PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

M.R.S.
08-01-2015, 00:25
سلام دوستان
تقریبا سه ماهه پشت لب بالایم همش پوست پوست ریز میشه شبیه شوره سر هست مرطوب کننده و از این چیزا که گفتن زدم ولی فایده نداشت اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه:n03:
احتمالا شما درماتیت سبوره یا همان شوره ریزی دارید و درمان دارویی هم داره
اما حتما جهت برسسی و تایید تشخیص و انتخاب درمان مناسب باید به پزشک مراجعه بفرمایید

BigHeart
08-01-2015, 20:44
سلام

من روی پیشونیم٬ قسمت شقیقه هام قبلا جوش زیادی میزد (حدود ۵ ۶ سال پیش)
الان ۲۵ سالمه و جای جوشا سوراخ سوراخ و گود شدن و خودنمایی میکنن
چطور میتونم جاشونو از بین ببرم
با لیزر یا با کرم ؟
هزینه لیزر زیاده ؟

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جوابمو بدید
زردی و رنگ پریدگی رنگ صورتو با چه کرمی بپوشونم که طبیعی به نظر برسه ؟

Atghia
08-01-2015, 21:45
سلام

من روی پیشونیم٬ قسمت شقیقه هام قبلا جوش زیادی میزد (حدود ۵ ۶ سال پیش)
الان ۲۵ سالمه و جای جوشا سوراخ سوراخ و گود شدن و خودنمایی میکنن
چطور میتونم جاشونو از بین ببرم
با لیزر یا با کرم ؟
هزینه لیزر زیاده ؟

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جوابمو بدید
زردی و رنگ پریدگی رنگ صورتو با چه کرمی بپوشونم که طبیعی به نظر برسه ؟

بستگی به عمق جوشگاه ها (جای جوش ها)داره! اگر عمقشون زیاد نباشه با کرم های لایه بردار که توسط پزشک تجویز میشه در درازمدت تا حد مطلوبی بهبود پیدا میکنید
درمان جاهای جوش عمیق و یا درمان در زمان کوتاه با نتیجه گیری بهتر توسط چندین جلسه لیزر هست (بسته به نظر پزشک)
از قیمت های جدید اطلاع ندارم متاسفانه ولی هزینه ی هرجلسه لیزر فراکشنال به طور متوسط با قیمت دوسال قبل حدود 200 هزار تومن باید باشه و معمولا بین 2تا 4 جلسه تجویز میشه (بازم میگم دکتر تعیین میکنه)

زردی پوست اگر علت هایی مثل کم خونی داره باید با دارودرمان بشه که به مرور بهبود ظاهرپوست هم اتفاق میفته ولی اگر مشکل و بیماری خاصی نیست و صرفا تغییر رنگ پوست مدنظره اگر خانم هستید استفاده از کرم پودر توصیه میشه اگر آقا هستید ضدافتاب های رنگی

موفق باشید

tohid77
11-01-2015, 12:27
من پسری 16_17 ساله هستم ولی تا زیر چشمم مو هست البته هنوز درست ریش در نیووردم ولی با دست هم میشه موهای زیر چشمم رو کند یعنی نرمم
کسانی ک دوران نوجوانی مثل من بودم سوال داشتم که این موهای گونه میریزه؟ یعنی نباید تیغ بزنم؟ اگه به طور طبیعی میریزه در چه سنی ؟
از تجربه خودتان بگین
ممنون

mohsenf11
17-01-2015, 02:07
سلام.من موهای بدنم ضخیمه وچند جا کرم اپیل اکتیو را برای نازک کردن مو معرفی کردن.ایا این کرم مناسبیه ؟اگه کرمهای دیگه ای هم با قیمت مناسبتر هست که موهای ضخیم رو نازک کنه لطفا مهرفی کنید..یه سوال دیگه هم دارم.من چند سال پیش پشت گردنم را لیزر کردم که جای تابش های لیزر کمی روی پوستم اثر تیرگی گذاشته.چجوری این تیرگی را از بین ببرم؟یک دنیا ممنونم.

Atghia
17-01-2015, 12:08
چرا لینک گذاشتید دوست عزیز؟ کل پست شما لینک هست!!!(خلاف قوانین)
قیمت کرمی که گفتید رو نمیدونم اما میتونید از کرم نسبتا ارزان قیمت نِلا دپیل استفاده کنید که بنظرم خیلی خوب و موثر هست

5setare
20-01-2015, 10:55
سلام و خسته نباشید. من یک دفعه موهای دستم رو با تیغ زدم خیلی زخیم و بی ریخت شده بودن. حالا از ماشین فیلیپس دارم استفاده میکنم و مثل صورت هر چند روز موهای دستم رو تا بازو میزنم. کار درستیه؟ هزینه کلی عمل لیزر واسه موهای دست چنده؟ تاثیر کامل داره؟
ممنون

rz21
23-01-2015, 19:19
سلام دوستان..احساس می کنم صورتم خیلی چرک و تیره شده و شادابی خودش رو نداره... چی پیشنهاد می کنید؟؟الان از چیز خاصی استفاده نمی کنم..یکمم جوش دارم در واقع صورتم نه چربه نه خشک..

5setare
24-01-2015, 18:44
سلام دوستان..احساس می کنم صورتم خیلی چرک و تیره شده و شادابی خودش رو نداره... چی پیشنهاد می کنید؟؟الان از چیز خاصی استفاده نمی کنم..یکمم جوش دارم در واقع صورتم نه چربه نه خشک..
شاید علتش جوش سر سیاه باشه یه نگاه به متن و عکس بکن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%87
جواب منم که هیچکس نداد :n03:

Atghia
24-01-2015, 20:20

سلام دوست عزیز
از اسکراب صورت مخصوص پوست های چرب تا مختلط استفاده کنید:n17:
هفته ای دوبار بعد از استحمام که منافذ پوست باز هست استفاده کنید

rz21
25-01-2015, 12:35
سلام دوست عزیز
از اسکراب صورت مخصوص پوست های چرب تا مختلط استفاده کنید:n17:
هفته ای دوبار بعد از استحمام که منافذ پوست باز هست استفاده کنید
مارک خوبش رو معرفی می کند؟ در عین حال اقتصادی :دی
اسکراب رو مگه خانوم ها اسفاده نمیکنند؟؟

Atghia
25-01-2015, 16:44
مارک خوبش رو معرفی می کند؟ در عین حال اقتصادی :دی
اسکراب رو مگه خانوم ها اسفاده نمیکنند؟؟

نه دوست عزیز اسکراب لایه بردار پوست هست و زنونه مردونه نداره:n39:
به ترتیب افزایش قیمت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسکراب صورت ایوروشه (21 تومن) بیشتر بدرد پوستهای سالم میخوره برای شادابی بیشتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسکراب هیسه اک از برند اوریاژ (32 تومن) معمولا محصولات اوریاژ کیفیت خوبی دارند

ژل اسکراب اکسفولیاک از برند نوروآ (50 تومن)

rz21
25-01-2015, 18:33
اسکراب هیسه اک از برند اوریاژ (32 تومن) معمولا محصولات اوریاژ کیفیت خوبی دارند

حدود شش ماه پشت سر هم از این محصول استفاده کردم به تجویز پزشک.... هر شب استفاده می کردم، اصلا راضی نبودم.یعنی زیاد تفاوتی رو شاهد نبودم. البته اینی که شما گذاشتی رنگش سبزه، برای من سفید بود.

Atghia
26-01-2015, 19:31
حدود شش ماه پشت سر هم از این محصول استفاده کردم به تجویز پزشک.... هر شب استفاده می کردم، اصلا راضی نبودم.یعنی زیاد تفاوتی رو شاهد نبودم. البته اینی که شما گذاشتی رنگش سبزه، برای من سفید بود.

توجه کنید هیسه اک نام کلی دسته ای از محصولات مراقبت پوست برند اوریاژ برای پوست های چرب تا مختلط و مستعد جوش هست!
معمولا کسی اسکراب رو هرشب نمیزنه!
اونی که شما استفاده میکردید احتماله خیلی زیاد کرم ضدجوش از این برند بوده:n39:
برای اطمینان :
اگر شما کرم رو میزدید دو دقیقه بعد صورت رو میشستید پس همین اسکراب بوده ولی اگر مثل کرم میزدید و دیگه هم پاک نمیکردید کرم بوده:n06:

+

معمولا برای شادابی پوست از اسکراب استفاده میشه در حالت های پیشرفته تر نزد دکتر میکرودرم ابریژن یا پیلینگ و یا RF (رادیوفرکانسی)انجام میدن
و بعید میدونم راه دیگه ای داشته باشه

(در حد اطلاعات من):n40:

rz21
26-01-2015, 20:45
توجه کنید هیسه اک نام کلی دسته ای از محصولات مراقبت پوست برند اوریاژ برای پوست های چرب تا مختلط و مستعد جوش هست!
معمولا کسی اسکراب رو هرشب نمیزنه!
اونی که شما استفاده میکردید احتماله خیلی زیاد کرم ضدجوش از این برند بوده:n39:
برای اطمینان :
اگر شما کرم رو میزدید دو دقیقه بعد صورت رو میشستید پس همین اسکراب بوده ولی اگر مثل کرم میزدید و دیگه هم پاک نمیکردید کرم بوده:n06:

+

معمولا برای شادابی پوست از اسکراب استفاده میشه در حالت های پیشرفته تر نزد دکتر میکرودرم ابریژن یا پیلینگ و یا RF (رادیوفرکانسی)انجام میدن
و بعید میدونم راه دیگه ای داشته باشه

(در حد اطلاعات من):n40:

اها.خودمم حدس زدم..روی بستش نوشته روزی دو بار بر روی صورت از قبل تمیز شده بکشید. پس.کرم بوده ولی aha داره.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

rz21
27-01-2015, 00:51
به عنوان سوال اخر,,برای استفاده از اسکراب ضد افتاب هملازمه؟؟
فکر کنم ورشکست بشم دیگه :ی

tohid77
29-01-2015, 18:13
من برای موهای گونم چی کار کنم واقعا اعصابمو خورد کرده
با موچین در بیارم از ریشش در میاد ؟
دیگه رشد نمیکنه ؟

Atghia
29-01-2015, 18:38
به عنوان سوال اخر,,برای استفاده از اسکراب ضد افتاب هملازمه؟؟
فکر کنم ورشکست بشم دیگه :ی

نه الزاما برای مواقع استفاده از اسکراب اما اینو مطمئن باشید استفاده از ضدافتاب به طور مرتب یکی از دلایل اصلی داشتن یک پوست خوب هست!
در اصل وقتی شما از لایه بردار استفاده میکنید پوستتون به نور حساسیت بیشتری نشون میده و نازکتر شده و احتمال آسیب بالاست حالا اسکراب هم به نوعی لایه بردار هست...

migmig3000
27-02-2015, 04:56
سلام من قبلا برای جوش های صورتم کپسول داکسی سایکلین استفاده کردم که جوش های صورتم رو تا حدودی خوب کرد ولی باعث شد که به مشکلات معده دچار بشم به خاطر همین مجبور شدم درمان جوش رو متوقف کنم.
در حال حاضر صورتم لک های قرمز داره که ناشی از جای جوشه و چون هنوز به طور کامل جوش های صورتم هم خوب نشده و گاهی جوش میزنم برای این لک ها چی پیشنهاد میکنین؟ راستی پوست صورتم خیلی چربه و از صابون گوگرد استفاده میکنم. ممنون

M.R.S.
27-02-2015, 09:22
سلام من قبلا برای جوش های صورتم کپسول داکسی سایکلین استفاده کردم که جوش های صورتم رو تا حدودی خوب کرد ولی باعث شد که به مشکلات معده دچار بشم به خاطر همین مجبور شدم درمان جوش رو متوقف کنم.
در حال حاضر صورتم لک های قرمز داره که ناشی از جای جوشه و چون هنوز به طور کامل جوش های صورتم هم خوب نشده و گاهی جوش میزنم برای این لک ها چی پیشنهاد میکنین؟ راستی پوست صورتم خیلی چربه و از صابون گوگرد استفاده میکنم. ممنون
جز اصلی درمان جوش همین داروی داکسی سایکلین یا تتراسایکلین هست اما متاسفانه باعث التهاب مری میشه
بهترین درمان برای از بین بردن جای جوش استفاده از لیزر هست که تقریبا تمام متخصصین پوست و بعضی پزشکان عمومی انجام میدن
البته هزینه بالایی داره و چند جلسه باید انجام بشه

Capcom
27-02-2015, 10:30
جز اصلی درمان جوش همین داروی داکسی سایکلین یا تتراسایکلین هست اما متاسفانه باعث التهاب مری میشه
بهترین درمان برای از بین بردن جای جوش استفاده از لیزر هست که تقریبا تمام متخصصین پوست و بعضی پزشکان عمومی انجام میدن
سلام،
درمان های لیزر و تزریق و ... ایا عوارضی هم داره؟

M.R.S.
27-02-2015, 12:29
سلام،
درمان های لیزر و تزریق و ... ایا عوارضی هم داره؟

بیشترعوارض استفاده از لیزر شامل سوزش و درد در محل و یا قرمزی هست
ممکن هست لکه هم پیدا بشه
ایجاد عفونت های پوستی معمولا نادر هست

migmig3000
27-02-2015, 15:00

ممنون اگه جای جوش فقط به صورت لکه های قرمز باشه و فرورفتگی نداشته باشه باز هم نیاز به لیزر هست؟

M.R.S.
27-02-2015, 15:04
ممنون اگه جای جوش فقط به صورت لکه های قرمز باشه و فرورفتگی نداشته باشه باز هم نیاز به لیزر هست؟
بهتره با یک متخصص پوست مشورت کنین تا ضایعات ایجاد شده رو ببینن و راه حل مختلف رو بهتون پیشنهاد بدن
ممکن هست از کرم ها و دارو های موضعی‌ بشه استفاده کرد

Atghia
27-02-2015, 15:05

سلام همون بهتر که قطع کردید
من به شخصه ندیدم و نشنیدم کسی با مصرف انتی بیوتیک جوشهاش کاملا خوب بشه (یعنی فقط وقتی مصرف دارید جوشها کم میشه و به محض قطع قرص مجدد برمیگرده!)

الان لیزر نکنید بهتره
الان با همون لایه بردارهای موضعی که پزشک پوست تجویز میکنه اقدام کنید
بنظرم اجازه بدید که در اومدن جوشها بسیاربسیار کم بشه و اونوقت انجام بدید:n16:

ArashMiniStar
27-02-2015, 15:17
اقا بخدا ارزش نداره خودتون رو داغون کنید بخاطر یه درمان موقتی
انتی بیوتیک افتضاحه من استفاده کردم
در مورد رد جوش دکتر پوستم گفتم اول کرم و ژل هست هر جا خوب شد نشد لیزره
ولی تا خوب نشدید لیزر نکنید که باز جاش در میاد دوباره باید بکنید!!!!!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

a6543210
01-03-2015, 22:50
سوالي داشتم خدمتتون
پسر 26 ساله هستم

پوست صورت بنده خشك و سفيد و نازك هست و سعي مي كنم هميشه از مرطوب كننده و نرم كننده استفاده كنم. مشكلي كه هست به شدت به نور آفتاب حساس است و امكان سوختن ان بسيار به طوري كه قرمز مي شود. حتي اگه حموم هم برم يا استخر پوست صورتم به شدت قرمز مي شود.

حتي اگه تو اتاقي بخاري روشن باشد و كرم نزده باشم صورتم قرمز مي شو د و مي سوزد!
ممنون مي شم راه كاري معرفي كنيد و توضيحاتي در مورد پوست خودم بدين كه چي كار كنم دچار سوختگي نشوم.:n13:

Last Night
04-03-2015, 16:36
برای شستشویی روزانه صورت با پوست معمولی چی پیشنهاد میدید؟

M.R.S.
04-03-2015, 17:16
برای محافظت پوست معمولی به غیر از استفاده از ضد آفتاب و مرطوب کننده ها شاید واقعا نیازی به استفاده از چیز دیگه ای نباشه

اما برای محافظت بیشتر از پوست و حفظ شادابی پوست محصولات زیادی وجود دارن که به راحتی میشه از داروخانه ها تهیه کرد
و نمیشه گفت این محصولات بدون تاثیر هستند و فقط مسئله اینجاست که چقدر حاضر به هزینه کردن باشین

Life24
04-03-2015, 17:53
من چند سال پیش داکسی سایکلین خوردم برای جوش. تا وقتی خوردم خوب بود و 1 ماه بعد برگشت. درد معده هم گرفتن. تازه با معده پر میخوردم
اگر تجربه الان رو داشتم شاید به جز فیس واش داروی دیگری برای درمان جوش هام مصرف نمی کردم.. چون 25 سالگی خیلی کم میشن
مگر اینکه نوع شدید اون باشه

Atghia
04-03-2015, 17:57

برای شستشوی روزانه پوست صورت برای پوست معمولی من ژل شستشوی هیدرودرم رو پیشنهاد میکنم:n17:

Life24
04-03-2015, 18:09
برای شستشوی روزانه پوست صورت برای پوست معمولی من ژل شستشوی هیدرودرم رو پیشنهاد میکنم:n17:

ژل شستشوی پوست چرب سینره به نظرتون چطوره؟

Life24
04-03-2015, 18:16
سوالي داشتم خدمتتون
پسر 26 ساله هستم

پوست صورت بنده خشك و سفيد و نازك هست و سعي مي كنم هميشه از مرطوب كننده و نرم كننده استفاده كنم. مشكلي كه هست به شدت به نور آفتاب حساس است و امكان سوختن ان بسيار به طوري كه قرمز مي شود. حتي اگه حموم هم برم يا استخر پوست صورتم به شدت قرمز مي شود.

ممنون مي شم راه كاري معرفي كنيد و توضيحاتي در مورد پوست خودم بدين كه چي كار كنم دچار سوختگي نشوم.:n13:

سلام
به نظرم شما یک متخصص پوست خوب بروید. تا انشالله درمان اصولی انجام شود.

Atghia
04-03-2015, 18:37
ژل شستشوی پوست چرب سینره به نظرتون چطوره؟

من از بین ایرانی ها هیدرودرم رو قبول دارم چون شخصا استفاده داشتم در مورد سینره نظری ندارم چون متاسفانه تجربه ای ندارم ازش...

Last Night
04-03-2015, 21:36
برای محافظت پوست معمولی به غیر از استفاده از ضد آفتاب و مرطوب کننده ها شاید واقعا نیازی به استفاده از چیز دیگه ای نباشه

اما برای محافظت بیشتر از پوست و حفظ شادابی پوست محصولات زیادی وجود دارن که به راحتی میشه از داروخانه ها تهیه کرد
و نمیشه گفت این محصولات بدون تاثیر هستند و فقط مسئله اینجاست که چقدر حاضر به هزینه کردن باشین
با تشکر،محصولی که مد نظرم هست موردی باشه که بعد از یک روز کاری با شستشو به وسیله اون هم حفظ بهداشت رعایت بشه و هم اینکه پوست رو دچار خشکی و ... نکنه.
هزینه هم متعادل باشه .
اگه کمک میکنه اقا هستم

Last Night
04-03-2015, 21:40
من از بین ایرانی ها هیدرودرم رو قبول دارم چون شخصا استفاده داشتم در مورد سینره نظری ندارم چون متاسفانه تجربه ای ندارم ازش...
منظور سرکار این ژلی که در ادامه عکسشو میذارم هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
04-03-2015, 21:43
منظور سرکار این ژلی که در ادامه عکسشو میذارم هست؟

بله دوست عزیز همینه
کارایش خوبه+قیمت مناسب

موفق باشید

majid322
04-03-2015, 22:13
بله دوست عزیز همینه
کارایش خوبه+قیمت مناسب

موفق باشید

قیمتش چقدره ؟؟ معمولا چقدره تموم میشه ؟؟

Atghia
04-03-2015, 22:22
قیمتش چقدره ؟؟ معمولا چقدره تموم میشه ؟؟

10 هزار تومن
(البته اون زمان من 6500 میخریدم :دی)
خوب میمونه (والا دقیق نمیدونم ولی بستگی به میزان مصرفتون داره فرضا روزی دوبار استفاده بشه شاید حدودی یکماه و نیم)

بهرحال در مقایسه با شوینده های خارجی قیمتش مناسبه
البته با توجه به نوع پوستتون بخرید
مثلا برای پوست های خشک داره، پوست های چرب و مختلط و...

majid322
04-03-2015, 22:27
10 هزار تومن
(البته اون زمان من 6500 میخریدم :دی)
خوب میمونه (والا دقیق نمیدونم ولی بستگی به میزان مصرفتون داره فرضا روزی دوبار استفاده بشه شاید حدودی یکماه و نیم)

بهرحال در مقایسه با شوینده های خارجی قیمتش مناسبه
البته با توجه به نوع پوستتون بخرید
مثلا برای پوست های خشک داره، پوست های چرب و مختلط و...

من پوستم مختلطه ( منکراتیه :n02: ) پیشونی و اطراف بینیم چربه ، گونه و جاهای دیگه خشک....کدوم محصولو باید بخرم ؟
راستی برا جوشهای سر سفید کارسازه ؟؟

Atghia
04-03-2015, 22:32
من پوستم مختلطه ( منکراتیه :n02: ) پیشونی و اطراف بینیم چربه ، گونه و جاهای دیگه خشک....کدوم محصولو باید بخرم ؟
راستی برا جوشهای سر سفید کارسازه ؟؟

محصولات تحت عنوان ((پوست چرب و مختلط یا چرب تا مختلط)) مخصوص همین مورده که شما میگی:n39:
سر سفید؟:n36: اخه شما از یک شوینده نباید انتظار حالت درمانی داشته باشید...ماکسیمم کارایش اینه که پاک میکنه پوست رو و همچنین به متعادل سازی pH پوستتون کمک میکنه که مثلا(برای ادمهای جوشدار) محیط مساعد جوش نباشه و جوش کمتر ایجاد بشه

majid322
04-03-2015, 22:39
محصولات تحت عنوان ((پوست چرب و مختلط یا چرب تا مختلط)) مخصوص همین مورده که شما میگی:n39:
سر سفید؟:n36: اخه شما از یک شوینده نباید انتظار حالت درمانی داشته باشید...ماکسیمم کارایش اینه که پاک میکنه پوست رو و همچنین به متعادل سازی pH پوستتون کمک میکنه که مثلا(برای ادمهای جوشدار) محیط مساعد جوش نباشه و جوش کمتر ایجاد بشه

منظورم بیشتر همین حالت پیشگیری بود ...ممنون .

Alinda
16-03-2015, 22:45
با سلام
من چند وقت پیش جوش های سر سیاه قسمت چونه و زیر لبم رو دستکاری کردم بعدش دیدم که قرمز و تیره شده و تا چند وقت همون طور موند منم یه صابون لایه بردار گرفتم والان تقریبا دو هفته هست که دارم استفاده میکنم ولی فرقی نکرده.
و یه روز بعد استفاده چونم پوست پوست شده بود و خارش داشت منم یکم با دستم پاکش کردم از اون روز بدتر شده و تیره تر و یه جاهایی از پوستم هم خشک و یه جاهایی هم پوست پوست شده البته خیلی کم. آیا این عادیه باید چی کار کنم؟

Atghia
16-03-2015, 22:54
با سلام
من چند وقت پیش جوش های سر سیاه قسمت چونه و زیر لبم رو دستکاری کردم بعدش دیدم که قرمز و تیره شده و تا چند وقت همون طور موند منم یه صابون لایه بردار گرفتم والان تقریبا دو هفته هست که دارم استفاده میکنم ولی فرقی نکرده.
و یه روز بعد استفاده چونم پوست پوست شده بود و خارش داشت منم یکم با دستم پاکش کردم از اون روز بدتر شده و تیره تر و یه جاهایی از پوستم هم خشک و یه جاهایی هم پوست پوست شده البته خیلی کم. آیا این عادیه باید چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز فکر میکنم که از صابون بیش از حد استفاده کردید پوستتون تحریک شده...
بنظرم بهترین کار مراجعه به پزشک پوست هست

+

وقتی که پوستتون بهتر شد و به حالت عادی برگشت و دیگه خارش و قرمزی نداشتید (التهابش از بین رفت) بهتره از اسکراب صورت استفاده کنید برای از بین بردن جوشهای سرسیاه
(هفته ای دوبار بعد از استحمام)
در واقع به کمک اسکراب شما محتوای جوشهای سرسیاه رو از داخل منافذ پوستتون خارج میکنید
تاکید میکنم در حال حاضر بهتره که دیگه از اون صابون استفاده نکنید و به پزشک مراجعه کنید تا با دارو التهاب پوستتون رو کم کنه

Alinda
16-03-2015, 23:07
سلام دوست عزیز فکر میکنم که از صابون بیش از حد استفاده کردید پوستتون تحریک شده...
بنظرم بهترین کار مراجعه به پزشک پوست هست

+

وقتی که پوستتون بهتر شد و به حالت عادی برگشت و دیگه خارش و قرمزی نداشتید (التهابش از بین رفت) بهتره از اسکراب صورت استفاده کنید برای از بین بردن جوشهای سرسیاه
(هفته ای دوبار بعد از استحمام)
در واقع به کمک اسکراب شما محتوای جوشهای سرسیاه رو از داخل منافذ پوستتون خارج میکنید
تاکید میکنم در حال حاضر بهتره که دیگه از اون صابون استفاده نکنید و به پزشک مراجعه کنید تا با دارو التهاب پوستتون رو کم کنه

خیلی ممنون از جوابتون
راستش روی خود صابون هم نوشته بود هفته ای یک تا دوبار ولی من چون دیدم اثر نداره واسه همون تیرگی زیر لبم به خاطر همین هر روز زدم. :n37:
در ضمن من صابون اسکرلاب فولیکا استفاده میکنم.
پس به نظر شما دیگه صابون نزنم و برم دکتر؟

Atghia
16-03-2015, 23:11
خیلی ممنون از جوابتون
راستش روی خود صابون هم نوشته بود هفته ای یک تا دوبار ولی من چون دیدم اثر نداره واسه همون تیرگی زیر لبم به خاطر همین هر روز زدم. :n37:
در ضمن من صابون اسکرلاب فولیکا استفاده میکنم.
پس به نظر شما دیگه صابون نزنم و برم دکتر؟

بله قطعا دیگه استفاده نکنید
هرنوع لایه برداری زیاد استفاده بشه ممکنه پوست رو اذیت کنه...
البته خیلی پیچیده نیستا احتمالا یک پماد ضد التهاب بهتون بدن:n39:

Alinda
17-03-2015, 01:49
خیلی ممنون از راهنماییتون

majid322
02-04-2015, 23:43
سلام دوستان

یه کرم ضد افتاب رنگی ضد جوش بهم معرفی کنید از مای رنگی استفاده میکنم ولی صورتم جوشهای سر سفید میزنه یه
چیزی میخوام که منافذ پوست رو نبنده و جوش ایجاد نکنه.

Atghia
03-04-2015, 08:25
سلام دوستان

یه کرم ضد افتاب رنگی ضد جوش بهم معرفی کنید از مای رنگی استفاده میکنم ولی صورتم جوشهای سر سفید میزنه یه
کرم ضد افتاب رنگی فاقد چربی الارو ellaro
SPF 50 یا 30
هردوخوبن
باتوجه به رنگ پوستتون بژ روشن یا بژ تبره انتخاب کنید

moslem47
07-04-2015, 17:22
دوستان برای از بین رفتن جای جوش لایه بردار چی پیشنهاد میکنید ؟

Atghia
07-04-2015, 17:58

لایه بردار که تنها کاراییش همین باشه قطعا تجویزش توسط پزشک باید باشه...

ولی اگر پوستتون چرب هست یا مختلط پیشنهاد میکنم از کرم های مرطوب کننده ای که حاوی AHA هستند (اسید میوه و نوعی لایه بردار) استفاده کنید

برای مثال میتونم کرم سبیوم گلوبال از بایودرما رو نام ببرم

روش صحیح مصرف کرمهای لایه بردار:
برای استفاده صحیح کرم‌های لایه‌بردار و نتیجه‌گیری بهتر از مصرف آن باید به این صورت عمل شود:
1-ابتدا و در سه روز اول کرم روی پوست ساعد دست آزمایش شود. چنانچه سرخی، خارش یا تحریک رخ نداد، مصرف آغاز شود. 2-بعد از آزمایش کرم، دو شب در میان، 5 نوبت به مقدار بسیار کم (به اندازه یک عدس) در نواحی کمتر حساس صورت (به جز دور چشم و دور لب) مالیده شود.
3-بعد از آن 5 نوبت، یک شب در میان به همان میزان کم استفاده شود.
4-آن گاه هر شب و به مقداربیشتری (به اندازه یک نخود) در هر نوبت استفاده شود.
5-به دلیل آنکه طی لایه‌برداری، پوست صورت نازک و حساس می‌شود، کرم‌های لایه‌بردار حتما باید در شب استفاده شود تا اشعه UV خورشید پوست را تحریک نکند. همچنین در طول روز از مصرف کافی و صحیح ضدآفتاب با SPF بالای 50 به هیچ وجه کوتاهی نشود.

moslem47
07-04-2015, 21:53
دوستان استفاده از ماسک زردچوبه و ماست برای اقایون هم نوصیه میشه؟
اگه اشتباه نکنم یه جا خوندم زردچوبه واسه از بین بردن موهای زائد استفاده میشه . ریش مون را از بین نبره؟

mdmehry
25-04-2015, 21:43
سلام بهترین کرم ضدچروک دور چشم و پوست صورت چی هست که قیمتش هم معقول باشه؟

Atghia
25-04-2015, 22:13

دکلاره کرم مولتی لیفت=برای سنین نه چندان پایین! (قیمت حدود 130)
دکلاره کرم Q10= برای سنین میانی(100هزار تومن)

کرم دورچشم برای سنین معمولی= بایودرما (52 هزار تومن)
کرم دور چشم قوی برای سنین بالاتر=از برند لیراک(قیمت بالای 200 تومن)
کرم دور چشم تاثیرگذار=نوتری لیپید دکلره (82 تومن)

پ.ن: صرفا تجارب شخصیم هست من از برندهای دیگه خیلی اطلاع ندارم اما محصولات دکلره رو به شدت تایید میکنم:n17:

mdmehry
25-04-2015, 22:57

moslem47
26-04-2015, 17:21
دوستان کرم با قیمت مناسب برای موارد زیر چی پیشنهاد میکنید؟
1. ضد افتاب مردانه
2. مرطوب کننده پوست صورت
3. روشن کننده و از بین بردن جای جوش ها

Atghia
26-04-2015, 20:45
دوستان کرم با قیمت مناسب برای موارد زیر چی پیشنهاد میکنید؟
1. ضد افتاب مردانه
2. مرطوب کننده پوست صورت
3. روشن کننده و از بین بردن جای جوش ها
حدود قیمتی مدنظرتون چقدره؟
بهرحال پیشنهاد من ایناست:

1- زنونه مردونه نداره کرم ضد افتاب ellaro (الارو) رو پیشنهاد میکنم که spf 50 یا 30 داره و رنگی یا فاقد رنگ با توجه به جنس پوستتون معمولی یا مخصوص پوست های چرب تهیه کنید
2-مرطوب کننده ی بایودرما (سبیوم گلوبال با خاصیت مرطوب کنندگی و لایه برداری پوستهای چرب)
3-همان گزینه 2 :دی در واقع گزینه 2 و 3 میتونه یکجا باشه:n39:

ba maram
26-04-2015, 23:12
سلام دوستان
من مشکلی که با پوست صورتم دارم این هست که اکثرا در 2 سانتی متری از زیر چشمای (روی گونه هام) پوستم قرمز هست یعنی زیاد توی چشم نیستا
اما همیشه هست و می خوام یک دست و صاف و تمیز باشه
به نظرتون اینا جای جوشاست که مونده (چون حس می کنم نقطه نقطه ی ریز هست -- مثل جای سوختن روی پوست نیست-- )؟
اگر هست چی پیشنهاد میدید؟
ضمنا اگر کرمی برای از بین بردنش هست مقطعی هست یا دائمی ؟
ممنون

migmig3000
26-05-2015, 19:54
دوستان این راکوتان علاوه بر کبد باعث ناراحتی معده هم میشه؟

Greedy
02-06-2015, 16:18
سلام
من حدود یه ماه پیش ابله مرغان گرفتم . با اینکه دستکاری هم نکردم ولی جای تعدادی از تاول ها و جوش ها موند رو صورتم . دیروز رفتم متخصص پوست کرم ترتینوئین تجویز کرد .
کسی از دوستان تجربه استفاده ازش داشته و ایا نتیجه گرفته یا نه ؟

mohsen0000000000
17-06-2015, 06:24
سلام.
فکر کنم دراماتیک سبوریک دارم که نمیدونم مربوط به پوست هست یا مو .مال من که هر دوتاش رو درگیر کرده
تو ابرو هام و روی بینی و کمی اطراف اون پوسته پوسته همراه با خارش و قرمزی داره.ایا کرم کتوکونازل براش خوبه؟
پوست سرم التهاب شدید خارش و ریزش مو داره .قبلا سلنیو سولفاید استفاده میکردم مشکل موقتی حل میشد .اگه دو هفته استفاده نکنم این مشکل عود میشه .ایا باز هم ادامه بدم.
ممنون

Life24
17-06-2015, 08:50
سلام.
فکر کنم دراماتیک سبوریک دارم که نمیدونم مربوط به پوست هست یا مو .مال من که هر دوتاش رو درگیر کرده
تو ابرو هام و روی بینی و کمی اطراف اون پوسته پوسته همراه با خارش و قرمزی داره.ایا کرم کتوکونازل براش خوبه؟
پوست سرم التهاب شدید خارش و ریزش مو داره .قبلا سلنیو سولفاید استفاده میکردم مشکل موقتی حل میشد .اگه دو هفته استفاده نکنم این مشکل عود میشه .ایا باز هم ادامه بدم.
ممنون

سلام
دوست عزیز من با این بیماری بیش از 1 سال هست . سر و کله میزنم.
پیشنهاد من به شما عدم مصرف دارو به صورت خود سرانه هست و مراجعه به متخصص پوست و مو هست و اینکه تحت نظر باشید
چون این بیماری عود میکنه و با یک ویزیت هم خوب نمیشه
البته بستگی به شرایط بیمار هم داره. هر چند استرس و اضطراب این بیماری رو بدتر میکنه
شاید نیاز باشه دارو خوراکی مثل کپسول های ضد قارچ به شما بدهند
یا داروی های ترکیبی

mohsen0000000000
17-06-2015, 08:56
سلام
دوست عزیز من با این بیماری بیش از 1 سال هست . سر و کله میزنم.
پیشنهاد من به شما عدم مصرف دارو به صورت خود سرانه هست و مراجعه به متخصص پوست و مو هست و اینکه تحت نظر باشید
چون این بیماری عود میکنه و با یک ویزیت هم خوب نمیشه
البته بستگی به شرایط بیمار هم داره. هر چند استرس و اضطراب این بیماری رو بدتر میکنه
شاید نیاز باشه دارو خوراکی مثل کپسول های ضد قارچ به شما بدهند
یا داروی های ترکیبی
ممنون
سلنیوم سولفاید رو دکتر داده .
من دیگه نرفتم دکتر ،
الان بینی و ابرو هم درگیر شده

Life24
17-06-2015, 10:13
ممنون
سلنیوم سولفاید رو دکتر داده .
من دیگه نرفتم دکتر ،
الان بینی و ابرو هم درگیر شده

حتما پزشک متخصص پوست و مو بروید تا بیماری گسترش پیدا نکرده.
شاید نیاز به داروی خوراکی یا تعویض شامپو یا کرم باشد.
چند سالتونه؟

Life24
17-06-2015, 15:54
تر خداداد امینی فوق تخصص پوست و مو در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت: تحقیقات علمی نشان می‌دهد مصرف ویتامین e نه تنها جلوی ریزش مو‌ها را گرفته بلکه باعث پرپشت‌تر شدن آن‌ها نیزمی‌شود.

وی افزود: همچنین این ویتامین مفید در کاهش شوره سر بسیار موثر است.

این متخصص خاطر نشان کرد: مصرف دوز بالای ۱۰۰۰ واحد در روز می‌تواند به جای تقویت مو‌ها، موجب ریزش آن‌ها شود که البته پس از توقف مصرف دوز بالای این ویتامین، رشد مو‌ها به حالت طبیعی برمی‌گردد.

امینی تصریح کرد: این ویتامین مفید، نه تنها خشکی مو‌ها را از بین می‌برد بلکه با تقویت ساقه مو‌ها موجب رفع موخوره می‌شود.

poria-m
18-06-2015, 20:36
سلام.
سوال هایی درمورد لیز خال های سطحی صورت داشتم.
-آیا برداشت این خال ها در چند جلسه انجام میگیره؟فاصله زمانیش چقدر هس؟

-آیا پس از لیزر کردن خال های سطحی جاش رو صورت باقی میمونه؟

-وقتی با لیزر خال رو از بین ببرن جای اولیه اون(پس از رفت از پیش دکتر)چگونه هس؟

-پس از چند مدت دیگه میشه دوباره خال سطحی دیگه ای رو با لیزر از بین برد؟

poria-m
19-06-2015, 17:08
سلام.
سوال هایی درمورد لیز خال های سطحی صورت داشتم.
-آیا برداشت این خال ها در چند جلسه انجام میگیره؟فاصله زمانیش چقدر هس؟

-آیا پس از لیزر کردن خال های سطحی جاش رو صورت باقی میمونه؟

-وقتی با لیزر خال رو از بین ببرن جای اولیه اون(پس از رفت از پیش دکتر)چگونه هس؟

-پس از چند مدت دیگه میشه دوباره خال سطحی دیگه ای رو با لیزر از بین برد؟
لطفا جواب بدین.

XXS
20-06-2015, 13:25
سلام
اساتید چن وقتیه رو صورتم لکه های قهوه ای خیلی ریز به وجود اومده قبلنا هم بوده ولی حالا چن تا دیگه هم اضافه شده ضد افتاب هم میزنم ولی صورتم خارش میگیره.
به نظره شما چه کنم؟

Life24
20-06-2015, 16:37
سلام
اساتید چن وقتیه رو صورتم لکه های قهوه ای خیلی ریز به وجود اومده قبلنا هم بوده ولی حالا چن تا دیگه هم اضافه شده ضد افتاب هم میزنم ولی صورتم خارش میگیره.
به نظره شما چه کنم؟

سلام
مطمئن هستید از افتاب هست؟
آیا ضدافتاب متناسب به پوست شما هست؟ مثلا پوست چرب باید ضد افتاب بدون چربی مصرف کنند. اگر این ضد افتاب بهتون نمی سازه. مارک دیگری رو استفاده کنید.
علاوه بر ضد آفتاب شما از پوشش های فیزیکی هم استفاده کنید. مثل کلاه های نقاب دار..
یا الان در تابستان در ساعات اوج افتاب از ساعت 11 تا 4-5 بعد از ظهر اگر میتونید بیرون نرید. اگر هم میروید سعی کنید در افتاب کمتر باشید مثلا با راه رفتن در سایه

غول مرحله اخر
14-08-2015, 23:21
سلام
من روی صورتم تعدای جوش قرمز رنگ هستش
نمیدونم دقیقل اسمشو چی میگن! آکنه یا چیز دیگه
آخه کلی بیماری پوستی داریم
تابستونا ظاهر میشه. راه درمانش چیه؟؟؟

M.R.S.
15-08-2015, 15:16
برای تشخیص توصیف ضایعه،خارش،چگونگی شروع وسن هم مهمه
اما معمولا ضایعات اینچنینی مربوط به آکنه هست؛درمان هم بستگی.به سن و جنس و شرایط بیمار داره

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

masoudtr
15-08-2015, 21:02
من 28 سالمه و سر ام خیلی توش جوش میزنه
وزن ام 90 و قدم هم 182 هست
چکار کنم که جوش ها کم بشه و رد اش بره؟

M.R.S.
15-08-2015, 21:33
برای درمان در مرحله اول از ترکیب آنتی بیوتیک خوراکی و موضعی استفاده میشه.
برای درمان میتونین به پزشک عمومی یا متخصص پوست و مو مراجعه کنید

غول مرحله اخر
16-08-2015, 20:58
برای تشخیص توصیف ضایعه،خارش،چگونگی شروع وسن هم مهمه
اما معمولا ضایعات اینچنینی مربوط به آکنه هست؛درمان هم بستگی.به سن و جنس و شرایط بیمار داره

شروع همیشه از فصل تابستون هستش
فصل های دیگه خبری نیست
شمال هم هواش مرطوب و شرجی هستش
سنم 24
برای درمان چه بکنم؟

M.R.S.
16-08-2015, 21:28
شروع همیشه از فصل تابستون هستش
فصل های دیگه خبری نیست
شمال هم هواش مرطوب و شرجی هستش
سنم 24
برای درمان چه بکنم؟

Atghia
21-08-2015, 21:06

مشخصه ها :
- درمان سريع جوش هاي موضعي و التهابي
- درمان آکنه هاي مقاوم
- لايه بردار بدون ايجاد سوزش
- برطرف کننده قرمزي و لک ناشي از جوش بدون ايجاد حساسيت و التهاب
- حاوي هيالورونيک اسيد
روش مصرف :
روزي يک الي دو بار روي پوست تميز استفاده شود.

توضیح: خیلی از دوستان قبل از این دنبال یه کرم مناسب میگشتن...اینو معرفی کردم چون واقعا کرم خوبیه و شاید بدرد کسی بخوره:n40:

پروین زرگران
11-09-2015, 16:35
من 28 سالمه و سر ام خیلی توش جوش میزنه
وزن ام 90 و قدم هم 182 هست
چکار کنم که جوش ها کم بشه و رد اش بره؟

در بیشتر مواقع داکسی سایکیلین میدن

ba maram
13-09-2015, 18:30
کسی می دونه آیا مخلوط عسل و مقداری آب لیمو توی جوش های زیر پوستی و لایه برداری پوست صورت تاثیر داره یا نه ؟
توی نت که سرچ کردم جواب مثبت بود اما اگر کسی تجربه شخصی با درمان های گیاهی یا طبیعی داره لطفا بگه
واسه یه نفر می خوام :n01:

Atghia
13-09-2015, 19:41
کسی می دونه آیا مخلوط عسل و مقداری آب لیمو توی جوش های زیر پوستی و لایه برداری پوست صورت تاثیر داره یا نه ؟
توی نت که سرچ کردم جواب مثبت بود اما اگر کسی تجربه شخصی با درمان های گیاهی یا طبیعی داره لطفا بگه
واسه یه نفر می خوام :n01:

ماسک عسل لیموترش اثر ضدالتهابی خوبی داره اما اون اثری که بخواید خیلی قابل توجه باشه...برای پوستهای عادی اره خیلی خوبه اما اونایی که مشکل جوش اساسی دارن اثری نداره (نظر شخصی)

brad pitt
13-09-2015, 23:42
سلام

میکرودرم آیا باعث صاف شدن و رفع چروکهای ریز هم میشه ؟
پوست یکدست صاف بشود ؟

ممنون

ba maram
14-09-2015, 00:18
ماسک عسل لیموترش اثر ضدالتهابی خوبی داره اما اون اثری که بخواید خیلی قابل توجه باشه...برای پوستهای عادی اره خیلی خوبه اما اونایی که مشکل جوش اساسی دارن اثری نداره (نظر شخصی)

نه جوشای سطحی داره و کم
به چه مدت و چند شب در هفته باید ماسک گذاشته شه؟

Atghia
14-09-2015, 17:07
نه جوشای سطحی داره و کم

ماسک های طبیعی منعی نداره خصوصا اینکه لایه بردار هم نیست اگر از حضور لیمو صرفه نظر کنیم :دی
فکر کنم یک شب در میون خیلی خوب باشه
فقط اگر کمی پوستشون قرمز شد که در مورد این ماسک بسیار بعیده چند شب نزنه بعد میتونه دوباره استفاده کنه
موفق باشید

- - - Updated - - -

نه جوشای سطحی داره و کم

ماسک های طبیعی منعی نداره خصوصا اینکه لایه بردار هم نیست اگر از حضور لیمو صرفه نظر کنیم :دی
فکر کنم یک شب در میون خیلی خوب باشه
فقط اگر کمی پوستشون قرمز شد که در مورد این ماسک بسیار بعیده چند شب نزنه بعد میتونه دوباره استفاده کنه
موفق باشید

موسی الرضا
29-09-2015, 02:59
سلام دوستان
من مشکلی که با پوست صورتم دارم این هست که اکثرا در 2 سانتی متری از زیر چشمای (روی گونه هام) پوستم قرمز هست یعنی زیاد توی چشم نیستا
اما همیشه هست و می خوام یک دست و صاف و تمیز باشه
به نظرتون اینا جای جوشاست که مونده (چون حس می کنم نقطه نقطه ی ریز هست -- مثل جای سوختن روی پوست نیست-- )؟
اگر هست چی پیشنهاد میدید؟
ضمنا اگر کرمی برای از بین بردنش هست مقطعی هست یا دائمی ؟
ممنون

سوال رو کامل بپرس تا بهت بگم ... منظورت جوش صورت یا بدن

سوالي داشتم خدمتتون
پسر 26 ساله هستم

یه مشاور پوست و مو خوب میشناسم اگه میخوای در مورد مشکلت ازش بپرسم؟؟

a6543210
29-09-2015, 23:26
یه مشاور پوست و مو خوب میشناسم اگه میخوای در مورد مشکلت ازش بپرسم؟؟اگه بپرسین ممنون می شم! ولی فک می کنم باید تا آخر عمر با کرم و ضد آفتاب باید انس بگیرم!:n03:

- - - Updated - - -

یه مشاور پوست و مو خوب میشناسم اگه میخوای در مورد مشکلت ازش بپرسم؟؟اگه بپرسین ممنون می شم! ولی فک می کنم باید تا آخر عمر با کرم و ضد آفتاب باید انس بگیرم!:n03:

brad pitt
07-10-2015, 00:54
سلام
دو سوال

1.آیا میکرودرم باعث یکدست شدن تمام سطوح پوست صورت میشه و تا حدودی چروک صورت و از بین میبره؟

2.من چون بدنسازی میرم موهای بدن یا با ماشین اصلاح بدن یا موبر میزنم اما بعدش شدید جوشای قرمز میزنه. باید چکار کنم؟ ژل بعد از اصلاح سینره خوبه؟

ممنون

moslem47
11-10-2015, 18:31
سوال رو کامل بپرس تا بهت بگم ... منظورت جوش صورت یا بدن

جوش صورت..................

saadat68
06-11-2015, 17:41
سلام حین مصرف راکوتان

برای خشکی لب از چرب لب که ویتامین آ داشته باشه میشه استفاده کرد ؟ یا نه ویتامین آ نباید داشته باشه ؟

Atghia
07-11-2015, 23:20
سلام حین مصرف راکوتان

برای خشکی لب از چرب لب که ویتامین آ داشته باشه میشه استفاده کرد ؟ یا نه ویتامین آ نباید داشته باشه ؟

نه مشکلی نیست (من استفاده میکردم البته فقط یک مدت و بیشتر از نرم کننده لب labelo که اکثر داروخونه ها دارن استفاده میکردم)

Moayeri1372
17-11-2015, 16:41
دوستان صورت و کمرم خیلی جوش میزنه

دکتر دندان پزشک واسه عفونت دندونم آموکسی سیلین و مترونیدازول تجویز کرد و تا مدتی که این دو دارو رو میخوردم

توی این مدت حتی یک جوش هم نزدم ولی بعد از اتمام دارو قطعش کردم چون میگن آنتی بیوتیک طولانی مصرف بشه بدن بهش مقاوم میشه

حالا یه راهکار یا دارو گیاهی سراغ ندارین که بتونه کار آموکسی سیلین و مترونیدازول رو انجام بده؟

Life24
17-11-2015, 20:40
دوستان صورت و کمرم خیلی جوش میزنه

دکتر دندان پزشک واسه عفونت دندونم آموکسی سیلین و مترونیدازول تجویز کرد و تا مدتی که این دو دارو رو میخوردم

توی این مدت حتی یک جوش هم نزدم ولی بعد از اتمام دارو قطعش کردم چون میگن آنتی بیوتیک طولانی مصرف بشه بدن بهش مقاوم میشه

حالا یه راهکار یا دارو گیاهی سراغ ندارین که بتونه کار آموکسی سیلین و مترونیدازول رو انجام بده؟

سلام
تا بوده همین بوده! مصرف انتی بیوتیک ها ، آب بر روی آتش است اما آتش رو خاموش نمیکنه و بعد از قطعش شعله ور میشه!
من سال 90 و 91 داکسی سایکلین مصرف میکردم. چند ماه بعد از قطعش باز برگشت. بماند که معده رو هم داغون میکنه.
من اگر تجربه الان رو داشتم. جز یک فیس واش ، دنبال درمان جوش نمیرفتم. چون بالای 25 فروکش و در نهایت به مرور قطزع میشه

sanam.b
27-11-2015, 16:00
با سلام به همه دوستان
تا چایی که من شنیدم میگن خانمها از ۳۰ سال به بالا باید از محصولات کلاژن ساز استفاده کند
حالا محصولات کلاژن ساز چه فرقی با سفت کننده صورت دارند؟
توایران چند تا شرکت هست که این محصولات روتهیه کنه و کدومش بهتره؟
تا جایی که من شندیدم میگن محصولات سینره خیلی خوبن
ولی اون رو امتحان نکردم
از دوستان کسی نظری نداره؟
من الان 36 سالمه نمی دونم محصولات کلاژن ساز مصرف کنم یا سفت کننده صورت؟ و بعدم باید چه مارکی بگیرم؟
محصولات خارجی 100تومن به بالا هستن ونمی دونم آیا ارزش خریدن دارن یا نه

Atghia
27-11-2015, 20:54
با سلام به همه دوستان
تا چایی که من شنیدم میگن خانمها از ۳۰ سال به بالا باید از محصولات کلاژن ساز استفاده کند
حالا محصولات کلاژن ساز چه فرقی با سفت کننده صورت دارند؟
توایران چند تا شرکت هست که این محصولات روتهیه کنه و کدومش بهتره؟
تا جایی که من شندیدم میگن محصولات سینره خیلی خوبن
ولی اون رو امتحان نکردم
از دوستان کسی نظری نداره؟
من الان 36 سالمه نمی دونم محصولات کلاژن ساز مصرف کنم یا سفت کننده صورت؟ و بعدم باید چه مارکی بگیرم؟
محصولات خارجی 100تومن به بالا هستن ونمی دونم آیا ارزش خریدن دارن یا نه

نمیدونم دقیقا با چه اسمی هست اما موضوع اصلی اینه که یکسری از محصولات به دلیل ترکیبات خاصی که دارن روند سلول سازی پوست رو تسریع میکنند بنابراین پوست حالت شادابتر و بهتری پیدا میکنه و از اون حالت خمودی و افتادگی که با گذر زمان و خیلی هم نامحسوس ایجاد میشه جلوگیری میکنه...

در مورد محصولات ایرانی به هیچ عنوان نظری ندارم اما از بین محصولات دیگه بهترین حالت محصولات لیراک هستند که البته بسیار هم گرونند اما کاملا موثرند و در درجه بعدی به شدت از طرفداران محصولات دکلاره(دکلره) هستم.

و نکته دیگه اینکه صرفا برحسب تجربه شخصی میگم: مدتها من جز ضد افتاب و کرم پودر معمولی چیزه خاص دیگه ای استفاده نمیکردم و میگفتم کرم اونقدرها هم نمیتونه تاثیرگذار باشه اما وقتی به اصرار یکی از نزدیکان به یکی از پزشکان تقریبا مشهورمراجعه کردم با صرف هزینه نه چندان کم چندین و چند مدل کرم از برندهای اوریاژ، آیسیس فارما و ACM دز موارد مختلف تهیه کردم و بعد از گذشت 3 هفته به وضوح دیدم که چقدر تاثیرگذار هستند!
منتهی نکته اینه که باید به طور مداوم و بصورت پیگیر مصرف داشت و کوتاهی در این امر باعث میشه عملا فرقی به حالتون نکنه...

موسی الرضا
30-11-2015, 01:40
هرکی مشکل پوست و مو داشت با این شماره تماس بگیره میتونم کمکش کنم
رجبعلی زاده 09359506370

saadat68
30-11-2015, 04:10
سلام
صورت من جوش میزنه که خب دارم راکوتان میخورم
ولی یه جای جوش به صورت برجسته به وجود اومد که بعد از ماه ها از بین نمیره عین یه جوش زیر پوستی کوچیک هست ولی جوش نیست
اینو چی جوری از بین میشه برد ؟

ali_ab
30-11-2015, 16:19
با سلام به دوستان عزیز
به خاطر شرایط کاری که دارم مدام زیر نور افتاب هستم . پوست صورتم سفید و چرب هست.چه محصولی رو پیشنهاد می فرمایید که شادابی و شفافیت پوستم برگرده و همچنین چین و چروک و لک هایی که به خاطر افزایش سن به روی صورت ایجاد میشه برطرف بشن و یا با سرعت کمتری ایجاد بشن. شنیدم که کرم هایی حاوی ویتامین c مفید هستن.
با اینکه 34-5 سال بیشتر ندارم دوستانی که بعد از 3-4 سال من رو میبینن میگن چقدر صورتت پیر شده :n01: اهل هیچ دود و دمی هم نیستم
از کمک دوستان سپاسگزارم
ایام به کام باد

- - - Updated - - -

با سلام به دوستان عزیز
به خاطر شرایط کاری که دارم مدام زیر نور افتاب هستم . پوست صورتم سفید و چرب هست.چه محصولی رو پیشنهاد می فرمایید که شادابی و شفافیت پوستم برگرده و همچنین چین و چروک و لک هایی که به خاطر افزایش سن به روی صورت ایجاد میشه برطرف بشن و یا با سرعت کمتری ایجاد بشن. شنیدم که کرم هایی حاوی ویتامین c مفید هستن.
با اینکه 34-5 سال بیشتر ندارم دوستانی که بعد از 3-4 سال من رو میبینن میگن چقدر صورتت پیر شده :n01: اهل هیچ دود و دمی هم نیستم
از کمک دوستان سپاسگزارم
ایام به کام باد

Atghia
30-11-2015, 23:02
با سلام به دوستان عزیز
از کمک دوستان سپاسگزارم
ایام به کام باد

- - - Updated - - -

با سلام به دوستان عزیز
از کمک دوستان سپاسگزارم
ایام به کام باد

کرم ترمیم کننده اکسفولیاک نوروا یک مرطوب کننده ی قوی برای پوست های چرب هست. اینو مداوم استفاده کنید...براتون ضد افتاب با توجه به شغلتون واجبه...حدالامکان کلاه هم بگذارید حتما

کلا برای داشتن یک پوست شاداب خوردن مایعات کافی+ضدافتاب+ مرطوب کننده
این سه مورد عالی هستند.

Atghia
30-11-2015, 23:04
سلام
صورت من جوش میزنه که خب دارم راکوتان میخورم
ولی یه جای جوش به صورت برجسته به وجود اومد که بعد از ماه ها از بین نمیره عین یه جوش زیر پوستی کوچیک هست ولی جوش نیست
اینو چی جوری از بین میشه برد ؟

به پزشکتون بگید براتون تخلیه کنه (اگر جوش زیر پوستی هست)

alexjon
01-12-2015, 01:14
حدود قیمتی مدنظرتون چقدره؟
بهرحال پیشنهاد من ایناست:

1- زنونه مردونه نداره کرم ضد افتاب ellaro (الارو) رو پیشنهاد میکنم که spf 50 یا 30 داره و رنگی یا فاقد رنگ با توجه به جنس پوستتون معمولی یا مخصوص پوست های چرب تهیه کنید
2-مرطوب کننده ی بایودرما (سبیوم گلوبال با خاصیت مرطوب کنندگی و لایه برداری پوستهای چرب)
3-همان گزینه 2 :دی در واقع گزینه 2 و 3 میتونه یکجا باشه:n39:
ببخشید ولی به هیچ وجه الارو رو به کسی معرفی نکنین که بعد قطع یا مصرف یه دوره پوست به حدی بهم می ریزه که درست کرنش کار هرکسی نیست

و این که تجربه ثابت کرده یا ایرانی بخریم یا خارجی تحت لیسانس به هیچ کاری نمیاد الارو هم کلن ببوسیم بذاریم کنار:n16:

alexjon
01-12-2015, 01:29
سلام دوستان

ضد افتاب اکسفولیاک مناسبه ترشح چربی پوستو کنترل میکنه پوشش روی صورت هم عالیه ولی اگه پوستون یه دست نیست بایوتاچ بهتره
تجربه شخصی من اینهکه بایوتاج بخرین حالا یه کم قیمتش بیشتره ولی ارزش داره استفاده شه ضد افتاب ضد لکه:n16:

saadat68
01-12-2015, 05:17
به پزشکتون بگید براتون تخلیه کنه (اگر جوش زیر پوستی هست)
نه گفتم که جوش نیست جا جوشه برجستگی هست

Atghia
01-12-2015, 21:02
ببخشید ولی به هیچ وجه الارو رو به کسی معرفی نکنین که بعد قطع یا مصرف یه دوره پوست به حدی بهم می ریزه که درست کرنش کار هرکسی نیست

و این که تجربه ثابت کرده یا ایرانی بخریم یا خارجی تحت لیسانس به هیچ کاری نمیاد الارو هم کلن ببوسیم بذاریم کنار:n16:

دوست گرامی من کسی نیستم برای کسی نسخه بپیچم و کسانی که بخوان مشکل پوستشون رو از تجربه دیگران حل کنند باید درصدی ریسک رو بپذیرن
قطعا بهترین معرف پزشک پوست هست نه توصیه فرد ایکس و ایگرگ

به شایعات و حرفهای نقل قولی از دیگران کاری ندارم من چون از الارو مدت زیادی استفاده کردم و راضی بودم توصیش کردم چون بین برندهایی که تا اون زمان مصرف داشتم کاور متوسط رو به خوب داشت همراه با سبک بودنش که س خفگی پوست رو نمیداد! ولی الان باز هم صرفا برحسب تجربه آیسیس فارما رو به هربرندی ترجیح میدم...

قطعا اینجا همه پزشک نیستند...روی پوست من تاثیر سویی نداشت وگرنه نیازی به تعریف بیهوده نیست حالا یا ایرانی بوده تحت لیسانس بوده یا اصل فرانسه

laxer
02-12-2015, 00:51
دوستان جدا توصیه میکنم ایزوترتینوئین (راکوتان) مصرف نکنید. (مگر با نجویز متخصص پوست)
عوارض ماندگاری بر چشم ، کبد و خون میگذارد.
رده دارو های ویتامین A برای بدن سمی هستند هرچند به عنوان دارو بفروش برسند....
مصرف این دارو برای افراد حامله اکیدا ممنوع و در کلاس X قرار دارد.

saadat68
02-12-2015, 01:10
دوستان جدا توصیه میکنم ایزوترتینوئین (راکوتان) مصرف نکنید. (مگر با نجویز متخصص پوست)
چطور ؟ مصرف کردی مگه؟

laxer
02-12-2015, 02:19
چطور ؟ مصرف کردی مگه؟
خیر،
از روی کتب مرجع پزشکی و مراجعان در دوره اینترنی.

alexjon
03-12-2015, 00:46
دوست گرامی من کسی نیستم برای کسی نسخه بپیچم و کسانی که بخوان مشکل پوستشون رو از تجربه دیگران حل کنند باید درصدی ریسک رو بپذیرن
قطعا بهترین معرف پزشک پوست هست نه توصیه فرد ایکس و ایگرگ

به شایعات و حرفهای نقل قولی از دیگران کاری ندارم من چون از الارو مدت زیادی استفاده کردم و راضی بودم توصیش کردم چون بین برندهایی که تا اون زمان مصرف داشتم کاور متوسط رو به خوب داشت همراه با سبک بودنش که س خفگی پوست رو نمیداد! ولی الان باز هم صرفا برحسب تجربه آیسیس فارما رو به هربرندی ترجیح میدم...

قطعا اینجا همه پزشک نیستند...روی پوست من تاثیر سویی نداشت وگرنه نیازی به تعریف بیهوده نیست حالا یا ایرانی بوده تحت لیسانس بوده یا اصل فرانسه
می دونم برحسب تجربه میگید منم دقیقن برحسب تجربه میگم
درمورد ایسیس هم کاملن موافقم مخصوصن ضدافتابش بی نظیره ♥

Atghia
03-12-2015, 12:22

به عنوان کسی که دو دوره به طور کامل رواکوتان مصرف کرده!!! کاملا تایید میکنم
مخصوصا وقتی عوارضش رو تحمل کنی و نتیجه هم نگیری دیگه میشه محشر:n15:

saadat68
06-12-2015, 00:13
به عنوان کسی که دو دوره به طور کامل رواکوتان مصرف کرده!!! کاملا تایید میکنم
مخصوصا وقتی عوارضش رو تحمل کنی و نتیجه هم نگیری دیگه میشه محشر:n15:

شما خانم هستین ؟ شاید جوش های شما هورمونی هست ؟ روی جوش هورمونی که مختص خانم هاست جواب نمیده

laxer
06-12-2015, 14:15
شما خانم هستین ؟ شاید جوش های شما هورمونی هست ؟ روی جوش هورمونی که مختص خانم هاست جواب نمیده

در تاپیکی که ایجاد کرده بودید یک طومار متن نوشتم ... آخرشم که هیچ ... ( خوندید اصلا؟)

جوش هورمونی ربطی به جنس نداره ...

راکوتان هم ربطی به هورمون نداره .... روی عدد چربی پوست اثر میکنه ، حالا جوش چه هورمونی باشه چه غیر هورمونی.

saadat68
07-12-2015, 11:06
در تاپیکی که ایجاد کرده بودید یک طومار متن نوشتم ... آخرشم که هیچ ... ( خوندید اصلا؟)

جوش هورمونی ربطی به جنس نداره ...

راکوتان هم ربطی به هورمون نداره .... روی عدد چربی پوست اثر میکنه ، حالا جوش چه هورمونی باشه چه غیر هورمونی.
بله خوندم
منتها یک کاربر دیگه مخالف حرف شما زد بنابراین من به جمع بندی نرسیدم
در مورد حرف دوم شما راکوتان روی جوش هورمونی تاثیری به اون صورت نداره درو واقع تا وقتی مصرف میشه خوب هست وقتی قطع شد بر میگرده
این گفته دکتر هست

arash-king
07-12-2015, 17:48
دوستان زیر گونه سمت چپ صورتم یه جوش زده بود، چندان وخیم به نظر نمی‌رسید و البته کاری هم باهاش نداشتم
و دست بهش نزدم . الان چند روزه میگذره و هم ورم کرده هم به شدت قرمز شده !!!
مخصوصا امروز، چون دیشب روی همون گونه خوابیدم و الان قرمز پررنگ شده !!!

توی چندتا سایت خوندم که "وقتی چند روز از ایجاد یه جوش روی صورت میگذره، با حوله گرم میشه برطرفش کرد."
درسته؟!

laxer
08-12-2015, 03:24
بله خوندم
در مورد حرف دوم شما راکوتان روی جوش هورمونی تاثیری به اون صورت نداره درو واقع تا وقتی مصرف میشه خوب هست وقتی قطع شد بر میگرده
این گفته دکتر هست

روی همه جوش ها به همین صورت تاثیر دارد تا وقتی میخوری اثر میکنه .

اگر دوره کامل رو طولانی رو طی کنید درصد عود میاد پایین تر.

- - - Updated - - -

بله خوندم
این گفته دکتر هست

saadat68
09-12-2015, 02:57

- - - Updated - - -

آقا اینجوری هم نیست من از چندین نفر هم توی دنیای واقعی هم دنیای مجازی شنیدم کامل اثر کرده
ولی روی جوش های هورمونی اثر نمیکنه برگشت داره برای همین پرسیده بودم مردها هم جوش هورمونی دارند یا نه

Atghia
09-12-2015, 21:55
آقا اینجوری هم نیست من از چندین نفر هم توی دنیای واقعی هم دنیای مجازی شنیدم کامل اثر کرده
ولی روی جوش های هورمونی اثر نمیکنه برگشت داره برای همین پرسیده بودم مردها هم جوش هورمونی دارند یا نه

دوست گرامی کاربر laxer پزشک هستند....بنابراین قطعا مطلبی که بیان کردند ناشی از شنیده ها و گفته های اینور اونور نیست و منبع و مرجع علمی داره
درصد اثربخشی این دارو بیش از 90 درصد موارد هست و در مواردی که عود مجدد هست تفکیک جنسیتی در نظر گرفته نشده که شما به نقش هورمون ربطش میدی!
ضمنا کسی مشکل هورمونی داشته باشه با داروهای خاص اون درمان میشه

laxer
10-12-2015, 06:32

دوره استاندارد این دارو 90 روز هست، اگر این دوره تکمیل بشه برگشت و عود آکنه بشدت میاد پایین.
ولی معمولا فرد دارو رو فوقش برای 4 هفته مصرف میکنه و بعد اون معمولا جوش ها برمیگردن.
در خیلی از موارد پزشک 90 روز دارو رو برای فرد تجویز میکنه ولی دوزاژ مناسبی رو در نظر نمیگیره و این باعث میشه آکنه عود داشته باشه.

در کل زمانی اثر بخش است که هم دوره و هم دوز دارو بدرستی تعیین شده باشند.

دوست عزیزی که در بالا جواب دادن صحیح میفرمایند ، کسی که مشکل هورمونی داشته باشه عموما هورمون تراپی میشه و نیازی به راکوتان برای جوش هاش نداره. ( بعد هورمون تراپی آکنه ناشی از هورمون از بین میره)

برای مردان که هورمون تراپی برای آکنه تجویز نمیشه از راکوتان استفاده میشه که اگر دوره درمان کامل طی بشه عود آکنه نادره. ، اگرم عود کرد میشه یک دوره کوتاه دوباره دارو رو تجویز کرد.

منظور من از اینکه "تا میخوری اثر داره" بیشتر این بود که دوره درمان زیر 90 روز به این صورت است ... و معمولا در ایران هم دوره درمان زیر 90 روزه ... ( عوارض دارو در بسیاری از موارد غیر قابل تحمل)

خیلی از پزشکان از این دارو میترسن و واقعا هم جرات میخواد تجویز این دارو ... چون اولا باید آزمایش خون داد ( برای کبد ، چربی و ...) دوما این آزمایشات رو هم باید هر سه هفته یکبار دوباره انجام داد سوما عوارض غیر قابل پیش بینی دارو رو هم باید در نظر گرفت.

saadat68
12-12-2015, 02:58
دوست گرامی کاربر laxer پزشک هستند....بنابراین قطعا مطلبی که بیان کردند ناشی از شنیده ها و گفته های اینور اونور نیست و منبع و مرجع علمی داره
درصد اثربخشی این دارو بیش از 90 درصد موارد هست و در مواردی که عود مجدد هست تفکیک جنسیتی در نظر گرفته نشده که شما به نقش هورمون ربطش میدی!
ضمنا کسی مشکل هورمونی داشته باشه با داروهای خاص اون درمان میشه

آبجی من هم از متخصص پوست این رو چندین بار شنیدم ضمن این که با یه سرچ ساده گفته من رو در سایت های شخصی پزشکان میشه پیدا کرد
راکوتان در جوش هورمونی تاثیری به اون صورت نداره یعنی بعد از قطع بر میگرده

گفته بودی راکوتان برات تاثیری نداشته خواستم کمکی بهت کنم یه سر نخی بهت بدم بری ببینی مشکل هورمونی داری یا نه واسه خانوما بر خلاف آقایون درمان جوش هورمونی هست ( این آخری گفته آقای لاکسر هست ما رو که قبول نداری )

کمک نمیخوای لطفا یقه نگیر

laxer
12-12-2015, 05:03
آبجی من هم از متخصص پوست این رو چندین بار شنیدم ضمن این که با یه سرچ ساده گفته من رو در سایت های شخصی پزشکان میشه پیدا کرد

گفته بودی راکوتان برات تاثیری نداشته خواستم کمکی بهت کنم یه سر نخی بهت بدم بری ببینی مشکل هورمونی داری یا نه واسه خانوما بر خلاف آقایون درمان جوش هورمونی هست ( این آخری گفته آقای لاکسر هست ما رو که قبول نداری )

اگر میتونید انگلیسی بخونید بهترین مرجع سایت های انگلیسی هستن مثلا pubmed و drug و ویکی پدیای انگلیسی
سایت پزشکان مخصوصا از نوع ایرانیش قابل اعتماد نیستند!

p_p_k
12-12-2015, 22:44
سلام. بچه ها فومی چیزی معرفی میکنین برای شستشوی صورت که روشن کننده پوست باشه و برای پوستای چرب باشه؟؟ پوستم خیلی چربه روزنه هاشم بازه....

Atghia
12-12-2015, 23:15
سلام. بچه ها فومی چیزی معرفی میکنین برای شستشوی صورت که روشن کننده پوست باشه و برای پوستای چرب باشه؟؟ پوستم خیلی چربه روزنه هاشم بازه....

این ژل فوق العادست در عین اثر پاک کنندگی خاصیت روشن کنندگی پوست رو داره و در یک کلام عالیه! خصوصا اینکه روش ذکر شده عاری از هیدروکینون هست (ترکیب سرطان زای معروف موجود در خیلی از سفیدکننده های قدیمی)
منتهی اگر پوستتون حساسه کمی خریدش ریسک داره چون دیدم کسایی که پوستشون حساسیت داشته و در اثر استفاده مداوم ازش کمی برافروخته میشه پوستشون

اما یک ژل دیگه هم هست که اینم اثر ضدجوش و پاک کنندگی داره مثل بالایی هست منهای خاصیت سفیدکنندگی

Atghia
12-12-2015, 23:19

ممنونم دوست گرامی شما لطف داشتید
مشکل هورمونی نداشتم حتی به فوق تخصص غدد درون ریز هم مراجعه داشتم
بعد از 15 سال پیگیری کلا بیخیال این قضیه شدم
اگر این تاپیک فعالم صرفا بخاطر کمک هرچند کوچیک به دوستان هست
و اگر در مورد رواکوتان حساسم به این دلیل هست که بی نهایت داروی بی رحمی هست و یک نابودگر واقعیه
ایشالله که تحمل دورش برای همه اسون باشه و مهمتر از اون جواب خوبی بگیرن
:n16:

alexjon
18-12-2015, 21:01
دوستان یه سوال دارم
برای خانوم هایی که پوست خیلی حساسی دارن و بعد اصلاح جوش زیر پوستی می زنن چی مناسبه ؟
بعد این که مواد التیام بخش بعد اصلاح (حالا هرچی ) روی جوش تاثیر دارن یا نه و اصن اثرشون چه مدلیه؟:n16:

M.R.S.
19-12-2015, 12:35
دوستان یه سوال دارم
برای خانوم هایی که پوست خیلی حساسی دارن و بعد اصلاح جوش زیر پوستی می زنن چی مناسبه ؟
بعد این که مواد التیام بخش بعد اصلاح (حالا هرچی ) روی جوش تاثیر دارن یا نه و اصن اثرشون چه مدلیه؟:n16:

برای این منظور میتونین از کورتون های موضعی مثل هیدروکورتیزون یا فلوسینولون استفاده کنید

BigHeart
11-01-2016, 11:19
سلام دوستان
من 26 سالمه
صورتم خیلی لاغره و برا همین پوستم یه حالتی شبیه افتادگی به خودش گرفته
دلم میخاد صورتم از اینی که هست یکم تپل تر شه و شاداب تر
صورتم یه جورایی شبیه آدمیه که همش خواب آلوده
به چه پزشکی باید مراجعه کنم؟
کلا میخام صورتم یکم تپل تر شه که از این حالت در بیاد٬ اما نمیخام زشت شه مثلا نمیخام با چاق شدن صورتم٬ زیر چونم هم چاق شه
ممنون

Ali_softcenter
07-07-2016, 14:49
سلام دوستان
من 26 سالمه
صورتم خیلی لاغره و برا همین پوستم یه حالتی شبیه افتادگی به خودش گرفته
دلم میخاد صورتم از اینی که هست یکم تپل تر شه و شاداب تر
صورتم یه جورایی شبیه آدمیه که همش خواب آلوده
به چه پزشکی باید مراجعه کنم؟
کلا میخام صورتم یکم تپل تر شه که از این حالت در بیاد٬ اما نمیخام زشت شه مثلا نمیخام با چاق شدن صورتم٬ زیر چونم هم چاق شه
ممنون

دوست عزیز چاقی موضعی اگر خانم نیستید و نمیتونید تزریقی انجام بدید غیر ممکن هست...
یعنی شما اگر هم با تغذیه بخواید صورتتون رو چاق تر کنید این چاقی روی همه جای بدنتون تاثیر میذاره....نه فقط در صورت.
اگر به صورت کلی آدم لاغری هستید میتونید با تعذیه کمی وزن اضافه کنید و همزمان صورتتون هم پر تر نشون بده.

rz21
08-07-2016, 13:56
بهترین جنس پاک کننده یا بهتر بگم ترمیم کننده پوست صورت چیه؟ مثلا جای جوش بره و صورت هم روشن تر نشون بده
ممنون

Ali_softcenter
08-07-2016, 23:15
بهترین جنس پاک کننده یا بهتر بگم ترمیم کننده پوست صورت چیه؟ مثلا جای جوش بره و صورت هم روشن تر نشون بده
ممنون

از محصولات حاوی ویتامین سی استفاده کنید
مثل سرم های ویتامین سی

brad pitt
09-07-2016, 22:51
سلام

اسکراب
و
شامپو بدن یا شامپو برای ماساژ بدن

خوب چه پیشنهادی دارید ؟

ممنون

rz21
13-07-2016, 00:10
از محصولات حاوی ویتامین سی استفاده کنید
مثل سرم های ویتامین سی
مارک خاصی مد نظرتون هست؟ قیمت مناسب و کیفیت عالی در درجه ی اول.

L͠øneWolf
06-08-2016, 20:58
دوستان کسی درمان سابسیژن+ساکشن رو انجام داده؟ از نتیجه راضی بوده؟ توی تهران چه متخصصایی این درمانو انجام می دن؟

L͠øneWolf
08-08-2016, 21:15
دوستان کسی درمان سابسیژن+ساکشن رو انجام داده؟ از نتیجه راضی بوده؟ توی تهران چه متخصصایی این درمانو انجام می دن؟
کسی به سوال من پاسخ نمی ده؟

ece
14-07-2017, 21:15
سلام دخترم نزدیک ازدواجشه وصورتش خیلی جوش زده هر کاری کردیم خوب نشده پیش چندتا دکتر رفتیم خواهش میکنم اگر دکتر خوبی می شناسید که می تونه کاری کنه معرفی کنید تا ابد ممنون شما خواهم بود
اسماعیل ece

یعنی واقعا کسی دکتری نمی شناسه ممنون میشم اگه کمک کنید

alireza_kkk
28-10-2017, 10:28
سلام.پسری ۲۱ ساله هستم که از شروع سن بلوغ جوش های کیستی میزنم. سال قبل ب دکتر مراجعه کردم و یک ماه داروی رُآکتان مصرف کردم و درمان رو نیمه کاره گذاشتم. از اون ب بعد جوش های صورتم خیلی کمتر شده ولی هنوز هم گاها جوش میزنم. جوش ها ب صورت تورمی و التهابی ست و سر برای خالی کردن نداره. خودم احساس میکنم به غذاهایی که طبع گرم دارن هم حساسم.
الآن بیشتر از خود جوش ها جای جوش ها که نسبتا شدید هست اذیتم میکنه. برای حل مشکل جای جوش چ کنم؟ لایه بردار خوب و قوی برای از بین بردن جای جوش های کیستی چیه؟
وقتی در فضای مجازی جستوجو میکردم ب کرم ترمیم کننده میموزا سی گل و ژل ديفرين و لوسيون AHA١٥٪‏ برخوردم. نظرتون در این مورد جیه؟

zadis
26-11-2017, 10:43
دوستان بهترین کرم مرطوب کننده چیه واسه پوست خشک ممنون

Diana.joon
11-12-2017, 14:41
سلام.روز بخیر.من بین اینهمه اسم دارو گیج شدم.صورتم جوش کم داره و همیشگی نیست مثلا بر حسب غذا و استرس کم و زیاد میشه اما در مواقع کنترل در حد چند تا دونه،اما قبلا جوش میزدم صورتم و لکهای کمرنگ جای جوش روی صورتم هست.با این تفاسیر کلیندامایسین یا اریترو برای جوشم خوبه؟؟؟کدومش برای من مناسبتره؟؟؟پوستم نرماله متمایل به چربه.ضد لک سبک و ترجیحا کرمی که روشن کننده و شاداب کننده پوست باشه چی خوبه؟؟؟ژل دیفرین خوبه؟؟؟

buttheme
01-03-2018, 22:10
سلام

ببخشید اگه صورت پر از جوش بشه لکه هاشو باید چیکار کرد که از بین بره ؟

minoo854
21-10-2023, 18:25
قرص فیتو اصل گیر بیارین خوبه. فقط ویتامین نداره. انواع روغن های گیاهی مثل سبوس برنج، جوانه گندم، روغن گل آفتابگردان و.... برای تقویت موها توش پیدا می کنین. برعکس مکملهای دیگه گنده نیست و راحت میشه قورت داد. یه طعم کاکائویی هم داره. من اصلشو از سایت لوماسیس خریدم.