PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

.::SMS::.
20-08-2010, 02:02
بعد از پوست کندن گردوی تازه، دست ها سیاه میشن
راهی هست سیاهی سریعتر از بین بره؟

BEHZAD2007
20-08-2010, 23:50
سلام دوستان دو طرف بینی من حالت قرمز مانند شده هر کاری هم میکنم نمیره و بینی من هم پوسته پوسته میشه لطف کنید دارویی کرمی چیزی معرفی کنید ممنون

maryam_star
29-08-2010, 19:45
سلام.من چی کار کنم پوستم شفاف بشه؟

morsadr
30-08-2010, 10:04
سلام.من چی کار کنم پوستم شفاف بشه؟

دوست عزیز هر پوستی یک ساختار مخصوص به خودش را دارد . اگر پوست شما بصورت ذاتی تیره و کدر می باشد شاید نشه کار خیل زیادی کرد . در هر صورت استفاده از روشن کننده ها به مرور زمان می تونه تاثیر داشته باشه .
استفاده درست از ضد آفتاب ها و لایه برداری اصولی می تونه به روشن و شفاف شدن پوست شما کمک کنه .
این مطلب را باید بدانید که شایعترین عامل تیرگی پوست اشعه UV خورشید می باشد پس حتی الامکان ار آن دوری کنید و از ضد آفتابها استفاده کند .

manya-atashin
01-09-2010, 12:11
سلام
كرم بتاميتازون شب
واسه لك پوست خوب هست يا نه؟
توضيحاتي در مورد اين كرم ميخواستم
ممنون

morsadr
01-09-2010, 13:34
سلام
كرم بتاميتازون شب
واسه لك پوست خوب هست يا نه؟
توضيحاتي در مورد اين كرم ميخواستم
ممنون

خیر دوست عزیز . بتامتازون یک استروئید (کورتون ) موضعی می باشد و در کاهش التهابهای مختلف پوستی موثر است ولی برای از بین بردن لک پوستی تاثیری ندارد . :41:

oranoos2007
01-09-2010, 15:29
با سلام
می خوام بدونم برای پیشگیری از چین و چروک صورت و شاداب ماندن پوست چه حالا کرم یا موادی یا راه کارهایی را پیشنهاد میکنید
ممنون

manya-atashin
01-09-2010, 23:20
ممنون
يه سوال ديگه
من پوست دستم بخاطر آفتاب كيش سوخته
اصلا پوست بدنم يه طرف پوست دستم يه طرف خيلي اذيتم ميكنه (رنگش منظورمه)
چيكار بايد كنم؟

morsadr
02-09-2010, 11:13
با سلام
می خوام بدونم برای پیشگیری از چین و چروک صورت و شاداب ماندن پوست چه حالا کرم یا موادی یا راه کارهایی را پیشنهاد میکنید
ممنون
در وهله اول دوری از نورخورشید که بیشترین آسیب را به پوست می زند و استفاده از ضد آفتابها .
در وهله دوم استفاده از کرم های ضد چین و چروک که به مرور می توانند باعث کاهش چین و چروکها و سفتی پوست بشوند .

ممنون
يه سوال ديگه
من پوست دستم بخاطر آفتاب كيش سوخته
اصلا پوست بدنم يه طرف پوست دستم يه طرف خيلي اذيتم ميكنه (رنگش منظورمه)
چيكار بايد كنم؟
حتما از ضد آفتاب استفاده کنید و در صورت امکان آستین کوتاه نپوشید .
از کرم های روشن کننده و لایه بردارها می توانید در روشن شدن پوست کمک بگیرید . :11:

abadan2020
02-09-2010, 12:07
سلام
من برج دو بود که کرم ترتینوئین اگر اشتباه نکنم برای پوست مصرف کردم
اما دستورش نمیدونستم و زیاد مصرف کردم و پوستم دچار سوختگی شد
و دکتر پوست دو تا کرم داد که یکیش repair بود و یکی هم گفت مال کسانی که لیرز میکنن بعدش بهشون میدیم
خدا رو شکر مشکل برطرف شد اما چند روز هست متوجه شدم که بعد از حمام رفتن صورتم در ناحیه پائین از بینی-دقیقا یک سانت پائین تر از بینی قرمز میشه در دو طرف صورتم
بعد از ورزش هم این طوری میشه
حتی 10 دقیقه هم برم تو آفتاب دچار قرمزی میشه برخی نقاط پوستم
میخواستم بدونم این حساسیت هست که من فکر میکنم از اون سوختگی اون موقع هست یا مشکل دیگری هست و پوست حساس شده؟ چه کاری انجام بدم؟ برم دکتر پوست؟قابل خوب شدن هست؟

oranoos2007
02-09-2010, 16:31
در وهله اول دوری از نورخورشید که بیشترین آسیب را به پوست می زند و استفاده از ضد آفتابها .
در وهله دوم استفاده از کرم های ضد چین و چروک که به مرور می توانند باعث کاهش چین و چروکها و سفتی پوست بشوند .

:11:
با سلام و تشکر
من پوستم الان تقریبا صاف است اثر جوش و چین چرو ک ندارد میخواستم این بدونم که برای چین چروک حتما باید روی صورت ایجاد بشه تا بتوانیم از این کرم استفاده کنیم یا نه از الان هم می توانیم ، کلا از چه سنی می توانیم آیا مشکلی بوجود نمی اورد:20:

deadboy
02-09-2010, 18:51
با سلام و تشکر
من پوستم الان تقریبا صاف است اثر جوش و چین چرو ک ندارد میخواستم این بدونم که برای چین چروک حتما باید روی صورت ایجاد بشه تا بتوانیم از این کرم استفاده کنیم یا نه از الان هم می توانیم ، کلا از چه سنی می توانیم آیا مشکلی بوجود نمی اورد:20:
گلم خوب مثله این میمونه که به سری که درد نمیکنه،دستمال ببندی.خوب چه کاریه؟
تا جایی که من میدونم و شنیدم این کرمها واسه درمان چین وچروکه.شما باید کاری کنی که از ایجاد چین و چروک پیشگیری بشه.مثلا استفاده از ضد آفتاب.میدونی که،همیشه پیشگیری بهتر از درمانه.

dsa dsa
02-09-2010, 18:58
این اکنه که می گن چیه ؟
آیا مودن عرق روی صورت باعث جوش میشه ؟

manya-atashin
02-09-2010, 19:34
سلام آيا پمادي بهتر از erikeh ميتونيد به من معرفي كنيد؟
ممنون

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

حتما از ضد آفتاب استفاده کنید و در صورت امکان آستین کوتاه نپوشید .
از کرم های روشن کننده و لایه بردارها می توانید در روشن شدن پوست کمک بگیرید .

تشكر
ولي زياد دارم
اسم كرم خوب ميدين من استفاده كنم
اينايي كه دارم كاري از پيش نبرده واسه دستم !
ممنون

deadboy
02-09-2010, 21:38
این اکنه که می گن چیه ؟
آیا مودن عرق روی صورت باعث جوش میشه ؟
سلام.داداشم آکنه همون جوش خودمونه ولی فرنگیش.
ببین موندن عرق روی صورت باعث میشه پوست چرب بشه و محیط بهتری واسه رشد باکتری ها ایجاد بشه.پس بهتره صورت بعد از عرق افتادن شدید شسته بشه(اگه با صابون آنتی باکتری باشه که چه بهتر)

morsadr
03-09-2010, 08:15
تشكر
ولي زياد دارم
اسم كرم خوب ميدين من استفاده كنم
اينايي كه دارم كاري از پيش نبرده واسه دستم !
ممنون

دوست عزیز کرم های ضد آفتاب درصدی از اشعه مضر خورشید را می گیرند . توانایی آنها در بلوککردن بهتر اشعه بستگی به درست مصرف کردن آن هم دارد . در مواقعی که در معرض نور مستقیم خورشید هستید حد اقل باید هر 2 ساعت یکبار کرم را تجدید کنید تا بهترین نتیجه را بدهد .
در مورد نوع کرم بنده همان کرم های ضد آفتاب ایرانی با مارکهایی مثل آردن و مای و سی گل را به شما توصیه می کنم که در عین حالی که قیمت مناسب دارند تاثیرشان هم قابل قبول می باشد .

abadan2020
03-09-2010, 08:28
سلام
من برج دو بود که کرم ترتینوئین اگر اشتباه نکنم برای پوست مصرف کردم
اما دستورش نمیدونستم و زیاد مصرف کردم و پوستم دچار سوختگی شد
و دکتر پوست دو تا کرم داد که یکیش repair بود و یکی هم گفت مال کسانی که لیرز میکنن بعدش بهشون میدیم
خدا رو شکر مشکل برطرف شد اما چند روز هست متوجه شدم که بعد از حمام رفتن صورتم در ناحیه پائین از بینی-دقیقا یک سانت پائین تر از بینی قرمز میشه در دو طرف صورتم
بعد از ورزش هم این طوری میشه
حتی 10 دقیقه هم برم تو آفتاب دچار قرمزی میشه برخی نقاط پوستم
میخواستم بدونم این حساسیت هست که من فکر میکنم از اون سوختگی اون موقع هست یا مشکل دیگری هست و پوست حساس شده؟ چه کاری انجام بدم؟ برم دکتر پوست؟قابل خوب شدن هست؟

manya-atashin
03-09-2010, 13:55
ممنونم از شما دوست عزيز

جواب اين سال رو هم لطفا بدين

آيا پمادي بهتر از erikeh ميتونيد به من معرفي كنيد؟

dsa dsa
03-09-2010, 14:10
من جدیدا پوستم رو زیاد شست و شو می دم فکر هم می کنم جوش ها خیلی بهتر شده ؟ ایا ربطی داره ؟

deadboy
03-09-2010, 23:57
من جدیدا پوستم رو زیاد شست و شو می دم فکر هم می کنم جوش ها خیلی بهتر شده ؟ ایا ربطی داره ؟
100%.یکی از اولین نکته هایی که متخصصین پوست برای درمان جوش توصیه میکنن،شستن صورت 2بار در روز با صابون های آنتی آکنس.

sami bala
15-09-2010, 11:31
پوست من خیلی چرب بود ولی آلان پوستم به نسبت خشک شده . خشکیش اذیتم می کنه اگر از صابون داو استفاده کنم ممکنه که بهتر بشه ؟
البته هنوزم پوستم براقه ولی مثل قبل چرب نیست . در ضمن جوش هم می زنه صورتم .
صابون داو برای جوشهای صورت بد نیست ؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید .

toose2008
16-09-2010, 13:14
سلام یه صابون و کرم خوب و تاثیر گذار برا آکنه سر سیاه کوچیک معرفی میکنید و اگه از قیمت و خصوصیات هم بگید خیلی لطف میکنید نه زیاد گرون باشه و نه زیاد ارزون در حد ده هزار تومن تا بیست هزار تومن:11: صابون خرچنگ قبلنا استفاده کردم بدرد نمیخورد اصلشم بود میخوام این اکنه های کوچیک سر سیاه رو بینی کلا از بین بره :11:

teshneh
16-09-2010, 13:18
آقا یه راه حل هم برای جای جوش بگید!تشکر

M3lody
20-09-2010, 21:24
واسه جای جوش لایه بردار یا همون aha

gatozo
20-09-2010, 22:52
من ÷وست سرم خیلی خشکه و همش شوره میزنه چه شامپویی استفاده کنم؟

genius_islamic
20-09-2010, 23:13
سلام ببخشید همینجوری پریدم وسط حرفتون
من پوستم حساسه نسبت به خورشید چیکار کنم زود کک میزنه
از نظر شما اول این یک مشکل عصبی منه یا واقعا اینجوریه یعنی شما هم توی افتاب میرید مشکل واستون پیش میاد؟

teshneh
21-09-2010, 17:11
واسه جای جوش لایه بردار یا همون aha

چه لایه برداری رو معرفی می کنید؟
آیا خودتون استفاده کردید؟راضی بودید؟

M3lody
21-09-2010, 18:38
لایه بردار نئوستراتا neostrata

امریکائی هم هست

اره

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

سلام ببخشید همینجوری پریدم وسط حرفتون
من پوستم حساسه نسبت به خورشید چیکار کنم زود کک میزنه
از نظر شما اول این یک مشکل عصبی منه یا واقعا اینجوریه یعنی شما هم توی افتاب میرید مشکل واستون پیش میاد؟

شما از ضد افتاب استفاده میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حتما از یه ضد افتاب با spf 50 یا به بالا استفاده کنیننننننننن

هر چند ساعت یه بارم باید تمدید بشه

چه لایه برداری رو معرفی می کنید؟
آیا خودتون استفاده کردید؟راضی بودید؟

شما هم وقتی لایه بردار استفاده کردین

حتما ضد افتاب بزنیننننننننننننننن

مارک های مختلفی هم هست

من مارک اوریاژ uriage فرانسویه پیشنهاد میکنم

واسه خانوما حالت کرم پودرش هم هست هم کرم پودره هم ضد افتاب

بدون رنگشم واسه اقایون خوبه:8:

yashgin128
23-09-2010, 00:17
سیلام
واسه یه پسر برای رفع جای انواع جوش صورت چه نسخه ای تجویز می کنید؟
من الان صابون تاچ می استفاده میکنم + صورتمو با ماشین ریش تراش فیلیپس میزنم
این لایه بردار که معرفی کردین هر از چند وقت استفاده میشه؟ ایا باید بمونه یا بعد از چند(؟)ساعت باید شسته بشه؟چند قیمت هست.ایا قبل و بعد از استفاده تفاوت زیادی وجود دارد.و با بخار استفاده میشه؟
البته من شنیدم برای اسفاده از لایه بردار بهترین زمان شب هستش.
این ضد افتاب که گفتین بعد از لایه بردار باید بزنیم یا نه همیشه.
به عنوان اخرین سوال مصرف لایه بردار مدتی هست مثلا فقط یه قوطی(جعبه)؟

شرمنده که زیاد سوال پرسیدم
ممنون

Ghaioom
23-09-2010, 12:10
سلام

من چند وقته از صابون ضد جوش no bacter استفاده میکنم ولی تغییر زیادی فک کنم (شاید یکم نمیدونم) ندیدم!! چرا ؟
لکه هم هست جوش هم هست.

sam_sami_2000
23-09-2010, 23:38
سلام

من چند وقته از صابون ضد جوش no bacter استفاده میکنم ولی تغییر زیادی فک کنم (شاید یکم نمیدونم) ندیدم!! چرا ؟
لکه هم هست جوش هم هست.

به این دلیله که عملا صابون تنها کاری رو از پیش نمیبره ...
مهمترین دارو های درمان اکنه بنزوییل پراکسید که میتونین هر شب استفاده کنین، آنتی بیوتیک ها، درمان هورمونی و در نهایت اکوتان هست که خب معمولا دکتر ها یکی از کپسول ها رو همراه با صابون و کرم های دیگه میدن و صابون به تنهایی جواب نمیده.
اگر جوشها شما رو اذیت میکنن به یک دکتر پوست مراجعه کنید .
دوستان من خودم 4 ماه ازیترمایسین خوردم اوایل جواب میداد اما بعدش دیگه زورش نرسید دکتر هم اکوتان نوشت الان ماه دومم هستم دارم میخورم خیلی خیلی خیلی بدجور شده ....... الانم کلی دپرس هستم :13:

Ghaioom
25-09-2010, 13:31
به این دلیله که عملا صابون تنها کاری رو از پیش نمیبره ...
مهمترین دارو های درمان اکنه بنزوییل پراکسید که میتونین هر شب استفاده کنین، آنتی بیوتیک ها، درمان هورمونی و در نهایت اکوتان هست که خب معمولا دکتر ها یکی از کپسول ها رو همراه با صابون و کرم های دیگه میدن و صابون به تنهایی جواب نمیده.
اگر جوشها شما رو اذیت میکنن به یک دکتر پوست مراجعه کنید .
دوستان من خودم 4 ماه ازیترمایسین خوردم اوایل جواب میداد اما بعدش دیگه زورش نرسید دکتر هم اکوتان نوشت الان ماه دومم هستم دارم میخورم خیلی خیلی خیلی بدجور شده ....... الانم کلی دپرس هستم :13:
بنزوییل پراکسید تو داروخانه هست؟ قیمتش چنده؟

جوش که خیلی زیاد اذیت نمیکنه ولی لکه ها و میخواییم از بین ببریم :20:

ولی موقع خرید هم داروخانه چی هم اگه میگفت تنها صابون به درد نمیخوره خوب بود الکی خرج نمیکردیم!!

sam_sami_2000
25-09-2010, 18:15
بنزوییل پراکسید تو داروخانه هست؟ قیمتش چنده؟

جوش که خیلی زیاد اذیت نمیکنه ولی لکه ها و میخواییم از بین ببریم :20:

ولی موقع خرید هم داروخانه چی هم اگه میگفت تنها صابون به درد نمیخوره خوب بود الکی خرج نمیکردیم!!

والا قیمت زیادی نباید داشته باشه به نظرم 2.5% یا 5% اش برای شما کافی باشه ( البته بنده دکتر نیستم و همینجوری میگم !! ) که جوش ها رو خشک کنه.
برای لک هم میتونین کرم AHA 15% آردن رو مصرف کنید و روز ها هم اگر زیر آفتاب میرید حتما از کرم ضد آفتاب مردانه بدون چربی استفاده کنید .

Ghaioom
26-09-2010, 13:45
والا قیمت زیادی نباید داشته باشه به نظرم 2.5% یا 5% اش برای شما کافی باشه ( البته بنده دکتر نیستم و همینجوری میگم !! ) که جوش ها رو خشک کنه.
برای لک هم میتونین کرم AHA 15% آردن رو مصرف کنید و روز ها هم اگر زیر آفتاب میرید حتما از کرم ضد آفتاب مردانه بدون چربی استفاده کنید .
یه کرم ضد آفتاب آردن داریم اسمش spf 25 هست فک کنم این به درد لک نمیخوره؟! :31: باید اون aha رو بخریم.
این بنزونيل پراكسيد هم تو گوگل سرچ میکنی خریدش نمیاد اونجا میشه قیمتش رو فهمید!! :31:

تو آدرس زیر هم برای لک روش سنتی نوشته فک کنم چیز خوبیه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط no bacter هم دیگه فک کنم به درد نخوره؟!

teshneh
26-09-2010, 14:11
من شنیدم هیدروکینون 4% هم برای جای جوش خوبه.دوستان نظری ندارند؟
همچنین در هر بار حمام استفاده از سفیدآب .خیلی آروم روی پوست کشیده شود بصورت ماساژ.

sam_sami_2000
26-09-2010, 19:06
یه کرم ضد آفتاب آردن داریم اسمش spf 25 هست فک کنم این به درد لک نمیخوره؟! :31: باید اون aha رو بخریم.
این بنزونيل پراكسيد هم تو گوگل سرچ میکنی خریدش نمیاد اونجا میشه قیمتش رو فهمید!! :31:

تو آدرس زیر هم برای لک روش سنتی نوشته فک کنم چیز خوبیه :31:

فقط no bacter هم دیگه فک کنم به درد نخوره؟!

ضد آفتاب ربطی به لایه برداری نداره برادر ! :31: بنزوییل پرواکسید هم تو داروخانه ها فراوونه چون درمان اول اکنه حساب میشه و مصرفش زیاده، البته این دارو برای درمان اکنه هست و به درد لک زیاد نمیخوره ، برای لک کرم AHA 15% آردن رو هر شب بزن صبح هم صورتت رو بشور و ضد آفتاب بدون چربی استفاده کن ..
والا این لینک من چیزی راجع به درمان لک ندیدم ! صابون خرچنگ و مرچنگ هم من استفاده نکردم دکترم هم پیشنهاد نداد !!! فقط صابون های گوگردی که حاوی اسید سالیسیلیک باشند این خاصیت لایه برداری سطحی رو دارند که میتونین جایگزین صابون عادیتون کنین ولی برای لایه برداری سریع تر از کرم های AHA استفاده کنید...
no bacter هم با وجود قیمت بالاش باز هم یک صابونه و در صورت تعدد جوش ها، حتما باید با یک درمان دیگه همراه باشه...

Ghaioom
27-09-2010, 07:56
ضد آفتاب ربطی به لایه برداری نداره برادر ! :31: بنزوییل پرواکسید هم تو داروخانه ها فراوونه چون درمان اول اکنه حساب میشه و مصرفش زیاده، البته این دارو برای درمان اکنه هست و به درد لک زیاد نمیخوره ، برای لک کرم AHA 15% آردن رو هر شب بزن صبح هم صورتت رو بشور و ضد آفتاب بدون چربی استفاده کن ..
والا این لینک من چیزی راجع به درمان لک ندیدم ! صابون خرچنگ و مرچنگ هم من استفاده نکردم دکترم هم پیشنهاد نداد !!! فقط صابون های گوگردی که حاوی اسید سالیسیلیک باشند این خاصیت لایه برداری سطحی رو دارند که میتونین جایگزین صابون عادیتون کنین ولی برای لایه برداری سریع تر از کرم های AHA استفاده کنید...
no bacter هم با وجود قیمت بالاش باز هم یک صابونه و در صورت تعدد جوش ها، حتما باید با یک درمان دیگه همراه باشه...
ولش شاید رفتم دکتر :31:

sam_sami_2000
27-09-2010, 15:44
ولش شاید رفتم دکتر :31:

من خودم پیش دکتر متخصص پوست مو و زیبایی رفتم.
تو هم برو...
ولی
بی سواد ترین دکتر ها همین دکتر های پوست هستند ! :46:

ARASH66
28-09-2010, 14:08
دوستان بیایم اصلا یک دکتر پوست خوب هم معرفی کنیم
هر کی تجربه داره و دکتر خوبی رو میشناسه معرفی کنه و آدرس بده / ممنون.

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

هر کی تجربه داره و دکتر خوبی رو میشناسه معرفی کنه و آدرس بده / ممنون.

sam_sami_2000
28-09-2010, 15:35
هر کی تجربه داره و دکتر خوبی رو میشناسه معرفی کنه و آدرس بده / ممنون.[COLOR="Silver"]

توی تهران رو نمیدونم ولی توی شیراز دکتر صمیمی و ربیعی خیلی معروف هستند. من خودم پیش صمیمی رفتم ، هنوز دورم کامل نشده که بتونم راجع بهش قضاوت کنم. من با کلی جوش پیشش رفتم تقریبا خوبم کرد با ازیترو چند ماهی ولی دوباره داشت شروع میشد که برام دکوتان نوشت الان هم دوباره اوضام خرابه تا ببینیم چی میشه در آینده ! :13:

saky7536
28-09-2010, 15:51
ازآنجايي كه پوست صورت يكي از اعضاي حساس بدن مي باشد هرگونه خود درماني ميتواند عواقب جبران ناپذبري بهمراه داشته باشد

Dokhtar_Bache
28-09-2010, 16:10
من دکتر سیاهپوش رو توی تهران معرفی میکنم. خودم پیشش رفتم وعالی نتیجه گرفتم.الان دیگه هیچ نیازی به داروها ندارم.هم داروی خوراکی وهم داروی موضعی تجویز میکنه.من با داروی موضعی واقعا نتیجه گرفتم.الان پوستم طوریه که اصلا انگار هیچ وقت جوش نداشته حتی جای جوش هم نیست..
پروسه درمانیش خیلی عالیه ..اول با صابون و محلول ساختنی جوشهامیریزه بعد با محلولهای قویتر جای جوش ازبین میره.
یعنی کلا پوست صورت تجدیدمیشه و ترمیم.
کارش واقعاعالیه.ازونها هم نیست که سرش شلوغ باشه و50سال دیگه وقت بده:31:
تلفن مطبش در بلوار ابوذر:33802973
مطبش در میدان هفت تیر :88301276

Ghaioom
29-09-2010, 09:08
من دکتر سیاهپوش رو توی تهران معرفی میکنم. خودم پیشش رفتم وعالی نتیجه گرفتم.الان دیگه هیچ نیازی به داروها ندارم.هم داروی خوراکی وهم داروی موضعی تجویز میکنه.من با داروی موضعی واقعا نتیجه گرفتم.الان پوستم طوریه که اصلا انگار هیچ وقت جوش نداشته حتی جای جوش هم نیست..
پروسه درمانیش خیلی عالیه ..اول با صابون و محلول ساختنی جوشهامیریزه بعد با محلولهای قویتر جای جوش ازبین میره.
یعنی کلا پوست صورت تجدیدمیشه و ترمیم.
کارش واقعاعالیه.ازونها هم نیست که سرش شلوغ باشه و50سال دیگه وقت بده:31:
تلفن مطبش در بلوار ابوذر:33802973
مطبش در میدان هفت تیر :88301276
اگه چیزی که به تو داده خوب شده اسم دارو یا هر چیزی رو اینجا معرفی کن تا ما هم بگیریم ببینیم چی میشه :31:

Dokhtar_Bache
29-09-2010, 17:12
اگه چیزی که به تو داده خوب شده اسم دارو یا هر چیزی رو اینجا معرفی کن تا ما هم بگیریم ببینیم چی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلات پوست ازیه نفرتا نفر بعد متفاوته..اگه من داروهامو به شماتوصیه کنم که دیگه دکترابایدکاسه کوزه شونو جمع کنن :31:
من فقط این دکترو پیشنهاد میکنم به خاطراینکه خیلی حاذق هست.برا مشکلتون بهش مراجعه کنید :20:

M3lody
30-09-2010, 18:24
از درمان طبیعی استفاده کنین

مثلا عسل خیلی خوبه واسه جوش
یه بار امتحان کنین

یا جوانه گندم که تو عطاری ها هست هم خوردنیه هم میشه زد به پوست

یا صابون ضد جوش کلیون (cliven ) که نمایندگیش فقط داره

نمایندگیش تو تهران هم روبرو پارک دانشجو هست تئاتر شهر و اینا : دی

ضد افتاب حتماااااا بزنین یعنی درمان بدون ضد افتاب اصلا فایده نداره
حتی اقایون هم باید ضد افتاب بزنن

Ghaioom
02-10-2010, 08:51
باسلام
چطوری سیاهی پوست رو یکم روشن تر کنیم یعنی سفید تر بشیم؟!! :31:
شاید با کرم بشه. به غیر از کرم چیز دیگری هم هست؟ :31:

catch_22
02-10-2010, 21:09
با سلام

من روی ساق پام جای سالک باقی مانده است. یه لکه دایره ای قهوه ای تیره است. مثل یه زخم کهنه .
می خواستم بدونم از دوستان کسی کرم ، صابون یا پمادی می شناسه که جای این زخم سالک رو بتونه از بین ببره؟

Scary Feelings
02-10-2010, 21:41
توی تهران رو نمیدونم ولی توی شیراز دکتر صمیمی و ربیعی خیلی معروف هستند. من خودم پیش صمیمی رفتم ، هنوز دورم کامل نشده که بتونم راجع بهش قضاوت کنم. من با کلی جوش پیشش رفتم تقریبا خوبم کرد با ازیترو چند ماهی ولی دوباره داشت شروع میشد که برام دکوتان نوشت الان هم دوباره اوضام خرابه تا ببینیم چی میشه در آینده ! :13:
منم پیش صمیمی رفتم نتیجه نگرفتم,بعد خودم شروع کردم خوددرمانی الان خیییییییییلی خیلییییییییییییی بهتر شدم , یه ورزش برو که زیاد عرق کنی , تنقلات رو کم کن , غذای سردی رو زیاد کن , امیدوارم نتیجه بگیری :46:

sam_sami_2000
02-10-2010, 23:30
منم پیش صمیمی رفتم نتیجه نگرفتم,بعد خودم شروع کردم خوددرمانی الان خیییییییییلی خیلییییییییییییی بهتر شدم , یه ورزش برو که زیاد عرق کنی , تنقلات رو کم کن , غذای سردی رو زیاد کن , امیدوارم نتیجه بگیری :46:

باید دورت رو کامل ادامه میدادی تا نتیجه میگرفتی !
اما راجع به نخوردن تنقلات و ... تا حتی درسته، اما به هیچ وجه با خوددرمانی جوش های زیاد موافق نیستم ...

hamed malekpour
05-10-2010, 22:59
کدام کرم برای من که می خواهم صورتم صاف ویک نواخت بشه خوبه برای پسر 20ساله که عوارضی نداشته باشه و در ضمن دور چشمم هم سیاه شده چه کرمی پیشنهاد می کنید؟

Greedy
16-10-2010, 20:44
این صابون خرچنگ تاثیری داره برای کاهش چروک ها یا همش تبلیغه ؟

AliROCK
17-10-2010, 04:30
همش تبلیغه (شخصا استفاده کردم)

Greedy
17-10-2010, 09:34
منم چند وقت استفاده کردم تاثیری ندیدم ده نوع هم داره هر کدومش جلدش فرق میکنه :دی

natureraz
17-10-2010, 17:29
عرض سلام خدمت همه دوستان
من 23 سال دارم - 162 قد و48 وزن - وبا اینکه وزن بدنم خیلی تغییر نمیکنه (کم وزیاد نمیشه ) اما ترک های سفید زیادی در قسمت های مختلف بدنم به وجود آمده البته شاید از 5 الی 6 سال پیش .
پوست حساس ونازکی دارم .
آیا درمان قطعی برای این مشکل وجود داره؟ مثلا لیزر درمانی واینکه دوباره ممکنه برگرده ؟ حدودا هزینه اش چقدر میشه؟
با تشکر فراوان

Ghaioom
23-10-2010, 08:06
سلام
صابون lervia طرز استفادش چطوریه؟ کسی میدونه؟ :31:
فک کنم مال روشن کردن و سفید کردن پوست باشه؟ :20:

meshkiposh2200
27-10-2010, 00:14
دوستان من کرم لایه بردار بوردا میزنم شبها 2 3 ساعتی هست و بعد میشورم درستش همینه دیگه یا باید تا صبح بذاریم باشه؟

Ghaioom
28-10-2010, 11:19
سلام
صابون lervia طرز استفادش چطوریه؟ کسی میدونه؟ :31:
فک کنم مال روشن کردن و سفید کردن پوست باشه؟ :20:
کسی نمیدونه؟!

sam_sami_2000
28-10-2010, 16:05
دوستان من کرم لایه بردار بوردا میزنم شبها 2 3 ساعتی هست و بعد میشورم درستش همینه دیگه یا باید تا صبح بذاریم باشه؟

شب بزن تا صبح باشه صبح بشور بعد هم ضد آفتاب بزن

meshkiposh2200
28-10-2010, 23:03
شب بزن تا صبح باشه صبح بشور بعد هم ضد آفتاب بزن

میگن باید با پوست تمیز بخوابیم وگرنه خودش باعث جوش میشه صورت ما هم که همینطوری جوش داره هالا با پوست چرب هم بخوابیم تازه همون اول بار هم سوزش داره مثه اینکه زورشو بزنه و دیگه کاری نتونه بکنه بعد دیگه انگار نه انگار که چیزی روی صورتت هستجزئ یه لایه ی چرب

sam_sami_2000
29-10-2010, 00:12
میگن باید با پوست تمیز بخوابیم وگرنه خودش باعث جوش میشه صورت ما هم که همینطوری جوش داره هالا با پوست چرب هم بخوابیم تازه همون اول بار هم سوزش داره مثه اینکه زورشو بزنه و دیگه کاری نتونه بکنه بعد دیگه انگار نه انگار که چیزی روی صورتت هستجزئ یه لایه ی چرب

عزیز من شما سوالی راجع به شستن نکردید شما راجع به زمان بندی سوال کردید..
بله ، درستش این هست که عصر - شب ، صورت رو اول بشورید ، خشک کنید بعد که صورت تمیز شد کرم AHA رو بزنید تا صبح روز بعد که دوباره صورت را بشورید...
این سوزش هم تا یک حدیش طبیعی هست و این کرم هم باید مداوم به مدت چند ماه استفاده گردد تا آثار مشاهده شود. با یک شب و دو شب شما تغییری را احساس نخواهید کرد.
دوستان کرم AHA آردن رو برای پوست چرب معرفی کردن ...
در ضمن اگر شما دارای جوش های شدیدی نیز هستید باید یک روش برای درمان جوش هم مد نظر داشته باشید.
موفق باشید ...

meshkiposh2200
29-10-2010, 17:08
من اخر نگرفتم اول شب که کرم را زدم اخر شب که حوابیدم کرم ها بشورم؟ و برای جوش هم یه محلولی که اسمشو یادم نیست یک شب در میان میزنم کپسول ازیترو مایسین هم میخورم

sam_sami_2000
29-10-2010, 23:09
واضح توضیح داده شده مجددا پست بنده رو مطالعه کنید !

AB
29-10-2010, 23:23
این صابون خرچنگ تاثیری داره برای کاهش چروک ها یا همش تبلیغه ؟

منم چند وقت استفاده کردم تاثیری ندیدم ده نوع هم داره هر کدومش جلدش فرق میکنه :دی

اتفاقا منم دو سه ساله از این صابون استفاده میکنم.جوش هام رو کمی کم کرده ولی از بین نبرده.

چند جور هم نداره.فقط یک نوعه.منم یکی دو بار از جاهای مختلف خریدم ولی بعد از استفاده دیدم تقلبی بودن.اگه چند بار اصلش رو بخرین تقلبیش رو میشه تشخیص داد.بسته های کوچیک هم همشون تقلبی هستن.و یه مورد دیگه هم این که تقلبی ها بعضیاشون بوی چای و خیار میدن.ولی اصل ها بویی شبیه ادکلن دارن.یکی از فروشنده ها هست که خودش میره از دوبی میاره این بار میگفت تو دوبی هم تموم شده.(شاید ایرادی داشته که وارد نمیکنن چون بعید میدونم جنسی تو دوبی تموم بشه.)الان حدود یکی دو هفته هست که جوشام دوباره دارن زیاد میشن.هر چی هم تو بازار گشتم همشون تقلبی بودن.:2:

mr-secret
29-10-2010, 23:27
سلام دوستان بهترین راه برای از بین بردن لکه و خال های کم رنگ رو صورت چیه؟ کسی تا حالا روشی پیش گرفته؟ یا اطلاعای داره که با چی خوب میشه؟

morsadr
30-10-2010, 15:02
سلام دوستان بهترین راه برای از بین بردن لکه و خال های کم رنگ رو صورت چیه؟ کسی تا حالا روشی پیش گرفته؟ یا اطلاعای داره که با چی خوب میشه؟

بهترین کار استفاده مرتب از ضد آفتابها در طول روز و استفاده از روشن کننده ها و لایه بردارها در طی شب می باشد

meshkiposh2200
30-10-2010, 19:01
واضح توضیح داده شده مجددا پست بنده رو مطالعه کنید !

هالا چی میشد جای این جمله یه بله یا خیر مینوشتین؟

dsa dsa
30-10-2010, 19:09
برای از بین بردن قرمزی صورت باید چیکار کرد ؟
چه ماسک هایی هست ؟

mr-secret
31-10-2010, 14:54
بهترین کار استفاده مرتب از ضد آفتابها در طول روز و استفاده از روشن کننده ها و لایه بردارها در طی شب می باشد

ممنون دوست عزیز از راهنماییت میشه اسم چند تا از این موراد رو بگید مثل ضدف آفتاب و روش کننده؟ لایه بردار چیه؟ هر فصلی باشه فرق نمیکنه(به خاطر ضد آفتاب میگم)؟

morsadr
01-11-2010, 14:46
ممنون دوست عزیز از راهنماییت میشه اسم چند تا از این موراد رو بگید مثل ضدف آفتاب و روش کننده؟ لایه بردار چیه؟ هر فصلی باشه فرق نمیکنه(به خاطر ضد آفتاب میگم)؟

ضد آفتابهای معمولی و ایرانی کارایی مناسبی دارند . لازم نیست از SPF های بالاتر از 30 استفاده کنید . مارکهایی مانند آردن . مای و سی گل قابل قبولند .بهتره که در تمام فصول استفاده بشوند مخصوصا تابستان .
روشن کننده ها مانند ترکیبات هیدرو کینون و یا روشن کننده های فاقد هیدرو کینون که به صورت روشن کننده های تجاری موجودند .
لایه بردارها هم مانند AHA یا تر تینوئین .
البته بهتره که حتما به پزشک مراجعه و با تجویز ایشون دارو مصرف کنید . :11:

Greedy
01-11-2010, 17:31
اتفاقا منم دو سه ساله از این صابون استفاده میکنم.جوش هام رو کمی کم کرده ولی از بین نبرده.

چند جور هم نداره.فقط یک نوعه.منم یکی دو بار از جاهای مختلف خریدم ولی بعد از استفاده دیدم تقلبی بودن.اگه چند بار اصلش رو بخرین تقلبیش رو میشه تشخیص داد.بسته های کوچیک هم همشون تقلبی هستن.و یه مورد دیگه هم این که تقلبی ها بعضیاشون بوی چای و خیار میدن.ولی اصل ها بویی شبیه ادکلن دارن.یکی از فروشنده ها هست که خودش میره از دوبی میاره این بار میگفت تو دوبی هم تموم شده.(شاید ایرادی داشته که وارد نمیکنن چون بعید میدونم جنسی تو دوبی تموم بشه.)الان حدود یکی دو هفته هست که جوشام دوباره دارن زیاد میشن.هر چی هم تو بازار گشتم همشون تقلبی بودن.:2:

اصل صابون خرچنگ چند خریدی ؟ من یه بار دو و نیم یه بار سه و نیم

AB
01-11-2010, 19:13

من 2200 میخریدم ولی این بار فروشنده گفت که هم قالبشون کوچیک تر شده هم قیمتشون بیشتر شده.3200 دادم.:41:

Greedy
01-11-2010, 19:22
من 2200 میخریدم ولی این بار فروشنده گفت که هم قالبشون کوچیک تر شده هم قیمتشون بیشتر شده.3200 دادم.:41:
همین دیگه میگم من هر بار یه جلد جدید براش میبینم سه چهار بار خریدم 2200 و 2300 دفعه اخر یه ماه پیش خریدم 3500 جلدش هم فرق داشت

roteal2007
01-11-2010, 19:24

خودم به شخصه از صابون گلمر که عصاره چایی توشه استفاده میکنم همون جعبه سبزه.
روزی دو بار میشورم صورتمو صبح و وقتی از دانشگاه اومدم البته یه مدتی هم هست 4 ماهه که صورتمو با ماشین میزنم البته 0 و اقعا جوش های صورتم کمتر شده و به ندرت جوش میزنه....

Greedy
01-11-2010, 19:28
خودم به شخصه از صابون گلمر که عصاره چایی توشه استفاده میکنم همون جعبه سبزه.
روزی دو بار میشورم صورتمو صبح و وقتی از دانشگاه اومدم البته یه مدتی هم هست 4 ماهه که صورتمو با ماشین میزنم البته 0 و اقعا جوش های صورتم کمتر شده و به ندرت جوش میزنه....
گلمر نشنیدم گلنار منظورته ؟

hamed malekpour
01-11-2010, 21:49
آیا سیاهی های اطراف چشم با کرم دور چشم از بین می ره؟

Greedy
01-11-2010, 21:52
آیا سیاهی های اطراف چشم با کرم دور چشم از بین می ره؟
اره تا حدودی ولی کامل نه کرم دور چشم مای از همه بهتره

nlacani
02-11-2010, 03:28
سلام. آقا افشین، آقا حامد، بچه ها! میشه لطف کنید بفرمایید این روآکوتان سوییسی رو از کدوم داروخانه میشه گرفت؟ هلال احمر داره اما روش نوشته شرکت زهراوی تبریز تحت لیسانس لاروش سوییس. با قیمت 33000 تومان هر بسته 30 تاییش. آیا همینه اصل سوییسیش یا جای دیگه میشه اصلشو پیدا کرد؟ میگن روآکوتانه یونانی هم هست که جالب نیست انگار.نمی دونم

hamed malekpour
02-11-2010, 10:33
اره تا حدودی ولی کامل نه کرم دور چشم مای از همه بهتره
ببخشید قیمتش چنده؟

Greedy
02-11-2010, 10:40
ببخشید قیمتش چنده؟
9 هزار تومن تا 15000 تومن تو این رنج قیمت

hamed malekpour
02-11-2010, 12:40
برای زیباترشدن پوست صورت ویک نواختی پوست چه کرمی را پیشنهاد می کنید+قیمتش؟

Margrita
02-11-2010, 13:03
کرم دور چشم مای به درد نمیخوره ... حیف 5 تومن پول !

من 5 ماه میزدم اصلا انگار نه انگار ...

ولی بعدش گینو خریدم عالیه اثرش بعد 2 هفته معلوم میشه . قیمتشم 30 تومنه .

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

منظورتون از زیباتر شدن چیه ؟

VAH ID
02-11-2010, 14:12
فکر کنم روغن بادام تلخ واسه مژه هات خوب باشه

hamed malekpour
02-11-2010, 15:02
کرم دور چشم مای به درد نمیخوره ... حیف 5 تومن پول !

من 5 ماه میزدم اصلا انگار نه انگار ...

ولی بعدش گینو خریدم عالیه اثرش بعد 2 هفته معلوم میشه . قیمتشم 30 تومنه .

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

منظورتون از زیباتر شدن چیه ؟
منظورم شاداب وروشن شدن پوست است؟

mm00
13-11-2010, 11:18
صابون مناسب پوست چرب چي هست؟ ميخوام حداقل 4 5 ساعتي پوست رو خشك نگه داره!

baktatun
27-11-2010, 12:34
جدیدا من وقتی پوستم خارش میگره چند دقیقه بعد جوش میزن شما میدونی باید چی ار کنم؟؟
البته پوست خیلی خوبی دارم و این مسله اذیتم میکنه..

saeed774
15-12-2010, 00:57
جدیدا من وقتی پوستم خارش میگره چند دقیقه بعد جوش میزن شما میدونی باید چی ار کنم؟؟
البته پوست خیلی خوبی دارم و این مسله اذیتم میکنه..

شما ببین به کدوم ماده غذایی حساسیت میدی ؟ تخم مرغ ، پیاز ، گوجه فرنگی ، فلفل و ....

Greedy
22-12-2010, 21:08
من یه مدتی صابون خرچنگ میزدم دیگه بیخیالش شدم
الان صابون خوب برای جوش و چربی چیه تو مایه های همون یکی دو هزار تومن :دی؟

hossein6599
30-12-2010, 01:44
سلام من از 16 سالگی صورتم جوش میزد الان 26 سالمه انواع درمان هم کردم فایده نداشت تا اینکه شش ماه پیش دکوتان رو مصرف کردم ماهی 50 عدد بیست میلی گرمی خوردم الان کلا 310 خوردم دکترم میگه دیگه دورش بیش از شش ماه نیست ولی من شنیدم که با توجه به وزنم باید 420 عدد بخورم چون من 70 کیلومه و ظاهرا به ازای هر کیلو بایدشش عدد کپسول بیست میلی گرمی خورد باتوجه یه اینکه میگن اگه دوره درمان کامل نشه امکان عود زیاد میشه آیا خودم تا 420 برسونم؟چون دکترم که زیر بار نمیره
آیا در صورت ادامه اینکه ده روزه کپسولی مصرف نکردم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
پیشاپیش ممنونم

sam_sami_2000
08-01-2011, 21:34
سلام من از 16 سالگی صورتم جوش میزد الان 26 سالمه انواع درمان هم کردم فایده نداشت تا اینکه شش ماه پیش دکوتان رو مصرف کردم ماهی 50 عدد بیست میلی گرمی خوردم الان کلا 310 خوردم دکترم میگه دیگه دورش بیش از شش ماه نیست ولی من شنیدم که با توجه به وزنم باید 420 عدد بخورم چون من 70 کیلومه و ظاهرا به ازای هر کیلو بایدشش عدد کپسول بیست میلی گرمی خورد باتوجه یه اینکه میگن اگه دوره درمان کامل نشه امکان عود زیاد میشه آیا خودم تا 420 برسونم؟چون دکترم که زیر بار نمیره
پیشاپیش ممنونم

من خودم دکوتان 299 تا (یکیشو گم کردم) باید بخورم و کمتر از دو هفته دیگه مونده که تموم بشم ولی با توجه به وزنم باید 318 عدد بخورم ...
باید با دکتر مشورت کنی ( متاسفانه دکتر های پوست ایران هیچ ابداعی ندارن و یک روتین 5-6 ماهه بیشتر ندارن در حالی که خیلی جاهای دنیا 7-8 ماه با دوز خیلی بالا هم میدن )
بازم تصمیم با خودته ولی اگه احیانا خواستی ادامه بدی حتما آزمایش بده که مشکلی واست پیش نیاد ...
ده روز مصرف نکردن مشکلی نداره چرا که آکوتان یک ماه توی بدن میمونه ...

AliROCK
09-01-2011, 03:45
اکوتان ریزش مو افزایش فشار خون و کلی چیزای دیگه داره که عوارضشو بعدا نشون میده

AB
09-01-2011, 14:54
پیشاپیش ممنونم

من به جای شما بودم برای جوش از این دارو استفاده نمیکردم.چون عوارضش اونقدر زیاده که به فوایدش نمیارزه.

کمترینش اینه که آنزیم های کبد رو به هم میریزه.فعالیت لوب پیشانی مغز رو به میزان 1/5 کاهش میده و این میتونه باعث افسردگی بشه.مشکلات بینایی و کاهش قدرت و میل جنسی هم عوارضی هستن که احتمال داره دائمی بشن.ریختن مو و خشک شدن بیش از حد چشم و پوست و بیماری های استخوانی از عوارض دیگش هستن که بعضیاش ممکنه دائمی باشن و بعضیاش فقط در طول دوره درمان ظاهر میشن.

یه دوزی هم داره که اگه به اون مقدار برسه دیگه تا پایان عمر نمیتونین از این دارو مصرف کنین.احتمالا پزشکتون به این علت با مصرفش مخالفت میکنه.و در آخر هیچ وقت چنین داروهایی رو بدون مشورت با پزشک مصرف نکنین.

sam_sami_2000
13-01-2011, 22:26
من به جای شما بودم برای جوش از این دارو استفاده نمیکردم.چون عوارضش اونقدر زیاده که به فوایدش نمیارزه.

کمترینش اینه که آنزیم های کبد رو به هم میریزه.فعالیت لوب پیشانی مغز رو به میزان 1/5 کاهش میده و این میتونه باعث افسردگی بشه.مشکلات بینایی و کاهش قدرت و میل جنسی هم عوارضی هستن که احتمال داره دائمی بشن.ریختن مو و خشک شدن بیش از حد چشم و پوست و بیماری های استخوانی از عوارض دیگش هستن که بعضیاش ممکنه دائمی باشن و بعضیاش فقط در طول دوره درمان ظاهر میشن.

یه دوزی هم داره که اگه به اون مقدار برسه دیگه تا پایان عمر نمیتونین از این دارو مصرف کنین.احتمالا پزشکتون به این علت با مصرفش مخالفت میکنه.و در آخر هیچ وقت چنین داروهایی رو بدون مشورت با پزشک مصرف نکنین.

دوست عزیز اگر در مورد یک مسئله اطلاعات ناقصی دارید ، نظر ندهید مردم رو گمراه میکنید.
بیشتر حرف های شما اشتباه میباشند ! توی هیچ کتاب معتبر علمی نوشته نشده که عوارض این دارو دائمی هستند چرا که این دارو بعد از 1 ماه از بدن کاملا خارج میشه و به علاوه اینکه همه این عوارض هم برای همه پیش نمی آید به طور مثال من فقط خشکی لب دارم .
باز دوباره توی هیچ کتاب معتبر علمی نوشته نشده که این دارو دوز محدودی (!!!) داره ، دوره درمان با توجه به وزن محدود هست اما شما میتونید با رعایت فاصله بین دوره ، دوباره دارو رو مصرف کنید این حرف شما کاملا اشتباه هست من به شخصه کسی رو دیدم که 3 بار دوره این دارو رو گذرانده .
من واقعا نمیدونم مشکل شما با این دارو چیه ... تنها داروی واقعی آکنه همین آکوتان هست و هیولا هم نیست ! :10:

AB
13-01-2011, 23:19
دوست عزیز اگر در مورد یک مسئله اطلاعات ناقصی دارید ، نظر ندهید مردم رو گمراه میکنید.
بیشتر حرف های شما اشتباه میباشند ! توی هیچ کتاب معتبر علمی نوشته نشده که عوارض این دارو دائمی هستند چرا که این دارو بعد از 1 ماه از بدن کاملا خارج میشه و به علاوه اینکه همه این عوارض هم برای همه پیش نمی آید به طور مثال من فقط خشکی لب دارم .
باز دوباره توی هیچ کتاب معتبر علمی نوشته نشده که این دارو دوز محدودی (!!!) داره ، دوره درمان با توجه به وزن محدود هست اما شما میتونید با رعایت فاصله بین دوره ، دوباره دارو رو مصرف کنید این حرف شما کاملا اشتباه هست من به شخصه کسی رو دیدم که 3 بار دوره این دارو رو گذرانده .
من واقعا نمیدونم مشکل شما با این دارو چیه ... تنها داروی واقعی آکنه همین آکوتان هست و هیولا هم نیست ! :10:

لطفا کامل مطالعه بفرمایین.

هر کدومشون هم اشتباه هست درستش رو با ذکر همون منبع معتبر علمی که میفرمایین بنویسین.

ممنون.:10:

dr_sohrab
14-01-2011, 19:25
آقا جون تو مصرفش دقت کنین .این دارو فقط در آکنه های کیستیک و ندولو کیستیک استفاده میشه تازه اونم اگه چند دوره داروهای معمول استفاده بشه وجواب نده( نه عود چون معمولا" آکنه عود داره) ومقاوم به درمان باشه. برا اینه که این دارو رو باید درماتولو÷یست نسخه کنه کلی دنگ وفنگ داره وباید سند خونه گذاشت(سند و شوخی کردم) به خاطر عوارضشه(ببخشین این ماله قدیم بود الانو نمیدونم اینطوره یا نه. متادونم بخای الان آخه داروخونه ها بت میدن) به نظرم کلام AB به صلاح نزدیک تره بعدش مشکلی نیسن زیر یه درماتولو÷یست اگه صلاح دونست وتجویز کرد استفاده کن sami sami میشه اون رفرنس علم پزشکی درماتولو÷ی رو که گفتین اسم شو رو بگی وصفحه شو . تازه آقای AB ویکیپدیا هم که رفرنس پزشکی وعلمی که نیست. آ

AB
15-01-2011, 01:45
به نظرم کلام AB به صلاح نزدیک تره بعدش مشکلی نیسن زیر یه درماتولو÷یست اگه صلاح دونست وتجویز کرد استفاده کن sami sami میشه اون رفرنس علم پزشکی درماتولو÷ی رو که گفتین اسم شو رو بگی وصفحه شو . تازه آقای AB ویکیپدیا هم که رفرنس پزشکی وعلمی که نیست. آ

درسته رفرنس پزشکی نیست ولی کلی لینک به سایت های معتبر در قسمت رفرنس داره.

راستی دکتر جون میشه راجع به عارضه تراتوژنی این دارو بیشتر توضیح بدی؟تراتوژن دقیقا به چه موادی میگن؟

sam_sami_2000
15-01-2011, 16:00
لطفا کامل مطالعه بفرمایین.

هر کدومشون هم اشتباه هست درستش رو با ذکر همون منبع معتبر علمی که میفرمایین بنویسین.

ممنون.:10:

نکته اول اینکه ببین عزیز شما اگه آنتی بیوتیک ساده هم بخوای بخوری بالای 15 تا عارضه براش نوشته ولی شما همه اون عارضه هارو میگیری ؟ تنها عارضه این دارو که فوق العاده خطرناکه از بین رفتن جنین هست که اونم نه فقط آکوتان بلکه شما حتی ویتامین A هم زیاد مصرف کنین این احتمال پیش میاد ...
نکته دوم اینکه اثبات نشده هیچکدوم از عارضه ها دائمی هستند ... منبع هم شما هر کتاب پوست بخش Isotretinoin/SideEffects رو بخونین مشاهده میکنید .
نکته سوم اینکه من خودم این دارو رو مصرف کردم پس بیشتر از شما تجربه دارم :46:
نکته چهارم اینکه نه فقط من بلکه سالانه میلیون ها نفر این دارو رو مصرف میکنن و مشکلی هم ندارن ( نه سر خود !! ) پس اینجوری که شما فکر میکنید که این دارو رو تا میخوری مرگ میاد سراغت و یه هاله ی نوری میبینی نیست !!
نکته پنجم یادمه خودمم قبل از اینکه این دارو رو بخورم هر کی که میدیدم آکوتان مصرف میکنه کلی بهش میگفتم این دارو عوارض داره نخور !!! ولی الان خودمم مصرف کردم ..

AB
15-01-2011, 19:30
نکته اول اینکه ببین عزیز شما اگه آنتی بیوتیک ساده هم بخوای بخوری بالای 15 تا عارضه براش نوشته ولی شما همه اون عارضه هارو میگیری ؟ تنها عارضه این دارو که فوق العاده خطرناکه از بین رفتن جنین هست که اونم نه فقط آکوتان بلکه شما حتی ویتامین A هم زیاد مصرف کنین این احتمال پیش میاد ...
نکته دوم اینکه اثبات نشده هیچکدوم از عارضه ها دائمی هستند ... منبع هم شما هر کتاب پوست بخش Isotretinoin/SideEffects رو بخونین مشاهده میکنید .
نکته سوم اینکه من خودم این دارو رو مصرف کردم پس بیشتر از شما تجربه دارم :46:
نکته چهارم اینکه نه فقط من بلکه سالانه میلیون ها نفر این دارو رو مصرف میکنن و مشکلی هم ندارن ( نه سر خود !! ) پس اینجوری که شما فکر میکنید که این دارو رو تا میخوری مرگ میاد سراغت و یه هاله ی نوری میبینی نیست !!
نکته پنجم یادمه خودمم قبل از اینکه این دارو رو بخورم هر کی که میدیدم آکوتان مصرف میکنه کلی بهش میگفتم این دارو عوارض داره نخور !!! ولی الان خودمم مصرف کردم ..

بعضی عوارض در طول دوره مصرف ظاهر میشن و بعضیاشون مثل ریزش مو ممکنه چندین سال پس از مصرف دارو خودشو نشون بده.

عوارض رو هم من ننوشتم روش چندین سال تحقیق شده.:31:مانیتور شما انگار رو نوشته های من هاله میندازه.:31:شما هم که میگین اثبات نشده بهتره یه خورده با دقت تر میخوندین.

The following adverse effects have been reported to persist, even after discontinuing therapy alopecia (hair loss), arthralgias, decreased night vision

(فکر نکنم نیازی به ترجمه داشته باشه.)

شما هر چقدر دوست داری مصرف کن تا زمانی که کبدت حال داشته باشه اشکالی نداره(شوخی کردم:31:).پزشک هم برای همین 2 هفته یه بار یا هر ماه یکبار آزمایش آنزیم های کبد ازتون میخاد.ولی اینو بدونین که خیلی از پزشک ها بنا به پیشنهاد FDA اکثرا دوره درمان بالای 2 سیکل و حداکثر 3 سیکل(اونم به تشخیص خودش) پشنهاد نمیکنن.ولی من واقعا تجعب میکنم وقتی کسایی رو اینجا میبینم که میگن 4 دوره مصرف کردیم الان میخاییم بریم رو 5.:18:

در ضمن عوارض هم ممکنه تو یه فرد به وجود نیاد تو یه فرد دیگه هم همش با هم ظاهر بشن.پس این که شما مصرف میکنین و ظاهرا مشکلی ندارین نمیتونه دلیلی برای مصرف همه باشه.

به هر حال نه من متخصص این کارم نه اینجوری که برمیاد شما.بهتره همه چیز رو بسپریم به دست پزشک ها و از بحث بپرهیزیم.:11:

موفق باشین.:11:

dr_sohrab
16-01-2011, 02:33
داروها ممصرفشون در زمان حاملگی به چند دسته نقسیم میشه( از نظر اثر رو جنین ) A B C D.... کم عارضه ترین َA , و هرچی به آخر میریم بیشتر تو گروه آخر تراتو÷ن ومطلقآ ممنوع ( ایجاد ناهنجاری ÷نتیک و غیره در جنین) اینم جزو اوناست

morsadr
16-01-2011, 11:04
با تشکر از دوست خوبمون dr_sohrab که اطلاعات دقیقی را برای دوستان می گذارند . فقط یک نکته را در تکمیل صحبتهای ایشون اضافه می کنم . آن اینکه داروها از نظر خطر برای جنین انسان از گروه A تا D می باشند و یک گروه X که داروهای گروه X در انسان تراتوژن بوده و کلا منع مصرف دارند .

David.Jn
16-01-2011, 12:31
دوستان من تقریباً 2 سال است کنار بینی یعنی روی گونه هام یه خشکی ایجاد شده که گاهاً خارش هم داره و صبحها بعد از شستشوی صورت روی همین نقاط پوسته هایی مشاهده میشه
تا پارسال این مشکل خیلی جدی نبود و پیش خودم فکر میکردم که شاید خود به خود خوب بشه
که مجبور شدم دیگه به پزشک پوست مراجعه کنم
که ایشون گفتن اگزما هستش و یه سری قرص و دارو دادن که اسمهاشون یادم نیست
که با مصرف اونها هم هیچ تغییری صورت نگرفت
دوباره پیش همون پزشک رفتم و اینبار 2 پماد دیگه ای دادن که معلوم بود قویتره
که با مصرف اونها صورتم اون قسمت ها به رنگ سیاه در اومد و دیگه مصرف نکردم و دوباره پوستم یه حالت قبلی در اومد(البته نه اینکه خوب بشه مثل قبل پوسته داد و ...)
2-3 ماه پیش به سفارش یکی از دوستان یپش یه پزشک دیگه ای رفتم و ایشون تشخیص دادن که پیسریاسیز هستش که پماد کلوتیرمازول 1 درصد و قرص لوراتادین 10و کپسول فلوکونازول 100 دادن
بعد از مصرف این دارو ها خارش کمتر شد ولی هنوز پوست به حالت قبلی برنگشت و به خاطر عوارض مصرف این داروها مصرف رو قطع کردم که بعد از مصرف حالا میبینم که این مشکل داره گشترش پیدا میکنه و رنگش قرمزتر شده و پوسته ها خیلی بیشتر شدن
انگاری به مرحله بحرانی رسیده باشه
مقالاتی درباره پیسریاسیز خوندم که انگاری بعد یه مدت خوب میشه ولی واسه من داره بعد از مصرف دارو رشد میکنه
این مشکل چی میتونه باشه و راه درمانش چیه؟؟

dr_sohrab
17-01-2011, 02:49
البته داروهایی که تجویز شده خیلی مربوط به سوریازیس نیست بیشتر داروهای ضد قارچه. احتمال میدم سوریازیس نباشه اصلا" .سوریازیس بیشتر تو سسطوح اکستنسور مثل آرنج زانو هست پلاکای نقره ای داره یه مقدار جنبه ارثی داره درمانش طولانیه عود هم زیاد داره ولی بیماری خطر ناکی نیست . رو صورت کمتر دیده میشه . شاید بیماریتون اگزما یا درماتیت اتوپیک باشه

dr_sohrab
17-01-2011, 02:56
البته داروهایی که تجویز شده خیلی مربوط به سوریازیس نیست بیشتر داروهای ضد قارچه (غیر لوراتادین که ضد حساسیته). احتمال میدم سوریازیس نباشه اصلا" .سوریازیس بیشتر تو سسطوح اکستنسور مثل آرنج زانو هست پلاکای نقره ای داره یه مقدار جنبه ارثی داره درمانش طولانیه عود هم زیاد داره ولی بیماری خطر ناکی نیست . رو صورت کمتر دیده میشه . شاید بیماریتون اگزما یا درماتیت اتوپیک باشه

David.Jn
17-01-2011, 22:41
این سوراسیس که شما اشاره کردین همون پیسریاسیس هستش؟
سورایسیس همون بیماری هستش که رنگ پوست تغییر میکنه و پوست رنگدانه های خودش رو از دست میده؟ و اغلب روی دستها هستش؟یا اینکه اون بیماری یه اسم دیگه ای داره؟

خوشبختانه برای من اینطور که بالاتر سوال کردم نیست فقط 2 تا لکه کوچیک که روی گونه هام هست که فقط با دقت دیده میشه
ولی این خارش و رشد جدیدش نگرانم کرده
این رو هم بگم تو ویکی پدیا که مقاله ای در مورد همین پیسریاسیس(Pityriasis rosea) میخوندم خیلی شبیه به واسه من بود
تو پست قبلی یادم رفت بگم که چندتا لکه هم روی جناغ سینه داشتم که اونا هم خارش داشتن ولی خیلی کم و زمانی که گرمم میشد این خارش شروع میشد که با مصرف این پماد برطرف شد و یکی دیگه اینکه از خیلی سال پیش خارش سر دارم که پزشک گفت این خارش هم به همین ازتباط داره ولی این خارش سر من از10-11 سالگی بوده.

شما چه پیشنهادی دارین؟

dr_sohrab
18-01-2011, 02:32
یکین. پسوریازیس نوشته میشه سوریازیس خونده میشه(تو انگلیسی) Psoriasis

نه اون ویتلیگو ( برص_ لک وپیس)اسمشه

Pityriasis rosea هم یه بیماری دیگس

دوومی که سومی اصلا" ولیحتی اولی هم به ناراحتی شما نمیخوره یه متخصص پوست یا بیمارستان رازی مرکز پوست دانشگاه تهران مراجعه کن . در کل هیچیت نیست بیخیال

David.Jn
18-01-2011, 11:54

دوومی که سومی اصلا" ولیحتی اولی هم به ناراحتی شما نمیخوره یه متخصص پوست یا بیمارستان رازی مرکز پوست دانشگاه تهران مراجعه کن . در کل هیچیت نیست بیخیال
بله خوشبختانه ویتلیگو (Vitiligo) نیست و خداروشکر که تو اجداد و خانواده ما هیچ وقت این بیماری وجود نداشته

چند روزیه که دوباره دارم لوراتادین میخورم و سرخ رنگ بودنش خیلی کم شده ولی خشکتر شده و خارش هم کماکان هست

ممنون از راهنماییتون باید برم بیمارستان رازی ببینم اونجا چی تشخیص میدن از پزشک های پوست که قطع امید کردیم:13:

genius_islamic
19-01-2011, 14:39
سلام من پوستم خیلی حساسه وقتی توی افتاب میرم کک و مک می زنه راهی هست به غیر از ضدافتاب و کلاه که جلوی اینجوری شدن را بگیره؟

morsadr
19-01-2011, 15:53
سلام من پوستم خیلی حساسه وقتی توی افتاب میرم کک و مک می زنه راهی هست به غیر از ضدافتاب و کلاه که جلوی اینجوری شدن را بگیره؟

خیر بهترین کار استفاده از ضد آفتابها بصورت صحیح می باشد .

genius_islamic
20-01-2011, 01:35
سلام اقا یک سوال دیگه ولی خداییش اگه میدونین بگین ها اقا اگه ادم توی نور خورشید نره دیگه چه چیز هایی باعث کک و مک میشه مثلا نور میشه؟اصلا نور باعث تیرگی پوست میشه؟؟؟؟

AB
20-01-2011, 11:26
سلام اقا یک سوال دیگه ولی خداییش اگه میدونین بگین ها اقا اگه ادم توی نور خورشید نره دیگه چه چیز هایی باعث کک و مک میشه مثلا نور میشه؟اصلا نور باعث تیرگی پوست میشه؟؟؟؟

لامپ های مهتابی و کم مصرف چون مقداری(هر چند کم) نشت اشعه فرابنفش دارن میتونن باعث تیرگی پوست بشن(مخصوصا اگه فاصله کم باشه مثل چراغ مطالعه) ولی اونقدر نیست که مثلا با برنزه شدن تو ساحل بشه مقایسش کرد.

reza2pars
22-01-2011, 11:59
سلام . چند وقتی چای سبز مصرف میکنم صورتم چند تا جوش زده میخواستم بدونم چای سبز مزاج سرد داره یا گرم و اصولا باعت جوش زدن میشه؟

SaMsUnG
23-01-2011, 20:08
سلام
یه راست برم سراغ اصل مطلب ، دوستان من چند روز برای روشنتر شدن پوست صورتم به یه متخصص پوست مراجعه کردم یه کرم داد که هر شب باید بمالم ، یه صابون برای صبحها ، یه محلول هم برای دو بار در روز به همراه کرم ضد آفتااب
از زمانیکه مصرف داروهارو شروع کردم پوستم به شدت قرمز و تیره تر شده ولی سوزش اصلا نداره و پوست صورتم هم پوسته پوسته شده
میخواستم از اساتید فن بپرسم مصرف داروها رو ادامه بدم یا نه ( اینطور که من فهمیدم داروها برای لایه برداریه )
نظرتون چیه ؟
در حدود 50 تومن پول دارو دادم لطفا راهنماییم کنید
ممنون

dr_sohrab
23-01-2011, 22:05
خوب برا درمان لک داروها به چند روش عمل میکنن .بعضی ها بی رنگ کنندن مثل هیدروکینون بعضی لایه بردارند(همون پیلینگ) مثل ترتینوئین . می خوای یه مقدار کمتر استفاده کن و فواصل استفاده رو هم بیشتر کن بعدا" زیادش کن ( مثلا" یه روز در میون)ضد آفتاب استفاده کن حتی اگر زیر افتاب نمیری. موقتآ" لوسیون بتامتازون میتونی استفاده کنی( 2_3 روز)........پول دادی دیگه باید استفاده کنی!!

David.Jn
26-01-2011, 17:35

بله خوشبختانه ویتلیگو (Vitiligo) نیست و خداروشکر که تو اجداد و خانواده ما هیچ وقت این بیماری وجود نداشته

چند روزیه که دوباره دارم لوراتادین میخورم و سرخ رنگ بودنش خیلی کم شده ولی خشکتر شده و خارش هم کماکان هست

ممنون از راهنماییتون باید برم بیمارستان رازی ببینم اونجا چی تشخیص میدن از پزشک های پوست که قطع امید کردیم:13:
خب من رفتم بیمارستان رازی
داروهایی که اونجا هم بهم دادن دققیقاً همون داروهای قبلی بود ولی ایندفعه لوراتادین حذف شد و یه پماد به اسم تریامسینولون استوناید 0.1% دادن که دستور مصرفشو ننوشته و دوباره باید برم ببینم چه جوری مصرف میشه:13:
تشخیصی که اونجا دادن اسمش یادم نموند ولی گفتن یه چیز ما بین سوریاسیس و یه بیماری دیگه پوستیه
اسمی که گفتن شبیه به سوبه پیسا یا...؟؟؟؟ بود.
فکر نمیکنم با اینها هم مشکلم حل بشه چون اینا همون داروهای قبلیه، موندم سر دوراهی که دوباره برم جای دیگه یا نه!!!
درکل بد جور رفته رو اعصابم چیزیه که جلوی دید هم هست و اگه بخواد بیشتر بشه دیگه....:41:

dr_sohrab
28-01-2011, 04:33
ای کیو حد اقل تشخیص رو اسمشو مینوشتی تا لیست کامل داروها ی شیمیایی و گیاهیشو برات مینوشتم تریامسینولون هم روزی دو بار فعلا بزن. نقدا گیاه آلورا رو هم امتحان کن ( کرمهایی هم هست که ذرهای آلورا توش هست که خیلی زیادن مثل آلورای مای ) aliovera my ÷ماد کالاندولا هم گیاهیه و بی ضرر اونم امتحان کن. ÷ماد آلفا هم امتحان کن( برا سوختگی التهاب و بعضی حساسیتها اثر داره

SHIRIN 1843
14-02-2011, 16:34
بچه ها پوست من خیلی خشک میه نرطوب کننده هم تاثیر زیادی نمیذاره.

چکار کنم؟

Sayam
17-02-2011, 00:46
بچه ها پوست من خیلی خشک میه نرطوب کننده هم تاثیر زیادی نمیذاره.

چکار کنم؟
در مرحله ی اول باید اینها رو رعایت کنی
1- خواب کافی( 8 تا 10 ساعت در شبانه روز )
2- آب کافی ( بیشتر از 6 لیوان در طی روز )
در مراحل بعد باید دنبال انواع کرم و .... باشی

anti_girl
20-02-2011, 20:38
سلام
ببخشید من یه مشکل پوستی روی بدن دارم
اندازه یه سکه تقریبا سفیدک زده و همش ترک میخوره و میخاره!!هیچ علائم دیگه ای هم نداره

Sayam
20-02-2011, 21:49
سلام
اندازه یه سکه تقریبا سفیدک زده و همش ترک میخوره و میخاره!!هیچ علائم دیگه ای هم نداره
از این مساله ساده رد نشین و هر چه سریعتر به یک متخصص پوست مراجعه کنید

morsadr
21-02-2011, 15:05
سلام

احتمال قارچ های سطحی پوست بسیار زیاد است . بهتره به یک پزشک مراجعه و احتمالا با داروهای موضعی تحت درمان قرار بگیرید .

actros 1843
10-03-2011, 14:43
پوست دستم تو سرما ترک میخوره و خون میا چکار کنم دانشگاهم هم تو یه جای سرد

خیلی اذیت میشم

چکارکنم؟؟؟

farhad_s5
10-03-2011, 16:06
پوست دستم تو سرما ترک میخوره و خون میا چکار کنم دانشگاهم هم تو یه جای سرد

خیلی اذیت میشم

چکارکنم؟؟؟
استفاده از کرم های مرطوب کننده دست.

من خودم از nivea استفاده می کنم و خیلی راضیم (دقیقاً همین مشکل رو داشتم) :46:

actros 1843
10-03-2011, 16:13
استفاده از کرم های مرطوب کننده دست.

من خودم از nivea استفاده می کنم و خیلی راضیم (دقیقاً همین مشکل رو داشتم)

یعنی دیگه به هیچ وجه تو سرما ترک نمیخوره؟؟؟

CAnZO
12-03-2011, 11:59
سر و صورتم شدیدا شوره ای ایه .صورتم که تقریبا زخمیه . یعنی اساسا با خاروندن زیاد بوجود اومده:31: و من دیگه با موزر اصلاح میکنم. درمان غیر دارویی میشه؟

farhad_s5
12-03-2011, 20:42
یعنی دیگه به هیچ وجه تو سرما ترک نمیخوره؟؟؟

من به صورت معمول روزی 3 4 بار استفاده می کنم، اصلاً ترک نمی خوره که هیچ، پوستم خیلی نرم شده :31:

سر و صورتم شدیدا شوره ای ایه .صورتم که تقریبا زخمیه . یعنی اساسا با خاروندن زیاد بوجود اومده:31: و من دیگه با موزر اصلاح میکنم. درمان غیر دارویی میشه؟

شوره معمولاً درمان راحتی داره ولی وقتی همراه با قرمزی و خارش شدید و زخم باشه حتماً باید توسط پزشک معاینه بشه :19:

sam_sami_2000
04-04-2011, 18:47
دوستان من مشکلی دارم که پوستم خشکه مدتی هم از Sensibo DS+ استفاده کردم اما به نظرم جوابگو نیست ...
یک مرطوب کننده خوب پوست صورت میخوام که پوستم شاداب بشه ... ...
نمیخوام مواد بدی که باعث جوش زدن بشه توش داشته باشه برای صورت میخوام ...
پیشاپیش ممنون

nafe-bandar
05-04-2011, 15:41
سلام
8-9 ماه پیش برای جوش های صورتم به یک دکتر معالج و متخصص پوست مراجعه کردم
یه کرم بهم داد بنام LP Fort اسم کاملش الان یادم نیست، تاثیرش خوب بود چند ماه بعد دوباره رفتم دوباره دوربین گذاشت روی صورتم و گفت هنوز یکم مونده و ....
میگفت کرم لایه برداره!

بعد یه ژل دیگه داد بنام Acne Treatment Gel که چند ماه مصرف می کردم. کل طول درمان هم همراه با صابون اسپسو بود
ولی الان وقتی صورتم رو صابون می زنم یا از خواب پا میشم یا یه آب و هوایی عوض می کنم مثلا از خونه می رم بیرون صورتم سفید سفید میشه!
دونه های ریز و سفید روی صورتم میاد و صورتم خشک میشه و خیلی سوز میده!
با چند بار آب بصورت متوالی هم درست نمیشه بعضی وقتا ...
متاسفانه شرایطم طوریه که الان نمی تونم برم پیش همون دکتر
باید چیکار کنم!؟

sam_sami_2000
05-04-2011, 20:17
سلام
8-9 ماه پیش برای جوش های صورتم به یک دکتر معالج و متخصص پوست مراجعه کردم
یه کرم بهم داد بنام LP Fort اسم کاملش الان یادم نیست، تاثیرش خوب بود چند ماه بعد دوباره رفتم دوباره دوربین گذاشت روی صورتم و گفت هنوز یکم مونده و ....
میگفت کرم لایه برداره!

بعد یه ژل دیگه داد بنام Acne Treatment Gel که چند ماه مصرف می کردم. کل طول درمان هم همراه با صابون اسپسو بود
ولی الان وقتی صورتم رو صابون می زنم یا از خواب پا میشم یا یه آب و هوایی عوض می کنم مثلا از خونه می رم بیرون صورتم سفید سفید میشه!
دونه های ریز و سفید روی صورتم میاد و صورتم خشک میشه و خیلی سوز میده!
با چند بار آب بصورت متوالی هم درست نمیشه بعضی وقتا ...
متاسفانه شرایطم طوریه که الان نمی تونم برم پیش همون دکتر
باید چیکار کنم!؟

شما پوستتون خشکه ؟ مرطوب کننده استفاده نمیکنید ؟

nafe-bandar
05-04-2011, 22:51
نه فقط همون دارو هایی که اسم بردم
اولیش لایه بردار بود دومیش ژل

faze sangin
06-04-2011, 14:59
دوستان من روی صورتم مقداری جای جوش به صورت فرو رفته وجود داره. یک طرف صورتم به نظرم زیاد عمق نداره و مشخص نیست اما طرف دیگه کمی عمقش بیشتره و با نوک انگشت لمس میشه. میخواستم بدونم چند جلسه لیزر برای کامل برطرف کردن این اسکار ها لازمه ؟
کلا اگر کسی تجربه ی لیزر جای جوش داشته بگه تا از تجربیاتش استفاده کنیم.

nafe-bandar
08-04-2011, 22:39
کسی نیست جواب مارو بده!؟

sam_sami_2000
17-04-2011, 22:18
دوستان من روی صورتم مقداری جای جوش به صورت فرو رفته وجود داره. یک طرف صورتم به نظرم زیاد عمق نداره و مشخص نیست اما طرف دیگه کمی عمقش بیشتره و با نوک انگشت لمس میشه. میخواستم بدونم چند جلسه لیزر برای کامل برطرف کردن این اسکار ها لازمه ؟
کلا اگر کسی تجربه ی لیزر جای جوش داشته بگه تا از تجربیاتش استفاده کنیم.

لیزر توصیه نمیشه ! به شدت باعث پیری زودرس میشه ...

نه فقط همون دارو هایی که اسم بردم
اولیش لایه بردار بود دومیش ژل

ببخشید میدونم خیلی دیر شد !!!
ولی مشکلتون رو نمیدونم ...

Moradimona19
20-04-2011, 10:21
سلام برای رفع موههای زائد بدن چه روشی مناسبتر است تا دیرتر رشد کنند ؟

hamed malekpour
23-04-2011, 10:43
یه سوال کدوم کرم برای براق کنندگی پوست صورت برای آقایان مناسبه

Lady parisa
27-04-2011, 09:35
آبمیوه ای فوق العاده مفید مخصوص خانمها

مطالعات جدید نشان می دهد: مصرف میوه های قرمز رنگ از رشد سلول های سرطانی جلوگیری می کند . در این مطالعه زمانی که مصرف آب انار را ارزیابی کردند، مشخص شد: این ماده به دلیل وجود آنتی اکسیدان به مقدار زیاد می تواند به عنوان راهی برای مبارزه و جلوگیری از سرطان باشد.

بیش از ۷۵ درصد از همه موارد سرطان با استروژن تغذیه می شوند و سالانه حدود ۴۰۰ هزار زن در سراسر جهان جان خود را بدین طریق از دست می دهند.

بر این اساس محققان دانشگاه اوهایو روی مزایای انار در مبارزه با سرطان متمرکز شدند.

این گروه دریافتند: میوه های قرمز دارای آب و دانه به طور طبیعی یک نوع ماده شیمیایی به نام «اسید الاجیک» تولید می کنند که به نظر می رسد برای جلوگیری از رشد سلول های سرطان در بافت های مفید باشد.

طبق این گزارش، محققان مدتی است در خصوص آنتی اکسیدان های موجود در انار و قدرت آن برای مبارزه با سرطان همانند مزایای سلامتی این میوه برای قلب مطالبی ارائه کرده اند.

در آزمایشگاه محققان روی آنزیم روماتاس که نقش کلیدی در تولید استروژن و توسعه رشد سرطان و اثرات ده ها ترکیب موجود در انار که با مبارزه با سرطان مرتبطند، مطالعه کردند.

به طور کلی محققان اظهار داشتند: با استفاده از آب میوه های قرمز دانه دار به خصوص انار می توان به مبارزه با رشد سرطان پرداخت.

آب انار سرشار از نوعی ماده آنتی اکسیدان است و همین ماده انار را در صدر میوه های دارای آنتی اکسیدان از قبیل زغال اخته، پرتقال و انگور قرار داده است.

پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیا معتقدند ، میزان آنتی اکسیدان آب انار که به فنولیک موسوم است ، از انواع چای سبز و زیتون سیاه نیز به مراتب بیشتر است.

براساس پژوهش این محققان آب انار دست کم ۲۰ درصد بیش از دیگر آب میوه ها دارای خواص آنتی اکسیدان است.

scavengeboy
27-04-2011, 10:51
سلام دوستان یه مشکل که حتما زیاد جواب دادید شرمنده میپرسم
من ۲۲ سالمه بیشتر از ۸ ساله جوش میزنم تا ۳ سال پیش هم کم بود و هم میگفتم داره تموم میشه و هم اینکه سر سفید تبودن
ولی حالا جوش های سرسفید میزتم که همش دور دهانمه و هر چند وقت یک بار جوش های قرمز دز صورتم و کمرم رو کمرم میشه گفت فقط جوش های خشک شدس مشکل اصلی من همون جوش های سر سفیده

Sayam
11-05-2011, 21:55
سلام برای رفع موههای زائد بدن چه روشی مناسبتر است تا دیرتر رشد کنند ؟
سلام بر شما!
به عنوان تاپیک توجه کنید... پوست صورت...
میتونید درخواستتونو توی این تاپیک مطرح کنید

یه سوال کدوم کرم برای براق کنندگی پوست صورت برای آقایان مناسبه
کرم خاصی پیشنهاد نمیکنم...
اما
نوشیدن روزانه 6 - 8 لیوان آب مهمترین عامل در داشتن پوستی پر طراوت است... + خواب کافی (8 - 10 ساعت)

سلام دوستان یه مشکل که حتما زیاد جواب دادید شرمنده میپرسم
من ۲۲ سالمه بیشتر از ۸ ساله جوش میزنم تا ۳ سال پیش هم کم بود و هم میگفتم داره تموم میشه و هم اینکه سر سفید تبودن
ولی حالا جوش های سرسفید میزتم که همش دور دهانمه و هر چند وقت یک بار جوش های قرمز دز صورتم و کمرم رو کمرم میشه گفت فقط جوش های خشک شدس مشکل اصلی من همون جوش های سر سفیده
تا حدود زیادی یه چیز خاصیه که بعضیا جوش دارند اما در هر حال به این موارد توجه کنید:
نخوردن بیش از حد گرمیجات/ در عوض خوردن مواد دارای طبع سرد
نخوردن آجیل
تمیز نگه داشتم پوست صورت
پوست لیمو و پوست خیار میتونه موثر باشه
گل بابونه در آب جوشیده شود و بخور شود
صابون TTC و TCC
در کل روش های زیادی هست...
در ضمن کندن جوشهای سر سفید اگر به نحو صحیح صورت بگیره بی خطر است...

behrooz.shie
24-05-2011, 19:12
جوش صورت تقربا طبیی هست و نباید زیاد نگران شد :20:

Greedy
29-05-2011, 15:21
برای درمان لاغری صورت باید چیکار کرد ؟ راهی هست؟

Max.Pain
29-05-2011, 16:15
من پوست پیشانی و بینی ام خیلی چربه و این باعص میشه زیاد جوش بزنه.

با توجه به این مشکل چه صابونی برای شستشوی روزانه صورت برام مفیده ؟!

ممنون

AliROCK
30-05-2011, 03:11
صابون Kapus اصلشو گیر بیاری خیلی خوبه المانیه
tcc 1%
5تومن هست

parsgiga_3
20-06-2011, 12:12
دوستان یک کرم یا صابون یا ژل یا محلول بگید که جای لکه های صورت رو از بین ببره:41:
فقط چیزی باشه که آمادش موجود باشه:دی
ممنون

kavian123
24-06-2011, 10:11
برای درمان لاغری صورت باید چیکار کرد ؟ راهی هست؟

برای لاغری صورت در زمان رژیم مصرف مایعات ور کم کنید

Greedy
25-06-2011, 08:52
برای لاغری صورت در زمان رژیم مصرف مایعات ور کم کنید
رژیم نیستم :دی البته شاید از رژیم هم بدتر باشم چون صبحانه که اصلا نمیخورم ناهار و شام هم که اگه مورد میل باشه میخورم اونم کمتر از یه بشقاب

M a R y a M i
25-06-2011, 10:47
من شنیدم از یکی دوستام که البته خودش نتیجه گرفت اینکه
برای لاغری صورت
صبح ها قبل صبحونه موز میخورد !
من امتحان نکردما!!
ولی در کل شما غذا بخوری بد نیست!!

Greedy
25-06-2011, 14:56
من شنیدم از یکی دوستام که البته خودش نتیجه گرفت اینکه
برای لاغری صورت
صبح ها قبل صبحونه موز میخورد !
من امتحان نکردما!!
ولی در کل شما غذا بخوری بد نیست!!
اشتهای غذا خوردن ندارم اصلا
من دو سه روزم هیچی نخورم مشکلی پیش نمیاد بیشتر موقع ها هم از صبح تا ساعت 6 و 7 میبینی روزم چون حتی ابم نمیخورم :دی
کلا حال غذا خوردنم ندارم

M a R y a M i
25-06-2011, 16:25
اشتهای غذا خوردن ندارم اصلا
من دو سه روزم هیچی نخورم مشکلی پیش نمیاد بیشتر موقع ها هم از صبح تا ساعت 6 و 7 میبینی روزم چون حتی ابم نمیخورم :دی
کلا حال غذا خوردنم ندارم
:18::13:
شما ورزش میکنی؟
حتما پیش یه دکتر برو
فوقش 2 3 تا قرص و شربت اشتها اور !! میده

shabnam1986
27-06-2011, 17:47
دو تا سوال داشتم

کاشت گونه چجوری انجام میشه؟

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

بعد از استفاده از دستمال مرطوب یا شیر پاک کن شستن صورت واجبه؟

Greedy
27-06-2011, 18:26
:18::13:
شما ورزش میکنی؟
حتما پیش یه دکتر برو
فوقش 2 3 تا قرص و شربت اشتها اور !! میده

تا چند ماه پیش اره ورزش میکردم بدنسازی و فوتبال هم میرفتم ولی الان چند ماهی نه
فایده نداره اینا یه چند روز از این شربت ها تست کردم فایده ای نداشت امروز که کسی خونه نبود حال و حوصله خوردن غذا هم نداشتم تا ساعت 6 روزه بودم :دی
عمرم کفاف نده بیش از یکی دو سال دیگه شاید :دی

MaRyAm75
03-07-2011, 21:51
من یک ماهه که میرم بدنسازی و پیاده روی..
زیر چشمام سیاه شده
باید چیکار کنم که برطرف بشه
از قیافه افتادم
میسی :10::40:

GHAGHALEELEE
20-07-2011, 16:34
دو تا سوال داشتم

کاشت گونه چجوری انجام میشه؟

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

کاشت گونه باید توسط متخصصین این کار (پلاستیک-فک و صورت-پوست) انجام بشه.دو تا روش رایج رو میدونم.یکی کاشت مواد مخصوص در گونه است که با برش گونه از داخل انجام میشه که این روش ترجیحا توسط متخصص پلاستیک یا فک انجام میشه.قیمت این مواد 700 هزار تومان است.(فقط خود مواد)
روش دیگه تزریق مواد درون گونه است.یکی از این مواد ماده ای بنام هیالورونیک اسید است.ماده ای از جنس خود بدن که میتواند هزار برابر حجم خود اب جذب کند و گونه را پر کند(این اب اون اب معمولی نیستها).منتها توی این روش مثل اینکه هر 2 سال باید یکبار تکرار بشه.
سوال دومت یادم رفت.میگن نشوری بهتره ولی از من میشنوی بشور.با صابون صورت هم بشور

GHAGHALEELEE
20-07-2011, 16:41
تا چند ماه پیش اره ورزش میکردم بدنسازی و فوتبال هم میرفتم ولی الان چند ماهی نه
فایده نداره اینا یه چند روز از این شربت ها تست کردم فایده ای نداشت امروز که کسی خونه نبود حال و حوصله خوردن غذا هم نداشتم تا ساعت 6 روزه بودم :دی
عمرم کفاف نده بیش از یکی دو سال دیگه شاید :دی
اگه از بچگی اینطوری بودی که خوب مشکلی نیست فقط حواست باشه ویتامین و مواد معدنی بدنت به هم نریزه.ولی اگه مثلا 2 ساله اینطوری شدی یا بخاطر مشکل روحی هست که حوصله نداری حتی غذا بخوری یا بیماری جسمی داری که باید پیگیری کنی.اول برو پیش دکتر عمومی بهت دارو میده.بخور اگه درست نشد برو دوباره پیش همون احتمالا به گوارش یا روانپزشک معرفیت میکنه.یه د فعه سر خود نری پیش روانپزشکها:18:

M a R y a M i
30-07-2011, 16:42
من یک ماهه که میرم بدنسازی و پیاده روی..
زیر چشمام سیاه شده
باید چیکار کنم که برطرف بشه
از قیافه افتادم
میسی

کرم روشن کننده دور چشم اسکین کد بخر
skin code
حدو 50 تومنه
ولی کاملا تضمینش میکنم عالیه

فقط تونر یا تونیک استفاده کنین

شیرپاک کن خوب نیست
! ولی خب بعد شیر پاک کن هم باید تونر / تونیک استفاده بشه و بعد صورت شسته بشه!!

گونه هم دوستمون توضیح دادن

ولی تزریق چربی عالیه از خود بدن گرفته میشه چند بار هم میتونی تمدید کنی
اگه ژل هم باشه باید پیش دکتر مطمئین برین که من این یکی رو توصیه نممیکنم

reza2t
16-08-2011, 00:55
دوستان من 22سالمه . یک ساله صورتم بد جوش میزنه دیگه کلافم کرده
بهترین راه درمانش چیه ؟

setayesh_mj
22-08-2011, 15:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام به همگی
میشه محصولاتی را که ضد جوش هستند معرفی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کنار گونه هام جوشهایی میزنه که تا میان خوب بشن دوباره از کنارش جوش میزنه
محصولاتی که معتبر باشن و بشه به آسانی تهیه شون کرد و همینطور از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند
خواهش میکنم کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نظرتون در مورد این محصولات چیه؟

آداپالن

اریترومایسین
بنزوئیل پروكساید

این سه تا بالایی ها دارو هستند

آكنه ( بایودرما )

اِي آي ( بایودرما )

زنیاک رل اکتیو ( نوروا )

لوسیون زنیاک ( نوروا )

ژل ضدجوش اکتی پور ( نوروا )

کرم AHA هیسه اک ( اوریاژ )

کرم زنیاک ال-پی فرت ( نوروا )

کرم های ضدجوش اکتی پور ( نوروا )

AliROCK
23-08-2011, 01:04
اریترومایسین درمان دائمی نیست
بهترین درمان مرور زمان هست(البته اگه سن 17~24 هستید) اگر نه صابون T.C.C کاپوس قاتل جوش هست هم برای سر هم برای صورت خوبه المانی هست این صابون خرچنگو و اینا هم به درد نمیخوره
بنزوئیل پروكساید هم ژل ضد جوش هست که به نظره من اصلا کارایی نداره حالا شاید رو صورت شما جواب داد

AB
23-08-2011, 10:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام به همگی
میشه محصولاتی را که ضد جوش هستند معرفی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کنار گونه هام جوشهایی میزنه که تا میان خوب بشن دوباره از کنارش جوش میزنه
محصولاتی که معتبر باشن و بشه به آسانی تهیه شون کرد و همینطور از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند
خواهش میکنم کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نظرتون در مورد این محصولات چیه؟

آداپالن

اریترومایسین
بنزوئیل پروكساید

این سه تا بالایی ها دارو هستند

آكنه ( بایودرما )

اِي آي ( بایودرما )

زنیاک رل اکتیو ( نوروا )

لوسیون زنیاک ( نوروا )

ژل ضدجوش اکتی پور ( نوروا )

کرم AHA هیسه اک ( اوریاژ )

کرم زنیاک ال-پی فرت ( نوروا )

کرم های ضدجوش اکتی پور ( نوروا )

تو سایت های خارجی بنزوئیل پراکسید رو زیاد دیدم ولی احتمالا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره.یه نگاهی به این سایت بنداز.

اریترومایسین درمان دائمی نیست
بهترین درمان مرور زمان هست(البته اگه سن 17~24 هستید) اگر نه صابون T.C.C کاپوس قاتل جوش هست هم برای سر هم برای صورت خوبه المانی هست این صابون خرچنگو و اینا هم به درد نمیخوره
بنزوئیل پروكساید هم ژل ضد جوش هست که به نظره من اصلا کارایی نداره حالا شاید رو صورت شما جواب داد

صابون خرچنگ اولا واسه من جواب میداد ولی الان همون اثر سابقش رو نداره.

میشه عکس یا لینکی از صابونی که گفتین بزارین.ممنون:11:

AliROCK
23-08-2011, 17:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترکوندم گوگلو یه عکس درست پیدا نکردم بهتر از این نبود :31:
البته این عکس یکم قدیمیه الا بیضی شکل هست کاغذ روی صابون هم بیضی و سفید رنگ هست(باقیه تقلبیه)
اینم بگم من 4 ساله دارم به کلم و صورتم میزنم بیا ببین چه شدم:31::18: باکتری های چربی ساز رو هم از بین میبره
البته شاید برا بعضی یکم گرون باشه 5500 هست.

AB
23-08-2011, 18:24
ترکوندم گوگلو یه عکس درست پیدا نکردم بهتر از این نبود :31:
البته این عکس یکم قدیمیه الا بیضی شکل هست کاغذ روی صابون هم بیضی و سفید رنگ هست(باقیه تقلبیه)
اینم بگم من 4 ساله دارم به کلم و صورتم میزنم بیا ببین چه شدم:31::18: باکتری های چربی ساز رو هم از بین میبره
البته شاید برا بعضی یکم گرون باشه 5500 هست.

مطمئنی اصله؟:31:چون هیچ جا به غیر از یه سایت فارسی پیداش نکردم.تو سایت خود شرکت هم همچین چیزی نیست.:31:

اینم سایت شرکت

AliROCK
23-08-2011, 23:51
گفتم که عکس قدیمیه:31:
شما که سایت رو پیدا کردی بگرد عکسشم پیدا کن:31:

AB
24-08-2011, 11:43
گفتم که عکس قدیمیه:31:
شما که سایت رو پیدا کردی بگرد عکسشم پیدا کن:31:

منظورم عکسش نبود خودش بود.اصلا محصولی به این اسم و کاربرد نداره.:41:(شاید هم من نتونستم پیداش کنم.)

setayesh_mj
30-08-2011, 17:54
سلام دوستان:10:

ممنون میشم یه مرطوب کننده و یه ضد آفتاب آکنه لاین خوب و البته مقرون به صرفه به من پیشنهاد کنید
چون من پوست تقریبا چرب و مستعدی برای جوش زدن دارم درواقع نوع پوستم یه جورایی مختلطه:27:

setayesh_mj
01-09-2011, 13:09
سلام دوستان:10:

ممنون میشم یه مرطوب کننده و یه ضد آفتاب آکنه لاین خوب و البته مقرون به صرفه به من پیشنهاد کنید
چون من پوست تقریبا چرب و مستعدی برای جوش زدن دارم درواقع نوع پوستم یه جورایی مختلطه:27:

کسی نیست:41:
تو را خدا جواب منو بدید:19:

توی برندهای ایرانی سینره بهتره یا هیدرودرم؟

نظرتون در مورد محلول اریترومایسین چیه؟ البته برای جوشهای خفیف
آیا محلولش بهتره یا ژل؟ کدومش سریعتر اثر میکنه؟
تو را خدا یکی جواب منو بده:19::41::19:

dr_sohrab
01-09-2011, 15:58
کسی نیست:41:
تو را خدا جواب منو بدید:19:

توی برندهای ایرانی سینره بهتره یا هیدرودرم؟

نظرتون در مورد محلول اریترومایسین چیه؟ البته برای جوشهای خفیف
آیا محلولش بهتره یا ژل؟ کدومش سریعتر اثر میکنه؟
تو را خدا یکی جواب منو بده:19::41::19:
هردوتاش رو مای بگیر هستش ارزونه.کلیندا مایسین قوی تر وبهتر از اریتروست برا اکنه

setayesh_mj
02-09-2011, 17:04
هردوتاش رو مای بگیر هستش ارزونه.کلیندا مایسین قوی تر وبهتر از اریتروست برا اکنه

ممنون از جوابت
ولی من شنیدم محصولات مای بخوص ضد آفتابش بعد از مدتی باعث تیرگی و کدر شدن پوست میشه

و در مورد اریترومایسین توی صفحات قبل اکثر دوستان باهاش موافق بودند البته محلول 4 درصد اریترومایسین

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم:41:
دیگه قاطی کردم گیچ شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](30).gif
نمیدونم چی خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif
تو را خدا هر کی میتونه به من کمک کنه!
من مشکل اصلیم جوشه جووووووووووش:2:

dr_sohrab
02-09-2011, 19:41
ممنون از جوابت
ولی من شنیدم محصولات مای بخوص ضد آفتابش بعد از مدتی باعث تیرگی و کدر شدن پوست میشه

و در مورد اریترومایسین توی صفحات قبل اکثر دوستان باهاش موافق بودند البته محلول 4 درصد اریترومایسین

دیگه قاطی کردم گیچ شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم چی خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اکنه شدید باشه کلیندا تجویز میشه ولی اگه خفیف باشه ویا منظور از درمان درمان پوست چرب باشه اریترو.در مورد ما ی هم تا الان به چنین موردی بر نخوردم اصلا لغت اکنه لاین رو من فقط رو این سه محصول مای دیدم نه مارک دیگه. اریترو و کلیندابه صورت ترکیب با بنزویل پروکساید هم تجویز میشه

setayesh_mj
03-09-2011, 13:52
اگه اکنه شدید باشه کلیندا تجویز میشه ولی اگه خفیف باشه ویا منظور از درمان درمان پوست چرب باشه اریترو.در مورد ما ی هم تا الان به چنین موردی بر نخوردم اصلا لغت اکنه لاین رو من فقط رو این سه محصول مای دیدم نه مارک دیگه. اریترو و کلیندابه صورت ترکیب با بنزویل پروکساید هم تجویز میشه

ممنون از راهنماییتون
من با توجه به این صفحه و این توضیحات گفتم شاید اریترومایسین4% بهتر باشه
چون بیشتر از کلیندا اسمش برده شده و تجویز میشه

آخه من چند سال پیش از کلیندامایسین 1% استفاده میکردم ولی تاثیر چندانی نداشت
میشه بگید کلیندامایسین چند درصدش بهتره؟

و یه سوال مهمتر اینکه کدام نوع این آنتی بیوتکهای موضعی موثرتره و در واقع طول درمان را کمتر میکنه؟ (محلول یا ژل)

و یه سوال دیگه اینکه من از پماد آداپالن 1% استفاده میکنم (فقط شبها) آیا برای درمان کارآمدتر، بهتره که بنزوئیل پراکساید را با یکی از این آنتی بیوتیکها مصرف کنم؟ (جوشهای صورت من هم سر قرمز هستند و هم سر سفید و چرکی)

من صورت تسبتا خوبی داشتم ولی نمیدونم چرا چند وقته اینقدر جوش میزنم:41:

Greedy
03-09-2011, 15:57
ممنون از جوابت

دیگه قاطی کردم گیچ شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](30).gif
نمیدونم چی خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif

شنیدن کی بود مانند دیدن ؟:دی من الان 5 ساله از کرم ضد افتاب مای استفاده میکنم رنگ پوستمون اگه روشن تر نشده باشه تیره تر نشده :دی
در مورد جوش هم زیاد فکرشو نکن . من خودم زیاد اهمیت میدادم و دارو و ... زیاد مصرف کردم خوب نشد چیزی که هست فقط دستکاریشون نکن که جاش بمونه و هر شب هم از صابون ضداکنه ترجیجا صابون فولیکا برای پوست چرب استفاده کن

setayesh_mj
08-09-2011, 12:25
ممنون از راهنماییتون
من با توجه به این صفحه و این توضیحات گفتم شاید اریترومایسین4% بهتر باشه
چون بیشتر از کلیندا اسمش برده شده و تجویز میشه

آخه من چند سال پیش از کلیندامایسین 1% استفاده میکردم ولی تاثیر چندانی نداشت
میشه بگید کلیندامایسین چند درصدش بهتره؟

و یه سوال مهمتر اینکه کدام نوع این آنتی بیوتکهای موضعی موثرتره و در واقع طول درمان را کمتر میکنه؟ (محلول یا ژل)

و یه سوال دیگه اینکه من از پماد آداپالن 1% استفاده میکنم (فقط شبها) آیا برای درمان کارآمدتر، بهتره که بنزوئیل پراکساید را با یکی از این آنتی بیوتیکها مصرف کنم؟ (جوشهای صورت من هم سر قرمز هستند و هم سر سفید و چرکی)

من صورت نسبتا خوبی داشتم ولی نمیدونم چرا چند وقته اینقدر جوش میزنم:41:

لطفا یه نفر جواب این پست من را بده در راه رضای خداااا:19:

چه مدت طول میکشه تا این محلول اریترومایسین یا کلیندامایسین یه ذره اثر بذاره؟

hamed malekpour
09-09-2011, 14:01
آیا کرم دور چشم مای برای از بین بردن سیاهییه دور چشم مفیده دیروز 5هزار تومان خریدمش.

Roza1983
12-09-2011, 08:28
از داروهای زیر استفاده کن:
محلول کلیندامایسین به همراه الکل سفید هر 12 ساعت با یک تکه پنبه به روی جوشها بمالید.
پماد موضعی هیدروکورتیزون هر 12 ساعت.
کپسول تتراسایکلین هر 8 ساعت یک عدد.
کپسول زینک سولفات هر روز یک عدد.
قرص جوشان ویتامین C هر روز یک عدد.
---------------------------------------------------------------
پرهیز غذایی: عدم استفاده از غذاهای سرخ کرده.
نمک و ادویه جات کمتر مصرف کن.
شیرینیجات و تخم مرغ سعی کن نخوری.
کاکائو نخور.
اگه دختری ، لوازم آرایشی کمتر مصرف کن.
به هیچ وجه، آکنه ها رو دستکاری نکن.

من جایی نخوندم که همچین مسئله ای رو تایید کنه.

سلام
بهتره از مخلوط الکل صفید و جوش شیرین استفاده کنی
هفته ای سه بار با پنبه بمال به صورتت،و حالت دورانی ماساژبده
روزی یه دونه هم قرص ویتامین آ بخور

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:25 AM ----------

سلام
بهتره از مخلوط جوش شیرین و الکل سفید ایتفاده کنی ،هفته ای 3 بار با پنبه روی صورتت به صورت دورانی ماساژ بده،
روزی 1 دونه هم قرص ویتامین آ استفاده کن

shabnam1986
13-09-2011, 07:45
برای پاک کردن آرایش شیر پاک کن بهتره یا دستمال مرطوب؟

من دوره ای جای این دو تا رو عوض میکنم یعنی یه دوره دستمال یه دوره شیر پاک کن استفاده میکنم نظرتون چیه؟

Reza Razor
28-09-2011, 12:43
سلام من یه مشکل دارم که مربوط به پوست صورت نیست ولی یجورایی پوستیه و جایی نبود مطرح کنم
من گیتار میزنم البته فقط یه چند ماهیه انگشت اشاره ی سمت چپم روی سیمهای نازک گیتار قرار میگرفت انگشتم درد میگرفت بعد مدتی کار با گیتار
چسب زخم زدم یه هفته ای اون نقطه از انگشتمو بعد یه هفته که باز کردم پوست دستم خیلی شل شده بود از بس هی چسبو باز میکردم و عوض میکردم
بعد از باز کردن چسب یه چند روز دوباره بعد از کار کردن با گیتار دقیقا همون ناحیه که چسب زخم خورده بود از انگشتم یجور ناجوری شده
قسمت جلویی انگشتم باد کرده و قرمز شده پشت انگشتم هم انگار داخل بشکل دون دون باد کرده
چند روزه و خوبم نمیشه
حالا نمیدونم ببرم دکتر یا چیز مهمی نیست ؟!

shabnam1986
30-09-2011, 14:44
دستمال مرطوب کودک چه تفاوتی داره با دستمال مرطوب آرایش؟
خیلی از دوستام اهمیت نمیدن و دستمال کودک استفاده میکنن

Mehran-King
30-09-2011, 19:22
سلام آیا کرم های صورت که میگن برای جلوگیری از سوزش و در مواقع آفتابی میزنن واسه پوست ضرری داره یا نه ؟ در ضمن اگه بعدش رو صورتمون آب بزنیم ضرری داره ؟

matarsaak
04-10-2011, 15:11
برای از بین بردن موهای زمخت لب و زیر چانه در خانمها چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
و اگه امکانش هست یه دکتر کار بلد بهم معرفی کنید. ممنون

deadboy
12-10-2011, 21:19
سلام.
بچه ها من1سال آزگار راکوتان خوردم داغون شدم (میدونید که چقدر عوارض داره)من وزنم خیلی کم شد و پوستم به شدت حساس و خشک شد!ولی به هرترتیبی بود دیگه جوش نزدم.دکتره میگفت دیگه حله!
اما بعد از 8ماه دوباره کابوس شروع شد.جوشهای سر سفید به خصوص اطراف لب و دهن،به عبارتی دهنمو سرویس کرده!دیگه عمرنم راکوتان نمیخورم.
شماها میگید چیکار کنم؟

Sub007
12-10-2011, 21:29
سلام.
بچه ها من1سال آزگار راکوتان خوردم داغون شدم (میدونید که چقدر عوارض داره)من وزنم خیلی کم شد و پوستم به شدت حساس و خشک شد!ولی به هرترتیبی بود دیگه جوش نزدم.دکتره میگفت دیگه حله!
اما بعد از 8ماه دوباره کابوس شروع شد.جوشهای سر سفید به خصوص اطراف لب و دهن،به عبارتی دهنمو سرویس کرده!دیگه عمرنم راکوتان نمیخورم.
شماها میگید چیکار کنم؟

چقدر زیاد بوده دوره مصرفتون.
آخه من شنیدم نهایتا با ۶ ماه مصرف درمان انجام میشه.
از یه دوست داروساز سوال کردم گفت که معمولا بعد از دوره مصرف از ۱۰ نفر ۲ نفر بازگشت جوش دارن.:41:
به نظرم بهتره به متخصص مراجعه کنین.هر چند ممکنه دوستان هم راه حلی داشته باشن:20:

Sub007
12-10-2011, 21:35
سلام
بهتره از مخلوط الکل صفید و جوش شیرین استفاده کنی
هفته ای سه بار با پنبه بمال به صورتت،و حالت دورانی ماساژبده
روزی یه دونه هم قرص ویتامین آ بخور

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:25 AM ----------

سلام
بهتره از مخلوط جوش شیرین و الکل سفید ایتفاده کنی ،هفته ای 3 بار با پنبه روی صورتت به صورت دورانی ماساژ بده،
روزی 1 دونه هم قرص ویتامین آ استفاده کن

یه جایی خوندم که قبلا هم برای درمان جوش قرض ویتامین آ تجویز میشده اما باید مصرفش تحت نظارت باشه چون بالا رفتن ویتامین آ در بدن میتونه به کبد صدمه بزنه و برای همین هم قرص روآکوتان رو ساختن.
البته نمیدونم درسته یا نه چون تخصصی ندارم در این زمینه.

deadboy
13-10-2011, 23:27
چقدر زیاد بوده دوره مصرفتون.
آخه من شنیدم نهایتا با ۶ ماه مصرف درمان انجام میشه.
از یه دوست داروساز سوال کردم گفت که معمولا بعد از دوره مصرف از ۱۰ نفر ۲ نفر بازگشت جوش دارن.:41:
به نظرم بهتره به متخصص مراجعه کنین.هر چند ممکنه دوستان هم راه حلی داشته باشن:20:
من اگه شانس داشتم که اوضام این نبود!
پیش دکترم رفتم دوباره،در کمال پررویی میگه دوره قبلیت کم بوده(بعد از خوردن 1تریلی راکوتان:18:) باس دوباره قرص بخوری!اینو که گفت میخواستم میزشو بکنم تو حلقش!!
خلاصه حرفم شد باهاش زدم بیرون بهش گفتم مرد ناحسابی تو اون سری به من میگی دیگه عمرن جوش نمیزنی حالا دوباره میگی بیا از این زهر ماریا بخور؟

AB
14-10-2011, 00:27
یه جایی خوندم که قبلا هم برای درمان جوش قرض ویتامین آ تجویز میشده اما باید مصرفش تحت نظارت باشه چون بالا رفتن ویتامین آ در بدن میتونه به کبد صدمه بزنه و برای همین هم قرص روآکوتان رو ساختن.
البته نمیدونم درسته یا نه چون تخصصی ندارم در این زمینه.

این دارو از مشتقات ویتامین آ هست و عوارض کبدی هم داره.

من اگه شانس داشتم که اوضام این نبود!
پیش دکترم رفتم دوباره،در کمال پررویی میگه دوره قبلیت کم بوده(بعد از خوردن 1تریلی راکوتان:18:) باس دوباره قرص بخوری!اینو که گفت میخواستم میزشو بکنم تو حلقش!!
خلاصه حرفم شد باهاش زدم بیرون بهش گفتم مرد ناحسابی تو اون سری به من میگی دیگه عمرن جوش نمیزنی حالا دوباره میگی بیا از این زهر ماریا بخور؟

من که ندیدم و نشنیدم تا حالا کسی یک سال مداوم این قرصو مصرف کنه.حداکثر 4 تا 6 ماه و تو موارد خیلی خیلی شدید هر دوره 9 ماه تعیین میشه.

شنیدم بعضی از دکترا دوره درمان رو زیاد میکنن و زود زود آزمایش مینویسن تا دفعات مراجعتون بیشتر بشه.:13:

البته نباید به نوشته های کسایی که تو نت نظر میدن اعتماد کرد و تصمیم اول و آخر رو باید متخصصتون بگیره.

deadboy
14-10-2011, 18:22
این دارو از مشتقات ویتامین آ هست و عوارض کبدی هم داره.

من که ندیدم و نشنیدم تا حالا کسی یک سال مداوم این قرصو مصرف کنه.حداکثر 4 تا 6 ماه و تو موارد خیلی خیلی شدید هر دوره 9 ماه تعیین میشه.

شنیدم بعضی از دکترا دوره درمان رو زیاد میکنن و زود زود آزمایش مینویسن تا دفعات مراجعتون بیشتر بشه.:13:

البته نباید به نوشته های کسایی که تو نت نظر میدن اعتماد کرد و تصمیم اول و آخر رو باید متخصصتون بگیره.
این بابام جونه ننش یعنی متخصص بود!
من دیدم کسایی رو که حتی نزدیک 2سالم مصرف کردن.
این دکتره هر ماه برا من آزمایش مینوشت میدید چیزیم نمیشه میگفت بزار 1دوره دیگه بره!همینجری شد رفت تا 360تا!

AB
14-10-2011, 18:51
این بابام جونه ننش یعنی متخصص بود!
من دیدم کسایی رو که حتی نزدیک 2سالم مصرف کردن.
این دکتره هر ماه برا من آزمایش مینوشت میدید چیزیم نمیشه میگفت بزار 1دوره دیگه بره!همینجری شد رفت تا 360تا!

چی بگم واللا.به نظر من دوباره شروع نکنی بهتره.چون هر دارویی عوارضی داره و این عوارض ممکنه چندین سال بعد ظاهر بشه.یه نگاهی هم به لینک پایین بنداز.عوارض دائمی و کوتاه مدتش رو نوشته.

یه چند وقتی بود که برای درمان جوش صورتم میخاستم استفاده کنم ولی با این تجربه ای که شما داشتین دیگه حتی بهش فکر هم نمیکنم.از این به بعد سعی میکنم روش های موضعی رو امتحان کنم.راستی یه مدتی از کیسه زبر و صابون معمولی استفاده کردم.یه خورده بهتر شد ولی بعدش صورتم خیلی خشک میشد و اذیت میکرد واسه همین دیگه استفاده نکردم.ولی فکر میکنم بهترین روش همینه.نه هزینه داره نه عوارض.احتمالا با یه کیسه نرم تر مشکل خشک شدن پوست هم حل میشه.:27:

deadboy
15-10-2011, 11:32
چی بگم واللا.به نظر من دوباره شروع نکنی بهتره.چون هر دارویی عوارضی داره و این عوارض ممکنه چندین سال بعد ظاهر بشه.یه نگاهی هم به لینک پایین بنداز.عوارض دائمی و کوتاه مدتش رو نوشته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه چند وقتی بود که برای درمان جوش صورتم میخاستم استفاده کنم ولی با این تجربه ای که شما داشتین دیگه حتی بهش فکر هم نمیکنم.از این به بعد سعی میکنم روش های موضعی رو امتحان کنم.راستی یه مدتی از کیسه زبر و صابون معمولی استفاده کردم.یه خورده بهتر شد ولی بعدش صورتم خیلی خشک میشد و اذیت میکرد واسه همین دیگه استفاده نکردم.ولی فکر میکنم بهترین روش همینه.نه هزینه داره نه عوارض.احتمالا با یه کیسه نرم تر مشکل خشک شدن پوست هم حل میشه.:27:
من که دیگه حالم از هرچی قرص و کرمو ژلو کوفتو زهر ماره بهم میخوره!
من برا صورتم کاراییکردم که بهتون بگم دیوونه میشید.مثلا 1بار 1بابایی گفت بیا بریم ونک حجامت رو صورت!رفتیم دکتره برداشت صورتمو مثل هندونه قاچ قاچ کرد.(فکر کنید)تا 10روز اصلا روم نمیشد از خونه بزنم بیرون!
1بار رفتم رژیم درمانی!روزی 1گالون آب کرفس و آب انار و عرق کاسنی میخوردم!دکتره به اصطلاح متخصص تغذیه میگفت شما کبدت باید تقویت بشه و اینا کبدتو بیدار میکنه!بعد که ما رفتیم از اینو اون فهمیدم این زهره ماریارو واسه مکمل کمکی کسایی میدن که کبدشون چربه!
این آخریم که خودمو بستم به راکوتان آخرشم هیچی به هیچی!
از اون به بعد گفتم دیگه عمرن برم دکتر واسه صورتم!

mehran_pqqp
22-10-2011, 21:22
آیا در حین مصرف دکوتان ، می توان از کرم های لایه بردار هم استفاده کرد؟ مثلا رژودرم؟

Sub007
22-10-2011, 21:36
آیا در حین مصرف دکوتان ، می توان از کرم های لایه بردار هم استفاده کرد؟ مثلا رژودرم؟

یکی از دوستام رو که در جریان درمانش هستم الان داره علاوه بر مصرف روآکوتان(همون دکوتان) از کرمهای لایه بردار هم استفاده میکنه.
البته چون جوشهاش خوب شده بود دکترش اول مصرفش رو از هر روز ۱ قرص به ۱ روز در میون رسوند و بعد براش یه لایه بردار خفیف نوشت.این دوره که رفت مصرفش رو ۳ روز یه قرص کرد و یه لایه بردار جدید هم نوشت که با لایه بردار قبلی به صورت یه روز در میون استفاده کنه.:20:
استفاده از لایه بردارها هم بهتره زیرنظر خود متخصص باشه.:20:

Sub007
25-10-2011, 00:10
دوستان میشه لطف کنن و بگن که نحوه کارکرد کرمهای لایه بردار چطوری هست؟
این دوستم که ذکر خیرش توی پست بالا هم بود داره از دو تا لایه بردار یکی Aaven و یکی هم Locacid استفاده میکنه.
یک روز در میون ازشون استفاده میکنه.یعنی یه روز locacid و فردا شبش aaven.
حالا صورتش یه حالتی پیدا کرده که اگه با دقت بهش نگاه کنی(توی مواقعی که نرم کننده صورت استفاده نمیکنه)یه مقدار پوسته پوسته شده.
این حالت طبیعیه یا نه؟

hamid_diablo
31-10-2011, 14:56
سلام دوستان

من 23 سالمهو هر موقع ریشامو میزنم صورتم جوش میزنه و خارش میگیره
البته با صابون همیشه صورتمو میشورم.اما این مشکل دیگه داره اعصابمو خورد میکنه

راه حلی سراغ ندارید

mehran_pqqp
21-11-2011, 13:55
یکی از دوستام رو که در جریان درمانش هستم الان داره علاوه بر مصرف روآکوتان(همون دکوتان) از کرمهای لایه بردار هم استفاده میکنه.
البته چون جوشهاش خوب شده بود دکترش اول مصرفش رو از هر روز ۱ قرص به ۱ روز در میون رسوند و بعد براش یه لایه بردار خفیف نوشت.این دوره که رفت مصرفش رو ۳ روز یه قرص کرد و یه لایه بردار جدید هم نوشت که با لایه بردار قبلی به صورت یه روز در میون استفاده کنه.:20:
استفاده از لایه بردارها هم بهتره زیرنظر خود متخصص باشه.:20:

خیلی ممنون ، دکتر من هم مصرف دکوتان رو برام کم کرده الان هفته ای 1 قرص می خورم و آخری دوره ی درمانم هست

دوستان میشه لطف کنن و بگن که نحوه کارکرد کرمهای لایه بردار چطوری هست؟
این دوستم که ذکر خیرش توی پست بالا هم بود داره از دو تا لایه بردار یکی Aaven و یکی هم Locacid استفاده میکنه.
یک روز در میون ازشون استفاده میکنه.یعنی یه روز locacid و فردا شبش aaven.
حالا صورتش یه حالتی پیدا کرده که اگه با دقت بهش نگاه کنی(توی مواقعی که نرم کننده صورت استفاده نمیکنه)یه مقدار پوسته پوسته شده.
این حالت طبیعیه یا نه؟

بله کاملا طبیعی هستش چون اکثر کرم های لایه بردار بعد از یه مدت به تدریج لایه های سطح پوست رو برمیدارن (شدت پوسته پوسته بستگی به کرم یا ژل لایه بردار داره )، البته بعضی از لایه بردارها هم هستن که لایه های برداشته شده از سطح پوست تو کرم یا ژل حل میشن و این موردی که گفتید رو ندارن
نگران نباشید خصلت اکثر لایه بردارها همین هستش ، و این که بهتره تو طول روز یا وقتی قراره از خونه بره بیرون از کرم ضد آفتاب استفاده کنه چون استفاده از کرم های لایه بردار یه مقدار پوست رو حساس می کنن

Life24
06-12-2011, 15:39
ميگم افتر شيو
nivea
after shave balsam
extreme comfort

براي ضدجوش
ميخوام ببينم اين مخصوص پوست هاي چرب هست يا خشك؟
يا فرقي نداره؟ و خشك و چرب نداره؟

AB
06-12-2011, 16:19
ميگم افتر شيو
nivea
after shave balsam
extreme comfort

براي ضدجوش
ميخوام ببينم اين مخصوص پوست هاي چرب هست يا خشك؟
يا فرقي نداره؟ و خشك و چرب نداره؟

معمولا افتر شیوهای الکلی برای جوش مناسبن ولی اگه زیاد استفاده بشن پوست رو خشک میکنه.

من که اصلا از نیوآ راضی نبودم.ژیلت خیلی بهتره.

Life24
06-12-2011, 17:26
معمولا افتر شیوهای الکلی برای جوش مناسبن ولی اگه زیاد استفاده بشن پوست رو خشک میکنه.

من که اصلا از نیوآ راضی نبودم.ژیلت خیلی بهتره.
حالا داداش اين يارو چطوريه
الكيه؟ نيست؟
مثل كرم هست

AB
06-12-2011, 20:19
حالا داداش اين يارو چطوريه
الكيه؟ نيست؟
مثل كرم هست

نیوآ الکلی نیست و تاثیری زیادی نداره.

ژیلت هم Splash (مایع) داره هم ژل.Splash ها معمولا زودتر جذب پوست میشن و تاثیر الکلش بیشتره.سوزش خفیفی هم که ایجاد میکنه به همین خاطره.بوش هم به نظر من خیلی بهتر از Nivea هست.

Greedy
12-12-2011, 11:33
برای جلوگیری از چین و چروک پوست باید چیکار کرد ؟
من هر شب صورتم با صابون فولیکا مخصوص پوست چرب میشورم بعدش مرطوب کننده هم میزنم ولی باز یکی دو تا چین سطحی رو پشیمونیم افتاده چطوری میشه رفعش کرد ؟

hamid_diablo
12-12-2011, 16:33
سلام دویتان

مشکلی که من دارم اینکه صورتم تو فصل پائیز جوشهای زیادی میزنه و موقع زدن ریشام مشکل سازه برام و بعد از ردن ریشام سوزش شدیدی میگیره
میخواستم راهنماییم کنید
در ضمن یه سئوال دیگه هم دارم.قسمتی از ریشام درنمیاد و کم پشت مونده و شکل بدی پیدا میکنه وقتی که بلند میشه.میخواستم بدونم چی کار باید کرد که از این حالت دربیاد و یه دست بشه

amir_oyama
16-12-2011, 14:41
سلام نزديكه 2ساله ريش تراش براون خريدم ولي خيلي خيلي كم استفاده ميكنم چون بعد از استفاده صورتم جوشاي ريز ريز ميزنه و ضايس ... سنم 27 ... ممنون ميشم كمكم كنيد
خود تيغه ها و اون قسمتاي ريش تراش كه با پوست صورتم تماس دارن رو با الكل شستم ولي فايده نداشت
پيشاپيش ممنون از پاسختون

essi4300
16-12-2011, 14:48
سلام نزديكه 2ساله ريش تراش براون خريدم ولي خيلي خيلي كم استفاده ميكنم چون بعد از استفاده صورتم جوشاي ريز ريز ميزنه و ضايس ... سنم 27 ... ممنون ميشم كمكم كنيد
خود تيغه ها و اون قسمتاي ريش تراش كه با پوست صورتم تماس دارن رو با الكل شستم ولي فايده نداشت
پيشاپيش ممنون از پاسختون

تیغ ریش تراشت چه طوریه؟

amir_oyama
21-12-2011, 23:06
سلام
تيغ داخلش دايره دايره هست كه وقتي روشن ميشه ميلرزه روي اين تيغه ها هم يه سطحيه كه داراي سوراخاي نامنظمه كه اين روكشه با پوست در تماسه

SIMON137
21-12-2011, 23:23
این که میگن پوست رو لیزر می کنن قضیش چیه ؟ برای چه کاری لیزر می کنن ؟ مزیت ها و عوارضش چیه ؟

essi4300
22-12-2011, 02:48
سلام
تيغ داخلش دايره دايره هست كه وقتي روشن ميشه ميلرزه روي اين تيغه ها هم يه سطحيه كه داراي سوراخاي نامنظمه كه اين روكشه با پوست در تماسه

عجیبه.
آخه تیغه های سه تایی گردان که معولا فیلیپس از همین تیغ ها داره، برای پوست بهترینه.

به نظرم مشکلت از پوست صورتته نه از تیغ ریش تراش.

یکسر به دکتر پوست حتما بزن، چون من خودم یک زمانی این قضیه را داشتتم، این تیغ های سه تایی گردان از همه بهتر بودند.

korshidshab
30-12-2011, 22:23
یه راه حل باحال
هم خودتو درمان کن
هم حالی ببر

کافیه هر 2-3 روز بری کافی شاپ اب زرشک بخوری

سلام ولی همانطور که میدانی خوردن آب زرشک زیاد عوارض داره
مثل:فشار خون نشاط آوری زیاد و....
من ماسک خیار و عسل را پیشنهد میکنم.:20::20:

Sub007
31-12-2011, 00:40
این که میگن پوست رو لیزر می کنن قضیش چیه ؟ برای چه کاری لیزر می کنن ؟ مزیت ها و عوارضش چیه ؟

برای از بین بردن جای جوش،بخیه،لکه های باقیمونده ناشی از جوش و ... میشه پوست رو لیزر کرد.(کاربردهای زیادی داره لیزر کردن که من همشو نمیدونم و توی گوگل میتونین راحت پیداشون کنین)

در کل میتونم بگم لیزر همش مزیته اما به شرطی که زیر نظر پزشک متخصص پوست که توی این زمینه تجربه داره انجام بشه.الان مراحل درمانی با لیزر خیلی کوتاه شده و شخص میتونه راحت به کارش برسه البته توی محیطی که نور خورشید به پوستش نخوره.

Mehran-King
11-01-2012, 12:53
سلام دوستان اول یه نکته ای رو بگم :

=> عصبانیت و پرخاشگری موجب در اومدن جوش صورت میشه پس بهتره تا حدی که میتونیم عصبانیت خودمون رو کنترل کنیم <=

و اینکه 2 تا سوال داشتم:

1- وقتی من میرم مدرسه و تا وقتی که برگردم خودبه خود از صورتم یه ماده ی روغنی شکل در میاد همون عرق فکر کنم میخواستم بپرسم آیا اونو با آب بشورم ضرری که نداری؟ (آب سرد)؟ چون شیر مدرسه آبش سرده ...

2- یه جایی خونده بودم استفاده زیاد از صابون روی پست باعث چروکی پوست صورت میشه! پس یعنی نباید با صابون صورتو بشوریم؟ اگه باید بشوریم هرصابونی باشه اشکال نداره؟ و یا اینکه چه صابونی واسه صورت خوبه؟ مرسی :)

*mhm*
19-01-2012, 12:29
سلام

من حدودا 6 هفته هست که از قرص فین پشیا و محلول ماینوکسیدیل 5 درصد استفاده می کنم.
و در یک ماه اول هیچ مشکلی نداشتم.اما از حدود 10 روز پیش گوشهام و سر و صورتم بدجوری خارش گرفته و جوش های زیر پوستی هم زده.همینطور روی دوتا دستم.

ممکن مربوط به عوارض داروها باشه؟!

ممنون

Sub007
26-01-2012, 22:46
سلام

من حدودا 6 هفته هست که از قرص فین پشیا و محلول ماینوکسیدیل 5 درصد استفاده می کنم.
و در یک ماه اول هیچ مشکلی نداشتم.اما از حدود 10 روز پیش گوشهام و سر و صورتم بدجوری خارش گرفته و جوش های زیر پوستی هم زده.همینطور روی دوتا دستم.

ممکن مربوط به عوارض داروها باشه؟!

ممنون

شما بهترین کاری که میتونین انجام بدین اینه که به پزشکتون مراجعه کنین تا خودش حضوری ببینه چه اتفاقی برای پوستتون افتاده.

CRIS Joon CR7
28-01-2012, 00:07
علت پوسته پوسته شدن پوست صورت چی میتونه باشه؟
من بعد از استحمام با این عارضه فقط روی بینی مواجه میشم
چجوری میشه در مانش کرد؟

Greedy
28-01-2012, 11:08
علت پوسته پوسته شدن پوست صورت چی میتونه باشه؟
من بعد از استحمام با این عارضه فقط روی بینی مواجه میشم
چجوری میشه در مانش کرد؟

علت اصلیش خشکی پوست میتونه باشه منم این مشکل داشتم سه چهار ماه پیش با این تفاوت که هم تو موهام هم تو پوستم پوسته پوسته میشد برای پوستم کرم مرطوب کننده نوشت دکتر خوب شد

jorj
10-02-2012, 18:01
سلام
آیا گودی چشم درمان داره ؟
ممنون

reza2pars
12-02-2012, 14:56
سلام
نظرتون در مورد مایع face wash ‎‏ چیه؟عوارضی برای پوست هم داره؟

CRIS Joon CR7
12-02-2012, 15:31
سلام
آیا گودی چشم درمان داره ؟
ممنون
این عارضه عوامل زیدی مثل کار زیاد با کامپیوتر
سودایی بودن و نشون دادن خاط صفرا در بدن که باید از خوردن مواد سودازا مثل بادمجون و ماست و سیگارو 3 یا 4 تا دیگه خود داری کرد
و عوامل زیاد دیگه مثل ارثی بودن و ...

soudeh662
13-02-2012, 12:04
کسی از کرم jeandaveze استفاده کرده ؟

Greedy
21-02-2012, 17:47
یه صابون خوب میخواستم معرفی کنید که هر شب بتونم صورتمو باهاش بشورم و مرطوب کننده ونرم کننده پوست صورت هم باشه

CRIS Joon CR7
21-02-2012, 18:26
یه صابون خوب میخواستم معرفی کنید که هر شب بتونم صورتمو باهاش بشورم و مرطوب کننده ونرم کننده پوست صورت هم باشه
صابون تی تری عالیه
فقط هر شب نباید بشوری و بعد از شستن حتما با یه کرم خوب مرطوب کننده چرب کن:11:

Fr.Chemi3t
21-02-2012, 20:20
سلام من در زمستان پوستم خیلی خشک میشه امسال که بیشترم شده حتی یه کوچولو زخم شد میشه گفت اگزماست؟راستس من همیشه مرطوب نگهش میدارم اما نمی دونم چرا اینجوریه؟

Mehran-King
22-02-2012, 22:32
سلام من در زمستان پوستم خیلی خشک میشه امسال که بیشترم شده حتی یه کوچولو زخم شد میشه گفت اگزماست؟راستس من همیشه مرطوب نگهش میدارم اما نمی دونم چرا اینجوریه؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز ، بهتره از کرم های مورد نیاز پوست های خشک استفاده کنین واسه جلوگیریش اقدام کنین بهتره(بهتره به یه پزشک پوست هم مراجعه کنین)

zaza2
07-03-2012, 04:44
سلام .من پوست تقریبا خشکی دارم.میخوام چند درجه ای پوست صورتم روشن بشه .تو نوشته ها aha 15آردن و دیدم. همینطور depiderm .کدومش برام بهتره؟ برای شست وشوی صورت قبل از خواب چه صابونی رو پیشنهاد میدین kia beauty یا تاچ می مار ؟ چون صورتم چندتایی جوش زده

SaMsUnG
07-03-2012, 18:53
دوستان صابون یا کرم چی پیشنهاد میدید که صورت برای همیشه روشنتر بشه،
من گردن و صورتم نسبت به بقیه بدنم خیلی تیره تره

Alamate Soal
08-03-2012, 15:53
یه کرم ضدآفتاب خوب معرفی کنین که بدبو هم نباشه

CRIS Joon CR7
08-03-2012, 16:49
یه کرم ضدآفتاب خوب معرفی کنین که بدبو هم نباشه
RIMAZ white zone spf 60 anti delay & sun & UV block

mit52
27-03-2012, 17:42
سلام به همه دوستان من طب سنتی را پیشنهاد میکنم به پزشکان این رشته مراجعه کنید . توصیه من اینه که حتما یکبار حجامت کنید واقعا موثره و رعایت رژیم غذایی بیشتر این جوشها و ناراحتی های پوستی از غذا و کبد انسانه من خودم امتحان کردم و خیلی موثر بوده و مشکلم کاملا برطرف شد .دکتر روا زاده در خیابان جمهوری مطب دارند و یک کلینیک طب سنتی هم در بیمارستان لولا گر هست .:20:

Life24
27-03-2012, 17:53
سلام
من شنیدم برای درمان جوش خوردن شراب مفید می باشد.
لطفا اگر منبع معتبر یا تجربه ای دارید . در این تاپیک بیاورید.
اگر مفید و جوابگوست . چه مقدار در روز وطی چه مدت زمان باید مصرف شود. تا اثر مثبت بگذارد با تشکر

ted1996
27-03-2012, 18:14
دوستان صابون یا کرم چی پیشنهاد میدید که صورت برای همیشه روشنتر بشه،
من گردن و صورتم نسبت به بقیه بدنم خیلی تیره تره

راه حل دایمی فک نمیکنم باشه...کرم روشن کننده ی سینره من استفاده میکنم بدک نیست قیمتش هم مناسبه...باید مرتب استفاده کنی

Jang Bogo
06-04-2012, 23:21
سلام
من شنیدم برای درمان جوش خوردن شراب مفید می باشد.
لطفا اگر منبع معتبر یا تجربه ای دارید . در این تاپیک بیاورید.
اگر مفید و جوابگوست . چه مقدار در روز وطی چه مدت زمان باید مصرف شود. تا اثر مثبت بگذارد با تشکر
اگه هم خوب کنه حرومه. آدم که گناه کبیره انجام نمیده واسه هر چیزی عزیز. مطمئن باش ضررش خیلی خیلی خیلی بیشتر از فایدشه.

CRIS Joon CR7
06-04-2012, 23:33
اگه هم خوب کنه حرومه. آدم که گناه کبیره انجام نمیده واسه هر چیزی عزیز. مطمئن باش ضررش خیلی خیلی خیلی بیشتر از فایدشه.
من یه مدت جایی بودم که اینجور افراد رو از نزدیک میدیدم خیلی هم صورت خوبی نداشتن و خیلی هم داغون بودن

flower boy2
08-04-2012, 12:36
من به خاطر جوشهایی که صورتم تو چند سال گذشته میزده ولی الان دیگه خیلی کم شدن اما جاهاشون به صورت وحشتناکی مونده رو صورتم و شرایطمم طوریه که رو روحیه ام تاثیر خیلی منفی گذاشته, میخواستم بدونم کسی هست که از کرم اسکار رژودرم استفاده کرده باشه و نتیجه اش رو به منم بگه .من الان 2ماهی میشه ازش استفاده میکنم اما تاثیری ندیدم تا این لحظه.میخوام ببینم اگه لایه بردار بهتری میشناسین بهم معرفی کنین.

Amin4All
16-04-2012, 08:39
من یه دونه پن صورت ایرانی با قیمت 4 تومن گرفتم (خارجی هاش 8 به بالا بود ) + ژل گیاهی انتی اکنه گرفتم.
اگر رو صورت مرتب بزنم تاثیر داره اما چیزی که من میخام اینه که چین و چروک های ریز پوست رو از بین ببره و پوست رو صاف کنه.
کسی پیشنهادی داره ؟

Amin4All
20-04-2012, 17:19
صابون تی تری عالیه
فقط هر شب نباید بشوری و بعد از شستن حتما با یه کرم خوب مرطوب کننده چرب کن:11:

قیمتش چنده این صابون ؟ خارجیه یا ایرانی ؟
کرم مرطوب کننده چی بگیریم ؟ اگر چرب کنه که پوستمون هم چربه.
چرب در چرب بد نیست ؟:31:

راه حل دایمی فک نمیکنم باشه...کرم روشن کننده ی سینره من استفاده میکنم بدک نیست قیمتش هم مناسبه...باید مرتب استفاده کنی

این بهتره یا t3 ?

amir_oyama
25-04-2012, 17:56
من به خاطر جوشهایی که صورتم تو چند سال گذشته میزده ولی الان دیگه خیلی کم شدن اما جاهاشون به صورت وحشتناکی مونده رو صورتم و شرایطمم طوریه که رو روحیه ام تاثیر خیلی منفی گذاشته, میخواستم بدونم کسی هست که از کرم اسکار رژودرم استفاده کرده باشه و نتیجه اش رو به منم بگه .من الان 2ماهی میشه ازش استفاده میکنم اما تاثیری ندیدم تا این لحظه.میخوام ببینم اگه لایه بردار بهتری میشناسین بهم معرفی کنین.

سلام این مشکل من هم هست
میشه در مورد کرم رژو درم نظر بدبد که بخریم

Sub007
25-04-2012, 20:45

بعضی از کرمها مدتی رو طول میکشه تا اثرات درمانیشون معلوم بشه.به خصوص روی پوست صورت.ممکنه این کرم هم همینطور باشه و دوره درمانش طولانی باشه.
اما به نظر من بهترین راه اینه که به یه پزشک خوب مراجعه کنین تا برای درمان جای جوشها راهنماییتون کنه.:20:

CRIS Joon CR7
25-04-2012, 20:49
غیر از لیزر چه راه هایی واسه از بین بردن جای جوش وجود داره؟ کدوم بهتره؟ البته واسه من خیلی حاد نیست ولی خب اونم مهمه واسم:11:

Sub007
26-04-2012, 13:21
غیر از لیزر چه راه هایی واسه از بین بردن جای جوش وجود داره؟ کدوم بهتره؟ البته واسه من خیلی حاد نیست ولی خب اونم مهمه واسم:11:

راستش راههایی مثل سابسیژن،میکرودرم و پانچ هم هست.سابسیژن به نظرم روش بدی نیست اما برای پوستهایی که مشکل حاد داشته باشن بیشتر استفاده میشه.
میکرودرم هم اونطور که من فهمیدم زیاد فایده نداره.
لیزر به نظرم بهترین روش برای اینکاره البته به شرطی که پزشک خوبی رو برای اینکار انتخاب کنین.:20:

Amin4All
21-05-2012, 17:49
این صابون تی تری رو گرفتم . خیلی خوب بود نسبت به قیمتش .
حالا برا اینکه شیار ها و روزنه های ریز پوست رو پر کنم تا صاف بشه چی کار بکنم ؟
برا جای جوش لیزر بهترین راهه ؟خطرناک نیست ؟ بیهوشی و ... که نداره ؟:31:
هزینه ش چقدر میشه ؟

Dex
22-05-2012, 17:44
سلام

کرم ، صابون یا دارویی نیست که بشه خطهای ناشی اطراف چشم و گونه ها به حداقل رسوند ؟
و زیر چشمم یکم سیاه میزنه

درضمن من اصلا از هیچ کرم یا صابون و ... استفاده نکردم حدود 7 8 سال
22 سالمه

چی پیشنهاد میدید ؟

Amin4All
22-05-2012, 19:05
این صابون تی تری رو گرفتم . خیلی خوب بود نسبت به قیمتش .
حالا برا اینکه شیار ها و روزنه های ریز پوست رو پر کنم تا صاف بشه چی کار بکنم ؟
برا جای جوش لیزر بهترین راهه ؟خطرناک نیست ؟ بیهوشی و ... که نداره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه ش چقدر میشه ؟

کرم ضد افتاب برا پوست های چرب و جوشی موجوده ؟برا صاف کردن پوست توصیه میشه ؟

Life24
23-05-2012, 19:24
این ضد افتاب های مسخره که روی صورت می ماسه من پسر هستم
چی کار کنم

Greedy
23-05-2012, 19:36
این ضد افتاب های مسخره که روی صورت می ماسه من پسر هستم
چی کار کنم

مخلصیم استاد :دی
پودری استفاده میکنی یا معمولی ؟ من پودری مای میزنم فاقد چربی سه چهار سالی هست خوبه
ولی جدیدا تعریف الارو ، رو زیاد شنیدم دفعه بعد میخوام اینو بگیرم

البته مای 6 تومنه الارو 15 تومن

Life24
24-05-2012, 08:21
مخلصیم استاد :دی
پودری استفاده میکنی یا معمولی ؟ من پودری مای میزنم فاقد چربی سه چهار سالی هست خوبه
ولی جدیدا تعریف الارو ، رو زیاد شنیدم دفعه بعد میخوام اینو بگیرم

البته مای 6 تومنه الارو 15 تومن
سلام ارادتمندیم
نه این معمولی ها
بعد این ضد افتاب مخصوص اقایان چی؟ اون هم میماسه؟

Greedy
24-05-2012, 08:56
cinere.ir
سلام ارادتمندیم

نه این معمولی ها
بعد این ضد افتاب مخصوص اقایان چی؟ اون هم میماسه؟

ضد افتاب مخصوص اقایان نشنیدم فرقی نمیکنه که
این مای که من 4 ساله دارم مشکلی نداره و نمیماسه و قیمتشم مناسبه
محصولات سینره هم خوبه همیشه سایتش:
cinere.ir
الارو هم جدیدا تعریفش شنیدم

Life24
24-05-2012, 20:17
cinere.ir

cinere.ir

معلوم هست که کرم زدی؟ یعنی اصلا مشخص نیست کرم زدی؟

Greedy
24-05-2012, 20:35
معلوم هست که کرم زدی؟ یعنی اصلا مشخص نیست کرم زدی؟

کرمی که من میزنم فاقد چربی و پودری هست پوست هم کمی سفید تر میکنه ولی اونطور نیست که خیلی تابلو باشه مثه دخترا که رنگ گچ میکنن صورتشونو با کرم :دی

Life24
24-05-2012, 20:50
کرمی که من میزنم فاقد چربی و پودری هست پوست هم کمی سفید تر میکنه ولی اونطور نیست که خیلی تابلو باشه مثه دخترا که رنگ گچ میکنن صورتشونو با کرم :دی

همین.پوست سفید تر میشه
میگن مخصوص اقایان هم کرم داریم. و اثر نداره رو صورت مشخص نمیکنه

SaMsUnG
24-05-2012, 21:37
همین.پوست سفید تر میشه
شما ضدآفتاب راسن فاقد چربی بگیر اصلا مشخص نیست کرم زدی

Amin4All
25-05-2012, 10:26

cinere.ir

cinere.ir

این کرم ها پوست رو صاف میکنن ؟
من صورتم کمی جوشی هستش و سوراخ های خیلی ریزی داره کمی هم چروک که از نزدیک فقط تاحدی معلومه.
این کرم ها برا این حالت من کمک میکنن ؟

========================

ژل شستشوی صورت سینره ( مخصوص پوست چرب) رو کسی امتحان کرده ؟چیز بهتری پیشنهاد میدین ؟

ماسک اسکراب سینره ( مخصوص پوست های چرب) چطور ؟

کلا یه پیشنهاد تجربی دارین بدید خسته شدم .
ژل آنتی آکنه و صابون تی تری و صابون فولیکا و کرم مرطوب کننده بعد اصلاح فاقد چربی و محلول موضعی و...
رو یه مدتی هست استفاده میکنم اما اونطور که میخام نتیجه نداده .

Life24
25-05-2012, 16:42

شما تجربه دارید و تست کردید؟
یعنی لایه روغنی و سفیدی روی پوست نمیمونه؟

Greedy
25-05-2012, 18:02
[/QUOTE]
همین.پوست سفید تر میشه

بعیده همچین چیزی وجود داشته باشه دیگه لباس که نیست مردونه زنونه داشته باشه خواهر منم همون کرم ضد افتابی میزنه که من میزنم هر دو هم راضی ایم
این که میگی اثر نداره رو متوجه نمیشم .اثری نداره اخه کرم ضد افتاب که تابلو کنه من الان 3-4 ساله کرم میزنم و کمی هم سفید میکنه پوستو به غیر چند نفر محدود دوستام کسی نفهمیده کرم ضدافتاب میزنم تازه اونایی هم که فهمیدن به خاطر این بود که چون کرم پودری میزنم باید یکم بیشتر از کرم معمولی بمالی که جذب شه که اونم اطراف خط ریشم که زیاد خوب نمالیدم فهمیدن مگر نه از این بابت مشکلی نیست
نمیدونم چرا اینقدر وسواس به خرج میدی که اثر نذاره و معلوم نباشه اصلا بذار بفهمن جرم کردی مگه ضدافتاب زدی

من صورتم کمی جوشی هستش و سوراخ های خیلی ریزی داره کمی هم چروک که از نزدیک فقط تاحدی معلومه.

========================

ژل شستشوی صورت سینره ( مخصوص پوست چرب) رو کسی امتحان کرده ؟چیز بهتری پیشنهاد میدین ؟

ژل آنتی آکنه و صابون تی تری و صابون فولیکا و کرم مرطوب کننده بعد اصلاح فاقد چربی و محلول موضعی و...

پوست صاف کردن به همین راحتیاس مگه به خصوص واسه پسرا
خانم ها هم پوستشون با زدن هزار نوع کرم و ارایش تا قبل از اینکه ارایششون پاک شه به نظر صاف میاد مگر نه پاک شه میبینی چیه :دی اصولا پوست صاف واسه پوست های مردم ایران بی معنی با توجه به وضعیت اب و هوا مثلا تو اروپا و کشورهای مثلا المان و اسپانیا و سوئد ببینی اکثرشون پوست هاشون سفید و صاف و بدون جوش هست برمیگرده
من خودم پوستم چرب بود پارسال تابستون پن فولیکا واسه پوست چرب و جوشدار گرفتم خیلی خوب بود هر شب صورتم میشستم باهاش جوش ها خیلی کم شد و پوستم نرم تر
بعد یکی دو ماه چربی پوست به طوری حل کرد که پوستم خشک شد و حتی شروع زد به پوسته زدن از شدت خشکی ! که رفتم دکتر و برام مرطوب کننده مای نوشت و بعد صابون زدن استفاده میکردم خیلی خوب بود به خصوص واسه کاهش چروک الان نسبت به رفیقام خیلی چروک کمتر دارم یا بهتره بگم ندارم
چون خشکی پوست عامل اصلی چروک هست مثلا شما از حموم میای پوستت خشک میشه یا بعد فوتبال بازی کردن و کلا ورزش عرق میکنی بعد عرقت خشک میشه پوستت خشک میشه و با کمی تغییر در حالات پوست صورتت مثه کشیدن و اخم کردن پوست جمع میشه و دیگه ثابت میشه و چروک ایجاد میشه ولی مرطوب که میکنی اب رسانی به پوست انجام میشه و انعطاف بیشتری نشون میده من خودم هر شب و بعد حموم مرطوب کننده رو حتما میزنم

پس توصیه من طبق تجربه خودم به شما هم که پوستت چربه و جوشدار اینه :

1- پن فولیکا مخصوص پوست های چرب قیمت حدود 4000 تومن
2- مرطوب کننده مای ( یا سینره) مخصوص پوست های چرب فاقد چربی یا اصطلاخ انگلیسیش oil free حدود قیمت 7 هزار تومن
3- کرم ضد افتاب مخصوص پوست های چرب

سایت محصولات فولیکا

Life24
25-05-2012, 18:06
بعیده همچین چیزی وجود داشته باشه دیگه لباس که نیست مردونه زنونه داشته باشه خواهر منم همون کرم ضد افتابی میزنه که من میزنم هر دو هم راضی ایم
این که میگی اثر نداره رو متوجه نمیشم .اثری نداره اخه کرم ضد افتاب که تابلو کنه من الان 3-4 ساله کرم میزنم و کمی هم سفید میکنه پوستو به غیر چند نفر محدود دوستام کسی نفهمیده کرم ضدافتاب میزنم تازه اونایی هم که فهمیدن به خاطر این بود که چون کرم پودری میزنم باید یکم بیشتر از کرم معمولی بمالی که جذب شه که اونم اطراف خط ریشم که زیاد خوب نمالیدم فهمیدن مگر نه از این بابت مشکلی نیست
نمیدونم چرا اینقدر وسواس به خرج میدی که اثر نذاره و معلوم نباشه اصلا بذار بفهمن جرم کردی مگه ضدافتاب زدی

========================

:دی

پوست صاف کردن به همین راحتیاس مگه به خصوص واسه پسرا
خانم ها هم پوستشون با زدن هزار نوع کرم و ارایش تا قبل از اینکه ارایششون پاک شه به نظر صاف میاد مگر نه پاک شه میبینی چیه :دی اصولا پوست صاف واسه پوست های مردم ایران بی معنی با توجه به وضعیت اب و هوا مثلا تو اروپا و کشورهای مثلا المان و اسپانیا و سوئد ببینی اکثرشون پوست هاشون سفید و صاف و بدون جوش هست برمیگرده
من خودم پوستم چرب بود پارسال تابستون پن فولیکا واسه پوست چرب و جوشدار گرفتم خیلی خوب بود هر شب صورتم میشستم باهاش جوش ها خیلی کم شد و پوستم نرم تر
بعد یکی دو ماه چربی پوست به طوری حل کرد که پوستم خشک شد و حتی شروع زد به پوسته زدن از شدت خشکی ! که رفتم دکتر و برام مرطوب کننده مای نوشت و بعد صابون زدن استفاده میکردم خیلی خوب بود به خصوص واسه کاهش چروک الان نسبت به رفیقام خیلی چروک کمتر دارم یا بهتره بگم ندارم
چون خشکی پوست عامل اصلی چروک هست مثلا شما از حموم میای پوستت خشک میشه یا بعد فوتبال بازی کردن و کلا ورزش عرق میکنی بعد عرقت خشک میشه پوستت خشک میشه و با کمی تغییر در حالات پوست صورتت مثه کشیدن و اخم کردن پوست جمع میشه و دیگه ثابت میشه و چروک ایجاد میشه ولی مرطوب که میکنی اب رسانی به پوست انجام میشه و انعطاف بیشتری نشون میده من خودم هر شب و بعد حموم مرطوب کننده رو حتما میزنم

پس توصیه من طبق تجربه خودم به شما هم که پوستت چربه و جوشدار اینه :

1- پن فولیکا مخصوص پوست های چرب قیمت حدود 4000 تومن
2- مرطوب کننده مای ( یا سینره) مخصوص پوست های چرب فاقد چربی یا اصطلاخ انگلیسیش oil free حدود قیمت 7 هزار تومن
3- کرم ضد افتاب مخصوص پوست های چرب

داره رفیق
مخصوص آقایان داره میگن بدون رنگ هست
والا ما که میزنیم سفید میشه پوست

Greedy
25-05-2012, 18:19
نداره بدون رنگ و رنگی هم ربطی به اقایان خانما نداره
من خودم یک مرد متشخص 20 ساله ترم دو مهندس نرم افزار هستم :دی :دی کرم رنگی یا همون پودری استفاده میکنم چیزی هم رو کرم نزده مثلا for male or for famale
خوب فهمیدم پوستت چربه و با کرم پودری ( رنگی ) حال نمیکنی
برو بگو همون کرم ضدافتاب معمولی فاقد چربی بدن

Amin4All
25-05-2012, 19:34
باشه میرم مرطوب کننده مای مخصوص پوست های چرب فاقد چربی رو میگیرم .
پن فولیکا رو داشتم اونم بد نیست .احتمالا مشکلم همون مرطوب کننده هستش .
مخصوصا از وقتی که صابون تی تری رو گرفتم خیلی خشک میکنه پوست رو .

SaMsUnG
28-05-2012, 08:18
شما تجربه دارید و تست کردید؟
یعنی لایه روغنی و سفیدی روی پوست نمیمونه؟
بله کلی گشتم تا این کرم را پیدا کردم
چون من خودمم پوستم سفید نیست

Life24
28-05-2012, 11:06
میگن اسپری ضد افتاب هم هست. کسی تست نکرده یا ندیده؟

morsadr
28-05-2012, 15:15
میگن اسپری ضد افتاب هم هست. کسی تست نکرده یا ندیده؟

چرا دوست عزیز . شرکت آردن اسپری ضد آفتاب زده با spf 46 .بنده خودم استفاده کردم و تاثیرش مناسبه