.
خب حالا فایل رو به یه نام مثل Autoconnect.bat ذخیره کن جایی که موندگار بشه.
توجه کن که حتما پسوندش .bat باشه. حالا همه ی مراحل پست قبلی که دادمو دوباره اجرا کن فقط به جای شرتکات کانکشنت از این فایل جدید استفاده کن.
در اصل الان هر وقت این فایل bat اجرا بشه شما کانکت میشی .

mehdi_08
20-11-2010, 08:14
برو تو اینترنت اکسپلورر.بعد > tools بعد > Internet Options بعد برو تو قسمت Connections و توی لیستی که اونجا میبینی روی کانکشن مورد نظرت کلیک کن و تو سه گزینه ای که پایین لیست قرار داره این گزینه رو انتخاب کن : Always dial my default connection و اگه چند تا کانکشن توی سیستمت هست هم حتما default کانکشنتو همونی قرار بده که میخوای باهاش دانلود کنی. ( باید جلوی اسم کانکشنت تو پرانتز عبارت default نوشته بشه )

ممنون درست شد:10::40::11:

p30worldapm
20-11-2010, 11:10
این آموزش آسیاتک هست
حالا می خوام ببینم که این حالت اتوماتیکی که گفتین همینه یعنه من باید مودم رو خاموش روشن کنم؟

برای این فایل دات بت چی؟ باید رو حالت اتوماتیک باشه؟ باید مودم رو خاموش کنم؟

-reza-
20-11-2010, 17:49
نه نیازی نیست مودمو خاموش کنی.فقط مهم اینه که کانکشن ریست بشه.
شرکت دیگه از کجا بفهمه مودم خاموش روشن شده یا کانکشن ریست شده :D اونو برای کسایی که مودمشون p0pee هست و همیشه به اینترنت وصلن گفته که جز خاموش روشن کردن مودم یا کامپیوتر کار دیگه ای نمیتونن کنن.
این فایل bat ای که درست کردم خیلی عالیه.فقط تنظیم کن که سر ساعتی که میخوای اون فایل اجرا بشه.
برای دیس کانکت هم خواستی بگو یه فایل bat بهت یاد بدم درست کنی.

mehdi_08
20-11-2010, 18:35
این آموزش آسیاتک هست
حالا می خوام ببینم که این حالت اتوماتیکی که گفتین همینه یعنه من باید مودم رو خاموش روشن کنم؟

برای این فایل دات بت چی؟ باید رو حالت اتوماتیک باشه؟ باید مودم رو خاموش کنم؟

ببین رفیق منم اساتک دارم مودم رو گذاشتم روی حالت بریچ بعد از توی ویندوز یه کانکشن pppoe ساختم
این طوری سر ساعت 1کانکت می شه (3 4 دقیقه دیرتر کانکت شو ) دانلود رو انجام می ده خودسیستم خاموش می شه
همه این کار هم با idm انجام می دم:10:

B.i.r.i.y.a
20-11-2010, 19:03
سلام
بچه ها ما تازه واسه مغازه ADSL گرفتیم. از شرکت آسیاتک
طرف گفت از ساعت 1 شب تا 6 صبح رایگانه. من میتونم کامپیوتر رو بذارم توی این ساعات روشن بشه و دانلود کنه و خودش خاموش بشه.
مساله اینجاست که طرف گفت برای استفاده از این مزیت باید ساعت 1 شب یکبار مودم رو خاموش و روشن کنیم !
و ما هم که ساعت 1 شب مغازه نیستیم که این کار رو انجام بدیم.
برای حل این مساله آیا راهی هست ؟
ممنون.

-reza-
20-11-2010, 20:36
لازم نیست مودم خاموش روشن شه.این حرفو میگن که کسی که میخواد بگیره بخوابه و سیستمو بذاره واسه دانلود از این کار صرف نظر کنه.و فقط کسی که میخواد کارای سبک مثل وبگردی کنه و بیدار بمونه از این مزیت استفاده کنه.
فقط کانکشن باید ریست شه .

mehdi_08
20-11-2010, 22:12
سلام
بچه ها ما تازه واسه مغازه ADSL گرفتیم. از شرکت آسیاتک
طرف گفت از ساعت 1 شب تا 6 صبح رایگانه. من میتونم کامپیوتر رو بذارم توی این ساعات روشن بشه و دانلود کنه و خودش خاموش بشه.
مساله اینجاست که طرف گفت برای استفاده از این مزیت باید ساعت 1 شب یکبار مودم رو خاموش و روشن کنیم !
و ما هم که ساعت 1 شب مغازه نیستیم که این کار رو انجام بدیم.
برای حل این مساله آیا راهی هست ؟
ممنون.

شما هم همین کار بکن
1-مودم رو روی حالت brigde بزار (تو تنظیمات مودمت هست)
2-داخل ویندوز یه کانکشن اینترنت از نوع pppoeبساز
3-از طریق بایوس تنظیم کن که سیستم هر روز ساعت 5مثلا 1روشن شه
4-روی سیستمت پسورد نباشه
5-idm رو نصب کن لینکات رو بهش بده طبق تنظیمات صفحه اول این تاپیک ساعت شروع و پایان دانلود رو بهش بده بعد کانکشن pppoeرو که ساختی تو تنظیمات idm انتخاب کن
6- برو خونه بخواب
7-صبح اومدی مغازه برو لست جدید بده
8-سلامتی شما

B.i.r.i.y.a
21-11-2010, 10:35
شما هم همین کار بکن
1-مودم رو روی حالت brigde بزار (تو تنظیمات مودمت هست)
2-داخل ویندوز یه کانکشن اینترنت از نوع pppoeبساز
3-از طریق بایوس تنظیم کن که سیستم هر روز ساعت 5مثلا 1روشن شه
4-روی سیستمت پسورد نباشه
5-idm رو نصب کن لینکات رو بهش بده طبق تنظیمات صفحه اول این تاپیک ساعت شروع و پایان دانلود رو بهش بده بعد کانکشن pppoeرو که ساختی تو تنظیمات idm انتخاب کن
6- برو خونه بخواب
7-صبح اومدی مغازه برو لست جدید بده
8-سلامتی شما

ضمن تشکر از شما :

1. تنظیمات مودم کجاست که بذارمش روی حالت bridge ؟!
3. بایوس سیستم این امکان رو نداره ! (بله نداره ؛ خودمم تعجب کردم)
که مهم نیست چون روشن شدنش رو برنامه ی Auto power on انجام میده.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
راستی چطور باید کانکشن رو سر ساعت خاصی قطع و وصل کنم؟

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

من از این راه ها استفاده نمیکنم
من به طور کلی 2 برنامه استفاده می کنم
1 ) idm برای دانلود
2 ) macro برای اتوماتیک کردن کارهای تکراری سر ساعت معین و تکرار و خاموش کردن و اتو دیسکانکت و اتو کانکت کردن
مزیت :
دیگه بعضی از موقع ها که بیدار می شوید می بینید دانلود کمتر شده ندارید بعضی موقع ها برنامه های گفته شده دوستمون کار نمی کنند مثلا ری کانکت idm و یا اون یکی برنامه
و در کل در ویستا که این مشکلات بیشر از این صحبت ها است

در کل باید از زحمات دوستمون تشکر کرد منم می خواستم روش خودم را مثل دوستمون پر بار بگم که حوصلم نمی رسید و در آخر دوستمون روش خودشون را توضیح دادند ولی روش من بازم می گم بهتره
.......................
در ضمن
Hossein Adeli جون رکورد 1975 دانلودم را تونستی بشکونی یا نه ؟

آقا این برنامه ی ماکرو که کارهای تکراری رو سر ساعت مشخصی میتونه انجام بده رو اگه داری بذار ما هم دانلود کنیم.
ممنون.

B.i.r.i.y.a
21-11-2010, 10:53
این Bridge رو دیدم ؛ باید روی کانکشن راست کلیک کنیم Bridge Connections رو انتخاب کنیم :

ولی ارور میده :

حالا باید چیکار کنم ؟

mehdi_08
21-11-2010, 12:51
این Bridge رو دیدم ؛ باید روی کانکشن راست کلیک کنیم Bridge Connections رو انتخاب کنیم :

ولی ارور میده :

حالا باید چیکار کنم ؟

نه این نیست
تو پنجره مرورگرت اای پی مودمت رو تایپ کن که برای اگر مودم ها اینه 192.168.1.1
بعد ازت یوز و پس مب خواد هر دوشو تایپ کن admin
بسته به مدل مودت یه قسمت به اسم تنظیم سریع داره (حالا ممکنه تو بعضی مودم ها فرق کنه)
بعد به جای pppoe بریچ رو انتخاب کن vpiوvci رو همون 0 35 بزار
گزینه های دیگه اگه بود ایتیاجی به تغییر نداره بعد تنظیمات رو سیو کن (ممکنه گزینه finish یا reboot باشه) تمومه بعد برو تو ویندوز کانکشن pppoe بساز

راستی چطور باید کانکشن رو سر ساعت خاصی قطع و وصل کنم؟

نیگاه کن وقتی سیستمت شب روشن می شه و idm شروع به اتصال به اینترنت می کنه دیگه احتیاجی به قطع و وصل شدن سر ساعتی نیست
شما سیستم رو بزار روی 12.57 روشن شه 3 بعد idm رو تنظیم کن ساعت 1.04 وصل شه

B.i.r.i.y.a
21-11-2010, 19:01
نه این نیست
تو پنجره مرورگرت اای پی مودمت رو تایپ کن که برای اگر مودم ها اینه 192.168.1.1
بعد ازت یوز و پس مب خواد هر دوشو تایپ کن admin
بسته به مدل مودت یه قسمت به اسم تنظیم سریع داره (حالا ممکنه تو بعضی مودم ها فرق کنه)
بعد به جای pppoe بریچ رو انتخاب کن vpiوvci رو همون 0 35 بزار
گزینه های دیگه اگه بود ایتیاجی به تغییر نداره بعد تنظیمات رو سیو کن (ممکنه گزینه finish یا reboot باشه) تمومه بعد برو تو ویندوز کانکشن pppoe بساز

نیگاه کن وقتی سیستمت شب روشن می شه و idm شروع به اتصال به اینترنت می کنه دیگه احتیاجی به قطع و وصل شدن سر ساعتی نیست
شما سیستم رو بزار روی 12.57 روشن شه 3 بعد idm رو تنظیم کن ساعت 1.04 وصل شه

ضمن تشکر از شما :
وقتی یوزر و پسورد رو وارد میکنم دوباره این پنجره میاد !
چند بار امتحان کردم نشد.

درضمن درمورد اینکه گفتید نیازی به قطع و وصل شدن مودم نیست پس چرا دیشب که این کار رو کردم از ترافیکم کم شد !
گذاشتم ساعت 2 رب کم روشن بشه و ساعت 2 IDM شروع به دانلود کنه. ولی از ترافیکم کم شد.

mehdi_08
21-11-2010, 19:43
آخه هنوز مودمت خودش به اینترنت وصل می شه
شما اگه مودم رو روی بریچ تنظیم کنی و از ویندوز کانکت بشی این مشکل به وجود نمیاد شما تا وقتی مودم رو هیمن طوری که من گفتم تنظیم نکردی مجبوری خاموش روشنش کنی

شما برو دفتر چه مودمت وبخون ببین رمز پیشفرضش چیه چون برای اکثر مودم ها یوز وپس admin هستش
من خودم همین کار دارم می کنم سیستم روشنه تا 1 idm 1.03 شروع می کنه به وصل شدن ساعت 6.58 هم تموم می شه
اینم یه سری عکس از تنظیمات مودم خودم مقدار ها همینه قفط ممکنه شکل شمایلش برای مودم شما فرق کنه

B.i.r.i.y.a
22-11-2010, 18:27
آخه هنوز مودمت خودش به اینترنت وصل می شه
شما اگه مودم رو روی بریچ تنظیم کنی و از ویندوز کانکت بشی این مشکل به وجود نمیاد شما تا وقتی مودم رو هیمن طوری که من گفتم تنظیم نکردی مجبوری خاموش روشنش کنی

شما برو دفتر چه مودمت وبخون ببین رمز پیشفرضش چیه چون برای اکثر مودم ها یوز وپس admin هستش
من خودم همین کار دارم می کنم سیستم روشنه تا 1 idm 1.03 شروع می کنه به وصل شدن ساعت 6.58 هم تموم می شه

آقا یوزر و پسوردش چیزی دیگه بود .
بهرحال وارد شدم ولی تنظیماتی نداره !
من هر کدوم از گزینه های سمت چپ رو که کلیک میکنم فقط یه سری جدول نشون میده ؛ اینم نمونه :

حالا تکلیف چیه ؟

B.i.r.i.y.a
22-11-2010, 19:07
نمیدونم چرا با من راه نمیاد !
از روی دفترچش متوجه شدم که باید تو حالت سوپر یوزر وارد بشم تا بتونم تنظیماتی اعمال کنم.
با user و user واد میشه ولی مشکل اینجاست که با admin وارد نمیشه !
چه باید کرد ؟

masoudyasar
22-11-2010, 21:56
ببخشید می تونید کمکم کنید من Auto Power-on & Shutdown تنظیم کردم روشن میشه اما تو قسمتی که آدرس برنامه رو می دی تا اجرا بشه سر وقت تعیین شده اجرا نمی شه در ضمن سیستم به hibernate نمی ره

مشکل کجاست آیا از ویندوزه یا درست ریجستر نشده

:41:

mehdi_08
23-11-2010, 01:24
نمیدونم چرا با من راه نمیاد !
از روی دفترچش متوجه شدم که باید تو حالت سوپر یوزر وارد بشم تا بتونم تنظیماتی اعمال کنم.
با user و user واد میشه ولی مشکل اینجاست که با admin وارد نمیشه !
چه باید کرد ؟

شما یه بار مودمت رو ریست کن یبا این کا تمام تنظیمات به حلت کارخونه ای بر میگرده
ببین پشت مودت یه سوراخ گرد هست با یه چوب کبریت یا چیز دیگه ای فرو کن توش 10 تا 20 ثانیه بگیر مودم ریست می شه
بعد با همون یوز و پس ادمین وارد شو

B.i.r.i.y.a
23-11-2010, 17:26
شما یه بار مودمت رو ریست کن یبا این کا تمام تنظیمات به حلت کارخونه ای بر میگرده
ببین پشت مودت یه سوراخ گرد هست با یه چوب کبریت یا چیز دیگه ای فرو کن توش 10 تا 20 ثانیه بگیر مودم ریست می شه
بعد با همون یوز و پس ادمین وارد شو

خودمم میخواستم همین کار رو انجام بدم ولی اگه ریستش کنم دوباره باید مسئول خدمات آسیاتک بیاد تنظیماتی اعمال کنه ؛ آره ؟
خودم نمیتونم ؟

mehdi_08
23-11-2010, 19:15
خودمم میخواستم همین کار رو انجام بدم ولی اگه ریستش کنم دوباره باید مسئول خدمات آسیاتک بیاد تنظیماتی اعمال کنه ؛ آره ؟
خودم نمیتونم ؟

نه بابا مگه می خوای کوه بکنی کار خیلی راحتیه کلا تنظیم کردنش 60 ثانیه طول نمی کشه
ببین اگه مودم رو خود اسیا تک تنظیم کرده احتمال می دم که یوزر و پس رو عوض کردن تا اگه مشکلی پیش اومد فقط به خودشون مراجعه کنی
شما ریست کن یا اینکه برو ازشون پیگیر شو ببین رمز رو خودشون عوض کردن یا نه که کار جالبی نیست
ریست کن نترس

B.i.r.i.y.a
23-11-2010, 20:15
نه بابا مگه می خوای کوه بکنی کار خیلی راحتیه کلا تنظیم کردنش 60 ثانیه طول نمی کشه
ببین اگه مودم رو خود اسیا تک تنظیم کرده احتمال می دم که یوزر و پس رو عوض کردن تا اگه مشکلی پیش اومد فقط به خودشون مراجعه کنی
شما ریست کن یا اینکه برو ازشون پیگیر شو ببین رمز رو خودشون عوض کردن یا نه که کار جالبی نیست
ریست کن نترس

حدست درست بود طرف رمزو عوض کرده بود.
تماس گرفتم ازش پرسیدم.
خب حالا میرم سراغ انجام کاری که گفتی...

B.i.r.i.y.a
23-11-2010, 20:32
خب گذاشتمش روی حالت bridge و save و reboot شد.
حالا فعلا یه سوال ؟! :
کانکشنی که میگی باید از تو ویندوز قطع و وصل بشه کدومه :
بالاییه دیگه ؛ آره ؟

mehdi_08
23-11-2010, 20:55
حدست درست بود طرف رمزو عوض کرده بود.
تماس گرفتم ازش پرسیدم.
خب حالا میرم سراغ انجام کاری که گفتی...

الان زنگ زدی:18:

حالا فعلا یه سوال ؟! :
بالاییه دیگه ؛ آره ؟

آره همون بالایی بزن کانکت شو حالو ببر :31:

mohammadaliarmin
24-11-2010, 21:30
ببخشید دوستان من چند بار میخواستم این کارو بکنم اما حوصله نداشتم می خواستم بدونم ساده ترین روش برا ویندوز سون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم انیکه من دو تا ویندوز نصب دارم با مشکل بر نمیخورم ؟؟؟؟؟
با تشکر

mehdi_08
24-11-2010, 21:47
ببخشید دوستان من چند بار میخواستم این کارو بکنم اما حوصله نداشتم می خواستم بدونم ساده ترین روش برا ویندوز سون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم انیکه من دو تا ویندوز نصب دارم با مشکل بر نمیخورم ؟؟؟؟؟
با تشکر

شما همین کارایی رو که تو این صفحه قبل گفتم انجام بده مشکلی نیست کار می کنه
نه دوتا ویندوز مشکلی ندارن

mohammadaliarmin
24-11-2010, 22:04
شما همین کارایی رو که تو این صفحه قبل گفتم انجام بده مشکلی نیست کار می کنه
نه دوتا ویندوز مشکلی ندارن
والا من تو صفحه قبل چیز بدرد بخوری ندیدم میشه یه آموزش جامع بزاری
شرمنده :11:

mehdi_08
25-11-2010, 08:43
والا من تو صفحه قبل چیز بدرد بخوری ندیدم میشه یه آموزش جامع بزاری
شرمنده :11:
الان فرصت اینکه کامل توضیح بدم رو ندارم قفط شما این کارا رو به ترتیب انجام بده
1-از طرق بایوس سیستم تنظیم کن که سر یه ساعت مشخص هر روز روش شه(اموزشش تو پست اول هست)اگه نداشت یا برنامه Auto Power-on & Shut-down این کارو انجام بده (اموزش تو پست اول هست
2-مودم باید روی حالت بریچ باشه و از طریق کانکشن ویدوز pppoe به نت وصل شو آموزش تو صفحه قبل و صفحه اول هست
3-idmرو نصب کن طبق آموزش صفحه اول تنظیمش کن که سر ساعت معین شروع به دانلود کنه وسر ساعت قطع بشه در ضمن کانکشن pppoeکه ساختی بهش معرفی کن
4- تمام

mohammadaliarmin
26-11-2010, 20:58
من هر کار کرم کامپیوتر روشن نشد که نشد
من ویندوزم سونه ولی آموزش پست اول مال ایکس پیه
دوما از طریق بایوس که رفتم Power Management Setupرو پیدا نکردم
فکر کنم مال مادربوردم باشه (asus )
میشه برا مادربورد من آموزشش رو بزارید
لطفا کککککککککککککککککمممممممم ممکککککککککککککک کنید

mehdi_08
26-11-2010, 23:00
شما توبایوس رو بگرد نهایتا اگه نشد به برنامه Auto Power-on & Shut-down سیست رو روشن کن بقیه کارهارو هم با idmانجام بده

mohammadaliarmin
27-11-2010, 12:18
آخه تو پست اول برا برنامه Auto Power-on & Shut-down باید یک جا Hibernate رو فعال کنیم که
من نمیدونم تو ویندوز سون کجاست ولی اگه یکی تنظیمات بایوس رو بگه ممنون میشم
نمی دونم یعنی تو این قسمت فقط همین دوستمون هست که می تونه همکاری کنه:41:
باتشکر از mehdi_08

mehdi_08
27-11-2010, 13:39
آخه تو پست اول برا برنامه Auto Power-on & Shut-down باید یک جا Hibernate رو فعال کنیم که
من نمیدونم تو ویندوز سون کجاست ولی اگه یکی تنظیمات بایوس رو بگه ممنون میشم
نمی دونم یعنی تو این قسمت فقط همین دوستمون هست که می تونه همکاری کنه:41:
باتشکر از mehdi_08

نه بابا احتیاجی به اون نیست شما برنامه نصب کن ساعت روشن شدن رو بهش بده
Hibernate هم تو قسمت پاور آپشن تو کنترل پنل هست
کلا کار راحتیه یاد بگیری 5 دیقیه هم کار نداره
یه کار دیگه هم می تونی انجام بدی اخر شب قبل خواب سیستم رو روشن بزار (بزار 2 3 ساعت بیشتر روشن باشه)

mohammadaliarmin
27-11-2010, 16:43
آقا نشد
تو بایوس که هرکار کردم سیستم بالا نیومد
با برنامه Auto Power-on & Shut-down هم انتخاب می کننم که
فلان ساعت روشن بشه ولی وقتی میرم رو Commands و hidernate
رو انتخب میکنم اول صفحه سیاه میشه بعد کامپیوتر ریست میشه لطفا کمک کنید

mehdi_08
27-11-2010, 17:38
آقا نشد
تو بایوس که هرکار کردم سیستم بالا نیومد
با برنامه Auto Power-on & Shut-down هم انتخاب می کننم که
فلان ساعت روشن بشه ولی وقتی میرم رو Commands و hidernate
رو انتخب میکنم اول صفحه سیاه میشه بعد کامپیوتر ریست میشه لطفا کمک کنید

شما فعلا شبا سیستم رو روشن بزار تا
راه حلش رو پیدا کنی
الان خودم همین برنامه رو نصب کردم شما قفط طبق عکس زیر تنظیم کن
کادر قرمز روز ها وساعتی که مخوای روشن شه رو تنظیم کن
تیک کادر زرد هم بزن
اوکی کن
فقط یادت باشه اخرین نسخه برنامه که با ویندوز 7سازگار باشه رو بگیر

mohammadaliarmin
27-11-2010, 22:03
دوست عزیز ممنونم که راهنماییم کردی رفتم تو ویندوز ایکس پی و از برنامهAuto Power-on & Shut-down
استفاده کرم و درست کار کرد ممنون:10:

sasan7khat
28-11-2010, 11:03
دوستان این برنامه ویندوز هفت رو ساپورت میکنه و من می خوام استند بای بره ( اسلیپ ) آیا این برنامه قابلیتش رو داره اگه در صفحات قبل هست لطفا لینکش رو بذارین + لینک دان برنامه ممنون

mehdi_08
28-11-2010, 16:59
دوستان این برنامه ویندوز هفت رو ساپورت میکنه و من می خوام استند بای بره ( اسلیپ ) آیا این برنامه قابلیتش رو داره اگه در صفحات قبل هست لطفا لینکش رو بذارین + لینک دان برنامه ممنون

با این برنامه هر کاری که فکرشون بکنی می شه با سیستم انجام داد

erkan
29-11-2010, 10:30
سلام مودم من smc وایرلس هستش اقا ما باید چی کار کنیم که بریج بشه ؟؟؟؟ ایا اصلا میشه بریجش کرد اخه منم میخوام از این ترفند استفاده کنم :41::41:

gomnam68
29-11-2010, 12:54
سلام دوستان عزیز
من متاسفانه وقت نکردم که تمام صفحات رو مطالعه کنم و راه حل مشکلم رو پیدا کنم
من از ویندوز 7 استفاده می کنم
و نوع مودم ADSL هم Level one FBR 1161 هستش
من موقع استفاده از اینترنت در روز هیچ مشکلی ندارم
اما وقتی از ساعت 1 که به اینترنت شبانه ی شاتل وصل میشم مرتبا بعد از وصل شدن به اینترنت اتصالم از اینترنت به نحوی که الان می گم قطع میشه :
از ساعت 1 به اینترنت که بصورت بریج کانکشن هست وصل میشم
بعد از گذشت چند دقیقه (هر بار متغیر است) اتصالم از اینترنت قطع میشه بدون اینکه پیغام Redial و یا حتی هر پیغامی که نشون بده من از اینترنت قطع هستم !
تنها راهی که ازش متوجه میشم انترنتم قطع شده
اینه که می بینم سرعت دانلود شبانه صفر شده و روی لوکال آریا کانکشن علامت توجه (مثل وقتی که به اینترنت وصل نیستم مشاهده میشه).
دوباره به اینترنت کانکت میشم و بعد از گذشت چند دقیقه دوباره مشاهده می کنم که دوباره هم به اینترنت وصل نیستم
برای حل این مشکل ویندوز هم عوض کردم و فایده ای نداشت
از این خاطر که پیغام Redial مشاهده نمی کنم احتمال میدم که این مشکل نرم افزاری باشه
ولی نمی دونم که راه حل مشکل چیه
از خود آی اس پی هم که پرسیدم میگن که شما قطعی نداشتی
در صورتی که من قطع میشم بدون اینکه پیغامی به عنوان دیسکانکت مشاهده کنم
انگار که از اول به اینترنت وصل نبودم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون میشم اگه کمکم کنید
دوستان اگه کسی جوابی پیدا کرد خواهش می کنم به ایمیلم ارسال کنه
moji900@Gmail.com
ممنون

erkan
30-11-2010, 00:40
سلام مودم من smc وایرلس هستش اقا ما باید چی کار کنیم که بریج بشه ؟؟؟؟ ایا اصلا میشه بریجش کرد اخه منم میخوام از این ترفند استفاده کنم :41::41:
کسی پیدا نمیشه به ما کمک کنه ؟

wildhunter
30-11-2010, 12:02
دوستان برنامه Auto Power-on & Shut-down وزژنی که با ویندوز 7 هماهنگ باشه همراه کرکش برای دانلود میزارید
اخه من هرچی از این برنامه رو ریختم کرکش خراب بود فقط همونی که تو پست اول بود کرکش درست بود که اونم با 7 هماهنگ نیست

mehdi_08
30-11-2010, 13:49

تمامی مودم ها می تونن روی حالت بریچ قرار بگیرن
چون تا حالا با مودم smc کار نکردم نمی تونم دقیق راهنمایی کنم شما دفترچه راهنما مودمت رو بخون ططبق اون عمل کن خیلی راحته

سلام دوستان عزیز
من متاسفانه وقت نکردم که تمام صفحات رو مطالعه کنم و راه حل مشکلم رو پیدا کنم
من از ویندوز 7 استفاده می کنم
و نوع مودم ADSL هم Level one FBR 1161 هستش
من موقع استفاده از اینترنت در روز هیچ مشکلی ندارم
اما وقتی از ساعت 1 که به اینترنت شبانه ی شاتل وصل میشم مرتبا بعد از وصل شدن به اینترنت اتصالم از اینترنت به نحوی که الان می گم قطع میشه :
از ساعت 1 به اینترنت که بصورت بریج کانکشن هست وصل میشم
بعد از گذشت چند دقیقه (هر بار متغیر است) اتصالم از اینترنت قطع میشه بدون اینکه پیغام Redial و یا حتی هر پیغامی که نشون بده من از اینترنت قطع هستم !
تنها راهی که ازش متوجه میشم انترنتم قطع شده
اینه که می بینم سرعت دانلود شبانه صفر شده و روی لوکال آریا کانکشن علامت توجه (مثل وقتی که به اینترنت وصل نیستم مشاهده میشه).
دوباره به اینترنت کانکت میشم و بعد از گذشت چند دقیقه دوباره مشاهده می کنم که دوباره هم به اینترنت وصل نیستم
برای حل این مشکل ویندوز هم عوض کردم و فایده ای نداشت
از این خاطر که پیغام Redial مشاهده نمی کنم احتمال میدم که این مشکل نرم افزاری باشه
ولی نمی دونم که راه حل مشکل چیه
از خود آی اس پی هم که پرسیدم میگن که شما قطعی نداشتی
در صورتی که من قطع میشم بدون اینکه پیغامی به عنوان دیسکانکت مشاهده کنم
انگار که از اول به اینترنت وصل نبودم
خوب این چیزی که من متوجه شدم شما به نت وصل هستی ولی رسیو نداری که این بیشتر بر می گرده به سرویس دهنده
شما چه طوری کانکت می شی توی ویندوز کانکشن pppoe ساختی؟

دوستان برنامه Auto Power-on & Shut-down وزژنی که با ویندوز 7 هماهنگ باشه همراه کرکش برای دانلود میزارید
اخه من هرچی از این برنامه رو ریختم کرکش خراب بود فقط همونی که تو پست اول بود کرکش درست بود که اونم با 7 هماهنگ نیست
شما اخرین ورزن رو بگیر مشکلی نداره

B.i.r.i.y.a
30-11-2010, 17:40
حالا فعلا یه سوال ؟! :
بالاییه دیگه ؛ آره ؟

آره همون بالایی بزن کانکت شو حالو ببر :31:

آقا مهدی بعد از چند روز دوباره مزاحمت شدم :
پس چرا IDM نمیتونه این کانکشن رو connect کنه ؟!
تنظیماتم که درسته :

همه چیز درست انجام میشه ، یه بار همین حالا جلوی خودم گذاشتم کامپیوتر روشن بشه و دانلود کنه ؛ روشن شد و IDM هم میخواد شرو کنه به دانلود ولی چون connect نمیشه error میده :

mehdi_08
30-11-2010, 19:45
آقا مهدی بعد از چند روز دوباره مزاحمت شدم :
پس چرا IDM نمیتونه این کانکشن رو connect کنه ؟!
تنظیماتم که درسته :

همه چیز درست انجام میشه ، یه بار همین حالا جلوی خودم گذاشتم کامپیوتر روشن بشه و دانلود کنه ؛ روشن شد و IDM هم میخواد شرو کنه به دانلود ولی چون connect نمیشه error میده :

خود من هم همین مشکل رو داشتم که جناب -reza- راهنمایی کردن

B.i.r.i.y.a
01-12-2010, 11:25
خود من هم همین مشکل رو داشتم که جناب -reza- راهنمایی کردن

آقا مهدی کارت درسته ؛
دمت گرم.

حالا تا سر فرصت چک کنم ببینم اگه بازم مشکلی بود مزاحمت میشم.
باز هم ممنون. :40:

roteal2007
01-12-2010, 12:11
سلام عزیزان isp ما میخواد از شنبه شبانه رایگان بده .منم مودم رو در حالت اتوماتیک گذاشتم که وصل بشه همون pppoe حالا باید این نرم افزار ADSLAutoconnect V 206F7 رو نصب کنم؟

rajer
01-12-2010, 22:47
سلام عزیزان isp ما میخواد از شنبه شبانه رایگان بده .منم مودم رو در حالت اتوماتیک گذاشتم که وصل بشه همون pppoe حالا باید این نرم افزار ADSLAutoconnect V 206F7 رو نصب کنم؟

نه لازم نیست وقتی pppoe هست دیگه خودش کانکت می شه

mehdi_08
01-12-2010, 23:51
ببین چون شرکتی که از سرویس می گیری برا اولین باره می خواد شبانه بده باید ازشون چندتا سوال بپرسی
1-یوزروپس شبانه با روزانه فرق می کنه یا نه
2-برای استفاده از ترافیک رایگان شبانه باید ارتباطت با isp یه بار قطع ووصل بشه یا نه
جواب اینا رو بگیر تا راهنماییت کنم
:11:

roteal2007
02-12-2010, 07:54
ببین چون شرکتی که از سرویس می گیری برا اولین باره می خواد شبانه بده باید ازشون چندتا سوال بپرسی
1-یوزروپس شبانه با روزانه فرق می کنه یا نه
2-برای استفاده از ترافیک رایگان شبانه باید ارتباطت با isp یه بار قطع ووصل بشه یا نه
جواب اینا رو بگیر تا راهنماییت کنم

1.گفتن نه همونه که روزانه دارى.
2.فکر کنم تا جمعه ديگه تو سايتشون بزنن.
اما شما فرض بر اين بزار که مورد 2 نخواد.

Danie1
02-12-2010, 12:25
با سلام خدمت دوستان عزیزم
هر کاری کردم نتونستم برنامه auto disconnect رو روی ویندوز سون 64بیتم نصب کنم.
میگه که فایل رجیستری که می خواد اینستال کنه به این ویندوز نمیخوره.
لطفا اگر ورژن جدیدتری از این برنامه هست لطف کنین...
راستشو بخواین برنامه ای می خوام که وقتی کانکشنم وصل شد مثلا بعد از 5 دقیقه دیسکانکتش کنه

mehdi_08
02-12-2010, 23:20
1.گفتن نه همونه که روزانه دارى.
2.فکر کنم تا جمعه ديگه تو سايتشون بزنن.
اما شما فرض بر اين بزار که مورد 2 نخواد.

خوب شما توبایوس تنظیم کن که هر روز سر یه ساعت معین روشن شه
بعد idm رو تنظیم کن که سر یه ساعت شروع شه
همه اموزش ها تو پست اول هست

power67
04-12-2010, 19:16
سلام بچه ها
من یه مشکل کوچیک با auto power دارم فقط سیستم روشن می کنه کارهای دیگه را انجام نمیده(اجرای برنامه و...)
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13::13:

mehdi_08
04-12-2010, 21:10
سلام بچه ها
من یه مشکل کوچیک با auto power دارم فقط سیستم روشن می کنه کارهای دیگه را انجام نمیده(اجرای برنامه و...)
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13::13:
شما فقطسیستم رو باهاش روشن کن
اتصال و دانلود کردن خاموش شدن رو با idm

power67
05-12-2010, 08:08
شما فقطسیستم رو باهاش روشن کن
اتصال و دانلود کردن خاموش شدن رو با idm

خوب من می خوام تو یه ساعت خاصی(40;6)یه بار dc بشه حالا چیکار کنم؟؟؟:13: از برنامه reconnect استفاده کردم ولی یه بار کار می کنه یه بار نه:41: اگه میشه دوستان یه راهنمای بکنن مر30000000000000000 :46:

B.i.r.i.y.a
05-12-2010, 17:17
آقا مهدی کارت درسته ؛
دمت گرم.

حالا تا سر فرصت چک کنم ببینم اگه بازم مشکلی بود مزاحمت میشم.
باز هم ممنون. :40:

مهدی جون دوباره سلام ،
اومدم بگم تمام کارایی رو که گفتی انجام دادم ولی باز هم نشد ؛
تا اینکه امروز با یکم ور رفتن متوجه شدم که باید قبل از اجرای IDM برنامه ی IE هم اجرا بشه !
نمیدونم فقط درمورد سیستم من اینطوریه یا کلا باید این کار انجام بشه !
چون قبل از بازشدن IE برنامه ی IDM تو مرحله ی Connecting... گیر میکرد و وقتی IE رو اجرا کردم متوجه شدم IDM وصل شد.
بهرحال حالا مشکل حل شده.
از شما خیلی ممنونم بابت همه ی راهنماییاتون.

miladddd
05-12-2010, 22:41
من سیستممو میزارم روی standby
بعد با AutoPowerOn روشنش میکنم
ولی روی صفحه log on میمونه و باید دستی کلیک کنم تا وارد بشم
چکار کنم که بعد از standby مستقیما بیاد تو ویندوز؟!

reza.0000
06-12-2010, 12:19
چرا گزینه dial up در idm برای من کار نمیکنه و نمیشه یوزر و پسورد رو واردش کرد؟

shitan
06-12-2010, 15:24
خوب من می خوام تو یه ساعت خاصی(40;6)یه بار dc بشه حالا چیکار کنم؟؟؟:13: از برنامه reconnect استفاده کردم ولی یه بار کار می کنه یه بار نه:41: اگه میشه دوستان یه راهنمای بکنن مر30000000000000000 :46:

برنامه نودپد را باز کنید و عبارات زیر را در ان تایپ کنید سپس فایل را با پسوند .bat ذخیره کنید.
فایل ذخیره شده را در قسمت task ویندوز در زمان مورد نیاز تنظیم کنید.
rasdial.exe /disconnect

برای اتصال مجدد عبارت زیر استفاده کن

rasdial.exe Adsl user pass

adsl اسم کانکشن اینترنت است.
user : username
pass: password

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

من سیستممو میزارم روی standby
بعد با AutoPowerOn روشنش میکنم
ولی روی صفحه log on میمونه و باید دستی کلیک کنم تا وارد بشم
چکار کنم که بعد از standby مستقیما بیاد تو ویندوز؟!

ابتدا روی یوزر login کنید و بعد سیستم را standby کنید. در قسمت power option tab advanced
گزینه دوم را غیر فعال کنید( معنیش مشخص است )

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

چرا گزینه dial up در idm برای من کار نمیکنه و نمیشه یوزر و پسورد رو واردش کرد؟

چه پیغامی می دهد.برای استفاده از این قسمت شما باید حتما کانکشن داشته باشید.

miladddd
06-12-2010, 15:39
ابتدا روی یوزر login کنید و بعد سیستم را standby کنید. در قسمت power option tab advanced
گزینه دوم را غیر فعال کنید( معنیش مشخص است )

دوست عزیز ممنون
ولی با این که چند بار نوشتتون رو خوندم اصلا متوجه نشدم باید چکار کنم
اگه میشه واضح تر بگین، و آیا تو نرم افزار باید این کارو بکنم یا ویندوز؟!
ویندوزم هم سون هست

shitan
06-12-2010, 16:04
دوست عزیز ممنون
ولی با این که چند بار نوشتتون رو خوندم اصلا متوجه نشدم باید چکار کنم
اگه میشه واضح تر بگین، و آیا تو نرم افزار باید این کارو بکنم یا ویندوز؟!
ویندوزم هم سون هست

شرمنده من یکمی بد نوشتم.
من با سون زیاد کار نکردم ولی نباید مسیر خیلی متفاوت باشه.
در کنترل پنل ویندوز قسمتی با عنوان power option وجوداره .توی تب advanced باید تیک گزینه

prompt for password when computer resumes from standby را بردارید . توی سون کنترل پنل یه مقدار در هم ورهمه ولی یکمی توش بگیردید پیداش می کنید.
و قسمت دوم هم اینکه وقتی سیستم را standby میکنید باید به یوزر خودتون وارد شده باشید.

miladddd
06-12-2010, 16:23
گزینه ای با این نام نیست
ولی شبیه این بود، تیک هم نداشت
هنوز هم همونطوریه

shitan
06-12-2010, 17:07
گزینه ای با این نام نیست
ولی شبیه این بود، تیک هم نداشت
هنوز هم همونطوریه

ادرس زیر را نگاه کنید

miladddd
06-12-2010, 18:46
درست شد:5:

!Yahoo
11-12-2010, 06:58
نمی دونم صحبت شده یا نه ، ولی من روش خودم را می گم

من علاوه بر موارد بالا تایمر برق هم خریدم و مودم رو به اون وصل می کنم ، تیمر قابلیت برنامه ریزی داره و میشه مثلا اونو هر شب یا زمانهای مختلف سر هر ساعت روشن و خاموش کرد ، این روش مزیتش واسه کسانی که اکسترنال مودم دارن و مثل من cisco هست که دکمه خاموش روشن نداره ئ فقط به برق باید بزنی مزیتی داره که حتی اگه کامپیوتر هم هنگ کرد خودش اینترنت رو قطع می کنه ، و بعد هم شما رو از روشن وخاموش کردن مودم نجات میده

kant1388
11-12-2010, 07:21
دوستان کسی راهه دیگه ای برای روشن خاموش شدن مودم adsl داره؟ یا اتوماتیک ری استارت بشه؟

mehdi_08
11-12-2010, 16:15

من علاوه بر موارد بالا تایمر برق هم خریدم و مودم رو به اون وصل می کنم ، تیمر قابلیت برنامه ریزی داره و میشه مثلا اونو هر شب یا زمانهای مختلف سر هر ساعت روشن و خاموش کرد ، این روش مزیتش واسه کسانی که اکسترنال مودم دارن و مثل من cisco هست که دکمه خاموش روشن نداره ئ فقط به برق باید بزنی مزیتی داره که حتی اگه کامپیوتر هم هنگ کرد خودش اینترنت رو قطع می کنه ، و بعد هم شما رو از روشن وخاموش کردن مودم نجات میده

خوب بله اینم یه روش برای صرفه جویی در مصرف برق هم هست

power67
12-12-2010, 21:33

چه مارکی؟؟چند قیمت هست؟؟؟

SevenCity
13-12-2010, 11:14
حذف شود
///////////////////

Hamed-Dehghani
13-12-2010, 21:21
سلام

روشن موندن كامپيوتر واسم مهم نيست

مي خوام اگه وسط دانلود كانكشنم قطع شد هم كانكشن adsl وصل بشه و هم V P N

در Properties كانكشن V P N تيك first connect قبل از كانكشن V P N رو زدم

تا اول adsl كانكت بشه و بعد اتصال V P N

ADSLAutoconnect هم نصب كردم ولي بازم كار نمي كنه !

چه كنم ؟

ADSLAutoconnect رو نصب كردم

ولي بازم كار نمي كنه

پيغام ميده

Unable to establish the V P N connection. The V P N server may be unreachable, or security parameters may not be configured properly for this connection.

آيا security كانكشن V P N بايد تنظيمات خاصي داشته باشه ؟

basketball
14-12-2010, 00:11
سلام دوستا بنده واسم روشن شدن و خاموش شدن مهم نیست
سوال بنده
بنده لینک های دانلودم از سایته مدیافایر هست و اینکه مستقیم نیستند دیگه و اینکه چطور لینک هامو بزارم تو دانلود منیجر که وقتی دانلود اون تموم شد اون یکی شروع به دانلود بکنه به صورت پشت سرهم

SaeedEminem2
14-12-2010, 00:51
سلام دوستا بنده واسم روشن شدن و خاموش شدن مهم نیست
سوال بنده
بنده لینک های دانلودم از سایته مدیافایر هست و اینکه مستقیم نیستند دیگه و اینکه چطور لینک هامو بزارم تو دانلود منیجر که وقتی دانلود اون تموم شد اون یکی شروع به دانلود بکنه به صورت پشت سرهم

جواب دادم
یه راه دیگه هم هست که با تورنت کار کنی
که خب هر فایلی توش نیست و سرعتش کمتره
اما قابلیت ادامه دهی داره

ma-bah
14-12-2010, 01:19
جواب دادم
یه راه دیگه هم هست که با تورنت کار کنی
که خب هر فایلی توش نیست و سرعتش کمتره
اما قابلیت ادامه دهی داره
میشه برای من هم بگید که چطور باید فایلهارو پشت سرهم دانلود کرد ممنون

shitan
16-12-2010, 19:30
میشه برای من هم بگید که چطور باید فایلهارو پشت سرهم دانلود کرد ممنون

از چه دانلو منیجری استفاده میکنید؟

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

سلام

روشن موندن كامپيوتر واسم مهم نيست

مي خوام اگه وسط دانلود كانكشنم قطع شد هم كانكشن adsl وصل بشه و هم V P N

در Properties كانكشن V P N تيك first connect قبل از كانكشن V P N رو زدم

تا اول adsl كانكت بشه و بعد اتصال V P N

ADSLAutoconnect هم نصب كردم ولي بازم كار نمي كنه !

چه كنم ؟

ADSLAutoconnect رو نصب كردم

ولي بازم كار نمي كنه

پيغام ميده

Unable to establish the V P N connection. The V P N server may be unreachable, or security parameters may not be configured properly for this connection.

آيا security كانكشن V P N بايد تنظيمات خاصي داشته باشه ؟

ایا شبها به صورت دستی مشکلی در اتصال دارید.
طریقه وصل شدن هم من چند صفحه قبل گفتم.

shitan
16-12-2010, 19:39
دوستان کسی راهه دیگه ای برای روشن خاموش شدن مودم adsl داره؟ یا اتوماتیک ری استارت بشه؟

باید از طریق telnet وارد مودم بشی و فرمان reboot یا هر چی که هست بسته به نوع modem اجرا کنید.

shabe.saket
22-12-2010, 12:52
سلام.
ببخشید اگه سوالمو جای بدی مطرح میکنم. نزدیکترین تاپیک که به نظرم رسید اینجا بود.
بچه ها من در طی یک ماه حدود 300 مگابایت آپلود دارم. (History اکانتم اینجوری مینیویسه).
در حالی که آپلودی که به اختیار خودمه در ماه حداکثر 20 مگابایت هم نمیشه.
ممکنه آپلود مخفی باشه؟ آپلودی باشه که خودم خبر نداشته باشم؟ چه نرم افزاری به نظرتون این کارو انجام میده؟
نرم افزاری وجود داره که بگه چه فایلهایی آپلود شدند؟

joe_satriani
23-12-2010, 15:11
سلام.
ببخشید اگه سوالمو جای بدی مطرح میکنم. نزدیکترین تاپیک که به نظرم رسید اینجا بود.
بچه ها من در طی یک ماه حدود 300 مگابایت آپلود دارم. (History اکانتم اینجوری مینیویسه).
ممکنه آپلود مخفی باشه؟ آپلودی باشه که خودم خبر نداشته باشم؟ چه نرم افزاری به نظرتون این کارو انجام میده؟

با سلام
گاهي ويروس ها هستن كه خودشون رو آپلود ميكنن
گاهي هم هست كه اين مابين شايد شما حواستون نبوده و فايلهاي متعددي رو با ياهو مسنجر و در فيسبوك و .... به اشتراك گذاشتيد از سيستمتون كه همينا آپلود محسوب ميشه

موفق باشيد.

sei_pm
23-12-2010, 23:11
سلام.

شما هر دانلودی که انجام میدید یا هر صفحه ای که باز می کنید مقداری از حجم شما جهت ارسال درخواست شما استفاده میشه که حدودا 10 درصده شاید هم کمتر باشه یعنی هر 3 گیگ دانلود حدود 300 مگ آپلود می خواد.

m p c
24-12-2010, 15:52
كمك من نمي تونم بدون كانكت شدن وي پي ان دانلود شبانه انجام بدم

من برنامه هاي Auto Power-on & Shut-down و ADSL Autoconnect را دانلود كردم و با IDM دانلود مي كنم
براي ديسكانكت شدن هم يه فاي bat نوشتم كه ديسكانكت مي كنه حالا من اين چند روزه فيلم گذاشته بودم دانلود و دانلود خوب پيش ميرفت شب ها حالا سايت ----- شده و دانلود نمي شه البته بدون وي پي ان . من هم كه شب ساعت 2 نمي تونم بيدار شم وي پي ان كانكت كمن دانلود بشه من مي خواستم يه برنامه اي معرفي كنيد كه با اون بشه به صورت اوتو ماتيك به وي پي ان وصل شد مثل ADSL Autoconnect كه به adsl كانكت مي شه ولي مشكا اين ADSL Autoconnect اين هست كه بيش از يك كانكشن رو قبول نمي كنه

لطفا كمكم كنيد :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42:

shitan
24-12-2010, 15:58
كمك من نمي تونم بدون كانكت شدن وي پي ان دانلود شبانه انجام بدم

من برنامه هاي Auto Power-on & Shut-down و ADSL Autoconnect را دانلود كردم و با IDM دانلود مي كنم
براي ديسكانكت شدن هم يه فاي bat نوشتم كه ديسكانكت مي كنه حالا من اين چند روزه فيلم گذاشته بودم دانلود و دانلود خوب پيش ميرفت شب ها حالا سايت ----- شده و دانلود نمي شه البته بدون وي پي ان . من هم كه شب ساعت 2 نمي تونم بيدار شم وي پي ان كانكت كمن دانلود بشه من مي خواستم يه برنامه اي معرفي كنيد كه با اون بشه به صورت اوتو ماتيك به وي پي ان وصل شد مثل ADSL Autoconnect كه به adsl كانكت مي شه ولي مشكا اين ADSL Autoconnect اين هست كه بيش از يك كانكشن رو قبول نمي كنه

لطفا كمكم كنيد :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42:

من قبلا جواب رادادم پست زیر را نگاه کنید

SevenCity
24-12-2010, 16:57
autoconnect تو ویندوز سون کار نمیکنه؟
برنامه ی خوبی بودا می چسبید به ویندوز ول نمیکرد

mehdi_halla
24-12-2010, 17:43
برای دوستانی که میخوان چیز پی ان و همچنین کانکشن شبانه‏شون ریکانکت شه.من خودم از این روش استفاده میکردم:
از reconnect برای اکانت شبانه و از cdial برا اکانت چیز پی ان استفاده میکردم.هیچ مشکلی هم نبود.

m p c
24-12-2010, 19:01
من CiDial 2.3 رو هم دانلود كردم ولي كانكشن وي پي ان من از او آماده هاست دستي هم كه مي سازم كه بتونم انتخابش كنم ارور 764 ميده

m p c
25-12-2010, 16:19
يكي جواب بده لنگ مونده كارم :37::37::37::37::37::37::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42: :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42:

shitan
25-12-2010, 17:19
يكي جواب بده لنگ مونده كارم :37::37::37::37::37::37::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42: :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42:

شما چه اصراری داری از برنامه استفاده کنی ن که صفحه قبل راه حل را گفتم اگه بازم مشکلی بود با پ.خ اعلام کنید

mehdi_halla
26-12-2010, 17:20
من CiDial 2.3 رو هم دانلود كردم ولي كانكشن وي پي ان من از او آماده هاست دستي هم كه مي سازم كه بتونم انتخابش كنم ارور 764 ميده

شما با این راهنما کانکشن رو بسازین .فقط جایی که ip یا نام سایت رو میخواد از properties کانکشن آماده‏تون ,البته زمانی که اون رو دبل کلیک کرده باشین ،میتونین استفاده کنین.

jomong666
29-12-2010, 15:23
من با این روش تا به حال 2 تا فیلم دانلود کردن

روش عالیه

mohammadaliarmin
29-12-2010, 18:16
ببخشید میخواستم بگم من با لینک هایمدا فایر مشکل دارم یعنی وقتی کامپیوتر رو میزارم خودش روشن شه
روشن میشه لینک رو هم میاره ولی قبل از دانلود یه پیغامی رو صفحه میاد که روش yes و no داره و ما باید
yes بزنیم تا دانلود شروع شه نمیشه کاری کرد این صفحه نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

shitan
29-12-2010, 18:50
ببخشید میخواستم بگم من با لینک هایمدا فایر مشکل دارم یعنی وقتی کامپیوتر رو میزارم خودش روشن شه
روشن میشه لینک رو هم میاره ولی قبل از دانلود یه پیغامی رو صفحه میاد که روش yes و no داره و ما باید

وقتی شما با اسکژول idm کار کنید نباید یه همچین پیغامی نمایش داده بشه
اگه باز هم این پیغام میاد بهترین راه دانلود کردن چند 100 کیلوبایت از فایله و بعد دیگه نباید مشکلی باشه

mohammadaliarmin
29-12-2010, 18:56
نمی دونم والا :41:فعلا که این پیغام رو میده فقط هم برا لینک های مدیا فایر میده نباید تنظیمات رو عوض کنم؟:13:

mohammadaliarmin
29-12-2010, 19:01
اگه باز هم این پیغام میاد بهترین راه دانلود کردن چند 100 کیلوبایت از فایله و بعد دیگه نباید مشکلی باشه
نه حدود یه مگابایت دانلود کردم ولی هنوزم اررور میداد

mehdi_halla
30-12-2010, 09:37

شما اکانت مدیا فایر دارین؟چون اگه اکانت نداشت باشین همین اتفاق خواهد افتاد.درسته که شما توی idm میبینین که resume فایل‏تون yes هست اما با روشن و خاموش شدن سیستم چون ip شما تغییر میکنه دیگه نمیتونین ادامه اون فایل رو بگیرین.

shitan
30-12-2010, 16:31
نه حدود یه مگابایت دانلود کردم ولی هنوزم اررور میداد

احتمالا ای پی شما ثابت نیست بهترین راه استفاده از برنامه ای مثل jdownloader است

mohammadaliarmin
30-12-2010, 19:44
ممنون
حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟
این برنامهjdownloade چیه؟

shitan
30-12-2010, 20:04
ممنون
حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟
این برنامهjdownloade چیه؟

یک برنامه تحت جاواست که خودش به صورت اتوماتیک از سایتهایی مثل رپیدشر و مدیافایر دانلود می کنه

mr-dion
31-12-2010, 08:45
سلام به همه اقا من ویندوزم 7 هست
شبا وقتی دانلود رو میزارم ویندوزم بعد از 30 دقیقه میره رو استند بای و صبح که میام هیچی دانلود نکرده
چیکار کنم که نره رو حالت استند بای
خواهشن رانمایی کنید سریع

mehdi_08
31-12-2010, 09:01
شبا وقتی دانلود رو میزارم ویندوزم بعد از 30 دقیقه میره رو استند بای و صبح که میام هیچی دانلود نکرده
خواهشن رانمایی کنید سریع

شما برو طبق عکس زیر چک کن ببین جلور اسنتد بای عددی نداره رو never باید باشه

shitan
31-12-2010, 10:15
خواهشن رانمایی کنید سریع

سیستم در حالی که دانلود می کنه میره رو استندبای یا شما سیتم را از شب روشن میزارد

MeHrDaD-91
01-01-2011, 11:23
دوستان ببخشید من می خوام تمام لینک هایی را که وارد idm کردم یکی یکی دانلود بشند ولی همشون شروع به دانلود می کنند که بد جور سرعت می گیرند می خواستم ببینم راهی هست که تک تک دانلود کنه و تا تموم شد فایل بعد شروع به دانلود کنه؟
در ضمن خود idm که گزینه روشن و خاموش شدن را داره چه کاری که این برنامه ها را نصب کنین؟

mr-dion
01-01-2011, 11:32
سیستم در حالی که دانلود می کنه میره رو استندبای یا شما سیتم را از شب روشن میزارد
نه من سیستم رو میزلرم دانلود کنه مانیتورم خاموش میکنم میرم میخوابم

shitan
01-01-2011, 20:52
دوستان ببخشید من می خوام تمام لینک هایی را که وارد idm کردم یکی یکی دانلود بشند ولی همشون شروع به دانلود می کنند که بد جور سرعت می گیرند می خواستم ببینم راهی هست که تک تک دانلود کنه و تا تموم شد فایل بعد شروع به دانلود کنه؟
در ضمن خود idm که گزینه روشن و خاموش شدن را داره چه کاری که این برنامه ها را نصب کنین؟

در قسمت scheduler سپس در قسمت file in the queue تعداد دانلود همزمان را تنظیم کنید.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

نه من سیستم رو میزلرم دانلود کنه مانیتورم خاموش میکنم میرم میخوابم

اگه کامپیوتر در حال دانلود باشه سیستم نباید روی standby بره به هر حال شما کاری که دوست قبلی گفت را انجام بده ببین درست میشه یانه

mr-dion
02-01-2011, 07:59
در قسمت scheduler سپس در قسمت file in the queue تعداد دانلود همزمان را تنظیم کنید.

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

اگه کامپیوتر در حال دانلود باشه سیستم نباید روی standby بره به هر حال شما کاری که دوست قبلی گفت را انجام بده ببین درست میشه یانه
انجام دادم ولی درست نشد

shitan
02-01-2011, 21:57
انجام دادم ولی درست نشد

تنظیمات bios را چک کنید ممکنه در اونجا تایمی برای خاموش شدن کامپیوتر وج
ود داشته باشه

Lord-Voldemort
06-01-2011, 21:09
کسانی که ویندوز سون دارن می تونند به اینجا برن و دانلود کنند
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و زمان بدن تا وصل شه

jomong666
07-01-2011, 00:45
میشه راهنمایی کنین چه طور میشه اتوماتیک کانکت شه .

البته از طریق کانکشن نه آی دی ام

آخه ای دی ام رو چک کردم دیدم یه نیم ساعت طول داد و صل نشد

خودم دیال کردم وصل شد شروع کرد به دانلود :20:

راستی با اتو شات دان میشه کانکشن رو کانکت کرد .

S A M S U N G
07-01-2011, 14:58
سلام .

دوستان من 1 سالی میشه از این روش استفاده میکردم و هر شب خودش روشن میشد و دانلود میکرد و خاموش میشد .

حدود 4 شب میشه که سیستم سر ساعت روشن میشه و بعد شروع به دانلود میکنه ولی بعد از تقریبا یک ساعت خودش اتوماتیک خاموش میشه !

همه تنظیمات رو چک کردم مشکلی نداشت . به نظرتون مشکل از کجاست ؟

ویندوز اکس پی .

مخلصیم .

jomong666
08-01-2011, 17:53
کسی ورژن جدید advanced dialer را نداره

mohrd
08-01-2011, 18:25
انجام دادم ولی درست نشد
سلام.
توی استارت منو، در بخش search، تایپ کنید: "Power Options".
سپس در بخش plan ها، یا یک پلان جدید ایجاد کنید و یا برای ویرایش پلان موجود (همون balanced)، گزینه ی "Change plan settings" رو بزنید.
سپس زمان "Put the computer to sleep" رو تغییر بدید (یا روی never بذارید).

موفق باشید.

shitan
08-01-2011, 18:29
میشه راهنمایی کنین چه طور میشه اتوماتیک کانکت شه .

البته از طریق کانکشن نه آی دی ام

آخه ای دی ام رو چک کردم دیدم یه نیم ساعت طول داد و صل نشد

خودم دیال کردم وصل شد شروع کرد به دانلود :20:

راستی با اتو شات دان میشه کانکشن رو کانکت کرد .

اگه میخواید با idm کانکت شید باید در قسمت تنظیمات ie تب کانکشن کانکشن مربوط به adsl را روی always dial my default connection قرار دهید

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

سلام .

دوستان من 1 سالی میشه از این روش استفاده میکردم و هر شب خودش روشن میشد و دانلود میکرد و خاموش میشد .

حدود 4 شب میشه که سیستم سر ساعت روشن میشه و بعد شروع به دانلود میکنه ولی بعد از تقریبا یک ساعت خودش اتوماتیک خاموش میشه !

همه تنظیمات رو چک کردم مشکلی نداشت . به نظرتون مشکل از کجاست ؟

ویندوز اکس پی .

مخلصیم .

تنظیمات دانلود منیجر و پاور را چک کنید .ممکنه دانلود تموم شده باشه یا اینکه ارتباط قطع شه ودانلود منیجر کامپیوتر را خاموش کنه

WorldOfWarcraft
08-01-2011, 19:48
سلام میگم تو صفحه اول تمامی لینک ها خوب و سالم هستن ؟ و هیج نوع ویروسی ندارن ؟!

Lord-Voldemort
08-01-2011, 20:54
توی سون وقتی بالا می اد روی صفحه ی welcome صبر می کنه من جواب رو توی دوتا صفحه قبل پیدا کردم ولی بعد دوبار خاموش کردن دوباره باید برم yes رو no تبدیل کنم

Pedy.Spider
11-01-2011, 07:37
بدی فروم اینه که اینقدر پستهای تکراری و الکی توش میزنن، شلوغ میشه که دیگه نمیشه مطلب مورد نظر رو پیدا کنی (در کنار کلی خوبی که داره، به کسی بر نخوره)

من خودم خیلی وقته که اینکار رو میکنم البته با کمی تفاوت، نمیدونم اینجا گفته شده یا نه حالا من میگم:
از System Scheduler PROFESSIONAL استفاده میکنم.

این برنامه خیلی سبکه و 1.5MB بیشتر از رم استفاده نمیکنه.

بعد دو تا فایل bat ساختم برای کانکت و دیسکانکت شدن
Connect:

Disconnect:

حالا با برنامه System Scheduler برای اجرا شدن این دوتا bat و برای خاموش شدن، زمان تعیین میکنیم، همین!

MEHDI_SAYAH
12-01-2011, 00:34
سوال:

این مال ساعت 12:20 am
میخوام سر ساعت شروع کنه. Auto Power-on & Shut-down هم ندارم
چرا وقتی استارتو میزنم همون موقع دانلود میکنه؟ ( باید 25 دقیقه بعد شروع شه)
روی حالت daily هم همینطوره، مثلا میذارم رو جمعه (الان چهارشنبه) ولی باز شروع میکنه .
سر ساعت شروع نمیشه ولی به موقع سیستم خاموش میشه.

shitan
12-01-2011, 07:23
سوال:

این مال ساعت 12:20 am
میخوام سر ساعت شروع کنه. Auto Power-on & Shut-down هم ندارم
چرا وقتی استارتو میزنم همون موقع دانلود میکنه؟ ( باید 25 دقیقه بعد شروع شه)
روی حالت daily هم همینطوره، مثلا میذارم رو جمعه (الان چهارشنبه) ولی باز شروع میکنه .
سر ساعت شروع نمیشه ولی به موقع سیستم خاموش میشه.

بعد از اپلای دیگه لازم نیست کاری بکنید همینکه idm در حال اجرا باشه خودش سر ساعت شروع می کنه.
وقتی استارت می زنید در حقیقت کوار idm را فعال می کنید و اون هم بلافاصله دانلود می کنه.

MEHDI_SAYAH
12-01-2011, 12:46
بعد از اپلای دیگه لازم نیست کاری بکنید همینکه idm در حال اجرا باشه خودش سر ساعت شروع می کنه.
وقتی استارت می زنید در حقیقت کوار idm را فعال می کنید و اون هم بلافاصله دانلود می کنه.

درست شد ممنون

shakerfar_yahoo
13-01-2011, 12:56
با سلام خدمت دوستان
من میخوام از ساعت 12 تا 6 صبح دانلود کنم حالا نمیدونم چطور این کار را انجام بدم که کامپیوتر اتومات ساعت 12 روشن و برنامه هام رو دانلود کنه و ساعت 6 هم خاموش بشه

danyel
16-01-2011, 02:10
برای من عکسهای پست 1 و2 باز نمی شن میشه پی دی افش رو پیوست کنید
ضمنا فایل Autodisconnect رو هر بار میگیرم یه فایل 8 کیلوبایتی هست میشه دوباره آپلود کنید

mani_nima
16-01-2011, 21:51
سلام.واقعا محشر بود این تاپیک.
این چند وقت رفته بودم تو فکر که چه جوری این کارا رو بکنم که خدا اینجا و بچه های باحالشو واسم فرستاد.
فقط چندتا سوال:
من ویندوزم سونه و با power option ور رفتم ولی نمیدونم هایپرنت فعاله یانه.
یه بار هم هایپر کردم کامپیوترو ولی سر زمان مشخص شده در Auto Power-on & Shut-dow روشن نشد.
مادر بورد من وقتی میره تو حالت sleep(standby( یه جورایی خاموش میشه در نتیجه گذاشتم تو این حالت و امتحان کردم که جواب داد.اینطوری سریعتر هم لوگین شد چون استندبای بود.
به نظر من استندبای تو مادربوردهایی که خاموش میشن از حالت هایپر بهتره.
یه سوالم دارم(با اینکه بیشتر صفحاتو نگاه کردم ولی به خاطر اینکه پیدا نکردم میپرسم) اینکه وقتی کامپیوترم بالا اومد چرا صفحه دسکتاپم روشن نشد ولی با این وجود دانلودها شروع شدند و کاره خودشونو کردند. علت این مشکل و راه حلش چیه؟
ممنون از کمکتون.
یه پیشنهادم اینکه یه تایپیک مخصوص سوالا و یکی مخصوص مقالات مربوطه به این موضوع راه اندازی کنید تا یه خورده اینجا منظم تر شه.یعنی کلیه آموزشهای به درد بخور بیاد تو یه تاپیک و مدیران اجازه سوال پرسیدن و ... رو اونجا ندن.
خیلی خیلی خیلی ممنون

Fusi0n
21-01-2011, 13:29
مودم هایی که لن هستن راهی هست براشون برنامه ریزی کرد ریست بشن سر یک مدت زمانی خاص
اکثر اوقات بخاطر اینکه ارتباط قطع میشه و دانلود هم متوقف میشه چه کارباید کرد

shitan
22-01-2011, 06:25
مودم هایی که لن هستن راهی هست براشون برنامه ریزی کرد ریست بشن سر یک مدت زمانی خاص
اکثر اوقات بخاطر اینکه ارتباط قطع میشه و دانلود هم متوقف میشه چه کارباید کرد

فقط میخوای ریست کنی یا س هم عوض کنی .بسته به نوع مودم هر کدوم دستور خاصی داره

jivara
23-01-2011, 17:18
سلام یه برنامه یا آموزش ساده میخوام که اینترنت سر یه ساعتی دیسکانکت بشه و سیستم خاموش بشه ...

Fusi0n
24-01-2011, 15:23
فقط میخوای ریست کنی یا س هم عوض کنی .بسته به نوع مودم هر کدوم دستور خاصی داره
نه فقط ریست کنه چون اکثر اوقات IDM دانلود میکنم بعد چند ساعت ارتباط قطع میشه و دانلود متوقف میشه تو حالت کانکش خود IDM این موقیت خودش ارتباط دوباره وصل میکرد حالا برای نمیشه ؟
مودم هم asus am-604

shitan
25-01-2011, 08:43
نه فقط ریست کنه چون اکثر اوقات IDM دانلود میکنم بعد چند ساعت ارتباط قطع میشه و دانلود متوقف میشه تو حالت کانکش خود IDM این موقیت خودش ارتباط دوباره وصل میکرد حالا برای نمیشه ؟
مودم هم asus am-604

من با asus کار نکردم باید با telnet وارد مودم بشی و دستور ریبوت سیستم را پیدا کنی.اگه اینرا پیدا کردی بگو تا راه اتوماتیک کردن این کار را هم بگم.

h_starboy
25-01-2011, 09:37
دوستان واسه من کامپیوتر روشن نمیشه سر ساعت معین .
از همون روشی که گفتید استفاده میکنم ولی این برنامه کامپیوتر رو روشن نمیکنه . نمیدونم چرا . کلی هم امتحان کردم . هم با hibernate هم standby .
واسه همین مجبورم وقتی میخوام برم بخوایم مجبورم کامپیوتر بدبخت رو برای یکی دو ساعت بیخودی روشن بزارم .

shitan
25-01-2011, 10:20
دوستان واسه من کامپیوتر روشن نمیشه سر ساعت معین .
از همون روشی که گفتید استفاده میکنم ولی این برنامه کامپیوتر رو روشن نمیکنه . نمیدونم چرا . کلی هم امتحان کردم . هم با hibernate هم standby .
واسه همین مجبورم وقتی میخوام برم بخوایم مجبورم کامپیوتر بدبخت رو برای یکی دو ساعت بیخودی روشن بزارم .

خب با بایوس روشن کنید

h_starboy
25-01-2011, 12:54
خب با بایوس روشن کنید

والا تو بایوس هم همچین چیزی پیدا نکردم .
من از لپتاپ استفاده میکنم. (مدلشم تو امضام نوشتم)

shitan
25-01-2011, 14:35
والا تو بایوس هم همچین چیزی پیدا نکردم .
من از لپتاپ استفاده میکنم. (مدلشم تو امضام نوشتم)

لپ تاپ معمولا بایوسش یه همچین چیزی نداره. شما با همون برنامه صفحه اول امتحان کن یه قسمت تست داره که نشون میده لپتاپ شما قابلیت روشن شدن داره یا نه واگه تست منفی بود و سیستم روشن نشد دیگه مجبورین کامپیوتر را روشن بزارین

alpha007
25-01-2011, 20:38
ریست کردن مودم linksys wag160n برای استفاده از دانلود شبانه شرکتهایی که اسم کاربری شبانه نمیدن چطوریه؟
(فقط یه یوزر و پس تعریف کردن هم برای روزانه و هم شبانه)

shitan
26-01-2011, 09:01
ریست کردن مودم linksys wag160n برای استفاده از دانلود شبانه شرکتهایی که اسم کاربری شبانه نمیدن چطوریه؟

تنها راه ریست کردن با telnet که دستورش توی هر مودم فرق میکنه یکم داخل مودم بگردید پیداش میکنید.

MERLIN_BOZORG
26-01-2011, 22:28
سلام
وقتی کامپیوتر استند بای هستش هم به دانلود ادامه میده؟(وقتی کامپیوترم روی استند بای هستش کیس خاموش میشه)(روی Power Saver )!
بعد کسی میدونه میزان برق مصرفی کامپیوتر چطوری حساب میشه؟(روی استند بای چطور)؟

shitan
27-01-2011, 09:27
سلام
وقتی کامپیوتر استند بای هستش هم به دانلود ادامه میده؟(وقتی کامپیوترم روی استند بای هستش کیس خاموش میشه)(روی Power Saver )!
بعد کسی میدونه میزان برق مصرفی کامپیوتر چطوری حساب میشه؟(روی استند بای چطور)؟

با توجه به گفته خودتون سیستم رو حالت s3 قرار داره که در این حالت فقط رم روشن میمونه.
در هر صورت شما وقتی دنلود می کنی سیستم به استندبای نمیره چون تمامی قسمتها هارد رم cpu کارت شبکه باید فعال باشند.روی استندبای s3 فکر کنم حدود 7 وات که اصلا چیزی نیست

golabi2
28-01-2011, 11:14
دوستان این آموزشی که تو پست اول هست فقط برای حالت bridge جواب میده؟یعنی حتما باید کانکشن ساخت؟
مودم من وایرلسه به همین خاطر نمیتونم تو حالت bridge کانفیگ کنم ، باید رو حالت اتوماتیک باشه!
چه جوری تو حالت اتوماتیک کانکشن رو به IDM معرفی کنم؟!؟!؟

hamed1282
28-01-2011, 11:54
با سلام یه اکانت اینترنت 128 دارم چند روزه که سرعت دانلود 200 کیلو بایت شده در حالی که قبلا از 15 کیلو بایت بیشتر نبوده

power67
28-01-2011, 14:58
باید کانکشن، یه دفعه قطع بشه که برای این کار میتونی از یه برنامه استفاده کنی فکر نمیکنم لازم باشه مودم ریست باشه

با سلام یه اکانت اینترنت 128 دارم چند روزه که سرعت دانلود 200 کیلو بایت شده در حالی که قبلا از 15 کیلو بایت بیشتر نبوده
خب مشکلت چیه برو حال کنه دیگه:31::5:

shitan
28-01-2011, 15:49
دوستان این آموزشی که تو پست اول هست فقط برای حالت bridge جواب میده؟یعنی حتما باید کانکشن ساخت؟
مودم من وایرلسه به همین خاطر نمیتونم تو حالت bridge کانفیگ کنم ، باید رو حالت اتوماتیک باشه!
چه جوری تو حالت اتوماتیک کانکشن رو به IDM معرفی کنم؟!؟!؟

رو اتوماتیک idm کانکشن احتیاج نداره .فقط اگه یوزر و پس شبانت فرق میکنه باید هر شب یوزر جدید را به مودم بدی که این کار هم بسته به مودم کمی فرق می کنه

yashgin128
02-02-2011, 21:57
بالاخره من متوجه نشدم از کدوم روش استفاده کنم از روش پست اول یا پست دوم؟
کدومش سرعت دانلود بهتره؟

mani_nima
05-02-2011, 23:29
بالاخره من متوجه نشدم از کدوم روش استفاده کنم از روش پست اول یا پست دوم؟
کدومش سرعت دانلود بهتره؟

سلا. بعضیا از اولی راحترند و بعضیا از شیوه دوم میرن.مهم اینه که شما با کدوم بتونین اینکارو انجام بدین.من بشخصه از اولین شیوه رفتم و کار کرد.
سرعت دانلود هم ربطی به این موارد نداره و به سرویس isp خودتون برمیگرده.

mohsen_7
09-02-2011, 14:45
سلام

من هم مثل خیلی از دوستان از برنامه Auto power برای روشن و خاموش شدن اتوماتیک سیستم استفاده میکردم اما از اونجاییکه مدتی بود برای استفاده از اون در ویندوز سون دچار مشکلاتی شده بودم تصمیم گرفتم خودم یه برنامه کوچیک برای sleep و waka up در ویندوز های سون و ویستا بنویسم و چون حدس زدم شاید دوستان دیگه ای هم باشن که این نرم افزار به دردشون بخوره در اینترنت آپلودش کردم و آدرسش رو در انتهای این پست قرار دادم تا هر کسی خواست استفاده کنه.

سعی خودم رو کردم که حالتهای مختلفی که به ذهنم میرسید رو روش تست کنم و از طرز کار صحیحش مطمئن بشم اما تست یه برنامه کار زمان بر و سختیه برای همین اگر کسی خواست میتونه با مسئولیت خودش از این برنامه استفاده کنه و نتیجه کار رو به من و بقیه اعلام کنه تا اگه نتیجش خوب بود بقیه هم راحت استفاده کنن و اگرم مشکلی داشت در صورت امکان رفعش کنم.

در پناه حق باشید

لینک دانلود برنامه:

تصویر برنامه:

LANDASEFR
10-02-2011, 10:46
سلام

دوستان یک برنامه ای نیست که فقط واسه روشن کردن کامپیوتر باشه ؟:8:

همه ی این برنامه های معروفو چک کردم جواب نمیده...:41:

vipmaster
11-02-2011, 19:33
سلام و درود
من از اینترنت شاتل استفاده می کنم
یه برنامه می خوام که بعد از اینکه IDM کارش تموم شد، سیستم خاموش بشه. نه سر ساعت معین، بعد از اینکه پروسه IDM تموم شد
autoshutdown را دارم ولی کار نمیداد. شاید هم من نمیدونم چطور ازش استفاده کنم.
لطفا کمک کنید..................................مرسـ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــی

mani_nima
11-02-2011, 20:19
سلام و درود
من از اینترنت شاتل استفاده می کنم
یه برنامه می خوام که بعد از اینکه IDM کارش تموم شد، سیستم خاموش بشه. نه سر ساعت معین، بعد از اینکه پروسه IDM تموم شد
autoshutdown را دارم ولی کار نمیداد. شاید هم من نمیدونم چطور ازش استفاده کنم.
لطفا کمک کنید..................................مرسـ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــی

سلام.تو خود IDM همچین گزینه ای وجود داره.
تو قسمت زمان بندی(scheduler) اون پایین نوشته بعد اتمام دانلود خاموشی.
موفق باشی

yell
15-02-2011, 11:24
دوستان کدوم روش روی کانفینگ PPPOE جواب میده ؟

mshahbazi
16-02-2011, 18:59
مشترکين ADSL که از پهناي باند محدود استفاده ميکنين! با استفاده از اين نرم افزار ميتونين از پهناي باند رايگان شبانه استفاده کنين. اين نرم افزار، سر ساعت معين کامپيوتر شما را روشن و مودم شما را ريبوت ميکنه و بعد سر ساعت معين سيستم رو خاموش ميکنه. به اين ترتيب ديگه نيازي به بيدار موندن تا 2 صبح و ريبوت کردن مدمتون نيستين. با اين کار ميتونين به جاي استفاده از سرويسهاي نامحدود و گرون، از سرويسهاي محدود و ارزون استفاده کنين. اين نرم افزار داراي رابك كاربري كاملا فارسي با تاريخ شمسي هست.
نرم افزار رو ميتونين از لينک زير دانلود کنين:

mani_nima
17-02-2011, 13:12
لینک خراب هست برادر.

LANDASEFR
19-02-2011, 04:33
لینک خراب است...

ArashMiniStar
19-02-2011, 10:50
مشترکين ADSL که از پهناي باند محدود استفاده ميکنين! با استفاده از اين نرم افزار ميتونين از پهناي باند رايگان شبانه استفاده کنين. اين نرم افزار، سر ساعت معين کامپيوتر شما را روشن و مودم شما را ريبوت ميکنه و بعد سر ساعت معين سيستم رو خاموش ميکنه. به اين ترتيب ديگه نيازي به بيدار موندن تا 2 صبح و ريبوت کردن مدمتون نيستين. با اين کار ميتونين به جاي استفاده از سرويسهاي نامحدود و گرون، از سرويسهاي محدود و ارزون استفاده کنين. اين نرم افزار داراي رابك كاربري كاملا فارسي با تاريخ شمسي هست.
نرم افزار رو ميتونين از لينک زير دانلود کنين:

لینک خراب است! لطفا تصحیح کنید یا پست اضافی ندید! :31:

ArashMiniStar
19-02-2011, 12:38
من مودم ام روی حالت اتصال اتوماتیک به اینترنت است.(مارک : D-Link و صبانت)
راهی هست برای اینکه بتونم شبانه راحت دانلود کنم؟ یا باید تنظیمات مودم رو تغییر بدم؟
میشه توضح بدید؟ ممنون:11:

m9780d
21-02-2011, 01:00
سلام
من میخوام از روش حسین آقا شروع کنم ولی دوتا سوال اساسی دارم
1-مودم من لینکسیس و اینترنت صبانت هست!! مودم رو حالت اتو هست و صبانت کانکشن هاش جدا هست میشه مودم روی حالت اتو باشه و بعد آی دی ام با کانکشن وصل بشه؟؟؟؟
2-ای دی ام من چون اون تیک ((شروع دانلود همراه با اجرای آی دی ام)) خورده هر وقت حتی وسط روز وقتی سیستم روشن میشه و آی دی ام اتواستارت میشه فایل ها بدون توجه به ساعتس که براشون مقرر کردم شروع به دانلود میکنن و حجم من:41:
راهکار بدید لطفا!! اگه اون تیک رو بردارم بازم کار میکنه و دانلودها خودکار انجام میشه؟؟؟

ArashMiniStar
21-02-2011, 10:17
سلام
من میخوام از روش حسین آقا شروع کنم ولی دوتا سوال اساسی دارم
1-مودم من لینکسیس و اینترنت صبانت هست!! مودم رو حالت اتو هست و صبانت کانکشن هاش جدا هست میشه مودم روی حالت اتو باشه و بعد آی دی ام با کانکشن وصل بشه؟؟؟؟
2-ای دی ام من چون اون تیک ((شروع دانلود همراه با اجرای آی دی ام)) خورده هر وقت حتی وسط روز وقتی سیستم روشن میشه و آی دی ام اتواستارت میشه فایل ها بدون توجه به ساعتس که براشون مقرر کردم شروع به دانلود میکنن و حجم من:41:
راهکار بدید لطفا!! اگه اون تیک رو بردارم بازم کار میکنه و دانلودها خودکار انجام میشه؟؟؟

1.من مودم را روی PPPOE تنظیم کردم.یوزر و پسورد شبانه را برای اتصال خودکار تنظیم کردم.از این طرف یک کانکشن ساختم که هر وقت بخوام به اینترنت روزانم وصل بشم.(تو تنظیمات مودم موجود است)
2.آره یک گزینه ای داره که اگه اونو غیر فعال کنی دیگه بعد از راه اندازی idm دانلود شروع نمیشه و فقط تو اون زمانی که تنظیم کردی دانلود میشه.

من خودم از روش 1 امتحان کردم و جواب داد.(روی ویدوز سون)
دیروز هم حدود 550 مگ دانلود کردم. :31:

kolilo
21-02-2011, 12:11
1.من مودم را روی PPPOE تنظیم کردم.یوزر و پسورد شبانه را برای اتصال خودکار تنظیم کردم.از این طرف یک کانکشن ساختم که هر وقت بخوام به اینترنت روزانم وصل بشم.(تو تنظیمات مودم موجود است)
2.آره یک گزینه ای داره که اگه اونو غیر فعال کنی دیگه بعد از راه اندازی idm دانلود شروع نمیشه و فقط تو اون زمانی که تنظیم کردی دانلود میشه.

من خودم از روش 1 امتحان کردم و جواب داد.(روی ویدوز سون)
دیروز هم حدود 550 مگ دانلود کردم. :31:
سلام دوست من
چجوری می تونم شبا دانلود کنم و روزا دوباره خودش برگرده به همون
یوزر روزانه ؟
صبا نت هستم
میدونی منظورم اینه که بدون دخالت من خودش شبا با یوزر n دانلود کنه
روزا هم خودش برگرده به حالت روزانه .....
اگه یوزر n باشه و روز بخوام کانکت بشم میشه؟ یا باید n رو بردارم
مودمم روی حالت اتوماتیک هستش
ممون

ArashMiniStar
21-02-2011, 13:07
سلام دوست من
چجوری می تونم شبا دانلود کنم و روزا دوباره خودش برگرده به همون
یوزر روزانه ؟
صبا نت هستم
میدونی منظورم اینه که بدون دخالت من خودش شبا با یوزر n دانلود کنه
روزا هم خودش برگرده به حالت روزانه .....
اگه یوزر n باشه و روز بخوام کانکت بشم میشه؟ یا باید n رو بردارم
مودمم روی حالت اتوماتیک هستش
ممون

اول شما اون کارایی رو که در اول تاپیک گفته شده را انجام دهید.
سپس به تنظیمات مودتون برید.اگر pppoe فعاله برید به قسمت تنظیماتش و یوزر و پسورد شبانه را وارد کنید.از این به بعد هر وقت که بین 3-7 نصف شب مودم را روشن کنید ، مودم به طور خودکار به رایگان شبانه وصل میشه.شما هم هر وقت کامپیوتر رو روشن کنید به اینترنت وصل هستید.
برای اینکه بتونید تو روزا هم به اینترنت وصل بشید ، یک کانکشن ADSL در ویندوز بسازید و با آن وصل شوید.من این کارا را وی ویندوز 7 با مودم D-Link انجام دادم. :11:

kolilo
21-02-2011, 13:16
اول شما اون کارایی رو که در اول تاپیک گفته شده را انجام دهید.
سپس به تنظیمات مودتون برید.اگر pppoe فعاله برید به قسمت تنظیماتش و یوزر و پسورد شبانه را وارد کنید.از این به بعد هر وقت که بین 3-7 نصف شب مودم را روشن کنید ، مودم به طور خودکار به رایگان شبانه وصل میشه.شما هم هر وقت کامپیوتر رو روشن کنید به اینترنت وصل هستید.
برای اینکه بتونید تو روزا هم به اینترنت وصل بشید ، یک کانکشن ADSL در ویندوز بسازید و با آن وصل شوید.من این کارا را وی ویندوز 7 با مودم D-Link انجام دادم. :11:
یعنی اگه بخوام از روزانه استفاده کنم باید اون کانکشنی که ساختم رو هر روز صبح فعال کنم ؟
یا خودش به حالت روزانه در میاد؟ با یوزر و پسورد شبانه نمیشه توی روز کانکت شد ؟

ArashMiniStar
21-02-2011, 14:46
یعنی اگه بخوام از روزانه استفاده کنم باید اون کانکشنی که ساختم رو هر روز صبح فعال کنم ؟
یا خودش به حالت روزانه در میاد؟ با یوزر و پسورد شبانه نمیشه توی روز کانکت شد ؟

بله باید اون کانکشن را باز کرده و یوزر و پسورد روزانه خود را وارد نمایید.
با یوزر شبانه نمیشود به غیر از ساعت 3 تا 7 وارد اینترنت شد.:21:

baloteli
27-02-2011, 22:17
سلام

من هم مثل خیلی از دوستان از برنامه Auto power برای روشن و خاموش شدن اتوماتیک سیستم استفاده میکردم اما از اونجاییکه مدتی بود برای استفاده از اون در ویندوز سون دچار مشکلاتی شده بودم تصمیم گرفتم خودم یه برنامه کوچیک برای sleep و waka up در ویندوز های سون و ویستا بنویسم و چون حدس زدم شاید دوستان دیگه ای هم باشن که این نرم افزار به دردشون بخوره در اینترنت آپلودش کردم و آدرسش رو در انتهای این پست قرار دادم تا هر کسی خواست استفاده کنه.

سعی خودم رو کردم که حالتهای مختلفی که به ذهنم میرسید رو روش تست کنم و از طرز کار صحیحش مطمئن بشم اما تست یه برنامه کار زمان بر و سختیه برای همین اگر کسی خواست میتونه با مسئولیت خودش از این برنامه استفاده کنه و نتیجه کار رو به من و بقیه اعلام کنه تا اگه نتیجش خوب بود بقیه هم راحت استفاده کنن و اگرم مشکلی داشت در صورت امکان رفعش کنم.

در پناه حق باشید

لینک دانلود برنامه:

تصویر برنامه:

عجب که گفتی خودت نوشتی:41:

goodzila50
27-02-2011, 22:56
دوستان من برنامه ی autopower on and shut down رو قبلا داشتم و خیلی خوب کار میکرد اما وقتی جدیدا نصبش کردم تا 30 روز کار کرد و بعد از 30روز و از وقتی کرک برنامه رو ریختم دیگه کار نمیکنه یک بار هم با پچ امتحان کردم ولی کار نکرد
کسی میدونه ایراد کار از کجاست؟

mh.mahmoudi68
28-02-2011, 10:43
:10:سلام میدونم جاش نیست اما کی میدونه چکار کنم وقتی تلفن زنک میزنه تو 7 کامپیوتر از اسلیپ یا هیبرنت روشن شه این تیک تو دیوایس منیجر مودم را زدن اما کار نمیکنه

mohsen_7
02-03-2011, 03:31
عجب که گفتی خودت نوشتی:41:
نه دوست عزیز اصلا شما خودت نوشتی

mohsen_7
02-03-2011, 03:47
سلام
برنامه ای که چند وقت پیش معرفی کردم رو برای اوندسته از دوستانی که نیاز به hibernate کردن و روشن کردن سیستمشون دارن به روز کردم (نسخه قبلی فقط sleep رو انجام میداد). دوستانی که از ویندوز ایکس پی استفاده میکنن هم حالا میتونن از این برنامه برای خاموش و روشن کردن اتوماتیک سیستمشون در راس ساعت و دقیقه ای خاص استفاده کنن. با این برنامه شما میتونید سیستمتون رو هر چند بار که نیاز دارید به صورت متوالی (sleep یا hibernate) و resume کنید.

موفق باشید

دانلود از 4shared

mohsen_7
02-03-2011, 03:55
دوستان من برنامه ی autopower on and shut down رو قبلا داشتم و خیلی خوب کار میکرد اما وقتی جدیدا نصبش کردم تا 30 روز کار کرد و بعد از 30روز و از وقتی کرک برنامه رو ریختم دیگه کار نمیکنه یک بار هم با پچ امتحان کردم ولی کار نکرد
کسی میدونه ایراد کار از کجاست؟

دوست عزیز من هم تقریبا مشکلی مشابه با مشکل شما داشتم. شما هم اگر مثل من استفادتون از اون برنامه فقط برای روشن و خاموش شدن اتوماتیک سیستمتون هست بهتون توصیه میکنم برنامه ای که بالا معرفی کردم رو تست کنید شاید به دردتون خورد. :20:

pars20
02-03-2011, 15:34
برنامه Autodisconnect که تو پست اول گذاشته شده ویروسیه.سرچ هم کردم بی تنیجه بود .کسی فایل این برنامه رو سراغ نداره ؟

manookhafan
04-03-2011, 23:08
یه شیرمرد راهنمایی کنه plz
من توی xp که میخواستم خودکار به اینترنت وصل بشم اکانت شبانمو کلیک درگ میکردم تو فولدر startup ویندوز (یادش بخیر)
ولی الان که ویندوز 7 نصب کردم اینکار انجام نمیشه.حالا یه پسر خوب منو راهنمایی کنه که چیکار باید بکنم:))

manookhafan
04-03-2011, 23:12
خسته نباشین
من یه مشکل دارم که ایشالا یکی راهنماییم میکنه
من تو xp که میخواستم خودکار به اینترنت وصل شم اکانت اینترنتتمو کلیک درگ میکردم تو فولدر srart up ویندوز
ولی الان با 7 نمیتونم این کارو انجام بدم. باید چیکار کنم؟؟؟

NiKtA20
11-03-2011, 10:54
سلام به همه
دوستان یه سوال دارم،که خیلی جواب لازمم....کمک
من ADSLحجمی با مودم وای فای دارم.میخوام ببینم میشه فهمید کیا با وای فایم کانکت شدن؟ کجاها رفتن و اینکه چیا دانلود کردن؟
فقط خیلی واسم مهمه جوابش،خواهشن دریابید...
مرسی

NiKtA20
11-03-2011, 13:55
دوستان اگهه فکر میکنید من اینجا جواب نمیگیرم خواهشا بگید کجا باید بپرسم...
جواب لازمم!
مرسی

MosaferJade
12-03-2011, 21:47
سلام
جالب بود برام
فقط پست اولش رو خوندم
چند وقت پیش می خواستم برنامه ای بنویسم که تو یه زمان خاصی سیستم را (که خاموش هست) روشن کنه
از دوستان پرسیدم گفتن چنین چیزی نمیشه البته یه نفر گفت احتمالا تو حالت sleep بشه بعد فکر کردم باید یه سخت افزار خاصی داشته باشه تا بتوان این کا رو کرد که البته دوستان یه چیزایی گفتن ( میشه تحت شبکه روشن کرد که فکر کردم به جای شبکه بشه یه میکرو کنترلری قرار داد و این کار رو بکنه) . . . .
خلاصه اینکه الان میدونم که میشه برنامه ای نوشت که کامپیوتر خاموش را روشن کنه میر دنبالش ببینم چجوری میشه میشه این کار را کرد (واقعا به دردم خورد این تایپیک)
اگه دوستان برنامه نویس هم تو این تایپیک هستن و میدونن چطوری میشه این کد رو نوشت لطفا پی ام بدن
و اینکه کلا خیلی تایپیک باحالی بود

پیشاپیش عیدتون مبارک

mh.mahmoudi68
13-03-2011, 14:42
از من اگه اسلیپ باشه خودش خوذکار کانکت میکنه اما هایبرنت نه ویندوزم هم سون است دوستان میتونند ار هایبرن اسلیپ استفاده کنند تو اسلیپ فن کار نمیکنه و هم روشن شدنش با اتو شاتداون مطمن تره هم نیازی به نرم افزار اتوکانکت نیست
اساتید بدل نگیرند من مبتدی برا مبتدی ها گفتم:11:

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

سلام به همه
دوستان یه سوال دارم،که خیلی جواب لازمم....کمک
من ADSLحجمی با مودم وای فای دارم.میخوام ببینم میشه فهمید کیا با وای فایم کانکت شدن؟ کجاها رفتن و اینکه چیا دانلود کردن؟
فقط خیلی واسم مهمه جوابش،خواهشن دریابید...
مرسی
کیا منظورت سیستم های سایلنت خودت را میگی؟
بعد برای چقدر استفاده کردند از محیط کاربری ای اس پی کمک بگیر اونجا ای پی هم میزنه میتونی با ای پی بفهمی کی بوده اما برای اینکه چیا گرفتن باید از نرم افزارهای مدیریت اینترنت مثل نت کافی و ... استفاده کنی.
باز هم دنبالش باش این یه نظر شخصی بود خیلی حرفه ای که خودم انجام داده باشم نیست

shitan
13-03-2011, 16:06
سلام
جالب بود برام
فقط پست اولش رو خوندم
چند وقت پیش می خواستم برنامه ای بنویسم که تو یه زمان خاصی سیستم را (که خاموش هست) روشن کنه
از دوستان پرسیدم گفتن چنین چیزی نمیشه البته یه نفر گفت احتمالا تو حالت sleep بشه بعد فکر کردم باید یه سخت افزار خاصی داشته باشه تا بتوان این کا رو کرد که البته دوستان یه چیزایی گفتن ( میشه تحت شبکه روشن کرد که فکر کردم به جای شبکه بشه یه میکرو کنترلری قرار داد و این کار رو بکنه) . . . .
خلاصه اینکه الان میدونم که میشه برنامه ای نوشت که کامپیوتر خاموش را روشن کنه میر دنبالش ببینم چجوری میشه میشه این کار را کرد (واقعا به دردم خورد این تایپیک)
اگه دوستان برنامه نویس هم تو این تایپیک هستن و میدونن چطوری میشه این کد رو نوشت لطفا پی ام بدن
و اینکه کلا خیلی تایپیک باحالی بود

پیشاپیش عیدتون مبارک

شما کامپیوتر را توی سه حالت می تونی روشن کنی.
1-بایوس فرمان را صادر کنه.
2-کارت شبکه و مادربورد با ساپورت wake on lan داشته باشی که با ارسال پکیج خاصی روی پورت شبکه کامپیوتر روشن میشه.
3- سیستم باید در حالت استندبای یا هایبرنت باشه و ویندوز میتونه کامپیوتر را روشن کنه. این قابلیت خود ویندوز تمام برنامه هایی هم که نوشته شده از همین استفاده می کنند.شما توی قسمت Scheduled Tasks می تونی پیداش کنی.

bijandarbari
14-03-2011, 19:54
سلام
من از اتصال bridge برای اینترنت استفاده میکنم. این اتصال رو به idm معرفی کردم و idm میتونه در زمان مشخص شروع به دانلود کنه.
ولی مشکل من اینجاست که برای دانلود ادرس های فلیتر شده نیاز دارم که از چیز پی ان استفاده کنم . لطفا نرم افزاری رو معرفی کنید که در زمان مشخص (قبل از شروع دانلود توسط idm) اتصال چیز پی ان رو به طور اتوماتیک کانکت کنه؟

shitan
14-03-2011, 21:47
سلام
من از اتصال bridge برای اینترنت استفاده میکنم. این اتصال رو به idm معرفی کردم و idm میتونه در زمان مشخص شروع به دانلود کنه.
ولی مشکل من اینجاست که برای دانلود ادرس های فلیتر شده نیاز دارم که از چیز پی ان استفاده کنم . لطفا نرم افزاری رو معرفی کنید که در زمان مشخص (قبل از شروع دانلود توسط idm) اتصال چیز پی ان رو به طور اتوماتیک کانکت کنه؟

شما وی ... را قرار بده داخل idm و درون تنظیمات کانکشن وی .. تنظیم کن که قبل از برقراری ارتباط با کانکشن اینترنت وصل شه.

Mahdi.p30
15-03-2011, 16:42
شما وی ... را قرار بده داخل idm و درون تنظیمات کانکشن وی .. تنظیم کن که قبل از برقراری ارتباط با کانکشن اینترنت وصل شه.
درسته ، ولی در صورتی که IDM بخواد کانکشنی رو وصل کنه ، فقط از یوزر و پسورد اون استفاده میکنه و نه از تنظیماتش!
وصل کردن متوالی دو تا کانکشن ، با IDM قابل انجام نیست
پیشنهاد من اینه که کانکشن V P N رو برای ساعت معینی تنظیم کنی که وصل بشه و بعدش توی تنظیماتش کاری که دوستمون گفتن رو انجام بدی
و ضمنا قبلش توی تنظیمات هر دو کانکشن ، از تب options ، حتما باید تیک prompt for name and password ... برداشته بشه
و ساعت شروع دانلود IDM رو هم 1 یا 2 دقیقه بعدش بذاری

yell
18-03-2011, 10:57
سلام .
من یه سوالی دارم :
این روش که حسین عزیز معرفی کردن ، فقط برای کانکشن های Brigde جواب میده یا برای PPPOE هم قابل استفاده است ؟!
ممنون پیشاپیش ...

shitan
18-03-2011, 11:01
سلام .
من یه سوالی دارم :
این روش که حسین عزیز معرفی کردن ، فقط برای کانکشن های Brigde جواب میده یا برای PPPOE هم قابل استفاده است ؟!
ممنون پیشاپیش ...

بستگی به شرایط داره اگه اتوماتیک میره رو شبانه بدون نیاز به قطع وتغییر پسورد جواب میده.
اگه رمز باید عوض شه یا مودم ریست شه باید با telnet این کار را بکنید.

yell
19-03-2011, 06:33
بستگی به شرایط داره اگه اتوماتیک میره رو شبانه بدون نیاز به قطع وتغییر پسورد جواب میده.
اگه رمز باید عوض شه یا مودم ریست شه باید با telnet این کار را بکنید.
نه ، یوزر و پسوورد یکیه . اما مسئولای شرکت میگن باید قبل از ساعت 2 یکبار مودم ریسیت بشه یا اتصال قطع بشه و دوباره بعد ساعت 2 وصل بشم .
ممنون پیشاپیش ...

Mahdi.p30
19-03-2011, 07:40
نه ، یوزر و پسوورد یکیه . اما مسئولای شرکت میگن باید قبل از ساعت 2 یکبار مودم ریسیت بشه یا اتصال قطع بشه و دوباره بعد ساعت 2 وصل بشم .
ممنون پیشاپیش ...
اين پست براي چند ماه پيشه كه مشكل اون كاربري كه جوابشو دادم ،مشابه مشكل شما بود:

متاسفانه عكساش بالا نمياد
البته بستگي به اين داره كه مودمت دستورات telnet رو ساپورت كنه

سوالي بود ، بپرس

shitan
19-03-2011, 07:43
ممنون پیشاپیش ...

شما نوع مودمتون چیه؟
برید داخل cmd و تایپ کنید telnet 192.168.1.1 که مثلا اون ip مودم شماست بعد تایپ کنید help معمولا دستور reboot است.
اگه تا اینجا را انجام دادید بگید تا طرقه اتو ماتتیک کردنش را بگم.

lebesgue
19-03-2011, 15:43
برای کانکت و دیسکانکت کردن به صورت اتوماتیک، روشی وجود داره بدون استفاده از نرم افزار که در زیر بیان میشه.

برای کانکت: متن زیر رو در یک فایل text کپی کنید:

ConnectionName: نام کانکشنی که قرار است کانکت شود.
Username: یوزرنیم این کانکشن
Password: پسورد این کانکشن
حالا پسوند فایل رو از .txt به .cmd تغییر بدید.

برای دیسکانکت: متن زیر رو در یک فایل text کپی کنید:

که ConnectionName نام کانکشنی که قرار است دیسکانکت شود.
حالا پسوند فایل رو از .txt به .cmd تغییر بدید.

حالا کافیه فایل های حاصل رو به Task Scheduler ویندوز بدید.

منبع رو متاسفانه یادم نیست، به نظرم یک سایت هندی بود!

lebesgue
19-03-2011, 15:52
برای Hibernate کردن به صورت اتوماتیک بدون نرم افزار، کافیه در Task Scheduler ویندوز، در بخش Start a program، این رو به عنوان آدرس اون برنامه وارد کنید:

ArashMiniStar
19-03-2011, 17:04
برای Hibernate کردن به صورت اتوماتیک بدون نرم افزار، کافیه در Task Scheduler ویندوز، در بخش Start a program، این رو به عنوان آدرس اون برنامه وارد کنید:

برای خاموش کردن هم همچین کاری میشه کرد؟؟

shitan
19-03-2011, 17:20
برای خاموش کردن هم همچین کاری میشه کرد؟؟

برای ریستارت خاموش کردن
shutdown -s -f -t 90
shutdown -r -f -t 90
که سوئیچ t برای تعیین زمان تا خاموشیه
برای لغو عملیات
shutdown -a

yell
20-03-2011, 06:59
شما نوع مودمتون چیه؟
برید داخل cmd و تایپ کنید telnet 192.168.1.1 که مثلا اون ip مودم شماست بعد تایپ کنید help معمولا دستور reboot است.
اگه تا اینجا را انجام دادید بگید تا طرقه اتو ماتتیک کردنش را بگم.
Tp-Link W8901G هست مودمم .

shitan
20-03-2011, 08:45
Tp-Link W8901G هست مودمم .

خب برای شما دستور set reboot مودم را ریستارت میکنه
حالا این فایل را دانلود کنید

بعد یکبار که برنامه را اجرا کنید ازتون راجب عملیات سوال میکنه.
telnet 192.168.1.1
username را خالی بزاری
pass پسورد مودم
دستورات را وارد کنید
set reboot
exit

برای جلوگیری از تداخل باید default getway مودم را به یثک ip دیگر تغییر دهید همچنین در قسمت کارت شبکه در قسمت dns حتما ادرس default getway را وارد کنید.

masoud93
20-03-2011, 13:50
سلام دوستان.

از امشب به بعد همه سرویس دهنده ها ساعت دانلود رایگان رو 1 ساعت میکشن جولو ؟؟؟

اشتباهی نزاریم یک ساعت از شارژمون بپره ...