PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان عزیز ببینید که مشکل Msn مسنجر چی است!!!

dost1
16-12-2005, 10:38
سلام دوستان عزیز ببینید که مشکل ام اس ان مسنجر چی است
من جدیدترین ام اس ان مسنجر را دانلود کردم روی نه کامپیوتر نصب کردم فقط دوتایش این خطا را میده حتی ویندوز را هم عوض کردم ولی درست نشد شما ببینید که مشکل چی است
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه این که هر کاری کردم حتی چندین نسخه دیگر را هم دانلود کردم نشد اگر مشکل را میدونید بگید ممنون میشود
و اگر هم نمیدونید یه دونه از اون برنامه های معرفی کنید که چندین مسنجر است که هم میشه ازش به عنوان یاهو مسنجر و هم به عنوان ام اس ان مسنجر استفاده کرد

Cracki
16-12-2005, 13:45
جواب سوال اولت .... فایروالت رو چک کن ببین اونجا بلوکش نکردی چون اگر بلوک کرده باشی هر چقدر نسخه های گوناگون هم
نصب کنی باز از بلوک در نمیاد. این ارور مربوط به اینه که نمیتونه به اینترنت وصل بشه.

اما در مورد سوال دومت میتونی از مسنجر دیگری مثل Paltalk استفاده کنی که اونم میتونی از این سایت پایین دانلود کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اگر از اینم خوشت نیومد میتونی از یک Chat Client بسیار خوب و دارای امنیت بیشتر به اسم Trilian Pro استفاده کنی.

dost1
17-12-2005, 05:33
دوست عزیز تشکر از اینکه جواب دادی من فایر والم را غیر فعال کردم این چطوری میتونه بلوک شده باشه اگه ممکنه راهنمایی بیشتر کنید ممنون میشوم

Cracki
19-12-2005, 04:25
دوست عزیز چطوری بلوک شدنش رو باید از خودتون یا کسانی که با کامپیوترتون کار کردند بپرسید نه من.

البته من چطور بلوک شدنش رو میدنم ولی توسط چه کسی رو خودتون باید بفهمید . خوب حتما یکی بلوش کرده دیگه.
فایروال که نمیاد با شما لج کنه .و بخواد شما رو اذیت کنه . حتما بصورت دستی و شایدم اشتباهی بلوک شده.

dost1
01-01-2006, 08:48
سلام دوستان عزیز امیدوارم که خوب باشید
خوب بعد دو سه هفته تحقیق و پرس و جو که در ام اس ان مسنجر مشکل داشتم و متاسفانه کسی نتونست حل کنه خودم پیدا کردم منم به شما میگم که اگه روزی با این پیغام روبه رو شدید بدونید چی کار کنید
من وقتی وارد ام اس ان میشدم عکس بالا را نگاه کنید اون پیغام را میداد
بلاخره تونستم بفهمم مشکل چی است
مشکل این بود که تاریخ سیستم 2002 بود من 2006 کردم درست شد
اگه یه وقت از شمما هم اینطوری شد امیدوارم بتونید درست کنید
و الان خیلی خوشحالم