PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدید ترین امولاتورهای میکرو،سگا،گیم بوی،سوپر نینتندو+ پک عظیم بازی ها

e.m.kh
15-08-2008, 14:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
امروز می خوام یه حال اساسی به تمام دوستاران کنسول های قدیمی بدم جدیدترین ورژن امولاتورهای کنسول ها
برای سری 60 ویرایش 1و2و3 به همراه مجموعه بهترین بازی ها برای هر کنسول خب شروع می کنیم:

1-کنسول سگا : بازی ها با فرمت smd یا bin هستند امولاتور مخصوص گوشی خود را دانلود ونصب کنید
و بازی ها را در جایی از گوشی به دلخواه بریزید سپس از داخل امولاتور load rom را بزنید و آدرس
بازی را بدهید تا بازی اجرا شود کلید های کنترل بازی به این شرح است: کلید0: برای تایید اول بازی
کلید های : جو استیک و دو کلید مجاور (منظور سبز و قرمز نیست) برای حرکات داخل بازی

دانلود امولاتور سگا برای سری 60 ورژن2:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود امولاتور سگا برای سری 60 ورژن3:

لینک دانلود مجموعه کامل بازی های سگا از تورنت:

2-کنسول میکرو: بازی ها با فرمت nes هستند که در سری 60 ورژن3 باید به این آدرس: E:/data/others/vnes
در مموری کارت کپی شوند (درگوشی های دیگر نیز تقریبا همین آدرس است) سپس به راحتی از داخل امولاتور اجرا می شوند

دانلود امولاتور میکرو برای سری 60 ورژن 1و2 که رزولوشن 4096 کالر را پشتیبانی می کنند:

دانلود امولاتور میکرو برای سری 60 ورژن 1و2 که رزولوشن 65536 کالر را پشتیبانی می کنند مثل 6600 و 6680 :

دانلود امولاتور میکرو برای سری 60 ورژن 2 که رزولوشن 262 کیلو کالر را پشتیبانی می کنند مثل n70 :

دانلود امولاتور میکرو برای سری 60 ورژن3:

لینک دانلود مجموعه 100بازی برتر میکرو از تورنت:

لینک دانلود مجموعه کامل بازی های میکرو از تورنت:

3-کنسول سوپر نینتندو: دارای بازی های بسیار زیبا با فرمت smc که در سری 60 ورژن3 باید به این آدرس: E:/data/others/vsun
در مموری کارت کپی شوند (درگوشی های دیگر نیز تقریبا همین آدرس است) سپس به راحتی از داخل امولاتور اجرا می شوند

دانلود امولاتور سوپر نینتندو برای سری 60 ورژن 2 که رزولوشن 65536 کالر را پشتیبانی می کنند مثل 6600 و 6680 :

دانلود امولاتور سوپر نینتندو برای سری 60 ورژن 2 که رزولوشن 262 کیلو کالر را پشتیبانی می کنند مثل n70 :

دانلود امولاتور سوپر نینتندو برای سری 60 ورژن3:

لینک دانلود مجموعه بهترین بازی های سوپر نینتندو از تورنت:

4-کنسول گیم بوی ادونس : دارای بازی های بسیار زیبا با فرمت gba که در سری 60 ورژن3 باید به این آدرس: E:/data/others/vbag

دانلود امولاتور گیم بوی برای سری 60 ورژن 1و2 :

دانلود امولاتور گیم بوی برای سری 60 ورژن3:

دانلود پک عظیم 170 تا از بهترین بازی های گیم بوی از تورنت :

دانلود پک عظیم بهترین و حجیم ترین بازی های گیم بوی از تورنت:

آموزش کار با تورنت: اول برنامه bittorrent را دریافت نموده و در سیستم نصب نمایید سپس پک بازی ها که چند کیلوبایت بیشتر
نیست رو گرفته و در pc ذخیره کنید حالا روی آن کلیک کنید تا برنامه شروع به دانلود آن کند در تورنت می توانید انتخاب کنید
که چه بازی هایی دانلود و چه بازی هایی دانلود نشوند همچنین قابلیت ریزوم هم دارد یعنی توقف و ادامه دانلود

دانلود برنامه bittorrent :

نکته: تمامی امولاتورها آخرین ورژن بوده و کرک شده و تست شده می باشند امولاتور گذاشته شده برای سوپر نینتندو بر خلاف نسخه قبلی صدا را نیز اجرا می کند

توجه: این مقاله (شامل امولاتور و بازی ها) کاملترین در تمام سایت های فارسی است و گردآوری و نگارش آن چندین ساعت وقت مرا گرفته پس ارزش یه تشکر رو داره

reza mob
22-08-2008, 11:52
خیلی ممنون ولی لینک سوپر نینتندو برای s60v3 کار نمیکنه .

e.m.kh
23-08-2008, 20:36
دوست عزیز چک کردم کاملا لینک سالمه اگه دانلود نشد با یک دانلود منیجر امتحان کن
با تشکر از دوستان با معرفت که اینقدر تشکر میکنید!!!

shayan_p30
01-09-2008, 16:55
براي نصب امولاتور گیم بوی برای سری 60 ورژن3 بايد گوشي هك بشه ؟ :14:
راستي اين BitTorrent چيكار ميكنه! من Dial-Up دارم سرعت دانلودم همش متوسطش 4 كيلوبايت/ثانيه است اما متوسط سرعت دانلودم با اين نرم افزار 12 كيلوبايت/ثانيه بود وحتي به 18 كيلوبايت/ثانيه هم رسيد!!!! چه جوري اين كارو ميكنه؟؟ :18:

e.m.kh
01-09-2008, 22:14
امولاتور گیم بوی قبل از نصب باید ساین بشه اگر فایل cer و key ندارید عاقلانه ترین کار هک گوشی است
و هک به روش HelloCarbide هم آسان ترین و بهترین راه در حال حاضر در مورد سرعت دانلود هم 12 کیلو بیت
بر ثانیه یه سرعت خفن است نمی دونم خیلی شانس داری فکر نکنم سرعت ثابت باشه حداکثر سرعت
با دیال آپ 5 الی 6 کیلو بیت بر ثانیه است

hamid z
28-09-2008, 01:41
باسلام
من امولاتور سگا برای سری 60 ورژن3: روی موبایل نصب کردم.
وقتی برنامه یالا میاید.صفحه سبز است.لودرمو میزنم صفحه درست میشود.
بازی میاید باز هم صفحه سبز است.
لطفا کمک کنید

e.m.kh
19-11-2008, 20:51
با سلام به همه دوستان
ورژن 1.70 امولاتور میکرو 2 ماه پیش به طور کامل و بدن نیاز به هیچ اکتیو کردن کرک شده که دیدم در اغلب سایت ها ورژن تریالش رو گذاشتن با یه کیجن که حتی بعد از اکتیو شدن در وسط بازی از آن خارج می شه به همین دلیل برایتان آپ کردم حجم این ورژن نسبت به ورژن 1.61 که 70کیلوبایت بود به 130کیلوبایت افزایش پیدا کرده و کیفیت صدا در این نسخه به طرز قابل توجهی
بهبود پیدا کرده و شفاف و بدون نویز پخش میشه بعضی تنظیمات هم اضافه شده

Vnes v.1.70 cracked:

اینم یه پیج کامل از بهترین بازی های گیم بوی که به ترتیب الفبا چیده شده
(بازی ها دونه به دونه در سایت های sendspace و filesave آپلود شده اند)
قابل توجه دیال آپ دارها:

linuxboy
10-12-2008, 21:16
سلام
میشه یک تعداد کمی از بهترین بازی های super nintendo را بزارید چون اون حجم خیلی زیاده
یک چیزی حدود 20 مگ بازی برای سوپر نینتندو که خیلی توپ هست
یا علی

nohsen
18-05-2009, 22:19
برنامه گيم بوي سري 60 ورژن2 رو نصب كردم وهمه كارها رو انجام دادم ولي وقتي play رو ميزنم از برنامه خارج ميشه

muzikramtin
01-06-2009, 01:32
بازی رو داخل مموری توی other کپی میکنم ولی بازی اجرا نمیشه. لطفا منو راهنمایی کنید (میکرو)

afshinsiah
26-06-2009, 07:39
سلام. دوستان كسي امولاتور آتاري 2600 براي سري 60 ورژن 3 نداره اگه داريد حتما بزاريد خيلي دنبالش گشتم نتونستم پيداش كنم خواهش ميكنم اگه داريد بزاريد. فقط مي خوام بازي Riveraid رو موبايلم بازي كنم.

mortal666
18-03-2010, 03:53
salam bebakhshid in emulator hayi ke gozashtin hichkodm na sin mishan va na nasb mishan roye goshiye modele n86 8mp lotfanye kari konid mamnon

Leoonline
10-04-2010, 10:10
ایول ییه حالی دادی به ما

niina
29-04-2010, 22:09
باسلام
لطفا کمک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

niina
29-04-2010, 22:13
باسلام
لطفا کمک کنید