PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک گوشی بوسیله Binpda Security Manager و نصب برنامه ها بدون ساین با Installserver.exe

*عیسی*
07-08-2008, 09:07
سلام دوستان.
احتمالا قبلا توسایت آموزش هک کردن گوشی بوسیله ی برنامه ی Hellocarbide قرار داده شده اما هم یه تاپیک مجزا براش نیست و هم این برنامه که من معرفی می کنم خیلی راحت و سریع این کار رو می کنه.

ویرایش شده: در ضمن یه تاپیک هم Sarmast عزیز تو بخش کلوپ نوکیا زده که من ندیده بودمش قسمت اول آموزشم که هک بوسیله برنامه ی Secman هست تو اون تاپیک اومده ولی برای نصب برنامه های ساین نشده که قسمت دوم آموزشم هست قبلا معرفی نشده بود.در ضمن نیاز به دانلود 21 مگ نیستید و انتقال فایل هایی به نام 000001 و ... رو نداریم! در ضمن با هر بار خاموش و روشن کردن گوشی تغییراتمون از بین نمی ره و این روش خیلی راحت تره .

پس شروع می کنیم:

مقدمه:ما برای اینکه برنامه هارو نصب کنیم چون اکثر اون ها کرک شده هستن مجبوریم ساینشون کنیم.اما مدتیه که امنیت گوشی های S60 v3 هم دور زده شده و با این روش هک می شه همه ی برنامه ها رو بدون ساین کردن نصب کرد.
روش هک بوسیله برنامه ی Binpda Security Manager v1.00
ابتدا باید یه راهی پیدا کنیم که به پوشه های سیستمی Private وSISدسترسی پیدا کنیم. برای این کار ابتدا برنامه TRK رو روی گوشیتون نصب کنید.اگه گوشیتون N71 و N73 و N80 و .. هست s60 v3.0_app_trk v2.8.6.sisx رو از داخل فایل فشرده ای که لینکشو آخر این آموزش می زارم نصب کنید و اگر گوشی تون N95 یا N82 یا E51 یا 6120 یا 5700 یا N81 هست s60 v3.1_app_trk v2.8.6.sisx رو نصب کنید.
خب TRK رو اجراش کنید.یه پیغام بهتون می ده که بلوتوث رو روشن کنه یا نه شما هم No بزنید.
گوشی رو به وسیلهUSB به کامپیوتر وصل کنید و حالت PC SUIT رو انتخاب کنید در برنامه TRK که تو گوشی نصب کردید از option گزینه ی Setting رو انتخاب کرده و از قسمت Connection گزینه ی USB رو انتخاب کنید و بعد از تایید به صفحه ی اول برگردید و مجدد Option و سپس Connect رو انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال فایل Secman.EXE رو از تو کامپیوتر اجرا کنید و مراحل رو با Next زدن پیش برید.در پنجره دوم تیک مربوط به Find Metro TRK رو بزنید و باز Next کنید تا عملیات هک شروع بشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از چند ثانیه کار تموم می شه و تو گوشیتون یه برنامه به نام Secman نصب می شه.حالا دیگه به کامپیوتر کاری نداریم.برنامه ی Secman رو از تو گوشی اجرا کنید. توسط گزینه ی option و "Turn Plat. Sesurity" میتونید با انتخاب حالت on یا off گوشی رو هک کنید یا از حالت هک خارج کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نتیجه رو میتونید با فایل منجر مثل برنامه ی X-PLORE مشاهده کنید.مثلا" پوشه هایی که در حالت عادی باز نمیشن رو چک کنید مثل اینها:C:\Private و یا C:\SYS ببینید در حالت هک باز میشن یا نه.

نصب برنامه ها بدون نیاز به ساین کردن:

حالا دیگه به پوشه ی Private و SYS دسترسی داریم. برای اینکه برنامه ها بدون نیاز به ساین نصب بشن کافی فایل
installserver.exe رو که براتون لینکشو گذاشتم با Xplore به مسیر c:\sys\bin کپی کنید.
. حالا هر برنامه ای دوست دارید بدون نیاز به ساین نصب کنید . به خصوص کرک برنامه ی Crystal Farsi که حتی با ساین کردن هم نصب نمیشد و حتما بایدگوشی رو هک کنیم.
دوستان توجه کنند که فایل installserver.exe داخل sis-installer_ mod 9.2 برای گوشی هایی مثل N82 و N95 و 5700 و N81 و 6120 و کلا گوشی های سیمبیان 9.2 هست و فایل installserver.exe داخل sis-installer_modبرای سایر گوشی هاست.
ضمنا این روش در گوشی های E50 و 3250 جواب نداده اما روی سایر گوشی ها جواب داده.

لینک دانلود برنامه های TRK و Secman :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود Sisinstaller :

اگه مدیران فکر می کنن تکراریه (که البته تا حالا آموزش نصب برنامه ها بدون ساین به این روش تو سایت نداشتیم) من چاکرشون هم هستم هر جور صلاح می دونن.

در آخر اگه دوستان برنامه ی Xplore رو ندارن لینکشو براشون می زارم:

کی جن:

rahnemoun
07-08-2008, 11:22
ممنون از زحمتي که کشيدي ولي با اين روش فقط برنامه هايي که توسط گروه B I N P D A ک ر ک شده رو ميشه نصب کرد و برنامه هاي UnSign ديگه رو نميشه نصب کرد...

رامين

*عیسی*
07-08-2008, 14:24
فکر نکنم دوست عزیز من همه برنامه ها رو باهاش نصب می کنم حتی برنامه های فارسیی که توسط برو بچ موبایلستان دستکاری شده ! و تا حالا به موردی اینجوری بر نخوردم.در ضمن تقریبا تمام برنامه های موبایل به وسیله ی گروه Binpda کرک می شن.. با برنامه ی گروه Binpda فقط گوشی رو هک کردیم.و تونستیم Installserver.exe رو به پوشه ی Private کپی کنیم.فکر نکنم Installserver.exe ربطی به Binpda داشته باشه.

hamidghoty
07-08-2008, 18:37
این تاپیک وجود داشته
و مهم هم شده بود
دلیل نداشت تکرار بشه
کمی سرچ کنید بعد تاپیک بزنید

*عیسی*
07-08-2008, 20:57
تو پاراگراف دوم توضیحات لازم رو دادم.اول ندیده بودم اون تاپیک رو آخه تو جای مناسبی نیست! در ضمن روش نصب بدون ساین رو تو اون تاپیک با این روش توضیح نداده کسی.

rahnemoun
08-08-2008, 11:29
فکر نکنم دوست عزیز من همه برنامه ها رو باهاش نصب می کنم حتی برنامه های فارسیی که توسط برو بچ موبایلستان دستکاری شده ! و تا حالا به موردی اینجوری بر نخوردم.در ضمن تقریبا تمام برنامه های موبایل به وسیله ی گروه Binpda کرک می شن.. با برنامه ی گروه Binpda فقط گوشی رو هک کردیم.و تونستیم Installserver.exe رو به پوشه ی Private کپی کنیم.فکر نکنم Installserver.exe ربطی به Binpda داشته باشه.

دوست عزيز، اولا همه برنامه ها توسط Binpda ک ر ک نشده و گروه هاي بسيار زياد ديگه اي هم اينکار رو مي کنند. ضمنا اينو مطمئن هستم که فقط برنامه هاي ک ر ک شده اين گروه با اين روش نصب ميشه. به عنوان مثال ببين برنامه زير رو مي توني نصب کني:

رامين

*عیسی*
08-08-2008, 12:52
دوست عزيز، اولا همه برنامه ها توسط Binpda ک ر ک نشده و گروه هاي بسيار زياد ديگه اي هم اينکار رو مي کنند. ضمنا اينو مطمئن هستم که فقط برنامه هاي ک ر ک شده اين گروه با اين روش نصب ميشه. به عنوان مثال ببين برنامه زير رو مي توني نصب کني:

رامين

دوست عزیز من همین الآن رو ان 73 داداشم امتحان کردم هر سه فایل موجود تو فایل زیپ شده بی هیچ مشکلی نصب شدن.
شما می تونی امتحان کنی تا باورت بشه.

همونطور که گفتم ما به روش Binpda فقط گوشی رو هک می کنیم و به پوشه ی Private دسترسی پیدا می کنیم . اما برای اینکه برنامه ها رو بدون ساین کردن نصب کنیم فایل Installserver.exe رو تو پوشه ی Private کپی می کنیم که هیچ ربطی به Binpda نداره.

rahnemoun
08-08-2008, 23:13
منهم همين کار رو خيلي وقت پيش کردم ولي کار نکرد ولي برنامه هاي Binpda براحتي نصب ميشه...

*عیسی*
09-08-2008, 10:56
عزیزم من همون برنامه ای که گذاشتی رو نصب کردم.تا حالا هم با هیچ برنامه ای مشکل نداشتم.دروغ نمی گم که! نمی دونم شما چی می گی!

majid_cat
09-08-2008, 18:18
ممنون عیسی جان.رو ان 73 تست کردم.کار کرد.

rahnemoun
10-08-2008, 06:40
عزیزم من همون برنامه ای که گذاشتی رو نصب کردم.تا حالا هم با هیچ برنامه ای مشکل نداشتم.دروغ نمی گم که! نمی دونم شما چی می گی!

دوست عزيز، از کدوم بخش نوشته هام حدس زدي که من گفتم شما دروغ ميگي؟؟؟ ما اينجا داريم يک بحث مي کنيم تا به يک نتيجه برسيم. اگه دوست نداري، بگو تا ديگه ادامه ندم. ولي همين الان هم دوباره امتحان کردم و باز هم اين برنامه نصب نشد. گوشي من N73-me هست.

*عیسی*
10-08-2008, 12:15
لابد اشتباهی کردی. من دقیقا همون برنامه ای که شما گذاشتی رو به راحتی نصب کردم.شما فایل Installserver.exe مخصوص گوشی خودتو کپی کردی؟ چه پیغامی می ده هنگام نصب؟

gisha
11-08-2008, 16:17
سلام.
من مراحل رو بدون مشکل طی کردم ولی وقتی میخواهم برنامه advanced call manager - binpda رو نصب کنم این پیغام رو میده.
certification error
contact the application suplier
فایل Installserver.exe رو روی PRIVATE درایو سی کپی کردم.
گوشیم 5700 است.

*عیسی*
11-08-2008, 18:04
کدوم یکی رو کپی کردید؟چون 2 نت فایل هست .شما باید فایل مخصوص گوشیتونو کپی کنید. در ضمن برای اولین بار که فایل Installserver.exe رو کپی می کنید یک بار باید گوشیتونو خاموش و روشن کنید تا تغییرات اعمال بشهوبعدش دیگه نیاز نیست.

gisha
11-08-2008, 20:24
سلام.
فایل داخل اینو کپی کردم.
sis-installer_symb 9.2_mod
گوشی رو خاموش و روشن کردم ولی بازم درست نشد.همون پیغام قبلی رو میده!!!

*عیسی*
11-08-2008, 23:07
می شه لینک اون برنامه رو واسم بزارید منم امتحان کنم؟ مطمعنید که درست تو پوشه ی Private کپی کردید؟ آخه این پیغام واسه گوشی های هک نشده داده می شه!یه برنامه ی ساین نشده ی دیگه رو هم امتحان کنید ببینید باز هم همین مشکل وجود داره؟

rahnemoun
12-08-2008, 11:20
لابد اشتباهی کردی. من دقیقا همون برنامه ای که شما گذاشتی رو به راحتی نصب کردم.شما فایل Installserver.exe مخصوص گوشی خودتو کپی کردی؟ چه پیغامی می ده هنگام نصب؟

مشکل من حل شد.
ايراد از اين بود که قبل از کپي کردن فايل InstallServer.exe حتما بايد بري تو برنامه SecMan و از منوي Options روي Restore Default بري و اونو يکبار بزني و بعد مي توني همه برنامه ها رو بدون ساين نصب کني.

رامين

*عیسی*
12-08-2008, 13:50
خوشحالم که مشکلتون حل شد دوست عزیز.

mazzi
10-09-2008, 16:50
می شه لینک اون برنامه رو واسم بزارید منم امتحان کنم؟ مطمعنید که درست تو پوشه ی Private کپی کردید؟ آخه این پیغام واسه گوشی های هک نشده داده می شه!یه برنامه ی ساین نشده ی دیگه رو هم امتحان کنید ببینید باز هم همین مشکل وجود داره؟

مگه به غیر از پوشه bin تو sys اون فایل باید تو پوشه privet هم کپی بشه؟

چون با روشی که توضیح دادی برنامه Smart.movie که فایلهای avi رو تو گوشی پخش می کنه اجرا نشد

*عیسی*
10-09-2008, 21:53
مگه به غیر از پوشه bin تو sys اون فایل باید تو پوشه privet هم کپی بشه؟

چون با روشی که توضیح دادی برنامه Smart.movie که فایلهای avi رو تو گوشی پخش می کنه اجرا نشد

خیر دوست عزیز.من تو اون پست اشتباه کردم.شرمنده اگه دوستان به خاطر اون پست به اشتباه افتادن.به همون روش پست اول عمل کنید یعنی c:\Sys\bin
راجع به مشکلتون:
بیشتر توضیح بدین.نصب نشد یا اجرا نشد؟ اگه نصب نشد چه پیغامی داد؟ در ضمن دقت کنید که بعد از کپی کردن Installserver حتما باید گوشی رو خاموش و روشن کنید.

mazzi
10-09-2008, 22:47
خیر دوست عزیز.من تو اون پست اشتباه کردم.شرمنده اگه دوستان به خاطر اون پست به اشتباه افتادن.به همون روش پست اول عمل کنید یعنی c:\Sys\bin
راجع به مشکلتون:
بیشتر توضیح بدین.نصب نشد یا اجرا نشد؟ اگه نصب نشد چه پیغامی داد؟ در ضمن دقت کنید که بعد از کپی کردن Installserver حتما باید گوشی رو خاموش و روشن کنید.

نه نصب نشد
ایراد ساین گرفت . همون Certi نمی دونم چی چی... :31:
گوشی رو خاموش روشن هم کردم

*عیسی*
10-09-2008, 22:58
والا نمی دونم.باید کار کنه اگه همه ی مراحل رو درست انجام داده باشی. دقت کن تو C کپی کنی نه E .گوشیت چیه؟

mazzi
10-09-2008, 23:08
والا نمی دونم.باید کار کنه اگه همه ی مراحل رو درست انجام داده باشی. دقت کن تو C کپی کنی نه E .گوشیت چیه؟

تو درایو C ریختم
گوشی خودم که N73ME هستش
واسه خودم قبلا از سایت سیمبین بچه ها فایل Cer گرفتن مشکلی ندارم
رو گوشی داداشم امتحان کردم نمیشد N81 8GB

amir_ghnbr
12-09-2008, 11:06
اين روش زياد كارساز نيست!
با اين روش فقط مي توني تعداد محدودي از برنامه ها رو نصب كني!
از اين تاپيك استفاده كن،چون كلا قسمتي كه از نصب برنامه هاي ساين نشده جلوگيري مي كنه رو پاك مي كنه!تازه ديگه مشكل تارخ رو هم نداري كه هي بخواي جابجاش كني!

amir_ghnbr
12-09-2008, 11:09
از تاپيك زير استفاده كن!
چون اون قسمتي كه مربوط به جلوگيري از نصب برنامه هاي بدون ساين مي شه رو پاك مي كنه،بنابراين ديگه مشكل عوض كردن تاريخ وقت نصب برنامه ها رو هم نداري!

sarmast65_ata
12-09-2008, 16:25
عیسی جان من روش گفته شده شما رو امتحان نکردم ولی میبینم که جواب داده اگه مطمئنی برای همه برنامه ها جواب میده توی تاپیک من بیا و آموزشش رو بده.
ممنونم ازت

Arshia001
12-09-2008, 22:03
بچه ها من رو 5700 خودم نصبش کردم راحت نصب شد رو 95 بابام ورژن 10.0.018 نصب نمیشه که نمیشه...Port رو پیدا نمیکنه.چه کنم؟

*عیسی*
13-09-2008, 19:50
بچه ها من رو 5700 خودم نصبش کردم راحت نصب شد رو 95 بابام ورژن 10.0.018 نصب نمیشه که نمیشه...Port رو پیدا نمیکنه.چه کنم؟
رو گوشی هایی با فریمور جدید این روش هک متاسفانه جواب نمی ده و شما باید با برنامه ی Hellocarbide که تو بخش نوکیا و توسط Sarmast عزیز معرفی شده هکش کنی و لی قسمت دوم آموزش یعنی نصب بدون ساین برنامه ها رو اکثر گوشی ها جواب می ده به جز یکی دو تایی که تو پست اول نوشتم.

*عیسی*
13-09-2008, 20:12
از تاپيك زير استفاده كن!
چون اون قسمتي كه مربوط به جلوگيري از نصب برنامه هاي بدون ساين مي شه رو پاك مي كنه،بنابراين ديگه مشكل عوض كردن تاريخ وقت نصب برنامه ها رو هم نداري!

عزیز من اون آدرسی که نوشتی چرا قفل شده؟ چون تکراریه. قسمت Hellocarbide که تو تاپیک Sarmast هست و اون Installserver رو هم که من قبلا تو این تاپیک گذاشته بودم.
پس این کار ساز نیست و اون کارساز هست چه معنا یی داره در حالی که اون تکرار همین روش هست؟
در ضمن من همه ی برنامه هارو به این روش نصب می کنم. و هم رو N73 و هم N82 تست کردم.

یه چیزی رو دوباره می گم تا روشن بشه قضیه:

ما به روش های مختلف مانند Hellocarbide یا همین Binpda Security manager گوشی رو هک می کنیم. برای نصب بدون ساین برنامه ها فقط کافی فایل Installserver.exe زو به آدرس C:\Sys\bin کپی کنیم که در گوشی های هک نشده این پوشه قابل دسترسی نیست.
اما روش هک Binpda Security manager رو گوشی هایی با فریمور جدید جواب نمی ده. ولی شما به هر روشی هک می کنید Installserver همین هست که اینجا معرفی شده !
یعنی به روش هک بستگی نداره کافیه این فایلو تونجا کپی کنید و همه ی برنامه ها رو بدون ساین نصب کنید.

amir_ghnbr
14-09-2008, 01:54
عزیز من اون آدرسی که نوشتی چرا قفل شده؟ چون تکراریه. قسمت Hellocarbide که تو تاپیک Sarmast هست و اون Installserver رو هم که من قبلا تو این تاپیک گذاشته بودم.
پس این کار ساز نیست و اون کارساز هست چه معنا یی داره در حالی که اون تکرار همین روش هست؟
در ضمن من همه ی برنامه هارو به این روش نصب می کنم. و هم رو N73 و هم N82 تست کردم.

یه چیزی رو دوباره می گم تا روشن بشه قضیه:

ما به روش های مختلف مانند Hellocarbide یا همین Binpda Security manager گوشی رو هک می کنیم. برای نصب بدون ساین برنامه ها فقط کافی فایل Installserver.exe زو به آدرس C:\Sys\bin کپی کنیم که در گوشی های هک نشده این پوشه قابل دسترسی نیست.
اما روش هک Binpda Security manager رو گوشی هایی با فریمور جدید جواب نمی ده. ولی شما به هر روشی هک می کنید Installserver همین هست که اینجا معرفی شده !
یعنی به روش هک بستگی نداره کافیه این فایلو تونجا کپی کنید و همه ی برنامه ها رو بدون ساین نصب کنید.

برادر خوب من!:10:
شما راست ميگي!
اما روش شما براي من كار نكرد! چند روز ديگه يه روش براتون مي ذارم ببينيدش،چون من باهاش موفق شدم.
مقايسش با شما،دليلشو پيدا كري به منم بگو،ممنون!
چاكرت برم!:10:

amini_bio
14-09-2008, 20:51
عیسی جان این تاپیک که تکراریه.
یه سری به امضای من بزن.
هم تو پست 1 و هم تو پست 3 کامل توضیح دادم.

Mojtaba N87
15-09-2008, 00:01
تایید می شه .

در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موجوده.