PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد چیدمان فولدرها از قسمت Views

UnKnOwN_MaX
08-08-2008, 23:13
سلام
حالت های انتخابی Views شامل 7 قسمت (Small Icons - Large Icons - List - Details و ....) هستش اما وقتی یکی رو انتخاب میکنم و میرم تو یه درایو دیگه یا یه فولدر دیگه حالت Views عوض میشه

چطور میتونم چیدن فولدرها رو در MyComputer برای تمام درایوها ثابت کنم ؟ مثلا همشون با Small Icons نمایش داده بشه

ممنون :40:

ORIGINAL
09-08-2008, 08:25
تو یه فولدر حالت small icons رو انتخاب میکنی
بعد رو Organize کلیک میکنی(کنار Views زیره قسمت ادرس)
بعد Folder and Search Options رو انتخاب میکنی
حالا در قسمت بالا View رو انتخاب میکنی و بعد گزینه ی Apply to Folders رو در بالا میزنی
موفق باشی ;)

semorena
13-12-2008, 23:14
یه سوال مرتبط هم من دارم:
توی xp معمولا پوشه ها رو در حالت detail با چهار مشخصه name+type+size+time modified نشون میداد که عالی بود.
منم همیشه از حالت detail استفاده میکنم.
ولی توی ویستا حالت detail رو (بجای چهار مشخصه name+type+size+time modified ) با مشخصه های دیگه ای نظیر song و rate و author و ... نشون میده و من هرکاری (از جمله روش بالا) رو انجام دادم, برای پوشه های دارای تصویر یا موزیک و ویدئو، باز هم همون مشخصات پیش فرض ویستا رو نشون میده و تنظیمات من رو روی تمامی پوشه ها ذخیره نمیکنه.
چیکار کنم؟

ORIGINAL
15-12-2008, 17:30
اینی که میگید song و rate و author رو هم نشون میده مربوط به فلدر هایی هست که موزیک دارند وگرنه تو پوشه Document همچین مواردی نداریم....
شما یه فولدر خالی ایجاد کن(مثلا رو desktop) و بعد با توجه به راهی که در پست بالا گفتم view رو عوض و سیو کنید تا رو بقیه فولدر ها هم اعمال شه...
موفق باشید.

ProEngineer
17-12-2008, 08:23
آقا من هم همین مشکلات رو داشتم و دوست خوبم Original منو راهنمایی کردن. ولی نمی دونم دوباره بعد از یه مدت کار کردن با سیستم ( به خصوص مواقعی که باهاش بازی می کنی ) دیگه این راه هم برای من جواب نداد.
منظورم همین Organize -> Folder and Search Option هست.

من به احتمال زیاد میگم مشکل از نسخه کپی هستش

ORIGINAL
17-12-2008, 15:03
نه ربطی به کپی بودن نداره...
در این جور موارد باید از راه زیر استفاده کنید....کمی طولانیه اما به امتحانش میارزه...

برید به Run>>>regedit

Go to the following keys

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\BagMRU

Right-click on the Bags key in the left pane and select Delete, then do the same thing for BagMRU.
Now Right click on the following key

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell]

Create a new key called Bags to replace the one you just deleted. Right-click on Bags, select New>Key and name this new key AllFolders. Right-click on AllFolders, select New>Key and name this new key Shell
تا حالا باید این مسیر را ایجاد کرده باشید:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\ Windows\Shell\Bags\AllFolders\Shell]

Now left-click on the last Shell key and in the right pane right-click in an empty area and select New>String Value. Name this new string FolderType and once created, double-click on it and in the Value Data box write Documents

خب حالا دوباره بوسیله ی راهی که در پست 2 گفتم تنظیمات خودتون رو برای همیشه تنظیم کنید...
موفق باشید.

ProEngineer
20-12-2008, 10:32
آقا من از شما بسیار بسیار بسیار زیاد تشکر نموده و همچنین یک سوال هم دارم:

خود من با رجیستری تا حدودی آشنا هستم و هر باری که به مشکل بر می خورم خیلی مواقع می تونم ازش برای حل مشکل استفاده کنم. اما این یک مورد رو هر جایی گشتم چیزی پیدا نکردم.
سوالم اینه : شما این سوواد ( سواد ) زیاد رو با تجربه بدست آوردید یا اینگلیش بلتید یا نمی دونم کتابی چیزی دارید یا اینکه از خود مایکروسافتی ها کمک میگیرید؟
کدومش؟
آخه شما توی موارد حرفه ای زیادی منو یاری کردید که اینم یکی از اوناس.
به هر حال این یکی به من حال داد، از اون حالای توپ.
آخی دیگه نه تنها Icon Mode بلکه حتی Position هر فولدری هم باز میشه و اختصاصی باشه توی رجیستری ( توی همین میسر ) Save میشه
آقا یک دنیا ممنونم

حالا به حرف استاد میرسم، وقتی که میگفت:
برای رسیدن به خواسته هایتان تنها تصویری از آن در ذهن خود بسازید، برای رسیدن به آن تلاش کنید اما تقلا نکیند.

Special Thank

ORIGINAL
05-01-2009, 13:39
آقا من از شما بسیار بسیار بسیار زیاد تشکر نموده و همچنین یک سوال هم دارم:

خود من با رجیستری تا حدودی آشنا هستم و هر باری که به مشکل بر می خورم خیلی مواقع می تونم ازش برای حل مشکل استفاده کنم. اما این یک مورد رو هر جایی گشتم چیزی پیدا نکردم.
سوالم اینه : شما این سوواد ( سواد ) زیاد رو با تجربه بدست آوردید یا اینگلیش بلتید یا نمی دونم کتابی چیزی دارید یا اینکه از خود مایکروسافتی ها کمک میگیرید؟
کدومش؟
آخه شما توی موارد حرفه ای زیادی منو یاری کردید که اینم یکی از اوناس.
به هر حال این یکی به من حال داد، از اون حالای توپ.
آخی دیگه نه تنها icon mode بلکه حتی position هر فولدری هم باز میشه و اختصاصی باشه توی رجیستری ( توی همین میسر ) save میشه
آقا یک دنیا ممنونم

حالا به حرف استاد میرسم، وقتی که میگفت:
برای رسیدن به خواسته هایتان تنها تصویری از آن در ذهن خود بسازید، برای رسیدن به آن تلاش کنید اما تقلا نکیند.

Special thank

سلام دوست عزیز...خیلی ممنون..خوشحالم مشکلتون رفع شد...
شما لطف دارین....والا 55 درصد تجربن...40 درصد هم کتاب و مقاله خوندم...5 درصد بقیه هم , بقیه ی چیزایی که گفتین...:31:
(در ضمن ببخشید دیر جواب دادم ...)

موفق باشید..

Benygh
11-07-2009, 09:17
نه ربطی به کپی بودن نداره...
در این جور موارد باید از راه زیر استفاده کنید....کمی طولانیه اما به امتحانش میارزه...

برید به Run>>>regedit

Go to the following keys

Right-click on the Bags key in the left pane and select Delete, then do the same thing for BagMRU.
Now Right click on the following key

Create a new key called Bags to replace the one you just deleted. Right-click on Bags, select New>Key and name this new key AllFolders. Right-click on AllFolders, select New>Key and name this new key Shell
تا حالا باید این مسیر را ایجاد کرده باشید:

Now left-click on the last Shell key and in the right pane right-click in an empty area and select New>String Value. Name this new string FolderType and once created, double-click on it and in the Value Data box write Documents

خب حالا دوباره بوسیله ی راهی که در پست 2 گفتم تنظیمات خودتون رو برای همیشه تنظیم کنید...
موفق باشید.

ممکنه کسی این رو برای من به صورت یک فایل اجرایی Reg در بیاره ؟!