PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار cyber monitor 2004

herus
14-08-2008, 13:21
سلام
من نیاز مبرم به کرک نرم افزار cyber monitor 2004 Build 32 دارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر از دوستان کسی می تونه این کار رو برای من انجام بده لطف خیلی خیلی بزرگی کرده.
اگر که هزینه هم داشته باشه می تونم تا یه سقفی پرداخت کنم.
+++
موارد تكميلي درخواست كرك اضافه شد

نام و ورژن كامل و دقيق نرم افزار:cyber monitor 2004 version 2004 build 32
لينك دانلود نرم افزار :
کد:

سايت سازنده نرم افزار :
کد:

حجم فايل : m 3.60
محدوديت ها :محدودیت 20 روزه در استفاده-محدودیت تعدا اتصال همزمان حداکثر 3 کامپیوتر.این یه نرم افزار برای کافی نته و در نسخه آزمایشی حداکثر 3 سیستم می تونن وصل شن.
روش فعال سازي نرم افزار :نیاز به اکتیویشن کی دارد و از طریق اینترنت کد چک می شود احتمالا.
نتايج جستجوي كرك :
کد:

کد:

کد:

rapidshare-torrent-emule-limewire,...
توضيحات :
برای تست یا باید شبکه آزمایشی داشته باشید یا از VMware استفاده کنید.
البته شما کرک کنید تست کردن با من.

lvl@ster
14-08-2008, 21:45
در نسخه آزمایشی حداکثر 3 سیستم می تونن وصل شن.

محدوديت 20 روزه را برداشتم . همانطوري كه گفتي از روي اينترنت رجيستر ميشه ؟ و نميشه كاري كرد . محدوديت 20 روزه را ورداشتم .
اگر ديدي محدوديت 3 كامپيوتر داره يه عكس بزار از موقعي كه براي بيش از 3 كامپيوتر پيغامي اروري چيزي ميده

دانلود پچ با حجم 84 كيلوبايت

البته فكر كنم محدوديت 3 كامپيوترش هم درست شده . چون درست و حسابي خدمتش رسيدم

herus
14-08-2008, 23:57
اول که خیلی خیلی ممنون.
بعد از Patch کردن تو چند قسمت برنامه نوشته شده که برنامه تو Evaluation Mode اجرا میشه.این عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محدودیت 3 کامپیوتر هم فردا رو شبکه تست می کنم نتیجه رو می گم.

lvl@ster
15-08-2008, 11:57
بعد از Patch کردن تو چند قسمت برنامه نوشته شده که برنامه تو Evaluation Mode اجرا میشه

دوست عزيز به نوشته Evaluation Mode توجه نكن . چون مهم نيستن . من روتين چك كردن 20 روزشو از بين بردم. نگران نباش

و رفتم قسمت رجيستر برنامه و با يه سريال الكي رجيستر كردم و بعد سيستم را ريستارت كردم . اينم About برنامه

مطمئنا چون برنامه از بيخ رجيستر شده محدوديت 3 كامپيوتر هم نخواهد داشت . به شكل زير توجه كن

herus
15-08-2008, 19:53
خوب بالاخره موفق شدم رو شبکه تستش کنم.متاسفانه محدودیت 3 کامپیوتر هنوز باقیه.به اینصورت که کامپیوتر چهارم درخواست اتصال میده منتها درخواتش رد میشه و این روال تکرار میشه.

چند تا نکته رو هم بگم ممکنه کمکتون کنه.
اگر شما تو برنامه اصلی که پچ نشده سعی کنید برنامه رو رجیستر کنید با سریال و اطلاعات دلخواه.این اطلاعاتی که وراد کردید تو قسمت رجیستر برنامه وارد میشه(همون عکسی که گذاشتید)حالا چه برنامه رجیستر بشه چه نشه.
دوم اینکه یه درخواست برای شرکت تولید کننده فرستاده میشه که هیچ جوابی برنمی گرده.ظاهرا سروری برای چک کردن سریال وجود نداره.با توجه به اینکه سایت شرکت از 2005 به بعد اصلا به روز هم نشده.
نکته دیگه اینکه سریالی که تو عکس هست معادل مک آدرس کارت شبکه ست.

یه موضوع دیگه اینکه آقا این کانترش داره کار میکنه.الان میگه 19 روز وقت داری.مشکل ساز نشه.
با تشکر فراوان

lvl@ster
15-08-2008, 21:04
نکته دیگه اینکه سریالی که تو عکس هست معادل مک آدرس کارت شبکه ست.

در رابطه با نكته اي كه گفتي . بله درسته سريال دقيقا همون مك ادرس هستش . افرين

برنامه ها يا قفل هايي كه به سريال توليد مي كنن و گرفتن كد رجيستر مي شوند.(مثل قفل تلفني هستن). حال براي اينكه رجيستر كد برنامه ، برنامه را فقط تو يه سيستم رجيستر كنه . و در سيستم ديگه با اين رجيستر كد ها برنامه رجيستر نشه . برنامه نويس مياد براي هر سيستم يه سريال منحصر به فرد توليد مي كنه . كه اين سريال منحصر به فرد مي تونه مك ادرس باشه يا سريال هارد باشه يا سريال cpu باشه.

اگر شما يه سريال وليد داشته باشي اين سريال در سيستم من كار نخواهد كرد . چون هر سيستم سريال منحصر به فردي خواهد داشت . چرا ؟ چون سريال مك ادرس ها براي هر سيستم متفاوت هست .

و اين نكته كه گفتي مساله اش همينه كه گفتم .

مشكل اينجاست كه برنامه از طريق اينترنت رجيستر ميشه. و از دست كركر در اين جور مواقع كار زيادي بر نمي ياد.

ولي خوب دارم روش يه كارهايي انجام ميدم . اگر درست شد كه شد نشد . بايد بيخيالش بشي

و از يه برنامه ديگه استفاده كني . من به شما NetSupport School Version 9 را توصيه مي كنم. كه با اين برنامه تمامي كلاينت ها را مي توني با سطح مديريتي بسار بالا كنترل كني

herus
15-08-2008, 21:34
به خودم امیدوار شدم.:)
یه موضوع دیگه:من این برنامه رو داده بودم یه کرکر ویتانی کرک کنه که البته نتونست منتها یه سریال بهم داد که بر اساس مک آدرس من ساخته بود.ببینید به درد می خوره. CM22-44813373355-CME
برنامه نت ساپورت هم مخصوصا نسخه School بیشتر برای مقاصد آموزشی استفاده میشه.امکانات حسابداری و Timing نداره داخلش.
من یه 10-12 تایی برنامه کافی نت تست کردم تا رسیدم به این.اگر علاقه مند بودید می تونم امکانات اختصاصیش رو که توضیح بدم.(که ظاهرا هم فقط در این نرم افرار موجود است)
راستی این تاپیک هم ببینید محض اطلاع

منتظر خبرتون هستم

lvl@ster
15-08-2008, 22:22
البته من اين نرم افزار را كرك مي كنم . فقط موقعيتم جور نيست . يعني چي ؟ يعني نمي تونم روي شبكه تست كنم . وگرنه روتيني كه 3 تا كامپيوتر را چك مي كنه را پيدا كردم . ولي نمي تونم پچش كنم . نياز به ازمايش و خطا داره

اگر روي شبكه بتونم همزمان تست كنم ميشه اين روتين را برداشت . حذف محدوديت 20 روز هم راحته و اگر اين كار عملي بشه ديگه نيازي به رجيستر كردن نيست . چون محدوديت هاي برنامه از بين ميره

تو اين لينكي كه دادي ساب زيرو برنامه را كرك كرده . ولي ظاهرا لينك كرك خراب شده . ميدوني چرا ساب زيرو بدون نياز به تست در شبكه كرك كرده : چون ساب زيرو يا همون نيما خداي اسمبلي هست . و موقع تريس روتيني كه 3 كامپيوتر را تست مي كنه مي تونه پچش كنه چون نيما داره با كد ها حرف ميزنه

به افرادي كه كرك اين برنامه را دانلود كردن پيغام خصوصي بده . به خود نيما هم پيغام خصوصي بده كارت راه ميوفته

در مورد امكانات حسابداريش هم يكمي توضيح بده . در ضمن مي توني براي مونيتورينگ و كنترل از طريق سرور NetSupport School Version 9 را نصب كني . براي قسمت حسابداري و اكانتينگش مي توني از برنامه EsayCafee يا برنامه هاي مشابه ديگر استفاده كني . تو شهر ما همه اينطوري مي كنن براي كافي نت ها
و اين دو نرم افزار براي مديريت كافي نت كافي و وافي هستن

herus
15-08-2008, 23:38
برای آزمایش میشه از VMware استفاده کرد.منم همین کارو می کنم.البته رم بالا می خواد.4 تا XP نصب کردن و بالا آوردن 2 گیگ رم می خواد.
اتفاقا اولین کاری که کردم همین بود.اون دوستمون که درخواست کرک کردن بن شدن و ایمیلی هم ازشون موجود نیست.آقا نیما هم دلیلی آوردن که منطقی و محترم بود و دیگه روم نشد بحث کنم باهاشون.
امکانات حسابداری شامل پرداخت های Postpaid -Prepaid و member account و Thicketمیشه.البته من از netsupport هم استفاده می کنم تو شبکه برای بحث Remote Managing در کنار نرم افزار کافی نت.از برنامه Easycafe چند سالی هست که استفاده می کنم.نرم افزاری خوبیه به غیر از چند تا مشکل ریز مشکل خاصی نداره.
اما چیزی که این نرم افزار را متمایز می کنه امکانات Multi site هستش.یعنی این قابلیت رو داره که بتونه چندین کافی نت رو به همدیگه متصل کنه.اعضای یه کافی نت تو کافی نت دیگه هم عضو می شن.کلیه Credit ها هم Raltime منتقل می شن.
بیشتر به درد شعبه های یه کافی نت تو سطح شهر می خوره.چیزی که من نیاز دارم.
امکان دیگه Multi Cashier که میشه باهاش تو یه کافی نت چند تا صندوق دار داشت.
امکان گزارش گیری و مدیریت تحت وب داره.یعنی میشه از هر جایی بهش وصل شد.خرجش یه Valid IP.
با یه دو جین امکانات دیگه.البته کاستی هایی هم داره.

lvl@ster
16-08-2008, 09:07
خوبه

راستي نيما چه دليلي اورده . اگر اينجا نميشه بگي تو پيغام خصوصي بگو

ميخواهي من ازش درخواست كنم