PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Creative Muvo-T200 یا SONY NWD-E010

amirsaeed
06-08-2008, 21:46
بچه ها من چون یه mp3 player بکارم میاد که خیلی سبک و جمع و جور باشه بین دوتا مدل Creative Muvo-T200 و SONY NWD-E010

کدومش بهتر و راحت تره یا به عبارتی user friendly هستند این یکی

بعدش از لحاظ قدرت و دوام باتری کدومشون بهترند ؟؟/

اگه تفاوت یا مزیت دیگه ایی هم نسبت به هم دارند بهم کامل توضیح بدید....

seymour
07-08-2008, 12:14
مطمئنا کارای creative از نظر کار ، ساده تر هستند .. مشکل سونی اینه که موقع اتصال به PC نیاز به نرم افزار داره ... این نرم افزار هم چندان جالب نیست .. حالا در نظر بگیر که در این سطح از محصولات ، 80% محصولات مثل کول دیسک وصل میشن به Pc و اصلا نرم افزار مخصوص نمیخوان ..

از نظر باتری ، کار سونی خیلی بهتره ... تقریبا سه برابر t200 باتری نگه میداره ...

در مورد مقایسه ، t200 توانایی ضبط صدا رو داره که اون یکی نداره ...

amirsaeed
07-08-2008, 13:45
مطمئنا کارای creative از نظر کار ، ساده تر هستند .. مشکل سونی اینه که موقع اتصال به PC نیاز به نرم افزار داره ... این نرم افزار هم چندان جالب نیست .. حالا در نظر بگیر که در این سطح از محصولات ، 80% محصولات مثل کول دیسک وصل میشن به Pc و اصلا نرم افزار مخصوص نمیخوان ..

از نظر باتری ، کار سونی خیلی بهتره ... تقریبا سه برابر t200 باتری نگه میداره ...

در مورد مقایسه ، t200 توانایی ضبط صدا رو داره که اون یکی نداره ...

چند تا سوال

1) تو زمینه پلیرهای خیلی سبک و جمع و جور اینا کیفیت خوب محسوب میشند ؟؟؟

2) از نظر شارژ شدن باتری هردوشون راحت از طریق پریز برق مثل موبایل شارژ میشند؟؟

3) این کریتیو که میگی باتریش تقریبا 3 برابر کمتر شارژ میگیره تو عمل اذیت میکنه این کم شارژ شدن؟؟؟

4) بعدش این سونی که میفرمایین نرم افزار میخواد فقط واسه آهنگ ریختن توش از کامپیوتر نرم افزار میخواد ؟؟؟؟ اگه میگید نرم افزارش جالب نیست یعینی چی ؟؟؟؟

5 ) میشه باتری کریتیو رو عوض کرد ؟؟؟؟

6) در آخر شما به عنوان کسی که تو این کار تجربه دارید از بین این دو تا کدومشو انتخاب میکردی ؟؟ به چه
دلیل ؟؟؟؟ ( دلایلتونو بگید)

خواهشا کامل توضیح بدید چون من اطلاعاتم خیلی کمه تو این زمینه

seymour
08-08-2008, 10:49
1. به نوعی بله ... زیر 100 تومن ، کارای creative رو داریم ... و سونی و البته iriver و sansa (که تهران ، بعضی جاهای خاص گیر میان) ...

2. شارژ از پریز برق نیاز به شارژر دیواری داره ... اینا ندارن .. که چیز عجیبی هم نیست ؛ 99% مدلهای این رده از طریق usb شارژ میشن ... اگه شارژر می خوای باید خودت بخری ... 10-15 تومن

3. بستگی به خودت داره ... اگه معمولا نزدیک به PC هستی ... مشکلی نیست ... اگه برای مدتهای طولانی تر از 10-12 ساعت به PC دسترسی نداری ، چرا ... یا مثلا اگه حوصله نداری هی وصلش کنی به PC

4. آره ، برای تبادل اطلاعات با PC باید از نرم افزار سونیک استیج استفاده کنی ... جالب نیست یعنی اینکه اولا اصلا خود وجود نرم افزار جالب نیست (فرض کن رفتی خونه دوستت – می خوای یه آهنگ بریزی توش – ولی نرم افزارش طبیعتا اونجا نصب نیست!) دوما خوشدست نیست یعنی کار باهاش راحت نیست ... قبلا بحثش شده توی این همین بخش .. سرچ کن

5. نه

6. من اگه بودم شاید اصلا می رفتم سراغ یه مدل دیگه ... مثلا zen stone plus که 2 گیگش حدود 70 تومنه ... اسپیکر هم داره (کوچولو) ... باتری اش هم بهتره .. حدود 20 ساعت ...