PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترين سريال تابستوني تلويزيون

InDepEndEnCe
08-08-2008, 00:24
سلام.الان كه تقريبا به وسطاي تابستون رسيديم و برنامه هاي تابستون طرفداراي خودشون رو جذب كردن ، ميخواستم نظر شما رو در باره پربيننده ترين سريال فقط مخصوص تابستوني بدونم! ربط اين سه سريال هم اينه كه دارن تو تابستون پخش مي شن! ممنون.

iman_s
08-08-2008, 01:39
من که خیلی کم تلویزون نگاه میکنم و از سریالهای چشم بادومیها اصلا خوشم نمیاد.
از بین ترانه مادری و 4*3 دومی رو بیشتر می پسندم.

Havbb
08-08-2008, 15:03
سه تا سریال گذاشتند اسمش را میذارند سریال تابستونی!!! تازه یکیش طنز بود.

behnam_tr
08-08-2008, 15:15
تاجر پوسان

InDepEndEnCe
08-08-2008, 22:38
سه تا سریال گذاشتند اسمش را میذارند سریال تابستونی!!! تازه یکیش طنز بود.

يكيش هم خارجيه! كه تازه موقع بدتري پخش مي شه ولي طرفداراي خوبي هم پيدا كرده! تا وقتي ما كلي هزينه براي ساختن يوسف پيامبر و ......... مي كنيم همينه!

delusion
11-08-2008, 18:18
چه خوب بود یک گزینه ی هیچکدام هم در نظرسنجی قرار می دادید!

amir_sa
11-08-2008, 18:23
سريال مرگ تدريجي يك رويا هم قشنگه . بهتر بود همه فيلمايي كه تو تابستون پخش ميشه رو تو ليست نظر سنجي مي آوردين

a-r-i-y-a-n-a
11-08-2008, 22:46
همه به جز اولی :d

InDepEndEnCe
11-08-2008, 23:19
سريال مرگ تدريجي يك رويا هم قشنگه . بهتر بود همه فيلمايي كه تو تابستون پخش ميشه رو تو ليست نظر سنجي مي آوردين

نظر شما محترمه ولي اگه سريالهاي ديگه رو مي خواستم بذارم بايد همه شو ميذاشتم كه 15 تايي مي شد!واقعا باعث تاسفه كه سريالهاي تابستوني انقدر كم هستند! بهترين زمان پخش هم مال ترانه مادريه كه آشغال و فوق آشغال ادامه پيدا مي كنه!

delusion
12-08-2008, 00:06
نظر شما محترمه ولي اگه سريالهاي ديگه رو مي خواستم بذارم بايد همه شو ميذاشتم كه 15 تايي مي شد!واقعا باعث تاسفه كه سريالهاي تابستوني انقدر كم هستند! بهترين زمان پخش هم مال ترانه مادريه كه آشغال و فوق آشغال ادامه پيدا مي كنه!
به نظر من اگه میذاشتی بهتر بود چون اینطوری بهترین سریال الان مشخص میشد...
دیگه برای ما عادی شده که از تلویزیون سریال درست حسابی نبینیم سطح توقعات به شدت پائین اومده و همین هم هست که باعث شده "ترانه مادری" و یا "مرگ تدریجی رویا" مردم بشینند و ببینند.

InDepEndEnCe
12-08-2008, 00:11
به نظر من اگه میذاشتی بهتر بود چون اینطوری بهترین سریال الان مشخص میشد...
دیگه برای ما عادی شده که از تلویزیون سریال درست حسابی نبینیم سطح توقعات به شدت پائین اومده و همین هم هست که باعث شده "ترانه مادری" و یا "مرگ تدریجی رویا" مردم بشینند و ببینند.

بازم دم كره اي ها گرم! ايده خودته اگه مي خواي يه تاپيك جدا بزن كل سريالها رو بذار. ولي خيلي انتخاب ميشه!البته بازم ميگم اينها مثلا بهترين سريالهاي ما هستند كه همه شون مفت نمي ارزن! من فقط شبا دعا مي كنم زود تر اين ترانه مادري تموم شه بيام نت!

S@nti@go_s&k
12-08-2008, 02:45
1_ترانه مادری
2_3در4.
همین.

asextor1
12-08-2008, 05:37
تاجر پوسان که واقعا فیلم قشنگیه . اصلا هر چی فیلم کره ای هست قشنگه
3 در 4 هم که نمیشه اسمش رو طنز گذاشت
ترانه مادری هم جدیدا داره مذخرف میشه

InDepEndEnCe
12-08-2008, 14:18

شديييييييدا تاييد مي شه! ترانه مادري فوق العاده چرت داره مي شه! فقط تاجر پوسااااااااان!

delusion
12-08-2008, 18:33
موافقم...
البته بازهم میگم اگه یک سریال مثل تاجرپوسان طرفدار پیدا میکنه علتش اینه که تلویزیون اصلا سریال خوبی نمیذاره...

InDepEndEnCe
12-08-2008, 22:53
موافقم...
البته بازهم میگم اگه یک سریال مثل تاجرپوسان طرفدار پیدا میکنه علتش اینه که تلویزیون اصلا سریال خوبی نمیذاره...

البته صد در صد موافقم كه سريالاي مه آشغالن ولي تاجر پوسان خودش قشنگه! كلا سريالاي كره اي و شرقي بد جوري ايراني ها رو جذب مي كنند! جالبه خودمون نمي دونيم چي درست كنيم كه خودمون ازش خوشمون بياد!:31:

iman_s
15-08-2008, 16:08
ولی از نظر من سگ بعضی از سریالهای ایرانی می ارزه به سریالهای شرقی و کره ای.
اصلا از این سریالها خوشم نمیاد.

jooya
15-08-2008, 17:10
هر کدوم خوب بد داشتند صرفا نمیشه گفت کدوم خوب بود . بخصوص که کلا سریالهای ایرانی معمولا شروع خوبی دارند و رفته رفته خراب میشند .

3*4 اویلش به نظر من خوب بود ولی از وقتی که گرفتنشون و افتادن زندان ، نمی دونم نبود شخصیت یا کلا روال داستان کمی لوس شد . شوخی ها و تیکه هاشون هم گالا خیلی بی نمک میشد .

ترانه مادری هم ، همونطور که گفتید اویلش خوب بود ولی اونم کم کم مسخره بازی شد ، نمی دونم چرا وقتی توی سریال های ایرانی پای عشق و عاشقی به میون میاد حالم بد میشه ( اونم یکی مثل پویا - البته منظورم نقشش هست وگرنه از خودش خوشم میاد) ، الانم که دیگه شده خاله بازی اصلا شباهتی به یه زندگی عادی نداره .

تاجر پوسان : به نظر من هم سریال خوبیه ، شاید دلقک بازی بعضی از شخصیت ها که معمولا توی اکثر سریال های کره ای هست چندان به مزاج بعضی ها خوش نیاد ولی کلا سریال هاشون (یا لااقل اونایی که ایران پخش می کنه) خانواده پسند هست ، تو اکثرشون هم رنج و مشقت های که که شخصیت ها می کشند باعث میشه نظر مخاطب ایرانی رو جذب کنه .

یوسف پیامبر : می گن خوبه ولی من خودم چند بار دیدم چندان خوشم نیمود ، حالا یا کلا داستان مشکل داشت یا من "دی" کلا با تریپ سریال های قدیمی ( از نظر زمان - دور) خیلی حال نمی کنم .

مر گ تدریجی یک رویا : خودم بدم نمیاد ولی در موردش چندان مطمئن نیستم و نمی تونم خوب قضاوت کنم ، یه سری پیام های خوب و بد رو داره ولی خوب چون سریال سفارشی بوده یکطرفه به قضیه نگاه می کنه ، شاید یه سری کارهای مارال و ساناز و ... نادرست باشه ولی نه همش که این طور سریال داره اونا رو می کوبه ، کلا فیلم یه طوری خواسته حامد و طرز فکرش رو سفید و ساناز و اطرافیانش رو سیاه سیاه نشون بده .

یه طوری می خواد بفهمونه زندگی در ایران یعنی مردسالاری ، حامد بیچاره رو هم اومدند استاد دانشگاه و ناشر معرفیش کنند و بگند که آره روشن فکر از نوع دینیش هم می تونیم داشته باشیم .

اینم چندتا نقد درباره این سریال .

مرگ تدریجی یک آبگوشت بز باش!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

InDepEndEnCe
15-08-2008, 23:01
هر کدوم خوب بد داشتند صرفا نمیشه گفت کدوم خوب بود . بخصوص که کلا سریالهای ایرانی معمولا شروع خوبی دارند و رفته رفته خراب میشند .

3*4 اویلش به نظر من خوب بود ولی از وقتی که گرفتنشون و افتادن زندان ، نمی دونم نبود شخصیت یا کلا روال داستان کمی لوس شد . شوخی ها و تیکه هاشون هم گالا خیلی بی نمک میشد .

ترانه مادری هم ، همونطور که گفتید اویلش خوب بود ولی اونم کم کم مسخره بازی شد ، نمی دونم چرا وقتی توی سریال های ایرانی پای عشق و عاشقی به میون میاد حالم بد میشه ( اونم یکی مثل پویا - البته منظورم نقشش هست وگرنه از خودش خوشم میاد) ، الانم که دیگه شده خاله بازی اصلا شباهتی به یه زندگی عادی نداره .

تاجر پوسان : به نظر من هم سریال خوبیه ، شاید دلقک بازی بعضی از شخصیت ها که معمولا توی اکثر سریال های کره ای هست چندان به مزاج بعضی ها خوش نیاد ولی کلا سریال هاشون (یا لااقل اونایی که ایران پخش می کنه) خانواده پسند هست ، تو اکثرشون هم رنج و مشقت های که که شخصیت ها می کشند باعث میشه نظر مخاطب ایرانی رو جذب کنه .

یوسف پیامبر : می گن خوبه ولی من خودم چند بار دیدم چندان خوشم نیمود ، حالا یا کلا داستان مشکل داشت یا من "دی" کلا با تریپ سریال های قدیمی ( از نظر زمان - دور) خیلی حال نمی کنم .

مر گ تدریجی یک رویا : خودم بدم نمیاد ولی در موردش چندان مطمئن نیستم و نمی تونم خوب قضاوت کنم ، یه سری پیام های خوب و بد رو داره ولی خوب چون سریال سفارشی بوده یکطرفه به قضیه نگاه می کنه ، شاید یه سری کارهای مارال و ساناز و ... نادرست باشه ولی نه همش که این طور سریال داره اونا رو می کوبه ، کلا فیلم یه طوری خواسته حامد و طرز فکرش رو سفید و ساناز و اطرافیانش رو سیاه سیاه نشون بده .

یه طوری می خواد بفهمونه زندگی در ایران یعنی مردسالاری ، حامد بیچاره رو هم اومدند استاد دانشگاه و ناشر معرفیش کنند و بگند که آره روشن فکر از نوع دینیش هم می تونیم داشته باشیم .

اینم چندتا نقد درباره این سریال .

مرگ تدریجی یک آبگوشت بز باش!

به همه نظراتتون موافقم به جز تاجر پوسان. سريال جذابيه به شرط لينكه كامل ببينيدش. مسخره بازي هاشم طبيعيه چون مي خواد نشون بده بعضي هاشون خنگ هستند يا بي سواد.

فقط به شرط اينكه كامل ببينيدش طرفدارش ميشين!

Ssarshar
16-08-2008, 11:55
1- مرگ تدریجی یک رویا
2- تاجر پوسان
3- سه در چهار
4- ترانه مادری ( اگه مینا لاکانی بازی نمیکرد اول میشد ! )

InDepEndEnCe
16-08-2008, 17:11
1- مرگ تدریجی یک رویا
2- تاجر پوسان
3- سه در چهار
4- ترانه مادری ( اگه مینا لاکانی بازی نمیکرد اول میشد ! )

آقا اين مينا لاكاني بيچاره چه هيزم تري به شما فروخته؟! بديش اينه خيلي مثبت بازي مي كنه عين مامان بزرگه فقط!

thecrow
16-08-2008, 23:09
تاپیک عالیه ادامه بدید :31:

thecrow
28-08-2008, 15:34
ولی من فکر کنم 3در4 از دوتای دیگه بهتر بود باز آدم می دید یه ذره شاد می شد
این ترانه مادری که داره حال منو به هم می زنه
دعا می کنم یه روزی این پویا ممنوع تصویر بشه یا اصلا خودش سینما و تلوزیون رو بذاره کنار قیافشو می بینم غصم می گیره
از این سریال ژاپنی ها هم که کلا خوشم نمیاد معروف ترینشون که یانگوم بود رو نگاه نکردم(حتی یک قسمت) چه برسه به تاجر پوسان

.::. RoNikA .::.
28-08-2008, 15:43
1. ترانه مادری
2. مرگ تدریجی یک رویا
3. سه در چهار

گزینه های من بر حسب الویت نیست
به هیچ وجه نمی شه سریال طنز رو با اجتماعی مقایسه کرد
هر سه در جای خودشون خوب بودن ...

آرش-19
28-08-2008, 17:52
سه در چهار که بهترین بود, بعد از مدتها یه طنز جالب و با محتوا دیدیم.
بعد مرگ تدریجی یک رویا و تاجر پوسان

InDepEndEnCe
28-08-2008, 23:03
ولی من فکر کنم 3در4 از دوتای دیگه بهتر بود باز آدم می دید یه ذره شاد می شد
این ترانه مادری که داره حال منو به هم می زنه
دعا می کنم یه روزی این پویا ممنوع تصویر بشه یا اصلا خودش سینما و تلوزیون رو بذاره کنار قیافشو می بینم غصم می گیره
از این سریال ژاپنی ها هم که کلا خوشم نمیاد معروف ترینشون که یانگوم بود رو نگاه نکردم(حتی یک قسمت) چه برسه به تاجر پوسان

اولا ژاپني نيست ، كره ايه! :31:
دوما شديدا موافقم ترانه مادري فوق العاده آشغاله! احساسي ترين صحنش امروز بود داشتم خندم مي گرفت به جا گريه!

:40:فقط تاجر پوسان!:40:

M- H- N
29-08-2008, 14:48
1- طنز 3در4

2-تاجر پوسان

ترانه ی مادری هم که اصلا به درد نمی خوره.

thecrow
29-08-2008, 15:20
اولا ژاپني نيست ، كره ايه! :31:
دوما شديدا موافقم ترانه مادري فوق العاده آشغاله! احساسي ترين صحنش امروز بود داشتم خندم مي گرفت به جا گريه!

:40:فقط تاجر پوسان!:40:

دیگه بدتر باز اگه ژاپنی بود می شد یه کاریش کرد
این کره ایها تا دیروز میومدن ایران برای کارگری این افغانی ها رو می بینید تو خیابون قدیما جای اینا پر کره ای بود میومدن ایران کار می کردن
اون موقع که ایران امتیاز تولید پیکان رو از انگلیس گرفت اینا نمی دونستن ماشین چیه
حالا ما می ریم ازشون سریال می خریم به مردم نشون می دیم کلی هم به به و چه چه می کنیم
تازه سریال که چیزی نیست داریم ازشون sonata و azera می خریم اونوقت هنوز تو خیابون پر پیکانه :41:
در مورد ترانه مادری هم اگر بهرام توش بازی نمی کرد من اصلا نگاه نمی کردم!!!!!!!

InDepEndEnCe
29-08-2008, 23:11
دیگه بدتر باز اگه ژاپنی بود می شد یه کاریش کرد
این کره ایها تا دیروز میومدن ایران برای کارگری این افغانی ها رو می بینید تو خیابون قدیما جای اینا پر کره ای بود میومدن ایران کار می کردن
اون موقع که ایران امتیاز تولید پیکان رو از انگلیس گرفت اینا نمی دونستن ماشین چیه
حالا ما می ریم ازشون سریال می خریم به مردم نشون می دیم کلی هم به به و چه چه می کنیم
تازه سریال که چیزی نیست داریم ازشون sonata و azera می خریم اونوقت هنوز تو خیابون پر پیکانه :41:
در مورد ترانه مادری هم اگر بهرام توش بازی نمی کرد من اصلا نگاه نمی کردم!!!!!!!

به به مي بينم كه به جنس موافق علاقه مند شدي! بهرام هم خوبه ها! :31::31: شوخي!

از فيلم هاي كره اي ايراد نگير وگرنه اعلام جنگ مي كنم با برو بچ كره اي دوست مي ريزيم سرت! :10:

thecrow
30-08-2008, 02:04
به به مي بينم كه به جنس موافق علاقه مند شدي! بهرام هم خوبه ها! :31::31: شوخي!

از فيلم هاي كره اي ايراد نگير وگرنه اعلام جنگ مي كنم با برو بچ كره اي دوست مي ريزيم سرت! :10:

دی:
جنس مخالف درست حسابی نشون نمی دن آدم مجبور می شه به جنس موافق روی بیاره :31:
در ضمن
از بروبچ کره ای دوست که هیچی
از رئیس جمهور کره و از اون امپراطور دریاتون هم کمک بگیری نمی تونی هیچ کاری بکنی :21: :27:
:20::40:

InDepEndEnCe
30-08-2008, 23:12
دی:
جنس مخالف درست حسابی نشون نمی دن آدم مجبور می شه به جنس موافق روی بیاره :31:
در ضمن
از بروبچ کره ای دوست که هیچی
از رئیس جمهور کره و از اون امپراطور دریاتون هم کمک بگیری نمی تونی هیچ کاری بکنی :21: :27:
:20::40:

ايول اعتراف كردي هم جن ......... :31:

ترانه مادري با سرانجامي افتضاح پايان يافت! بقيه دوستان نظرتون چيه؟ آشغال ترين سريال تابستون بود! :19:

InDepEndEnCe
31-08-2008, 23:36
ايول چه نظر سنجي نزديكي! تاجر پوسان با 3در4 برابر 17 شدند!

Alireza Taji
01-09-2008, 01:00
تو قحطی سریال من تاجر پوسان را انتخاب میکنم!
سه در چهار اوایل بد نبود اما اخرش را وحشتناک خراب کردند!

InDepEndEnCe
01-09-2008, 01:10
تو قحطی سریال من تاجر پوسان را انتخاب میکنم!
سه در چهار اوایل بد نبود اما اخرش را وحشتناک خراب کردند!

صد در صد تاييد مي شه اگه تو ماه رمضان فيلما اينجوري باشه tv رو مي شكنم! :19::19:

omid.k
01-09-2008, 02:06
من این چند روز دارم lost رو میبینم
احتمالا ذهنیت و سلیقه ی ما ایرانی ها توسط مدیران تلویزیون داره مسموم میشه که چنین سریال هایی رو با علاقه دنبال میکنیم
اشتباه نشه قصد توهین ندارم و بحث سلیقه رو هم قبول دارم
موضوع اینه که حق انتخاب به اون اندازه که باید نداریم

بازم من سه در چهار رو ترجیح میدم حداقل یه مقدار وطنی ود

InDepEndEnCe
01-09-2008, 02:12
احتمالا ذهنیت و سلیقه ی ما ایرانی ها توسط مدیران تلویزیون داره مسموم میشه که چنین سریال هایی رو با علاقه دنبال میکنیم

قبول دارم فيلم ها ، سريال ها و بطور كلي مجموعه ها در غرب حرفه اي تر ساخته ميشن و مخاطباي بيشتري دارن. ولي فيلم هاي شرقي مخصوصا كره اي شديدا با فرهنگ مردم ما سازگاره كه باعث شده از مجموعه هاي وطني مثل ترانه مادري طرفداراي بيشتري داشته باشه!

Alireza Taji
01-09-2008, 08:29
قبول دارم فيلم ها ، سريال ها و بطور كلي مجموعه ها در غرب حرفه اي تر ساخته ميشن و مخاطباي بيشتري دارن. ولي فيلم هاي شرقي مخصوصا كره اي شديدا با فرهنگ مردم ما سازگاره كه باعث شده از مجموعه هاي وطني مثل ترانه مادري طرفداراي بيشتري داشته باشه!
به نظر من سریالهای کره ی کم سانسور تر هستند و راحت تر میشه پخشش کرد برای همین تلویزیون روی اونها زوم کرده!
اما این هم خوب نیست هر سریالی که به دستشون رسید پخش کرد مثلا این تاجر پوسان سریال انچنان با کیفیتی نیست اما پخش میشه.

بحث مسموم شدن نیست ما ایرانیها بادمجون بم هستیم افت نداریم:31:
تلویزیون تنها یک راه را جلوی ما گذاشته و اون هم دیدن این سریالهای چرت و پرت هست(تازه با سانسور شدید!) راه دیگه ی نیست مگه اینکه مثل شما از جاده خاکی بریم و سریالهای و یا فیلمهای روز مثل همون lost را خریداری کنیم!

alioxv
01-09-2008, 12:48
الان يه دونه راي تاجر پوسان بيشتره :27:

InDepEndEnCe
01-09-2008, 18:06
دوباره 20 - 20 شدند! دوستان شديدا راي گيري نزديكه!

alioxv
04-09-2008, 13:05
تو اين نظر سنجي جاي سريال هاي ماه رمضون خاليه

InDepEndEnCe
04-09-2008, 13:20
تو اين نظر سنجي جاي سريال هاي ماه رمضون خاليه

يه تاپيك جدا بعدا مي زنيم. فعلا لطفا بقيه راي بدين اين مساويه از بين بره!

dampayi
06-09-2008, 15:00
من کلا حالم از این فیلمای در پیته کره اییه ژاپنییه کجاییه نمی دونم به هم می خوره!!!
اون یانگوم مسخره حالا این تاجر !!!بین اون دوتا هم ترجیح می دم بخندم تا متنبه بشم!!!