PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با هارد دارم. لطفا راهنمایی کنید.

Gladiator King
08-08-2008, 15:14
با سلام به همه دوستان
من یک هارد 60 Maxtor دارم. وقتی برنامه partition magic تحت dos رو برای پارتیشن بندی اجرا کردم
چندتا ارور داد که هارد مشکل داره و باید fix بشه من هم اوکی کردم ولی از اون موقه تا حالا هارد مشکل داره
و ویندوز بالا نمی یاد و روی لوگوی ابتدای ویندوز قفل میشه
دیگه حتی ویندوز جدید هم نمیشه نصب کرد چون وقتی وارد نصب ویندوز میشم همون اول قفل میکنه
و حتی وارده داس هم نمیشه و خلاصه با هیچ CD بوتی راه نمی یوفته
و روی یک سیستم دیگه هم به عنوان هارد دوم گذاشتم که باز هم همین مشکلات برای اون سیستم هم به وجود اومد.

لطفا من رو راهنمایی کنید اطلاعات روی هارد حیاتی هستن. همش مقالات پدرم هستم.

alil1369
08-08-2008, 17:09
با سلام به همه دوستان
من یک هارد 60 Maxtor دارم. وقتی برنامه partition magic تحت dos رو برای پارتیشن بندی اجرا کردم
چندتا ارور داد که هارد مشکل داره و باید fix بشه من هم اوکی کردم ولی از اون موقه تا حالا هارد مشکل داره
و ویندوز بالا نمی یاد و روی لوگوی ابتدای ویندوز قفل میشه
دیگه حتی ویندوز جدید هم نمیشه نصب کرد چون وقتی وارد نصب ویندوز میشم همون اول قفل میکنه
و حتی وارده داس هم نمیشه و خلاصه با هیچ CD بوتی راه نمی یوفته
و روی یک سیستم دیگه هم به عنوان هارد دوم گذاشتم که باز هم همین مشکلات برای اون سیستم هم به وجود اومد.

لطفا من رو راهنمایی کنید اطلاعات روی هارد حیاتی هستن. همش مقالات پدرم هستم.
شما باید با ورژن بوتیبل Partion Magic یا MaxBlast یا هر برنامه پارتیشن بندی که قابلیت بوتیبل داره بری تمام درایو هاتو به NTFS تبدیل کنی !
البته میتونی با سی دی لینوکس ، لینوکس رو لایو بالا بیاری از فایل های مهم ت پشتیبان بگیری بعد بری فرمت کنی و دوباره ویندوز نصب کنی !

Gladiator King
09-08-2008, 02:48
شما باید با ورژن بوتیبل Partion Magic یا MaxBlast یا هر برنامه پارتیشن بندی که قابلیت بوتیبل داره بری تمام درایو هاتو به NTFS تبدیل کنی !
البته میتونی با سی دی لینوکس ، لینوکس رو لایو بالا بیاری از فایل های مهم ت پشتیبان بگیری بعد بری فرمت کنی و دوباره ویندوز نصب کنی !

سلام دوست عزیر
من سی دی بوتیبل برنامه های partirion magic و paragon partition و خیلی دیگه
رو هم تست کرده بودم ولی واقعا عقلم به لینوکس لایو نرسیده بود.:18:
و تونستم با لینوکس پارسیکس مشکلم رو حل کنم.:31:

یک دنیا ممنون. ایشالا به همه آرزوهات برسی:11: