PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Isp يا كارت اينترنت خوب را معرفي كنيد

'POP'
16-12-2005, 21:49
بيشتر ما از اتصالات Dial up استفاده ميكنيم و به مزايا ومعايب اون در شرايط فعلي واقفيم.اما در بين ISP ها هم تفاوت از زمين تا آسمان است... .از طرفي همونطور كه ميدونيد نرم افزارهايي از قبيل Phone Tray هم تنها زماني به كاربر اينترنت اعلام مي كنند كه كسي در حال تماس با اوست كه مودم كاربر و ISP هر دو از استاندارد V.92 پشتيباني كنه.با اين وضع و بدلايل متعدد از جمله پهناي باند مناسب ISP و پشتيباني از Data Compression كه به سرعت بهتر اتصال كمك ميكنه ،
هر كاربري با در نظر گرفتن نوشته هاي بالا ، بهترين (و بدترين)كارتي رو كه در شهر خودش استفاده كرده معرفي كنه تا كمك بزرگي به بقيه كرده باشه.
(خصوصا بنويسيد ضمن استفاده از كدوم كارت ، سيستم شما رو متوجه تماس تلفني كرد؟)
;)

'POP'
16-12-2005, 22:08
خودم اولي شو ميگم:
توي مشهد Aftab بلحاظ پهناي باند خيلي خوبه و قطعي(DC) خيلي كم ميده ، ضمنا از compress اطلاعات پشتيباني ميكنه و مودمش V.92 هست. 20 ساعت شبانه روزي+10ساعت شبانه رايگان=4500 تومان. وليAlborz كه همين الان دارم ازش استفاده ميكنم تعريفي نداره ، در مدت حدودا نيم ساعت كار ، 2 تا error داشته ، پهناي باندش كه هيچ.از مودم V.90 هنوز استفاده ميكنه و كيفيتش واقعا پايينه( دورش رو خط بگيريد).
;)

MaFia
17-12-2005, 00:35
تهران بهترين ها از نظر سرعت + قيمت + ف ي ل ت ر

فرارايانه 10 ساعت 3000 24 ساعته 1 ماه 14900
دا تك 1 ماه 12900
پارس آفلاين
سپنتا 1ماه فكر كنم حدود 25 ( گروني كه داره اصلا هيچ دليلي خاصي نداره از نظر كيفيت مانند فرا هست )

mohsen121
20-12-2005, 04:19
آوا گستر مخصوصا كارت طلايي با قيمت 13.500 تومن كه تو نمايشگاه كارت اينترنت 50% تخفيف داشت 6.750 تومن مي داد

'POP'
21-12-2005, 15:09
در صورت امكان مزايا و معايب كارت مورد نظرتون رو با دقت بيشتري بگيد. ;)

'POP'
12-01-2006, 15:05
آقا اين Green Card رو به اصرار فروشنده ي ISP تهيه كردم. از فشرده سازي اطلاعات پشتيباني مي كنه . اما در مدت نيم ساعت فقط حدود 5 مگ "مبادله اطلاعات" داشت+3 Error !!اگر هم دو يا چند صفحه با هم باز كني كه از زندگي سير ميشي...!! :laughing:
(اينهمه فيبر نوري فيبر نوري كردند نتيجه اش بدتر شدن ارتباطات بوده و بس :blink: .خدا پدر بعضي مسؤولين مخابرات عوام فريب(خصوصا دولت گذشته) رو بيامرزه... توي افغانستان مخروبه خطوط DSL در دسترس و با نازلترين قيمت رو بروند و ببينند و...)
Phone Tray نشون ميده كه مودم اين ISP از V.92 پشتيباني مي كنه. پس جون ميده براي براي سرويس انتظار مكالمه ( Call Waiting) و... .
شاد باشيد.
;)

mostafaeshghi
12-01-2006, 19:01
بهترين داتك

داشتن تلفنهاي آزاد (تا حالا نشده من با اشغالي مواجه بشم)
داشتن 8 تا شماره تلفن در مناطق مختلف
بالا ترين سرعت در Dial Up
پشتيباني 24 ساعته با 3 خط تلفن

10 ساعته هست 3000 تومان.
ولي يه 20 ساعته ويژه داره كه 5 ساعت روزانه مجاني + 20 شبانه مجاني يعني در كل 45 ساعت 25 ساعت نامحدود و 20 ساعت شبانه فقط و فقط 5500 تومان.

تهنا عيب: ----- قوي داره. ولي با سايتهاي ----- شكن ميشه راحت از ----- گذشت.

MaFia
12-01-2006, 20:01
داتك خيلي همه چيش شبيه فرارايانه هست البته با تست هر دو تو مدت 1 سال نتيجه : فرا خيلي قوي تر هست
از نظر قيمت هم شبيه به هم هستند خيلي

FX64 Dual Core
12-01-2006, 21:09
با سلام

منم چند تا از كرجيهاشو ميگم
شاتل (icp) --» پهنای باند بالا و سرعت مناسب , با ف ی ل ت ر پایین و قابل نفوذ دارد# كارت 10 ساعته 2500 تومان# پشتيباني نسبتا ضعيف
سامان (isp) --» سرعت معمولی (نسبت به شاتل) و ف ی ل ت ر بالا ولي قابل نفوذ دارد# كارت 10 ساعته 2700 تومان# پشتيباني قوي
پارس آنلاين (isp) --» پهناي باند بالا و سرعت معادل سامان !! ف ي ل ت ر سنگين و نسبتا غير قابل نفوذ. (اطلاع دقيقي ندارم)
-----------------
اسامي شركت هاي متفرقه و تازه تاسيس رو نمي دونم (شايد اونا هم در حد همينا باشن !! :blink: ;) )

saeed666
12-01-2006, 21:13
منم میگم داتک

s.a.h
14-01-2006, 03:07
اگه از لحاظ پهناي باند و سرعت پارس انلاين حرف نداره ولي ف ي ل ت ر ش خفنه ... در ضمن من با پار انلاين تا به حال دي سي نشدم
اما سپنتا هم از لحاظ سرعت هم پهناي باند در حد پارس انلاينه اما گاهي وقتها دي سي ميشه ف ي ل ت رشم ميشه ازش عبور كرد .اما پشتيباني بالايي داره با عضويت در سايتش ميتونه اكانت بگيري بعدا پولشو بدي و هركسي رو كه به ساعت معرفي كني در ازاي خريدش پور سانت ميگيري و سه چهار مدل قرعه كشي داره من از سپنتا استفاده ميكنم ازشم خيلي راضي هستم

Ship Storm
16-01-2006, 07:07
ارزون تر از همه البرزه 20 ساعت 750 تومان ولي سرعت قابل ملاحظه اي ندارد البته بد هم نيست

'POP'
16-01-2006, 21:43
كارتهايي رو كه اين اواخر استفاده كردم از 20 نمره امتياز ميدم(همه ي عوامل مؤثر رو در نظر مي گيرم):
آفتاب19.75
گرين كارد:10
البرز: -0- (صفر دو گوش)

mostafaeshghi
17-01-2006, 03:13
داتك را امتحان نكردي؟

'POP'
17-01-2006, 06:41
داتك را امتحان نكردي؟
سلام .
فكر ميكنم داتك توي تهران فقط باشه(توي شهر ما - مشهد - آفتاب بهترينه)
;)

KING ESFANDIYAR
17-01-2006, 10:21
با سلام

بايد خدمت شما عرض كنم كه من چند وقته كه از يك isp خوب استفاده ميكنم با نام PISHTAZ

واقعا عاليه و سرعت خوبي هم داره...............تازه تو خودش نتورك ماركتينگ هم داره با مجوز.........200 ساعت اينترنت فقط.......

20000 تومان...........دويست ساعت فقط بيست هزار تومان خيلي عاليه........تازه كارت رو براتون پست ميكنه درخونتو.پول رو هم به پست چي ميدين بدونه هزينه پست..........

جالب تر از اون اينه كه مدير اين ISP از شاگردان منه....اگه خواستيد به من بگيد تا راهنمايي تون كنم تا از اين كارت استفاده كنيد..

اين ISP خيلي هم ريسلر داره و جالبتر از اون زمانيكه فيبر نوري قطع شد و سرعت اينترنت ايران كم شد من با استفاده از همين كارت با سرعت حداقل 46kB انلاين بودم...............پشتيباني فوق العاذه داره و اگه ديديد كه احتمالا سرعتتون كمه اونها شماره هاي جديد و سريع تر بهتون ميدن..........

اگه خواستيد بفرماييد تا من براتون شماره و مشخصات دقيقتر رو بدم تا بتونيد بخريد..........اگه بگيد از طرف من تماس گرفتيد حتما و بهتر كمكتون ميكنن..........چون اگه اين كار رو نكنن نمره شون رو نميدم!!!!!!

تازه كارت تلفن هم داره بسيار هلو!!!!

mostafaeshghi
19-01-2006, 02:20
سلام .
فكر ميكنم داتك توي تهران فقط باشه(توي شهر ما - مشهد - آفتاب بهترينه)
;)

خب اول تو پستت اعلام ميكرديد كه ساكن مشهد هستيد تا ما هم بهتر راهنمايي ميكرديم يا اينكه بلد نيستيم اصلا راهنمايي نميكرديم.

به هر جهت ببخشيد كه يه ذره گير دادم.

'POP'
19-01-2006, 06:45
خب اول تو پستت اعلام ميكرديد كه ساكن مشهد هستيد تا ما هم بهتر راهنمايي ميكرديم يا اينكه بلد نيستيم اصلا راهنمايي نميكرديم.
به هر جهت ببخشيد كه يه ذره گير دادم.
نه عزيز , هدف اينه كه هر كسي بهترينهاي شهر خودشون رو اعلام كنه (البته بعضي مثل البرز , كشوري هستند) تا از هدر رفتن پولمون جلوگيري كنيم.:happy:

;)

KING ESFANDIYAR
19-01-2006, 18:23
اقايون حالا با هم دعوا نكنين........بياين از كارتهاي ما بخريد!!!!! تازه كارت تلفن هم داره!!!

دويست ساعت بيست هزار تومان --------------تحويل در منزل شما

'POP'
24-01-2006, 07:18
...بياين از كارتهاي ما بخريد!!!!!...
اول اينكه كارتهاي شما مال كدوم شهره؟
دوم اينكه بيشتر راجع به مزايا و معايب كارتتون توضيح بدين.
اينكه نشد: بياين از كارتهاي ما بخريد
;)