PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال فني!!!( باز کردن فايل هاي exe)

R e Z a
16-12-2005, 01:05
سلام به تمام بروبچ گل پي سي ورلد

يه سوال فني داشنم ...چه جوري مي شه يه فايل exe رو دست کاري کرد منظورم اينه که آيا برنامه اي براي اين کار وجود داره که وقتي روي فايل تغييراتي ايجاد کرديم بدونه هيج مشکلي save کنه ؟؟؟؟
ممنون مي شم دوستان نظرات خودشون رو بدن

Spy
16-12-2005, 01:16
با اجازه اساتید....

یه آقایی قبلا اینجا فعال بود به اسم آذر سافت میگفت که یه نرم افزار داره که روسی هست و لینکی توی وب پیدا نکرده براش که میتونید قابلیت های یه فایل EXE رو "مثلا رایت نرو " به نرم افزارتون اضافه کنید .متاسفانه بعد از چند مدت دیگه از ایشون خبری نشد .
اگه منظورت اینه که ....
برنامه هایی هم هستند که بیشتر برای فارسی سازی از طرف فارسی زبون ها استفاده میشه که برنامه ای به نام resouce tuner که براحتی تو نت قابل دسترسیه این کار رو راحت انجام میده البته کمی هم دستکاری برنامه مثل عوض کردن اندازه فورم ها و دیگه هم میشه با این نرم افزار اجام داد . نرم افزاری هم بود به اسم resource builder که من شخصا هیچ کرک درست حسابی براش پیدا نکردم . میتونستی یه دکمه به برنامه اظافه کنی و به دلفی برای اون دکمه کدد بنویسی .

برنامه هایی هم هستند به اسم hexEditor که این کار رو میکنند ولی خوب سروکله زدن با کد های هگز کمی مشکله .

R e Z a
16-12-2005, 01:24
سلام spy عزيز
من اين برنامه اي رو (resouce tuner) رو دانلود کردم
فقط مشکلم اينه که هر چي دنبال کرک گشتم نبود . مي شه خواهش کنم يه کرک برامون پيدا کني
ممنون

Spy
16-12-2005, 01:30
ورژن چند رو دانلود کردید ؟ این نسخه فولش هست که میتونید دانلودش کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود لینک :

R e Z a
16-12-2005, 02:33
spy عزيز اين برنامه خيلي ضعيف بود در واقع هيچ کاري نمي شد باهاش کرد
مي شه بهترش رو معرفي کنيد که واقعا به همه چي دسترسي داشته باشيم
ممنون

Spy
16-12-2005, 13:11
دوست عزیز این نرم افزار:
خیلی عالیه ولی کرکی براش پیدا نمیشه ...اگه پیدا کردی یه کرک درست حسابی به ما هم یه ندا بده .
دوستان دیگه هم اگه تجربه ای دارن دریغ نکنند ممنون .

Harry Potter
16-12-2005, 16:08
Ultra Edit خیلی عالیه اما به قول Spy جان یک Hex Editor هست که کار کردن با این نرم افزارها کار هر کسی نیست.

R e Z a
18-12-2005, 02:41
سلام
مي شه يه لينك از اين ultra edit همراه با کرک جور کنيد ؟
مرسي