PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي بسِار زِيبا و پر طرفدار انلاين maple story

slambovich
14-08-2008, 20:46
maple story
بازی حالت کارتونی دارد
و مانند بازی پر طرفدار world of warcraft هستش
فقط 250 مگ هست
و در هر لحظه حدود 5000 نفر انلاین هستند!!!!!!
برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی می توانید از لینک زیر استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- منبع

hadi_gamer
17-08-2008, 20:00
یه سر به این تاپیک بزن.این بازیش خیلی باحال تره و با گرافیک بهتر و یه mmorpg واقعیه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi_gamer
17-08-2008, 20:01
چون دو سه تا از بچه ها هم تو اون هستن شما هم بیا تا بیشتر بشیم.

brain
10-03-2009, 19:01
سلام.
من این بازی رو میخوام دانلود کنم.
کسی تا حالا این بازیو کرده ؟
میگن خیلی باحاله و مثه wow جذابیت داره.
من عکساشو دیدم ، حال کردم.
اگه کسی بازی کرده ، بگه که چندتاسوال دارم ازش.
ممنون

AmatX
21-02-2011, 19:20
سلام دوستان عزیز

خوب من هم دارم زیر خاکی در میارم :d

من یک هفتست که دارم maple story بازی میکنم و به این نتیجه رسیدم که اگر با دوستان ایرانی بازی کنم بازی خیلی جذابتر میشه !
البته قبل از زدن این پست کل نت رو زیر رو کردم و فقط برای این بازی 2 تا تاپیک فارسی پیدا کردم که یکیش همینجاست که هر دو تاپیک هم فسیل شدند :d

واقعا جای تاسف داره که چنین بازی زیبایی که طبق سایت GameSpot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دومین بازی MMO RPG پرطرفدار دنیاست اینقدر بین ما ایرانیها ناشناخته مونده :(

حالا یه سری توضیحات هم در مورد بازی میدم

این بازی ساخت کشور کره ی جنوبی است و در سال 2006 منتشر شده و همچنین free است. طبق گفته دوستان در این تاپیک در ابتدا حجم بازی 250 مگابایت بوده
ولی در حال حاظر 2 گیگا بایت حجم داره و این یعنی محیط و فضای بازی 8 برابر بزرگتر شده.
در بازی امکاناتی مثل تشکیل گروه (party ) و عضویت در Guild هم وجود داره. بازی داری 4 نژاد و 5 کلاس پایه است.
بازی گرافیک 2D و کارتونی داره که احتمالا" در نگاه اول تمامی کسانی که بازیهای خفن سه بعدی بازی کردن بگن این دیگه چییه ! :d
ولی فقط اگر یک ساعت این بازی رو امتحان کنید متوجه جزئییات بسیار زیاد این بازی میشید که همین دلیل به تنهایی باعث میشه بشدت معتادش بشید >:)

اگر به این بازی علاقه مند شدید میتونید عکسهای بازی رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.
این هم یک عکس از کارکترهای بازیکن ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کس تمایل داره که با هم بازی کنیم اینجا اعلام کنه که من واقعا خوشحال میشم :x
من در سرور اروپا بازی میکنم که سرور شلوغی هسته و به دلیل پینگ بهتر شما هم بیایید همینجا عضو بشید.

برای عضویت در بازی به این سایت برید و یک اکانت بسازید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و برای دانلود هم از این لینک که خودم دانلود کردم . بازی رو از سایت سرور اروپا با لینک مستقیم دانلود کنید

اگر لینک خراب شد این ادرس صفحه ی دانلود

با این ADSL مزخرفی که دارم یک هفته طول کشید تا بازی رو دانلود کردم ولی ارزشش رو داشت !

اگر اینترنت هسته ای داشتید و سریع عضو شدید و شروع کردید در سرور KRADIA کارکترتون رو بسازید و در کانال اروپای 1 بازی کنید که من اونجا هستم و منتظرتون هستم :x

امیدوارم که دوستان استقبال کنند اگر سوالی بود در خدمتیم :)

نکته مهم : دوستانی که میتونند wow در سرورهای اورجینال بازی کنند بهتره این بازی رو با wow مقایسه نکند چون یکی از دلایلی که این بازی در سطح جهان محبوبیت زیادی داره free بودنشه :)

vahid saadat
23-02-2012, 04:32
salam,bebakhshid man Dshab in bazio download kardam,va vaght nasbesh kardam,moogheye k roo icon clickmikoonam,3 goozine miyad k avalish,chek for solutions online,doovoomish run program,va 3voomish,cansell,vali vaght avalliroo mizanam hichi nemishe,va vaght goozineye 2voomroo mizanam,in error mide::GameGuard:initialize Failed (0),Error occurred while running GameGuard.please send all *.erl files in GameGuard folder to game@inca.co.kr via email.) age mishe koomakam konin,mamnoon misham :X:X:X!!!Rasti inam yahoome,age mishe add koonin k koomakam koonid,vahid.saadat@ymail.com