PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد بازی HALF-LIFE 2

didar
16-12-2005, 23:42
سلام بچه ها . میدونم حالا می گید بابا این چه عتیقیه :) هاف لایف 2 فسیل شد این تازه توش گیر کرده ولی خواهشا اگه

می تو نید کمکم کنید. بچه ها من تو یه قسمت بازی که باید اون چاههای نفت رو خاموش کرد گیر کردو. همونجا که بای

د بریم پشت یه جرثقیل و اون پل آهنی رو بندازیم تا راه باز بشه. تا اونجا رفتم ولی وقتی اون هواپیما میاد فقط دو تا

خمپاره دارم و با دوتا هم نابود نمی شه. هر چی سعی کردم با ماشین از رو اون پل خرابه بپرم هم نتونستم حالا موندم چیکار کنم :sad: .خواهشا اگه کسی می دونه کمک کنه.

piishii
11-01-2006, 00:07
آقا عتيقه چيه منم اين بازي رو تازه گرفتم يه جاش موندم اما از مال تو عقبتره پس بعدا ميگم كه اگه ميشه كمكم كن

surena
11-01-2006, 09:12
علي

در اين قسمت بايد كليد شيفت را بگيري تا ماشين تندتر حركت كند.

piishii
21-01-2006, 02:11
یکیم به من بگه اون مرحله فاضلابها چه جوری رد میشه ؟ من خودم اول رفتم جای زن اون یه چیزی رو چرخوند باز از یه راه دیگه خودمم رفتم همین کار رو یه جای دیگه کردم اما بعدشو نمی دونم چیکار کنم . لازم به ذکر که از راهی که برام باز میشه رفتم اما اونجا میری یه جایی که هیچی نیست فقط یه جاش یه مردی با یه کیف در دست ایستاده و هیچ کارم نمیکنه ! مثل مجسمه ها ! میتونه مشکل از سی دی من باشه ؟ مثلا سیدیم خراب باشه ؟ چون فکر نمی کنم راه رو اشتباه امده باشم ! یه جا دیگه هم همین طوری یه آدمی بی حرکت بود اما دوباره که بازی رو نصب و از سیوام استفاده کردم مشکل حل شد ! ممکنه این دفعه هم اون جوری باشه ؟! سی دی من مال ebay روشم نوشته اورجینال ! ( اینکه چرت چون میدونم نسخش دی وی دی ) بازم اگه میشه این مرحله رو کمکم کنید !

Yizi
21-01-2006, 03:02
اين بازي خيلي منو اذيت كرد تا تمومش كردم همشم مال همين ديسيبل شدن هوش مصنوعي بود
شما هم اگه تو بازي پايين سمت راست نوشته A.I. Disable و دشمن حركت نميكنه بايد اينو تو console وارد كني : ai_disable
اگه اينطور نيست فكر كنم از new game از اول همون مرحله بري درست بشه
فكر كنم اونجارو ميگي كه يه وسيله بهت ميده باهاش رو فاضلاب حركت كني!

piishii
21-01-2006, 03:10
اين بازي خيلي منو اذيت كرد تا تمومش كردم همشم مال همين ديسيبل شدن هوش مصنوعي بود
شما هم اگه تو بازي پايين سمت راست نوشته A.I. Disable و دشمن حركت نميكنه بايد اينو تو console وارد كني : ai_disable

راستشو بخوای آره یه جاهایی همین رو میگه اما اینکه گفتی چه جوری وارد کنم اگه میشه یکم توضیح بده و اینکه من که وسیله ایی ندیدم جز یه کامیون که اونم نمیشد برم جاش یا اگه میشه من نمیدونم از کجاست !

Yizi
21-01-2006, 03:21
همون اول بازي بغل منو يه پنجره هست بالاش نوشته console
وقتي وارد خود بازي شدي Esc رو ميزني قسمت منو كه اومد تو console وارد ميكني ai_disable بعدم اينتر بعدم بازي ميكني
مرحله رو بيشتر توضيح بده من چيزي يادم نمياد!

Gagsta
21-01-2006, 14:59
دوست عزیز اگه انگلیسیت خوب هست بگو من براتون راهنمایی‌ کل بازی و تمام رمز های بازی رو بذارم

piishii
22-01-2006, 00:25
بابا این که همش باید این رو وارد کنسول کنی اعصاب رو که خرد میکنه اگه نیو گیم بزنم ممکنه مشکل حل شه ؟

راستی اگه بخوام از بازی عکس بگیرم و آ÷ لود کنم برای حل مشکلم این عکسایی که میگیرم کجا سیو میشه ؟

Yizi
22-01-2006, 01:05
اين مشكل مربوط به load كردن سيو ها هست
اگه نيو گيم بزني درست ميشه
كلا اگه جايي سيو كني بعد لودش كني بايد ai_disable رو وارد كني
عكسها هم اينجا ذخيره ميشه :
\hl2\screenshots

Nvidia
22-01-2006, 01:15

آی گفتی !!! این بازی اشک منو در آورد و همینطوری ولش کردم.

piishii
23-01-2006, 02:32
آی گفتی !!! این بازی اشک منو در آورد و همینطوری ولش کردم.

اشک منم داره در میاره دیگه بخدا ! :sad: :sad: :angry: :angry: برا همین تیر آخر رو میزنم و بازی رو دوباره شروع میکنم امید وارم که دیگه اذیت نکنه ! به نطرتون مشکلم حل میشه دیگه ؟!

Yizi
23-01-2006, 22:01
100% ! شما برو نيو گيم از اول همون مرحله كه گيري شروع كن حل ميشه ميره پي كارش!!! ;)

piishii
23-01-2006, 23:27
100% ! شما برو نيو گيم از اول همون مرحله كه گيري شروع كن حل ميشه ميره پي كارش!!! ;)

قبل از اینکه این کار رو کنم این دفعه هم کمک کنید اگه نشد چشم ! مثل اینکه برای اینکه اونجایی که گیر کردم باید سوار یک قایق شم و یه جایی هم که یه تخت پرش درست کردم از روش ب÷رم اما من این قایق رو ÷یدا نمیکنم . می دونی کجایه ؟ در مورد جایی هم که گیر کردم یکم بیشتر میگم :
يك طرف آبي هست كه مثل اسيد ميكشه و يك طرف هم يك پل هست كه يك نفر روي اون هست و چند تا بشكه خلاصه كمك كنيد . میدونم که باید ب÷که هارو ببرم زیر آب بذارو زیر یه تخته ایی تا بیاد بالا و تخت پرش درس شه اما قایقی که باهاش از روی این تخته ب÷رو کجایه ؟؟؟؟؟ یه بازی و این همه دردسرررررررر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

piishii
23-01-2006, 23:29
راستی چه جوری نیو گیم بزنم از اول همون مرحله هم که گیرم بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟

Yizi
24-01-2006, 00:25
من موندم چطوري بدون قايق اومدي تا اينجا :blink:
قبل از اين ميرسيدي يه جايي شبيه تونل چند نفر بودن بعد همون قايق و بهت ميدادن
اگه اونجا هستي كه
ميري تو يه كانال چند تا بشكه آبي رنگ رو ورميداري ميبري زير آب، كسي اونجا نيست تا اونجايي كه يادمه!
شما يه كاري كن عكس اونجا رو بذار بيشتر ميشه كمك كرد
يا اگرم حالشو نداري بهتره از اول شروع كني!
نيو گيم رو كه بزني عكس مرحله هاش مياد از چپ اولين مرحله هست تا آخر
مرحله رو انتخاب كن و بازي كن! ;)

piishii
24-01-2006, 01:34
من موندم چطوري بدون قايق اومدي تا اينجا :blink:
قبل از اين ميرسيدي يه جايي شبيه تونل چند نفر بودن بعد همون قايق و بهت ميدادن
اگه اونجا هستي كه
ميري تو يه كانال چند تا بشكه آبي رنگ رو ورميداري ميبري زير آب، كسي اونجا نيست تا اونجايي كه يادمه!
شما يه كاري كن عكس اونجا رو بذار بيشتر ميشه كمك كرد
يا اگرم حالشو نداري بهتره از اول شروع كني!
نيو گيم رو كه بزني عكس مرحله هاش مياد از چپ اولين مرحله هست تا آخر
مرحله رو انتخاب كن و بازي كن! ;)

بخدا دیوانه شدم دیگه ! قایق کجایه باز ؟؟؟؟؟؟؟؟ میگم چرا این همه زور زدم رسیدم اونجاها ! نگو که یه قایقی هم بوده !

حالا میرم این نیو گیم رو امتحان می کنم خدا بخیر کنه !

piishii
25-01-2006, 00:38
سلام این بازی منو کشششششششششششت . ببین من این کاررو کردم یعنی نیو گیم زدم اما بازم اون ماشین رو ÷یدا نکردم همه جا هم میگردم اما ماشینی نیست که ! اون مشکل دیس ایبل حل شد اما یکی دیگه اضافه شد.
ببین مرحلش اینجوریه که من به آبهای سمی میرسم و میرم جای یه زنی . اون یه دستگیره رو می چرخونه بعد هم ازش جدا میشم میرم یه جایی که ÷س از کلی رفتن اونجا منم یه دستگیره رو باید بچرخونم که بعد یه دری باز میشه که از زیرش میرم با هزار زحمت آبهای سمی رو رد میکنم و میرسم یه جای دیگه که از دور یه خونه ای نمایان یه مردی کیف در دستم هم اون لبش واستاده که هم منو میبینه میره و میرسم اونجا دو نفر رو میکشم اما از مرد خبری نیست !!
بعد هم که میرم اونجایی که باید سکوی ÷رش درست کنم . در ضمن تمام تونل ها هم که گفتی توش چند نفریند که بهت ماشین میدن نگاه کردم اما همشون مدخلشون بسته ی به جز یکی که اونم جای همون جایی که باید سکو درس کنم که از توی اون که میرم میرسه به یه جای دیگه که سرش دو تا بشکه ی که اونا هم باید ببرم زیر آب . در ضمن جای اون خانه که گفتم دو تا قایق شکسته هم هست که اصلا نمیشه باهاشون کاری کرد ! حالا این قایق یا ماشین کجاست خدا عالم !
برای عکسم من یاد ندارم وگرنه به هر جون کندنی بود میذاشتم !

samomashe
24-08-2023, 19:15
اقا من اون جاییرو که زن میگه میخوام رو این در کار کنم فقط ی کیسه نمیدونم باید چی کار کنم شما میدونین؟