PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همراه بانک ملت

Mohammad
08-08-2008, 20:20
بانکداری الکترونیکی از طریق SMS (پیامک):

در این خصوص اقدامات لازم جهت طراحی و تولید نرم افزاری تحت زبان برنامه نویسی جاوا (Java) ویژه تلفن همراه صورت پذیرفته که متقاضیان با استفاده از آن قادر می باشند، خدمات متنوعی به شرح ذیل دریافت نمایند:

*انتقال و حواله وجه فی مابین حسابهای الکترونیک خود و دیگران.
*تائید مبلغ چک.
*بروز رسانی حسابهای الکترونیکی صاحب حساب به نحویکه شماره و نوع هر حساب به تفکیک نمایش داده می شود..
*ارائه خدمات مرتبط با مانده و سه گردش آخر.
*پرداخت قبوض.
*بایگانی (آرشیو) پیامهای دریافت شده و رسید مرتبط با حواله های ارسالی در سیستم.

خدمات ویژه حساب جام از طریق پیام کوتاه تلفن همراه (SMS):

علاوه بر خدمات یادشده سرویس خدمات ویژه حساب جام از طریق پیام کوتاه تلفن همراه از سال 82، به مشتریان ارائه می گردد.

در این خصوص مشتری می تواند پس از مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب جام و تکمیل نمونه درخواست استفاده از خدمات ویژه تلفن همراه (SMS)، پاکت رمز عبور خود را دریافت نماید. پس از انجام اقدامات فوق خدمت مورد نظر حداکثر تا پایان همان روز با ارسال پیام خوش آمد گویی جهت مشترکین امکان پذیر می باشد.

*دریافت مانده
*دریافت سه گردش آخر حساب.
*اعلام چک برگشتی.
*اعلام مانده صبحگاهی.
*پرداخت قبوض
*اعلام وضعیت سند و گردش بخصوص.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

======
سلام...
به شخصه این برنامه رو تست کردم و خیلی خوب کار می کنه.
توضیحات فوق از سایت بانک ملت نقل و قول شده است.
با وسیع شدن کاربرد موبایل چه خوب که از سیستم های ارزش افزوده موجود نیز استفاده کنیم که باعث میشه در خیلی از موارد صرفه جویی بشه از جمله مهمترین اونها وقت .
برنامه رو پیوست کردم و می تونید دانلود کنید.
برای استفاده از برنامه باید به شعبه مربوطه مراجعه کنید و یک کد 4 رقمی دریافت کنید. سپس به سایت

مراجعه کنید و با وارد کردن شماره موبایل و کد 4 رقمی کلید ارتباط که یک کد 16رقمی متشکل از عدد و حرف هست رو دریافت کنید. با وارد کردن کد 4 رقمی و کلید ارتباط به راحتی می تونید از خدمات موجود استفاده کنید. فراموش نکنید در استفاده اول حساب ها رو به روز رسانی کنید.

hossein1990
08-08-2008, 23:22
سلام
من اين نرم افزار رو روي گوشيم دارم . اطلاعات حساب و سه گردش آخر رو نشون ميده اما حواله نمي كنه و مي نويسه مشتري كلمه عبور ندارد . راستي تو قسمت حواله نوشته شناسه ولي من شناسه ندارم .
ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد
باي

Mohammad
09-08-2008, 13:36
حسین جان ، تویه حواله به جایی بر نخوردم که کلمه عبور بخواد ! در کدوم مرحله کلمه عبور می خواد؟
در راهنمای بانک ملت هم نگاه کردم ، بازم به موردی بر نخوردم.

omdm
20-08-2008, 15:26
با سلام

براي مدل هاي :

نوكيا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوني اريكسون : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

yar
21-08-2008, 08:01
سلام
من اين نرم افزار رو روي گوشيم دارم . اطلاعات حساب و سه گردش آخر رو نشون ميده اما حواله نمي كنه و مي نويسه مشتري كلمه عبور ندارد . راستي تو قسمت حواله نوشته شناسه ولي من شناسه ندارم .
ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد
باي
فکر می کنم باید برید بانک ملت و درخواست شناسه و رمز عبور بدید تا براتون درست کنند و بعد از 1 روز می تونید رمزتون رو عوض کنید و بعد 1 روز کلیه خدمات فعال میشند !
البته فکر می کنم !!!:20:

rezaxp
21-08-2008, 08:58
ممنون ... خیلی به درد می خوره این برنامه

حتما باید سریع تر برم این کد 4 رقمی را بگیرم !

Öracle
21-08-2008, 09:41
ببخشید بانک صادرات هم داره ؟

Mohammad
21-08-2008, 11:31
اکثر بانک ها از جمله بانک صادرات هم این برنامه رو دارن ولی در این بین به نظر من برنامه ملت بهتر.

Öracle
21-08-2008, 11:46
ببخشید بدون ایرانسل نمیشه ؟؟؟
چون این گفته باید از طریق گوشی بیای سایت bsi.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ....
اینم متنش »

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ايران، به ميمنت فرا رسيدن سالروز ميلاد با سعادت حضرت علي (ع) مشتريان اين بانک با استفاده از سیستم همراه بانک صادرات قادر خواهند بود از طريق تلفن همراه خود علاوه برمشاهده صورتحساب ،ازمانده حساب مطلع وراسا" نسبت به پرداخت قبوض،استعلام چک وانتقال وجه اقدام نمايند .
اين گزارش حاکی است کليه دارندگان حسابهای سپهرنزدشعب بانک صادرات امکان استفاده ازاين سيستم بصورت رايگان را خواهند داشت ومتقاضيان استفاده از اين خدمت می توانند با مراجعه به سايت اينترنتی اين بانک به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و دريافت نرم افزارمربوطه و نصب آن بر روي تلفن همراه خود باسهولت نسبت به بهره برداری از اين سيستم اقدام نمايند .
گفتنی است اين سيستم که دوره فعاليت آزمايشی خودرا با موفقيت به اتمام رسانده است، برخوردار ازبرترين سيستم های امنيتی ومحافظتی بوده و منحصراً صاحب حساب با استفاده از كدهاي ورودي شخصي، مجوزورود به سيستم واستفاده از آن را خواهد داشت .

Mohammad
21-08-2008, 11:51
شما این لینک رو ببین:

این امکانات از طریق اس ام اس هست.

sheidaneh
24-08-2008, 22:15
به نظر من بهترین برنامه موبایل بانکینگ متعلق به بانک ملت است

akhoond
28-08-2008, 21:37
سلام دوستان .
آقایون دلیلتون برای این که می گید ملت بهتره چیه ؟ ( من خیلی استفاده ندارم ، همون پرداخت قبوض ، و شاید حساب به حساب )
اما کلا چرا می گید که ملت بهتر از صادرات هست ؟

دوم این که آیا کارمزد داره ؟ یا فقط همون هزنیه اس ام اس هست ؟ ( احتمالا اس ام اس بانک هم پای ما می نویسن ، درسته ؟ )

توی برنامه صادرات ( نصب کنید اول ) شماره سرویس سنتر رو یه شماره موبایل زده ! چجوریه ؟ چرا از این شماره ها نزده که با 3000 شروع می شه مثلا ؟ ( منظروم اینه که چرا موبایل ؟ چرا اکانت نه ؟ )

در آخر امنیت این شبکه چجوریه ؟ به نظرم میاد که بالاتر از اینترنت هست ؟ درسته ؟ ( یه سایتی یادمه اس ام اس می زد ، با هر شماره ای که رجیستر بشی ، با همون شماره سند می کرد ، نمی شه با این سایت ها تقلب کرد ؟ )

مرسی
یا حق

Mohammad
28-08-2008, 22:36
سلام...
دلیلش عملکرد بهتر نرم افزار ، محیط گرافیکی مناسب تر و راحت تر است . اس ام اس ها بدون تاخیر رد و بدل میشه. ضمن اینکه با چند تا برنامه دیگه هم کار کردم.
امنیتش هم بسیار خوبه و کاملا قابل اطمینان.
کارمزد هم خیر ، اگه اشتباه نکنم فقط برای حواله کارمزد می گیره و بس.

blackhero
30-08-2008, 02:12
من نرم افزار بانک صادرات رو دارم، خیلی ازش راضیم،خیلی هم سریع عمل میکنه و به محض اینکه کسی به حسابم پول بریزه یا برداشت کنم برام اس ام اس صورتحساب میاد. پرداخت قبوض و انتقال وجه هم بسرعت انجام میده و پیامش میاد. کلا خیلی توپه. فقط خدا کنه هر چه زودتر امکان انتقال وجه از شخص به شخص دیگر هم برقرار بشه

hamed1282
30-08-2008, 12:53
ملت یه چیز دیگه است

Vallio
30-08-2008, 13:20
شما باید به تلفن بانک زنگ زده شماره حساب یا شماره کارتتون رو بدید و یک رمز 4 رقمی مخصوص برنامه بگیرید این حساب فقط روی یک گوشی عمل میکنه...

akhoond
30-08-2008, 16:31
من امروز با برنامه همراه صادرات کار کردم ، بد نبود ، برای مثال یه قبض موبایل باهاش پرداخت کردم ، مشکلی هم نبود ...
حالا می خوام مال ملت و ملی رو هم امتحان کنم ...
فقط یه چیزی نگرانم کرده ، این که این کار ، فقط با شماره کارت و رمز دوم کار می کنه ، یعنی اگه این دو تا لو بره ، تمومه ، کاشکی می شد که مثلا شماره موبایلمو تو شبکه صادرات رجیستر کنم ، تا نه تنها با این 2 تا شماره ، بلکه شماره سیم کارت رو هم تشخیص بده و فقط بتونم باسیم کارت خودم این کار رو بکنم ، اونطوری فکر می کنم خیلی بهتر می بود ...

فعلا
یا حق

Mohammad
30-08-2008, 19:26
سلام...
پس با این توضیحات ملت خیلی خیلی امن تر !

blackhero
31-08-2008, 00:28
من امروز با برنامه همراه صادرات کار کردم ، بد نبود ، برای مثال یه قبض موبایل باهاش پرداخت کردم ، مشکلی هم نبود ...
حالا می خوام مال ملت و ملی رو هم امتحان کنم ...
فقط یه چیزی نگرانم کرده ، این که این کار ، فقط با شماره کارت و رمز دوم کار می کنه ، یعنی اگه این دو تا لو بره ، تمومه ، کاشکی می شد که مثلا شماره موبایلمو تو شبکه صادرات رجیستر کنم ، تا نه تنها با این 2 تا شماره ، بلکه شماره سیم کارت رو هم تشخیص بده و فقط بتونم باسیم کارت خودم این کار رو بکنم ، اونطوری فکر می کنم خیلی بهتر می بود ...

فعلا
یا حق

دوست عزیز اتفاقا همینیم هست که شما میخواین، به خاطر همین توی توضیحاتش گفته اگر قصد فروش سیم کارت خود را دارید حتما عملیات پاک کردن حساب از روی این سیم کارت رو انجام بدید! این معنیش اینه که این شماره و رمز دوم فقط با همین شماره موبایل کار میکنه! میتونید تست کنید!

akhoond
31-08-2008, 14:29
سلام...
پس با این توضیحات ملت خیلی خیلی امن تر !

ببین مگه مال ملت ، چه مزیتی داره که شما می گی امن تره ؟ :18:
راستی لینک برنامه موبایل بانکینگ ملت رو داری بهم بدی ، من تو سایت اش پیدا نکردم متاسفانه

دوست عزیز اتفاقا همینیم هست که شما میخواین، به خاطر همین توی توضیحاتش گفته اگر قصد فروش سیم کارت خود را دارید حتما عملیات پاک کردن حساب از روی این سیم کارت رو انجام بدید! این معنیش اینه که این شماره و رمز دوم فقط با همین شماره موبایل کار میکنه! میتونید تست کنید!

نه دوست من ، اون فقط یه پیشنهاد امنیتی هستش ، وگرنه که هر کی با شماره کارت و رمز دوم ، می تونه از روی گوشی اش ، راحت پرداخت کنه ، مگه برای بار اول ، من شماره ام رجیستر کردم که می گی فقط شماره من رو می شناسه ؟ با هر شماره ای می شه این کار رو کرد ، تست می کنم حالا ....

مرسی :10: :11:
یاحق :46:

blackhero
20-09-2008, 22:27
من تست کردم، وقتی با یه خط دیگه بغیر از خط خودم میخوام شماره حسابم رو ثبت کنم پیام خطا میده و میگه ""این شماره حساب توسط یه خط دیگه ثبت شده""

blackhero
26-09-2008, 11:52
خدا کنه هر چه زودتر امکاناتی مثل حواله پول به حساب دیگران و شارژ سیم کارت های ایرانسل هم به این برنامه اضافه بشه.

adameh_bahal
24-10-2008, 10:02
من حساب جام و ملت کارت دارم
چجوری ميتونم از همراه بانک ملت استفاده کنم؟
حتماً بايد بريم بانک تا فعال کنه؟

blackhero
01-02-2009, 22:55
دوستانی که از نرم افزار همراه بانک صادرات استفاده میکنند: نسخه جدید رو از دست ندید، امکانات بسیار مفیدی از قبیل انتقال وجه به حساب دیگران و شارژ سیم کارتهای اعتباری و....بهش اضافه شده، سرعت ارسال و دریافت پیام هم بسیار سریع شده.

mehrdad_zero
09-04-2009, 11:35
من میخوام خطمو عوض کنم. برای اینکه بتونم از همراه بانک استفاده کنم باید برم توی شعبه درخواست بدم اون یکی شماره جدیده را فعال کنند برای شماره حسابهام.

تازه حساب اقتصاد نوین هم دارم اون مکافاته، سه تا شعبه بیشتر نداره!!!

persia007
05-05-2009, 18:37
نرم افزار من هم حواله رو انجام نمیده، تو قسمت شناسه باید چیزی بنویسیم.....

m010658
01-10-2009, 10:08
چرا حسابم در موبایل بانک به روز نمیشه

Mohammad
01-10-2009, 22:21
چرا حسابم در موبایل بانک به روز نمیشه

چه پیغام خطایی میده ؟!

شماره ارتباط رو چک کنید . به سایت بانک ملت مراجعه کنید ، اونجا ذکر شده.