PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا سرانجام Update برای Win XP-SP2 امکان پذیر است؟

mht
15-12-2005, 12:52
سلام. میدانم تا کنون چند مرتبه راجع به Update برای Win XP-SP2 صحبت شده است. ولی هنوز من نمی دانم که آیا ما می توانیم Windows XP-SP2 خود را Update کنیم یا نه. چون وقتی که من قصد Update آنرا دارم، ابتدا Validation نیاز است و بدنبال آن هم به Genuine Windows Software نیاز می باشد. سرانجام هم می نویسد که Validation Failure که معنی آن روشن است و Update انجام نمی شود. آیا تا کنون راه حل مناسبی برای این موضوع پیدا شده است؟ با تشکر از همه دوستان.

magic1362
15-12-2005, 14:14
دوست عزيز بعد از يک بار تلاش در آپديت ويندوز و انجام عمل validate توسط سايت مايکروسافت و اعلام پيام Validation Failure فايلي را که لينک آن در انتها آمده است دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کرده و فايل LegitCheckControl.dll را در حالتSafe Mode ويندوز در زيرشاخه System32 از زير شاخه ويندوز کپي کنيد (Overwrite)

لينک فايل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mht
15-12-2005, 15:25
با سلام. از راهنمائی شما بسیار سپاسگزار هستم. با این راهنمائی شما مشکل برطرف شد.

alirafaat
15-12-2005, 16:07
سلام
مثل اینکه این روش برای دانلود مستقیم فا یلهایی که نیاز به ولیدیشن دارند جواب نمی دهد
من چند روش دیگر ذکر شده در انجمنها را نیز استفاده کردم اما جواب نداد
چندی قبل یکی از دوستان به صورت هفتگی ولیدیشن کی را معرفی می نمود که موثر بود اما متاسفانه مثل اینکه ایشان به این کار ادامه نمی دهند
راه حل دیگری وجود دارد؟
با تشکر

'POP'
16-12-2005, 18:34
دوستان ، چندين بار در اين باره بحث و راهنمايي شده ؛ آخرين بار در اينجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما راه حل نهايي و امتحان شده ، همانست كه اينجا توضيح داده اند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
;)