PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ######### دیکشنری انگلیسی <=> فارسی slovoed برای گوشی های سیمبیان #########

*عیسی*
12-08-2008, 13:57
دیگه نیاز نیست 2 تا دیکشنری تو گوشیتون نصب کنید ! با 1 تیر 2 نشان بزنید.:20: Unidic2 هم که هم کنده و هم واسه همه ی گوشی ها نصب نمی شه. این دیکشنری خیلی بهتره از Unidic2
دیکشنری محبوب slovoed که با وجود ساپورت نکردن فارسی طرفداران زیادی داشت حالا با وجود زبان فارسی دیگه چی می شه . . .
حالا فارسی برای این دیکشنری اومده . پس برید و بینهایت باهاش حال کنید

دیتابیس فارسی به این دیکشنری توسط محمدالطافی اضافه شده پس از این دوست خوب ممنونیم.

مزایای این دیکشنری:
1- جستجوی تو در تو که یکی از خواص اصلی این دیکشنری است .
مثلا :کلمه انگلیسی book رو تایپ کردین و معنیش اومده :کتب – دفتر .
حالا شما میتونید روی کلمه دفتر کلیک کرده و معادل انگلیسی دفتر رو پیدا کنید و به همین منوال ......
2- کوئیز یا امتحان گرفتن یک خاصیت دیگه ی برنامه است که میتونید با انتخاب کلمه ها از خودتون امتحان بگیرید که برنامه غلط ها و درست ها رو به درصد براتون نشون میده .
3- یادگیری روزمرئه – از اصلی ترین خواص slovoed
4- داشتن تلفظ کامل .

اما از نظر من مهم ترین چیزی که تو این دیکشنری وجود داره اینه که: تو جایی که واسه تایپ لغت وجود داره زبان گوشی رو عوض کن و مثلا بجای انگلیسی فارسی تایپ کن . معنی لغت برات میاد. یعنی نیاز نیست برید تو تنظیمات و دیکشنری انگلیسی به فارسی رو به دیکشنری فارسی به انگلیسی تبدیل کنید. هر چی تایپ کردید معنی اون کلمه در زبان مخالف میاد :10:

چند تا اسکرین شات که خودم از گوشیم گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب می ریم سراغ برنامه:
اول باید خود دیکشنری Slovoed رو نصب کنید.دقت کنید چون دیتابیس ها قدیمی هستن ممکنه ورژن های جدید اونا رو نشناسن پس از همین لینکی که می زارم (همین ورژن) برنامه Slovoed رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته رجیستر شده نیست.اگه کسی سریال یا پچی واسه این ورژن داره بزاره ممنون می شم. اما بدون رجیستر کردن هم همینطوری کار می کنه.بار اول فقط رجیستر کردن رو Cancel کنید همین. دیگه مزاحمتون هم نمی شه.

حالا فایل های دیتابیس فارسی رو دانلود کنید :

این 2 فایل رو از فایل فشرده خارج کنید و با رم ریدر بریزید تو این آدرس:

E:\resource\apps\SlovoEdDicts

اگه پوشه ی مورد نظر وجود نداشت خودتون ایجادش کنید. 100 % جواب می ده. روی ان 73 و 7610 (با برنامه ی مخصوص اون سری) تست کردم. جواب داد.

موفق باشید.:5:

sarmast65_ata
13-08-2008, 18:23
عزیزم برنامه وقتی نصب میشه باز نمیشه و پیغام خطا میده که میشگه برنامه نصب نشده میتونی یه چک بکنی؟

*عیسی*
13-08-2008, 19:12
من خودم رو ان 73 تست کردم . مشکلی نداره.دیتابیس ها رو کپی کردی؟

sarmast65_ata
13-08-2008, 20:22
من خودم رو ان 73 تست کردم . مشکلی نداره.دیتابیس ها رو کپی کردی؟

نمی تونم کپی کنم چون اولآ که توی resource فولدری به نام SlovoEdDicts وجود نداره دومآ وقتی که میخوام همچین فولدری درست کنم نمیشه و توی resource اصلآ نمیتونم فولدری ایجاد کنم نمیدونم امیدوارم که بتونم از این دیکشنری استفاده کنم.
موفق باشی:10:

Majid393
13-08-2008, 20:40
نمی تونم کپی کنم چون اولآ که توی resource فولدری به نام SlovoEdDicts وجود نداره دومآ وقتی که میخوام همچین فولدری درست کنم نمیشه و توی resource اصلآ نمیتونم فولدری ایجاد کنم نمیدونم امیدوارم که بتونم از این دیکشنری استفاده کنم.

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم رو N82 .....
نمیتونم پوشه SlovoEdDicts رو در resource درست کنم .....

اشکال کار از کجاست ؟؟؟؟

*عیسی*
13-08-2008, 22:46
نمی دونم!گوشیی که من این کار رو انجام دادم هک شده ست. ولی هک فکر نکنم ربطی به این فولدر داشته باشه. با رم ریدر و از تو کامپیوتر ببین می تونی درست کنی این پوشه رو؟

*عیسی*
13-08-2008, 23:14
راستی ببینید با این کد می تونید دیکشنریتونو رجیستر کنید؟

Sn302-2088-uqlma-nbpbzqye-cnqd

اون مشکل هم 99 % با رم ریدر حل می شه و ربطی به هک شده یا هک نشده بودن گوشی نداره.

mohammadkhajoo
14-08-2008, 11:39
فارسی به اینگیلیسی نداره!!!
فقط او یکی کاز میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

*عیسی*
14-08-2008, 11:58
تو همون جایی که انگلیسی تایپ می کنی با دکمه ی مداد زبان گوشیتو عوض کن و فارسی تایپ کن . معنی انگلیسی اون کلمه رو می ده.نیاز نیست بری تو تنظیمات و دیکشنری رو عوض کنی.

rahnemoun
14-08-2008, 12:02

تو توضيحات که نوشته اگه همچين فولدري نبود، بايد درستش کني. براي درست کردن اين فولدر (تغييرات در فولدر Resource) حتما بايد گوشيت هک شده باشه وگرنه نمي توني در فولدر Resource هيچ تغييري بدي. پس، اول با برنامه BinPDA Tools گوشيت رو هک کن، بعد برو اين فولدر رو درست کن و فايل هاي ديتابيش رو کپي کن. (البته شايد با Ram Reader هم بشه، من امتحان نکردم)
من اين برنامه رو قبلا به همين روش نصب کردم (روي N73-ME) و الان بخوبي داره کار مي کنه فقط تنها مشکلي که داره اينه که تلفظ و کوييزش فعال نيست (شايد هم من بلد نباشم فعالش کنم) ضمنا براي رجيستر کردنش هم دارم دنبال يک نسخه رجيستر شده به زبان ديگه مي گردم که ببينم آيا با تغيير ديتابيس ميشه از اون نسخه رجيستر شده استفاده کرد.
براي گوشي هاي OS7, OS8 يک فايل PAtch دارم که اونها رو رجيستر مي کنه، تگه کسي بدردش مي خوره، بگه تا بذارم.

رامين :11:

sarmast65_ata
14-08-2008, 13:30
تو توضيحات که نوشته اگه همچين فولدري نبود، بايد درستش کني. براي درست کردن اين فولدر (تغييرات در فولدر Resource) حتما بايد گوشيت هک شده باشه وگرنه نمي توني در فولدر Resource هيچ تغييري بدي. پس، اول با برنامه BinPDA Tools گوشيت رو هک کن، بعد برو اين فولدر رو درست کن و فايل هاي ديتابيش رو کپي کن. (البته شايد با Ram Reader هم بشه، من امتحان نکردم)
من اين برنامه رو قبلا به همين روش نصب کردم (روي N73-ME) و الان بخوبي داره کار مي کنه فقط تنها مشکلي که داره اينه که تلفظ و کوييزش فعال نيست (شايد هم من بلد نباشم فعالش کنم) ضمنا براي رجيستر کردنش هم دارم دنبال يک نسخه رجيستر شده به زبان ديگه مي گردم که ببينم آيا با تغيير ديتابيس ميشه از اون نسخه رجيستر شده استفاده کرد.
براي گوشي هاي OS7, OS8 يک فايل PAtch دارم که اونها رو رجيستر مي کنه، تگه کسي بدردش مي خوره، بگه تا بذارم.

من گوشیم هک شده ولی باز هم که میخوام این فولدرو درست کنم حروف رو که میخوام تایپ کنم علامت سوال میاد از طریق رم ریدر هم نمیتونم چون کامپیوترم با رم ریدر مشگل داره و وقتی وصل میکنم کامی ریستارت میشه به خاطر همین نمیتونم وصلش کنم امیدوارم بتونید کمکم کنید.

rahnemoun
14-08-2008, 14:20
من گوشیم هک شده ولی باز هم که میخوام این فولدرو درست کنم حروف رو که میخوام تایپ کنم علامت سوال میاد از طریق رم ریدر هم نمیتونم چون کامپیوترم با رم ریدر مشگل داره و وقتی وصل میکنم کامی ریستارت میشه به خاطر همین نمیتونم وصلش کنم امیدوارم بتونید کمکم کنید.

اين مشکلي که شما ميگي ارتباطي به هک شدن يا هک نشدن نداره! مشکل بايد از گوشيتون باشه. اگه گوشي هک نشده باشه، شما اسم فولدر رو مي تونيد تايپ کنيد ولي موقعي که OK مي کنيد به شما پيام ميده که قادر به درست کردن فولدر نيست.

sarmast65_ata
14-08-2008, 14:41
اين مشکلي که شما ميگي ارتباطي به هک شدن يا هک نشدن نداره! مشکل بايد از گوشيتون باشه. اگه گوشي هک نشده باشه، شما اسم فولدر رو مي تونيد تايپ کنيد ولي موقعي که OK مي کنيد به شما پيام ميده که قادر به درست کردن فولدر نيست.

سوتی از طرف خودم بود نمیگم چه سوتی دادم چون بهم میخندین:31: درست شد عزیز الان فولدرو ساختم یه امتحان بکنم نتیجه رو میگم

sarmast65_ata
14-08-2008, 14:47
ممنونم درست شد و داره بخوبی کار میکنه ازتون ممنونم

Majid393
14-08-2008, 15:16
ممنونم درست شد و داره بخوبی کار میکنه ازتون ممنونم

عطا جان....
چجوری فولدر SlovoEdDicts در resuorce درست کردی ؟؟
با رم ریدر یا از تو گوشی با x-plore ؟؟؟؟

Šepehr
14-08-2008, 16:44
ممنون خیلی راحت نصب شد.
گوشی N73me
فقط مثل اینکه تا رجیستر نشه لغات رو تلفظ نمی کنه

rahnemoun
14-08-2008, 16:51

سلام عطا جان، خوبي؟
باهات کاري داشتم، از اينجا نتونستم برات پيام بذارم، اگه بتوني ID خودت در ياهو رو برام SmS کني، ممنونت ميشم.
منتظرم
قربانت - رامين

rahnemoun
14-08-2008, 16:57
ممنون خیلی راحت نصب شد.
گوشی N73me
فقط مثل اینکه تا رجیستر نشه لغات رو تلفظ نمی کنه

اگه اشتباه نکنم، براي تلفظ بايد حتما فايل مخصوص تلفظ رو نصب کني. من فايل تلفظ انگليسي و فرانسه رو دارم که ک ر ک هم شده اند.

اگه کسي بتونه براي ديتابيس فارسي کد رجيستر پيدا کنه، خوبه...
رامين

*عیسی*
14-08-2008, 20:01

ممنون رامین جان ولی من همین برنامه رو به همراه پچ تو قسمت s60v2 گذاشتم.بازم ممنون.
راستی من یه فایل Sis گیر آوردم که وقتی اونو نصب کنید به طور خود کار دیتابیس ها رو تو اون پوشه ی مورد نظر کپی می کنه.ولی مسلما ساین نشده ست و نمی دونم با ساین کردن می شه نصبش کرد یا حتما باید هک شده باشه گوشی. آخه من این فایل Sis رو تو گوشیی که هک شده بود و Installserver.exe تو Private اش بود نصب کردم. اگه کسی خواست بگه براش آپلود می کنم با این دایال آپ کوفتی.(2 مگ هست)

sarmast65_ata
15-08-2008, 14:32
عطا جان....
چجوری فولدر SlovoEdDicts در resuorce درست کردی ؟؟
با رم ریدر یا از تو گوشی با x-plore ؟؟؟؟

با x-plore درست کردم چون رم ریدر نمی تونم به کامپیوترم وصل کنم

sarmast65_ata
15-08-2008, 14:40
سلام عطا جان، خوبي؟
باهات کاري داشتم، از اينجا نتونستم برات پيام بذارم، اگه بتوني ID خودت در ياهو رو برام SmS کني، ممنونت ميشم.
منتظرم
قربانت - رامين

سلام رامین جان
من آدرس سایت جدیدتو ندارم به خاطر همین شماره تلفن رو هم ندارم
آدرس میل من miatana2001@yahoo.com هستش ممنون میشم ازت که یا off بذاری یا بهم میل بزنی.
من همه جوره در خدمتم:10:

p30world user
15-08-2008, 22:16
با x-plore درست کردم چون رم ریدر نمی تونم به کامپیوترم وصل کنم

شرمنده دوست عزیز میشه بگید چجوری درست کردید مال من هم ارور میده یه راهنمایی بدید ممنون میشم.:40:

sarmast65_ata
15-08-2008, 23:34
شرمنده دوست عزیز میشه بگید چجوری درست کردید مال من هم ارور میده یه راهنمایی بدید ممنون میشم.:40:

گوشیتون هک شده؟انگار میگن باید هک شده باشه تا بتونی توی resource تغییرات بدی ولی این موضوع رو دقیق نمیدونم.
من یه فولدر توی کامپیوتر به اسم slovoedicts ساختم بعد توسط x-plore کپیش کردم توی فولدر apps ولی از طریق خود x-plore هم میتونی فولدر بسازی که راحت تر میشه کارت.
کار سختی نیست راحته

*عیسی*
16-08-2008, 00:25
دوستانی که نمی تونن پوشه ی Solvodics رو درست کنن بانصب این فایل Sis این پوشه خود به خود تو گوشیتون درست می شه و دیتابیس های مربوط هم منتقل می شن به این پوشه. فقط ساین نشده ست. من گوشیم هک شده ست و با Installserver.exe برنامه ها رو بدون ساین نصب می کنم. شما امتحان بکنید ببینید این Sis با ساین کردن نصب می شه یا حتما باید هک کنید و نصبش کنید؟ خبرشو بدید:
لینک دانلود:

S E V E N
16-08-2008, 00:37
من نصب کردم، اون دو تا فایل رو هم کپی کردم .

ولی پیغام نصب مجدد میده !!!!!!! ارررررروررررررررررررر !

*عیسی*
16-08-2008, 00:52
می شه بیشتر توضیح بدین؟ موقع اجرا کردن برنامه ارور می ده؟ اگه اینطوره دیتابیس ها رو درست کپی نکردین.اسم پوشه و مسیرشو یه بار دیگه چک کنید که اشتباه نکرده باشید.

sadati2008
04-09-2008, 13:54
هک کردن نمیخواد واسه کپی usb رو وصل کن از mass storage وارد شو!!!!

*عیسی*
04-09-2008, 14:46
بله من تو پست اول هم گفتم با رم ریدر می تونید. با Mass Storage هم مسلما می شه چون تو مایه های رم ریدر هست.

am_merman01
02-11-2008, 10:37
با سلام خدمت دوستان عزیز
من برنامه رو نصب کردم و دیتا بیس رو هم به پوشه مربوطه منتقل کردم ولی یه ارور میده و میگه slovoed engine error کسی میدونه مشکل از چیه؟
در ضمن گوشی من 6120 هستش . ممکنه مشکل به خاطره os9.2 بودن باشه؟
ممنون میشم کمکم کنید.

hamid7stick
04-11-2008, 03:09
من بدون هیچ مشکلی برنامرو نصب کردم و اجرا هم کردم ولی جالب اینجاست که اول فارسی مینوشت اما بعد اینکه با pen انگلیش کردم و بعدا خواستم فارسی کنم هیچ راه نبود برنامرو بستم و دوباره اجرا کردم نشد توی زبانها هم حتی عربی هم نداره گوشی من n73 هست

ali_v
25-12-2008, 12:34
salam man in dictionary ruy N70 daram vali dictionay va ghesmate soundesh register nashode chejury registersh konam.

Royce
26-12-2008, 12:32
یکی سریال اینو بذاره

meshki2
29-12-2008, 11:32
راستی ببینید با این کد می تونید دیکشنریتونو رجیستر کنید؟

sn302-2088-uqlma-nbpbzqye-cnqd

اون مشکل هم 99 % با رم ریدر حل می شه و ربطی به هک شده یا هک نشده بودن گوشی نداره.

عزیز جون خسته نباشی
با این کدی که شما گفتین من امتحان کردم رجیستر نشد

meshki2
29-12-2008, 11:39
آقا دستت درد نکنه من طبق روشی که در پست اول گفته بودین اجام دادم و دیکشنری کامل نصب شد ، دستت درد نکنه عالی بود ولی یه مشکلی دارم اونم اینه که رجیستر نیست و تلفظ هم کار نمی کنه

S0R3N4
30-12-2008, 15:42
ما کماکان منتظر کد واسه ریجستر کردن هستیم!
ممنونم

S0R3N4
30-12-2008, 23:57
دانلود دیکشنری ها :

فایل های مربوط به لغات دیکشنری ها رو دانلود کنید ، پس از دانلود فایل های زیپ شده مربوط به خود دیکشنری ها یا تلفظ که البته به صورت زیپ هستند آنها را از حالت زیپ خارج کنید و فایل های با پسوند Prc را به پوشه E:/SlovoEd/Dicts در گوشی خود منتقل کنید البته شما خودتان باید این پوشه را در گوشی خود بسازید .

رجیستر کردن دیکشنری ها :

در مورد رجیستر کردن دیکشنری ها باید بگم که یک فایل با پسوند Txt در داخل هر کدوم از فایل های zip شده دیکشنری ها و البته تلفظ هست که تک تک سریال دیکشنری های درون هر بسته Zip در اون وجود داره . کافی است آن ها را کپی پیست کنید و از اونها لذت ببرید .

دیکشنری های عربی شامل :

English - Arabic
Russian - Arabic

دانلود با حجم 0.6 مگابایت

دیکشنری های چک شامل :

Dutch - Dutch
English - Dutch
French - Dutch
German - Dutch
Greek - Dutch
Italian - Dutch
Portuguese - Dutch
Spanish - Dutch
Swedish - Dutch

دانلود با حجم 7.3 مگابایت

دیکشنری های انگلیسی شامل :

English - English
Arabic - English
Croatian - English
Czech - English
Dutch - English
Estonian - English
French - English
German - English
Greek - English
Hebrew - English
Hungarian - English
Italian - English
Latin - English
Latvian - English
Lithuanian - English
Polish - English
Portuguese - English
Romanian - English
Russian - English
Serbian - English
Slovenian - English
Spanish - English
Swedish - English
Turkish - English
Ukrainian - English

دانلود با حجم 71.5 مگابایت

دیکشنری های فرانسوی شامل :

French - French
Czech - French
Dutch - French
English - French
German - French
Greek - French
Italian - French
Polish - French
Portuguese - French
Romanian - French
Russian - French
Slovenian - French
Spanish - French
Swedish - French

دانلود با حجم 26.2 مگابایت

دیکشنری های آلمانی شامل :

Czech - German
Dutch - German
English - German
French - German
Greek - German
Italian - German
Latin - German
Lithuanian - German
Polish - German
Portuguese - German
Russian - German
Slovenian - German
Spanish - German
Swedish - German

دانلود با حجم 29.7 مگابایت

دیکشنری های یونانی شامل :

Dutch - Greek
English - Greek
French - Greek
German - Greek
Italian - Greek
Polish - Greek
Portuguese - Greek
Russian - Greek
Spanish - Greek

دانلود با حجم 4.4 مگابایت

دیکشنری های ایتالیایی شامل :

Czech - Italian
Dutch - Italian
English - Italian
French - Italian
German - Italian
Greek - Italian
Lithuanian - Italian
Polish - Italian
Portuguese - Italian
Russian - Italian
Slovenian - Italian
Spanish - Italian
Swedish - Italian
Turkish - Italian

دانلود با حجم 10.2 مگابایت

ادامه دارد...

S0R3N4
30-12-2008, 23:59
دیکشنری های لهستانی شامل :

English - Polish
French - Polish
German - Polish
Greek - Polish
Italian - Polish
Portuguese - Polish
Russian - Polish
Spanish - Polish

دانلود با حجم 3 مگابایت

دیکشنری های روسی شامل :

Arabic - Russian
English - Russian
French - Russian
German - Russian
Greek - Russian
Hebrew - Russian
Italian - Russian
Polish - Russian
Spanish - Russian
Swedish - Russian
Turkish - Russian
Ukrainian - Russian

دانلود با حجم 28 مگابایت

دیکشنری های اسپانیایی شامل :

Spanish - Spanish
Catalan - Spanish
Dutch - Spanish
English - Spanish
French - Spanish
German - Spanish
Greek - Spanish
Italian - Spanish
Polish - Spanish
Portuguese - Spanish
Russian - Spanish
Slovenian - Spanish
Swedish - Spanish

دانلود با حجم 22.2 مگابایت

S0R3N4
31-12-2008, 00:02
نصب کردن و راه اندازی فایل های تلفظ:

فایل تلفظی که مایل هستید در قسمت زیر انتخاب و دانلود کنید که آن ها نیز با پسوند prcهستند و آن را به همان پوشه ای که فایل های دیکشنری ها را منتقل کرده بودید منتقل کنید .
یعنی این پوشه : E:/Slovoed/Dicts البته این پوشه را خودتان باید در گوشی خود ایجاد کنید و فایل ها را به آن منتقل کنید . هم فایل های خود دیکشنری ها و هم فایل تلفظ دارای پسوند Prc هستند .

فایل تلفظ انگلیسی

دانلود با حجم 37.8 مگابایت

فایل تلفظ فرانسوی

دانلود با حجم 34.9 مگابایت

فایل تلفظ آلمانی

دانلود با حجم 38 مگابایت

فایل تلفظ ایتالیایی

دانلود با حجم 41.8 مگابایت