PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب کرک ویستا، لطفاً به دادم برسید.

hossein31
14-08-2008, 15:40
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم با لپ تاپ dell vost 1510 و هر چی سرچ کردم نتونستم مشکلم رو حل کنم. مشکلم اینه که تا کرک ویستا رو نصب می کنم و سیستم ریستارت میشه دیگه ویندوز بالا نمیاد و یه صفحه داس رو صفحه ظاهر میشه. فکر کردم از فایل کرک هست با فایل های دیگه هم امتحان کردم همین طور شد. رفتم 5000 تومن یه دی وی دی ودستای دیگه گرفتم بازهم همین مشک لظاهر شد.بدبختی اینه که ضمانت هم نداره. خواهش می کنم هر طور میتونید به من کمک کنید.

REGISTERED USER
14-08-2008, 19:01
شما باید توی بخش نرم افزار مطرح کنید تا بتونید بهتر از مباحث کرک کردن بهره بگیرید ... درخواست کرک معتبر بدید برای اون نسخه از ویستا ... اما چون لپ تاپ دارید و با این بخش هم به نحوی در ارتباط مستقیم هست، استثنائا پاکش نمی کنم. :5:

من یک کرک براتون میزارم کرک خوبیه و احتمالا کار میده ... برای دانلود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کافیه اون رو اجرا کنید، فیلد ها رو پر (بجز فیلد سریال) و بعد از نصب هم بایستید تا پیغام ری استارت با زدن هر دکمه ای رو بده ... روی اغلب لپ تاپ ها با همین کرک خودم نصب میکنم :46:

نکته : فقط برای 32 بیت هست

احتمالا کرک های شما هم برای 32 بیت نیست و یا کلا اون نسخه ویستا نوت بوک شما incompatible هست (باید دقت می کردید لپ تاپ های free DOS رو با گارانتی بخرید چون مشکل و باگ سخت افزاری زیاد دارند به هر حال تست نشده دیگه ویندوز روشون!) :41:

موفق باشید

hossein31
14-08-2008, 21:31
خیلی ممنون دوست عزیز بابت زحمتی که کشیدین و پاسخ من را دادین. متاسفانه لینکی را که دادید باز نمیشه اگه ممکنه اصلاحش کنین. ضمنا من چندین نسخه ویستا و چند کرک را امتحان کرده ام و به نتیجه نرسیده ام. از این بدتر اینکه ویندوز اکس پی هم نصب نمیشه به علت اینکه با هارد ساتا را نمیشناسه.

REGISTERED USER
14-08-2008, 21:43
لینک چک شد ... مشکلی نداره و باز میشه و سرویس دهنده esnap هست ... مشکل از سرویس دهنده اینترنت خود شماست

لینک مستقیم دریافت فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز XP هم نصب میشه و تاپیک آموزش اش توی صفحه اصلی تالار هست

موفق باشید

ایدون
14-08-2008, 21:44
خیلی ممنون دوست عزیز بابت زحمتی که کشیدین و پاسخ من را دادین. متاسفانه لینکی را که دادید باز نمیشه اگه ممکنه اصلاحش کنین. ضمنا من چندین نسخه ویستا و چند کرک را امتحان کرده ام و به نتیجه نرسیده ام. از این بدتر اینکه ویندوز اکس پی هم نصب نمیشه به علت اینکه با هارد ساتا را نمیشناسه.
لینک سالمه ولی من توی رپید آپلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein31
15-08-2008, 09:28
ممنون دوستان عزیز این کرک رو دانلود و نصب کردم تنها فرقش با کرکهای قبلی این بود که ویندوز رو از کار نینداخت ولی ویندوز را اکتیویت نکرد. مگه نباید اون روزشمار 30 روزه برداشته بشه؟ هنوز که هستش!اگه راه حلهای دیگه ای به ذهنتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید.

hossein31
15-08-2008, 09:42
ممنون دوستان عزیز این کرک رو دانلود و نصب کردم تنها فرقش با کرکهای قبلی این بود که ویندوز رو از کار نینداخت ولی ویندوز را اکتیویت نکرد. مگه نباید اون روزشمار 30 روزه برداشته بشه؟ هنوز که هستش!اگه راه حلهای دیگه ای به ذهنتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید.

pirahansiah
27-09-2008, 15:09
من هم این مشکل را دارم نوت بوک ایسر 5315 هر نوع ویستا
هرنوع ویستا از پرند گرفته تا انواع دیگر 32 یا 64 بیتی و با سرویس پک 1 یا بدون آن
هرنوعی که نصب می کنم 30 روزه است و بعد از 30 روز سریال نیاز داره
نوت بوک من هم لینوکس روش نصب بوده است
ولی همین مدل با ویستا هم هست و هیچ فرقی با هم ندارند و نمی دانم مشکل از کجا است

behnammazi
27-09-2008, 15:40
من هم این مشکل را دارم نوت بوک ایسر 5315 هر نوع ویستا
هرنوع ویستا از پرند گرفته تا انواع دیگر 32 یا 64 بیتی و با سرویس پک 1 یا بدون آن
هرنوعی که نصب می کنم 30 روزه است و بعد از 30 روز سریال نیاز داره
نوت بوک من هم لینوکس روش نصب بوده است
ولی همین مدل با ویستا هم هست و هیچ فرقی با هم ندارند و نمی دانم مشکل از کجا است

اینو امتحان کنید حتما جواب میده.
من خودم همیشه با این اکتیو میکنم.
قبل از این کار تیک turn on user account را در قسمت control panel بر دارید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید