PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقايسه دوربين i8510‌ سامسونگ با دوربين ديجيتال كنون

S A M S U N G
06-08-2008, 09:28
سايت موبايل ريويو مقايسه دوربين اين گوشي رو با يه دوربين ديجيتال 7.1 مگاپيكسلي انجام داده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توي كامپيوتر من عكسهاي سمت راست i8510 هستش و عكسهاي سمت چپ Canon IXUS 70

واسه اطمينان به اين لينك يه سر يزنين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببينيد نسخه بتا اين گوشي چه كرده !!!!!!!‌

حال كنيد . :10::11:

SAEED_BARCELONA
06-08-2008, 09:35
عکسای خوبی گرفته ولی یه مقدار عکسها تیره هستن. در کل خوبه

actooor
06-08-2008, 11:19
ببین تازه نسخه ی بتا هست اینجوری عکس گرفته...
فقط میشه گفت فوقولادسسسسسسسس...اصلا هم تار نیست...بابا تازه نسخه ی بتا هست...فعلا نمیشه ایراد گرفت...

مرسی امیر جان...
9کرممم...

SAEED_BARCELONA
06-08-2008, 12:02
اصلا هم تار نیست
مگه من گفتم تاره؟ گفتم تیرست. یعنی رنگ عکسای دوربین دیجیتال روشن تره!!

R@R#M@N
06-08-2008, 12:46
عکسهاش خیلی خوبه !!!
ایول داره این گوشی سامسونگ !!! دمش گرم
همچنان منتظر گوشیهای دیگر برندها !!!

ali racer
06-08-2008, 13:58
بعضی از عکس های نزدیکش که تیره اند آدمو به این فکر میندازه
که شاید مشکل از فلاش باشه نه دوربین
این نکته زمانی جالبتر میشه که عکس ها تو حالت لند اسکیپ که
فلاش اثر زیادی نداره به هم نزدیک میشن و اون تیره گی زیاد محسوس نیست
البته بازم یه مقداری فرق دارند !

Nabakhshoode
06-08-2008, 15:22
عکساش کمی تیرست که اشکال جدی محسوب نمیشه !
اما یه نکته ی جالب تو عکسا هست ! شما به آسمون تو عکسایه دوربین کنون نگاه کنین ! سفیده و کمتر جزییات مثل ابرا و تقابل رنگ آبی و سفید و ... توش دیده میشه ... ولی آسمون رو دوربین سامسونگ با جزییات بیشتر انداخته ( توجهتون رو جلب میکنم به عکس ساختمونی که آرم نوکیا بالاشه + عکس پایینیش که از یه چهار راهه ) تو بقیه عکسا هم به همین منواله !

^^ HAMID ^^
06-08-2008, 17:19
موبایل ریویو چند وقتیه خیلی به سامسونگ حال میده ! نمیدونم پولی چیزی گرفته ؟ ( که حتما گرفته :27:)

s-a-l-i-m
06-08-2008, 17:30
کاش زودتر میزد تا من دوربین دیجیتال نمی گرفتم این و i900 رو میگیفتم..........:d
ولی واقعا قدرتش در بین 8 مگا ها بی نظیره........تیره گیش هم به خاطر iso زیادی canon هست ......کلا دوربین دیجیتال هست هر چی باشه و فقط کارش عکس و فیلم هست........

Nabakhshoode
06-08-2008, 18:43
موبایل ریویو چند وقتیه خیلی به سامسونگ حال میده ! نمیدونم پولی چیزی گرفته ؟ ( که حتما گرفته )

البته یکی از دلایل چپ افتادن بعضی سایتای نقد و بررسی گوشیا با سونی شاید این باشه که جدیدا سونی گوشیای نسخه ی بتاشو با کیفیت پایینی میده بیرون ! مثلا همین K850 دوربینی که روش بود تو نسخه های بتا از K800 پایینتر بود !! ولی به مرور رویو های جدیدتر کیفیت بالاتری نشون دادن و خود گوشی که اومد بیرون عکساش با اون عکسایه فوق العاده مات اولیه قابل مقایسه نبود ( در مورد سری C هم داره این اتفاق میفته ) ! همینطور اگه دقت کرده باشین جنس بدنه ی بعضی گوشی هایی که تو رویوی اولیه به کار میره ( همین گوشیاش که روش نوشته 123 ) پایینتره از جنس نهایی و این از تو عکسا هم قابل تشخیصه ! جدیدا که حتی تو سخت افزار گوشیا هم دست میبره و قبل بیرون اومدن تغییراتی توشون میده ! خوب سایتایی که رویو مینویسن عملا رفتن سر کار ! وقتی گوشیی که نسخه ی بتاست فرقایه نرم افزاری و حتی سخت افزاری داره با گوشی نهایی واسه چی میخوان رویو بزنن ؟ به خصوص سایتی مثل موبایل رویو که معمولا قبل اومدن گوشیا به بازار رویوشو میزنه ! و اونم به خصوص در مورد کمرا فون ها که معمولا حساسترین رقابتها رو دارن ( یادمون نمیره چه قدر سر N90 , k750 و یا K800 , N73 تو همین فروم درگیری پیش اومده ! )
ولی در مورد سامسونگ اینجوری نیست و نسخه های بتاشم کیفیت قابل توجهی دارن !

کاش زودتر میزد تا من دوربین دیجیتال نمی گرفتم این و i900 رو میگیفتم..........:d
ولی واقعا قدرتش در بین 8 مگا ها بی نظیره........تیره گیش هم به خاطر iso زیادی canon هست ......کلا دوربین دیجیتال هست هر چی باشه و فقط کارش عکس و فیلم هست........

علاوه بر ایزو که عامل مهمی تو میزان روشنی و تیرگی یک عکسه فکر میکنم لنز بزرگتر دوربینایه دیجیتالم تو دریافت بهتر نورشون موثر باشه !

در کل فکر میکنم که حتی تا 5 مگا پیکسلیا اکثرا سایتا دنبال این بودن که سونی و نوکیا چی کار میکنن ! ولی بعد فکر میکنم G600 بود که سامسونگ به طور جدی خودشو تو کمرا فون ها مطرح کرد... و ازین به بعد تو مگا پیکسلایه مختلف فکر میکنم سامسونگ یه پای ثابت تو این رقابت باشه...
و یه مساله دیگه اینکه دیگه شرکتایه مختلف سازنده ی موبایل علاوه بر کمیت و اضافه کردن به مگا پیکسلا دارن به کیفیتم توجه میکنن ! و شاید نشه گفت دوربینایه موبایل دارن میرسن به دوربینایه دیجیتال ( و شاید هیچوقتم نرسن ) ولی رشد کیفیت عکسا تو موبایل واقعا بالاست و من فکر میکنم دارن این فاصلرو کم میکنن !
( راستی من نمیدونم چرا G600 وارد ایران نشد !؟ هم گوشی شیکی بود هم عکساش با کیفیت بود هم کم حجم ! هم اگه میومد ارزونترین 5 مگا پیکسلی میشد ! )

Mohammad
13-08-2008, 23:42
سلام...
با تشکر از سامسونگ عزیز اگه فرصت بشه حتما متن کامل رو ریوو رو ترجمه می کنم و در اختیار دوستان قرار می دم.
باید گفت این گوشی در گرفتن عکس بی همتاست ! یه شاهکار به تمام معنا !
سامسونگ در سال جدید از سایر رقبا پیشی گرفته.
باید دید در آینده رقبا چه عکس العملی نشون میدن.

Focal Length – 5.70 mm
ISO 50-1600
Mechanical shutter
LED flash
Samsung-branded lens
Maximum image resolution - 3264x2448 pixels

Mr.K2
14-08-2008, 00:33
اگر به همین ترتیب هست که من میبینم ..
توی این عکس سمت راستیه خلی بهتره تا چپیه ....

Mohammad
14-08-2008, 00:45
اینکه کدوم یکی بهتر باید طبق بررسی عکس ها در شرایط مختلف باشه نه فقط یکی دو تا عکس در یه شرایط خاص.
اگه فرصت بشه حتما بصورت بسیار دقیق به شخصه بررسی می کنم و نتیجه رو در اختیار دوستان قرار میدم.

R@R#M@N
14-08-2008, 13:22
اگر به همین ترتیب هست که من میبینم ..
توی این عکس سمت راستیه خلی بهتره تا چپیه ....

اينجوري احساس ميكني داداش !!
اگه خودت اونجا ميبودي ميفهميدي كه چژيه طبيعي تره !!!

amin 3gp
02-09-2008, 15:07
رقابت C905 با این گوشی جذاب خواهد بود.