PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورژن جدید Marble Maze v1.60.4__ برای گوشیهای دارای شتابسنج

Majid393
11-08-2008, 21:52
سلام ....

ورژن جدید این بازی جذاب و سرگرم کننده مخصوص گوشیهای دارای شتاب سنج ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویژگیهای این بازی :

40 مرحله مختلف و جذاب
3 نوع توپ مختلف و 3 امتیاز متفاوت
ذخيره ثبت زمان در هر مرحله

Marble Maze is a labyrinth game that utilizes the orientation sensor built inside some Nokia mobile phones (at least Nokia N95, N95 8GB, and N82). In the game you control a ball inside a labyrinth by tilting the device in your hands. Currently there are 40 different labyrinths to solve, and 3 different balls, a metal ball, a rubber ball, and a super pingpong ball. In the game you object is to reach the checkered flag, while trying to avoid the holes in the board. First fields are easy, but they get harder once you advance. The game requires skill, accuracy, and determination, and is highly addictive. The best time is recorded for each field, so you can also try to break the record once you clear a field.

Marble Maze features:

* Use of orientation sensor data of the device to control the game play
* 40 different fields
* Create and save your own fields (and share with friends)
* 3 different balls, with different bounce and friction (metal, rubber and pingpong balls)
* Saving of record times for each field
* Tactile feedback, you can feel the ball hit the walls
* Addictive game play

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لینک برای کسانی که با راپیدشر مشکل دارند :

Sajad2006
11-08-2008, 21:56
سلام.
ببخشید با ورژن 6.1 چه فرقی میکنه؟.

Majid393
11-08-2008, 22:00
سلام.
ببخشید با ورژن 6.1 چه فرقی میکنه؟.

من ورژن قبلی رو نداشتم ....
ولی این ریلیز جدیدتر هست ....
احتمالا یه فرقهایی با ورژن قبلی داره
در ضمن ، این رجیستر کد نمیخواد ولی ورژن قبلی رجیستر کد میخواست( البته فک نکنم این فرق باشه:دی ):20::20:

Manoch6060
13-08-2008, 20:19
سلام دوستان

چه گوشیهایی شتاب سنج دارند ؟ آیا N95 داره ؟ برای فعالسازیش چه کار باید کرد ؟ ممنون

Majid393
13-08-2008, 20:36
سلام دوستان

چه گوشیهایی شتاب سنج دارند ؟ آیا N95 داره ؟ برای فعالسازیش چه کار باید کرد ؟ ممنون

ان82 - ان95 معمولی و 8گیگ -5500 و ان93آی شتاب سنج دارند .....
اما این بازی فقط برای ان95 معمولی و 8گیگ و ان82 هست ..... احتمالا رو 5500 و ان93آی هم کار کنه ....

برای فعال سازی شتاب سنج ، باید پلاگین شتاب سنج رو تو فون مموری نصب کنید .... از لینک زیر دانلود کن :

Legend
03-09-2008, 12:02
بالاخره تمومش كردم...:31::8:
واقعا" سرگرم كننده ست... ممنون مجيد جون...
به همه توصيه ميكنم دانلودش كنند...

iriali
03-09-2008, 20:12
با سلام

من امروز تمومش کردم البته از روی اجبار چون برق که رفت دیگه مجبورا تمومش کردم ولی نتیجه که گرفتم این بود که شتابسنج n82 به اندازه کافی دقیق هست

amini_bio
14-09-2008, 21:00
واقعا بازی جالبیه.
دوستان حتما بگیرید و امتحان کنید.

اگه از این دست بازی ها بازم سراغ دارید معرفی کنید.

amini_bio
14-09-2008, 21:01
راستی یادم رفت بگم.
من از این بازی چون اصلا به دکمه های گوشی کاری نداره و با تکون دادن گوشی کار می کنه بسیار لذت بردم.