PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازي شبكه وايرلس و با سيم

AB
08-08-2008, 09:32
بورد من P5B Deluxe هست كه ميخام با شبكه Wired و Wireless اينترنت ADSL رو بين يك كامپيوتر معمولي از طريق Wired و يك لپتاپ از طريق Wireless شير كنم.الان دو تا سوال دارم.

اول اين كه مودم رو از چه طريقي به كامپيوتر اصلي وصلش كنم؟(منظورم همين P5B Deluxe هست)از طريق كارت شبكه يا USB?

دوم اين كه اگه كامپيوتر اصلي تو Standby يا Sleep Mode يا Shutdown باشه ميتونم از شبكه بي سيم و با سيم استفاده كنم يا نه؟

(در ضمن بوردم دو تا شبكه Wired آن بورد داره+يك شبكه بي سيم آنبورد)

AB
08-08-2008, 20:52
كسي بلد نيست؟

tohidkh
10-08-2008, 10:49
كسي بلد نيست؟

نه!:31:
(من که بلد نیستم؛ بقیه رو نمیدونم)

ealover
10-08-2008, 12:41
سلام
من میخواستم برای شبکه wireless,password بگذارم میشه کسی راهنمایی کنه؟ و بگ از چه طریق می تونم پهنای باند user ها رو کم و زیاد کنم؟

AB
10-08-2008, 14:46
سلام
من میخواستم برای شبکه wireless,password بگذارم میشه کسی راهنمایی کنه؟ و بگ از چه طریق می تونم پهنای باند user ها رو کم و زیاد کنم؟

من ميخام راه اندازيش رو ياد بگيرم شما ميخايي پسورد بزاري.

عزيزم يه جاي ديگه بپرس.

Virtual.Boy
19-08-2008, 19:44
دوست عزیز بهترین روش رو میتونم براتون اینجوری توضیح بدم :

1- کانکشن ADSL تون رو بر روی مودم ADSL ببرید منظورم این هستش که کانکشن رو از حالت PPOE بردارید (آموزشش رو قبلا توی تاپیکی داده بودم اگه پاک نشده باشه )

forum.p30world.com/showthread.php?t=186222 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- کارت شبکه ای که مودم به اون متصل هستش رو با کارت شبکه دوم که قرار هست به کامپیوتر دیگه متصل شه Bridge کنید .

3- کانکشنی رو که به مودم ADSL وصل هست Share کنید و وقتی ازتون پرسیده شد کانکشن دوم کدوم باشه کارت شبکه وایرلس رو انتخاب کنید .

4- تنظیمات TCP/IP سیستم ها رو انجام بدین.

امیدوارم مشکلتون حل بشه.