PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در راه اندازي pinnacle dc10

hajHasan
16-12-2005, 00:00
سلام
كسي ميدونه چطور ميشه اين كارت video capture را در ايكس پي نصب كرد ؟ ( pinnacle DC10 )
يكي از دوستان مدتيه اين كارتو خريده اما اصلا تو ويندوز نصب بشو نيست.
با هزار زورو زحمت و ... تو 98 يه بار راش انداختيم اما تو ايكس پي جواب نميده . اين كارت هنوز در بازار فروخته ميشه. اين همه آدم كه خريدنش ، تو ايكس پي تونستن راهش بندازن ؟
يك نفر لطفا راه اندازي اين كارتو توضيح بده.

با تشكر

Diego
13-01-2006, 16:24
میشه دقیقا توضیح بدید؟یعنی درایور و برنامه ی کپچرکردن مخصوص کارت رو نصب کردید؟چه اتفاقی افتاد؟مطمئن هستید برنامه ی شما کارتتون رو ساپورت میکنه؟

hajHasan
13-01-2006, 21:12
برنامش مشكل خاصي نداره. مشكل اصلي درايورش هست كه اصلا تو ايكس پي نتونستيم قطعه را راه اندازي كنيم. درايور سالمي سراغ نداريد ؟ تو سايتش كه توضيح خاصي من نديدم.

amd>intel
14-01-2006, 01:29
شما اول توضيح بده چه جوري نصبش ميكني؟

ميتوني بري سايت پيناكل درايور جديدش رو دانلود كني

amd>intel
14-01-2006, 01:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saghy
14-01-2006, 02:33
سلام
حاج جان اين کارت درايور براي ايکس پي نداره و متاسفانه خود شرکت پيناکل هم درايوري براش ننوشته . مدتي پيش من خيلي دنبال درايور اين کارت گشتم ولي نتونستم پيدا کنم يه سايتي بود که نوشته بود ما درايور براش درست کرديم و فقط هم پولي برنامه را ميدادن با هزار تا دنگ و فنگ که ايميل بزنيد و بررسي کنيم و سريال بدين و منم قيدشو زدم . بهتره کارتت رو با يه مدل بهتر که البته خيلي هم گرون نيست عوض کن اين خيلي قديمي شده و کارايي انچناني نداره .

راهنما
25-01-2006, 14:43
سي دي همراه كارت حاوي درايوري براي ويندوز 98 است كه به راحتي هم نصب مي شود.
اما اگر مي خواهيد از اين كارت در ويندوز ايكس پي استفاده كنيد فايل زير را:
DC10plusHardwareInstall.exe
از آدرس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داونلود كنيد (البته بايد عضو سايت مورد نظر شويد كه اين هم چند دقيقه اي بيشتر وقت شما را نمي گيرد)
بعد از دريافت فايل آن را اجرا كنيد.
البته هنگام اجرا از شما سي دي كارت را خواهد خواست كه سي دي را در سي دي درايو قرار دهيد (همان سي دي كه درايور ويندوز 98 در آن هست)
اگر مراحل بالا را انجام دهيد كارت به خوبي در ويندوز ايكس پي هم كار خواهد كرد.

pagan
01-02-2008, 21:05
کسی این سی دی رو نداره من حتی این سی دی رو هم ندارم
اگر امکانش هست کمک کنید