PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فلش - FlashLite3

Ice Star
06-08-2008, 19:39
نسخه سوم از برنامه Flash Lite که مخصوص گوشی های نسخه 3 بوده و همانطور که میدانید برای اجرای فایلهای فلش در داخل گوشی یا اجرای برنامه هایی که تحت فلش اجرا میشوند به کار میرود . این نسخه از برنامه به دلیل رایگان بودن , رجیستر عمومی شده و قابلیت استفاده در تمام گوشی های سری 60 نسخه 3 را بدون هیچ عملیات اضافی دارا میباشد . برای ارتقای ورژن فلش پلیر گوشی خود هم اکنون اقدام نمایید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود - 628 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد فایل :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadicg
21-09-2008, 20:28
من با این فلش پلیر 3 مشکل دارم

گوشی من 5700 هستش و فلش پلیر 2 روش نصب بود و من نمیتونم این ورژن رو حذف کنم
و بعد از نصب فلش پلیر 3 بازم همه فایلهای فلش با این ورژن 2 اجرا میشن
و با فلش پلیر 3 به جز یه فولدر تو حافظه داخلی گوشی هیچ جای دیگه نمیشه فایلهای فلش رو باز کرد

برای رفع این مشکل من چیکار باید بکنم
چطوری میتونم ورژن 2 رو حذف کنم چون تو لیست برنامه های نصب شده نیست

rahnemoun
22-09-2008, 08:53
من با این فلش پلیر 3 مشکل دارم

گوشی من 5700 هستش و فلش پلیر 2 روش نصب بود و من نمیتونم این ورژن رو حذف کنم
و بعد از نصب فلش پلیر 3 بازم همه فایلهای فلش با این ورژن 2 اجرا میشن
و با فلش پلیر 3 به جز یه فولدر تو حافظه داخلی گوشی هیچ جای دیگه نمیشه فایلهای فلش رو باز کرد

برای رفع این مشکل من چیکار باید بکنم
چطوری میتونم ورژن 2 رو حذف کنم چون تو لیست برنامه های نصب شده نیست

نيازي به حذف فلش پلير 2 نيست. شما نسخه 3 رو هم نصب کن. ولي همونطور که گفتي بصورت پيشفرض برنامه هاي فلش با همون نسخه 2 باز ميشن. ولي شما مي توني فايل هاي فلش مورد نيازت رو در يک فولدر (مثلا E:\Others\Flash) کپي کني و بعد ابتدا نسخه 3 رو اجرا کني و در صفحه اولي که ظاهر ميشه، کليد Joystick رو يکبار به سمت راست فشار بده تا از Phone Memory بره روي Memory Card. حالا خيلي راحت مي توني بري به آدرسي که فايل هاي فلشت رو در اونجا کپي کردي و هر کدومو که خواستي، اجرا کني.
الان روي N73-ME خودم هم به همين صورت (هر دو نسخه 2 و 3) نصب هست و کليه برنامه هاي فلش منهم در همون آدرسي که در بالا گفتم ذخيره شده و براحتي هر کدوم رو خواستم مي تونم با نسخه 3 اجرا کنم.

رامين :11:

hadicg
22-09-2008, 12:21
بله جواب داد

Vallio
28-09-2008, 12:14
اون قبلیه به هیچ وجه پاک نمی شود