PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه فيلم 40 دقيقه اي كپچر كردم شده 23/1 گيگاخوب چه طور بريزم روي سي دي

internet1
16-12-2005, 11:04
با سلام
کاربران محترم
يه کارت کپچر MSI رو جديداً خريداري کردم اين رو جهت اطلاع دوستاني که مي خوان از قيمت و چيزهاي ديگه خبر داشته باشن عرض مي کنم به قيمت 35 هزار تومان با يکسال گارانتي و ...
خوب اين کارت هم برنامه هاي تلويزيون خودمون رو کپچر مي کنه و هم راديو FM داره خوبه ازش راضي هستم
خوب بنده شب گذشته سريال برره رو يک قسمت اون رو به مدت 40 يا 45 دقيقه بود رو کپچر کردم که خوب هم از آب در اومد با پسوند MPEG2 ولي حجم اون زياد شده
خوب حالا با يه برنامه داره همين MSI به نام MPEF Encoder دارم اون رو به فرمت VCD/NTSC تبديلش مي کنم تا حجمش کم بشه البته زمان زيادي طول مي کشه
خوب سوال بنده اين است که آيا با اين کارهايي که من انجام دادم آيا درست انجام دادم يا خير؟
سوال ديگرم اين است که اگه حجم يه فيلم بيشتر از يه سي دي باشه با برنامه NERO چه طور بريزم روي سي دي يعني دو تا سي دي
ممنون مي شم اگه راهنماييم کنيد
با تشکر و سپاس فراوان
ادمين شيراز آي تي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا حق

hp1361
16-12-2005, 11:24
با سلام به اینترنت وان عزیز

خدمت شما عرض کنم که چون شما فرمت ضبط رو روی mpeg 2 گذاشتی حجم فایل ذخیره شده بخاطر کیفیت بالاتر بیشتر میشه

برای کم کردن حجم فایلت باید در تنظیمات برنامه کارتت تیویت فرمت رو به vcd یا هر چیزی که می پسندی تغییر بدی

در مورد رایت بر روی سی دی هم بگم که در زمان رایت بعد از انتخاب فایلت حتی همون یک و خورده ای گیگت وقتی کلید رایت رو زدی برنامه نرو شرو به انکودینگ می کنه و حجم برنامه رو به وی سی دی تغییر میده که یقینا وقت گیر خواهد بود پس چه بهتر که برنامه هایی رو که می خواهی بر روی سی دی رایت کنی از همون اول با فرمت وی سی دی ضبط کنی

موفق باشی

بای

internet1
16-12-2005, 12:02
با سلام
و تشکر از شما دوست عزيز
خوب با اين فرمايش شما بنده بايد با فرمت VCD کپچر کنم
خوب من اين کار رو بکنم ديگه موقع رايت روي سي دي برنامه نرو ديگه انکودينگ نمي کنه
يعني اگه با فرمت vcd بريزم روي هارد اين عمل ديگه احتياجي نيست انجام بشه اميدوارم اينطور باشه تست مي کنم
اگه جواب نداد مزاحمتون مي شم
با تشکر
ادمين شيراز آي تي

internet1
16-12-2005, 12:58
با سلا م
دوست عزيز
بنده در قسمت تنظيمات برنامه فرمت کپچر رو از mpeg2 به vcd تغيير دادم
چند بار هم تست کردم
ولي متاسفانه باز هم وقتي ذخيره مي شه
برنامه nero از من مي خواد که اون رو انکدينگ کنم و زمان زيادي طول مي کشه
لطفاً راهنمايي کنيد