PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن تمام ردپاهای یک نرم افزار .......؟؟

hamidma
15-12-2005, 13:49
با سلام و عرض احترام

راستش من مدتی قبل که نرم افزار acrobat رو از روی مجموعه کوانتوم نصب کردم متاسفانه در ابتدا کرکش رو اجرا نکردم و اون سی روز که بصورت try out بود نیز گذشته الان که می خوام که کرکش رو که البته همون وارد کردن اطلاعات مربوط به سریالش هست رو اجرا کنم اصلا اون منوی رجیسترش فعال نیست و فقط از طریق اینترنت برای خردیدنش فعاله .........بعد از اینکه اون رو unistall کردم و دوباره نصبش کردم دیگه اصلا برنامه اجرا نمی شه و فکر می کنم که این بخاطر این باشه که در رجیستری ویندوز این مسائله باشه و یا یه جای دیگه فرا تر از این ...چون با نصب ویندوز جدید هم مشکل برطرف نشد و بعد از نصب کردن اصلا برنامه اجرا نمی شه ........می خواستم دوستان در این مورد راهنمایی کنند که چجوری می شه که یه همچنین نرم افزارهایی رو از رو سیستم کاملا برداشت تا بشه دوباره از اول نصبشون کرد و کرکشون رو اجرا کرد؟؟؟؟

ببخشید چون مشکلی با کرکش نیست این موضوع رو در در انجمن کرک مطرح نکردم و اینجا عنوانش کردم.

با تشکر

hamidma
16-12-2005, 15:09
همچنان منتظر نظر دوستان هستم.........

Harry Potter
16-12-2005, 15:45
چون با نصب ویندوز جدید هم مشکل برطرف نشد و بعد از نصب کردن اصلا برنامه اجرا نمی شه

واقعا !
اگه ویروس هم داشته باشی با نصب ویندوز جدید پاک میشه چه برسه به نرم افزار!

این نرم افزار هایی که معرفی میکنم ممکنه به دردت بخورن:

Your Uninstaller! 2006

Registry First Aid

hamidma
16-12-2005, 16:18
با نرم افزار Your Uninstaller! 2006 که مشکل برطرف نشد من خودم بصورت دستی تمام رکوردهای موجود رجیستری که مرتبط با اکروبات رو پاک کردم ولی باز همچنان مشکل برقراره.....

hamidma
17-12-2005, 13:13
دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارند؟ این نرم افزار برای من خیلی مهمه و واقعا بهش احتیاج دارم ......

R e Z a
17-12-2005, 13:19
دوست عزيز اين نسخه اي رو كه شما داري احتمالا tryout هستش و اين نسخه به هيچ وجه منل وجوح رجيستري نمي شه من خودم نسخه full professional رو دارم و موقع نصب يه سريال مي دم و بدون هيج دردسري رجيستري مي شه ..

hamidma
17-12-2005, 13:28
سلام دوست من راستش این رو که من نصب میکنم همون اکروبات ورژن 7 هستش که تو مجموعه کوانتوم هست.بله این ورژن از همون ابتداش می نویسه tryout ولی راستش طبق گفته دست اندر کاران مجموعه کوانتوم این ورژن قابل کرک شدن هم هست...ولی خوب من در ابتدا این کار رو نکردم و سی روز مهلت اولیه گذشت و بعد از اون هم دیگه باز نمی شه...