PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه ها من يه کتاب الکترونيکی دانلودكردم و با اين پيغام خطا مواجه ميشم

fire3xx
18-12-2005, 07:13
بچه ها من يه کتاب الکترونيکی دانلودكردم و وقتی ميخوام اون رو باacrobat reader اجرا کنم با پيغام خطاي زير مواجه ميشم
adobe reader could not open '1102' because it is either not a supported file type or because the file has been damaged(for example, it was sent az an email attachment and wasn`t correctly decoded).
از شما خواهش ميکنم هر کی ميدونه بگه اين چرا اينطوری ميشه يا اگه نرم افزار ديگه اي ميخواد معرفی کنه
ممنون

bithiah
18-12-2005, 09:16
دوست عزیز
من فکر می کنم شما باید دوباره این فایل رو دانلود کنین. احتمالا کیفیت نامناسب اینترنتتون باعث شده که فایل دانلود بشه، اما با error و مشکل ذخیره بشه.
برای من هم تابحال چندین بار چنین مشکلی پیش اومده و تنها راه حلی که پیدا کردم و راهگشا بوده، همین دانلود مجدد بوده.

mahe ziba
25-12-2005, 22:08
كتابي رو كه دانلود كردين فرمتي داره كه با acrobat reader قابل خوندن نيست.
كليك چپ روي فايلي كه دانلود كردين بكنين تا بينين چه فرمتي هست و با برنامه اي كه اون فرمت رو باز ميكنه و به احتمال زياد شما رو كامپيوترتون ندارين بازش كنين. البته بعد از نصب برنامه اي كه اون فرمت رو ميتونه بخونه.

fire3xx
26-12-2005, 08:42
سلام ماه زيبا عزيز
من همون كاري كه شما گفتي انجام دادم ولي هيچ فرمتي نوشته نشده.فقط نام فايل و حجمش نوشته شده.
در هر صورت ممنون

amnhck123
26-12-2005, 13:15
عزيز
براي من هم يک بار همين مشکل پيش اومد از آکروبات ريدر 7 و يا 7 به بالا استفاده کردم و مشکلم حل شد

mahe ziba
26-12-2005, 19:54
سلام ماه زيبا عزيز
من همون كاري كه شما گفتي انجام دادم ولي هيچ فرمتي نوشته نشده.فقط نام فايل و حجمش نوشته شده.
در هر صورت ممنون

سلام
منظورم اينه كه فقط يك كليك روش بكنين و در واقع چپ يا راستش فرق نداره ولي فقط يك كليك وبعد در سمت چپ داخل پوشه اي كه ذخيرش كردين نگاه كنين. يك قسمت سفيد هست كه همه مشخصات فايل نظير وزن و فرمت و تاريخ رو ميبينين.