PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم Adsl

tohidkh
06-08-2008, 12:34
باسلام.
دوستان من یه مودم ASUS AM602 دارم.
یه مشکل دارم با این مودم: مشکل دیسکانت شدن. (که دیسکانکت نمیشه ولی کار هم نمیکنه)
مودم من تقریبا همیشه روشن هست. وقتی که در کامپیوتر هیچ برنامه ای استفاده نمیشه، و سیستم استند بای میکنه هیچ مشکلی پیش نمیاد. و حتی زمانی که کامپیوتر به کلی خاموش هست باز هم هیچ مشکلی پیش نمیاد و بعدش براحتی میتونم از اینترنت استفاده کنم. ولی وقتی از یک برنامه نسبتا سنگین استفاده میکنم، مثلا میخوام به تلویزیون نگاه کنم (با کارت TV) یا با مدیا پلیر فیلم ببینم. یا یه کا گرافیکی انجام بدم که در هیچ کدوم از اینترنت استفاده نمیشه، مودم دیسکانکت نمی کنه ولی هیچ گونه ارتباطی هم با اینترنت نداره. در پایین مرورگر فایرفاکس این رو نشون میده Looking Up for site . و اینترنت دانلود منیجر هم مینویسه ارتباط اینترنتی یافت نشد.
وقتی که مودم رو خاموش و روشن میکنم، مشکل حل میشه. بعدا میرم به اکانتم (در سروری که از اونجا اینترنت گرفتم) میبینم که تا زمانی که مودم رو خاموش نکرده بودم دیسکانکت نشده بود. از بخش فنی ارائه دهنده اینترنت هم پرسیدم گفت به مودم یا ویندوز ربط داره باید داخل مودم، بعضی تنظیمات رو تغییر بدی . یا داخل ویندوز یه کارهایی بکنی که پورت مودم رو نبنده.
در ضمن با ریستارت کردن سیستم هم مشکل حل نمیشه.
حالا از اساتید محترم و دوستان عزیز کمک میخوام که چیکار باید بکنم.
با احترام فراوان- توحید:11:

Hamid Reza
06-08-2008, 13:05
سلام
تاپیک تکراری
اینجا مطرح کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zed2
06-08-2008, 13:49
دوست عزیز
خواهشا قبل از تاپیک ساختن یک جستجو یا نگاه در بخش ها بیندازید شاید جواب شما در ان تاپیک ها باشد.
اگر نبود در ان تاپیک ها پست بدهید.(در صورت بودن تاپیک جامع هم در انجا پست بدهید)